مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا

تغییرات قانونی مهاجرت به کانادا در سال 2019 مارا واداشت تا در این مقاله همه راه های مهاجرت کانادا را بررسی دقیق و کامل داشته باشیم.

نگاهی جامع به مهاجرت کانادا 2019

بسیاری از افراد تمایل دارند برای مهاجرت به کانادا اقدام و بر اساس شرایط خود نظیر سن، تحصیلات، سابقه کاری و… راه های ورود به کشور کانادا را بررسی نمایند. برای مهاجرت به این کشور پر درخواست، اطلاع از شرایط و روش های ورود کمک بسیاری به متقاضیان این امر می نماید. این مقاله که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما عزیزان ارائه شده است به اطلاعاتی در خصوص راه های ورود به کشور کانادا، بررسی هر یک از روش ها، مدت زمان انجام پروسه های مربوطه و شرایط هر یک می پردازد.

کانادا کشوری با 33 میلیون نفر جمیعت است و پس از روسیه دومین کشور پهناور دنیا محسوب می شود. این کشور از سه سو با اقیانوس منجمد شمالی، اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و از جنوب با آمریکا همسایه است و از این سو یک کشور سردسیر محسوب می شود که نسبت به مساحتش جمیعت کمی دارد. قانون در این کشور به شکل Common Law می باشد، بدین معنا که در شرایط خاص قاضی یا دادستان می توانند خلاف قانون اساسی حکم کنند که این امر کانادا را به کشوری راحت برای زندگی بدل کرده است و سالیانه تعداد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند.

مهاجرت به کانادا از راه های مختلف امکان پذیر می باشد که عبارتند از:

 • ویزای توریستی کانادا
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا
 • ویزای خود اشتغالی کانادا
 • ویزای ازدواج و نامزدی کانادا
 • ویزای تولد کانادا
 • ویزای کاری کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

اخذ ویزاهای توریستی از کشورهای معتبر دنیا شرایط خاص خود را دارد و معمولا نیازمند ارائه مدارک قوی و تضمین کننده بازگشت متقاضی از کشور مقصد می باشد. ویزای توریستی کانادا (visitor visa) به منظور اهداف توریستی، گردشگری، تفریح، بازدید از اقوام، دوستان یا خود کشور کانادا صادر می شود. از مدارکی که می توان برای اخذ ویزای توریستی به آن اشاره کرد گردش مالی خوب، سند ملکی، دعوت نامه معتبر، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، داشتن پروانه کسب و کار یا طبابت و … می باشد. برای اخذ ویزای توریستی 5 ساله کشور کانادا (canada multiple visa) که یکی از پردرخواست ترین ویزاهای این کشور به شمار می آید، علاوه بر مدارک فوق، ویزای شنگن از سمت متقاضی نیاز می باشد و بهتر است متقاضی در سالهای اخیر ویزای شنگن سابقه سفر مطلوبی ارائه نماید.

نکته مهم در مورد ویزای توریستی کانادا این است که این نوع ویزا با اینکه طولانی مدت می باشد اما به راحتی قابلیت تبدیل به ویزاهای بلند مدت و اقامتی را ندارد (البته این امری غیر ممکن نیست) و مدت زمان اعتبار ویزای مولتی کانادا به زمان اعتبار پاسپورت متقاضی وابسته می باشد. افرادی که دارای ویزای مولتی کانادا میباشند می توانند بدون محدودیت زمانی وارد خاک این کشور شده و در هر مرتبه تا حداکثر 6 ماه در این کشور حضور داشته و اقامت نمایند. پس از این مدت دارنده ویزا باید یک مرتبه از کشور کانادا خارج شده و مجددا به خاک این کشور بازگردد تا بتواند اقامت خود را در کشور کانادا تمدید نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند از روش سرمایه گذاری برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. با توجه به اینکه پروسه های سرمایه گذاری در کانادا معمولا با ریسک بالا همراه می باشد و پروسه زمانی طولانی مدت دارد، میزان سرمایه و توانایی مالی افراد، شرایط و رزومه آنها و زمان مناسب برای سرمایه گذاری از اهمیت بالا برخوردار است. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در ایالتهای مختلف این کشور متفاوت می باشد و شرایط خاص خود را داراست. استان های کبک، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا، پرنس ادوارد، نیو برانزویک و … شرایط سرمایه گذاری را برای متقاضیان این امر فراهم نموده اند اما برای سرمایه گذاری باید قوانین و میزان سرمایه مورد نیاز هر یک از استان ها مورد بررسی قرار گیرد.

 • سرمایه گذاری در کانادا با 100000 دلار کانادا
 • سرمایه گذاری در کانادا با 220000 دلار کانادا

به این ترتیب متقاضیان کانادا از طریق سرمایه گذاری در اول امر باید نوع سرمایه گذاری و ایالت مورد نظر را انتخاب کرده و با تحقیق و کسب آگاهی در زمینۀ اخذ اقامت از طریق روش سرمایه گذاری کانادا و پیدا نمودن وکلای رسمی در این کشور که دارای تجربه کافی در زمینه کاری خود می باشند با ریسک و خطر کمتری اقدام نمایند. موسسات حقوقی معتبر و مورد وثوق دولت کانادا می توانند به متقاضیان ویزاهای سرمایه گذاری در استان ها و ایالت های مختلف کانادا یاری رسانده و کار متقاضی را کم ریسک تر و مطمئنتر به سرانجام رسانند. برای بررسی دقیق تر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در ایالت های مختلف کانادا پیشنهاد می کنیم مقاله فوق را مورد مطالعه قرار دهید.

ویزای خود اشتغالی کانادا

کشور کانادا علاوه بر سرمایه گذاری به متقاضیان مهاجرت به کانادا این فرصت را می دهد تا متناسب با شغل، حرفه و همچنین زمینه کاری خود در کشور مبدا به اشتغال زایی در کشور کانادا بپردازند. به همین منظور افراد باید با سرمایه مناسب با نوع حرفه ای که تمایل به راه اندازی آن دارد، تجربه کاری خود و قوانین مربوطه، برای خود اشتغالی در کانادا اقدام نمایند. در حال حاضر با توجه به محدودیت هایی که خوداشتغالی در کشور کانادا دارد و تقاضای بالایی که متقاضیان برای این امر دارند، ریسک خود اشتغالی در کانادا بسیار افزایش یافته و گزینه مطلوبی برای اقدام محسوب نمی شود. در این زمینه پیشنهاد می کنیم برای اخذ ویزای خوداشتغالی کانادا، متناسب با حرفه و شرایط خود با وکلای زبده در این امر مشورت نمایید.

ویزای ازدواج و نامزدی کانادا

در گذشته مرسوم بود افراد از روش ویزای ازدواج به صورت صوری و غیر واقعی خود را به کشور مقصد رسانیده و از این طریق اقامت آن کشور را اخذ می کردند. در حال حاضر گرفتن ویزای ازدواج در کشورهای معتبر دنیا امری پیچیده و سخت است. معمولا افرادی در این زمینه موفق می شوند که واقعا قصد ازدواج داشته و مدارک لازم و کافی را برای رسیدن به نتیجه ارائه می نمایند. توصیه می شود اگر قطعا از طریق ازدواج واقعی قصد ورود به کشور کانادا را دارید دست به این عمل بزنید در غیر این صورت با ردی ویزا روبرو خواهید شد. برای ویزا شدن از طریق ازدواج فرد متقاضی باید مدارک محکم و مستدلی را جهت ورود به کشور کانادا و قانع کردن آفیسر سفارت ارائه دهد. در حقیقت هر دو طرف این ازدواج باید مدارکی کامل ارائه نمایند تا در نهایت موفق به دریافت ویزا گردند.

یکی از مدارک مهمی که جهت اخذ ویزا نیاز می باشد این است که فرد حاضر در کانادا نشان دهد علاوه بر هزینه زندگی خود به قدری درآمد دارد تا هزینه های فرد دیگری که برای ازدواج معرفی کرده را تامین نماید. نکته بسیار مهم این است که فرد باید درآمد خالص خود را نشان دهد و نشان دادن دارایی، مورد تایید نیست. این یکی از مدارک لازم و قطعی این پروسه می باشد. علاوه بر آن محل سکونت فرد در کشور کانادا باید مشخص و تعیین شده باشد و به سفارت عنوان گردد.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد

کانادا کشوری با اقتصاد قوی، رفاه اجتماعی بالا و نظام کاری قدرتمند می باشد و کشوری است مهاجر پذیر که از طرق مختلف به مهاجرین این کشور، با رعایت قوانین اقامت و تابعیت را اعطا می نماید. بیش از 30 % جمعیت این کشور را مهاجرین تشکیل می دهند که قسمت اعظم اقتصاد این کشور را در دست دارند. نظام حقوقی کشور کانادا برای اخذ اقامت از طریق تولد، نظام خاک می باشد و در زمره کشورهای محدودی محسوب می شود که از طریق تولد در خاک کشور، اقامت و تابعیت را به فرد متقاضی اعطا می کند.

یکی از راه های سیتی زن شدن در کشور کانادا تولد فرزند در کانادا است و فرزندی که در خاک کانادا متولد می شود، فارغ از تابعیت پدر و مادر خود به صرف تولد می تواند شهروند کانادا محسوب شود. از آنجایی که این کشور ویزاهای توریستی بلند مدت اعطا می نماید و از طریق این ویزا می توان در این کشور به صورت موقت حضور داشت، برخی از خانواده ها این مسیر را جهت تولد فرزند خود انتخاب می کنند و مهاجرت به کانادا را از طریق تولد مورد نظر قرار می دهند. توجه به این نکته ضروری است که از طریق تولد فرزند در کانادا، والدین موفق به دریافت اقامت یا تابعیت نمی شوند تا زمانی که فرزند به سن 18 سال برسد و بتواند از طریق اسپانسرشیپ برای والدین خود درخواست نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از بهترین ویزاهای دنیا و به همان نسبت مشکل ترین ویزاهای مهاجرتی، ویزای کاری کانادا می باشد. با توجه به اقتصاد قوی و زبان رسمی انگلیسی در کشور کانادا، این کشور به عنوان اصلی ترین گزینه های مهاجرتی دنیا برای کار متقاضیان انتخاب می شود. ویزای کاری کانادا با متد و مدل جدید از اواخر سال 2017 شرایط بهتری را نسبت به گذشته جهت ورود فراهم آورده است.

ویزای کار این کشور با عنوان اسکیل وورکر و در برخی نقاط اکسپرس انتری که به معنی ورود سریع است در مقایسه با ویزاهای کاری استانی زودتر اما سخت تر اتفاق می افتد. مدل ویزای کار کانادا یا اکسپرس انتری (Express Entry) دو مرحله ای می باشد.

مرحله اول در اکسپرس انتری کانادا

کسب 67 امتیاز از 100 امتیاز ممکن جهت ورود به استخر (pool) و اصطلاحا مرحله دوم. که پارامترهای مشخصی از جمله سن، سابقه کاری، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و انطباق با محیط را دارد که در زیر در جدول های جداگانه ای بررسی و تحلیل می شوند.

مدرک زبان:

سطح زبان اول   امتیاز speaking  امتیاز  Listening   امتیاز Reading    امتیاز   Writing
CLB 9 و یا بالاتر 6 6 6 6
CLB 8 5 5 5 5
CLB 7 4 4 4 4
پایین تر از  7CLB بدون نمره بدون نمره بدون نمره بدون نمره

نمرات زبان معادل امتحان IELTS:

سطح CLB IELTS Reading IELTS Writing IELTS Listening IELTS Speaking
10 8.0 7.5 8.5 7.5
9 7.0 7.0 8.0 7.0
8 6.5 6.5 7.5 6.5
7 6.0 6.0 6.0 6.0
6 5.0 5.5 5.5 5.5
5 4.0 5.0 5.0 5.0
4 3.5 4.0 4.5 4.0

نمره زبان معادل امتحان TEF (فرانسه) با CLB:

سطح CLB TEF Reading TEF Writing TEF Listening TEF Speaking
10 263-277 393-415 316-333 393-415
9 248-262 371-392 298-315 371-392
8 233-247 349-370 280-297 349-370
7 207-232 310-348 249-279 310-348
6 181-206 271-309 217-248 271-309
5 151-180 226-270 181-216 226-270
4 121-150 181-225 145-180 181-225

در صورت توانایی روی زبان دوم هم در حالت داشتن مدرک معادل CLB  5 در تمامی اسکیل ها و مهارت ها 4 امتیاز کسب می شود.

مدرک تحصیلی در اکسپرس انتری کانادا

متقاضی می تواند تا حداکثر 25 امتیاز برای قسمت تحصیلات کسب کند. برای مهاجرت به کانادا از این طریق باید مدرک تحصیلی معتبر کانادایی داشته باشید، یا اینکه مدرک مورد تایید بوده و یا توسط موسسه مورد تایید اداره مهاجرت کشور کانادا معادل سازی شده باشد. حداکثر امتیاز این بخش 25 است.

نوع تحصیلات امتیاز
مدرک دانشگاهی در سطح دکتری و یا معادل آن 25
مدرک دانشگاهی در سطح فوق لیسانس و یا معادل آن

مدارک مشاغل تخصصی مانند (پزشکی، دامپزشکی، دندانپزشکی، اپتومتری، حقوق، کایروپراتیک، داروسازی)

مشاغل مربوط به این رشته ها باید در سطح A در NOC سال 2011 باشند و توسط سازمان تنظیم مقررات استانی تایید شده شده باشند.

23

 2 مدرک و یا بیشتر مربوط به مقاطع بالاتر از دبیرستان از کانادا و یا معادل آنها (یکی از مدارک باید حداقل دوره 3 ساله و یا بیشتر باشد مانند لیسانس)

22
مدرک بعد از دبیرستان برای دوره بیشتر از 3 سال (لیسانس)

از کانادا یا معادل آن

21

مدرک بعد از دبیرستان برای دوره 2 سال

از کانادا یا معادل آن (فوق دیپلم)

19
مدرک بعد از دبیرستان برای دوره 1 سال

از کانادا یا معادل آن

15
مدرک دیپلم دبیرستان کانادایی یا معادل آن 5

مهاجرت به کانادا

سابقه کاری در اکسپرس انتری کانادا

برای تعداد سال ها تجربه کاری به صورت تمام وقت که حتما متناسب با آن مدرک معتبر ارائه شود.

سال تجربه امتیاز
1 سال 9
2-3 سال 11
4-5 سال 13
6  سال یا بیشتر 15

سن مناسب در اکسپرس انتری

سن امتیاز
 زیر 18 سال 0
35-18 12
36 11
37 10
38 9
39 8
40 7
41 6
42 5
43 4
44 3
45 2
46 1
47 و بیشتر 0

شما می توانید در صورت دریافت پیشنهاد کار تمام وقت روی ویزای SKILLED WORKER امتیاز مشخص دریافت کنید. این کار باید دائم، قطعی و تمام وقت باشد. در سطح شغل 0، A یا B در لیست NOC  باشد.

انطباق پذیری در اکسپرس انتری جهت مهاجرت به کانادا

اگر متقاضی متاهل است همسر می تواند تا حداکثر 10 امتیاز کسب کند و برای مهاجرت به کانادا اقدام نماید.

عامل سازگاری امتیاز

سطح زبان همسر (مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه در سطح CLB  4 یا بیشتر برای تمامی مهارت ها)

مدرک باید تایید شده باشد و کمتر از 2 سال قبل صادر گردیده باشد.

5
تحصیلات قبلی شما در کانادا

(حداقل 2 سال تحصیلی  تمام وقت را در کانادا گذرانده باشند)

5

سابقه کار قبلی شما در کانادا

(حداقل 1 سال تمام وقت در کانادا کار کرده باشید با اجازه کار قانونی و شغل شما جزو سطح  0 یا A  یا B  در NOC باشد)

10
سابقه کار قبلی همسر شما در کانادا

(حداقل 1 سال تمام وقت با اجازه کار قانونی)

5
استخدام هماهنگ شده در کانادا 5
اقوام شما یا همسرتان در کانادا شامل:

-والدین

-پدر بزرگ یا مادر بزرگ

-فرزند

-خواهر یا برادر

-نوه

-عمه – عمو – خاله –دایی

-خواهرزاده، برادرزاده که بالای 18 سال باشد. در کانادا زندگی کند و شهروند کانادا باشد یا اقامت دائم داشته باشد.

5

دولت فدرال در سیاست گذاری جدید خود در سال 2019 با این برنامه ریزی پیش رفته است که حدود 30 هزار نفر را از طریق ویزای کار جذب داشته باشد. این میزان تا انتهای سال 2020 میلادی به میزان یک میلیون نفر خواهد رسید که این نشان از یک فرصت جهت ورود و مهاجرت به کانادا می باشد.

مرحله دوم اکسپرس انتری کانادا

همان طور که بیان شد در صورتی که متقاضی حداقل 67 امتیاز از مرحله اول را دریافت نماید می تواند برای اخذ ویزای کار کشور کانادا وارد مرحله دوم شود. متقاضیان واجد شرایط با اخذ بالاترین امتیاز با داشتن دعوت نامه در 25 نوبت می توانند برای اخذ اقامت دائم کشور کانادا گلچین شوند.

در این مرحله متقاضی باید امتیازات لازم را دریافت نماید تا بتواند موفق به دریافت ویزای کشور کانادا شود. با توجه به اینکه این مرحله نیز دارای امتیازات مخصوص به خود می باشد برای بررسی امتیازات خود در کشور کانادا و بررسی شرایط جزئی این کشور پیشنهاد می کنیم به مقاله ویزای کاری کانادا مراجعه نموده و اطلاعات کامل را در این مقاله دریافت نمایید.

سیستم جدید امتیازبندی کانادا

در انتهای سال 2015 میلادی مدل اکسپرس انتری پایه گذاری شد که متفاوت با سیستم قبلی و حساب شده تر برنامه ریزی شده بود. حاصل آن ورود و ویزا شدن افراد شایسته و توانا جهت مهاجرت به کانادا می باشد. متقاضیان با حداکثر امتیازات اخذ شده برای این کشور ویزا شده و در چند ماه اخیر امتیازات به 426 امتیاز نیز رسید که پیش بینی می شود هرچه پیش رویم این کف امتیازات بالاتر هم بیاید و عملا مهاجرت از طریق ویزای اکسپرس انتری سخت تر صورت گیرد و برنامه فدرال جهت اخذ مهاجر سریع و تغییر نظام جمعیتی را تحت کنترل داشته باشد.

در سیاست قبلی امتیاز دهی این نوع ویزا، داشتن دعوتنامه کاری از کانادا 600 امتیاز داشت که از انتهای سال 2017 میلادی این آیتم تغییر امتیاز داد و فقط 50 امتیاز را به خود اختصاص داد و باقی امتیازات بر سایر عوامل نظیر انطباق با محیط و سازگاری و انطباق مدرک تحصیلی با زبان و کار تاثیرگذار بود. طبق تصمیم هایی که دولت فدرال اتخاذ کرده پیش بینی میشود در ماه های روبرو تعداد بیشتری از افرادی که مدارک خود را سابمیت کرده و در انتظار هستند، تایید شده و به ویزای کاری برسند. علاوه بر مدل فدرال یک مدل مهاجرت کاری دیگر نیز در دستور کار کشور کانادا می باشد با عنوان ویزای کاری استانی. تفاوت آن با اکسپرس انتری در طول مدت پروسه و لیست مشاغل مورد نیاز برای هر استان است.

ویزای تحصیلی جهت مهاجرت به کانادا

با توجه به میل به مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا و دشواری های ویزاهای گوناگون این کشور مخصوصا ویزای کاری، بسیاری از متقاضیان تحصیل در کانادا را انتخاب کرده و از این طریق خود را به کانادا رسانیده و برای کار و اقامت اقدام می کنند. مخصوصا از آنجایی که برای اخذ ویزای کاری کانادا، داشتن تحصیلات کانادایی امتیاز مخصوص اخذ کرده و راه را برای موفقیت هموار می کند. نظام آموزشی کانادا برای افراد اینترنشنال و خارجی هزینه بر و پولی می باشد. در حالی که این خدمات و امکانات برای افراد لوکال و دارای تابعیت این کشور به صورت رایگان یا نیمه رایگان ارائه می شود. از این رو کشور کانادا در زمره کشورهاییست که تحصیل در آن هزینه بر است.

کشور کانادا در مقایسه با کشورهای همسطح خود و در مقایسه با کشورهایی مانند آمریکا، استرالیا و نیوزلند از هزینه تحصیل کمتری برخوردار است و می توان گفت از این حیث در زمره بهترین انتخاب ها می باشد حتی در مقایسه با برخی کشورهای اروپایی که تحصیل در آنها هزینه بر است باز هم به صرفه بوده و از مزایای خاصی برخوردار می باشد. فلذا با توجه به سیاست های این کشور مبنی بر اخذ مهاجر میتوان گفت ویزای تحصیلی در حال حاضر از بهترین انتخاب ها برای ورود به کشور کانادا محسوب می شود.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

هزینه تحصیل در کالج ها و دانشگاه های کانادا از سالی 10.000 $ به بالا می باشد که با توجه به هر مقطع و دانشگاه این هزینه متغیر است. موردی که در پروسه تحصیل در کانادا نسبت به سایر عوامل از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد اخذ ویزای تحصیلی می باشد. چرا که اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا مخصوصا در رنکینگ متوسط آن با توجه به اینکه هزینه بر است با ارائه مدارک لازم امری دشوار و غیر ممکن نخواهد بود اما مجاب کردن آفیسر و سفارت کانادا جهت صدور ویزا کاریست علمی و تعمل برانگیز.

هزینه زندگی در کانادا بسته به سبک زندگی هر فرد و شهر محل اقامت وی متفاوت می باشد. به طور متوسط این هزینه به صورت ماهیانه بین 2.000 تا 3.000 $ کانادا اندازه گیری شده است. برای بررسی جزئی هزینه ها در این کشور پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه زندگی در کانادا را مورد مطالعه قرار دهید.

در حال حاضر اقامت دائم کانادا از راه های مختلف قابل اخذ می باشد که در مقاله فوق به توضیحاتی در خصوص روش های ورود به کشور کانادا پرداخته شد. کشور کانادا که انتخاب اکثر افراد متقاضی مهاجرت می باشد در حال حاضر یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی است و متقاضیان بسیاری دارد که هر یک باید با توجه به شرایط و رزومه خود برای انتخاب بهترین روش اقدام نمایند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه درخشان، تجربه بالا و علم به روز خود آماده ارائه خدمات لازم به شما عزیزان در خصوص مهاجرت به کشور کانادا و روش های آن می باشد. نیاز نیست با وجود ریسک های بسیار، شانس خود را به امتحان بگذارید یا هزینه های فراوان و غیر قابل بازگشتی برای اخذ اقامت نمایید، با ما می توانید در این مسیر مطمئن گام بردارید.

28 دیدگاه برای “مهاجرت به کانادا

 1. طاها گفت:

  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هم امکان پذیره؟

 2. کاظم مرادی گفت:

  سلام من 45 سالمه و قصد مهاجرت به کانادا دارم. بنظر شما بهترین راه مهاجرت چیه؟ همسرم 32 سالشه و فوق لیسانس داره و دختر 11ساله هم دارم ممنون میشم راهنمایی نمائید.

  1. Kamyar hosseini گفت:

   با درود
   کامیار ۳۴ ساله لیسانس عمران برای مهاجرت چه راهی مناسب تر است.
   من نمایندگی و نصب پنجره های دوجداره و نصب تایل های سقفی (دکرا ، رف تایل ) رو دارم
   از این روش هم میتونم ویزا کاری بگیرم
   با تشکر فراوان از زحمات و راهنمایی شما دوستان گرامی

 3. محمد مهدویان گفت:

  در حال حاضر برای مهاجرت به کانادا چه محدودیتی برای ایرانیان وجود دارد…

 4. تبسم گفت:

  اسکیل ورکر کانادا برای رشته های حقوق به چه صورت می باشد؟

 5. مهرنوش گفت:

  در حال حاضر و با توجه به مسائل موجود در کشور، با انتخاب کدام روش مهاجرت می توان سریع تر ویزا دریافت کرد؟

 6. v!da گفت:

  سلام و تشکر از مطالب بسیار خوبتون
  امکانش هست در مورد ویزای توریستی منو راهنمایی کنید؟ایا نیاز به دعوتنامه داره؟
  با تشکر

 7. صبا صابری گفت:

  ممنون از مطالب خوبتون

 8. صبا گفت:

  اطلاعات این مقاله عالی بود ممنون

 9. داود گفت:

  شانس مهاجرت به کانادا از طریق پروسه اکسپرس انتری از داخل ایران و بدون سابقه حضور در کانادا چقدره؟

 10. علی رام رادین فر گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد مهاجرت به کانادا تشکر می کنم اگه امکانش هست درمورد راه های سرمایه گذاری در کانادا هم مطلب بذارید

 11. هستی گفت:

  بسیار عالی

 12. امیرحسین گفت:

  با سلام
  مقاله خیلی خوب و مفیدی بود.

 13. Deniz گفت:

  دلیل اصلی این سیستم امتیاز دهی کانادا آیا فقط برای پذیرش کارگران ماهر است یا دلایل دیگری هم دارد؟

 14. حسین مختاری گفت:

  میخواستم برای کانادا اقدام کنم، ۳۳ سال دارم و فوق لیسانس برق دارم، کدوم راه برام بهتره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 15. ژوبین گفت:

  درسته که ارزانترین کشور انگلیسی زبان، کانادا هست؟

 16. آتوسا گفت:

  مقاله خوبی بود.ممنون

  1. Kamyar hosseini گفت:

   با درود
   کامیار ۳۴ ساله لیسانس عمران برای مهاجرت چه راهی مناسب تر است.
   من نمایندگی و نصب پنجره های دوجداره و نصب تایل های سقفی (دکرا ، رف تایل ) رو دارم
   از این روش هم میتونم ویزا کاری بگیرم
   با تشکر فراوان از زحمات و راهنمایی شما دوستان گرامی

 17. رضا جان محمدی گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد مهاجرت به کانادا تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد ثبت شرکت در کانادا هم مطلب بذارید

 18. نگین گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعات مفیدتون .
  همه چیز خوب بود ، ولی متاسفانه من جواب سوالم رو ندیدم ! در بخش مهاجرت از طریق کار شما فقط کارهایی در سطح 0 , A و B رو بررسی و عنوان کردید . اگر کسی عنوان شغلیش در سطح C باشه چطور میتونه اقدام کنه ؟؟؟ اگر دستیار دندانپزشک باشم ، شرایط مهاجرت از طریق اسکیلد ورکر چگونه است ؟؟

  ممنون میشم پاسخم رو بدید .

 19. زهرا نوبخت گفت:

  سلام. من ۴۳ سال دارم و فوق لیسانس پرستاری مراقبت ویژه دارم و ۱۹ سال سابقه کار . استخدام رسمی علوم پزشکی هستم. شوهرم هم فوق لیسانس مدیریت بهداشت و درمان داره و استخدام رسمی هست و ۲۰ سال سابقه. پسرم ۱۰ ساله و دخترم ۵ سال. مطمئن ترین و کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به کانادا چیه؟

 20. زهرا نوبخت گفت:

  سلام. لطفا اسم من رو در پاسخ ها روی سایتتون ز – ن نمایش بدید

 21. حمید گفت:

  سلام من ۳۹ سالمه و نجار ماهر هستم از نظر تجربه کاری ۲۰ ساله کار میکنم لوله کشی و برق کاری ساختمان هم بلدم اما هیچ سرمایه ای برای رفتن ندارم متاهل و دو فرزند دارم میشه راهنمایی کنید چطور میتونم برم شرایط درایران خیلی سخته سخت

 22. ز ن گفت:

  ۴۳ ساله. فوق لیسانس پرستاری و ۱۹ سال سابقه کار رسمی. شوهر و دو فرزند ۱۰ و ۵ ساله. چقدر شانس دارم برای ویزای کار؟ راهنمایی بدید از کجا شروع کنم؟

 23. رضاوند گفت:

  هزینه ویزا برای کار تو کانادا چقدر درمیاد؟ و میشه خانواده‌مم بیارم؟ از کجا شروع کنم من؟ ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب سوالات شما کلی می باشد در درجه اول باید امتیازات شما حساب شود و خانواده هم میتونند همراه شما باشند، لطفا با شماره های موسسه تماس بگیرید

 24. فخرالدین گفت:

  سلام من فوق لیسانسم. زبان م خوبه ولی مدرک آیلتس یا تافل ندارم، چطور میتونم از سفارت کانادا ویزا کانادا برلی کار بخرم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام خدمت شما متاسفانه امکان خریدن ویزا وجود ندارد پیشنهاد میکنم برای اطلاع از انواع راه های اخذویزا با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =