مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان

سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان

سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان از روش های سرمایه گذاری است که برای دانشجویانی که تحصیلات خود را در انگلستان گذرانده اند، مناسب است. سرمایه گذاران و دانشجویان عزیزی که قصد این نوع سرمایه گذاری در انگلستان را دارند بهتر است قبل از انجام هر کاری با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره نمایند. چرا که قوانین مدام در حال تغییر هستند مثلا در سال 2023 فعلا امکان این نوع سرمایه گذاری وجود ندارد و حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت انگلستان 2000000£ (پوند) است.

 • شرایط سرمایه گذاری در کشور انگستان چیست؟
 • کمترین سرمایه مورد نیاز برای ورود پولی به انگلستان چقدر است؟
 • شرایط و محدودیت های ورود پول به انگلستان چیست؟
 • آیا ایرانیان می توانند در انگلستان سرمایه گذاری کنند؟
 • مزایای سرمایه گذاری در انگلستان چیست؟

بررسی سابقه سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان

دانشجویان که با اخذ ویزای تحصیلی به کشور انگلستان مهاجرت نموده اند و تحصیلات عالی خود را در این کشور به اتمام رسانده اند برای این نوع سرمایه گذاری از شانس بیشتری برخوردار خواهند بود. دانشجویانی که قصد سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان را دارند باید ابتدا مدارک تحصیلی خود را به همراه ایده و یا طرح اقتصادی خود به اتاق تجارت و بازرگانی انگلستان ارائه نمایند.

مسئولین اتاق تجارت انگلستان بر این باورند که دانشجویانی که از رشته های مدیریت و تجارت فارغ التحصیل شده اند در کسب وکار و سرمایه گذاری شانس بیشتری دارند. از همین رو این دسته از دانشجویان شانس بیشتری برای تأیید طرح اقتصادی توسط این مقامات خواهند داشت. همانطور که می­دانید سرمایه گذاری نوعی کارآفرینی می­ باشد. در صورتیکه افراد دارای طرح و یا ایده ای اقتصادی دارند می­توانند به سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان به ایجاد کسب و کار و کارآفرینی بپردازند. البته همان طور که اشاره شد در سال 2023 چنین امکانی وجود ندارد و حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت انگلستان 2000000£ (پوند) است.

شرایط سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان در 2023

فعلا در سال 2023 تنها راه سرمایه گذاری 2000000£ (پوند) وجود دارد. اما در صورتی که دوباره شرایط سابق حکمفرما شود با مبالغ کم تر هم می توان ویزای سرمایه گذاری انگلستان را به دست آورد. سرمایه گذارانی که دارای شرایط زیر باشند می­توانند به سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان بپردازند:

 • برخورداری از سرمایه اولیه 50000£ (پوند)
 • سرمایه گذاران باید بیشتر از 16 سال باشند
 • برخورداری سرمایه گذار از تمکن مالی لازم برای ادامه زندگی در انگلستان
 • سرمایه گذار باید سرمایه ای جداگانه برای هزینه های زندگی خود و خانواده در حساب خود داشته باشد (این میزان سرمایه باید حداقل 4000£ (پوند) برای خود سرمایه گذار و 1900£ (پوند) برای تأمین هزینه زندگی خانواده باشد)

شرایط فوق برای سرمایه گذارانی است که خارج از کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به انگلستان نموده اند. سرمایه گذاران عزیز برای آگاهی از شرایط سایر سرمایه گذاری ها در انگلستان می­ توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار نمایند.

شرایط سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان

شرایط کلی اقامت سرمایه گذاری در انگلستان

یکی از مهمترین امتیازات سرمایه گذاری در انگلستان این است که سرمایه گذاران می­ توانند به همراه اعضای خانواده خود به این کشور سفر نمایند. در ابتدا دولت انگلستان اقامتی 3 ساله به سرمایه گذار و اعضای خانواده اش صادر می­نماید. در صورتیکه سرمایه گذار در کسب و کار وفعالیت تجاری خود موفق عمل نموده باشد 5 سال دیگر اقامت فرد تمدید خواهد شد.

بطور کلی سرمایه گذار پس از 8 سال می­تواند اقامت دائم انگلستان را اخذ نمایند. ناگفته نماند افرادی که در این کشور به سرمایه گذاری مشغولند، اجازه انجام کار دیگر و یا کارآفرینی در این کشور را نخواهند داشت. اما سایر اعضای خانواده سرمایه گذار اجازه تحصیل در دبیرستان های انگلستان و انجام کار در این کشور را دارند. همچنین سرمایه گذار جهت تمدید اقامت خود ­باید سالانه حداقل 6 ماه را در انگلستان حضور داشته باشد.

مدارک لازم برای ورود سرمایه به انگلستان

افرادی که قصد سرمایه گذاری 50 هزار پوندی را دارند ابتدا باید مدارک زیر را به اتاق تجارت و بازرگانی انگلستان ارائه نمایند:

 • پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی آیلتس با حداقل نمره 5
 • فرد باید دارای تحصیلا دانشگاهی حداقل کارشناسی باشد
 • برخورداری از بیمه درمانی برای فرد و اعضای خانواده وی
 • ارائه مدارک آزمایشات پزشکی مبنی بر سلامت سرمایه گذار
 • ارائه مدارکی که تمکن مالی فرد را برای زندگی در انگلستان ثابت می ­کند
 • ارائه مدارکی مبنی بر عدم سوسابقه کیفری سرمایه گذار

در صورتی که اداره مربوطه با درخواست سرمایه گذار موافقت ننماید سرمایه گذار اجازه اعتراض خواهد داشت و ممکن است رسیدگی به اعتراض سرمایه گذار به مدت 28 روز طول بکشد. روش های سرمایه گذاری در انگلستان متفاوت است، که ما در این مقاله تنها به بررسی سرمایه گذاری 50000 پوندی در انگلستان پرداختیم. هر یک از روش های سرمایه گذاری در این کشور قوانین و شرایط جداگانه ای دارد. عزیزان می ­توانند جهت آگاهی از شرایط و قوانین سرمایه گذاری ها در انگلستان با مشاورین متخصص ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار نمایند.

امتیاز دهید

2 دیدگاه برای “سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلستان

 1. لیلا گفت:

  سلام.ببخشید ایلتس اکادمیک هم قبوله؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله مشکلی نیست فقط خاطرتون باشه که این نوع ویزا برای دانشجوهای این کشوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *