ویزای کاری

شرایط کار در قبرس

شرایط کار در قبرس

بیکاری بالا، شرایط کار در قبرس را برای یک تبعه خارجی سخت کرده و رکود اقتصادی باعث گردیده تا مردم برای به کار رسیدن دچار مشکل شوند. اما در برخی مشاغل تخصصی هنوز نیاز به نیروی کار در این کشور مشهود است، با وجود اوضاع نه چندان مطلوب شرایط کار در قبرس اگر یک تبعه خارجی بخواهد این مسیر را طی نماید نیاز به برآورده کردن شرایط و مدارکی است که در ادامه با مقاله های ما در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید.

 • قبرس نیازمند نیروی کاری است؟
 • آیا اتباع ایرانی برای مهاجرت کاری قبرس نیاز به ویزا دارند؟
 • مشاغل مورد نیاز قبرس چه مشاغلی است؟

بعد از ملحق شدن کشور قبرس در سال 2004 به اتحادیه اروپا در حال حاضر اتباع این اتحادیه می توانند، بدون نیاز به اخذ ویزا برای مشاغل کمتر از 90 روز به راحتی در این کشور مشغول به کار شوند. البته این افراد برای اجازه اقامت خود باید تا قبل از هشت روز نسبت به ثبت نام خود در مرجع مربوطه اقدام نمایند.

اقتصاد کشور قبرس

قبرس از کوچکترین کشورهای اروپایی است اما با کسب درآمد در زمینه های مختلف اقتصادی، بخوبی درخشیده است. قبرس محصولات کشاورزی همچون گندم، جو، سیب زمینی و دیگر محصولاتی مانند پوشاک، کفش و صنایع دستی را به دیگر کشورها صادر و در مقابل مواد خوراکی، نفت و فرآوردهای شیمیایی را وارد می­ نماید. از طرفی کشور قبرس در میان سه قاره­ آسیا، اروپا و آفریقا قرار گرفته و بعنوان دروازه تجاری در میان این سه قاره ایفای نقش می­ نماید. گردشگری، خدمات و مستغلات از دیگر منابع کسب درآمد در کشور قبرس به شمار می ­رود و فرصت های شغلی مناسبی در این بخش ها بوجود آمده است. با توجه به شرایط و نحوه اقامت کاری قبرس افراد می ­توانند در زمینه های فوق به جستجوی کار در این کشور بپردازند.

اطلاعات بیشتر: مقایسه قبرس شمالی و جنوبی

برای بررسی شرایط اقتصادی قبرس در سال 2024 جدول زیر را ملاحظه نمائید:

آیتمشرح
سرانه GDP ملی26.50$ بیلیون دلار
میانگین درآمد ماهیانه1138€ (یورو)
نرخ بیکاری6.0%
هزینه ماهیانه زندگی1332€ (یورو)
گرانترین شهرنیکوزیا
واحد پولییورو

مهاجرت به قبرس برای کار در 2024

متقاضیانی که شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشند می توانند با ارائه کارت شهروندی و یا پاسپورت معتبر وارد کشور قبرس شوند و اجازه کار در این کشور داشته باشند. اما نکته ای که وجود دارد این است که اگر در سال 2024 فردی بخواهد بیشتر از 3 ماه در این کشور اقامت کاری داشته باشد باید دارای شرایط زیر باشد:

 • برای اخذ اجازه اقامت متقاضی تا 8 روز بعد از ورود به خاک کشور قبرس فرصت دارد تا به اداره مهاجرت و ARC مراجعه نماید و مبلغ 20£ (پوند) را بابت صدور ویزا بپردازد.
 • اقدامات لازم برای دریافت شماره بیمه تامین اجتماعی باید انجام گیرد.
 • 3 ماه قبل از پایان گواهی اجازه اقامت فرد باید به اداره مهاجرت و ثبت احوال قبرس مراجعه کرده و اقدامات لازم را برای تمدید اجازه اقامت انجام دهد.
 • زمانی که فرد برای اقامت اقدام می کند در ابتدا اجازه اقامت 6 ماهه دریافت می کند تا زمانی که اقامت برای فرد صادر شود.

متقاضیانی که جهت اخذ اقامت از طریق کار در قبرس اقدام می کنند باید مدارکی را ارائه نمایند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • ارائه پاسپورت و یا کارت شناسایی معتبر
 • ارائه قرارداد کاری که توسط وزارت کار تایید شده باشد.
 • متقاضیان باید از کارفرما کد اقتصادی دریافت نمایند و آن را ارائه نمایند.

مشاغل مورد نیاز قبرس در 2024

از مشاغل مورد نیاز جهت مهاجرت از طریق کار در قبرس در سال 2024 عبارت است از:

 • مهندس IT
 • مهندس مکانیک
 • پرستار
 • کارگر ساختمانی
 • آشپز
 • آرایشگر
 • تاسیسات چی
 • نقاش ساختمان

بیشترین سهم در تولید ناخالص داخلی این کشور را صنعت گردشگری دارد و اگر یک تبعه خارجی به زبان محلی این کشور (یونانی) مسلط باشد برای به کار رسیدن در این بخش و مشاغلی از قبییل مشاور املاک، خدمات، حمل و نقل دریایی و انرژی می تواند با شانس بیشتری به دنبال یک موقعیت کاری باشد. نرخ بیکاری در قبرس در نمودار ذیل بیانگر شانس کاریابی در این کشور است:

تحولات نرخ بیکاری در قبرس

اگر برای بیش از 90 روز در این کشور خواهند بود می بایست مجوزهای مورد نیاز از سوی کارفرما این شخص دریافت شود، اما اتباع ایرانی که خارج از این اتحادیه هستند نیاز به ویزا دارند که می بایستی ابتدا برای یافتن یک موقعیت شغلی با یک کارفرما ارتباط بگیرند و موفق شوند که یک قرارداد کاری مانند ویزاهای کار کشورهای مختلف یا دیگر کشورهای اروپایی را با این کارفرما امضا کنند تا سپس مقدمات دریافت ویزا را فراهم سازند. البته در کشورهای دیگری از اتحادیه اروپا نظیر آلمان که دارای شرایط اقتصادی بهتری هستند شرایط دریافت ویزاهای جستجوی کار برای ایرانیان راحت تر می باشد.

در حال حاضر بهترین و راحت ترین ویزای کاری اروپا را آلمان صادر میکند که در سالهای اخیر با استقبال بسیار عجیبی مواجه بوده است. جهت آگاهی از این نوع ویزا که به ویزای جستجوی کار آلمان معروف است مقاله ویزای کار آلمان را مطالعه بفرمائید.

قوانین کاریابی در قبرس

پیش از هر اقدامی در جهت درخواست ویزای کاری قبرس بهتر است متقاضیان با قوانین کار و کاریابی در این کشور اروپایی آشنا شوند. چرا که لازمه و شرط اصلی برای اخذ ویزای کاری قبرس همانا داشتن پیشنهاد شغلی یا Employment offer می باشد. و برای یافتن پیشنهاد شغلی در کشور قبرس بایستی با پیش شرایط این کار آشنا شد. در واقع آنچه که متقاضیان قبل از کاریابی در قبرس بدان نیازمند هستند، انجام 3 کار یعنی تنظیم و ایجاد یک ذرومه کاری (CV)، ایجاد وورک پلن از طریق یافتن لیست بهترین کارفرماهای قبرسی و نیز توسعه مهارت های شبکه سازی برای برقراری روابط حرفه ای با افراد و شرکت های مختلف می باشد.

برای کاریابی در قبرس نیز می توان از روش های مذکور کمک گرفت:

انواع روش های کاریابی در قبرس

در این بین دو روش کاریابی در قبرس از طریق موسسات معتبر کاریابی و نیز کاریابی از طریق وب سایت های جستجوی کار در بین کارجویان کاربرد فراوانی دارد. در جدول زیر می توان با این دو روش کاریابی در قبرس بهتر آشنا شد:

روش کاریابیمثال ها
موسسات معتبر کاریابی در قبرس
 • StaffMatters
 • HR Innovative
 • GRS Recruitment
وب سایت های جستجوی کار در قبرس

ناگفته نماند که نقش مهارت زبان انگلیسی در کاریابی در کشور قبرس را نیز نمی توان انکار کرد چرا که در حال حاضر بیش از 80% مردم قبرس و کارفرماهای این کشور به زبان انگلیسی تکلم می کنند.

