مهاجرت کاری پاراگوئه

مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار

مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار

شرایط مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار برای اکثر مهاجران و متقاضیان خارجی بسیار مطلوب است و مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد به همین دلیل، با در نظر گرفتن این شرایط و رشد اقتصادی کشور پاراگوئه، هر ساله به تعداد مهاجران و کارکنانی که قصد دارند وارد خاک پاراگوئه شوند افزوده می شود. برای مطلع شدن از شرایط مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار، شرایط اقتصادی کشور پاراگوئه و همچنین شرایط اقامت با مهاجرت کاری به این کشور می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تا انتهای این نوشتار همراه باشید.

 • شرایط مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار چیست؟
 • برای کار در پاراگوئه به چه مدارکی نیاز است؟
 • متوسط درآمد در پاراگوئه چقدر است؟
 • آیا می توان به عنوان نیروی کار خارجی در این کشور درآمد مناسب داشت؟
 • شرایط پرداخت مالیات در این کشور چگونه است؟
 • مشاغل مورد نیاز پاراگوئه چیست؟

شرایط مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار در 2022

پاراگوئه سرزمین فرصت ها است که غالباً قلب آمریکا نامیده می شود. یک سیستم مالیاتی پایین و مبتنی بر سرزمین و هزینه مناسب برای زندگی از مزایای مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار هستند. زمین های حاصلخیز ارزان قیمت و اقتصادی در حال ظهور مداوم با چندین بازار دست نخورده در این کشور باعث شده اند تا پاراگوئه مکانی مناسب جهت اشتغال در زمینه های مختلف و انجام فعالیت های تجاری باشد. مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار یکی از بهترین و امن ترین روش های ورود به خاک این کشور آمریکای جنوبی است و می تواند موجب کسب اقامت دائمی و بهره مند شدن از مزایای مختلف شود. افرادی که دارای تخصص در زمینه های شغلی حرفه ای در کشور پاراگوئه هستند به ندرت یافته می شوند؛ به همین دلیل، پاراگوئه به دنبال جذب متخصصان و شاغلان حرفه ای خارجی است.

با کسب ویزای کاری کشور پاراگوئه در سال 2022 متقاضیان می توانند اقدام به مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار کنند. افراد خوداشتغال، متخصص، موسس شرکت، سرمایه گذار و همچنین تجار می توانند اقدام به مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار کنند و در این کشور در زمینه های مختلف کاری مشغول به کار شوند. متقاضیان و مهاجران ایرانی که قصد دارند برای کار به کشور پاراگوئه مهاجرت و یا سفر کنند، حتما باید ویزای کاری این کشور را کسب کنند.

کسب ویزای کاری برای استخدام شدن در یک کمپانی در کشور پاراگوئه نیاز به داشتن دعوت نامه کاری از کارفرمای یک کمپانی معتبر دارد. در غیر این صورت، متقاضیان برای سرمایه گذاری، تاسیس کمپانی و یا تجارت در پاراگوئه می بایست سرمایه کافی داشته باشند و مدارک و اسناد کافی برای اثبات این موضوع به سفارت کشور پاراگوئه ارائه دهند تا بتوانند ویزای پاراگوئه را برای ورود به این کشور کسب کنند.

کسب اقامت و مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار

اجازه اقامت موقت پاراگوئه برای متقاضیان خارجی که کارمند هستند، متخصصان مستقل، افراد مذهبی یا دانشجویان صادر می شود. این مجوز اقامت از 1 تا 5 سال اعتبار دارد و مدت زمان اعتبار آن به قرارداد کاری، تجارت و یا دوره های تحصیلی متقتاضیان بستگی دارد. به طور کلی افرادی که قصد دارند در کشور پاراگوئه مشغول به کار شوند، حتما باید علاوه بر ویزای کاری و مجوز کاری پاراگوئه، مجوز اقامت در این کشور را نیز کسب کنند. با هزینه ها و مدت زمان درخواست اقامت موقت مشابه اقامت دائم است. اما به طور کلی مشاورین ما توصیه می کنند درخواست مجوز اقامت در کشور پاراگوئه را مستقیماً ارائه دهید زیرا شرایط و قوانین ممکن است در حال تغییر باشند. لازم به ذکر است که شروط اصلی کسب مجوز اقامت در کشور پاراگوئه عبارتند از:

 • قرارداد کار در مورد کارمندان
 • مدرک و گواهی دانشگاهی در مورد دانشجویان
 • ارائه مدارک مورد نیاز جهت اثبات مقام مذهبی در مورد روحانیون
 • داشتن توان مالی کافی برای سکونت در کشور پاراگوئه و به عهده گرفتن مشاغل زندگی
 • پرداخت هزینه های مربوطه

کسب اقامت و مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار

امکان اخذ شهروندی با کار در پاراگوئه

اخذ اقامت کشور پاراگوئه از طریق کار با تاسیس کمپانی، سرمایه گذاری، خرید سهام و همچنین خرید املاک و مستغلات در این کشور امکان پذیر است. البته به یاد داشته باشید که متقاضیانی که قصد دارند در یک کمپانی به عنوان کارمند کار کنند و همچنین اقدام به کسب اقامت در پاراگوئه کنند، حتما باید توان مالی کافی داشته باشند و شرایط لازم برای زندگی در کشور پاراگوئه را داشته باشند. با کسب اقامت در کشور پاراگوئه متقاضیان و ساکنین این کشور می توانند از مزایای بی شماری بهره مند شوند و سپس با گذشت مدت زمان مشخص اقدام به کسب شهروندی و پاسپورت کشور پاراگوئه کنند. پاسپورت کشور پاراگوئه یکی از معتبرترین پاسپورت ها در بین کشورهای آمریکای جنوبی است.

شرایط اقتصادی و مهاجرت به پاراگوئه از طریق کار

علیرغم رکود اقتصادی شرکای تجاری اصلی پاراگوئه، اقتصاد این کشور با نرخ 3.6٪ رشد کرد. با توجه به بخش های اصلی اقتصادی پاراگوئه برداشت خیلی خوب سویا، افزایش تولید صادرات گوشت گوساله و افزایش تولید برق آبی موجب رونق اقتصادی این کشور شده اند. با توجه به شرایط اقتصادی اخیر پاراگوئه، 75% صنعت کشاورزی این کشور را سویا، خوراک، پنبه، گوشت، روغنهای خوراکی چوب و چرم تشکیل می دهند که برزیل، اتحادیه اروپا، آسیا، روسیه، چین و ایالات متحده مشتری اصلی آن هستند. همچنین واردات پاراگوئه عمدتا وسایل نقلیه، کالاهای مصرفی، دخانیات، فرآورده های نفتی و ماشین آلات برقی است که عمدتا از آسیا، برزیل، آرژانتین، اتحادیه اروپا و ایالات متحده است. واقعیت مهم دیگر این است که در طول تاریخ، گوارانی (واحد پول پاراگوئه) پایدارترین ارز منطقه بوده است. صنعت انرژی و تولید پوشاک نیز از مهمترین بخش های اقتصاد پاراگوئه به شمار می روند.

تاثیر مهاجرت در اقتصاد پاراگوئه

پاراگوئه بدنبال تشویق مهاجران و سرمایه گذاران ماهر برای مهاجرت به پاراگوئه جهت ترویج اقتصاد این کشور است و این بخشی از دلایلی است که سیاست های آن باعث می شود مهاجرت به پاراگوئه بسیار سریع و بدون دشواری باشد. با مهاجرت سرمایه گذاران، متخصصان و موسسان شرکت های بزرگ که برای اقتصاد کشور پاراگوئه سودمند هستند، شرایط اقتصادی در کشور پاراگوئه بهتر می شود. دولت کشور پاراگوئه مشوق های سرمایه گذاری و اشتغال مختلفی را برای سرمایه گذاران و متخصصان خارجی در نظر گرفته است که موجب جذب آنها می شود. به طور کلی هیچ گونه محدودیتی در مالکیت خارجی شرکت های داخلی در پاراگوئه وجود ندارد. همچنین هیچ محدودیتی در حواله های سود و جریان سرمایه در خارج از کشور وجود ندارد و لازم به ذکر است که حقوق کارکنان، سرمایه گذاران و تجار داخلی و خارجی در پاراگوئه یکسان است.

زندگی در کشور پاراگوئه

زندگی کردن در کشور پاراگوئه برای اکثر افراد و مهاجران شرایط بسیار خوبی را به همراه دارد. در شهرهای کشور پاراگوئه امکانات بسیار خوبی در بخش های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، حمل و نقل، ایمنی و امنیت وجود دارند که تمامی ساکنین و افرادی که در این کشور زندگی می کنند می توانند از آنها بهره مند شوند. علاوه براین، هزینه های زندگی و تحصیل در کشور پاراگوئه نسبت به اکثر کشورهای دنیا مقرون به صرفه است. هموطنان گرامی که قصد دارند از شرایط کار در پاراگوئه، استخدام در کمپانی های این کشور و یا شرایط و هزینه زندگی در پاراگوئه مطلع شوند می توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *