مهاجرت کاری لوکزامبورگ

لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ

لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ

اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ برای متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند امری ضروری و مهم تلقی می شود. لیست مشاغل مورد نیاز در لوکزامبورگ هر ساله منتشر می شود و فرد می تواند با بررسی آن برنامه ریزی دقیقی داشته باشد. قوانین کار در کشور لوکزامبورگ مختص این کشور است و متقاضی باید پیش از شروع کار در خصوص این قوانین تحقیق کند و اطلاعات جامعی کسب کند. برخلاف وسعت کم، کشور لوکزامبورگ یکی از ایده آل ترین مقاصد برای شروع کار و زندگی است. این کشو از بازار کسب و کار خوبی برخوردار بوده و مشاغل زیادی را پوشش می دهد و به طور کلی دارای نرخ بیکاری پایینی می باشد. در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تصمیم دارند به توضیح چگونگی یافتن شغل در بازار کسب و کار لوکزامبورگ و مشاغل مورد نیاز در این کشور بپردازند.

 • بهترین مشاغل در کشور لوکزامبورگ کدامند؟
 • متوسط درآمد در لوکزامبورگ چقدر است؟
 • فرآیند ورود به کشور لوکزامبورگ به عنوان نیروی کار چیست؟
 • شرایط استخدام در کشور لوکزامبورگ چیست؟

بررسی لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ

یافتن کار در کشور لوکزامبورگ یکی از چالش های مهم افرادیست که قصد دارند مهاجرت کاری به این کشور را تجربه کنند، یافتن کار و دریافت دعوت نامه شغلی برای متقاضیان خارجی وقت گیر است اما راه هایی وجود دارد که می توانید از طریق آن راحت تر شغل مورد نظر خود را پیدا کنید. به این منظور فرد می تواند پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ از طریق موسسات کاریابی، وب سایت های کاریابی معتبر و روزنامه های محلی منتشر شده به دنبال شغل مورد نظر باشد. مشاغل مورد نیاز در کشور لوکزامبورگ در سال 2022 به شرح ذیل می باشد:

علوم مهندسی علوم تحلیلی سایر
مهندس مکانیک کارورز دستیار مدیر
مهندس زیر ساخت مدیر برنامه حمل و نقل کارآموز حسابداری
تحلیلگر داده مدیریت ریسک نگهبان
مهندس شبکه تحلیلگر عملیات فناوری دستیار اداری
مهندس نرم افزار تحلیلگر FP&A دستیار اجرایی
توسعه دهنده وب کارآموزان FP&A هماهنگ کننده خدمات اداری
حسابدار فروشنده
متخصص ارتباطات داخلی مدیر عملیات تجاری
تحلیلگر تجارت کارآموز راه حل های کسب و کار

مهاجرت کاری و لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ

مهاجرت کاری به کشور لوکزامبورگ با شرایط و قوانینی همراه است به این صورت که فرد باید در اولین مرحله موفق شود از کارفرمایی در کشور لوکزامبورگ دعوت نامه شغلی دریافت کند. برای اعطای دعوت نامه شغلی، لوکزامبورگ از قوانین اتحادیه اروپا پیروی می کند به این صورت که باید ابتدا با انتشار آگهی شغلی در کشور لوکزامبورگ و کشورهای عضوء اتحادیه اروپا به دنبال نیروی کار مورد نظر باشند، اگر فردی برای موقعیت شغلی انتخاب نشد کارفرما می تواند درخواست متقاضیان خارجی را بررسی کند و با تایید اداره مهاجرت و اداره کار لوکزامبورگ برای فرد دعوت نامه شغلی ارسال کند. برای ورود به بازار کار لوکزامبورگ توانایی و تجربه کاری شما نیز نقش موثری دارد، کارفرمایان به دنبال نیروی کار مجرب و متخصص هستند و استخدام نیروی کار غیر متخصص پرهیز می کنند.

داشتن مهارت زبانی برای افرادی که قصد کار در کشور لوکزامبورگ را دارند بسیار مهم است، متقاضی باید برای برقراری ارتباط به یکی از زبان های رایج در این کشور تسلط داشته باشد. متقاضیانی که قصد ندارند برای کارفرمایی در این کشور کار کنند می توانند تحت شرایط و قوانینی با ارائه مدارک و مستندات تعیین شده کسب و کار خود را راه اندازی کنند. همانطور که مطالعه کردید یافتن کار در لوکزامبورگ کار ساده ای نیست اگر دارای تخصص و مهارت هستید می توانید مهاجرت کاری به کشورهایی مثل: اتریش و آلمان را تجربه کنید، این کشورها با ارائه ویزای جست و جو کار شرایط یافتن کار را کمی آسان کرده اند برای اطلاع از شرایط دریافت ویزای جستجوی کار آلمان نیز می توانند اطلاعات موجود در این خصوص را مطالعه کنید.

مهاجرت کاری و لیست مشاغل مورد نیاز لوکزامبورگ

ویزای کار کشور لوکزامبورگ

شهروندان کشورهای عضوء اتحادیه اروپا برای شروع کار در کشور لوکزامبورگ به ویزای کار این کشور نیاز ندارند اما اگر شهروند سایر کشورهای هستید برای ورود به بازار کسب و کار کشور لوکزامبورگ به ویزای کار این کشور نیاز دارید. مسئول رسیدگی به درخواست شما برای اخذ ویزای کار سفارتخانه یا کنسولگری کشور لوکزامبورگ است، اگر با درخواست شما موافقت شود مجوز اقامت برای شما صادر می شود. اعتبار این مجوز 90 روزه است در طول این مدت شما باید ویزای نوع D را دریافت کنید بعد از ورود به لوکزامبورگ 3 روز فرصت دارید تا ورود خود را به مقامات مربوطه اطلاع دهید. پس از انجام آزمایشات و معاینات تعیین شده می توانید اقدامات لازم را در جهت اخذ ویزای کار و مجوز اقامت انجام دهید. مدارک و مستندات لازم جهت اخذ ویزای کار لوکزامبورگ عبارتند از:

 • تکمیل فرم درخواست ویزای کار
 • ارائه دعوت نامه شغلی دریافت شده
 • پاسپورت معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • ارائه مدارک شناسایی
 • گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده
 • رزومه و مدارک حرفه ای
 • نامه ای که توضیح می دهد انگیزه شما برای مهاجرت کاری به کشور لوکزامبورگ چیست
 • مدرک معتبر زبان
 • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای کار لوکزامبورگ

دستمزد لیست مشاغل مورد نیاز لوکرامبورگ

یکی از موارد مهم که مهاجران کاری به کشور لوکزامبورگ باید به آن توجه داشته باشند در رابطه با میزاین حقوق و دستمزد است. همانطور که می دانید حقوق و دستمزد به عوامل زیادی مثل سوابق کار، تحصیلات و موقعیت شغلی فرد وابسته است، میانگین حقوق و دستمزد ارائه شده در کشور لوکزامبورگ 3820€ (یورو) است که این میانگین حقوق شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا می شود. پایین ترین میزان حقوقی که در کشور لوکزامبورگ پرداخت می شود 520€ (یورو) و بالاترین حقوق و دستمزد پرداختی در این کشور 16900€ (یورو) است. مالیات بر درآمد در این کشور بر حسب درآمد سالانه کارکنان محاسبه می شود و ممکن است تا 40% هم برسد.

امیدواریم با مطالعه این مقاله پاسخ سوالات خود را در خصوص شرایط کار و مشاغل مورد نیاز در کشور لوکزامبورگ کسب کرده باشید. متقاضیان می توانند برای بررسی بیشتر حقوق و دستمزد ارائه شده در این کشور مقاله حقوق ماهیانه کار در لوکزامبورگ را مطالعه کنند. تیم مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با فعالیت موفق در عرصه مهاجرت آمادگی دارند تا اطلاعات لازم را در رابطه با مهاجر کاری و مشاغل مورد نیاز در کشورهای مورد نظر در اختیار هموطنان عزیز قرار دهند.

3.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *