مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به استان یوکان

مهاجرت به استان یوکان کشور کانادا

شما عزیزان جهت مهاجرت به استان یوکان واقع در کشور کانادا، باید از شروط و وضعیت مهاجرت به این ایالت به طور کامل مطلع باشید. این امر سبب می شود تا شما بتوانید بهترین روش را برای مهاجرت به استان یوکان انتخاب کنید و سپس از مزایای سکونت در این کلان شهر برخوردار شوید. شرایط ویزای کاری کانادا به ایالتی که متقاضی می خواهد برای کار به آن مهاجرت کند بستگی دارد و متقاضیان برای مهاجرت کاری به هر یک از استان های کشور کانادا بهتر است از تمامی شرایط آن مطلع باشند تا پروسه مهاجرتی آن ها با موفقیت به سرانجام برسد. اکثر روش های مهاجرت به استان یوکان برای متقاضیان بین المللی مناسب می باشند اما طبق آخرین تحقیقات متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهترین راه برای ورود به این ایالت، بدست آوردن مجوز کاری برای کار در ایالت یوکان کانادا می باشد.

اقامت در استان یوکان کانادا

از نظر سازمان ها و موسسه های مربوطه در ایالت یوکان، مهاجرت به استان یوکان در صورتی مفید می باشد که متقاضی و یا مهاجر خارجی بتواند در این ایالت کسب و کار ایجاد کند و یا کمپانی تاسیس کند و سپس باعث اشتغال زایی شود. متقاضی در صورتی می تواند در ایالت یوکان مجوز کاری بدست بیاورد که بیزنس پلنی ارائه دهد که برای اقتصاد کانادا و یوکان مفید باشد. مهاجرت به استان یوکان و سپس مقیم شدن در کشور کانادا موارد مثبت زیادی به همراه دارد و اعضای خانواده متقاضیان نیز می توانند همراه آن ها به کشور کانادا مهاجرت کنند و از حقوق شهروندی این کشور بهره مند شوند.

متقاضیان در صورتی که بتوانند در ایالت یوکان برای کار پذیرفته شوند، به آن ها اجازه کار به مدت 2 سال ارائه می شود که متقاضیان بعد از گذشت یک سال می توانند اقدام به کسب گواهی اقامت کشور کانادا کنند. دولت کانادا از افرادی که متخصص هستند و یا در انجام دادن کاری توانایی خاصی دارند، حمایت و پشتیبانی می کنند.

شرایط لازم برای مهاجرت به استان یوکان

کسب مجوز کار توسط کارآفرینان یا متقاضیان بین المللی جهت انجام فعالیت های تجاری در ایالت یوکان کانادا نیاز به دارا بودن شرایط زیر دارد:

 • کسب بیش از شصت و پنج امتیاز در ارزیابی مربوطه
 • داشتن مدرک زبان آیلتس با معدل 6
 • داشتن سه سال سابقه مدیریت کمپانی یا کسب و کار تجاری
 • داشتن پنج سال سابقه کاری در زمینه سرمایه گذاری های مختلف
 • داشتن سرمایه کافی ($500000)
 • داشتن محل سکونت برای مهاجرت به استان یوکان و مستقر شدن در این ایالت
 • ایجاد کسب و کار در ایالت یوکان و سپس بدست آوردن گواهی اقامت این ایالت

بیزنس پلن برای مهاجرت به استان یوکان

در صورتی که متقاضی بخواهد در ایالت یوکان سرمایه گذاری کند، کسب و کار ایجاد کند و یا کمپانی تاسیس کند، باید بیزنس پلن خوبی داشته باشد. بیزنس پلن متقاضی باید توسط سازمان های مربوطه در استان یوکان تایید شود تا متقاضی بتواند فعالیت تجاری خود را در این ایالت شروع کند. متقاضی باید حداقل یک سوم از سهام کسب و کار را دارا باشد و بیش از سیصد دلار در کسب و کار مربوطه سرمایه گذاری کند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب هزینه زندگی در کانادا به لینک مربوطه مراجعه نماید.

برنامه نامزد تجاری یوکان

متقاضیان جهت شروع کسب و کار و فعالین تجاری خود باید در جلسه ای که با یکی از نامزد های این سازمان انجام می شود حاضر شوند و تمامی پروسه مهاجرت کاری به یوکان و بیزنس پلن خود را برای شروع کسب و کار ارائه دهند. نامزد این سازمان برای ارزیابی و چک کردن فعالیت کسب و کار تجاری متقاضی به محل کار متقاضی نیز مراجعه خواهد کرد. در دومین سال کاری بعد از مهاجرت به استان یوکان، متقاضیان باید مستندات خاصی ارائه دهند؛ برای مطلع شدن از این مستندات می توانید به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب کار در کانادا به لینک مربوطه مراجعه نماید.

اقامت همیشگی در یوکان

بعد از گذشت دو سال کاری و داشتن شرایط ذکر شده، متقاضیان از طرف برنامه نامزد تجاری یوکان حمایت و پشتیبانی می شوند و پس از کسب تاییدیه ملی می توانند تا سه ماه فرم درخواست اقامت در کانادا را برای خود و خانواده پر کنند. برای انجام امور ذکر شده متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • داشتن محل سکونت و ثابت کردن آن با ارائه مدارک و اسناد
 • داشتن کسب و کار و فعالیت تجاری در یوکان و ثابت کردن این موضوع با ارائه مدارک و اسناد
 • متقاضی باید ثابت کند که تمامی مقررات را برای سرمایه گذاری رعایت خواهد کرد
 • داشتن شرایط ملاقات با نامزد و نماینده ذکر شده است. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب تحصیل در کانادا به لینک مربوطه مراجعه نماید.

امتیازبندی برای مهاجرت به استان یوکان

متقاضیان برای کسب مجوز کاری و تجارت در ایالت یوکان کانادا باید در زمینه های مختلف امتیاز کافی کسب کنند. در این بخش، در جدول های زیر به امتیازات و موارد مربوطه اشاره شده است. مواردی که متقاضیان باید در آن ها امتیاز کافی کسب کنند به بخش های کسب و کار، سرمایه خالص، سن، بازدید پیشین، تحصیلات و آموزش، سابقه کار و مهارت زبان تقسیم می شوند. مواردی که متقاضیان باید امتیاز لازم آن ها را کسب کنند عبارتند از:

موارد امتیاز
ارزش سرمایه گذاری حداکثر 12 امتیاز
دارایی های نقدی حداکثر 8 امتیاز
دارایی خالص شخصی حداکثر 8 امتیاز
سن حداکثر 10 امتیاز
بازدید قبلی حداکثر 8 امتیاز
تحصیلات و آموزش حداکثر 20 امتیاز
سابقه کار کارآفرینی/ مدیریتی حداکثر 0ا متیاز
سابقه کار حداکثر 10 امتیاز
مهارت زبان حداکثر 12 امتیاز
محل کسب و کار پیشنهاد شده حداکثر 5 امتیاز
کل حداکثر 103 امتیاز
نمره قبولی 65 امتیاز

 امتیاز کسب و کار در استان یوکان

متقاضیان می توانند بسته به ارزش سرمایه گذاری در استان یوکان و دارایی نقدی و خالص خود امتیازات لازم را کسب نمایند. این امتیازبندی عبارت است از:

ارزش سرمایه گذاری امتیاز
کمتر از 300000 $ غیر قابل قبول
بین 300000 تا 400000 $ 6
بین 401000 تا 750000 $ 8
بیشتر از 750000 $ 12
دارایی نقدی امتیاز
کمتر از 300000 $ غیر قابل قبول
بین 300000 تا 400000 $ 6
بیشتر از 401000 $ 8
دارایی خالص شخصی متقاضی امتیاز
کمتر از 500000 $ غیر قابل قبول
بین 500000 تا 750000 $ 6

مهاجرت به استان یوکان کشور کانادا

سایر امتیازات مهاجرت به استان یوکان

علاوه بر ارزش سرمایه گذاری و میزان دارایی که امتیازات آن بیان گردید سایر عوامل نظیر سن، میزان تحصیلات، سطح زبان و …. امتیازات خود را دارا می باشند که در جدول زیر بیان نموده ایم:

سن امتیاز
49-21 10
50-51 8
52-53 6
54-55 4
بالای 56 0
بازدید قبلی (مدت ملاقات) امتیاز
کمتر از 3 روز 0
بین 3 تا 6 روز 4
7 تا 10 روز 6
بیشتر از 11 روز 8
تحصیلات امتیاز
تکمیل دوره متوسطه 10
تکمیل دوره 1 ساله بعد از متوسطه 12
تکمیل دوره 2 ساله بعد از متوسطه 16
کارشناسی 18
کارشناسی ارشد یا دکترا 20
سابقه کارآفرینی/ مدیریت کسب و کار امتیاز
بین 3 تا 5 سال 8
بالای 6 سال 10
سابقه کاری امتیاز
بین 5 تا 7 سال 8
بالای 8 سال 10
مهارت زبان امتیاز
آیلتس 7/ TEF 5 و بالاتر 12
آیلتس 6/ TEF 4 8
کمتر از آیلتس 6/TEF  4 0
محل کسب و کار امتیاز
در ناحیه وایت هورس یا اطراف آن 0
در مناطق روستایی 5

شما عزیزان جهت مهاجرت به استان یوکان باید از شرایط کار و هزینه های تحصیل و زندگی در این استان آگاه باشید. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این باب با و دریافت مشاوره با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب مهاجرت به کشور کانادا به لینک مربوطه مراجعه نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *