مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

مهاجرت از روش ازدواج به کانادا

مهاجرت به کانادا از طرق مختلفی ممکن میباشد، مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا یکی از روش های ممکن در راستای مهاجرت و همچنین اخذ اقامت کانادا می باشد. در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با موضوع مهاجرت از طریق ازدواج می باشید، با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع بدست آورید.

شرایط متقاضیان مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

شخص متقاضی مهاجرت از روش ازدواج به کانادا ملزم به داشتن یک اقوام درجه یک در این کشور می باشد که قادر به حمایت و همچنین ساپورت نمودن این شخص شود، همچنین این شخص ملزم به داشتن حق شهروندی و یا حق اقامت از نوع دائم در این کشور می باشد. اشخاص متقاضی مهاجرت از طریق ازدواج باید سابقه اقامت به میزان حداقل 2 سال از زمانی که همسر وی موفق به دریافت اقامت دائم این کشور شود، را داشته باشد. همچنین فرد باید یک نوع رابطه قانونی با همسر خود داشته باشد با این توضیح که اگر به غیر این صورت باشد، اقامت شخص حمایت کننده لغو خواهد شد.

در حالتی که خود این اشخاص قادر به تامین نمودن مخارج لازم برای زندگی خود نباشند، شخصی که قصد حمایت از این اشخاص را دارد ملزم به تامین یک سری از مخارج می باشد، سایر این مخارج عبارتند از:

  • تامین هزینه لازم برای خورد و خوراک، البسه، فراهم نمودن محل زندگی و دیگر نیازهای لازم برای زندگی
  • تامین کلیه مخارج لازم برای انجام مراقبت های پزشکی و بهداشتی که در برگیرنده کلیه خدمات بهداشت عمومی نخواهد شد.
  • این اشخاص ملزم به سکونت در این کشور می باشند و در غیر این صورت ملزم به تعهد دادن می باشند که بعد از موفقیت به ورود به این کشور اقدام به سکونت نمایند.
  • این اشخاص باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشند و همچنین سابقه کیفری یا محکومیت و زندان را نداشته باشند و همچنین دچار ورشکستگی نشده باشند.

این اشخاص ملزم به راضی نمودن و همچنین اقناع شخص مسئول بررسی کننده پرونده خود می باشند.

تعهدات حامی و فرآیند در پروسه ازدواج به کانادا

از تعهدات حامی شخص در کانادا برای روش ازدواج، تعهد به دولت مردان این کشور در راستای اثبات کلیه موارد ذکر شده است. تعهد به متقاضی مهاجرت از راه ازدواج به کانادا به این شرط است که سن این شخص بیشتر از 22 سال باشد با این توضیح که در این صورت حامی ملزم به دادن تعهد در زمینه حمایت می باشد و هم چنین خود شخص ملزم به تعهد داشتن در زمینه اقامت در این کشور خواهد بود.

شخص حمایت کننده که دارای حق اقامت این کشور می باشد ملزم به اقدام برای انجام شرایط همسر خود می باشد. همسر شخص متقاضی، ملزم به اقدام برای دریافت ویزای PR این کشور می باشد. لازم به ذکر است که همه مدارک لازم باید به اداره مهاجرت این کشور از طریق پست ارسال شود و در نهایت اداره مهاجرت این کشور اقدام به بررسی کلیه این مراحل خواهد کرد.

مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

مدارک مورد نیاز مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج عبارتند از:

  • کارت پایان خدمت
  • رونوشت از تمامی صفحات پاسپورت دارای اعتبار
  • رونوشت از کارت PR شخص حمایت کننده
  • به همراه داشتن نامه ای که بیانگر عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری زوج باشد
  • به همراه داشتن عقد نامه که بیانگر ازدواج رسمی و غیر صوری شخص می باشد
  • به همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه

تردید در فرایند ازدواج در کانادا

از جمله مواردی که باعث تردید مسئولین بررسی کننده فرایند شرایط ازدواج می باشد عبارتند از وجود فاصله سنی زیاد بین زوجین، وجود تفاوت زبان بین زوجین برای برقراری ارتباط، وجود تفاوت در دین زوجین. از جمله مواردی که باعث راضی شدن و همچنین قانع شدن مسئول بررسی کننده شرایط متقاضی می شود عبارتند از همراه داشتن عکس های خانوادگی که بیانگر داشتن رابطه قانونی و خانوادگی بین زوجین باشد، همراه داشتن عکس هایی نظیر عکس از مهمانی های مشترک و هم چنین مسافرت های مشترک زوجین، همراه داشتن ایمیل و هم چنین نامه های بین زوجین.

شما دوستداران مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا به منظور اخذ مشاوره اصولی و انتخاب درست مهاجرت می توانید با کارشناسان ارشد ما همراه باشید. در نهایت شما هم در راستای تکمیل اطلاعات خود می توانید با مراجعه به مقالاتی مانند مهاجرت آسان و سریع به کانادا و گرفتن اقامت کانادا که در سایت موسه حقوقی سفیران سروش سعادت وجود دارد به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نه =