مهاجرت به کشور سنت لوسیا

مهاجرت به سنت لوسیا

مهاجرت به سنت لوسیا

مهاجرت به سنت لوسیا که از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد، می تواند با هزینه ها و شرایط مختلفی همراه باشد. سنت لوسیا، محل کوه ‌های خیره‌کننده پیتون، مقصدی درجه یک در دریای کارائیب است. چه افراد بخواهند در یکی از متحرک ترین شهرهای جزیره اقامت کنند یا از یک دهکده آرام و بی صدا در کنار جنگل های بارانی لذت ببرند، سنت لوسیا همه چیز برای ارائه دارد. این مقاله که توسط متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده است، هموطنان عزیز  را با چگونگی مهاجرت به سنت لوسیا و همچنین شرایط مهاجرت به این کشور آشنا می سازد.

برجسته ترین روش های مهاجرت به سنت لوسیا عبارتند از:

  • مهاجرت به سنت لوسیا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت به سنت لوسیا از طریق تحصیل
  • و از طریق کار

آشنایی با سنت لوسیا و مهاجرت به این کشور

سنت لوسیا جزیره ای زیبا در دریای کارائیب با 186000 سکنه و مساحت 617 کیلومتر مربع است. سنت لوسیا که در سطح بین ‌المللی به دلیل مناظر دیدنی و کیفیت زندگی عالی خود شناخته شده است، شاهد افزایش سرمایه‌گذاری خالص خارجی‌ها در جزیره بوده است. سنت لوسیا با زبان اصلی انگلیسی و یک فرودگاه بین‌المللی که سنت لوسیا را به ایالات متحده، اروپا و کانادا متصل می‌کند، مکان مناسبی برای زندگی است. اکثر جمعیت سنت لوسیا در بخش شمال غربی جزیره زندگی می کنند، در حالی که بخش جنوبی نسبتاً توسعه نیافته باقی مانده است. این تنظیمات به علاقه مندان به طبیعت اجازه می دهد تا در مکان های آرامی مانند سوفریر و خلیج ماریگوت زندگی کنند، در حالی که کسانی که به دنبال مکان های پر جنب و جوش بیشتری هستند در Castries و Rodney Bay کارهای زیادی برای انجام دادن پیدا خواهند کرد.

آنچه باید درباره سنت لوسیا دانست

در جدول زیر به اطلاعات کلی سنت لوسیا اشاره شده است:

مواردتوضیحات
پایتختکاستریس
منطقه زمانیUTC -04:00
زبان رسمیانگلیسی و فرانسوی قدیمی
واحد پولدلار کارائیب شرقی پیوند خورده با دلار آمریکا
منطقه جغرافیاییحوزه کارائیب
تقسیمات کشوری11 بخش
مساحت کل۶۱۷ کیلومتر مربع (۲۳۸ مایل مربع)

دوستداران طبیعت از سواحل زیبای شنی سفید، آب های بکر، آبشارهای با طراوت و جنگل های بارانی سرسبز لذت خواهند برد، در حالی که علاقه مندان به زندگی شهری، رستوران ها، بارها، مغازه ها و رویدادهای فرهنگی زیادی را برای شرکت پیدا خواهند کرد، مانند جشنواره جاز و هنر، رالی اقیانوس اطلس برای رزمناوها یا جشنواره گل لا مارگوریت. هر ساله متقاضیان و مسافران زیادی با دریافت ویزای توریستی سنت لوسیا اقدام به سفر به این کشور می کنند، اما مهاجرت به سنت لوسیا از روش ها و از طریق ویزاهای مختلفی امکان پذیر می باشد.

مهاجرت به سنت لوسیا از طریق سرمایه گذاری

سنت لوسیا جدیدترین و مسلماً بهترین شهروندی را از نظر برنامه سرمایه گذاری در کارائیب دارد. سنت لوسیا پر جنب و جوش، باهوش و جذاب، تمام مزایای استوایی منطقه را ارائه می دهد و در عین حال منحصر به فرد، معتبر و جذاب است. سنت لوسیا چندین دهه تجربه را از همسایگان کارائیب به ارث برده است. هیئت شهروندی توسط سرمایه‌گذاری با انتخاب تنها بهترین شیوه ‌ها، متعهد است که این برنامه را برای سرمایه‌گذاران کارآمدتر کند و در عین حال مزایای بی ‌نظیری برای کشور و مردم آن فراهم کند. مهاجرت به سنت لوسیا از طریق سرمایه گذاری یکی از مورد اطمینان ترین و بهترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد که می تواند راهی مستقیم و سریع برای دریافت پاسپورت این کشور باشد.

در نمودار زیر به هزینه ها و گزینه های سرمایه گذاری در سنت لوسیا اشاره شده است:

هزینه ها و گزینه های سرمایه گذاری در سنت لوسیا

با توجه به مزایای بی شمار سرمایه گذاری در سنت لوسیا، این روش یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به سنت لوسیا می باشد و افرادی که دارای سرمایه مورد نیاز هستند، می توانند با سرمایه گذاری در این کشور، از این مزایا بهره مند شوند.

مهاجرت به سنت لوسیا از طریق کار

یکی دیگر از روش های مهاجرت به سنت لوسیا، مهاجرت کاری به این کشور می باشد که با داشتن ویزای کاری امکان پذیر می باشد. متقاضیانی که مایل به مهاجرت کاری به سنت لوسیا هستند حتما باید در نخستین گام با مراجعه به موسسات کاریابی سنت لوسیا اقدام به یافتن شغل مناسب در این کشور کنند. تمامی کارفرمایان شرکت ها و کمپانی های مستقر در سنت لوسیا باید قبل از جذب نیروی کاری خارجی، موقعیت شغلی مربوطه را در کل کشور آگهی کنند و در صورتی که قادر به اثبات عدم وجود نیروی داخلی مناسب باشند، می توانند دعوت نامه کاری برای متقاضی خارجی ارسال کنند. با دریافت دعوت نامه رسمی و جمع آوری مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کاری سنت لوسیا، متقاضیان خارجی می توانند ویزای این کشور را با ارائه مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه های درخواست ویزا، دریافت کنند و به سنت لوسیا سفر کنند.

شرایط مهاجرت به سنت لوسیا از طریق کار

مهاجرت به سنت لوسیا از طریق تحصیل

مهاجرت به سنت لوسیا از طریق تحصیل برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان بین المللی از پایین ترین مقطع تحصیلی تا دکترا بدون محدودیت امکان پذیر می باشد. مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل با ثبت نام در یک مدرسه، موسسه، آموزشگاه یا دانشگاه معتبر امکان پذیر می باشد و در صورتی که یک فرد در هر یک از موارد ذکر شده ثبت نام کند، برای دریافت ویزای تحصیلی خود حتما نیاز به اثبات آن با ارائه مدارک مورد نیاز خواهد داشت. برای مثال، افرادی که در دانشگاه های سنت لوسیا ثبت نام می کنند، برای دریافت ویزا باید نامه پذیرش تحصیلی خود را به همراه مدارک مورد نیاز به نزدیک ترین سفارت یا کنسولگری سنت لوسیا ارائه دهند. به طور کلی، روند مهاجرت تحصیلی به سنت لوسیا با کسب پذیرش تحصیلی در موسسات و دانشگاه های این کشور شروع می شود.

بعد از دریافت نامه پذیرش، متقاضیان باید اقدام به دریافت ویزای تحصیلی این کشور کنند و شایان به ذکر است که هزینه های تحصیل در سنت لوسیا از $4000  تا 10000$ (دلار) برای هر ترم تحصیلی متغیر است. یکی دیگر از روش های مهاجرت به سنت لوسیا مهاجرت از طریق ازدواج در این کشور می باشد که با ازدواج با یک شهروند سنت لوسیا انجام می شود و دارای مراحل و شرایط خاص خود می باشد که متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه و همچنین روش ها و شرایط مهاجرت به سایر کشورهای دنیا با متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *