ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

مهاجرت به کانادا از روش استارت آپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ مختص اشخاصی می باشد که هدف اصلی آن ها برای مهاجرت به این کشور ایجاد شغل و کار آفرینی است. با مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ می توان پتانسیل راه انداختن و شروع فعالیت یک شرکت تازه تاسیس و همچنین نوآور را به دست آورد. در صورتی که اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا دارای یک فکر و ایده خوب باشند و بتوانند در یکی از سازمان هایی که توسط اداره مهاجرت این کشور معرفی شده، طرح خود را ارائه و سازمان مربوطه را قانع نمایند، در این صورت این اشخاص با دریافت ویزای استارت آپ قادر می باشند برای خود و خانواده خود اقامت دائم را دریافت نمایند.

 • چرا باید به مهاجرت از طریق استارت آپ در کانادا توجه داشت؟
 • برای دریافت ویزای استارت آپ چه اقداماتی باید انجام شود؟
 • مزایای ویزای استارت آپ کشور کانادا چیست؟
 • برای رسیدن به این هدف چه مراحلی باید طی شود؟
 • برای انجام یک استارت آپ در کشور کانادا به چه میزان بودجه نیاز است؟

این اشخاص ملزم به در نظر گرفتن این موضوع با اهمیت می باشند که مجاز به سرمایه گذاری از نوع شخصی نمی باشند، به غیر از موردی که سازمان های معرفی شده از این اشخاص در سرمایه گذاری دعوت نماید. در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد این کشور می باشید با مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین کلیه لینک های مربوط به کشور کانادا می توانید به اطلاعات جامعی در مورد کشور کانادا به دست آورید.

دلایل اهمیت مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

برنامه استارت آپ این کشور به کلیه مهاجرانی که قصد کارآفرینی، سازمان دادن و استقرار این اشخاص در کانادا را دارند، این امکان را می دهد که برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایند. مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ می تواند کلیه اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند را ترغیب نمایند تا این که نسبت به گسترش دادن شرکت خود اقدام نمایند. در صورتی که اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا موفق به دریافت این نوع ویزا شوند، می توانند برای دریافت اقامت دائم کانادا برای خود و خانواده خود درخواست نمایند.

لازم به ذکر می باشد که بعد از دریافت این نوع ویزا که دارای شرایط خاص خود می باشد، شخص نمی تواند در زمینه یک نوع تجارت خاص موفق شود و حتی در صورتی که شخص در زمینه تجارت مورد نظر خود موفق نشود بعد از وارد شدن به این کشور هیچ گونه مانع و خللی در اقامت دائم این اشخاص و خانواده آنها ایجاد نخواهد شد.

شرایط مورد نیاز ویزای Startup کانادا

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ برای اینکه موفق به دریافت ویزای استارت آپ شوند ملزم به داشتن 3 شرط می باشند. از جمله این شروط عبارتند از اشخاص متقاضی مهاجرت به کشور کانادا از طریق استارت آپ ملزم به اثبات نمودن طرح تجاری خود و یا ایده خود می باشند، همواره این اشخاص مورد حمایت از جانب سازمان های دارای اعتبار و دارای شهرت خواهند بود.

متقاضیان ملزم به آموزش دیدن مهارت در زبان انگلیسی و یا زبان فرانسوی می باشند، با این توضیح که شرط لازم برای آموزش این می باشد که دست کم در سطح CLB5 موفق به اخذ مدرک شوند. بعد از سپری نمودن کلیه مراحل مذکور در شرکت نام برده، نامه ای با موضوعیت مورد قبول قرار گرفتن و همچنین مورد پذیرش قرار گرفتن طرح تجاری این اشخاص صادر می گردد.

اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از راه استارت آپ ملزم به داشتن سرمایه می باشند که میزان این سرمایه برای مدت زمان شش ماه اول زندگی این اشخاص به انضمام خانواده خود کفایت کند. این اشخاص ملزم به داشتن اختراعات و نوآوریهای خاص همچنین ایجاد شغل و کارآفرینی می باشند. شروع نمودن یک رقابت در سطح جهانی از الزامات می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

مزایای مهاجرت به کانادا از Startup آپ

از مزایای ویزای استارت آپ کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود یک اقتصاد پویا و دارای قدرت در کشور کانادا
 • پائین بودن میزان مالیات
 • مناسب بودن میزان هزینه در راستای راه اندازی شغل
 • وجود داشتن بهترین و عالی ترین رتبه در زمینه انجام تحقیقات
 • بالا بودن سطح کیفیت زندگی در این کشور
 • امکان دریافت اقامت کشور کانادا
 • بی نیازی از دریافت اجازه کار در کشور کانادا
 • فرصت دریافت پاسپورت کشور کانادا
 • امکان ایجاد فرصت تحصیل برای اعضای خانواده
 • فرصت سفر به کشورهای مختلف دنیا بدون نیاز به دریافت ویزا

فرایند کار استارت آپ ها در کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا از روش استارت آپ در مرحله اول ملزم به تهیه نمودن یک طرح لازم در زمینه ایجاد کسب و کار دقیق می باشند. این اشخاص می توانند اقدام به شرح سرمایه گذاری و توضیح نحوه برنامه ریزی از نوع موفقیت کسب و کار خود نمایند و در مرحله بعد ملزم به طرح و همچنین یک برنامه ریزی در راستای شروع نمودن یک کسب و کار در کانادا میان بیشتر از 50 نهاد موجود در این کشور می شوند

بودجه مالی بر طبق وجود اعضای خانواده در کانادا

بعد از این که اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ موفق به دریافت حمایت از جانب حوزه های تعیین شده بشوند، این حوزه ها ملزم به ارسال نمودن یک نامه حمایتی به این اشخاص می باشند، همچنین وظیفه دیگر این حوزه ها صادر نمودن یک تعهد نامه به کلیه مقامات خود می باشند. نتیجه سپری نمودن این مراحل این می باشد که این اشخاص اقدام به برآورد کردن میزان بودجه و همچنین منابع مالی مربوط به خود و خانواده خود در زمینه شروع به مهاجرت می کنند.

در صورت دارا بودن شرایط مذکور، این کشور اقدام به صدور مجوز اقامت از نوع دائم می کند و در صورتی که کلیه عملیات تجاری اشخاص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ با شکست مواجه شود، مجوز لازم در زمینه حق اقامت از این اشخاص گرفته نخواهد شد. اشخاص متقاضی استارت آپ برای این که بخواهند اطلاعات جامعتری در رابطه با این موضوع به دست آورند مستلزم این می باشند که از شرایط موجود در زمینه زندگی در این کشور به اطلاعات تقریبی و هم چنین درست و منطقی دست یابند. در این راستا پیشنهاد می شود جهت اخذ اطلاعات تکمیلی به مقالات مدارک لازم برای اخذ ویزای کار کاناداو یا سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه مراجعه نمایید یا با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نمایید.

13 دیدگاه برای “مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

 1. پارسا گفت:

  مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ به ما اقامت دائم اعطا میکنه؟

 2. سام درخشنده گفت:

  مهاجرت به کانادا از این طریق سخته درسته؟

 3. مهرنوش گفت:

  ba salam va dorod mamnon az maghale khob va mofideton

 4. حسین پاشازاده گفت:

  سلام مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ نیاز به مدرک تحصیلی خاص و معتبری است ؟

 5. فهیمه راد گفت:

  آیا نیازمند اسپانسر و یا سرمایه هست؟

 6. v!da گفت:

  بسیار از مقاله خوب و پر محتوا و شیواتون ممنونم و کمال قدردانیو دارم

 7. حسینی گفت:

  سلام، متشکرم از اطلاعات خوب شما، برای اخذ این ویزا یا ویزای کار چطور میتونم شرایطمو دقیق تر بررسی کنم؟

 8. صبا گفت:

  ممنون بابت اطلاعات کاربردیتون

 9. ترانه گفت:

  آیا نیازمندسرمایه های بالا می باشد یا خیر؟

 10. سپیده گفت:

  خیلیم عالی

 11. Siavash گفت:

  سلام بسیار کامل و مفید بود. تشکر

 12. امیرحسین گفت:

  با تشکر از مقاله خیلی خوبتون

 13. Hp گفت:

  درباره حداقل سرمایه استارت آپ های کانادا بفرمایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *