مهاجرت

مهاجرت اینفلوئنسرها و بلاگرها

مهاجرت اینفلوئنسرها

مهاجرت اینفلوئنسرها یکی از جدی ترین موضوعاتی است که در سال های اخیر به آن توجه شده است و باید راهکارهایی برای آن پیدا کرد. باید به این نکته توجه داشت که مسیر مشخصی برای مهاجرت این دسته از افراد وجود ندارد. در حقیقت فردی به صرف این که یک اینفلوئنسر است نمی تواند به کشوری دیگر مهاجرت کند. باید در نظر داشت که در این شرایط، باید به دنبال راهکارهایی گشت که بهترین فرصت ها را برای آن ها ایجاد می کند.

  • آیا اینفلوئنسرها می توانند به خارج از کشور مهاجرت کنند؟
  • محدودیت های مهاجرت یک اینفلوئنسر به خارج از کشور چیست؟
  • روند مهاجرت یک اینفلوئنسر به خارج از کشور چقدر طول می کشد؟
  • بهترین مسیر مهاجرت برای یک اینفلوئنسر چیست؟
  • آیا اینفلوئنسرها ساده تر مهاجرت می کنند؟

افرادی که در حال حاضر به عنوان اینفلوئنسر فعالیت می کنند، قادر خواهند بود که مسیر مهاجرت را طی کنند. البته این مسیر باید به صورت قانونی طی شود. در حال حاضر، اینفلوئنسرهایی نیز وجود دارند که خود در کمپ های پناهندگی زندگی می کنند. این افراد باید به عنوان یک الگوی اشتباه در نظر گرفته شوند و نباید به راحتی به این مسیر وارد شد. چالش هایی که در این رابطه وجود دارد، باید به درستی مورد توجه قرار گیرد. در این گفتار که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه کرده اند، توضیحات گسترده ای درباره مهاجرت این افراد ارائه خواهد شد.

مهاجرت کاری اینفلوئنسرها به خارج از کشور

افرادی که می خواهند به عنوان یک اینفلوئنسر به خارج از کشور مهاجرت کنند، قادر خواهند بود که در یکی از کشورهای برتر جهان کار کنند. کار کردن یکی از بهترین مسیرهای مهاجرت است. این افراد باید به مانند یک فرد دیگر، یک پیشنهاد کاری دریافت کنند. ممکن است آن ها بتوانند در زمینه تبلیغات و گسترش دید یک شرکت در جهان اثرگذار باشند. در این صورت می توان یک پیشنهاد کاری بسیار ارزشمند دریافت کرد.


در حال حاضر، این دست از فرصت های کاری در اختیار افرادی قرار خواهد گرفت که از نظر فالوور در شرایط بسیار خوب قرار دارند. کشورهایی مانند عمان، امارات، قطر، ترکیه و سایر کشورهایی که با ایران در ارتباط هستند، بهترین گزینه های ممکن در این رابطه هستند.

درآمد در عمان به گونه ای است که می توان یک زندگی در رفاه کامل را برای خود رقم زد. در چنین شرایطی است که ممکن است اینفلوئنسرها تمایل داشته باشند که برای مهاجرت، کشورهای حاشیه خلیج فارس را انتخاب کنند. قطعا در صورتی که فردی بتواند یک پیشنهاد کار در آلمان داشته باشد، می تواند امتیازهای مهاجرت به این کشور را نیز به دست آورد. بنابراین باید گفت که این یکی از اصلی ترین گزینه های مهاجرتی برای اینفلوئنسرها خواهد بود.

مهاجرت اینفلوئنسرها به خارج از کشور از طریق تحصیل

افرادی که می خواهند به عنوان یک اینفلوئنسر در خارج از کشور زندگی کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که تحصیل یکی از بهترین مسیرهای مهاجرتی برای آن ها خواهد بود. آن ها می توانند در رشته هایی مانند بازاریابی و مارکتنیگ فعالیت کنند. این دسته از رشته های تحصیلی می توانند امتیازهای زیادی برای این افراد ایجاد کنند. در شرایط کنونی باید به این نکته اشاره کرد که رشته های زیادی وجود دارد که می توان به کمک آن ها توانمندی های شخصی خود را در این حوزه تقویت کرد. می توان گفت که این دست رشته های می تواند به فرد کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهد. از طرفی، این موضوع می تواند به فرد کمک کند که در سایر کشورها، به یک شغل جداگانه دست پیدا کند.

برخی از بهترین گزینه های تحصیل رشته های مرتبط با علوم بیزینس عبارتند از:

نام دانشگاهکشوررتبه
دانشگاه میشیگان- درآن آربورآمریکا1
دانشگاه تورنتوکانادا6
دانشگاه ملی سنگاپورسنگاپور25
دانشگاه تسنگهواچین32
دانشگاه منچسترانگلستان34
دانشگاه نیوسوث ولزاسترالیا38
دانشگاه آمستردامهلند49
دانشگاه توکیوژاپن68
موسسه فدرال تکنولوژی سوئیسسوئیس71
دانشگاه لوند سوئدسوئد97
دانشگاه پلی تکنیک میلانایتالیا105
دانشگاه RWTHآلمان113
دانشگاه آلبورگدانمارک114
دانشگاه فنی کاتالونیااسپانیا118

منبع: edurank

باید پذیرفت که ورود به این دانشگاه های برتر جهان نیاز به رزومه بسیار قوی دارد. افرادی که رزومه قوی در اختیار داشته باشند، می توانند در این دانشگاه ها به ادامه تحصیل مشغول شوند. قطعا کشورهای دیگری نیز وجود دارند که بتوانند میزبان اینفلوئنسرها به عنوان دانشجو باشد. البته صرفا این گونه نیست که فرد مجبور به تحصیل در این رشته باشد!

مهاجرت اینفلوئنسرها با درآمد ثابت

افرادی که درآمد ثابت در اختیار دارند، می توانند در برخی از کشورهای جهان زندگی کنند. یکی از بهترین راه هایی که می توان از این طریق به خواسته خود رسید، استفاده از شرایط خودحمایتی اسپانیا است. اسپانیا ویزایی با نوع NLV طراحی کرده است که طبق آن، فرد می تواند بدون نیاز به کار، خود را به این کشور برساند. در صورتی که فرد 2400€ (یورو) در ماه حقوق ثابت و قابل اثبات داشته باشد، می تواند از این طریق به اسپانیا وارد شود. همچنین برای هر فرد همراه، باید 600€ (یورو) اضافه را به حقوق خود اضافه کند.

شرایط مهاجرت به فرانسه

خود حمایتی فرانسه مسیر ساده تری خواهد داشت. در حقیقت افرادی که از این طریق قصد اقدام دارند وارد اروپا شوند، باید سالانه نزدیک به 16000€ (یورو) درآمد داشته باشند. این درآمد باید جدا از سرمایه ای باشد که فرد برای اجاره ملک در فرانسه پرداخت خواهد می کند. فرد باید یک ملک در ابتدا در فرانسه اجاره کرده باشد. برای مثال، در صورتی که اجاره سالانه ملک به 12000€ (یورو) می رسد، فرد باید این مبلغ را جدا از 16000€ (یورو) در اختیار داشته باشد.

مهاجرت اینفلوئنسرها با درآمد ثابت

کشورهای دیگری نیز می تواند مقصد افراد برای مهاجرت از این طریق باشد. در حال حاضر، یونان و پرتغال از جمله مهم ترین گزینه هایی هستند که در این مسیر می توان از آن ها برای مهاجرت استفاده کرد. در چنین شرایطی باید گفت که اینفلوئنسرها می توانند مهاجرتی امن از طریق تمکن مالی خود به خارج از کشور را تجربه کنند.

مهاجرت اینفلوئنسرها از طریق خرید ملک

یکی دیگر از بهترین مسیرهایی که می توان برای آینده خود در این کشور در نظر گرفت، خرید خانه در خارج از کشور است. اینفلوئنسرهای ایرانی این فرصت را دارند که با خرید خانه در خارج از کشور، امتیازهای زیادی را برای خود به ارمغان آورند. خرید ملک در ترکیه ساده ترین مسیری است که در این پروسه می توان آن را طی کرد. در چنین شرایطی فرد می تواند به پاسپورت این کشور نیز دسترسی پیدا کند.

خرید ملک در اسپانیا یکی دیگر از مسیرهای اصلی برای مهاجرت قانونی به خارج از کشور است. در این رابطه فرد این فرصت را خواهد داشت که یک یا چند ملک در اسپانیا خریداری کند. او می تواند در یک خانه در این کشور اقامت و دیگری را به اجاره بسپارد. در این صورت می تواند منبع درآمدی نیز داشته باشد. خرید ملک برای دریافت اقامت در این کشور، 500000€ (یورو) هزینه حداقلی خواهد داشت. با این حال، دریافت پاسپورت اسپانیا و اقامت در این کشور می تواند یک اعتبار بسیار بزرگ باشد.

خرید ملک در یونان می تواند هزینه های کمتری داشته باشد. با این حال می توان گفت که ورود به این کشور می تواند به اندازه اسپانیا ارزشمند باشد. به همین دلیل است که بسیاری مسیر مهاجرت به یونان را نیز برای خود انتخاب می کنند. این مسیر می تواند به مانند سایر کشورهای اروپایی که این مسیر را ارائه می کنند، منجر به دریافت پاسپورت شود.

استارت آپ مسیر امن مهاجرت اینفلوئنسرها به خارج از کشور

مهاجرت اینفلوئنسرها به خارج از کشور با استارت آپ نیز یک مسیر بسیار مناسب است. افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، به دلیل روابط گسترده تری که در اختیار دارند، شانس خوبی برای شروع استارت آپ در یک کشور مهم خواهند داشت. مسیر مهاجرت از طریق استارت آپ برای ایرانی ها نیز هموار است.

استارت آپ کانادا یکی از مسیرهایی است که می توان در این پروسه مهاجرتی پیگیری کرد. دولت کانادا از افرادی که ایده های خاص دارند، حمایت های بسیار خوبی انجام می دهد. دولت می داند که از این طریق می تواند برای سایر افراد شغل ایجاد کند. به همین دلیل است که می توان با انتخاب این مسیر، خود را به کانادا رسانده و یکی از بهترین اقامت ها را نیز به دست آورد. در شرایط کنونی باید در نظر داشت که مسیر مهاجرت از طریق استارت آپ به کانادا برای اینفلوئنسرها، نیاز به حمایت های مالی از داخل خاک کانادا خواهد داشت.

جزئیات استارت آپ فنلاند

استارت آپ فنلاند نیز یکی از گزینه های بسیار مناسب برای مهاجرت اینفلوئنسرها به خارج از کشور خواهد بود. این مسیر را می توان به عنوان یکی از ارزان ترین مسیرهای مهاجرتی دانست. دولت حمایت های مالی خوبی از طرح های جدید ارائه می کند. به همین دلیل می توان انتظار داشت که افراد بتوانند با یک طرح عالی، خود را به فنلاند رسانده و شرایط اقامت در یکی از بهترین کشورهای اروپایی را به دست آورند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی، حتما با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

سوال های کلیدی درباره مهاجرت اینفلوئنسرها به خارج از کشور

برای افرادی که می خواهند وارد پروسه فضای مجازی شوند، رسیدن به یک اقبال عمومی کار ساده ای نخواهد بود. با این حال، اینفلوئنسرها می توانند از مسیرهای مختلفی خود را به یک کشور خارجی برسانند. به دلیل این که بسیاری از افراد در این زمینه از نظر مالی شرایط خوبی دارند، مهاجرت ها بیشتر از طریق سرمایه گذاری انجام می شود. برخی از مهم ترین پرسش هایی که در این رابطه مطرح می شوند عبارتند از:

  • آیا مهاجرت به خارج از کشور برای اینفلوئنسرها ممکن است؟ بله مسیرهای متنوعی وجود دارد که به کمک آن اینفلوئنسرها می توانند مهاجرت خود را به نتیجه برسانند.
  • بهترین مسیر برای مهاجرت اینفلوئنسرها به خارج از کشور چیست؟ باید در نظر داشت که هر فرد بسته به شرایط مالی، سنی و تجربه کاری می تواند مورد بررسی قرار گیرد. هدف فرد از مهاجرت نیز بسیار مهم است. در صورتی که فرد از نظر مالی شرایط خوبی داشته باشد، برخی از کشورهای اروپایی، ویزاهای تمکن مالی را نیز ارائه می کنند.
  • آیا برای مهاجرت، اینفلوئنسرها به مدرک زبان نیاز خواهند داشت؟ در صورتی که فرد بخواهد از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کند، نیازی به مدرک زبان در اکثر کشورهای جهان ندارد. با این حال در صورتی که فرد بخواهد از سایر مسیرهای مهاجرتی استفاده کند، باید مدرک زبان نیز در اختیار داشته باشد. مهاجرت به کانادا برای اینفلوئنسر از اکثر روش ها، حتما به مدرک زبان نیاز خواهد داشت.
4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *