صفحه اصلی » کانادا » مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

نوشته شده توسط newadmin | کانادا | دیدگاه ۱۳

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ مختص اشخاصی می باشد که  هدف اصلی این افراذ برای مهاجرت به این کشور ایجاد شغل و کار آفرینی  می باشد. با مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ  می توان پتانسیل  به راه انداختن و شروع به فعالیت یک شرکت  تازه تاسیس و همچنین نوآور را  به همراه داشت. در صورتی که اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ  دارای یک فکر و ایده خوب باشند. و بتوانند که در میان یکی از سازمان های که توسط اداره مهاجرت این کشور معرفی شوند.و در نهایت بتوانند سازمان مذکور را در مورد طرح خود قانع نمایند. در این صورت این اشخاص با دریافت نمودن ویزای استارت آپ  قادر می باشند که برای خود و هم چنین خانواده  خود  از حق اقامت دائم در میان این کشور بر خوردار باشند.

این اشخاص ملزم به در نظر گرفتن این موضوع با اهمیت می باشند. که مجاز به سرمایه گذاری  از نوع شخصی نمی باشند  به غیر از موردی که سازمان های معرفی شده از این اشخاص در سرمایه گذاری  دعوت نماید. در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد این کشور می باشید با مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین کلیه لینک های مربوط به کشور کانادا می توانید به اطلاعات جامعی در مورد کشور کانادا به دست آورید.

دلایل اهمیت ویزای استارت آپ

برنامه ی ویزای استارت آپ این کشوربه کلیه مهاجرانی که قصد کارآفرینی در زمان  کمک نمودن و سازمان دادن  و استقرار این اشخاص  در کانادا را دارند. می تواند اقدام به صدور ویزای اقامت دائم  این کشور نمایند. مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ می تواند کلیه  اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند.را ترغیب نمایند تا این که بتوانند اقدام به گسترش دادن شرکت خود نمایند. در صورتی که اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ موفق به دریافت نمودن این نوع ویزا شوند. در این صورت می توانند برای در یافت نمودن  اقامت دائم کانادا برای خود و خانواده خود اقدام به در خواست نمودن ویزا نمایند.

لازم به ذکر می باشد که بعد از دریافت نمودن این نوع ویزا که دارای شرایط خاص خود می باشد.در این صورت شخص نمی تواند در زمینه یک نوع تجارت خاص موفق شود. و حتی در صورتی که شخص در زمینه تجارت مورد نظر خود موفق نشود بعد از وارد شدن در این کشور هیچ گونه مانع و خللی در اقامت دائم این اشخاص وخانواده آنها ایجاد نخواهد شد.

شرایط مورد نیاز ویزای استارت آپ کانادا

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ برای اینکه موفق به واجد شرایط شدن ویزای استارت آپ  شوند. ملزم به داشتن سه شرط می باشند.

شرط اول:

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ملزم به اثبات نمودن طرح تجاری خود و یا ایده خود می باشند.

همواره این اشخاص مورد حمایت ازجانب سازمان های دارای اعتبار و دارای شهرت می باشند.

شرط دوم:

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ملزم به آموزش دیدن مهارت در زبان انگلیسی و یا زبان فرانسوی می باشند.با این توضیح که شرط لازم برای آموزش این می باشد که دست کم در سطح CLB5  موفق شوند و همچنین ملزم به اثبات نمودن در همه چهار مهارت لازم برای آموزش زبان می باشند.

با این توضیح که بعد از سپری نمودن کلیه مراحل مذکوردر شرکت نام برده شده نامه ای  با موضوعیت مورد قبول  قرار گرفتن و همچنین مورد پذیرش قرا گرفتن طرح تجاری این اشخاص می باشد.

شرط سوم:

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ملزم به داشتن سرمایه می باشند که میزان این سرمایه  برای مدت زمان شش ماه اول زندگی این اشخاص به انضمام خانواده خود کفایت کند.

شرایط شغلی اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

  • این اشخاص ملزم به داشتن اختراعات و نو آوریهای خاص می باشند.
  • این اشخاص ملزم به ایجاد شغل و هم چنین کار آفرینی می باشند.
  • این اشخاص ملزم به شروع نمودن یک رقابت در سطح جهانی می باشند.

مزیت های استفاده نمودن از ویزای استارت آپ کانادا

  • وجود داشتن یک اقتصاد پویا و دارای قدرت در کشور کانادا
  • پائین بودن میزان مالیات در میان این کشور
  • مناسب بودن میزان هزینه در راستای راه اندازی شغل
  • وجود داشتن بهترین و عالی ترین رتبه در زمینه انجام تحقیقات
  • بالا بودن سطح کیفیت زندگی در میان این کشور

بررسی فرایند کار استارت آپ ها در کانادا

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ  در مرحله اول ملزم به تهیه نمودن یک طرح  لازم در زمینه ایجاد کسب و کار دقیق می باشند. با این توضیح که این اشخاص می توانند اقدام به شرح سرمایه گذاری و توضیح نحوه برنامه ریزی از نوع  موفقیت آمیز بودن آن ها  را تهیه نمایند. ودر مرحله بعد ملزم به  طرح و هم چنین یک برنامه ریزی در راستای شروع نمودن یک کسب و کار  درمیان بیشتر از پنجاه نهاد موجود در میان این کشور اختصاص داده شده است.

بودجه مالی لازم بر طبق  وجود اعضای خانواده

بعد از این که اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ  موفق به دریافت نمودن حمایت از  جانب حوزه های تعیین شده بشوند.این حوزه ها ملزم به ارسال نمودن یک نامه حمایتی به این اشخاص می باشند. و همچنین وظیفه دیگر این حوزه ها  صادر نمودن یک تعهد نامه ای به کلیه مقامات خود  می باشند. نتیجه سپری نمودن این مراحل این می باشد که این  اشخاص اقدام به بر آورد کردن میزان بودجه و همچنین منابع مالی مربوط به خود و خانواده خود در زمینه شروع به مهاجرت نمودن به این کشور می کنند می باشد.

در صورت دارا بودن شرایط  مذکور این کشور  اقدام به صدور  مجوز اقامت از نوع دائم می کند. و در صورتی که کلیه عملیات اقدام تجاری  اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ با شکست مواجه شود، مجوز لازم در زمینه حق اقامت از  این اشخاص گرفته نخواهد شد. اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ برای این که بخواهند اطلاعات جامع تری در  رابطه با موضوع مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ را به دست آورند مستلزم این می باشند که از شرایط موجود در زمینه زندگی کردن در این کشور به اطلاعات تقریبی و هم چنین درست و منطقی به دست آورند. در این راستا پیشنهاد می شود جهت اخذ اطلاعات تکمیلی به مقالات مدارک لازم برای اخذ ویزای کار کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه مراجعه نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ
5 (100%) 13 votes
دیدگاه ها