صفحه اصلی » کانادا » مهاجرت آسان و سریع به کانادا

مهاجرت آسان و سریع به کانادا

نوشته شده توسط newadmin | کانادا | دیدگاه ۱۴

راههای زیادی برای مهاجرت آسان و سریع به کانادا وجود دارد اما قبل از انتخاب کردن راه مناسب برای مهاجرت و سفر به این کشور پیشرفته، متقاضیان برای کسب اطلاعات در مورد شرایط مهاجرت به کانادا می توانند با مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت در ارتباط باشند. کشور کانادا در زمینه های مختلف کشوری قدرتمند و با کیفیت بالایی می باشد و هر ساله متقضیان برای تحقق یافتن رویا های خود به این کشور بزرگ مهاجرت می کنند و دولت کانادا نیز با داشتن برنامه های مخصوص از مهاجران خارجی حمایت می کند. جهت مهاجرت آسان و سریع به کانادا متقاضیان می توانند از راه های زیادی اقدام کنند اما برگزیدن روش مهاجرتی به وضعیت شخصی افراد بستگی دارد؛ برای مثال دانشجویان می توانند برای تحصیل به کشور کانادا مهاجرت کنند اما برای این کار روادید تحصیلی و کسب قبولی از مرکز تحصیلی مورد نظر الزامی می باشد.

راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارند که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم:

یکی از رایج ترین راه های مهاجرت آسان و سریع به کانادا مهاجرت به این کشور از طریق کاریابی میباشد. با یافتن شغل مناسب و یا داشتن جاب آفر متقاضیان می توانند به راحتی اقدام به کسب روادید کاری کنند و سپس بعد از مهاجرت کاری به کشور کانادا مشغول به کار شوند و پس از گذشت یک سال، مقیم این کشور پیشرفته و توسعه یافته شوند.

در ادامه اطلاعات بیشتری درباره روش های مهاجرت آسان و سریع به کانادا کسب خواهید کرد.

Express Entry

این روش یکی از روش های سریع مهاجرت آسان و سریع به کشور کانادا می باشد و متقاضیان با انتخاب این روش از طریق کار به کانادا مهاجرت می کنند.

اکسپرس اینترای سه بخش اصلی دارد:

→ F.S.W.P.

→ F.S.T.P.

→ C.E.C.

مهاجرت آسان و سریع به کانادا از طریق اکسپرس اینترای با ارزیابی و سنجش توانایی های فردی کارکنان صورت می گیرد. جهت ارزیابی توانایی ها، امتیاز های مشخصی به متقاضیان ارائه می شود و در صورتی که متقاضیان بتوانند امتیاز کافی کسب کنند، از شرایط این روش برخوردار خواهند شد. در صورتی که بخواهید از این روش وارد خاک کانادا شوید و مشغول به کار شوید، باید از طرف کمپانی های معتبر کانادایی پیشنهاد کاری داشته باشید و با کسب مجوز کاری، به کانادا مهاجرت کنید. متقاضی در نخستین گام باید به صورت اینترنتی برای خود پرونده ی کاری و سوابق ایجاد کند. بعد از ایجاد پرونده، متقاضی دو ماه وقت دارد تا پروسه ی مهاجرت آسان و سریع به کانادا با روش اکسپرس اینتری را شروع کند و کسب روادید کاری از این راه تقریبا بیست و چهار هفته به طول می انجامد. اقدام به مهاجرت از طریق این روش در دو مرحله انجام می شود که متقاضی باید در مرحله اول حداقل شصت و نه امتیاز از صد امتیاز و در مرحله ی دوم حداقل ششصد امتیاز از هزار و دویست امتیاز بدست آورد.

Express Entry Types

یکی از روش های ورود به خاک کانادا از طریق اکسپرس اینترای، اسکیلد ورکر می باشد و متقاضیانی که می خواهند از این روش به کشور کانادا مهاجرت کنند، باید مهارت و توانایی خاصی در انجام دادن کاری داشته باشند و مدرک دانشگاهی در زمینه ی کاری خود ارائه دهند مانند دکتر ها، مهندسان و غیره. یکی از روش های ورود به خاک کانادا از طریق اکسپرس اینترای، اسکیلد ترید می باشد و متقاضیانی که می خواهند از این روش به کشور کانادا مهاجرت کنند، باید مهارت و توانایی خاصی در انجام دادن کاری داشته باشند و مدرک فنی و حرفه ای در زمینه ی کاری خود ارائه دهند مانند نجار ها، آهنگران و غیره. یکی دیگر از روش های این مورد، برای افرادی می باشد که مدرک دیپلم و دارند و هیچ گونه تحصیلات آکادمیک یا فنی ندارند مانند فروشندگان، رانندگان و غیره.