موقعیت و شرایط کار در قبرس در 2024

همانطور که اشاره شد اتباع ایرانی برای اخذ ویزای کار قبرس نیاز به یک پیشنهاد کاری دارند که البته ناگفته نماند برای صدور مجوز کاری از سوی وزارت کار باید اثبات شود با درخواست از سوی کارفرما یک نیروی کار قبرسی و سپس تبعه ای از اتحادیه اروپا برای این موقعیت وجود نداشته باشد تا نوبت به افراد برسد، جهت بدست آوردن یک موقعیت کاری در قبرس بهترین اتفاق این است که شخص حضور فیزیکی در این کشور با یک اقامت بلند مدت داشته باشد.

اگر شرایط دریافت ویزای تحصیلی برای افراد در سال 2024 فراهم شود و آن ها می توانند با حضور یک ساله در این کشور و کسب تجربه و اخذ مدرک تحصیلی این کشور شانس خود را برای به کار رسیدن در مشاغلی که مورد نیاز است بالا ببرید. همچنین برای افرادی که امکان حضور در این کشور را ندارند جستجو در سایت ها و آگهی های شغلی این کشور تنها شانس است.

میزان ساعات کاری در قبرس همانند اکثر کشورهای اتحادیه اروپا 40 ساعت در هفته است و دوشنبه تا جمعه روزهای کاری هفته هستند، بنا به نوع موقعیت کاری کارگران و کارمندان از 20 تا 24 روز مرخصی سالیانه بهره می برند. زبان انگلیسی در این کشور بسیار رواج دارد اما اگر  متقاضی بخواهد با یک نیروی کار محلی مقایسه شود اولین اصل مقایسه تسلط به زبان یونانی است که می تواند از همان ابتدا کار اشخاص را سخت نماید. فارغ التحصیلان و دانشجویان بین المللی که شرط زبان را فراهم سازند بیشترین شانس را برای ورود به بازار کار حرفه ای در این کشور دارند، البته در صورتی که این مجوز از سوی اداره مهاجرت با نرخ بیکاری بسیار بالای این کشور به یک تبعه خارجی داده شود.

موقعیت و شرایط کار در قبرس

سطح درآمد در قبرس

اول از هر چیزی بایستی در جریان باشید که تسلط به زبان انگلیسی هم جهت کاریابی و هم جهت کار در کشور قبرس امری حیاتی است. پس ابتدا باید سطح دانش زبان انگلیسی خود را ارتقاء ببخشید. در وهله دوم آنچه که بیشتر مورد توجه کارفرمایان قبرسی برای جذب کارجویان می باشد همان رزومه (CV) متقاضیان است. پس داشتن رزومه کاری خوب (سابقه کاری بالا+تحصیلات عالیه) جهت استخدام و کار در شرکت های قبرسی امری الزامی است. مطابق سایت معتبر Salaryexplorer.com،  متقاضیان دارای سابقه کاری بالای 5 سال و نیز مدرک فوق لیسانس بیشترین شانس برای کار در قبرس 2024 برخوردار هستند:

سابقه کاریدرصد افزایش درآمد (%)
بالای 2 سال0%
2 تا 5 سال32%
5 تا 10 سال36%
10 تا 15 سال21%
15 تا 20 سال14%
بالای 20 سال9%

همان طوری که در مطالب فوق نیز گفته شد، متوسط حقوق سالیانه در کشور قبرس حدود €26100 (یورو) می باشد. در همین رابطه رنج درآمدی در قبرس حداقل حدودا 6560€ (یورو) و حداکثر حدودا 116000€ (یورو) است:

رنج درآمدی در قبرس

عوامل و فاکتورهای مختلفی نیز مثل سطح تحصیلات و یا سوابق کار تخصصی و یا حتی جنسیت بر روی سطح درآمدی افراد در قبرس تاثیر گذارند. به همین دلیل نیز رنج درآمدی کار در قبرس به این صورت در نوسان است. به هر حال پردرآمدترین مشاغل قبرس 2024 از نظر درآمدی عبارتند از:

