مهاجرت سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از راه سرمایه گذاری درکشور آمریکا
Rate this post

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا از جمله راه هایی است که افراد براحتی می­توانند علاوه بر کسب درآمد در این کشور اقامت موقت و دائم را اخذ نمایند. سرمایه گذاری در این کشور به راه های مختلفی امکان پذیر است و سرمایه گذاران بسته به میزان سرمایه خود می توانند در این کشور سرمایه گذاری نمایند از جمله امتیازات سرمایه گذاری در این کشور اینست که افراد می­توانند به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت نموده و برای تمامی اعضای خانواده خویش اقامت آمریکا را اخذ نمایند.

سرمایه گذاران عزیز می­ توانند از راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهره ­مند شده و راه های سرمایه گذاری که از ریسک کمتری برخوردار هستند را شناسایی نمایند. سرمایه گذاران خارجی بدین منظور ابتدا باید شرایط لازم جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری آمریکا را کسب و نسبت به اخذ ویزای سرمایه گذاری اقدام نمایند، در ابتدا سرمایه گذاران بایستی تمامی آزمایشات پزشکی را انجام داده و در مصاحبه ای که برای اخذ ویزا به سفارت آمریکا مراجعه می­ نماید ارائه دهند، مهاجرت از راه سرمایه گذاری در این کشور روش های مختلفی دارد ما در این مقاله سعی در معرفی این روش ها خواهیم داشت، از علاقمندان به این موضوع دعوت می­شود تا مطالب را به دقت مطالعه فرمایند.

انواع مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا

از جمله روشهای سرمایه گذاری در کشور آمریکا که افراد با مهاجرت به این کشور از راه سرمایه گذاری در این کشور استفاده می­کنند EB5 می­ باشد. این نوع سرمایه گذاری دارای شرایط خاصی نمی ­باشد و افراد بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و یا مدرک زبان انگلیسی می­توانند به سرمایه گذاری در این کشور بپردازند در این نوع سرمایه گذاری سرمایه فرد پس از 5 سال به وی برگردانده خواهد شد همچنین بعد از مدت بیان شده فرد می­تواند اقامت دائم آمریکا را نیز اخذ نماید.

میزان سرمایه اولیه برای سرمایه گذاری در آمریکا 1 میلیون دلار مقرر گردیده است اما در این نوع سرمایه گذاری فرد با حداقل 500 میلیون دلار می­ تواند به سرمایه گذاری در مناطقی از این کشور که میزان نرخ بیکاری بسیار بالا است، بپردازند. افراد می­توانند با این مقدار سرمایه به انجام کارهایی همچون ایجاد یک شرکت خصوصی، مشارکت، نگهداری شرکت ها، ایجاد نهادهای عمومی و خصوصی بپردازد.

سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاران خارجی تنها اجازه ثبت شرکت با مسئولیت محدود را خواهند داشت و ثبت شرکت های سهامی در این کشور تنها به افرادی که مقیم این کشور هستند داده می ­شود. ثبت شرکت در آمریکا خود دارای قوانین و شرایطی می­ باشد. یکی از مهمترین شرایط ثبت شرکت های سهامی درآمریکا این است که سهامداران می ­بایست در این کشور حضور داشته باشند اما افرادی که تمایل به ثبت شرکت در آمریکا را دارند و قصد پرداخت مالیات به این کشور را ندارند می ­توانند به ثبت شرکت با مسئولیت محدود که بنام شرکت های LLC معروف هستند بپردازند، کارشناسان و مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت عزیزان را در این زمینه راهنمایی خواهند نمود.

یکی از مهمترین امتیازات سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در آمریکا اینست که برای سرمایه گذاری از این طریق سرمایه کلانی مورد نیاز نمی­ باشد. افرادی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارند می ­بایست تمامی مدارک زیر را به اداره مربوطه جهت ثبت شرکت خویش ارائه نمایند:

  • ارائه تمامی مشخصات شرکا در ثبت شرکت
  • ارائه اسناد و گواهی های مربوط به ثبت شرکت در آمریکا

شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری EB5 در آمریکا

افرادی که قصد سرمایه گذاری از طریق EB5 را دارند می­باید سرمایه گذاریشان دارای شرایط و ویژگی های زیر باشد تا بتوانند ویزای سرمایه گذاری این کشور را اخذ نمایند:

  • می­ بایست سرمایه گذاری آنها بصورت فعال باشد بدین منظور که سرمایه گذاری فرد بصورت خرید ملک در آمریکا و یا خرید اوراق قرضه دولتی نباشد.
  • ارائه میزان سرمایه اولیه فردی که قصد سرمایه گذاری دارد.
  • سرمایه گذار می­ بایست حداقل 10 فرصت شغلی در آمریکا بوجود آورد.
  • میزان سرمایه اولیه فرد می­ باید حداقل 500.000 $ باشد.

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا E2

سرمایه گذاری E2 از جمله راه های اخذ اقامت به این کشور از طریق سرمایه گذاری است که طرفداران زیادی دارد. این روش نیز یکی از راه های آسان اخذ اقامت موقت و دائم آمریکا بشمار می­رود. در این روش فرد می­ تواند به همراه همسر و فرزندان کمتر از 21 سال خود به آمریکا مهاجرت نماید و تا زمانی که بیزینسی در این کشور بنام وی باشد فرد اجازه تمدید اقامت دائم خود را در این کشور خواهد داشت، میزان سرمایه اولیه افراد در این نوع سرمایه گذاری 300.000 $ می­ باشد و فرد باید حداقل نیمی از این سرمایه را صرف سرمایه گذاری در طرح اقتصادی و یا بیزینس خود در آمریکا نماید، ناگفته نماند فرد می­تواند در این روش نیز تابعیت این کشور را اخذ نماید.

مهاجرت به آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا (کارآفرینی)

کارآفرینی از دیگر راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این کشور است. افراد زیادی برای ایجاد کسب و کار به کشور آمریکا سفر می ­نمایند. در ابتدا دولت آمریکا برای این دسته از افراد اقامت دو ساله صادر می­ نماید و در صورت نیاز و تداوم کسب و کار فرد می­تواند اقامت خود را در این کشور تمدید نماید، البته ناگفته نماند کارآفرین برای تمدید اقامت خود می ­باید مدارکی ارائه نماید که بیشترین سهم وی را در کسب و کار ثابت نماید.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای 01

ویزای 01 این کشور برای آندسته از افرادی صادر می­گردد که دارای توانایی ها و مهارت های خاصی هستند و قصد مهاجرت به این کشور از راه سرمایه گذاری در آمریکا است. کارفرمایان آمریکایی بدلیل ایجاد تغییر در کسب و کار خود تقاضای استخدام این دسته از افراد را می­ نمایند. در این صورت کارفرمای مربوطه بعنوان حمایتگر فرد محسوب می­ گردد و فرد با توجه به تخصص و مهارت خود روش انجام کار در شرکت مورد نظر را تغییر خواهد داد. سرمایه گذاران خارجی با اخذ ویزاهای دیگری همچون L1 و یا H1B نیز می­توانند به سرمایه گذاری در کشور آمریکا بپردازند و براحتی اقامت دائم و تابعیت این کشور را برای خود و اعضای خانواده خویش اخذ نمایند.

کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت علاقمند هستند تا سرمایه گذاران عزیز را در ایجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در این کشور راهنمایی و همراهی نمایند. همچنین این مجموعه پاسخگوی تمامی سوالات عزیزان در زمینه مهاجرت به این کشور از روش سرمایه گذاری در آمریکا خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پانزده =