مهاجرت کاری اروگوئه

مهاجرت به اروگوئه از طریق کار

مهاجرت به اروگوئه از طریق کار

مهاجرت به اروگوئه از طریق کار از روش های رایج برای مهاجرت به این کشور آمریکای جنوبی است که مورد توجه بسیاری از متقاضیان در سراسر دنیا قرار گرفته است. برای مهاجرت کاری به اروگوئه قوانین و شرایطی وضع شده است که متقاضی باید پیش از انجام اقدامات لازم برای مهاجرت از آن ها آگاه باشد تا در صورتی که عدم توانایی از مهاجرت کاری به این کشور صرف نظر کنند. جمهوری اروگوئه، کشور کوچک آمریکای جنوبی که به دلیل داشتن زمین های زراعی مولد و سواحل زیبا شناخته می شود و به عنوان مکانی برای کار و زندگی در بین متقاضیان مهاجرت به آمریکای جنوبی محبوبیت دارد. برای اطلاع از شرایط مهاجرت به اروگوئه از طریق کار به مطالعه این نوشتار که توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به نگارش در آمده است بپردازید.

 • بهترین رشته های تحصیلی برای کار در اروگوئه کدامند؟
 • فرایند مهاجرت به اروگوئه از طریق کار چگونه است؟
 • آیا می توان در اروگوئه به عنوان نیروی کار اقامت کرد؟
 • محدودیت های مهاجرت به اروگوئه از طریق کار چیست؟
 • متوسط درآمد در این کشور چقدر است؟

شرایط مهاجرت به اروگوئه از طریق کار

نیروی کار اروگوئه بسیار ماهر و تحصیل کرده هستند به طوری که میزان سواد آماری این کشور 97% اعلام شده است که بالاترین درصد در آمریکای لاتین است. در حالی که بر طبق قوانین وضع شده زنان از برابری کامل با مردان برخوردار هستند با این حال در ارتقاء موقعیت شغلی و حقوق و دستمزد با تبعیض روبرو هستند. از مشاغل مورد نیاز در اروگوئه می توان به راننده تاکسی، پیش خدمت، فروشنده، مهندس الکترونیک، تحلیلگر تجاری، توسعه دهنده وب، مهندس کامپیوتر، پرستار، حسابدار، کارشناس منابع انسانی و مدیر اشاره کرد.

متقاضیانی که قصد ورود به بازار کار اروگوئه را دارند باید در اولین مرحله از طریق راه های مختلف مثل: موسسات کاریابی معتبر و وب سایت های کاریابی به دنبال شغل مورد نظر خود در اروگوئه باشند، پس از پیدا شدن کاری مرتبط با رشته تحصیلی یا سوابق کاری باید مدارک تعیین شده مثل: مدارک تحصیلی، مدرک معتبر زبان اسپانیایی، رزومه و سوابق کاری، انگیزه از ورود به بازار کسب و کار اروگوئه، گواهی تمکن مالی و اسکن پاسپورت و مدارک شناسایی را برای بررسی درخواست به کارفرما مربوطه ارسال کنید.

ویزا جهت مهاجرت به اروگوئه از طریق کار

متقاضیان خارجی و بین المللی جهت مهاجرت کاری به اروگوئه به ویزای کار این کشور نیاز دارند، لازمه اصلی جهت اخذ ویزای کار اروگوئه داشتن دعوت نامه شغلی می باشد. متقاضیانی که واجد شرایط لازم برای شروع کار در اروگوئه باشند برای آن ها از طرف کارفرما دعوت نامه شغلی صادر می شود پس از آن فرد می تواند درخواست خود را جهت اخذ ویزای کار به سفارتخانه یا کنسولگری اروگوئه اعلام کند. در صورت نیاز به درخواست ویزای اروگوئه برای متقاعد کردن مقامات این کشور جهت ورود به اروگوئه باید چندین روش انجام دهید تا مشخص شود هیچ خطری برای امنیت این کشور و شهروندان آن ندارید. برای دریافت ویزای کار اروگوئه 2 گروه از مدارک لازم است، مورد اول اسناد متداول است که هر متقاضی موظف به ارائه آن است و مورد دوم مدارک و مستنداتی است که باید با توجه به هدف سفر خود ارائه کنید.

مدارک و مستندات مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار اروگوئه به شرح زیر می باشد.

 • تکمیل فرم درخواست ویزای کار که توسط سفارتخانه ارائه می شود
 • عکس پاسپورتی جدید با زمینه سفید
 • ارائه گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • فتوکپی از صفحه اصلی گذرنامه
 • ارائه دعوت نامه شغلی اخذ شده از کارفرمایی معتبر در اروگوئه
 • گواهی تمکن مالی جهت اثبات توانایی در پرداخت هزینه های زندگی تا زمان دریافت اولین حقوق و دستمزد
 • ارائه اصل و فتوکپی مدارک شناسایی
 • گواهی عدم سوء پیشینه که توسط مراجع مربوطه در کشور مبدا به تایید رسیده باشد
 • ارائه رزرو بلیط رفت و برگشت
 • گواهی پزشکی تایید شده

ویزا جهت مهاجرت به اروگوئه از طریق کار

قوانین کار در اروگوئه

برای متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به جمهوری اروگوئه را دارند اطلاع از قوانین کار در این کشور الزامی می باشد، برای اتحادیه های اروگوئه قانون اساسی در نظر گرفته شده است با این حال کارکنان حق اعتراض و اعتصاب دارند. حدودا 15% از نیروی کار اتحادیه به طور عمده در بخش ساخت و ساز، بانکداری و صنعت کار می کنند. عضویت در اتحادیه در بخش دولتی حدودا 80% است و نرخ عضویت شرکت های خصوصی 5% اعلام شده است. طبق قانون اساسی هفته کار استاندارد در اروگوئه در بخش صنعت 48 ساعت و در بخش تجارت 44 ساعت اعلام شده است. در هر دو بخش کارکنان باید در طول هفته 36 ساعت تایم استراحت داشته باشند، کارفرمایان موظف هستند در صورت اضافه کاری به کارکنان حقوق و دستمزد اضافه کاری پرداخت کنند.

کلیه کارکنان حق دارند در طول سال از 20 روز مرخصی با حقوق در نظر گرفته شده استفاده کنند. دولت کار اجباری و کار کودکان زیر 14 سال را ممنوع کرده است، نوجوانان با سن 16 سال که دوره تحصیلی اجباری 9 ساله را گذرانده باشند می توانند مشغول به کار شوند. به منظور تشویق کارفرمایان جهت استخدام نوجوانان دولت اروگوئه کاهش مالیات 12% تا 18% را ارائه می دهد.

دستمزد در مهاجرت به اروگوئه از طریق کار

حقوق و دستمزد در اروگوئه همانند سایر کشورهای دنیا بر اساس موقعیت کاری، میزان تحصیلات فرد، سوابق کاری و تخصص فرد برآورد می شود. حقوق و دستمزد اروگوئه در سال 2022 بین 8340UYU الی 147000UYU (پزوی اروگوئه) برآورد شده است. میانگین حقوق و دستمزد ماهانه در این کشور 33000UYU (پزوی اروگوئه) می باشد یعنی کمتر از 50% از نیروی کار این کشور ماهانه این مبلغ را به عنوان حقوق و دستمزد دریافت می کنند این در حالی است که هزینه زندگی برای فرد مجرد در اروگوئه 47865UYU (پزوی اروگوئه) و برای خانواده ای 4 نفره 111729UYU (پزوی اروگوئه) در تخمین زده شده است. جهت بررسی دقیق تر هزینه های زندگی در اروگوئه پیشنهاد می شود مقاله هزینه زندگی در اروگوئه را با دقت مطالعه کنید. با توجه به این میزان از حقوق و دستمزد باید گفت میانگین حقوق و دستمزد در اروگوئه در مقایسه با مخارج زندگی کم است.

اگر قصد کار در کشورهای آمریکای جنوبی را دارید کشور برزیل می تواند گزینه مناسبی برای شما محسوب شود، برای اطلاع از شرایط کار در بازار کار کشور برزیل مقاله مهاجرت به برزیل از طریق کار را مطالعه کنید. هموطنان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط کار در بازار کسب و کار اروگوئه و یا سایر کشورهای مورد نظر خود در آمریکا، آسیا، آفریقا و اروپا با تیم حقوقی مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.