مشاغلمتوسط درآمد ماهیانه (یورو)
جراحان/ پزشکان€8050
قضات€6760
وکیلا€5470
مدیران بانکی€5150
مدیران اجرایی€4830
مدیر مالی/ اقتصادی€4510
اورتودنتیست ها€4350
اساتید دانشگاه€3860
خلبانان€3220
مدیران بازاریابی€2900

شرایط کار در شهرهای قبرس

حالا که با شرایط کاری و درآمد در سطح کشور قبرس آشنا شدیم بد نیست که کمی هم درباره شرایط کاری و مخصوصا درآمدی در این کشور آشنا شویم. در ابتداء نیز بایستی بدانید که کشور قبرس متشکل از شهرهای مختلف است. جالبتر اینکه نیکوزیا به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر قبرس به لحاظ درآمدی بهترین شهر این کشور به حساب نمی آید بلکه از این نظر شهر لیماسول برترین شهر است. همان طوری که در جدول مقایسه ای زیر هم ملاحظه می شود، متوسط درآمد سالانه در لیماسول حدود 25100€ (یورو) است در حالی که متوسط درآمد ماهانه در نیکوزیا حدود 25100€ (یورو) می باشد:

رتبهشهرمتوسط درآمد سالانه
1لارناکا€22900
2لیماسول€27100
3نیکوزیا€25100

اطلاعات بیشتر در باب حقوق ماهیانه کار در قبرس را در لینک فوق بخوانید.

همان طوری که در مطالب فوق نیز گفته شد، متوسط حقوق ماهیانه در کشور قبرس حدود 2160€ (یورو) می باشد. در همین رابطه رنج درآمدی در قبرس حداقل حدودا 550€ (یورو) و حداکثر حدودا 9660€ (یورو) است:

رنج درآمد ماهیانه در قبرس (یورو)

عوامل و فاکتورهای مختلفی نیز مثل سطح تحصیلات و یا سوابق کار تخصصی و یا حتی جنسیت بر روی سطح درآمدی افراد در قبرس تاثیر گذارند. به همین دلیل نیز رنج درآمدی کار در قبرس به این صورت در نوسان است. به هر حال برترین مشاغل قبرس از نظر درآمدی عبارتند از:

مشاغلمتوسط درآمد ماهیانه (یورو)
مدیر اجرایی7432€
مدیر لیزینگ5432€
مدیر کشوری5412€
مدیر کل5217€
مدیر IT5179€
مدیر مالی/ اقتصادی5013€
توسعه دهنده IT4625€
کنترلگر ترافیک هوایی4690€

معیارهای دریافت اجازه کار در قبرس

مطابق سایت visaguide.world کارگران خارجی برای کار و زندگی در قبرس نیازمند اخذ 3 مدرک زیر هستند:

 • مجوز کار قبرس: که کارفرمای قبرسی ملزم به اخذ آن از طریق آگهی تست بازار کار و در ادامه درخواست مجوز کاری از اداره کار می باشد.
 • ویزای کاری قبرس: که به کارگر خارجی امکان ورود به قبرس را می دهد.
 • مجوز اقامت در قبرس: که به شما اجازه می دهد تا بعد از ورود به کشور قبرس برای مدت بیش از 90 روز بطور قانونی در همین کشور زندگی کنید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ مجوز کار در قبرس

از مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز کار در قبرس عبارتند از:

 • افراد نیاز به پاسپورتی خواهند داشت که حداقل 3 سال اعتبار داشته باشد.
 • ویزای اولیه برای ورود به قبرس که از سوی سفارت این کشور در محل اقامت فرد صادر می شود.
 • ارائه بیمه نامه برای شهروندان خارجی اجباری است.
 • قرارداد اجاره یک خانه یا آپارتمان برای حداقل یکسال
 • توافق نامه استخدامی از سوی کارفرما برای حداقل یک سال
 • دریافت نامه عدم سوء پیشینه از کشور محل اقامت
 • تکمیل فرم های لازم ویزا و هزینه های بررسی پرونده
 • نامه ای بابت تضمین که از سوی بانک ارائه میشود

فارغ از این مدارک فرد نیاز به دانش وکیل برای تهیه این مدارک و اطمینان از بابت ویزا خواهد داشت.  در حال حاضر شرایط کار در کانادا در آمریکا و اتریش، آلمان، بلژیک در اروپا بسیار مناسب تر است. برای دریافت اطلاعات در خصوص مهاجرت با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نمایید.

پرسش های مهم درباره کار در قبرس

برخی از مهم ترین پرسش هایی که درباره این موضوع مطرح می شوند عبارتند از:

 • آیا نرخ بیکاری در قبرس بالا است؟ خیر. این کشور نرخ بیکاری خود را به 6.70% کاهش داده است و به همین دلیل می توان امید به کاریابی در این کشور را داشت.
 • زبان اشتغال در این کشور چیست؟ در حال حاضر می توان به این نکته اشاره کرد که در بسیاری از مشاغل، می توان به زبان انگلیسی در این کشور کار کرد.
 • آیا سطح درآمد در قبرس بالا است؟ به نسبت کشورهای پیشرفته جهان مانند آمریکا، کانادا، آلمان و غیره، سطح درآ»د کم است اما در رابطه با مقایسه این درآمد و هزینه های زندگی در این کشور می توان درآمد در این کشور را مناسب دانست.
 • آیا قبرس مقصد مناسبی برای کاریابی است؟ برای برخی از افراد می توان کار کردن در قبرس را به عنوان یک مزیت قلمداد کرد.
 • مهم ترین امتیاز کار در قبرس چیست؟ فرد می تواند به اقامت این کشور دسترسی پیدا کند.
4.9/5 - (32 امتیاز)

63 دیدگاه برای “شرایط کار در قبرس

 1. ستاره مقدم گفت:

  من کارمند هستم و مدرک کارشناسی مهندسی برق دارم، همسرم مدرک کارشناسی مهندسی عمران دارند ولی در سالهاست که شغلشون تعمیر موبایل به صورت حرفه ای هست
  آیا میشه از طریق کاریابی مهاجرت کنیم؟ برای مهاحرت از طریق سرمایه گذاری حداقل چقدر پول لازم هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   دوست عزیز بهتر هست برای کشور آلمان اقدام کنید که شانس بیشتری دارید ولی برای قبرس هم در صورتی که پیشنهاد کاری برای یکی از شما برسه، می تونید اقدام کنید

 2. علیرضا گفت:

  من مدرک مهندسی کامپیوتر و حساب داری رو دارم و هرجفتشون رو کامل بلدم و مدرک زبان آلمانی هم دارم با این حرفه ای ک من دارم امکان کار در قبرس برام فراهمه و کار پیدا کردن آسانه یا سخت؟

  1. امیر جلالی گفت:

   شما برای کار به آلمان مهاجرت کنید شرایط بهتری خواهید داشت

 3. alireza.eo گفت:

  سلام وقت بخیر
  من مدیر دیجیتال مارکتینگ یک شرکت در ایران هستم
  سه سال رزومه کاری دارم
  رزومه کاری من در حوزه بین المللی هست و کار های دیجیتال مارکتینگ انگلیسی و فارسی شرکت را انجام میدم
  تخصص فعلی من، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و طراحی ربات های کامپیوتری (متخصص RPA) هست.
  آیا برای مهاجرت به قبرس شمالی میتونم موفق بشم یا خیر؟
  ممنون میشم کمکم کنید
  یا در صورت لزوم باهام تماس بگیرید.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که پیشنهاد رسمی کاری از این کشور دریافت کنید، می تونید اقدامات لازم برای ورود به قبرس رو انجام بدید

   1. alireza.eo گفت:

    آیا برای تخصص هایی که عرض کردم وضعیت کار اونجا مطلوب هست یا خیر؟

    1. امیر جلالی گفت:

     شما بسته به تخصصی که دارید می تونید توی این کشور کار پیدا کنید

 4. Azou گفت:

  با سلام
  من ماما هستم و در فيلد نازايي سال هاست كار ميكنم
  ميتوانم با اجازه خونه در قبرس كاري در زمينه مامايي پيدا كنم
  ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر متاسفانه

 5. حکمت گفت:

  سلام بنده مکانیک خودرو هستم وآیا کار در قبرس برای من هست واینجا گواهینامه پایه یک دارم جهت کامیون … باید چکار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید با استفاده از ویزای توریستی وارد قبرس بشید و دنبال کار بگردید
   به سادگی نمیشه در این شرایط در قبرس کار پیدا کرد.

 6. محمد گفت:

  سلام . آیا برای شغل های آرایشگری . تتو آرتیست و یا ماساژ
  کار هست در قبرس با مدرک فنی حرفه ای؟ اگر کارفرما قبول نکرد من سوال کردم بازم میشه با ویزای کار رفت این درسته؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ویزای کاری رو زمانی می تونید داشته باشید که پیشنهاد کاری داشته باشید.ویزای جستجوی کار آلمان برای دور زدن این محدودیت ایجاد شده ولی در کل قبرس این فرصت رو نداره

 7. آیهان گفت:

  سلام من هنوز خدمت سربازی نرفتم و مافعیت تحصیلی دارم فعلا، کارشناسی میخونم تموم نشده اما پیشنهاد کاری پیش اومده و می خوام برم اما نمی دونم چطوری لطفا راهنمایی کنید مرسی ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای کار به شما معافیت خروج از کشور داده نمیشه.
   با مشاورین ما تماس بگیرد تا راه میانبر رو برای شما تشریح کنند

   1. ایهان گفت:

    شماره مشاور رو لطف میکنید

    1. امیر جلالی گفت:

     بله حتما
     02191003232

 8. دنیز گفت:

  سلام شغلم آرایشگری هست اونجا برام کار پیدا میشه؟ واینکه درآمد آرایشگر ماهیانه چنده؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید به عنوان یک آرایشگر در کشور قبرس کار کنید
   ولی باید در نظر داشته باشید که ا قبل باید برای شما یک پیشنهاد شغلی در نظر گرفته بشه که حقوق شما طبق اون مشخص میشه.

   1. هادی هادی تبار گفت:

    سلام من برقکارساختمان هستم ۲۷سال تجربه دارم ۴۲سالمه ودیپلمه ایاکاری میتونم درقبرس پیداکنم ممنون میشم راهنمایی بکنین

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     این امکانش برای شما وجود داره ولی در نظر داشته باشید که کار ساده ای نیست

 9. nasorhemmaty گفت:

  سلام من راننده تاور هستم با گواهینامه تاور کرند آیا اونجا کارم هست چجوری وبا چه شرکتی باید درتماس باشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   دوست عزیز نرخ بیکاری در قبرس رو به افزایش بوده و به همین دلیل کاریابی توی این کشور ساده نیست.
   با این وجود در صورتی که به دنبال کار در این زمینه هستید، موسسات کاریابی قبرس رو چک کنید تا بتونید شرکت هایی که به شما نیازدارند رو شناسایی کنید

 10. علی گفت:

  سلام من پدر ۴۵ سالشه نجاره ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه‌ی کار داره هیچ مدرکی نداره برای مهاجرت باید چیکار کنیم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید از روش سرمایه گذاری در قبرس اقامت بگیرید یا ایشون یک پیشنهاد کاری از این کشور دریافت کنند که بشه مهاجرت کاری انجام داد.

 11. سجاد گفت:

  سلام،جوشکار وآهنگر هم نیاز دارن

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قبرس نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت

 12. سحر گفت:

  سلام من آرایشگری بلد باشم باید قبرس کارفرما داشته باشم که بتونم کار کنم یا برم میتونم اونجا کار کنم؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید برای در ابتدا کافرما داشته باشید تا بتونید در این کشور مشغول به کار بشید

 13. فرشاد سیفی زاده گفت:

  سلام بابت کار در قبرس آیا شرایط سنی هم لحاظ میشه یا نه واینکه هزینه رفتن و اخذ ویزای کار چقدر هستش ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قبرس نیاز به دعوتنامه خواهید داشت. در خصوص هزینه ها لطفا مقاله هزینه زندگی در قبرس رو مطالعه نمایید

 14. حسن کریمزاده گفت:

  سلام من ۵ فرزند پسر دارم از ۲ سال تا ۱۰ سال شغل من نقاشی ساختمان و کابینت کاری است به نظر شما در قبرس میتونم کار پیدا کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قبرس لینکی دارید که برای شما قرارداد کاری ارسال کنه؟

 15. سعید قربانی گفت:

  سلام من اشپز فرنگی و ایرانی هستم درامد تقریبی من قبرس چقدر است اگر ملک خرید کنم با حدود ۱ میلیارد میتونم اقدام کنم ؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای اطلاع از هزینه ها لطفا مقاله هزینه زندگی در قبرس را مطالعه نمایید

 16. اشکان گفت:

  قبرس بهترین جا واسه کار و زندگیه البته بهترین سکوی پرتاپ به سمت کشورای قدرتمند در حوزه اقتصاد

  1. داوری گفت:

   کشور خوبیه البته اگر کسی شرایط مهاجرت مستقیم به اروپا رو داشته باشید به صلاح نیست که از قبرس اقدام کنید

 17. منا گفت:

  شغلم آرایشگری آیا کار میشه پیدا کرد اونجا

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله باید کارفرما داشته باشید از قبرس

  2. اشکان گفت:

   آره اونجا خیلی به کارمیاد

 18. حامد گفت:

  سلام خسته نباشید بنده فوق دیپلم برق دارم و برق ساختمان مهارت دارم آیا میتونم اقدام کنم؟ همسر و یه دختر دارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله اگر که کارفرما از قبرس داشته باشید میتونید اقدام کنید

 19. مهدی بنا گفت:

  سلا تراشکار با۲۵ سال سابقه کار امکان پیداشدن کار توقبرس هست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله اگر که بتونید کارفرما پیدا کنید حتما هست

 20. شرکت شما کاریابی در قبرس رو انجام میده؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خیر ، باید خودتون از طریق سایت ها پیدا کنید

 21. علیرضا دانایی گفت:

  جویای کار جوشکاری ارگن و یا co2 دارای مدرک بین المللی هستم اگه امکانش هست راهنماییم کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای چه کشوری مدنظرتون هست؟ با شماره های موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود

 22. رها گفت:

  ؟؟شرایط کاری قبرس برای ایرانی ها مناسبه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ملیت ها برای کار در این کشور تاثیر چندانی نداره اما توصیه می شه که در این مسیر تلاش چندانی نداشته باشید

 23. صبا صابری گفت:

  آیا واقعا کار پیدا کردن در قبرس سخت و طاقت فرسا است؟

 24. لیدا بهرامی گفت:

  قبرس کشور مناسبیه اگه بشه کار پیدا کرد تو اون کشور

  1. میثم عابدی گفت:

   سلام ببخشید ادرس کاریابی در قبرسو دارین شما

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما باید از اینترنت جستجو کنید

 25. مهشید رحمانی گفت:

  امکان کاریابی تو قبرس وجود دارد؟

 26. خسروى گفت:

  شرايط كارى اين كشور خوب نيست البته …

  1. حسین محمدی گفت:

   سلام من صنایع دستی تولید میکنم ظروف مسی آیا میتونم تو قبرس کار صنایع دستی راه بندازم

   1. داوری گفت:

    سلام و عرض ادب
    به شرط اینکه کارفرما داشته باشید بله این امکان وجود داره

 27. عادل گفت:

  به نظر من اگه ادم قراره مهاجرت کنه جایی مث المان و کانادا و هلندو بیخیال نمیشه بره قبرس.

  من اگه اقدام کنم سعی میکنم کانادارو انتخاب کنم

 28. بیژن مرتضوی گفت:

  آیا ما ایرانی ها می تونیم تو قبرس راحت کار پیدا کنیم؟

 29. پارسا گفت:

  شرایط کار تو قبرس خوب نیست

 30. hiva گفت:

  ba ssalam motshakeram az site khoobetoon،barname safari aval baraye bazdid az porozhe ha be che soorat khahad bood?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *