مهاجرت

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند گزینه طلائی برای افراد در خصوص اخذ اقامت و تابعیت می باشد که در سال های متوالی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. مهاجرت به نیوزلند به عنوان مقصدی برتر برای متقاضیان اقامت شناخته شده است که مدنظر افراد زیادی قرار گرفته است. کشور نیوزلند به دلیل زبان رسمی این کشور که انگلیسی می باشد و همجواری با کشور استرالیا و طبیعت بکر و همچنین اقتصاد قوی یکی از 3 کشور برتر مهاجرتی شناخته شده و مهاجرت به نیوزلند هر روز متقاضیان بیشتری را به سمت خود می کشد.

 • بهترین طرق مهاجرت به نیوزلند چیست؟
 • مزایا مهاجرت به نیوزلند چیست؟
 • شرایط لازم مهاجرت به نیوزلند در سال 2024 به چه صورت است؟
 • 5 راه اصلی مهاجرت به نیوزلند چیست؟

مهاجرت و اخذ اقامت نیوزلند مرهون برنامه ریزی صحیح و تحقق در باب سیاست های مهاجرت به این کشور زیبا می باشد. این مقاله توسط تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده که به ارائه اطلاعاتی در خصوص ورود به نیوزلند پرداخته اند.

در این مطلب میخوانید نمایش

آماده سازی مقدمات مهاجرت به نیوزلند

البته باید توجه داشت که همانند مهاجرت به استرالیا، در اختیار داشتن مدرک آیلتس 6.5 یا تافل 80 به بالا در بسیاری از روش های مهاجرتی الزامی است و اساسا اگر فرد به عنوان متقاضی اصلی، مدرک زبان نداشته باشد، پرونده استارت نمی خورد. البته به این موضوع باید توجه کرد که برخی از متقاضیان میتوانند از معافیت زبان (ENGLISH KNOWLEDFE WAIVER) استفاده کنند که شرایط خاص خود را دارد. مثلا اگر شخص در یک دانشگاه در نیوزلند یا اینکه در یک دانشگاه انگلیسی زبان در یک محیط آکادمیک انگلیسی زبان تحصیل کرده باشد.


به منظور مهاجرت به نیوزلند چه به صورت سرمایه گذاری و چه به صورت نیروی متخصص، در اختیار داشتن مدرک دانشگاهی (کارشناسی به بالا) امتیاز خوبی محسوب میشود و شرایط انتقال پرونده شما را به POOL LIST فراهم می کند. البته شما برای مهارجرت به نیوزلند از طریق برنامه سرمایه گذاری، می توانید مدرک دیپلم هم داشته باشید، اما تجربه و دانش مدیریتی شما باید نیازمندی های اعلامی اداره مهاجرت به نیوزلند را پشتیبانی کند.

اینفوگرافیک مهاجرت به ایتالیا

درباره کشور نیوزلند

نیوزلند یا همان زلاندنو، کشوری در جنوب اقیانوس آرام و شرق استرالیا می باشد. نیوزیلند متشکل از دو جزیره بزرگ شمالی و جنوبی و همچنین چندین جزیره کوچک اطراف است. نیوزلند به جهت موقعیت جغرافیایی خود، یکی از آخرین سرزمین هایی است که توسط دنیای مدرن کشف شد. از آن زمان تاکنون نیوزلند یکی از مقاصد مهاجرتی مردمانی از اطراف دنیا بوده است که با توجه به پیشرفت همه جانبه و رشد چشمگیر این کشور در سال های اخیر، مورد توجه قرار گرفته است. کشور نیوزلند امروزه بیش از 4 میلیون نفر جمعیت دارد که ترکیبی از نژادهای مختلف است.

عمده ساکنان نیوزلند را اروپایی تبارها و مخصوصا بریتانیایی ها تشکیل می دهند. فرهنگ نیوزلند، برآیندی از فرهنگ بریتانیایی به عنوان بزرگ ترین گروه ساکنان این کشور و همچنین فرهنگ مائوری به عنوان نخستین ساکنان نیوزلند می باشد. زمان رسمی این کشور نیز مشترکا انگلیسی و مائوری می باشد که قاعدتاً انگلیسی رواج بیشتری دارد.

6 حقیقت جالب در مورد نیوزلند:

 • زبان اشاره یکی از سه زبان اصلی مکالمه در نیوزلند
 • نیوزلند فقط در 800 سال پیش کشف شد و تا آن زمان خالی از سکنه بود.
 • در نیوزلند هیچ مار زمینی (مار روی خشکی) زندگی نمیکند.
 • در نیوزیلند موجود زنده ای به اسم توآتارا با سه چشم وجود دارد که قبل از دایناسورها نیز وجود داشته است.
 • از نظر فساد مالی، نیوزیلند و دانمارک از کمترین فساد مالی بهره می برند.

شرایط کشور نیوزلند

با توجه به موقعیت جغرافیایی نیوزلند در جنوب غربی اقیانوس آرام، این کشور مجموعا دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی است و البته هر چهار فصل را می توان در مناطق مختلف آن دید. از آن جا که این کشور متشکل از جزایر کوچک و بزرگی است که هر یک از آن ها طول جغرافیایی متفاوتی دارند بنابراین برخی نقاط مانند مناطق جنوبی حتی شاهد برف و دمای بسیار پایین تر از صفر هستند، در حالی که مناطق دور شمالی دارای آب و هوای قاره ای می باشند. این کشور یکی از زیباترین نقاط روی زمین با مناطقی بکر و دست نخورده است. در نیوزلند سیاست هایی جدی به منظور حمایت از محیط زیست وجود دارد و چیزی در حدود یک سوم وسعت این سرزمین را مناطق حفاظت شده طبیعی تشکیل می دهد.

مزایا و معایب مهاجرت به نیوزلند

مزایای زندگی در نیوزلند برای متقاضیان مهاجرت به این کشور:

 • چشم انداز روشن اقتصادی
 • پاسپورت معتبر
 • زبان رایج انگلیسی
 • سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها
 • مقررات حمایتی از کسب و کار و غیره

در این بین می توان معایبی را نیز برای مهاجرت به نیوزلند در نظر گرفت که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • هزینه های بالای تحصیل
 • هزینه بالای زندگی
 • مسیرهای دشوار دریافت ویزای مهاجرتی
 • وسعت کوچک سرزمینی
 • محدودیت های زندگی در جزایر جنوبی

مزایا و معایب زندگی در نیوزلند

نیوزلند یکی از کشورهایی است که کیفیت زندگی در آن در سطح بسیار بالایی قرار دارد اما این بدان معنا نیست که این کشور عاری از معایب است. محدودیت هایی برای زندگی در این کشور نیز وجود دارد که می تواند بسیاری را از انتخاب این کشور منصرف سازد. هر فرد باید با توجه به شرایط خود، تعیین کند که زندگی در این کشور می تواند برای او مزایای بیشتری داشته باشد یا که معایب آن بیشتر است. برخی از مهم ترین مزایا و معایب زندگی در نیوزلند عبارتند از:

انواع ویزا برای مهاجرت به نیوزلند

برای سفر به نیوزلند به دلایل و اهداف گوناگون، روادید خاصی وجود دارد که طبق نیاز خود، باید برای دسته بندی مربوطه اپلای کنید.

نوع روادیدتشریح روادید
روادید VISITبرای گردش و سفر کوتاه مدت به نیوزلند
روادید STUDYمخصوص دانشجویان و محققان که از دانشگاه های نیوزلند پذیرش تحصیلی دارند
روادید WORKبرای کارگرانی که به منظور کار در نیوزلند، رهسپار این کشور هستند
روادید LIVE PERMANENETLYبرای کسانی که قصد اقامت کوتاه مدت و موقت در نیوزلند دارند
روادید JOIN FAMILYبرای متقاضیانی که به قصد دیدن خانواده و آشنایان به این کشور سفر می کنند
روادید START A BUSINESS OR INVESTبرای علاقمندان به مهاجرت کارآفرینی یا سرمایه گذاری

شرایط سفر گردشگری به نیوزلند

برای سفر گردشی به نیوزلند باید در سایت، به بخش visit بروید و به بخش بازدید نیوزلند از ایران و چه مدتی قصد بازدید از نیوزلند. اگر به لینک بالا مراجعه کنید، این صفحه برای شما نمایش داده می شود که باید مشخص کنید که از ایران و به چه مدتی قصد بازدید از نیوزلند را دارید. با کلیک بر روی گزینه DISPLAY OPTIONS به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید. پس از کلیک بر روی گزینه display options تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود که مشخص می کند که این ویزای گردشگری، مخصوص چه متقاضیانی است. افرادی که روادید گردشگری به منظور سفر به نیوزلند دریافت می کنند، حداکثر 9 ماه می توانند در این کشور اقامت کنند.

مهاجرت به نیوزلند در سال 2024

در حال حاضر کشور نیوزلند در بسیاری از رنکینگ های توسعه و پیشرفت جهانی، دارای رتبه ای مورد توجه می باشد که معمولا جزء 10 کشور برتر به شمار می آید. با شروع سال 2024 افرادی که از شرایط سنی کمتر از 55 سال، عدم سوء پیشینه کیفری، تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک آیلتس برخوردار می باشند اکنون می توانند برای مهاجرت به نیوزلند اقدام کنند زیرا این موارد از شرایط عمومی و ابتدایی کسب صلاحیت به منظور مهاجرت می باشد. در وهله بعد اشخاص می بایست با بررسی شرایط فردی و یکی از راه های مهاجرت به این کشور نظیر تحصیل در نیوزلند، کار در نیوزلند، سرمایه گذاری در نیوزلند و یا ازدواج با شهروندی نیوزلند اقدام نمایند.

5 راه اصلی مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از 5 راه اصلی امکان پذیر می باشد که عبارتست از:

 1. مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یا تخصص
 2. تحصیل در نیوزلند
 3. مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 4. ازدواج با شهروندان نیوزلند
 5. مهاجرت از طریق پناهندگی

رتبه کشور نیوزلند در خصوص مهاجرت

در این بخش از مقاله به رده بندی کشورها در خصوص مهاجرت مطابق با سایت U.S.news پرداخته شده است:

کشوررتبه در رده بندی مهاجران
کانادارتبه 3رتبه 1
سوئیسرتبه 1رتبه 2
سوئدرتبه 5رتبه 3
استرالیارتبه 7رتبه 4
آلمانرتبه 2رتبه 5
ایالات متحدهرتبه 4رتبه 6
فرانسهرتبه 9رتبه 7
دانمارکرتبه 10رتبه 10
هلندرتبه 8رتبه 9
ژاپنرتبه 6رتبه 10
بریتانیارتبه 8 رتبه 11
نیوزلندرتبه 11رتبه 12

تولد در نیوزلند

شایان ذکر است که سابقا تولد در نیوزلند تابع سیستم خاک بود یعنی کودک متولد شده در نیوزلند به صرف به دنیا آمدن در خاک آن کشور و با قطع نظر از ملیت والدین وی، واجد دریافت شهروندی نیوزلند محسوب می گردید ولی از چند سال پیش، قوانین تغییر یافته و سیستم اعطای تابعیت این کشور از خاک به خون تبدیل شد یعنی دیگر تنها به کودکی تابعیت نیوزلند داده می شود که حداقل یکی از والدین او شهروند نیوزلند باشد. پر واضح است که مهاجرت به این کشور هم مانند مهاجرت به استرالیا بر اساس هر یک از طرق مزبور، مقدمات و پیش شرط های مخصوص به خود را دارد که لازم است فرد متقاضی، پیش از اقدام به هر کاری بطور کامل از آن ها آگاهی به دست آورد.

تحصیل در نیوزلند

در مورد تحصیل باید گفت که دولت نیوزلند بطور کلی آن را به دوره های کمتر از 6 ماه و بیشتر از 6 ماه تقسیم کرده و آن را برای دوره ای حداکثر تا 4 سال صادر می نماید که قابل تمدید و یا تغییر خواهد بود. متقاضی لازم است که بدین منظور ابتدا از یک مرکز آموزش عمومی یا عالی که مورد تایید دولت نیوزلند می باشد پذیرش بگیرد و هزینه کل دوره را نیز بپردازد و آنگاه با ارائه گواهی بانکی مبنی بر این که هزینه های زندگی در طول دوره تحصیل را دارد و سایر مدارک مورد نیاز، اقدام به اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند نموده و با آن وارد خاک نیوزلند شود.

5 راه اصلی مهاجرت به نیوزلند

بهترین دانشگاه های نیوزلند

به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی برخی از مشاغل نرخ بیکاری در نیوزلند در سال 2024 به 3.9% افزایش پیدا کرد. هرچند می توان در شرایط عادی نیوزلند را صاحب یکی از بهترین و پویاترین بازارهای کار دنیا دانست. چرا که علاوه بر این که افراد در نیوزلند در صورت داشتن مهارت های تئوری و عملی و تسلط به زبان انگلیسی علاوه بر این که فرصت های شغلی زیادی پیش روی خود خواهند داشت، سطح درآمد بالایی نیز دارند. با این حال فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های ذیل نقطه مثبتی در رزومه افراد خواهد بود و شانس پیدا کردن کار در نیوزلند را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد:

برترین دانشگاه های نیوزلندرنکینگ جهانی QS در سال 2024
University of Auckland68
University of Otago206
Victoria University of Wellington241
University of Canterbury284
Massey University292
University of Waikato250
Lincoln University306
Auckland University of Technology407

بررسی شرایط تحصیل در نیوزلند 2024

مدارک لازم جهت مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

تحصیل در نیوزلند از کیفیت بالایی برخوردار است و دانشجویان در انتخاب آپشن ها و امتیازات تحصیلی در نیوزلند دست بازی دارند. از معروفترین و معتبرترین دانشگاه های نیوزلندی که اغلب دانشجویان راغب تحصیل در این دانشگاه ها هستند می توان به دانشگاه های اوکلند و اوتاگو اشاره کرد. معمولا دانشجویان خارجی از طریق رجوع به وب سایت دانشگاه نیوزلند و تکمیل فرم درخواست اقدام به ارائه درخواست می کنند. از مهمترین شرایط اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه های معتبر نیوزلند می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

شرایطتوضیحات
آخرین مدارک تحصیلیمدرک دیپلم متوسطه، کارشناسی یا کارشناسی ارشد
مدارک شناسائیپاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه
نمره آزمون زبان انگلیسی IELTS5.5 به بالا
شرط سنی لازم18 سال به بالا

متقاضیان پس از اخذ نامه پذیرش از یکی از دانشگاه های نیوزلند و درست 3 ماه قبل از مسافرت به نیوزلند می توانند برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند اقدام کنند. ویزای تحصیلی کشور نیوزلند در حقیقت نوعی اقامت موقت محسوب شده و مخصوص کسانی است که قصد تحصیل در دوره های تمام وقت را در این کشور دارند. اما مدارک لازم جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل عبارتند از:

 • فرم درخواست ویزای نیوزلند
 • پاسپورت با اعتبار 6 ماهه
 • نامه پذیرش یا Latter of Acceptance از دانشگاه های کشور نیوزلند
 • قبض پرداخت هزینه درخواست ویزای به میزان NZD 295 (دلار نیوزلند).
 • دفترچه بیمه سلامت
 • دو قطعه عکس پاسپورتی جدید
 • گواهی سلامت
 • گواهی عدم سوء پیشینه قبلی

نیوزلند، مقصدی جذاب برای تحصیل

تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان نظیر آمریکا، استرالیا، کانادا، نیوزلند و انگلستان رویایی می باشد که سالانه ذهن متقاضیان زیادی را به خود اختصاص می دهد. تحصیل در کانادا در این میان از محبوبیت بیشتری برخودار می باشد و از مجموع برتری ها در این باب می توان به هزینه های تحصیلی مقرون به صرفه نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان با همان سیستم آموزشی برتر جهانی اشاره کرد. هزینه های تحصیل در نیوزلند از 20000$ الی 30000$ (دلار نیوزلند) است، در صورتی که هزینه تحصیل در کانادا از 8000$ الی 18000$ (دلار کانادا) می باشد.

دارنده این ویزا حق 20 ساعت کار پاره وقت در هفته را خواهد داشت که در برخی ایام مانند ایام تعطیل، اجازه کار تمام وقت را نیز دارد. همچنین وی بعد از پایان تحصیلات، فرصتی از 1 تا 3 سال (بسته به طرحی که انتخاب می کند) خواهد داشت که به دنبال کار بگردد و بتواند با اشتغال نهایتا اقامت دائم آن کشور را بدست آورد. لازم به ذکر است که دانشجو در نیوزلند می تواند برای خانواده خود نیز ویزای همراه و الحاق خانواده بگیرد.

لیست مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به نیوزلند

نحوه تامین هزینه تحصیلی در نیوزلند؟

در مقایسه با دیگر کشورهای انگلیسی زبان، هزینه ادامه تحصیل در کشور نیوزلند چندان هم بالا نیست ولی دانشجویان بین المللی از چند روش می توانند از پس هزینه های تحصیلی خود در نیوزلند هم برآیند. یکی از این روش ها، کار دانشجویی در این کشور حوزه اقیانوسیه است. مطابق قوانین کشور نیوزلند دانشجویان بین المللی حاضر در نیوزلند می توانند در هفته تا 20 ساعت کار بکنند. روش دوم برای تامین بودجه تحصیلی در نیوزلند نیز امکان درخواست بورسیه تحصیلی است. از جمله این بورسیه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بورسیه برتری دانشجوی بین المللی دانشگاه اوکلند
 • بورسیه تونگاروا در دانشگاه ویکتوریای ولینگتون
 • بورسیه های ADB در دانشگاه اوکلند
 • بورسیه های دانشجویان ارشد بین المللی دانشگاه لینکلن و غیره

اقامت نیوزلند پس از تحصیل

یکی از دغدغه های دانشجویانی که قصد تحصیل در نیوزلند را دارند، استخدام و کاریابی پس از اتمام تحصیلاتشان در این کشور می باشد. در این مورد دولت نیوزلند از این دانشجویان با صدور ویزای کار پس از تحصیل یا Post study work visa حمایت می کند. ویزایی که بسته به سطح تحصیلات دانشجویان در کشور نیوزلند تا 3 سال اعتبار داشته و امکان کار برای کارفرمای (شرکت نیوزلندی) را نیز فراهم می کند. در ضمن حداقل شرایط لازم برای اخذ این ویزا نیز ارائه مدرک سطح 7 و یا مدرک لیسانس می باشد و نکته مهم آخر اینکه طبق نظرسنجی های انجام شده از دانشجویان خارجی دانشگاه نیوزلند بین سال های 2010 تا 2014، حدود 55% از دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی در نیوزلند مانده اند و فقط 45% از آنها از این کشور خارج شده اند:

دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

نیوزلند شبیه به استرالیا و کانادا به موجب طرحی مبتنی بر سیستم امتیاز بندی اقدام به پذیرش مهاجر از طریق جذب نیروی کار ماهر و متخصص دارد. به موجب ضوابط این طرح، لازم است که متقاضی حداقل 100 امتیاز را بدست آورد تا مشمول این پروژه شود و طبیعتا هر چه نمره بالاتری را کسب نماید شانس بیشتری خواهد داشت. در کل 7 کشور ویزای کاری مستقیم صادر میکنند که کشور نیوزلند یکی از این 7 کشور می باشد.

برای موفقیت روی این ویزا هم 4 پارامتر اصلی: سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان ملاک ارزیابی می باشند و البته برخی شروط فرعی نیز باعث افزایش امتیازات می شود. به هر حال کار در نیوزلند را میتوان یکی از جاذبه های مهاجرتی معرفی کرد. مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یکی از 5 راه اصلی مهاجرت به نیوزلند به حساب می آید. در مورد کار باید گفت که اخذ ویزای کاری نیوزلند از چند روش صورت می پذیرد که عبارتست از:

 • روش پیشنهاد کاری از یک کارفرمای نیوزلندی
 • ورود در طرح جذب نیروی ماهر و متخصص

برای گرفتن ویزای کاری نیوزلند باید از چه قوانینی مطلع باشی؟

نکاتی مهم پیرامون شرایط کار و کاریابی در نیوزلند

اکثر متقاضیان مهاجرت به نیوزلند 2024 دغدغه کار و تامین مخارجشان را دارند. با وجود اینکه بازار کاری نیوزلند نیز مثل اکثر کشورهی غربی یک بازار کاملا رقابتی است. ولی این را هم بایستی بدانید که فرصت های کاری خوبی مخصوصا برای نیروهای کار ماهر در این کشور مهیاست. کلا برای اشتغال و کاریابی در نیوزلند، کارجویان ایرانی بایستی 4 گام زیر را بردارند:

 • گام اول: تنظیم رزومه CV و کاورلتر مناسب. که برای جست و جوی کار در نیوزلند مثل هر جای دیگر ضروری است.
 • گام دوم: جستجوی کار. که برای این امر بهترین راهکارها کاریابی از طریق وب سایت های جستجوی شغلی و یا موسسات کاریابی معتبر در نیوزلند می باشد.
 • گام سوم: تهیه مدارک لازم. مثل مدارک آکادمیک و یا حرفه ای به همراه ترجمه آنها
 • گام چهارم: شرکت در مصاحبه استخدامی. در صورت دعوتتان به مصاحبه در واقع شما در حال برداشتن گام های آخر در نیوزلند هستید. معمولا مصاحبه های شغلی در نیوزلند به صورت حضوری و غالبا مجازی انجام می شود.

امتیازبندی مهاجرت به کشور نیوزلند در سال 2024

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق تخصص یک سیستم امتیازبندی است. در سال 2024 بیشترین امتیاز رو متقاضیانی می گیرند که از منطقه آوکلند پیشنهاد کاری داشته باشند. جدول امتیاز بندی ویزای کاری کشور نیوزلند بدین صورت است:

شرط اصلیحداکثر امتیاز
سن30 امتیاز
مهارت50 امتیاز
پیشنهاد کار50 امتیاز
تحصیل در نیوزلند15 امتیاز
سابقه کاری10 امتیاز
مهارت همسر40 امتیاز

مدارک لازم جهت مهاجرت کاری به نیوزلند

بازار کار نیوزلند از جمله برترین بازارهای کاری در سطح جهان با نرخ بیکاری کم و میانگین درآمد بالا است. متخصصان می توانند در نیوزلند کار پیدا کنند به شرط اینکه اینکه 3 شرط اصلی برای ورود به بازار کار  را رعایت کنند:

3 شرط اصلی برای ورود به بازار کار نیوزلنددلیل تاکید بر فاکتور مهارت در نیوزلند آن است که اکثریت قریب به اتفاق مشاغل مورد نیاز این کشور مربوط به مشاغل مهارت بالا میباشد. پس متخصصان در بخش هایی مثل بخش سلامت، مهندسی و IT شانس خوبی برای کار در نیوزلند 2024 دارند. برای اطلاع دقیق از فهرست مشاغل مورد نیاز نیوزلند لطفا به لیست زیر توجه نمائید:

فهرست مشاغل مورد نیاز نیوزلندکمبودهای بلند مدتکمبودهای منطقه ایکمبودهای ساخت و ساز و زیربنایی
کشاورزی و جنگلداری*
ساخت و ساز**
آموزش*
مهندسی***
مالی و بازرگانی**
خدمات درمانی و اجتماعی**
ICT و الکترونیک**
توریسم و گردشگری**
علوم و تحقیقات*
بازرگانی***
ترابری*

نیوزلند دو نوع ویزای کاری به نامهای ویزاهای کاری مقیم و موقتی دارد و شرط دریافت آنها نیز داشتن جاب آفری از سوی شرکت کارفرمای است. تکلیف ویزای کار موقت که معلوم است و افراد با توجه به مشاغل مورد نیاز و پیشنهاد کاری میتوانند درخواست دهند اما برای اخذ ویزای کاری مقیم، افراد در دسته مهاجر ماهر نیازمند اخذ امتیاز لازم بر مبنای فاکتورهایی تعیین شده هستند. مدارک لازم عبارتند از:

 • جاب آفر
 • پاسپورت
 • گواهی سلامت
 • گواهی عدم سوء سابقه
 • مدارک تحصیلی

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

یکی از راه هایی که منجر به دریافت اقامت این کشور می شود، مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی است و افراد زیادی می توانند از این طریق به خواسته خود دست پیدا کنند. 600 جایگاه سالیانه دریافت پناهندگی در نیوزلند به اعضای خانواده افرادی تعلق می گیرد که توانسته اند اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی را به دست اورند.

علاوه بر این که فرد باید نشان دهد که دلیل روشنی برای پناهندگی در این کشور دارد، عوامل دیگری نیز می تواند افزایش شانس فرد را برای دریافت این نوع از اقامت افزایش دهد که عبارتند از:

 • قرارداشتن در سن اشتغال و داشتن تخصص
 • تحصیلات
 • توانایی پرداخت هزینه های اقامت در نیوزلند بدون نیاز به کمک های دولتی
 • تطبیق پذیری با شرایط زندگی در نیوزلند
 • سلامت جسمانی

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

نیوزلند یکی از بهترین کشورهای جهان جهت انجام بیزینس و ثبت شرکت می باشد. این کشور از هر لحاظ جزء آسانترین و در ضمن آزادترین ساختار اقتصادی را برای سرمایه گذاران جهت انجام بیزینس دراختیار دارد. بطوری که هم اکنون از نظر شاخص آزادی اقتصادی نیوزلند بعد از کشورهای سنگاپور و هنگ کنگ در رده سوم جهانی قرار دارد:

نمودار کشورهای برتر جهان برای سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری عمدتا بصورت کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار و اشتغال زایی و همچنین سرمایه گذاری در بخش های معرفی شده و مورد تایید از سوی دولت و آورده نقدی در آن پروژه ها می باشد که در حدود 3000000$ (دلار نیوزلند) آغاز می گردد. سن زیر 65 سال و ارائه گواهی دال بر زبان انگلیسی برای شخص سرمایه گذار و خانواده از موارد الزامی در باب سرمایه گذاری می باشد.

انواع طرق مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند عبارتست از:

 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در نیوزلند
 • ورود سرمایه از طریق خرید ملک در نیوزلند
 • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در نیوزلند (سیستم امیتازبندی)

با این توضیح، انواع شیوه های سرمایه گذاری در کشور نیوزلند برای اخذ اقامت این کشور را می توان به دو دسته کلی زیر تقسیم کرد:

انواع شیوه های سرمایه گذاری در کشور نیوزلند

نیوزلند؛ بهترین کشور جهان برای انجام بیزینس!!!

بانک جهانی World Bank هر سال یکبار رنکینگ کشورهای جهان از نظر آسانی انجام بیزینس Ease of doing business منتشر می کند. و 17- امین گزارش سالانه اش درباره شاخص آسانی انجام بیزینس را در سال 2020 منتشر کرد. و در این گزارش نیز به مقایسه قوانین بیزینس 190 اقتصاد جهان پرداخت. بانک جهانی برای انجم رتبه بندی کشورها از معیارهای مختلفی مثل معیارهای زیر در کشورهای مختلف بهره گرفت:

 • راه اندازی بیزینس
 • اجاره دفتر یا محل شرکت
 • دسترسی به فاینانس
 • امور اداری و مالیاتی
 • فعالیت در محیط بیزینسی امن

و نتیجه جالبی که در این گزارش به دست آمد این بود که:

رتبهکشورامتیاز انجام بیزینس (DB)
1نیوزلند86.8
2سنگاپور86.2
3هنگ کنگ85.3
4دانمارک85.3
5کره جنوبی84.0
6ایالات متحده84.0
7گرجستان83.7
8انگلستان83.5
9نروژ82.6
10سوئد82.0

هزینه مهاجرت سرمایه گذاری در نیوزلند

کشور نیوزلند یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاری و انجام بیزینس می باشد و موید این مطلب نیز گزارش رتبه بندی آسانی انجام بیزینس تهیه شده توسط بانک جهانی می باشد. سرمایه گذاران ایرانی می توانند از دو طریق خرید ملک و ثبت شرکت در کشور نیوزلند سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاران ایرانی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری و دریافت اقامت این کشور دو نوع ویزایی جداگانه را پیش رو دارند. نوع اول ویزای سرمایه گذار (دسته سرمایه گذار 2) با شرط سرمایه گذاری حداقل NZD $3000000 (دلار نیوزلند) به مدت 4 سال در این کشور می باشد. نوع دوم ویزای پلاس سرمایه گذار (دسته سرمایه گذار 1) با شرط سرمایه گذاری NZD $10000000 (دلار نیوزلند) به مدت 3 سال می باشد.

ویزای سرمایه گذاری و دریافت اقامت

مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت

نیوزلند New Zealand دارای یک اقتصاد باز و پیشرفته ای است. که همانطوری که در مطالب فوق نیز گفته شد، از جمله آسانترین کشورها جهت انجام بیزینس و ثبت شرکت محسوب می شود. کشوری با بالاترین سطح آزادی اقتصادی، حداقل فساد مالی و انواع مشوق های دولتی که هر سرمایه گذار خارجی را بسوی خود جلب می کند. از همین رو نیز سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی با انتخاب یکی از ساختارهای زیر می توانند زمینه برای ثبت شرکت در نیوزلند را فراهم بکنند. در واقع قبل از ثبت شرکت در نیوزلند، سرمایه گذار خارجی بایستی نام و ساختار شرکتش را تعیین کند:

 • شرکت مسئولیت محدود خصوصی LLC
 • شرکت مسئولیت محدود عمومی PLC
 • شرکت سهامی LLP
 • شرکت ثبتی FSP
 • دفتر نمایندگی RO
 • شعبه شرکت
 • تراست

طبق قوانین کشور نیوزلند نیز راه اندازی اکثر این شرکت ها از نظر سرمایه لازم نیز هیچ محدودیتی ندارد. و در ضمن در کشور نیوزلند نیز نرخ مالیات بر شرکت ها نیز با رقم 28% محاسبه می شود. در ادامه نیز شما برای انجام بیزینس در نیوزلند بسته به شرایطتتان می توانید برای دو نوع ویزای کار کارآفرین Entrepreneur work visa (با اعتبار 6 ماهه) و یا ویزی اقامتی نیوزلند (با اعتبار 2 ساله) و با شرایط زیر درخواست دهید:

ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند

ازدواج در نیوزلند

ازدواج با یکی از شهروندان نیوزلند سبب انتقال تابعیت می گردد. طرفین باید ظرف مدت حداقل یک سال، رابطه واقعی و پایداری داشته باشند. مهاجرت به نیوزلند از بهترین گزینه های مهاجرتی خصوصا در این سال های اخیر است. انتخابی که با گذشت هر سال و سیر صعودی سطح کیفی زندگی در آن کشور، متقاضیان در باب ازدواج می بایست گفت که مانند بسیاری از کشورهای دنیا، بیشتری را به خود جذب می کند.

شرایط ازدواج در نیوزلند شامل موارد زیر می گردد:

 • سن بالای 18 سال
 • ملاقات قبل از ازدواج
 • زوجین بستگانتان درجه یک نباشند
 • تمکن مالی (مخصوصا از سوی شهروند نیوزلندی)

هزینه مهاجرت همسر به نیوزلند

ازدواج با یک شهروند نیوزلندی به افراد اجازه می دهد تا ویزای همسر Spouse Visa نیوزلند درخواست داده و از این طریق بتوانند به صورت دائمی در این کشور زندگی کنند. از مزایای اخذ این ویزا این است که این ویزا متکی بر سیستم امتیاز محور نبوده، هیچ محدودیت سنی ندارد، نیازی به مدرک آیلتس ندارد، متقاضی می تواند از کلیه خدمات عمومی بهره گرفته و بطور آزادانه ای در هر نقطه از نیوزلند کار و زندگی بکند.

اما از اهم شرایط درخواست ویزای همسر نیوزلند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شرایط درخواست ویزای همسر نیوزلند

کل فرآیند نیز ممکن است تا حتی 10 ماه نیز طول بکشد و ضمنا متقاضیان می توانند هزینه درخواست ویزایشان را به صورت آنلاین و از طریق ویزا کارت، مسترکارت و یا یونیون پی به صورت زیر پرداخت کنند:

S.N.نوع درخواستدرخواست به واحد دلار نیوزلند
1هزینه ویزای همسر نیوزلندNZ$ 2250

مهاجرت به نیوزلند بدون مدرک زبان

برای بسیاری از افراد مهاجرت به خارج از کشور چالش های بسیار زیادی را به همراه دارد و دریافت مدرک زبان مهم ترین آن ها است. باید در نظر داشت که در نیوزلند راه هایی وجود دارد که به فرد اجازه می دهد تا بدون مدرک زبان، مهاجرت خود را تکمیل کند. برای مثال افرادی که پیش از 16 سالگی به این کشور مهاجرت می کنند، برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور، نیازی به دریافت مدرک زبان نخواهند داشت و این یک امتیاز بزرگ به حساب می آید.

افرادی که پیش تر مدرک تحصیلی خود را به زبان انگلیسی دریافت کرده باشند یا بتوانند اثبات کنند که زبان مادری آن ها انگلیسی است، به راحتی می توانند بدون نیاز به مدرک زبان در نیوزلند اقامت دریافت کنند. باید در نظر داشت که  مهاجرت به نیوزلند تحت هر شرایطی از طریق کار به زبان انگلیسی و مدرک معتبر آن نیاز خواهد داشت چراکه افراد در یک سیستم امتیازبندی شرکت داده می شوند.

5 روش تضمینی مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک

خرید ملک در نیوزلند نمی تواند منجر به دریافت اقامت در این کشور شود ولی باید در نظر داشت که فرد می تواند با سرمایه گذاری در بخش توسعه مسکن در این کشور به اقامت دست پیدا کند. نوع ورود فرد به همراه خانواده یا تنها بودن او در مسیر مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری در بخش املاک می تواند اثرگذار باشد. فرد بسته به نوع ورود خود به 1000000$ تا 3000000$ (دلار نیوزلند) نیاز خواهد داشت تا بتواند از این طریق به اقامت نیوزلند دست پیدا کند. مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک در کنار سرمایه گذاری در این کشور می تواند یکی از مسیرهای مهاجرتی به این کشور باشد.

مقایسه مهاجرت به استرالیا و نیوزلند

شرایط زندگی در استرالیا و نیوزلند به گونه ای است که شباهت های میان آن ها منجر به ایجاد شک در بسیاری از افراد می شود، که کدام کشور می تواند مقصد مناسب تری برای مهاجرت باشد. برخی از مهم ترین تفاوت هایی که میان استرالیا وجود دارد عبارتند از:

 • لهجه صحبت در این دو کشور کاملا متفاوت است
 • بر خلاف استرالیا، هیچ گونه جانوری خطرناکی در نیوزلند نیست
 • نیوزلند همچنان آتشفشان های فعال دارد
 • در استرالیا صحراهای بزرگی وجود دارد
 • نیوزلند به بومی های سابق خود احترام بسیار بیشتری دارد

حقایق بسیار زیادی در رابطه با هر دو کشور وجود دارد اما اگر قصد مقایسه دارید باید به جزئیاتی که برای شما حائز اهمیت است توجه داشته باشید، به طور کلی می توان گفت که امتیازات بسیاری در مهاجرت به استرالیا وجود دارد که می توان آن ها را در مهاجرت به نیوزلند نیز یافت.

قوانین مهاجرت به استرالیا 2024

هزینه زندگی در نیوزلند

زندگی در نیوزلند ماهیانه 3600$ (دلار نیوزلند) برای یک نفر هزینه دارد و در نتیجه نیوزلند نیز در گروه کشورهای گران قرار می گیرد. در جدول ذیل قیمت یکسری اقلام و خدمات در نیوزلند در سال 2024 به منظور محاسبه راحت تر بیان شده است:

اقلامقیمت (دلار نیوزلند)
یک وعده غذایی در رستوران$25.00
یک وعده غذایی در مک دونالد$15.00
آب معدنی$3.5
قالب 500 گرمی نان$3.24
یک کیلوگرم برنج$3.23
یک کیلوگرم فیله مرغ$15.65
بلیت وسایل نقلیه عمومی$3.50
اجاره ماهیانه آپارتمان یک خوابه$1817.10
اجاره ماهیانه آپارتمان سه خوابه$2946.12

همان طوری که در جدول فوق نیز مشاهده گردید، شرایط هزینه های زندگی در نیوزلند برای مهاجران خارجی کمی گران است. همانگونه که در نمودار زیر هم معلوم شده، از بین همه این هزینه ها نیز هزینه بازارها (خواروبار) با 32% بالاتر از بقیه مخارج زندگی در نیوزلند می باشد:

درصد توزیع هزینه های زندگی در نیوزلند

نرخ تورم در نیوزلند

پایین بودن نرخ تورم در نیوزلند نشان می دهد علی رغم این که در این کشور رکود اقتصادی وجود ندارد، مردم از ثبات اقتصادی بهره مند هستند و با کاهش مداوم قدرت خرید خود و افزایش قیمت ها روبه رو نمی باشند. در جدولی که در ادامه ترسیم شده است نرخ تورم در نیوزلند طی چند سال بررسی شده است:

سالنرخ تورم
20160.64%
20171.85%
20181.60%
20191.62%
20202.00%
20212.1%
20221.98%
20231.69%
20241.22%

طرح پذیرش مهاجر از طریق جذب نیروی کار ماهر و متخصص موسوم به طرح SMC فرصت ویژه ای خصوصا برای جوانان می باشد که خواهان مهاجرت و کسب فرصت های جدید در زندگی هستند. در نظر داشتن هزینه های زندگی در نیوزلند از دیگر موارد قابل بررسی توسط متقاضیان مهاجرت به این کشور فوق العاده می باشد که می بایست مدنظر افراد قرار گیرد. متقاضیان زندگی در نیوزلند در سال 2024 می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرند.

سوالات پرتکرار در خصوص مهاجرت به نیوزلند

متقاضیان مهاجرت به نیوزلند در 2024 سوالات زیر را مورد توجه قرار می دهند:

 • نیوزلند از نظر مهاجرت چگونه کشوری است؟ این کشور به دلیل اقتصاد قوی و طبیعت بکر یکی از 3 کشور برتر مهاجرتی است.
 • راه های مهاجرت به نیوزلند کدام است؟ مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و پناهندگی.
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل به چه نحو است؟ متقاضی بایستی از یک مرکز آموزش عالی که مورد تایید دولت نیوزلند باشد پذیرش بگیرد و هزینه کل دوره را نیز پرداخت نماید سپس برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند اقدام نمایید.
 • آیا دانشجویان بین المللی در نیوزلند حق کار حین تحصیل را دارند؟ بله، آنها طبق قانون تا 20 ساعت حق کار دارند.
 • آیا دانشجویان بین المللی در نیوزلند امکان دریافت بورسیه را دارند؟ دانشجویان بین المللی می توانند از طریق اثبات شایستگی و یا نیازمندی خودشان برای اخذ بورسیه یا وام دانشجوئی اقدام کنند.
 • آیا دانشجویان خارجی پس از فارغ التحصیلی می توانند در کشور نیوزلند بمانند؟ بله این امر از طریق ویزای کار پسا تحصیل نیوزلند با اعتبار حداکثر 3 ساله میسر است.
 • رتبه کشور نیوزلند در مهاجرت چند است؟ طبق آمار سال 2024 نیوزلند در رتبه 11 قرار دارد.
 • متداول ترین روش مهاجرت به نیوزلند در سال 2024 چیست؟ متداول ترین روش های مهاجرت به نیوزلند در 2024 راه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری است.
4.9/5 - (62 امتیاز)

145 دیدگاه برای “مهاجرت به نیوزلند

 1. محمد کولیوند گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۶ سالمه و یه بنده خدایی رو توی نیوزلند پیدا کردم میگه با ۲۰ هزار دلار میتونه با من ازدواج کنه و ازدواجمون رو ثبت کنیم و منم به عنوان شوهرش برم نیوزلند و پاسپورت بگیرم و میکه نصفشو اول بزن برام بعد رسیدی اینجا الباقیشو بده اما من هرچی تحقیق میکنم بهم میکن باید اثبات کنم حداقل یک سال دو سال با هم بودیم و کلی عکس و چت نشون بدیم تا اوبات کنیم سوری ازدواج نکردیم و سفارت هم شاید رد کنه اما اون خانم میکه نه اینطوری نیست پولو بزن درخواست میدم از نیوزلند و رد نمیشی من نمیدونم باید چیکار کنم اگه بزنم احتمال داره پولم سوخت بشه به نظر شما امکان داره این کارو انجام بدیم؟میگه ده هزار دلار بزن میام ترکیه ازدواجمون رو ثبت میکنیم بعد بر میگردم نیوزلند اقدام میکنم نمیدونم شاید پولو بدم بهش اصلا نیاد ترکیه یا بیاد و برگرده و اقدامم بکنه و ریجکت بشه اونوقت من دستم به این خانم نمیرسه چیکار بکنم به نظرتون؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ما نمی تونید در رابطه با اخلاق یا اصول اخلاقی کس دیگری نظر بدیم اما شرایط به همین صورت هست که خودتون فرمودید. سفارت صحت ازدواج شما رو با عکس یا تصاویری که در قبل تر از ثبت ازدواج شکل گرفته شده می سنجه. هزینه ای که شما پرداخت می کنید به ایشون کمتر از یک سال هزینه تحصیل در نیوزلند هست و اگر اینقدر راحت می شد از این طریق مهاجرت کرد، بسیاری به جای پرداخت هزینه های سنگین تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند، از این طریق مهاجرت می کردند.
   توصیه می کنیم که تحقیقات بیشتری در این رابطه داشته باشید

  2. Mohammad Kamil گفت:

   من بافامیل در ژاپن استم وخانم من بافامیل خود در افغانستان در تهدید خطر است من از نظری اقتصادی خیلی ضعیف استم من کی در افغانستان بودم طالبان من را در زندان برد زیاد لت وکوپ کرد من را با اسلحه به فرق زده و پیسه نداشتم خانم با فامیل در ژاپن بیاروم اما خانم با فامیل در خطر است ما می‌خواهیم به کاندا پاهنده شوم

   1. امیر جلالی گفت:

    با سلام
    از آنچه که بر شما گذشته متاسفیم. با این حال شما می توانید در ژاپن درخواست پناهندگی بدهید چرا که در این کشور هستید. در صورتی که می توانید به کانادا سفر کنید، می توانید در این کشور درخواستی برای پناهندگی ارائه دهید

 2. ف. عیسی زاده گفت:

  با عرض سلام و احترام

  بنده خانم و ۲۶ ساله هستم و دانشجوی ترم آخر دکتری روانشناسی سلامت از دانشگاه پیام نور هستم.
  سوابق تحصیلیم از نظر معدل بسیار عالی هست و در هر دو مقطع گذشته در بین کل دانشجویان هم رشته خودم در پیام نور کل کشور رتبه ۱ رو کسب کردم و همواره عضو بنیاد نخبگان دانشگاه پیام نور بودم و بیش از ۳ سال هم سابقه تدریس در دانشگاه و مشاوره در کلینیک رو دارم (البته بدون بیمه)؛ و پایان نامه مقطع کارشناسی ارشدم هم در یکی از جشنواره های پایان نامه های برتر مقام آورد.

  بیش از ۱۲ مقاله علمی پژوهشی وزارتین و تعدادی مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی و یک مورد هم ISI دارم و ۲ کتاب هم به چاپ رسوندم.
  در حال حاضر مشغول مطالعه زبان انگلیسی هستم تا بتونم نمره مورد نیاز رو کسب کنم.

  سوال هام از حضور شما این هست که ….

  * در صورت تقویت رزومه و اخذ مدرک زبان آیا میتونم برای مقطع پست داک در کشور نیوزلند اقدام کنم؟ اگر پاسخ شما در خصوص نیوزلند خیر هست لطفا کشورهایی که در این زمینه مساعدت لازم رو به عمل میارن معرفی بفرمایید.

  * اگر پاسخ به سوال بالا مثبت هست لطفا دانشگاه هایی که در رشته روانشناسی سلامت و در کشور نیوزلند این موقعیت رو فراهم میکنند معرفی بفرمایید.

  * با توجه به اینکه بنده متاهل هستم امکان اینکه همسرم هم از ابتدای مهاجرت همراه من به نیوزلند بیان وجود داره یا خیر؟

  * مراحل لازم جهت اخذ پست داک رو اگر به طور مختصر توضیح بدید ممنون میشم.

  پیشاپیش از پاسخگویی و حسن توجه شما سپاسگزارم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید نیوزلند یا هر کشور دیگه ای رو انتخاب کنید. در مقطعی که شما قصد ادامه تحصیل دارید این امکان وجود داره که بتونید همسر خودتون رو همراه داشته باشید.
   برای تحصیل در این مقطع نیازی نیست که به دانشگاه ها متوسل بشید و شما باید استادی در کشور مورد نظر خودتون پیدا کنید که حاضر باشه شما رو به عنوان دانشجوی خودش بپذیره.
   شما باید یک تز داشته باشید برای مقطع پست داک و اون رو ارائه کنید به اساتید مختلفی که در این رشته فعالیت می کنند و منتظر باشید تا کسی شما رو بپذیره. بهتر هست خودتون رو به یک کشور محدود نکنید که بتونید در کشورهای مختلف شانس داشته باشید برای پذیرش

 3. نوید گفت:

  سلام من ۳۴سالمه چ ۷سال سابقه کار دارم لیسانس مکانیک هستم متاهلم و بچه ندارم
  از طریق ویزای کار میتونم به نیوزلند مهاجرت کنم؟ و چقدر هزینه داره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بهتر هست از طریق مقاله کار در نیوزلند امتیازات خودتون رو محاسبه کنید

 4. مهرنوش گفت:

  سلام.من و همسرم ۱۵ماه هستش ک ازدواج کردیم و هردو ایران زندگی میکنیم.همسرم سیتیزن نیوزیلند هستن و پاسپورت نیوزیلند دارن.الان باید از کجا شروع کنیم ک بخوان منو همراه خودشون ببرن

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایشون که مشکلی برای ورود به نیوزلند ندارند باید برای شما درخواست ویزای همراه بدن

 5. مهدی مبهوت گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر، من کارشناسی ارشد مهندسی ژئوتکنیک دارم با حدود ۱۲سال سابقه کار مرتبط. بابت کسب ویزای کار در کشور نیوزلند، حداقل نمره آزمون آیلتس جنرالی که باید کسب کنم چند هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   هرچه نمره شما بیشتر باشه شانس بیشتری خواهید داشت.
   سنتون رو هم نفرمودید ولی حداقل 7.5 رو باید داشته باشید

   1. مهدی مبهوت گفت:

    حدود ۳۸ سال سن دارم.
    آیلتس جنرال ۷ونیم واقعا سخته!!!

    1. امیر جلالی گفت:

     ظاهر امر نشون می ده که شما شرایط کافی برای رسیدن به ویزای کاری این کشور رو دارید

 6. نظری گفت:

  خانمی که در نیوزیلاند زندگی میکنه و اقامه داره تحت چه شرایطی شوهر خود را به نیوزلاند خواسته میتواند و چه مدارک و شرایطی نیاز دارد، اگر جواب بدین ممنون میشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایشون می تونه برای همسر خودش دعوت نامه ارسال کنه.
   مدارک مورد نیاز شامل دعوتنامه رسمی می شه بعلاوه مدارکی که نشون بده ازدواج واقعی بوده

 7. minoo گفت:

  سلام از طریق کاری برای مربیگری ورزشی میتونم اقدام کنم ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای مربی گری باید دعوتنامه از باشگاهی داشته باشید تا بتونید در کشور مقصد کار کنید

 8. سارا گفت:

  سلام. خسته نباشید.
  من متودد نیوزیلندم و پاسپورت دارم.
  میخوام قبل از رفتن وضعیت شغلیم رو اوکی کنم. آیا موسستون در این رابطه میتونه به من مشاوره بده؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران به عنوان یک موسسه مهاجرتی کار پیدا نمیکنه و برای این کار باید به سایت های کاریابی در این کشور سر بزنید

 9. الهام گفت:

  سلام
  من ۳۷ ساله هستم ، مجردم ، مدرک کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه و کارشناسی ارشد عمران سازه دارم، درزمینه مدیریت سرمایه گداری دربازارهای مالی وسهام درفارکس هم تجربه دارم
  شانس من پذیرش چقدره؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   اگر بخواین از طریق کاری به نیوزلند مهاجرت کنید باید امتیاز لازم رو داشته باشید ابتدا مقاله مهاجرت به نیوزلند از طریق کار رو مطالعه نمایید

 10. مدیاراهی گفت:

  درود وقت بخیر .من در حال حاضر دانشجوی نوازندگی موسیقی ایرانی در دانشگاه کردستان هستم .خواستم بدونم که من از چه طریقی میتونم برای کشور نیوزلند اقدام کنم برای مهاجرت و اینکه به درد رشته من میخوره که بخوام ارشد و یا دکترای موسیقی اونجا بخونم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   رشته شما بیشتر در کشورهای اروپایی طرفدار داره و میشه براش اقدام کرد

 11. سمیرا فخر گفت:

  سلامو وقت بخیر.
  من 40 ساله هستم. مدرک فوق لیسانس کامپیوتر ساینس دارم از دانشگاه استکهلم با بیش از ده سال سابقه کار در زمینه IT. مدرک زبان ایلتس 7.5 دارم. متاهل هستم و همسرم هم مدرک زبان مورد نیاز رو داره. امتیاز رو محاسبه کردم 155 شد. ایا شانسی برای مهاجرت به نیوزلند دارم.
  سپاس

  1. داوری گفت:

   سلام
   نمره شما برای کشور نیوزلند خوبه و میشه گفت که این شانس رو دارید تا از این کشور اقامت بگیرید

 12. میثاق گفت:

  سلام وقتتون بخیر .
  چطور می‌تونم از گمرک نیوزیلند اجازه‌ی کار کسب کنم ؟
  در این رابطه مدارکی رو دارم و با سابقه‌ی کاری ۸سال .
  ۳۱ ساله هستم ، آیلتس ۷ دارم ، مجرد هستم و چندتایی هم مدرک فنی و حرفه‌ای دارم که توی هر رشته سابقه کار دارم . ممنونم بابت پاسخگویی‌تون .

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید با اتاق های بازرگانی مشورت کنید دوست من

 13. مهدی گفت:

  سلام
  ۳۸ ساله ۱۶ سال سابقه کار لیسانس کامپیوتر
  متاهل و یک فرزند ۱۴ ساله
  برای نیوزلند میتونم اقدام کنم؟
  سپاسگزارم

  1. داوری گفت:

   سلام
   مهاجرت به نیوزلند از چه طریقی میفرمائید؟ اگر کاری مدنظرتونه ابتدا امتیازاتتون رو بررسی کنید و به من اطلاع بدید

 14. مسعود گرجی گفت:

  سلام
  بنده یک طرح کشاورزی برای ویزای استارت آپ دارم . با توجه به اینکه قیمت راه اندازی این طرح در نیوزیلند را ندارم چطور می تونم بیزنس پلن را برای انکوباتور ها و دولت نیوزیلند ارایه بدم .
  ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید این انکوباتورها رو در اینترنت پیدا کنید و پروپوزال طرحتون رو براشون بفرتسد

 15. نیلوفر گفت:

  سلام من امتیاز بندی واسه نیوزیلند انجام دادم و نمره ام شده 145 میتونم واسه مهاجرت اقدام کنم ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بهتره که نمره تون رو به امتیاز 160 به بالا برسونید. امتیازتون امتیاز خوبیه اما کماکان ریسک هم داره مگر اینکه هیچ جوره نتونید او ن رو افزایش بدید

 16. میثم مجیدی گفت:

  سلام
  آیا برای ویزای کار آفرینی ماشین آلات صنعتی ک داریم به عنوان سرمایه اولیه مورد قبول هست؟،

  1. داوری گفت:

   سلام
   خیر این امکان وجود نداره متاسفانه روزمه تون رو بفرستید تا بررسی کنم و پاسخ دقیقی به شما بدم

 17. احسان رفایی گفت:

  سلام عرض ادب دیپلم الکترونیک هستم و 10 سال سابقه دارم البته تو زمینه قالبسازی صنعتی مدرک فنی حرفه ای برق دارم 38 سالمه و زبان 7 میتونم اقدام کنم مچکرم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   رزومه شما برای کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای مناسبه
   برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما تماس بگیرید

 18. افسانه شهرابی گفت:

  سلام
  من 47 سالمه فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تهران در رشته نرم افزار هستم و 20 سال سابقه کار بیمه ای دارم . من از هر نظر برای ویزای پرمننت استرالیا اوکی هستم فقط سنم بالاتر از حده آنهاست.آیلتس 7 هم دارم . میخواستم بدونم ویزای کاری و مهارتیه نیوزیلند، آیا مثل استرالیا دز بدو ورود پی آر میگیری؟ یا اینکه باید بری اونجا بعد از دو سال کار مرتبط پی آر بگیری؟
  ممنونم از راهنمایی

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   خود استرالیا هم تمام ویزاهاش در ابتدا به شما اقامت دائم نمیدن مثل 491 که بعد از چند سال میشه تبدیلش کرد. اما نیوزلند هم بعد از چند سال به شما اقامت دائم میده

 19. میثم گفت:

  کارشناس محترم امور مهاجرت
  با سلام و احترام
  اینجانب ساکن شهر کرمان ، متاهل و سن 35 سال ، دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و در حال حاضر مشغول به کار در یک فروشگاه کوچک نوشت افزار می باشم اینجانب تصمیم دارم برای تحصیل فرزند در مقطع ابتدایی ( کلاس اول ) به خارج از ایران سفر کنم . متاسفانه سرمایه اندک و تخصص خاصی هم ندارم لذا از شما کارشتاس محترم تقاضا دارم که اینجانب در موارد زیر راهنمایی بفرمایید .
  1- آغاز سال تحصیلی از چه ماهی است ، شهریه مدارس
  2- از چه سنی بچه ها باید بروند مدرسه .
  3- هزینه کردن یک خانواده 4 نفره در طول یک ماه
  4- چه مشاغلی در این کشور مورد نیاز است .
  5- پیدا کردن کار
  6- اقدامات لازم برای اخذ ویزا
  7- کدام شهر از لحاظ قیمت برای زندگی مناسب تر است
  8- وضعیت درمان .
  9- دیدگاه مردم نسبت به مهاجران .
  10- هزینه سفر اولیه چقدر است ؟
  11- خرید ملک و یا اجاره ملک چقدر است ؟
  12- آیا می توان با تبدیل گواهینامه به بین المللی از مزایای گواهینامه اسفاده کرد
  13- لوازم ضروری برای سفر
  و در آخر پیشنهاد شما برای تحصیل فرزندم در کدام کشور است
  با تشکر و سپاس فراوان
  اگر لطف بفرمائیید جواب بنده به ایمیل ارسال بفرمائید ممنونم میشم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   پاسخ شما در مقاله کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت داده شده. لطفا این مقاله رو مطالعه نمایید

 20. جواد گفت:

  سلام من تو سایت امتیاز ۱۳۰ آوردم ولی دانشگاه من جز لیست دانشگاهها نبود آیا سیستم مدرک معادل وجود داره یا نه ممنون میشم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   رشته تحصیلی و مدرک تحصیلیتون رو بفرمائید لطفا

 21. امین گفت:

  سلام. ممنون مطلب جامع و کاملتون.
  من ۲۹ ساله و فارغ التحصیل رشته طراحی صنعتی از دانشگاه علم و صنعت هستم. مدت ۶ سال سابقه کاری مرتبط همراه با بیمه دارم. متاهل هستم و همسرم ۲۸ ساله مثل خودم فارغ التحصیل طراحی صنعتی از علم صنعت هست. شرایط مهاجرت رو دارم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله امکان مهاجرت رو دارید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 22. محسن خدابخشی گفت:

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون. خواستم بدونم با مدرک pte میشه برای مهاجرت کاری به نیوزلند اقدام کرد؟ من شنیدم pte هم قبول میکنن. ممنون میشم توضیح کامل بدین. باتشکر

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله pte هم امکانپذیره اما بهتره ابتدا امتیازاتتون رو محاسبه بفرمائید تا ببینید به حد نصاب میرسه یا خیر
   لطفا مقاله ویزای skilled worker نیوزلند رو مطالعه نمایید

 23. م. افراسیابی گفت:

  عالی و کامل بود . ممنونم.

 24. محمدرضا گفت:

  محمدرضاهستم فارغ تجصیل رشته کامپیونر دانشگاه خلیج فارس بوشهر تمکن متلی خولی ندارم برای اقامت نیوزلند به چه طریق میتوانم اقدام کنم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در نیوزلند نیاز به قرارداد کاری دارید
   بهتره به کشورهایی فکر کنید که بدون قرارداد کاری هم میتونید اقدام کنید مثل آلمان و اتریش
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 25. پریسا گفت:

  سلام.آیا کشوری هست که نیروی کار ساده بخواهد مثل گارسون یا نظافت چی.من فوق لیسانس دارم اما سابقه کار ندارم زبانم هم آیلتس دارم.ولی هیچ پولی ندارم که خرج ویزا یا دیگر چیزها کنم.دختر هستم مجرد 28 سال.

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   بهتون یشنهاد میکنم با مشاورین ما در این خصوص تماس بگیرید

 26. وحیده گفت:

  سلام ،من فوق لیسانس معماری با ۱۰سال سابقه بیمه ای هستم و همسرم لیسانس عمران و فوق زمین شناسی هست با ۱۴ سال سابقه کار بیمه ای در رشته زمین شناسی ،مهارت زبان هر دو ما ضعیف بود ولی به صورت خصوصی داریم اموزش میبینیم برای امتحان پی تی ای اماده بشیم ، ایا برای ویرای کاری شرایط ما مناسب هست

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   ابتدا باید امتیازاتتون رو برای کار در نیوزلند محاسبه کنید و ببینید به حد نصاب میرسه یا خیر
   لطفا مقاله اقامت از طریق کار در نیوزلند رو مطالعه بفرمایید

 27. حیدری گفت:

  سلام؛
  من فوق لیسانس محیط زیست هستم و همسرم فوق لیسانس عمران و حدود ۱۷ سال سابقه کاری دارم. برای مهاجرت کاری می توانیم اقدام کنیم. هر دو ۴۵ ساله هستیم.

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   باید امتیازات خودتون رو برای ویزای کاری محاسبه کنید
   لطفا مقاله کار در نیوزلند رو مطالعه بفرمائید

 28. حسین گفت:

  با سلام
  36 سال سن دارم در زمینه شبکه داری 12 سال سابقه کار شبکه و آی تی در سطح بالا در شرکت های معتبر و بزرگ داخلی هستم.زبانم در حد تافل و ایلتس 7 و 8 نیست ولی در حال آموزشم.مدرک درسیم فوق دیپلم نامرتبط با کارم هست . مدرک آی تی هم به روز نیست و فکر نکنم در خارج از کشور قبولش داشته باشن . با همسرم یک آپارتمان و یک خودرو داریم . همسرم همسن خودمه کارشناس ارشد تجارت الکترونیک داره و کارشناسی آی تی و سابقه 15 سال کار آی تی در سطح بالا ولی بدون مدرک بین المللی در شرکت بزرگ داخلی و یک واحد آپارتمان به نام خودش قبل از ازدواج داره و زبان انگلیسی هم مدرک نداره ولی در حال آموزش هست و سطح زبانش هم بالاست که نهایتا تو 6 ماه میتونه مدرک بگیره.
  پیشنهادتون برای ما چیه؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کشور نیوزلند که ویزای کاریش امتیازبندیه شانس بالایی ندارید
   اما برای کشور آلمان میتونید اقدام کنید.
   شرایطش رو در مقاله کار در آلمان با مدرک دیپلم مطالعه بفرمائید

 29. محمدجواد گفت:

  سلام.
  میخواستم بدونم کسی ک ویزای تحصیلی داره و همسرش به عنوان دیپندنت اونجا زندگی میکنه. ایا همسر اجازه کار در نیوزیلند رو داره یا خیر؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   به شما پیشنهاد میکنم که مقاله کار ضمن تحصیل در نیوزلند رو مطالعه بفرمائید
   به تفصیل در این مقاله توضیح داده شده

 30. elahe گفت:

  آیلتس ۶.۵ دارم مدرک بین المللی کامپیوتر هم دارم

 31. میثم گفت:

  سلام محترم
  محترم من مدرک تحصیلی ندارم اما شغل دارم که بیشتر از ۱۰ سال سابقه کاری دارم که شغلم هست تولید دوخت لباس آیا امکانش هست که ازین طریق کار پیدا کنم اگر هست میشه لطفن بگید به کدام سایت به خاطر پیدا کردن کار مراجعه کنم ، تشکر .!

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   آخرین مدرک تحصیلیتون رو بفرمائید تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم

  2. elahe گفت:

   سلام من ۳۴ سالمه ۸ سال سابقه کار دولتی پرستاری دارم
   و امسال در رشته ی دندانپزشکی فارق التحصیل میشم و آیلتس هم دارم
   ۳ سال هم سابقه اقامت در روسیه دارم
   میتونم اقدام کنم و شانسم چقدر است؟

   1. داوری گفت:

    سلام و درود
    آیلتس چند دارید؟ باید امتیازاتتون بررسی شه
    معمولا کسانی که جاب آفر دارن و امتیاز اون رو کسب میکنن میتونن به نیوزلند مهاجرت کنن

    1. elahe گفت:

     آیلتس ۶.۵

 32. Maisam گفت:

  سلام محترم انشالله صحتمند باشید
  محترم من ۲۳ سال سند دارم ومدرک تحصیلی ندارم
  اما شغل دارم کا بیشتر از ۱۰ سال تجربه کاری دارم
  شغل من هست تولید دوخت لباس
  محترم میشه بریم معلومات بدهید اگر هست از طریق چی سایتی میتانم به دنبال کار یابی بگردم . ،تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام
   بهتون پیشنهاد میکنم مقالهموسسات کاریابی در عمان رو مطالعه نمایید

 33. کبری گفت:

  سلام ۲۱ سالمه افغان هستم و تو ایران به دنیا اومدم و بزرگ شدم و پدرم سه ساله که فوت کردن و بعد اون دیگه نتونستم بیشتر از دیپلم ادامه تحصیل بدم و مادرم باید عمل بشه و واقعا نیاز داریم که درخواست پناهندگی بدیم ایا برای ما ممکن هست

  1. داوری گفت:

   سلام وقت بخیر
   ما برای پناهندگی خدماتی نداریم متاسفانه

 34. پیمان گفت:

  سلام ۴۳ سالمه مهندسی مکانیک و ارشد MBA دارم و در انتهای دوره دکتری مدیریت بازاریابی هستم ضمنا یک دوره فشرده مدیریت هم در ژاپن دیدم. ۱۵ سال سابقه کار پیوسته و مرتبط دارم. همسرم مهندس مکانیک هستند و ایشون هم ۱۵ سال سابقه کار پیوسته دارند. زبان انگلیسی هر دو نفرمون خوب هست ولی مدرکی براش نداریم. یک پسر ۷ ساله هم داریم. برای مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص چقدر شانس داریم؟

  1. داوری گفت:

   سلام دوست عزیز
   از لحاظ سابقه کار و مدرک تحصیلی شرایط بسیار خوبی رو دارید اما امتیاز سنتون کمه
   مضاف بر اون نیاز به مدرک زیان هم خواهید داشت
   اگر بتونید یک قرارداد کاری از کشور نیوزلند بدست بیارید امتیاز خیلی بالایی بدست میارید که شانس اقامت نیوزلند رو بدست میارید
   در غیر اینصورت برای کشور آلمان اقدام کنید

 35. احمد عظیمی گفت:

  سلام
  ۳۷سالمه سرپرست اجرایی نصب تجهیزات مکانیکی و استراکچر پالایشگاه پتروشیمی. صنایع و معادن و مدرک کاردانی مکانیک
  و مدرک خانومم کارشناسی میکروبیولوژی و مسلط ب زبان انگلیسی. ایا برای اقامت نیوزیلند میشه کاری کنیم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای اقامت کاری نیوزلند بایستی امتیازاتتون رو از مولفه های سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار و مدرک زبان محاسبه بفرمائید و ببینید که امتیازتون به حد نصاب میرسه یا خیر
   ولی معمولا با این شرایط احتمال اینکه به حد نصاب برسه کمه. فکر میکنم در حال حاضر کشور آلمان شرایط بهتری رو نسبت به نیوزلند برای شما داشته باشه
   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در مجموعه تماس حاصل فرمائید

 36. غزل گفت:

  سلام میبخشید توی توضیحاتتون به درامد ماهیانه یک فرد توی نیوزلند اشاره نکردید.
  ممنونم میشم توضیح بدید که درامد و خرج رو مقایسه کنیم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام لطفا مقاله حقوق ماهیانه کار در نیوزلند را مطالعه نمایید.

 37. علی گفت:

  سلام ، من ۴۳ سال دارم و مربی حرفه‌ای اسب و پرورش اسب هستم و چیزی حوالی ۲۰ سال سابقه دارم ، میتونم از این طریق اقدام کنم یا خیر . سپاسگذارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام عرض ادب خدمت شما ویزای کار نیوزلند به صورت امتیاز بندی هست که باید سن سابقه کار مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما امتیازاتش حساب بشه لطفا مقاله ویزای کاری نیوزلند را بخوانید.

 38. علیرضا گفت:

  سلام
  من 43 دارای مدرک مهندسی کشاورزی شاخه دامپروری هستم و همسرم 41 ساله دارای مدرک کارشناسی دبیری در رشته آموزش علوم در سطح ابتدایی وراهنمایی می باشد ودارای دو فرزند (دختر)11 ساله و (پسر) 9 ماه هستیم .13 سال سابقه کار طراحی دکوراسیون داخلی واجرا (ساخت کابینت و .نصب پارکت وکاغذ دیواری ) دارم . همسرم هم 10 سال کارمند یک اداره دولتی است و منو همسرم هر دو مدرک بین المللی آشپزی و دیزاین غذا و همسرم علاوه بر این مدرک طلاسازی هم دارد. آیا امکان مهاجرت ما به کانادا وجود دارد ؟ شما با این شرایط چه کشوری رو برای مهاجرت ما پیشنهاد میدهید؟ ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام عرض ادب خدمت شما ویزای کار نیوزلند به صورت امتیاز بندی هست که باید سن سابقه کار مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما امتیازاتش حساب بشه لطفا مقاله ویزای کاری نیوزلند را مطالعه نمایید.

 39. محمدرضا قنبرزاده گفت:

  من 43 ساله متاهل و دارای دو فرزند می باشم 20 سال سابقه کار نقشه برداری با بیمه دارم شانس من برای ویزای نیوزلند چقدره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید امتیازات شمارو حساب کنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 40. مهران پاکباز نژاد اسمعیلی گفت:

  سلام من ۵۱ سال دارم فوق دیپلم علوم آزمایشگاهی دوفرزند ۲۲ و ۱۸ سال دارم و سابقه مدیریت شرکت تجهیزات پزشکی به مدت ۱۸ سال سطح زبان من خوب و آشنا به قوانین تجاری هستم همسرم زبان در حد متوسط دارد شانس من برای گرفتن ویزای کار و سپس اقامت چقدر است؟ سرمایه لازم برای سرمایه گذاری را هم میفرمایید ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بر اساس شرایط سنی میتونید از طریق تحصیل فرزندتون اقدام به این امر کنید بزای کشورهای برتر دنیا

  2. محمد گفت:

   سلام
   من 29 سال دارم دریانورد هستم با شش سال سابقه کار .در حد متوسط زبان بلدم ایا برا گرفتن ویزای کار میتونم اقدام کنم حالا یا نیوزلند یا کشورای دیگه….
   درضمن متاهل هستم همسرم هم لیسانس معماری داره
   باتشکر

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونید اقدام کنید یا به صورت جاب آفر و یا به صورت امتیاز بندی برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیزید

 41. مرتضی گفت:

  سلام
  مرتضی هستم ۳۶ ساله، ۱۷ سال سابقه در شرکت خودروسازی معتبر دارم، هر ۱۷ سال برنامه ریزی تولید و لجستیک بودم. زبان متوسط. مدرک دیپلم ریاضی. یه دختر ۴ ساله دارم، خانم هنرمند آرتیست و نقاش عالی، کیف چرم درست میکنه عالی،
  چطور میتونم مهاجرت کنم. ممنون میشم کمکم کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید امتیازات شما حساب شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 42. عارف نیک خواه گفت:

  درود بر شما
  50 سال سن دارم. ارشد مدیریت پروژه و ساخت و کارشناسی عمران با حدود بیست سال سابقه کار عمدتا در بخش مشاوره و نظارت.
  دیپلم و فوق دیپلم کشاورزی. تعمیر کار و مربی الکترونیک( حدود10سال سابقه)
  دو فرزند پسر دارم 7 و 16 ساله. همسرم فوت شده است.
  امکان مهاجرت به نیوزیلند برای من وجود دارد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما آیا از نیوزلند کارفرما دارید؟ امتیازاتتونو حساب کردین؟

 43. امیرخسرو گفت:

  درود ؛ بنده 48 ساله و لیسانس مدیرت صنعتی هستم ، وضعیت زبان در حد متوسط ولی مدرک آیلتس فعلاً ندارم ، 26 سال سابقه کار در حیطه مدیریت بازاریابی و فروش ، مدیریت سیستم ها ، منابع انسانی و کنترل و تضمین کیفیت در بخش خصوصی بانضمام گواهینامه جرثقیل سقفی و تعدادی مدارک آموزشهای کوتاه مدت و دیپلم فیلمسازی از انجمن سینمای ایران ، همسرم نیز دیپلم طراحی و دوخت هنرستان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت کاری ، دارای دو فرزند دختر 15 و 12 ساله . بی زحمت راهنمائی بفرمائید شرایط بنده برای مهاجرت به نیوزیلند چگونه است و در غیر اینصورت با شرایط موجود ، کدام کشور می تواند گزینه بهتر با ریسک و هزینه کمتر باشد ؟ سپاس .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بهترین روش برای مهاجرت شما و کم ریسک ترین از طریق ویزای تحصیلی فرزندانتون هست که باید اقدام کنید

 44. نیلوفر گفت:

  سلام
  ۳۳ سالمه، فوق لیسانس صنایع غذایی به همراه یک مقاله دارم .
  ۱۰ سال مداوم سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیمو با عنوان شغلی مسئول فنی و کنترل کیفیت دارم.
  آیلتس ندارم ولی یکسال هست که دارم زبان بصورت خصوصی میخونم.
  ممنون میشم درخصوص شرایطم اظهار نظر نمایید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای انواع ویزاهای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می تونید اقدام کنید و به دلیل اینکه سری از کشورها امتیاز بندی هستند برای اطلاعات بیشتر و محاسبه امتیازات تماس بگیرید هستم در خدمتتون

 45. سحر گفت:

  سلام.وقتتون بخیر.من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه شاهد و فوق مدیریت کارافرینی از دانشگاه تهران دارم.دو سال کارشناس صدور بیمه اتش سوزی باربری و درمان مسافرتی بیمه اسیا بودم و الان ۴ ماه میشه نیروی پیمانکاری همراه اول در اداره ارزش افزوده ام. ۳۱ سال سن دارم و ازدواج ناموفق داشتم. زبانم میخوام کلاس های فشرده ایلتس رو شروع کنم. ممنون میشم بابته مهاجرت ب نیوزیلند راهنماییم کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند را برای شما چک کرد و امتیازاتتونو حساب کرد برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 46. امیر رضایی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم و 32 سال دارم ایلتس 6.5 به همراه همسرم دارم و 8 سال سابقه کار دارم می خواستم ببینم برای ویزا مهاجرتی شانسی دارم
  تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای کار نیوزلند باید امتیازات شما حساب شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 47. رامین گفت:

  با سلام
  من مهندسی عمران دارم ارشد از دانشگاه تهران
  دو تا مقاله isi
  زبانم در حال آماده شدنم
  5 سال سابقا کار و عضو نظام مهندسیم
  بنظرتون شانسی واس اخذ ویزا دارم؟
  ضمنا قهرمان ورزشی و المپباد علمی هم دارم
  ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما سوال شما خیلی کلی است اما شانس دارید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 48. ارمين گفت:

  درود
  بنده دريانورد هستم،دي ماه ٩٨ براي ويزاي تحصيلي ١ ساله در استراليا اقدام كردم،متاسفانه مصادف شد با حوادث اخير و ويزاي من يا بهانه هايي كه از طرف سفارت گرفته شد ريجكت شد.جهت اطلاع ايلتس اكادميك ٦.٥ در تمام اسكيلها هم دارم.
  كورس مورد نظرم در نيوزلند هست،ولي يكساله هست اين كورس..با توجه به مواردي كه ذكر شد،ايا صلاح ميدونيد واسه ويزاي تحصيلي نيوزلند در حال حاضر اقدام كنم يا خير.
  ممنون ميشم نظرتون رو بشنوم.
  تشكر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بهتره سمت کشورهایی مانند استرالیا، نیوزلند نرید و کشورهای اروپایی اقدام کنید که از ریسک کمتری برخوردار هستند

 49. محمد گفت:

  سلام و عرض ادب
  من ۳۱ ساله دارای مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری برق و تاسیسات درجه دوم و دارای سابقه کار ۲ ساله.آشنا به جوشکاری آرگون و پایپینگ و فیتری.دارای ۵ سال سابقه کار در سازمان ناجا.در حال یادگیری زبان.مجرد.دیپلم انسانی
  امیدی به مهاجرت به نیوزلند برای من وجود دارد یا خیر؟با توجه به مدرک تحصیلی!

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خیر شانس خوبی برای نیوزلند ندارید اما به راحتی میتونید برای کشورهای دیگر اقدام کنید

 50. علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر. من 47 ساله متاهل با دو فرزند 4 و 11 ساله دارای کارشناسی مهندسی شیمی صنایع گاز با 4 سابقه بازرگانی و 16 سال سابقه در قسمت فرآیند تولید محصولات بیولوژیک و در حال آمادگی برای آزمون آیلتس. دارای تجربه در بازارهای مالی(فارکس). دارای گواهی اشتغال و سابقه نظارت تاسیسات مکانیک در سازمان نظام مهندسی ساختمان. لطفا بفرمایید آیا امکان مهاجرت به نیوزلند وجود دارد؟ با سپاس

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما متاسفانه شرایط سنی شما امتیاز خوبی برای نیوزلند نداره اما برای اروپا فوق العاده هست برای بررسی شرایطتتون با شماره های موسسه تماس بگیرید

 51. آتنا گفت:

  سلام من ۲۹ سال سن دارم فوق لیسانس جانوران دریا هستم یک سال سابقه کار دارم استاد دانشگاه آزاد هستم همسرم ۳۰ سال سن دارد سه سال بیمه دارد مهندس عمران است میشه به ما کمک کنید که برای مهاجرت به این کشور مناسب هستیم یا نه !

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما لطفا مقاله ویزای کاری نیوزلند مطالعه بفرمایید سپس با موسسه تماس بگیرید.

 52. R.M گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد هستم . با 40 سال سن و 15 سال سابقه کار مرتبط در شرکت معتبر. همسرم با لیسانس از دانشگاه دولتی و 15 سال سابقه در زمینه بیمه . دارای دو فرزند پسر 6 ساله و دختر 1 ساله . لطفا در خصوص امکان مهاجرت راهنمایی فرمایید .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار نیوزلند شما باید امتیازات لازم بالای ۱۲۰ بیارید که برای اطلاعات بیشتر با شماره ها موسسه تماس بگیرید

 53. الهه گفت:

  سلام و روز به خیر
  من 42 سال سن دارم. مجرد هستم. مهندس برق هستم و 17 سال سابقه کار در صنعت خودرو و مدیریت پروژه دارم.
  امکان مهاجرت به نیوزلند از طریق کار برام وجود داره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید امتیازات شما حساب شود سپس اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 54. پژمان گفت:

  سلام. من 27ساله ام 6سال سابقه کار آشپزی فرنگی دارم و همچنین دارای مدرک CG اشپزی ملل
  میشه خواهشا راهنمایی بکنید منو که به چه صورت میتونم ویزا کشور نیوزلند رو بگیرم و برای مهاجرت اقدام کنم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما از طریق ویزای تحصیلی و یا ویزای کاری میتونید اقدام به این امر کنید که باید برای ویزای کاری امتیازات شما حساب شود برای اطلاعات بیشتر با شماره ها ی موسسه تماس بگیرید

 55. ندا زمانی گفت:

  سلام و عرض ادب
  مهندس کامپیوتر و سبقه 12 سال تدریس و مدیر و موسس مجتمع اموزشی هستم
  آیا شرایط مهاجرت دارم؟
  همسرم پزشک و 22 سال سابقه و مدرک mmtو زیبایی هم دارند
  ممنون از شما و راهنماییتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای کار نیوزلند باید امتیازات شمارو حساب کنیم اگر اکی امتیازاتتون رسید بعد اقدام به این کار کنید

 56. سامان گفت:

  سلام ،خسته نباشین،برای خانواده ی ۴ نفری،( دوتا دختر ۶ساله و دوساله) ،زن و شوهر لیسانس و دارای مدرک آیلتس میشه اقدام کرد؟؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شمت باید امتیازات شما را حساب کنیم بعد جواب قطعی دهیم

 57. Ali گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۴۴ ساله با ۱۸ سال سابقه کار و مدرک دیپلم و همسرم هم دیپلم دارن .
  میخواستم بدونم من میتونم مهاجرت کنم؟
  نیوزلند pet را قبول دارد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر منظورتون pte هست بله قبول دارند اما چون دیپلم هستید شرایطتتون سخت هست برای رفتن به نیوزلند برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 58. Sara گفت:

  برای معادل سازی داروسازی و ادامه در تخصص ممنون میشم منو رااهنمایی کنید در ضمن من میتونم برای ایلتس هم اقدام کنم و مشکلی برای زبان ندارم

 59. متین گفت:

  سلام من حرفه م کار ناخن و همسرم تو کار تاسیسات سرمایشی
  مهارت هم داریم تو کارمون
  آیا نیاز به شغل ما تو این کشور هست میتونیم از طریق کاری اقدام کنیم ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما، باید از مواردی مثل سن ، سابقه کار آیلتس مدرک تحصیلی و همچنین کارفرما از نیوزلند امتیاز بیارید

 60. حمید گفت:

  سلام
  کارشناس رادیولوژی هستم البته تازه کارشناسی گرفتم و 23 سال با فوق دیپلم همین رشته تجربه دارم و همسرم هم همینطور کارشناس و هم سابقه، البته ایشان لیسانس پیام نور در رشته زبان هم هستند. دوفرزند دختر زیر 18 سال دارم آیا امکان مهاجرت کاری به نیوزلند داریم. من 47 سال همسرم 44

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر هدفتون کشور نیوزلند هست باید خدمتتون عرض کنم که سن شما برای ویزای کار بالاست اما میتونید از طریق تحصیل فرزندتون راحت تر مهاجرت کنید

 61. علی گفت:

  سلام بنده 25 سال سن دارم دارای مدارک حرفه ای قنادی و شکلات سازی هستم زبانم هم تافل دارم برای ایلتس میخونم و مجرد هستم میخواستم بپرسم برای مهاجرت شرایطی وجود دارد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای کار نیوزلند شما باید ۱۰۰ امتیاز از سن سابقه کار مدرک تحصیلی و مدرک زبانتون بیارید تا بشه برای شما اقدام کرد

 62. Sara گفت:

  سلام وقت بخیر من ۳۴ سالمه و امسال دکترای داروسازی تموم میکنم قصد دادم بعد از گذروندن طرحم مهاجرت کنم میخواستم ببینم چطوری از طریق تحصیل یا کار اقدام کنم اصلا برای من امکان پذیر هست ممنون میشم جوابمو بدین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما هدفتون معادل سازی مدرک و یا تحصیل در رشته های دیگه ای میباشد؟

  2. sara گفت:

   برای معادل سازی و گرفتن تخخصص

 63. محسن گفت:

  من 48 سال سن دارم فوق لیسانس مدیریت دولتی با 22 سال سابقه کار در شرکت بیمه . برای مهاجرت به نیوزلند از چه طریقی میتوان اقدام کرد آیا اونجا ایران سفارتخانه دارد و یا اونا درایران سفارتخانه دارند. واینکه زبان انگلیسی الزامیست.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به علت سختی ویزای کار نیوزلند من به شما ویزای تحصیلی کشورهای مختلف از جمله نیوزلندپیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 64. بهار گفت:

  سلام.من فوق ايسانس طراحي شهري هستم.كارمند هستم و سابقه ٧ سال كار دولتي دارم.٣٤ سالمه و مجرد.امكان مهاجرت به نيوزلند رو دارم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای کار نیوزلند باید امتیازات شما حساب شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 65. Siyamak گفت:

  سلام چطوری کسی راپیدا کنم برای ازدواج از نیوزلند؟

  1. رهنما گفت:

   سلام و عرض ادب
   متاسفانه در این خصوص خدماتی نداریم.

 66. میلاد گفت:

  سلام
  من 23 سال سن دارم وهیچ فعالیته خاصی هم ندارم که بتونم ازاون طریق تابعیت بگیرم
  فقط ممنون میشم شرایطی که جهت ازدواج در کشور نیوزلند هست رو برام توضیح بدین.
  مچکرم

  1. داوری گفت:

   سلام
   در این خصوص مقاله ازدواج در نیوزلند رو مطالعه فرمائید

 67. پگاه گفت:

  سلام وقتتون بخیر..
  من لیسانس میکروبیولوژی و فوق لیسانس بیوتکنولوژی گرایش مولکولی دارم…تو زمینه رشته خودم سابقه کار ندارم و سابقه بیمه هم ۲ ماه هست که شروع شده…میخواستم ببینم چطوری میتونم به نیوزلند مهاجرت کنم؟؟؟!برای کار میتونم؟؟!
  ۲۵ ساله هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای این کشور های راحت ترین راه بر اساس شرایط شما که سابقه کار مرتبط ندارید تحصیلی هست ولی در کشورهای دیگر شانس بالاتری دارید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 68. رامین ابراهیمی نیا گفت:

  سلام من کارشناس سی تی اسکن با پانزده سال سابقه هستم چهل و سه سال دارم همسرم نیز با ۳۸ سال سن و کارشناسی ادبیات انگلیسی با سابقه هفت سال تدریس آیا میتوانیم مهاجرت کاری داشته باشیم دانش زبان انگلیسی هر دو متوسط است و در حال آماده شدن برای آزمون ایلتس هستیم ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما مهاجرت بخ نیوزلند از راه هایی مثل کا تحصیل و سرمایه گذاری امکان پذیر هست برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 69. از همه کامل تر نوشته بودید
  خیای هم متشکرم از خدمات ارزشمند شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *