مهاجرت به کشور هلند

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند

متقاضیان هر ساله به خصوص در سال 2019 با اهداف متفاوتی جهت مهاجرت به هلند اقدام می نمایند، بدین جهت بررسی راه های مهاجرت به هلند اهمیت بالایی دارد. برای اشخاصی که به تازگی به فکر مهاجرت افتاده اند، نیاز است با راه های مهاجرتی به این کشور آشنا شوند. در اولین قدم به عنوان یک ایرانی برای ورود به این کشور نیاز به ویزا است که می بایست بنا به نوع اقامتی که مد نظرتان هست درخواست ویزا دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با راه های متفاوت مهاجرت به هلند را توضیح داده و اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم. شما همواره می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان زبده این موسسه برخوردار شوید.

شرایط زندگی در هلند 

کشور هلند تحت عنوان سرزمین اصلی اروپا شناخته می شود. زندگی در این کشور در سطح بین المللی قرار دارد. این کشور پلی در خصوص ورود به اتحادیه اروپا می باشد. زندگی در این کشور حتی برای شهروندان اتحادیه اروپا نیز با جذابیت بالا روبه رو می باشد. زندگی در این کشور شرایط با کیفیتی را برای افراد فراهم می کند. قیمت اجاره خانه در کشور هلند بسیار بالاتر از کشورهای دیگر است. اشخاص نیز می توانند در خصوص خرید خانه از وام نیز بهره مند شوند. شرایط کاری مساعد برای مهاجرین و نرخ بیکاری پائین از سایر مزیت های این کشور در خصوص اخذ اقامت محسوب می گردد که متقاضیان نباید به سادگی از این شرایط چشم پوشی کنند.

اینفوگرافیک مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند 2019

هلند از اعضای اتحادیه اروپا است و اتباع کشورهای عضو اتحادیه برای ورود به هلند نیاز به اخذ ویزا ندارند! اما ایرانیان می بایست جهت ورود به این کشور بنا به نوع اقامت، درخواست ویزا دهند. اگر شما قصد سفر به هلند به جهت بازدید از اقوام یا دوستان، کارهای فصلی کمتر از 3 ماه، دوره های آموزشی و یا سفر توریستی را دارید می بایست برای ویزاهای نوع C که یک ویزای کوتاه مدت بوده درخواست دهید.

این نوع ویزا برای مدت نهایتا 3 ماه صادر می گردد و قابلیت تمدید برای 3 ماه دیگر را هم دارد. اگر برای کار موقت با این ویزا به هلند سفر می کنید، می توانید در این مدت با یک کارفرما که مجوز کار را برای یک نیروی کار فصلی فراهم نموده است کار کنید. البته این نوع کار شما موقت بوده و نمی توانید این ویزا را به نوع دیگری از اقامت تبدیل نمایید. البته باز هم باید گفت دریافت این نوع ویزا اصلا برای اتباع ایرانی آسان نبوده و نیازمند ارائه مدارکی است که می توانید برای تهیه آن از یک وکیل مشورت بگیرید. در صورتی که دیگر راه های مهاجرت به هلند را انتخاب کنید نیاز به ویزای بلند مدت که منجر به اخذ کارت اقامت می شود، نخواهید داشت.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

جالب است بدانید که در حال حاضر بهترین و آسان ترین راه مهاجرت به کشور هلند٬ از طریق تحصیل می باشد. این راه مهاجرت نه تنها آسانترین راه برای مهاجرت به هلند بلکه آسان ترین راه برای مهاجرت به اروپا برای ایرانیان شناخته می شود. موسسات آموزشی فراوانی در هلند وجود دارد که امکان تحصیل را برای دانشجویان خارجی فراهم می کنند.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل، در حال حاضر پر مخاطب ترین نوع مهاجرت از سوی ایرانیان برای مهاجرت به هلند است. دانشجوی متقاضی می تواند با این ویزا به این کشور مهاجرت نموده و در این کشور تحصیل کند. تحصیل در هلند برای دانشجویان ایرانی رایگان نبوده و دانشجویان سالیانه هزینه ای 8000 تا 15000 € (یورو) بابت شهریه پرداخت می کنند که این هزینه ها برای هر مقطع تحصیلی متفاوت است.

چرا تحصیل در هلند؟

تحصیل در هلند برای شهروندان خارجی در سه مقطع کارشناسی٬ کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. تحصیل در این کشور مزایای قابل توجهی دارد که در اینجا به چند مورد شاخص آن اشاره می نماییم:

 • اقامت پس از تحصیل: یک سال اقامت پس از تحصیل در کشور هلند به منظور ورود به بازار کار
 • طیف وسیعی از برنامه های انگلیسی: دانشگاه های هلند بیشترین تعداد برنامه های آموزش انگلیسی در قاره اروپا را ارائه می دهند. بیش از 2100 برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. همچنین بیش از 90% هلندی ها می توانند انگلیسی صحبت کنند، بنابراین زندگی روزمره آسان است.
 • جامعه بین المللی بزرگ: دانش آموزان بین المللی هلند از بیش از 160 کشور مختلف می آیند. جامعه هلند یک جامعه مهمان نواز است و رفتار مناسبی با شهروندان خارجی دارند.
 • فرصت های شغلی عالی: هلند هجدهمین اقتصاد بزرگ جهان است. بعضی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی در دنیا، از جمله فیلیپس، Heineken، KLM، Shell، ING و Unilever هلندی هستند. هلند در بسیاری از زمینه های تخصص، از جمله کشاورزی، مدیریت آب، هنر و طراحی، تدارکات و انرژی پایدار در جهان پیشتاز است.

هزینه زندگی در هلند

هزینه های زندگی از موارد حائز اهمیت در باب مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت نیز می باشد. هزینه های زندگی در کشور هلند بالا می باشد. شاخص هزینه زندگی در هلند 4.4% بالاتر از ایالات متحده آمریکا می باشد. در این بخش از مقاله به هزینه های بازار، مسکن، حمل و نقل و پوشاک نیز پرداخته می شود:

بازار هزینه ها
رستوران ارزان 15.00 € (یورو)
غذا برای دو نفر در رستوران در 3 وعده 60.00 € (یورو)
آب (12 بطری کوچک) 1.86 € (یورو)
شیر (منظم) 3.38 € (یورو)
برنج (1 کیلوگرم) 0.80 € (یورو)
تخم مرغ (12 عدد) 2.31 € (یورو)
مرغ (1 عدد) 3.86 € (یورو)
سیب (1 کیلو) 0.91 € (یورو)
پیاز (1 کیلوگرم) 0.59 € (یورو)
مسکن هزینه ها
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 982.73 € (یورو)
آپارتمان 1 خوابه در خارج شهر 788.56 € (یورو)
حمل و نقل هزینه ها
بلیط یک طرفه (عمومی) 3.00 € (یورو)
تعرفه عادی تاکسی 4.00 € (یورو)
بنزین 6.31 € (یورو)
پوشاک هزینه ها
شلوار جین 83.49 € (یورو)
لباس تابستانی 33.79 € (یورو)
یک جفت کفش 86.57 € (یورو)

مهاجرت به هلند از طریق کار 

در این نوع ویزا اگر شخصی در یک شرکت چند ملیتی کار کند و چنانچه آن شرکت شعبه ای در هلند نیز داشته باشد می تواند نیروی خارج از اتحادیه اروپا را جهت کار در این کشور جذب نماید. البته طی نمودن این مسیر اصلا ساده نبوده و متقاضی ملزم به برآورده نمودن بیش از 10 شرط است.

اولین اصل این است که شما در یک کشور خارج از اتحادیه اقامت داشته باشید؛ شما در مسئولیتی به عنوان مدیریت متخصص و یا یک کارآموز که حداقل دارای تحصیلات کارشناسی ارشد هست می توانید درخواست دهید. متقاضی می بایست قبل از درخواست انتقال به شعبه شرکت در هلند حداقل 3 ماه در شعبه کشور محل اقامت خود کار کرده باشد، در مورد سایر شروط نیز می توانید با وکلای ما در ارتباط باشید.

ویزای کار نیروی بسیار ماهر هلند

این نوع ویزای کار همان ویزای کار عمومی است که در اکثر کشورها وجود داشته و شرایط مشابهی دارد. برای دریافت ویزای کار از هلند شما به عنوان یک تبعه ایرانی نیاز به ارائه شرایطی دارید که اولین و اصلی ترین شرط، داشتن یک پیشنهاد کاری متناسب با حرفه کاری شماست که برای دریافت این ویزا ابتدا باید از سوی یک کارفرما دعوت به کار شده باشید. این کارفرما باید از طریق دولت هلند، مجوز حضور نیروی کار خارجی را دریافت کرده باشد. در قرارداد کاری، مسائل مالی شما از بابت درآمد و حق و حقوقی که به عنوان یک نیروی کاری خارج از اروپا هستید مشخص شده باشد و مغایرتی با اصل قوانین هلند نداشته باشد.

اخذ بلوکارت در هلند

در نوع دیگری از ویزای کار می توان به بهترین کارت اقامتی در اروپا جهت کار یعنی Blue Card اشاره داشت. ارسال دعوتنامه و قرارداد کاری از سوی کارفرماست. همچنین نیاز است که فرد متقاضی، یک مدرک تحصیلی آکادمیک با دوره زمانی حداقل 3 سال را دارا باشد و مدت قرارداد نیز کمتر از 12 ماه نباشد. میزان حقوق دریافتی بر اساس قوانین اداره کار هر سال دست خوش تغییر می شود و در حال حاضر برای دریافت کارت آبی باید حداقل دارای حقوق ماهیانه 5000 € (یورو) در هلند بود. برخی مشاغل جهت کار در هلند از قبیل طبابت و وکالت نیاز به تطبیق مدرک تحصیلی و گذراندن استانداردهای کاربردی در این کشور هستند.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

از موارد مهم در باب مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت عبارتست از:

پارامتر شرح
مجوز اقامت و کار برای داشتن یک کسب و کار در هلند می توانید ابتدا مطمئن شوید که می توانید در این کشور بمانید. شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سوئیس مجاز به زندگی و کار در هلند تحت قوانین اتحادیه اروپا هستند. اگر شما شهروند کشورهای اتحادیه اروپا، EEA یا سوئیس نیستید، باید برای اقامت موقت (MVV) و در مواردی مجوز کار (TWV) درخواست دهید.
مجوز اقامت برای خود اشتغالی درصورتی که فرد از تمکن مالی بسیار بالایی برخوردار باشد، می تواند به هلند مهاجرت کند. در این صورت فرد اجازه کار در هلند را ندارد و باید از سرمایه شخصی خود استفاده کند.
استارت آپ شرکت از طریق کارآفرین از سال 2015 کشور هلند یک اجازه اقامت تحت عنوان استارت آپ ویزا ارائه داده است. در هلند، می توان برای اجازه اقامت به عنوان یک کارآفرین مستقل درخواست کرد. این نوع درخواست بر اساس سیستم امتیازی می باشد، که فرد متقاضی باید حداقل امتیاز را برای موفقیت در این درخواست داشته باشد. این فعالیت اجتماعی یا اقتصادی باید برای کشور هلند سودمند باشد.

شرایط ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند مراحلی دارد که بطور خلاصه عبارت است از:

 • تکمیل فرم KVK: متن در زمینه های نوشتن آزاد، شرح فعالیت های تجاری، باید به هلندی ترجمه شود.
 • تکمیل صفحه انتصاب (afspraak maken): پس از اتمام فرم، قرار ملاقات برای بازدید از شعبه محلی KvK در صفحه انتصاب
 • ارائه مدارک پس از دریافت قرار ملاقات در کسب و کار KVK: پرداخت مبلغ تعرفه 50 € (یورو)، شناسه معتبر، آدرس کسب و کار و جزئیات تماس (از جمله قرارداد اجاره اگر کسب و کار شما در آدرس خانه شما واقع نشده است).

هنگامی که شما ثبت نام می کنید، یک شماره کسب و کار منحصر به فر دریافت می کنید. در صورتی که تمایل دارید در مورد ثبت شرکت در هلند اطلاعات بیشتری داشته باشید به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

کشور هلند نیز همانند سایر کشورها برای توسعه اقتصاد کشورش سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی را جذب می نماید! اگر شما به دنبال ایجاد یک شرکت در هلند باشید و یا ایده ای پویا برای راه اندازی یک بیزینس پر رونق داشته باشید که به سود اقتصاد هلند باشد شاید واجد شرایط دریافت این نوع ویزا شوید. حال اگر شما مایل به زندگی و سرمایه گذاری در هلند هستید، برای این امر نیاز به اجازه اقامت خواهید داشت.

شرایط این اجازه اقامت به چه صورت هست؟

پروسه اخذ این اقامت را نمی دانید؟

پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید!

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در کشور هلند شرایطی دارد که بدین صورت میباشد:

 • حداقل سرمایه مورد نیاز 1.250.000 € (یورو): ثبت در یک شرکت مستقر در هلند یا در یک صندوق، سرمایه گذاری که به موجب آن وزارت امور اقتصادی در قالب مقررات SEED، صندوق مشارکت یا مشارکت قراردادی که در یک شرکت در هلند عقد شده است.
 • سرمایه گذاری در یکی از بانک های هلندی: شما مبلغی را به حساب بانک هلندی یا یک بانک از یک کشور عضو اتحادیه اروپا با شعبه ای در هلند سرمایه گذاری می کنید. این شعبه توسط بانک های تحت نظارت از مجوز واحد اروپایی استفاده می کنند.
 • سرمایه گذاری ارزش افزوده برای اقتصاد هلند: توسط سازمان اداری هلند (RVO) ارزیابی و یک سیستم امتیاز استفاده می کند.
 • اقامت هلند از طریق خرید ملک ممکن نیست.

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

به دنبال ازدواج با یک شهروند هلندی، با تحقق شرایط ذیل می توان اقامت آن کشور را به دست آورد:

 • ازدواج شما با شریک زندگی ثبت شده باشد.
 • طرفین ازدواج حداقل 21 ساله باشند.
 • طرفین ثابت کنند که مدتی با هم زندگی کرده اند.
 • شریک زندگی شما دارای ملیت هلندی است و یا اجازه اقامت معتبر هلندی دارد.
 • فردی که دعوت نامه را ارسال می کند، حداقل یک سال اجازه اقامت در کشور هلند را داشته باشد.
 • شریک زندگی شما دارای درآمد کافی، پایدار مستقل است.
 • شریک هلندی اعلام کند که پشتیبان همسر خارجی خود است.

ازدواج در هلند یکسری شرایط دارد که عبارتست از:

 • همسر هلندی
 • فراهم کردن شرایط حقیقی ازدواج

مهاجرت غیرقانونی به هلند

چنانچه در پی درخواست پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی به هلند و کسب اقامت آن از این طریق هستید، اولا شما باید به عنوان یک پناهجو در مرکز درخواست در Ter Apel ثبت نام کنید. Ter Apel یک روستا در شمال شرقی هلند است. شما هم معمولا می توانید درخواست پناهندگی خود را در آنجا ارائه دهید. شما همچنین می توانید دریابید که چه زمانی و در چه موقع پرونده پناهندگی شما شروع خواهد شد. در طی این مراحل، خدمات مهاجرت (IND) ارزیابی خواهد کرد که آیا به شما اجازه اقامت داده می شود یا خیر.

چنانچه به هلند پرواز کرده و از این طریق وارد آن کشور شده اید، می توانید به Marechaussee سلطنتی هلند گزارش دهید. آنها اطلاعات شخصی شما را ثبت می کنند و شما را به مرکز ثبت نام اسپیپول در نزدیکی آمستردام می رسانند. آیا تمایل دارید بدانید که چه وقت به شما اجازه اقامت داده می شود؟ چه رویه ای را برای پناهندگی می بایست طی کنید؟

شرایط دریافت پناهندگی در هلند

برای دریافت پناهندگی اصولا باید واجد این شرایط باشید:

 • ترس از آزار و اذیت به خاطر نژاد، مذهب، ملیت، اعتقادات سیاسی یا به خاطر داشتن یک گروه اجتماعی خاص
 • دلیلی واقعی برای ترس از مجازات اعدام، شکنجه یا سایر رفتارهای غیرانسانی یا تحقیر آمیز در کشور خود دارید.
 • شما دلیلی واقعی دارید برای ترس از اینکه به خاطر یک درگیری مسلحانه در کشور خود دارید.
 • شریک زندگی، پدر، مادر یا فرزند شما اخیرا یک اجازه اقامت پناهندگی در هلند دریافت کرده است.

راحت ترین راه مهاجرت به هلند

کشور هلند یک کشور مهاجر پذیر در قاره اروپا می باشد. می توان گفت این کشور روابط سیاسی نسبتا مناسبی با کشور ایران دارد و راه های مهاجرت به این کشور برای ایرانیان در حال حاضر باز و آزاد است. درصورت اقدام به مهاجرت، هر شخص نیاز به اخذ اجازه اقامت در این کشور را دارد. راه های بسیاری برای مهاجرت به کشور هلند وجود دارد که در این مقاله این راه ها را مورد بررسی قرار دادیم. هر متقاضی با توجه به بررسی شرایط خود می تواند بهترین راه را برای مهاجرت به این کشور زیبا با استاندارد بالای زندگی انتخاب کند. راحت ترین راه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل می باشد که با استقبال زیادی از جانب متقاضیان در خصوص تحصیل در مقاطع دانشگاهی قرار گرفته است.

راحت ترین راه مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند 2019

پارامترهای مهاجرت به هلند عبارت است از:

پارامتر شرح
ساده ترین روش مهاجرت به کشور هلند تحصیل در کشور هلند
بازه زمانی روند کار 6 ماه
بهترین مقطع تحصیلی برای مهاجرت دوره های کارآموزی در هلند
مزیت ویزای تحصیلی اخذ اقامت پس از تحصیل به مدت 1 سال
روند سفارت عدم مصاحبه

مزایای مهاجرت تحصیلی به هلند

اصلی ترین دلایلی که مهاجرت تحصیلی را به عنوان بهترین راه برای مهاجرت معرفی می نماید عبارتند از:

 • پروسه ویزای بدون استرس که از سوی دانشگاه اقدام می شود
 • نداشتن محدودیت سنی برای اخذ پذیرش از کشور هلند در هر مقطع دانشگاهی
 • امکان درخواست پیوستن اعضای خانواده به فرد متقاضی در حال تحصیل در هلند
 • امکان تغییر کارت اقامت از دانشجویی به اقامت کاری در کشور هلند
 • امکان کاریابی راحت در کشور هلند
 • امکان استفاده از اعتبار مدرک تحصیلی برای کار در کشورهای اروپایی

مهاجرت به هلند یا کانادا؟

امروزه مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان رویایی می باشد که هرساله با درخواست بالا مواجه است. کشور کانادا از جمله کشورهای انگلیسی زبان است که توانسته در خصوص مهاجرت در سایر کشورهای انگلیسی زبان، رتبه اول را به خود اختصاص دهد. هزینه های تحصیل و زندگی و مقرون به صرفه و سیتم آموزش عالی جهانی و بازار کار فوق العاده باعث دوچندانی جذابیت کشور کانادا در خصوص ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری است. بیشتر محبوبیت مهاجرت به کانادا زبان انگلیسی است، اما در این میان می توان گفت که کشور هلند هم شرایط مساعدی دارد. زیرا بیش از 90% مردمان این کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند!

تعادل مهاجرت به هلند 

جدول تعادل مهاجرت به هلند در سال 2018 و 2019 بدین صورت میباشد:

قاره سال 2017 سال 2018
آسیا 25.641 هزار نفر 16.907 هزار نفر
آمریکا 7.932 هزار نفر 10.24 هزار نفر
آفریقا 4.629 هزار نفر 7.788 هزار نفر
اقانوسیه 0.386 هزار نفر 0.366 هزار نفر

شرایط لازم جهت اخذ اقامت دائم در هلند

یکی از فرصت هایی که کشور هلند برای شهروندان خارجی ساکن در این کشور ایجاد می کند، امکان دریافت اقامت دائم این کشور است. بر اساس قوانین هلند، هرگاه فردی برای مدت حداقل 5 سال در این کشور اقامت داشته باشد، می تواند اقامت دائمی هلند را بدست آورد. البته افرادی که با استفاده از ویزای تحصیلی راهی هلند می شوند، این امکان را نخواهند داشت. افراد برای دریافت اقامت دائم کشور هلند باید ثابت کنند که توان پرداخت هزینه های زندگی خود را دارند. گواهی عدم سوء پیشینه قضایی در کشور هلند نیز یک مدرک الزامی برای دریافت اقامت دائم کشور هلند است. در صورتی که فردی موفق به دریافت اقامت دائم هلند شود می تواند به کشورهای عضو شنگن آزادانه سفر کند. همچنین پس از مدتی امکان دریافت پاسپورت هلند نیز برای افراد ممکن می شود.

پاسپورت کشور هلند

اشاره کردیم که در صورت اقامت قانونی و بلند مدت در کشور هلند شانس دریافت پاسپورت این کشور وجود دارد. همه افرادی قادر خواهند بود در صورت تبعیت از قوانین این کشور پاسپورت جدید خود را دریافت کنند. در باب پاسپورت کشور هلند:

 • نشان دهنده شهروند دائم هلند
 • حق رای در انتخابات
 • پنجمین پاسپورت معتبر جهان
 • امکان سفر به 184 کشور جهان بدون نیاز به ویزا

در حقیقت می توان اشاره کرد که شهروندان رسمی هلند از مورد اعتمادترین شهروندان جهان هستند. چنانچه مایل هستید اقدام خود را برای هر کدام از انواع ویزاها عملی سازید، با دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و با انجام مشاوره کامل برای مهاجرت به این کشور برنامه ریزی نمائید.

85 دیدگاه برای “مهاجرت به هلند

 1. حسین گفت:

  سلام.
  من با 33 سال سن و مدرک لیسانس و آیلتس 5 می تونم اقدام کنم
  با تشکر از شما
  لطفا راهنمایی نمایید

  1. صادقی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   بهترین طرق اقامت از این کشور ویزای تحصیلی است.
   شما می تونید با حداقل آیلتس 6 برای تحصیل در کشور هلند در دانشگاه های آمستردام اقدام کنید
   برای اطلاعات بیشتر با موسسه ما با شماره 02126705356 تماس بگیرید

 2. مهرنوش گفت:

  سلام، شما پذیرش و بورس هم میگیرید برایداشنگاههای هلند؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله با کارشناسان ارشد ما تماس بگیرید

 3. دانش گفت:

  سلام منظورتان از دوره های کارآموزی در هلند چیست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوره های مدیریت مارکتینگ و بیزینس

   1. رضایی گفت:

    سلام، برای دوره های کاراموزی که فرمودید مدیریت مارکتینگ و بیزینس هست، داشتن ایلس الزامی هست؟
    و اینکه هلند بابت هنر هم ویزا میده مثل کانادا؟

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما بله آیلتس ۶ نیازه و ویزا هم میده

 4. حمید گفت:

  سلام وقتتون به خیر

  بعد از اتمام تحصیل امکان اخذ ویزای اقامت به کل وجود نداره؟یا راهی هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله به شما یک سال اقامت پس از تحصیل مضاعف داده میشه

 5. مصطفی گفت:

  درود با دیپلم و۳۷ سال سن ومدرک دیپلم میشه رفت هلند

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خیر متاسفانه مگر اینکه همسر شما لیسانس داشته باش و یا شما کارفرما داشته باشید

   1. اشکان گفت:

    سلام من ۱۹ سالمه میخوام واسه ادامه دادن ورزشم به هلند برم و پناهنده بشم باید چیکار کنم؟؟؟!!!

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای تحصیلی اقدام کنید نه پناهندگی

 6. اشکان گفت:

  سلام من ۱۹ سالمه میخوام واسه ادامه دادن ورزشم به هلند برم و پناهنده بشم باید چیکار کنم؟؟؟!!!

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای تحصیلی اقدام کنید نه پناهندگی

 7. فرهاد گفت:

  با سلام و احترام.
  بنده ۳۳ سال سن و مدرک کارشناسی ارشد بانکداری و ۹ سال سابقه کار در بانک دارم و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در رشته اقتصاد میباشم.همه مقاطع تحصیلی در تهران و دانشگاه آزاد بوده.
  لطفا بنده را در خصوص امکان اقامت و فرصت شغلی برای من در هلند راهنمایی بفرمایید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ب راحتی میتونید برای انواع مقاطع تحصیلی و دوره های یک ساله برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید و با یک سال اقامت پس از تحصیل به کار رسیده و یوزاتونو تبدیل به کاری کنید

 8. مرجان گفت:

  با سلام
  ۴۷ سال سن دارم متاهل و داری یک دختر ۹ ساله لیسانس مدیریت بازرگانی و ۱۴ سال سابقه مدیریت امور بانکی در یک شرکت بین المللی
  برای مهاجرات به هلند چه راهی دارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید سن همسرتونو محاسبه کنیم چون سن شما برای هلند بالاست ولی برای سوئد شرایطتون خوبه

 9. راسا گفت:

  سلام برای مهاجرت به هلند 50 هزار دلار سرمایه برای یک نفر کافیه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله کافی هست

 10. لیلا اسماعیلی گفت:

  سلام
  من 40 ساله و شوهرم 41 ساله هستیم. یک دختر 10 ساله و دو دختر و پسر دوقلوی 4 ساله داریم. هر دو مدرک لیسانس داریم . 16 سال سابقه کار . من لیسانس کتابداری و اطلاع رسانی و همسرم لیسانس IT دارند.
  البته زبان مدرک نداریم . ولی اگر بدونیم راهی برای مهاجرت هست فشرده آموزش می بینیم. کل سرمایه ای که داریم هم چیزی حدود 60000 تا 65000دلار هست.آیا راهی برای اقامت دائم برای ما وجود داره؟
  غیر از هلند چه کشورهایی به راحتی می تونیم اقامت بگیریم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی می توانید برای ویزای تحصیلی هلند با مدرک زبان اقدام کنید و حتی ویزای همراه هم بگیرید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

  2. Saqi گفت:

   سلام.من 36 سال سن دارم و فوق لیسانس حقوق خصوصی هستم.14 ساله که کارمند قوه قضائیه ام.همسرم نظامی هستن و فوق دیپلم.یک دختر 12 و یک پسر 6 ساله داریم.با سرمایه حدود پنج هزار دلار.مدرک زبان رو نداریم.آیا امکان مهاجرت برای ما وجود داره؟

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید با گرفتن آیلتس ۶ یا ۶.۵ دوره های ورود به بازار کار از هلند پذیرش بگیرید و همراه هم ببرید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 11. کاملیا گفت:

  درودها ها من یه سوال داشتم
  میخواستم بدونم منی که هلند به دنیا اومدم اما شناسنامه اونجارو ندارم چطوری میتونم اقامت بگیرم گویا هلنپ از کشور هاییه که اقامت خاک و خون داره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما قانون خون است و شما باید حداقل ۸ سال اونجا زندگی می کردین اکنون که نیستید اونجا باید از طریق ویزای تحصیلی و یا کار تشریف ببرید

 12. نیوشا گفت:

  با سلام 29 سال سن دارم مجرد هستم .سه سال سابقه برنامه نویسی C# با بیمه دارم
  مدرکم کارشناسی مهندسی نرم افزار هست از غیر انتفاعی .
  ایلتس در حد 6
  کدام کشور را برای مهاجرت من اسان و سریع هست مچکرم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما با توجه به رشتتون هم میتونید ویزای تحصیلی هم کاری مثل آلمان اسکاندیناوی هلند و کشورهای انگلیسی زبان برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 13. مهیشاه گفت:

  سلام اگه دانشگاه سراسری کنکور قبول شده باشیم میتونیم راحت بریم؟زبان هلندی هم بلد نیستم ولی دوره زبان انگلیسی دیدم..بعد خانواده که میگه میتونن بپیوندند بعد چه مدتی میشه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونید باید آیلتس ۶ یا ۶.۵ اخذ کنید و ۲ الی ۳ ماه بعد میتونید درخواست الحاق خانواده داشته باشید

  2. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونید با آیلتس ۶ یا ۶.۵ پذیرش بگیرید و برای خانواده را نهایتا ۲ الی ۳ ماه بعد درخواست ویزای همراه داشته باشسید

 14. Saqi گفت:

  ببخشید اصلاح میکنم سرمایه 50هزار دلار

 15. کیمیا میر گفت:

  من ۱۹ سالم و کارشناسی مهندسی صنایع در حال تحصیل هستم
  ۱سال سابقه کار تدریس زبان هم دارم
  امکان ویزا گرفتن برای من الان هست یا باید برای ارشد برم؟
  چقدر هزینه میخواد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای مقطع لیسانس باید مدرک زبان هلندی داشته باشید و برای ارشد میتونید با مدرک زبان انگلیسی پذیرش بگیرید

 16. ارسلان گفت:

  با سلام و احترام
  من کارشناس ارشد مدیریت بحران با 18 سال سابقه و 38 ساله و همسرم کارشناس مامایی با 14 سال سابقه و 37 ساله دارای 2 فرزند 9 و ده ساله هستیم تا چه حد شانس اقامت دائم در هلند را داریم و چطور

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونید با سه سال کار درهلند اقامت دائم را بگیرید

 17. Unknown گفت:

  سلام و خسته نباشید
  با کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی و آیلتس 7 به بالا و مدرک DELF زبان فرانسوی، شرایط مهاجرت و اخذ اقامت چگونه است؟
  ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی می تونید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

   1. Unknown گفت:

    با عرض سلام مجدد و خسته نباشید
    آیا پتانسیل بورسیه شدن و در نهایت تغییر رشته هم وجود داره یا نه؟ اگر خیر چه مقدار سرمایه نیاز هست؟ و سوال آخر این که، مطلبی که فرمودین برای کل اتحادیه صدق میکنه یا فقط هلند؟
    بسیار بسیار ممنون از پاسختون

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید و برای بورس شدن شما باید یک ترم بخونید سپس اقدام کنید و کشور به کشور متفاوت هست برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

   2. مجتبی یعقوبی گفت:

    من ۴۳ سال و دکترای زبان انگلیسی هستم و همسرم ۴۱ سال و دارای دو فرزند پسر ۱۴ و ۹ ساله هستیم. چطور مینونم برای مهاجرت و اقامت در هلند یا سوئد اقدام کنم؟ چقدر هزینه و نقدینگی برام لازمه؟

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما در صورت نداشتن کارفرما از این کشورها به علت اینکه محدودیت سنی در این کشورها مطرح نیست با ویزای تحصیلی وارد شوید و به ویزای کار تبدیل کنید حتی میتونید دوره های یک ساله ورود به بازار کار پذیرش بگیرید ، لطقا با موسسه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

    2. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 18. مهدی گفت:

  سلام من با مدرک کارشناسی ارشد فیزیک و 37 ساله و همسرم کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و 34 ساله،از چه طریقی میشه برای هلند اقدام کرد؟
  ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 19. مصی گفت:

  سلام . من و همسرم هر دو سی و چهار ساله هستیم با مدرک تحصیلی دیپلم و یک دختر دو ساله داریم .لطفا راهنمایی کنید برای مهاجرت چه کارهایی لازم هست انجام بدیم.ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 20. mohammad گفت:

  سلام من 21 سالمه و هنوز مشغول تحصیلم مدرکم فوق دبپلمه و اخرای کارشناسی ام از دانشگاه دولتی
  با سرمایه 500میلیون تومان قصد مهاجرت به هلند رو دارم خدمت نرفتم و مدرک زبان هم ندارم
  با این وضعیت اصلا راهی هست برای مهاجرت برای من؟
  طالب شروع یک کار ازادم بیشتر تا تحصیل
  ممنون میشم اگه تا حدی راهنماییم کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 21. شریفی گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من 35سال دارم ودارای مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی آب وارشد زمین شناسی هستم خانمم هم لیسانس شیلات ودو‌پسر 8و4سال داریم میتونیم جهت اقامت هلند اقدام کنیم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 22. مجتبی یعقوبی گفت:

  من ۴۳ سال و دکترای زبان انگلیسی هستم و همسرم ۴۱ سال و دارای دو فرزند پسر ۱۴ و ۹ ساله هستیم. چطور مینونم برای مهاجرت و اقامت در هلند یا سوئد اقدام کنم؟ چقدر هزینه و نقدینگی برام لازمه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگراز این کشورها کارفرما ندارید میتونید برای ویزای تحصیلی حتی دوره های یک ساله ورود به بازار کار اقدام کنید که محدودیت سنی ممطرح نیست سپس با کار کردن اقامت دائم دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 23. رضا گفت:

  با سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم و نهایت پولم پنجاه میلیون میباشد کدوم کشور میتونم مهاجرت یا پناهنده بشم با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر بتونید سرمایتونو افزایش بدین بهتر میتونید مهاجرت کنید

 24. حمید گلستانی گفت:

  متولد 1970 هستم با بیش از 20 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی.ارشد زبانشناسی دارم و همسرم ارشد روانشناسی و متولد 1978 هستن.دو دختر 13 و 3 ساله داریم و سرمایه حدود 40 هزار دلار.ایلتس ندارم ولی براحتی 7 یا 8 میارم. برای مهاجرت به هلن میتونم اقدام کنم؟ چجوری؟تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای تحصیلی میتونید اقدام کنید برای دوره های ورود به بازار کار برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 25. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر اگر مرد وزن هردو لیسانس حسابداری ازدانشگاه غیرانتفاعی ایران داشته باشند میتونن برن هلند یاخیر؟و یا مدرک مربیگری فوتبال که فدراسیون فوتبال ایران صادرکرده میشه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونید مشکل نداره

 26. عرشیا گفت:

  سلام . من 30 سال دارم . دیپلم هستم و کار مکانیکی انجام میدم . برای مهاجرت کدوم کشور را پیشنهاد میکنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر متاهل هستید شرایط همسرتونو بفرمایید؟

 27. فایزه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من دندانپزشکم و درحال خواندن تخصص و همسرم پزشک و هردو 26 سال داریم .شرایط مهاجرت به هلند برای ما چجوریه ؟ از طریق تحصیل ججور باید اقدام کنیم ؟
  ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما افرادی که پزشک و دندانپزشک هستند در درجه اول باید مدرکشور معادل سازی بشه سپس شروع به تحصیل و تخصص کنند که با اموزش زبان هلندی شروع می شود

 28. نرگس گفت:

  سلام. من 30 سالمه. لیسانس علوم تربیتی دارم و ده ساله ک مهدکودک دارم. شوهرم 35 ومکانیک ماشین درسطح حرفه ایی. ودارای مدررک فن وحرفه ای.ولی مدرک زبان نداریم. ایابااین شرایط میتونیم مهاجرت کنیم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی از طریق دوره ها ورود با بازار کار هلند میتونید اقدام کنید

 29. عسگری گفت:

  سلام و وقت بخیر
  فوق لیسانس حسابداری دارم از دانشگاه آزاد. سنم 33 ساله و سابقه بیمه حدودا 4 سال دارم. از چه طریق و برای کدوم کشور میتونم اقدام به مهاجرت کنم که شرایط سنی نداشته باشه و راحت تر باشه. برای آزمون آیلس هم دارم اقدام میکنم. لطفا مقدار سرمایه لازم برای مهاجرت را هم اعلام بفرمایید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای ویزای تحصیلی میتونید اقدام کنید برای دوره های ورود به بازار کار برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

  2. بیژن گفت:

   سلام
   اینجانب دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس “مدیریت دانش” با سابقه 22 سال کار هستم .
   از میزان سابقه یاد شده مدت 10 سال سابقه مدیریت در حوزه منابع انسانی داشته و عمدتا در صنعت (خودروسازی) بوده ام.
   دارای همسر و دو فرزند و علاقمند به مهاجرت به هلند می باشم .
   شرایط کار و اقامت به چه صورت می باشد .

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 30. محسن گفت:

  سلام،وقت بخیر
  بنده کارشناسی مخابرات دارم از دانشگاه غیر انتفاعی.سنم ۳۷ سال هستش.همسرم تحصیلات دیپلم داره و خانه دار هستش،یه دختر شش ساله هم دارم.چطور میتونم اقامت هلند رو بگیرم.
  سپاسگزارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 31. روزبه گفت:

  سلام من لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران دارم ،37سال دارم،8سال سابقه کار تو شرکت پپسی تهران دارم و در صنعت گوشت هم کار کردم ،حدود 200میلیون دارم آیا میتونم ب هلند برو از طریق کار

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 32. عطیه گفت:

  سلام من لیسانس رادیولوژی و همسرم لیسانس مهندسی کشاورزی هست.من ۴ و همسرم ۵ سال سابقه کار داریم. برای چه کشوری میتونیم اقدام کنیم و چقدر طرمایه نیازه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت به علت اینکه رشتتون پیرا پزشکی هست بهتره اول برای معادل سازی مدرکتون اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 33. سوده گفت:

  سلام اگه بخام ویزای تحصیلی بگیرم بدای هلند داشتن مدرک زبان انگلیسی لازمه و اینکه در زمان تحصیل میتونم کارکنم؟ ایا میتونم بعد از اخذ اقامت دایم برای کار و زندگی به یه کشور اروپایی دیگه برم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید اجازه کار دارید و اینکه حتما مدرک زبان نیاز هست برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 34. اکبر گفت:

  سلام من دیپلم دارم و شاغل در قسمت خدمات اتاق عمل
  متاهل هستم ودارای یک فرزند
  سرمایه اینجانب 200 میلیون تومان میباشد
  چه طور میتونم اقامت دائم را بگیرم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 35. قاسم گفت:

  سلام، کارشناسی ارشد مهندس برق از دانشگاه صنعتی شریف هستم. 41 ساله هستم. 15 سال سابقه کار طراحی در زمینه الکترونیک قدرت دارم. دو فرزند دارم. 16 و 7 ساله. شرایط بنده جهت مهاجرت به هلند چگونه ارزیابی میشود. سپاسگذارم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید اجازه کار دارید و اینکه حتما مدرک زبان نیاز هست برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 36. رضا حسني گفت:

  سلام من ٣٤ سالمه و كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني از دانشگاه علوم و تحقيقات تهرانم و حدود ٤ سال سابقه كار به عنوان مسئول پشتيباني در يك پروژه نيروگاهي بودم كه حدود ٦ ماهه بيكار شدم .الانم دارم زبان ميخونم .
  براي مهاجرت به هلند چيكار كنم . لطفاً راهنمايي كنيد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید اجازه کار دارید و اینکه حتما مدرک زبان نیاز هست برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *