مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق Peq

مهاجرت به کانادا از روش Peq

در میان طرق اخذ اقامت دائم کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق Peq یکی از برنامه های استانی است که متقاضیان و شرایط خاص خود را داراست. متقاضیان ایرانی با انجام تحصیلات و تکمیل یک دوره تحصیلی در کبک می توانند جهت اخذ اقامت دائم کانادا خیلی سریع اقدام نمایند. برای موفقیت در این روند شما نیازمند شرایط و مدارکی هستید که بهتر است قبل از مهاجرت به کانادا از طریق Peq از نیازمندی های این برنامه مطلع گردید. موسسه سفیران سروش سعادت از موسسات حقوقی برجسته در باب مهاجرت از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری در اقصی نقاط دنیا نیز می باشد که مفتخر به راهنمایی افراد در همین باب نیز می باشد.

مهاجرت به کانادا

در سال های اخیر میزان مهاجرت به کانادا از سوی ایرانیان رشد زیادی داشته و سیل مهاجرت به این کشور از همه جای دنیا روانه هست، این کثرت درخواست سبب می شود تا متقاضی روندی به مراتب بلند مدت تر را برای به ثمر نشستن پرونده مهاجرتی خود به انتظار بنشیند به دنبال این اتفاق متقاضیان به دنبال راهی زود بازده هستند و از آنجایی که در یکی دو سال اخیر برنامه مهاجرین متخصص و ماهر به کانادا طی 2 مرحله و اخذ امتیاز صورت می پذیرد و عدم حضور اشخاص باعث از دست دادن امتیازاتی می شود.

مهاجرت به کانادا از 6 طریق انجام میشود که در زیر نام میبریم:

  • مهاجرت به کانادا از طریق کار
  • مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
  • مهاجرت به کانادا از طریق تولد
  • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

بیشتر افراد به دنبال راهی هستند تا رمز ورود خود را در کشور کانادا ایجاد نمایند و می توان گفت در حال حاضر ادامه تحصیل در کانادایکی از پر درخواست ترین برنامه های مهاجرتی به کانادا می باشد که اگر افراد واجد شرایط شوند، می توانند برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام نمائید. این روند مختص به ایالت کبک بوده و متفاوت با سایر برنامه های مهاجرتی کانادا امتیازی نبوده و همسر شخص متقاضی نیز امتیازی برای فرد اصلی نخواهد داشت.اشخاص زمانی امکان درخواست اقامت را از طریق این برنامه خواهید داشت که در این کشور اقامت کاری موقت یا تحصیلی داشته و به هیچ وجه از داخل خاک ایران امکان اخذ اقامت نخواهد بود.

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق Peq

یکی از اصلی ترین سوالاتی که در این باب حائز اهمیت می باشد این است که چه افرادی می توانند برای مهاجرت به کانادا از طریق Peq درخواست دهند؟ به طور کلی همانطور که در مقدمه به اختصار گفته شد 2 دسته از افراد شانس دریافت این نوع اقامت را دارند که می توان گفت این افراد عبارتنداز:

  • افرادی که تحصیلات خود را در کبک گذرانده و فارغ التحصیل شده اند(برنامه های تحصیلی مورد تائید اداره مهاجرت)
  • کارگرانی که با اجازه اقامت موقت در کبک مشغول به کار هستند.

شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا

شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا از جمله مواردی می باشد که توانسته مورد استقبال دانشجویان زیادی در خصوص اقامت نیز مدنظر قرار گیرد. اقامت پس از تحصیل به منظور اشتغال به کار در این کشور و برخورداری از شرایط شهروندی نیز از سایر مزیت ها محسوب می گردد.

اشخاصی به عنوان یک فارغ التحصیل درخواست اقامت کانادا را دارند می بایست از این شرایط نیز برخوردار باشند. اول از همه اشخاص می بایست عنوان نمایند که قصد دارند در Québec به کار خود ادامه دهند، که به طور موقت در کبک برای تحصیل اولیه اقدام کرده اند و شرایط اقامت را نیز رعایت کرده، حداقل نیمی از برنامه تحصیلی خود را در کبک گذرانده باشند. و یک مدرک تحصیلی واجد شرایط Québec دارند که مدرک تحصیلی کبک که واجد شرایط PEQ می باشد و عبارتند از دیپلم مطالعات حرفه ای(DEP) شامل 1800 ساعت مطالعه می شود، DVS و سپس اخذ گواهینامه تخصصی در مجموع 1800 ساعت مطالعه؛ دیپلم مطالعات کالج، آموزش فنی (DEC)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد یا MBA، مدرک دکترا نشان دادن دانش حرفه ای متوسط ​​به زبان فرانسه.

زبان فرانسه در کشور کانادا

اشخاص باید دارای سطح پیشرفته ای از زبان فرانسه باشند که برای اثبات این موضوع بنا به شرایط مدارکی را برای تائید ارائه نمائید، در حال حاضر برای اثبات دانش زبان به عنوان آزمون بین المللی زبان فرانسه مدارک ذیل قابل قبول است: ارائه مدرکی مبنی بر طی نمودن برنامه تحصیلی در دانشگاه های کانادا به زبان فرانسوی که حداقل دارای 3 سال به طول انجامیده باشد. اشخاص می بایست آموزش زبان فرانسه را در کانادا زیر نظر موسسات آموزشی مورد تائید اداره مهاجرت طی نموده باشد، اگر قبلا این مدارک بین المللی را دریافت نموده اند مدت اعتبار این مدارک 2 سال می باشد. همچنین به غیر از مرجع اصلی آزمون بین المللی زبان فرانسه مراجعی در کانادا وجود دارد که مدارکشان را اداره مهاجرت تائید می کند و می توانید به عنوان مدرک دانش زبان فرانسه آن را ارائه نمائید.

اشخاص متقاضی می بایست متعهد شوند که برای نیازهای اولیه و در صورت لزوم برای همسر و فرزندان وابسته به خود که برای آنها هم درخواست اقامت دائم در نظر گرفته شده است حداقل 3 ماه پشتوانه مالی دارا هستند. در زمان درخواست حداقل 18 سال داشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق Peq

مهاجرت به کانادا از طریق Peq به عنوان یک کارگر موقت

مانند شرایط تحصیلی، شخص ابتدا باید اثبات نماید که قصد دارد در Québec به کار خود ادامه دهد، به طور موقت برای هدف اولیه کار در کبک اقامت کرده اند و شرایط اقامت خود را با نظم طی کرده اند، به طور قانونی در کبک به عنوان یک کارگر موقت خارجی یا تحت برنامه تبادل جوانان(به عنوان مثال از طریق کار، تعطیلات، جوانان حرفه ای و یا اجازه کارآموزی بین المللی) اقامت موقت داشته. اشخاص می بایست حداقل 12 ماه از 24 ماه قبل از ارسال درخواست تمام وقت، استخدام بوده و کار کرده باشند، ارائه مدرکی دال بر دانش متوسط ​​به زبان فرانسه همچنین تعهد برای نیازهای اولیه و در صورت لزوم برای همسر و فرزندان وابسته خود که برای آنها هم درخواست اقامت دائم در نظر گرفته شده است. در زمان درخواست حداقل 18 سال داشته باشید.

پذیرش تحصیلی از کبک

مواردی می تواند باعث عدم پذیرش افراد شود که مدارک تحصیلی بدین صورت ارائه گردد؛ اشخاص دارای یک مدرک تحصیلی غیر از موارد ذکر شده فوق هستند. افراد دو دیپلم مطالعات حرفه ای(DEP)را که مدت زمان هر برنامه کمتر از 1800 ساعت است را ارائه نمایند. افراد یک دیپلم از مطالعات حرفه ای(DEP – برنامه دوگانه)ارائه می دهند که مدت زمان هر برنامه کمتر از 1800 ساعت است، واجدین شرایط می بایست حداقل نیمی از دوره برنامه تحصیلی خود را در Québec زندگی نکرده باشند.

همچنین مواردی نیز می تواند در این روند تاثیر منفی بگذارد: طبق قراردادی در سابق به ازای تحصیل در کانادا و تعهد بازگشت به کشور را داشته باشید، شما یک برنامه تحصیلی جدید در Québec را آغاز کرده اید، بیش از 36 ماه از زمانی که برنامه تحصیلی خود را در کبک تکمیل کرده اید و تاریخ درخواست خود را برای انتخاب دائمی داده اید گذشته باشد.

در این راستا پیشنهاد می شود مقاله مهاجرت سریع و آسان به کانادا را مطالعه نمایید. با توجه به هزینه بر بودن تحصیل در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی پیشنهاد می شود حتما قبل از هر اقدامی از مسائل مالی این پروسه آگاه شوید، همچنین شما در این پروسه حقوقی نیازمند دانش مهاجرت می باشید که اگر زمان این کار را ندارید و یا علم شما در این زمینه کافی نیست٬ برای جلوگیری از هر اتفاقی که منجر به عدم دریافت ویزا شود، شما می توانید با انجام مشاوره و کسب اطلاع در دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادتاز شرایط کامل مهاجرت به کانادا از طریق Peqبا بهترین شرایط جهت دریافت ویزا و کسب اقامت کانادا درخواست خود را به اداره مهاجرت ارائه دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =