مهاجرت به کشور بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مطلع بودن از روش های مهاجرت به بلاروس به متقاضیان و مهاجران کمک می کند تا با در نظر گرفتن شرایط خود بهترین راه مهاجرت به بلاروس را انتخاب کنند. کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با ارائه این نوشتار قصد دارند تا شما عزیزان را از شرایط و روش های مهاجرت به این کشور به صورت کامل مطلع سازند و اطلاعات کاملی درباره شرایط کسب اقامت و تابعیت کشور بلاروس به هموطنان گرامی ارائه دهند.

مهاجرت و ورود به خاک این کشور از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و هر ساله مهاجران زیادی با اهداف مختلف به این کشور مهاجرت می کنند تا رویاهای خود را تبدیل به واقعیت کنند. بلاروس در قاره اروپا قرار گرفته است و تقربیا 10 میلیون نفر جمعیت دارد. مردم این کشور به زبان های روسی و بلاروسی صحبت می کنند و میانگین سنی مردم این کشور به 27 سال میرسد.

راه و روش های مهاجرت به بلاروس

همانطور که گفته شد، کشور بلاروس یکی از کشورهای اروپایی می باشد و در همسایگی کشورهایی چون روسیه، لیتوانی، لهستان، لتونی، روسیه قرار گرفته است و پایتخت آن مینسک نام دارد. مهاجرت به بلاروس از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و متقاضیانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند، حتما باید از شرایط و هزینه های روش مهاجرتی مورد نظر اطلاعات کامل کسب کنند. به طور کلی، مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل، ازدواج، تولد فرزند، اشتغال، سرمایه گذاری و همچنین پناهندگی امکان پذیر می باشد.

مهاجرت به کشور بلاروس جهت تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل در دو دهه گذشته یکی از رایج ترین روش های ورود به خاک کشورهای مختلف به صورت قانونی بوده است. مهاجرت به این کشور از طریق کسب ویزای تحصیلی و تحصیل در دانشگاه های این کشور یکی از امن ترین روش های ورود به خاک کشور بلاروس می باشد. دانشجویان و متقاضیان خارجی می توانند با کسب قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های این کشور و ارائه مدارک مورد نیاز، اقدام به کسب ویزای تحصیلی این کشور کنند. متقاضیانی که از دانشگاه های بلاروس فارغ التحصیل می شوند، می توانند با سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در این کشور، اقامت دائمی بلاروس را بدست بیاورند. سرمایه گذاری در این کشور معمولا در زمینه های املاک و مستغلات (بیش از 160000 $) و همچنین ایجاد کسب و کار و تاسیس کمپانی انجام می شود.

مهاجرت به کشور بلاروس جهت اشتغال

شرایط اقتصادی نسبتا مطلوب کشور بلاروس باعث شده است تا تعداد مهاجرانی که جهت اشتغال در این کشور به بلاروس مهاجرت می کنند به طور چشمگیری افزایش یابد. مهاجرت به کشور بلاروس جهت اشتغال در صورتی ممکن می باشد که متقاضیان و کارکنان خارجی از کارفرمای کمپانی های معتبر بلاروسی پیشنهاد و دعوت نامه کاری دریافت کنند. کسب ویزای کاری کشور بلاروس با عقد قرارداد رسمی با کمپانی مورد نظر ممکن خواهد بود و به یاد داشته باشید که تمامی موارد و شرایط کاری از جمله ساعات کاری، وظایف، مسئولیت ها و سایر موارد باید در قرارداد رسمی ذکر شوند

مهاجرت به کشور بلاروس جهت اشتغال

اخذ اقامت بلاروس با سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور بلاروس، سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در این کشور می باشد. به طور کلی، افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشورهای خارجی را دارند، می بایست سرمایه و توان مالی کافی برای انجام این امر داشته باشند. سرمایه گذاری در کشور بلاروس در زمینه های خرید ملک، تاسیس کمپانی و ایجاد کسب و کار انجام می شود. به یاد داشته باشید که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در کشور بلاروس 160000 $ می باشد و متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری در کشور بلاروس به همراه خانواده خود وارد خاک این کشور شوند و اقامت این کشور را کسب کنند. شما عزیزان می توانید با به مقاله سرمایه گذاری از طریق خرید ملک بلاروس درباره شرایط سرمایه گذاری در بخش ملک و مستغلات این کشور اطلاعات کافی کسب کنید.

ازدواج در کشور بلاروس با اتباع این کشور

متقاضیانی که با اتباع بلاروسی ازدواج می کنند، می توانند بعد از 3 الی 5 سال زندگی مشترک در خاک این کشور، اقامت کشور بلاروس را بدست بیاورند. شایان ذکر است که زوجین باید ثابت کنند که رابطه آن ها واقعی می باشد و صرفا جهت کسب اقامت و تابعیت کشور بلاروس نمی باشد. فرد خارجی باید ثابت کند که توان مالی کافی جهت اقامت و زندگی در کشور بلاروس را دارد و می بایست شغل مناسبی پیدا کند و درآمد کافی داشته باشد. به یاد داشته باشید که قانون تابعیت مضاعف در کشور بلاروس وجود ندارد و متقاضیان جهت کسب تابعیت کشور بلاروس حتما باید تابعیت کشور قبلی خود را ترک کنند. ازدواج در بلاروس شرایط خاصی دارد و متقاضیان حتما باید مدارک و شرایط مورد نیاز را دارا باشند.

پناهندگی در کشور بلاروس

به طور کلی پناهندگی راه مناسبی برای مهاجرت به کشورهای خارجی نمی باشد؛ اما کشور بلاروس آماده پذیرش پناهندگان خارجی می باشد و متقاضیان می توانند به 3 حال پناهندگی سیاسی، نظامی و اجتماعی وارد خاک این کشور شوند. متقاضیان و پناهندگان حتما باید تمامی مدارک هویتی خود را به همراه داشته باشند و بعد از ورود به خاک کشور بلاروس به اداره پلیس این کشور مراجعه کنند. هموطنان عزیز اگر به فکر مهاجرت به کشورهای خارجی هستید و قصد دارید تا رویاهای خود را تبدیل به واقعیت کنید، می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید و درباره شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف به صورت کامل مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *