مهاجرت سرمایه گذاری در لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری

اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار و شخصی که قصد مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری را دارید ابتدا یک سفر به این کشور داشته باشید. برای بررسی بهتر پروسه های مهاجرتی دیگر با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه نمائید. افرادی که می خواهند به کشور لیتوانی مهاجرت کنند، می توانند از راه های مختلفی اقدام کنند و سپس بعد از مهاجرت به این کشور، مقیم و تابع آن شوند.

 • با چه سرمایه ای میتوان به لیتوانی مهاجرت کرد؟
 • هزینه های جانبی مهاجرت به لیتوانی چقدر است؟
 • شرایط مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری چیست؟
 • مزایای اقامت در لیتوانی از طریق سرمایه گذاری چقدر است؟
 • مدارک مورد نیاز اخذ اقامت لیتوانی چه مدارکی است؟

کشور لیتوانی یکی از بهترین کشورهای اروپایی می باشد که در بخش شمال شرقی این قاره واقع شده است و با کشورهایی مانند روسیه، لتونی، بلاروس و لهستان همسایه می باشد. بیش از 3 میلیون نفر در کشور اروپایی لیتوانی زندگی می کنند و اکثر جمعیت این کشور پیرو دین مسیحیت می باشند و بیش از 70% افرادی که مسیحی می باشند به کلیساهای کاتولیک رومی متعلق هستند.

اتخاذ مسیر درست مهاجرت به لیتوانی

راه های مختلفی برای ورود به خاک لیتوانی وجود دارند اما در نظر داشته باشید که مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری نیاز به سابقه کاری و همچنین سرمایه کافی دارد. زیرا در صورت نداشتن سرمایه کافی و مورد نیاز، ورود به هر کشوری برای سرمایه گذاری ممکن نخواهد بود. در کشور لیتوانی امور مالی بر اساس واحد پول یورو انجام می شوند و متقاضیانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند باید در صورت نیاز پول خود را تبدیل به یورو کنند. با توجه به اینکه لیتوانی عضو شنگن میباشد و هزینه زندگی در این کشور نسبت به بقیه اروپا ارزانتر است لیتوانی در 3 سال اخیر انتخاب مهاجرتی بسیاری بوده است. راه های اخذ اقامت لیتوانی عبارتند از:

 • ویزای کاری لیتوانی
 • ویزیای تحصیلی لیتوانی
 • ویزای ازدواج لیتوانی
 • ویزای سرمایه گذاری لیتوانی

کسب و کار در لیتوانی

ایجاد کسب و کار و یا مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری برای افرادی مناسب می باشد که می خواهند کسب و کار خود را توسعه دهند و یا در کشور لیتوانی کارآفرینی کنند. یکی از رایج ترین راه ها و روش های اجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در کشور زیبای لیتوانی، تاسیس کمپانی در این کشور می باشد.

تاسیس کمپانی در کشور لیتوانی در صورتی ممکن خواهد بود که متقاضی سرمایه و پول کافی برای ثبت کمپانی داشته باشد و بتواند حقوق تمامی کارکنان و کارمندان شرکت را به علاوه مالیات پرداخت کند و همچنین لازم به ذکر است که رئیس کمپانی برای تاسیس کمپانی نباید سابقه جرم داشته باشد؛ در غیر این صورت اقدام وی برای تاسیس کمپانی موفق نخواهد بود. افرادی که در کشور لیتوانی سرمایه گذاری می کنند و یا کمپانی تاسیس می کنند، از مزایا و موارد مثبت بسیاری بهره مند میشوند که یکی از آنها کسب اقامت این کشور می باشد.

شایان ذکر است که متقاضیان میتوانند به همراه خانواده خود اقدام به مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری کنند اما نکته مهم در مورد این موضوع این است که فرزندان متقاضی باید کم تر از 18 سال سن داشته باشند. همسر و فرزندان متقاضی پس از مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری می توانند مشغول به تحصیل شوند و در معتبر ترین دانشگاه های این کشور دوره های درسی مربوطه را سپری کنند و همچنین می توانند وارد بازار کار شوند و درآمد داشته باشند.

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

تاسیس کمپانی در کشور لیتوانی حالت های مختلفی دارد:

 • (public company (AB) is similar to limited liability company (LLC) or joint stock company (JSC
 • (private company (UAB
 • (general partnership (TUB) or limited partnership (KUB
 • branch or representative Office

به صورت کلی، در اولین گام تاسیس کمپانی در کشور لیتوانی، متقاضی باید نام رسمی کشور خود را تعیین کند و در اداره مربوطه این نام را ثبت کند. سپس متقاضی و یا موسس کمپانی باید تمامی سندها و مدرک های لازم را تهیه و آماده سازی کند تا تایید و ثبت کمپانی بدون نقص انجام شود و لازم به ذکر است که در صورتی که مدارک ناقص باشد، پروسه تاسیس کمپانی در لیتوانی کنسل می شود و یا کندتر پیش خواهد رفت.

برای تاسیس شرکت متقاضیان باید در سومین گام در یک بانک معتبر در کشور لیتوانی حساب باز کنند تا هزینه تاسیس کمپانی در این کشور را پرداخت کنند. بعد از پرداخت تمامی مخارج تاسیس کمپانی در لیتوانی، متقاضی باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه کند تا مدارک کمپانی را تایید و ثبت کند و این مدارک شامل مشخصات کارکنان و سهام داران نیز می باشد.

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی نیاز به داشتن مدرک تحصیلی و سرمایه کافی دارد و متقاضیان برای سرمایه گذاری باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشند. شما عزیزان برای مطلع شدن از راه های مختلف مهاجرت به لیتوانی می توانید با تماس با متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت هماهنگی های قبلی برای مشاوره را انجام دهید.

قوانین مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری برای تمامی متقاضیان از تمامی کشورهای مختلفی در صورتی ممکن می باشد که شرایط لازم را دارا باشند و بتوانند تمامی هزینه ها و مخارج این کار را به طور کامل پرداخت کنند و همچنین سابقه کاری داشته باشند تا بتوانند کسب و کار و یا کمپانی خود را مدیریت کنند.

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری تنها یکی از راه های مهاجرت به این کشور اروپایی می باشد و متقاضیان می توانند برای امور مختلف با اهداف متفاوت روادید این کشور را کسب کنند و به لیتوانی مهاجرت کنند اما به یاد داشته باشید که روش مهاجرت به کشورهای مختلف حتما باید قانونی باشد؛ در غیر این صورت متقاضی با خطرات جدی روبرو خواهد شد. هموطنان گرامی می توانند برای انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به برترین کشورهای جهان به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و با مشورت با کارشناسان با تجربه ما مناسب ترین راه مهاجرتی را برای خود انتخاب کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.