Self-employed Persons

افرادی که استعداد های منحصر به فرد دارند و به عنوان هنرمند، ورزشکار حرفه ای، خواننده و یا سایر موارد مشابه شناخته می شوند، می توانند در صورتی که درآمد کافی برای سکونت در کشور کانادا داشته باشند، گواهی اقامت این کشور را کسب کنند.

روادید گردشگری

متقاضیان می توانند با دریافت روادید گردشگری کشور کانادا به این کشور سفر کنند و اگر مایل بودند، به دنبال کار بگردند. به یاد داشته باشید که برای مهاجرت آسان و سریع به کانادا از طریق گردشگری متقاضیان نمی توانند مدرک تحصیلی خود را با خود به کانادا ببرند زیرا به توریست های خارجی که به کانادا سفر می کنند اجازه ی جستجو برای کار و مصاحبه های کاری داده نمی شود و این امور پیگرد قانونی دارند. اما شما می توانید با بکار گیری این روش به کانادا سفر کنید و از شرایط کاری و مشاغل این کشور آگاه شوید و در صورتی نیاز اقدام به دریافت روادید کاری این کشور کنید.

روادید تحصیلی

متقاضیان بین المللی در صورتی که در یک دانشگاه و یا یک مرکز تحصیلی پذیرفته شوند، می توانند اقدام به دریافت روادید تحصیلی کنند. این روش از بهترین روش های مهاجرت آسان و سریع به کانادا می باشد و دانشجویان می توانند بعد از تحصیل نیز با عقد قرارداد با کمپانی های معتبر، نوع روادید خود را تبدیل کنند. مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا نیز همراه با هزینه ها و شرایط خاص خود می باشد و متقاضیان باید شرایط مناسب و توان مالی کافی برای اقامت تحصیلی در کشور کانادا را داشته باشند.

شایان ذکر است که دانشجویان می توانند در کنار تحصیل، کار کنند و بخشی از هزینه های خود را پرداخت کنند. همچنین برای کاهش مخارج تحصیلی، دانشجویان می توانند از کمک هزینه های تحصیلی نیز بهره مند شوند. مهاجرت آسان و سریع به کانادا از طریق روادید تحصیلی از امنیت بسیار بالایی دارد و شما برای آشنایی با شرایط و دانشگاه های مختلف کشور کانادا با متخصصان مهاجرتی موسسه سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید و از مراحل ورود به دانشگاه های کانادا مطلع شوید.

روش پرستاری

افرادی که می خواهند مهاجرت آسان و سریع به کانادا را از طریق پرستاری در خانه تجربه کنند، باید شرایط زیر را دارا باشند:

  • داشتن مدرک دوره ی دبیرستان.
  • داشتن مدرک دوره ی آموزشی پرستاری بیست و چهار هفته ای.
  • داشتن دوازده ماه سابقه کاری.

روش ازدواج

رشو ازدواج نیز یکی از روش های مهاحرت آسان و سریع به کانادا می باشد اما به یاد داشته باشید که ازدواج با فردی که اهل کانادا است باید ازدواج واقعی بر پایه رابطه ی عاطفی واقعی باشد و در صورتی که دولت کانادا تشخیص دهد که ازدواج دو فرد واقعی نمی باشد و هدف اصلی آن ها صرفا کسب گواهی اقامت کانادا می باشد، هر دو فرد مجازات خواهند شد.

متقاضی باید حامی مالی، عاطفی و جنسی و به طور کلی شریک زندگی همسر خود باشد و بیش از دو سال با وی زندگی مشترک در خاک کانادا داشته باشد.

Sponsor

افرادی که در کشور کانادا اسپانسر دارند، می توانند بدون داشتن توان مالی زیاد و یا تحصیلات وارد کشور کانادا شوند و پس از ورود به کشور کانادا با داشتن شرایط لازم، پس از چند سال مقیم این کشور شوند. اگر می خواهید با این روش مهاجرت آسان و سریع به کانادا را تجربه کنید، باید یک نفر در کشور کانادا پشتیبان شما باشد. برای مثال در صورتی که بخواهید وارد مدارس یا دانشگاه های کشور کانادا شوید، اسپانسر شما باید توانایی پرداخت تمام هزینه های تحصیل و زندگی شما را داشته باشد.

مهاجرت آسان و سریع به کانادا

همانطور که در این نوشتار ذکر شد، مهاجرت به کانادا از راه های مختلفی ممکن است و شما با مهاجرت به این کشور مدرن و پیشرفته می توانید آینده خود و بستگان خود را تضمین کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ی یاری شما برای شروع پروسه مهاجرتی به کشور های مختلف دنیا می باشد. در این راستا و جهت کسب اطلاعات تکمیبی پیشهاد میشود مقاله بررسی شرایط تحصیل در کانادا را مطالعه نمایید.

مهاجرت آسان و سریع به کانادا
4.8 (96.67%) 6 votes
دیدگاه ها