مهاجرت

مهاجرت به فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین

کشور فیلیپین که در جنوب شرقی آسیا واقع شده است دارای دانشگاه های پزشکی معتبر و مناظر طبیعی جذاب برای گردشگران علاقه مند است. مهاجرت به فیلیپین در سال‌ های گذشته مخاطبان بسیار یافته است و اگر سیاست های مهاجرتی این کشور آسان تر شود افزایش هم خواهد یافت. مهاجرت به این کشور از راه‌ های گوناگون امکان پذیر است اما از میان راه‌ های مهاجرت به این کشور سرمایه گذاری و برج سازی پرمخاطب تر است.

کشور فیلیپین از نظر گردشگری و شاخص توسعه گردشگری در رتبه بسیار خوبی در سطح بین المللی قرار گرفته است. برای متقاضیان تحصیل در خارج از ایران نیز دانشگاه های این کشور امکانات قابل قبول و شرایط خوبی فراهم می‌ کنند. این مقاله توسط کارشناسان متخصص موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای راهنمایی علاقه مندان مهاجرت کاری یا تحصیلی به فیلیپین تهیه و نگارش شده است.

 • شرایط زندگی در کشور فیلیپین چیست؟
 • شرایط سرمایه گذاری در کشور فیلیپین چیست؟
 • شرایط ازدواج در فیلیپین چیست؟
 • آیا فیلیپین به نیروی کار خارجی نیاز دارد؟
 • شرایط دریافت ویزای تحصیلی فیلیپین چیست؟

شرایط و قوانین مهاجرت به فیلیپین در 2022

در کشور فیلیپین قوانین مهاجرت از طریق ویزای کاری یا ازدواج با تبعه فیلیپینی بسیار دشوار است و قطعاً نیازمند کمک وکلای متخصص خواهد بود. برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند اخذ پذیرش از دانشگاه‌ های این کشور به خصوص در پزشکی و دندانپزشکی رقابتی خواهد بود و احتیاج به تلاش و کمک وکلای مجرب مهاجرتی دارد. افرادی که از طریق سرمایه گذاری قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند راه سریع و آسان و البته پر هزینه‌ ای پیش رو خواهند داشت. فضای گردشگری موجود در این کشور به طور کامل مهندسی و برنامه ریزی شده است به طوری که سرمایه گذاری در بخش گردشگری قطعاً سودآور خواهد بود.

این کشور جزیره ای در بخش سرمایه گذاری برای افراد بازنشسته شرایط خاصی برای صدور ویزا گذاشته است که باعث رشد مهاجرپذیری فیلیپین شده است. برای افرادی که قصد مهاجرت به فیلیپین را دارند داشتن سن حداقل 18 سال تمام و در صورت مهاجرت از طریق سرمایه ‌گذاری اثبات نقدینگی مورد نیاز از شرایط اصلی می ‌باشد. دانشگاه های فیلیپین نیز مدارک تحصیلی با کیفیت و استاندارد ارائه می ‌کنند که در اکثر کشورهای اروپایی و وزارت علوم ایران مورد قبول و تایید خواهند بود.

مهاجرت از طریق ویزای کارآفرینی به فیلیپین نیز بسیار مورد استقبال و حمایت دولت قرار خواهد گرفت زیرا این کشور از برنامه هایی که باعث رشد اقتصاد فیلیپین شود حمایت می‌ کند. زبان اصلی و رسمی مردم این کشور زبان انگلیسی می ‌باشد و برای مهاجرت تسلط کامل متقاضی به زبان انگلیسی از اهمیت زیادی برخوردار است. مردم این کشور بسیار مهمان نواز و آرام هستند و اکثر آن ها به راحتی به زبان انگلیسی صحبت می ‌کنند زبان رسمی آن ها محسوب می ‌شود.

نگاهی به راه‌ های مهاجرت به فیلیپین

قبل از انتخاب کشور فیلیپین به عنوان مقصد مهاجرتی خود باید از شرایط و ضوابط و راه های مهاجرت به این کشور اطلاعات جامع و کامل داشته باشید. روش های مهاجرت به این کشور مختلف است که با توجه به رزومه فرد بررسی می شود. توجه نمایید که همواره راه های قانونی برای ورود متقاضیان به کشور فیلیپین توصیه می شود. در لیست زیر راه‌ های مهاجرت به این کشور را بررسی خواهیم کرد.

نگاهی به راه‌ های مهاجرت به فیلیپین

اخذ ویزای سرمایه گذاری فیلیپین

در واقع آسان ترین و راحت ترین راه برای مهاجرت به کشور فیلیپین محسوب می ‌شود که می‌ تواند از طریق شرکت در پروژه‌ های اقتصادی یا ثبت شرکت با پایه 75000$ (دلار آمریکا) سرمایه انجام پذیرد. به طور کلی سرمایه گذاری در بخش گردشگری یا ساخت هتل و برج های مسکونی در این کشور سرمایه گذاری مطمئن و سود آور خواهد بود. لازم به ذکر است که امکان افتتاح حساب بانکی برای افرادی که ساکن فیلیپین نیستند وجود ندارد و برای سرمایه‌گذاری در این کشور باید درخواست اقامت موقت کنید. باید سعی کنید یک مسیر اطمینان سازی مطمئن برای سرمایه ‌گذاری داشته باشید که پیش تولید پروژه شما را دقیق بازنگری کند و آینده خوبی برای پروژه شما رقم بزند.

مهاجرت به فیلیپین از طریق ویزای ازدواج

یکی از راه‌ های مهاجرت و اخذ اقامت دائم این کشور ازدواج با یک شهروند تبعه فیلیپین است که فارغ از جنسیت همسر با اثبات واقعی بودن علاقه انجام پذیر است. اثبات واقعی بودن علاقه برای ازدواج و اثبات اینکه ازدواج برای اخذ اقامت فیلیپین نیست از طریق ارتباط دو نفر و عکس های مشترک و شهادت دوستان یا حضور مشترک در شبکه ‌های اجتماعی امکان پذیر است. بعد از ازدواج در فیلیپین اگر 5 سال زندگی مشترک و اقامت موقت بدون مشکل خاص در این کشور داشته باشید می توانید اقامت دائم فیلیپین را دریافت کنید. در صورتی که شهروند فیلیپین باشید فرزند شما نیز در بدو تولد تبعه فیلیپین محسوب می ‌شود زیرا این کشور از قاعده خون پیروی می ‌کند.

مهاجرت به فیلیپین از طریق ویزای تحصیلی

از دیگر راه‌ های مهاجرت می‌ توان اخذ ویزای تحصیلی را نام برد که در صورت تکمیل بودن مدارک تحصیلی ویزا در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. باید قبل از درخواست ویزا از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرید و در صورت لزوم در آزمون ‌های ورودی شرکت کنید. قوانین ویزای تحصیلی در فیلیپین واقعاً به نفع دانشجویان نگارش شده است و به غیر از رشته پزشکی و دندانپزشکی، تحصیل در این کشور دشوار نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت، هزینه زندگی یا اخذ ویزای تحصیلی فیلیپین می توانید با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

امتیاز دهید

2 دیدگاه برای “مهاجرت به فیلیپین

 1. احمد خالد گفت:

  سلام
  شرایت اخذ ویزه تحصیلی و هزینه کار در فیلیپین چقدر است؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *