ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری
Rate this post

اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار و شخصی که قصد مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری را دارید ابتدا یک سفر به این کشور داشته باشید. برای بررسی بهتر پروسه های مهاجرتی دیگر با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه نمائید. افرادی که می خواهند به کشور لیتوانی مهاجرت کنند، می توانند از راه های مختلفی اقدام کنند و سپس بعد از مهاجرت به این کشور، مقیم و تابع آن شوند.

کشور لیتوانی یکی از بهترین کشور های اروپایی می باشد که در بخش شمال شرقی این قاره واقع شده است و با کشور هایی مانند روسیه، لتونی، بلاروس و لهستان همسایه می باشد. بیش از سه میلیون نفر در کشور اروپایی لیتوانی زندگی می کنند و اکثر جمعیت این کشور پیرو دین مسیحیت می باشند و بیش از هفتاد درصد افرادی که مسیحی می باشند به کلیسا های کاتولیک رومی متعلق هستند.

اتخاذ مسیر درست مهاجرت به لیتوانی 

راه های مختلفی برای ورود به خاک لیتوانی وجود دارند اما در نظر داشته باشید:

که مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری نیاز به سابقه ی کاری و همچنین سرمایه ی کافی دارد زیرا در صورت نداشتن سرمایه کافی و مورد نیاز، ورود به هر کشوری برای سرمایه گذاری ممکن نخواهد بود. در کشور لیتوانی امور مالی بر اساس واحد پول یورو انجام می شوند و متقاضیانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند باید در صورت نیاز پول خود را تبدیل به یورو کنند.

 

کسب و کار در لیتوانی

ایجاد کسب و کار و یا مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری برای افرادی مناسب می باشد که می خواهند کسب و کار خود را توسعه دهند و یا در کشور لیتوانی کارآفرینی کنند. یکی از رایج ترین راه ها و روش های اجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در کشور زیبای لیتوانی، تاسیس کمپانی در این کشور می باشد.

تاسیس کمپانی در کشور لیتوانی در صورتی ممکن خواهد بود که متقاضی سرمایه و پول کافی برای ثبت کمپانی داشته باشد و بتواند حقوق تمامی کارکنان و کارمندان شرکت را به علاوه مالیات پرداخت کند و همچنین لازم به ذکر است که رئیس کمپانی برای تاسیس کمپانی نباید سابقه جرم داشته باشد؛ در غیر این صورت اقدام وی برای تاسیس کمپانی موفق نخواهد بود. افرادی که در کشور لیتوانی سرمایه گذاری می کنند و یا کمپانی تاسیس می کنند، از مزایا و موارد مثبت بسیاری بهره مند میشوند که یکی از آن ها کسب اقامت این کشور می باشد.

شایان ذکر است که متقاضیان میتوانند به همراه خانواده خود اقدام به مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری کنند اما نکته ی مهم در مورد این موضوع این است که فرزندان متقاضی باید کم تر از هجده سال سن داشته باشند. همسر و فرزندان متقاضی پس از مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری می توانند مشغول به تحصیل شوند و در معتبر ترین دانشگاه های این کشور دوره های درسی مربوطه را سپری کنند و همچنین می توانند وارد بازار کار شوند و درآمد داشته باشند.

تاسیس کمپانی در لیتوانی

تاسیس کمپانی در کشور لیتوانی حالتهای مختلفی دارد:

  • public company (AB) is similar to limited liability company (LLC) or joint stock company (JSC).
  • private company (UAB).
  • general partnership (TUB) or limited partnership (KUB).
  • branch or representative Office.

به صورت کلی، در اولین گام تاسیس کمپانی در کشور لیتوانی، متقاضی باید نام رسمی کشور خود را تعیین کند و در اداره ی مربوطه این نام را ثبت کند. سپس متقاضی و یا موسس کمپانی باید تمامی سند ها و مدرک های لازم را تهیه و آماده سازی کند تا تایید و ثبت کمپانی بدون نقص انجام شود و لازم به ذکر است که در صورتی که مدارک ناقص باشد، پروسه تاسیس کمپانی در لیتوانی کنسل می شود و یا کند تر پیش خواهد رفت.

برای تاسیس شرکت متقاضیان باید در سومین گام در یک بانک معتبر در کشور لیتوانی حساب باز کنند تا هزینه تاسیس کمپانی در این کشور را پرداخت کنند. بعد از پرداخت تمامی مخارج تاسیس کمپانی در لیتوانی، متقاضی باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه کند تا مدارک کمپانی را تایید و ثبت کند و این مدارک شامل مشخصات کارکنان و سهام داران نیز می باشد.

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی نیاز به داشتن مدرک تحصیلی و سرمایه کافی دارد و متقاضیان برای سرمایه گذاری باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشند. شما عزیزان برای مطلع شدن از راههای مختلف مهاجرت به لیتوانی می توانید با تماس با متخصصان موسسه سفیران سروش سعادت هماهنگی های قبلی برای مشاوره را انجام دهید.

مخارج تاسیس کمپانی در لیتوانی

برای تاسیس کمپانی متقاضیان باید هزینه های مختلفی را پرداخت کنند و در جدول زیر برخی از هزینه ها تاسیس کمپانی در لیتوانی ذکر شده اند:

هزینه مورد
حدودا ۳۰۰ یورو خدمات حقوقی
۱۶ یورو هزینه ثبت نام تاسیس در کشور لیتوانی
ما بین ۳۰ تا ۶۰ یورو هزینه تاسیس کمپانی
۱۱۵ تا ۱۵۰ یورو

 

هزینه تاییدیه مدارک توسط دفتر اسناد رسمی
حدودا ۲۰۰ یورو هزینه برای ثبت آدرس شرکت
۲۰ یورو هزینه تمبر

 

یکی دیگر از راه های مهاجرت به کشور لیتوانی دریافت روادید کاری کشور لیتوانی می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم درباره شرایط کاری در این کشور به مقاله کار در لیتوانی مراجعه کنید.

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری برای تمامی متقاضیان از تمامی کشور های مختلفی در صورتی ممکن می باشد که شرایط لازم را دارا باشند و بتوانند تمامی هزینه ها و مخارج این کار را به طور کامل پرداخت کنند و همچنین سابقه ی کاری داشته باشند تا بتوانند کسب و کار و یا کمپانی خود را مدیریت کنند. مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری تنها یکی از راه های مهاجرت به این کشور اروپایی می باشد و متقاضیان می توانند برای امور مختلف با اهداف متفاوت روادید این کشور را کسب کنند و به لیتوانی مهاجرت کنند اما به یاد داشته باشید که روش مهاجرت به کشور های مختلف حتما باید قانونی باشد؛ در غیر این صورت متقاضی با خطرات جدی روبرو خواهد شد.

هموطنان گرامی می توانند برای انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به کشور لیتوانی و یک سایر کشور های جهان به موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و با مشورت با کارشناسان با تجربه ی ما مناسب ترین راه مهاجرتی را برای خود انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =