ویزای تحصیلی سنت کیتس

مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس

مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس
5 (100%) 2 vote[s]

مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس یکی از روش های ممکن برای کسب نمودن حق اقامت دائم این کشور می باشد که برای اخذ ویزای تحصیلی باید شرایط لازم را احراز نمائید. در صورتی که شما هم برای داشتن اطلاعات در رابطه با موضوع مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس دارای علاقه می باشید با مطالعه نمودن مقاله مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

بررسی شرایط مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس

این کشور از سطح آموزش عالی و هم چنین آموزشی در این کشور سطح بالاتر از سطح متوسط تحصیلی را دارا می باشد. به صورتی که کلیه دانش آموزان این کشور ملزم به گذراندن تمامی سال های تحصیلی در میان مقاطع گوناگون و مختلف را با موفقیت گذرانده باشند و هم چنین موفق شوند که مدرک دیپلم تحصیلی خود را به دست آورده باشند.

در این کشور به مانند اکثر کشور های دیگر دارای سه مقطع آموزش عالی می باشد که عبارتند از : مقطع تحصیلی لیسانس، مقطع تحصیلی فوق لیسانس و مقطع تحصیلی دکتری. حداقل میزان سن قانونی در راستای ثبت نام نمودن در میان دانشگاهای  این کشور به مانند کشور مه سن هجده سالگی می باشد.

اصلی ترین زمینه های تحصیلی کشور سنت کیتس

آموزشگاها و هم چنین کالج هایی که در  این کشور موجود می باشند در بر گیرنده زمینه های تحصیلی مختلفی می باشند که برخی ازآنها عبارتند از:

  • زمینه تحصیلی علوم طبیعی
  • زمینه تحصیلی علوم اجتماعی
  • زمینه تحصیلی علوم انسانی

با این توضیح که دانش آموزانی که هدف تحصیل نمودن در این کشور را دارند به طور معمول در سن هجده سالگی الی سن بیست و دو سالگی می توانند برای ورود به دانشگاهای این کشور اقدام نمایند و قادر می باشند که بعد از موفقیت در گذراندن دوران تحصیلی خود در راستای حضور در دانشگاه و در نهایت برای موفقیت در کسب نمودن مدرک لیسانس اقدام به ادامه تحصیل در رشته های مورد علاقه خود شوند. به غیر از تحصیل نمودن در میان مقاطع تحصیلات تکمیلی و هم چنین مدارسی که به صورت تخصصی و  حرفه ای اداره می شوند و دارای امکانات رفاهی متنوع دیگری برای دانشجویان می باشند. مدت زمان لازم برای گذراندن دوره تحصیل در میان مقطع تحصیلی لیسانس به طور معمول 4 سال به طول می انجامد.

سسیتم مدیریتی مقاطع تحصیلی کشورسنت کیتس

درصد زیادی از مکان های آموزش عالی دراین کشور را کالج ها و  هم چنین دانشگاهایی که به صورت خصوصی اداره می شوند را تشکیل می دهند. با این توضیح که به تعداد دویست دانشگاه این کشور وابسته به بخش خصوصی می باشد و هم چنین بسیاری از کالج های این کشور متعلق به بخش خصوصی می باشند. در نتیجه این موضوع باعث به وجود آوردن  سطح بالایی از میزان رقابت در بین دانشجویان شده است. که در نهایت منجر به  کاهش هزینه های این کشور هزینه های موجود این کشور نسبت به کشور های سرتا سردنیا شده است.

اصلی ترین زمینه های تحصیلی به زبان انگلیسی

سیستم آموزشی این کشور اقدام به تدریس و آموزش بسیاری از زمینه های تحصیلی به زبان انگلیسی کرده است. برخی از این زمینه های تحصیلی عبارتند از:

  • زمینه تحصیلی پزشکی
  • زمینه تحصیلی مهندسی
  • زمینه تحصیلی علوم انسانی
  • زمینه تحصیلی کسب و کار
  • زمینه تحصیلی امور مالی

میزان هزینه های تحصیل در این کشور  مرتبط به نوع رشته تحصیلی اشخاص متقاضی مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و هم چنین سبک زندگی این شخص دارای تفاوت می باشد و بستگی دارد.

مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس

برای اشخاص متقاضی مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس بورسیه های گوناگون و هم چنین متفاوتی در راستای اقدام به کمک هزینه های تحصیلی وجود دارد. با این توضیح  که می توان گفت که به صورت عادی میزان این کمک های تحصیلی مختص دوره های کارشناسی ارشد و دوره های تحصیلی بالا تر وجود دارد و میزان این کمک های تحصیلی به تعداد کمتری از دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع لیسانس تعلق خواهد گرفت.

به صورت متوسط و میانگین می توان میزان مخارج و هزینه تحصیل مختص دانشجویانی که دارای تابعیت بین المللی می باشند و قصد دارند که در این کشور به تحصیل به پردازند به ازای یک سال تحصیلی حدود  ۱۲۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰ $ می باشد. هم چنین میزان هزینه تحصیلی مختص دانشجویانی که تابعیت این کشور را دارند به صورت متوسط و میانگین به ازای هر سال تحصیلی حدود  ۳۰۰۰  الی ۵۰۰۰ $ می باشد.

بررسی مهم ترین زمینه های تحصیلی در سنت کیتس

از جمله مهم ترین زمینه های تحصیلی به انضمام رشته های تحصیلی رشته های موجود در میان دانشگاهای این کشور عبارتند از: زمینه تحصیلی مطالعات هنر که در بر گیرنده رشته های هنرهای تجسمی و رشته عکاسی می باشد، زمینه تحصیلی مطالعات فناوری که در بر گیرنده رشته های  علوم کامپیوتر، رشته فناوری اطلاعات، رشته سیستم های اطلاعاتی می باشد، زمینه تحصیلی علوم طبیعی که در بر گیرنده : رشته علوم شیمی، رشته زیست شناسی، رشته ریاضیات می باشد، زمینه تحصیلی مطلاعات مدریتیکه در بر گیرنده : رشته مدریت، رشته مدریت بین الملل، رشته مدریت پروژه می باشد.

زمینه تحصیلی مطالعات علوم اجتماعی که در بر گیرنده : رشته علوم سیاسی ، رشته روانشناسی ، رشته روابط بین الملل می باشد، زمینه تحصیلی مطالعات انسانی که در بر گیرنده : رشته مطالعات زبان، رشته الهیات، رشته تاریخ می باشد، زمینه تحصیلی مطالعات تجاری که در بر گیرنده  : رشته تجارت بین الملل، رشته کسب و کار، رشته مدریت کسب و کار می باشد، زمینه تحصیلی مطالعات اقتصادی که در بر گیرنده : رشته دارایی، رشته مالی ، رشته سرمایه گذاری می باشد و زمینه تحصیلی مطالعات مهندسیکه در بر گیرنده : رشته مهندسی مکانیک، رشته مهندسی برق، رشته متالوژی، رشته الکتروتکنیک، رشته مهندسی عمران می باشد.

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر اعزام دانشجو به سنت کیتس و یا شرایط کار در سنت کیتس به اطلاعات زیادی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =