ویزای کاری

مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا

مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا

متقاضیانی که قصد اقدام جهت مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا را دارند، باید از شرایط این ایالت مطلع باشند تا از انتخاب خود پشیمان نشوند. استان نوا اسکوشیا در کشور توسعه یافته کانادا واقع شده است و شامل چندین جزیره و شبه جزیره می باشد. هر ساله متقاضیانی زیادی برای مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه می کنند تا پروسه مهاجرتی خود را شروع کنند.

کشور کانادا از لحاظ اقتصادی یکی از قدرت های جهان می باشد و در بین 10 کشور برتر قرار گرفته است و مردم این کشور شرایط بسیار خوبی برای زندگی در این کشور دارند. کانادا یک کشور چند ملیتی می باشد زیرا هر ساله متقاضیان زیادی با ملیت ها و ادیان مختلف به این کشور سفر می کنند اما به یاد داشته باشید که با اینکه کانادا کشوری چنر ملیتی می باشد همچنان رفاه اجتماعی در این کشور پایدار می باشد و مردم در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با هم تعامل دارند. مهاجرت کاری به این استان توسط برنامه ایالتی این استان انجام می شود و متقاضی باید شرایط خاصی برای این کار داشته باشد.

برنامه مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا

مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا کانادا بر اساس برنامه استانی انجام می شود و در صورتی متقاضیان در این امر موفق می شوند که شرایط یکی از 5 روش مهاجرت کاری را داشته باشند. 5 حالت مهاجرت کاری به این استان به صورت زیر می باشند:

 • Express Entry
 • Skilled Worker
 • Entrepreneur
 • G.E

این نوشتار توسط متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده و هدف اصلی آن مطلع سازی متقاضیان و هموطنان عزیز می باشد. در ادامه اطلاعات کامل تری درباره مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا به شما ارائه خواهد شد تا با در نظر گرفتن شرایط خود بهترین روش و راه را برای ورود به خاک کانادا و کار در این کشور انتخاب کنید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در زمینه مهاجرت به کشور کانادا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

انواع مهاجرت کاری در استان نوا اسکوشیا

انواع مهاجرت کاری به شرح ذیل است:

 • اکسپرس اینتری یکی از راه های جذب نیروی کار در کانادا و همچنین یکی از راه های مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا می باشد که متقاضیان برای ورود به این ایالت از طریق روش اکسپرس اینتری باید مدرک دانشگاهی داشته باشند تا به عنوان نیروی متخصص و کاردان شناخته شوند. افرادی که بتوانند از این روش اقدام به مهاجرت کاری کنند و وارد خاک کانادا شوند، می توانند بعد از گذشت یک سال از دولت کانادا گواهی اقامت کسب کنند و مقیم همیشگی این کشور پیشرفته شوند.
 • Skilled Worker: متقاضیان برای ورود به ایالت نوا اسکوشیا می توانند از روش نیروهای متخصص اقدام کنند و سپس در این ایالت مشغول به کار شوند. لازم به ذکر است که این نوع مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا در صورتی قابل انجام می باشد که متقاضی از یک کمپانی یا کارفرمای معتبر پیشنهاد کاری داشته باشد.
 • Entrepreneur: متقاضیان می توانند با بکارگیری این روش، با داشتن ایده های جدید و خلاقانه، در ایالت نوا اسکوشیا کارآفرینی کنند و یا به عبارتی کسب و کار ایجاد کنند.
 • G.E: دانشجویانی که دوره های تحصیلی خود را در دانشگاه های کانادا به پایان رسانده اند و قصد اقامت در کشور کانادا را دارند، می توانند با کارآفرینی و یا ایجاد کسب و کار، پس از یک سال سکونت، اقامت دائمی کشور کانادا را بدست آورند و از تمامی حقوق شهروندی بهره مند شوند.
 • NSNP: برنامه ای است که توسط آن دولت NS متقاضیان مهاجر خود را انتخاب می کند که شکاف های بازار کار در استان را پر کنند. نامزدهای منتخب برای درخواست اقامت دائم به دولت کانادا معرفی خواهند شد، داشتن مدرک تایید شدن در این برنامه منجر به دریافت 600 امتیاز در سیستم CRS اکسپرس اینتری و در نهایت دریافت دعوتنامه می شود. مشاغل مورد نیاز بسیار متنوع بوده اما عموما یک یا چند حرفه با نیاز بالا را هدف قرار می دهد.در این برنامه بیشتر پزشکان و مربیان کودک هدف جذب قرار می گیرند.

انواع مهاجرت کاری در استان نوا اسکوشیا

شرایط مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا

برای مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا مهاجران باید شرایط مورد نیاز را داشته باشند تا پرونده آنها پذیرفته شود و روادید کاری به آنها ارائه شود. در دهه اخیر به دلیل کمبود نیروهای متخصص در برخی از زمینه های کاری، دولت کانادا به راحتی متخصصان و کارکنان خارجی را جذب می کند تا با مشغول شدن در زمینه های مختلف کاری در ایالت های کشور کانادا باعث رشد اقتصادی این کشور شوند. موارد مورد نیاز جهت مهاجرت کاری به کشور کانادا به صورت زیر می باشد.

متقاضیان باید مدرک زبان آیلتس داشته باشند و در 4 بخش خواندن، نوشتن، درک مفاهیم و مکالمه نمرات کافی کسب کند تا مدرک آنها پذیرفته شود. در صورتی که متقاضی مدرک زبان نداشته باشد و یا نمرات وی پذیرفته نشوند، باید در دوره آموزش زبان 9 ماهه شرکت کند تا مدرک آیلتس را با نمرات کافی کسب کند.

متقاضیان برای ورود به کشور کانادا جهت کار، سرمایه گذاری و یا هر گونه فعالیت تجاری باید از 21 تا 54 سال سن داشته باشند. متقاضیان باید در 5 سال اخیر حداقل 2 سال سابقه کاری داشته باشند تا بتوانند در کانادا فعالیت تجاری انجام دهند. یکی از مهم ترین مواردی که باید ذکر شود، داشتن توان مالی کافی برای انجام امور مهاجرتی، تجاری و همچنین اقامتی در کشور کانادا می باشد.

بهترین مشاغل در استان نوا اسکوشیا

متقاضیانی که در رشته ها و زمینه های کاری زیر تخصص دارند و می توانند با داشتن مدرک تحصیلی آکادمیک و یا دانشگاهی اقدام به مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا کنند، قادرند پس از یک سال مقیم کانادا شوند.

انواع مشاغل به شرح ذیل اند:

 • تمامی مشاغلی که با رشته پزشکی مرتبط می باشد مانند پزشک عمومی و متخصص، پرستاران و غیره
 • تمامی مشاغل مهندسی مانند مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برنامه و طراحی وغیره
 • تمامی مشاغل فنی و حرفه ای مانند جوشکاری، تراشکاری و غیره
 • تمامی مشاغل شرکتی مانند حسابداری، امور رایانه ای و غیره
 • تمامی مشاغل مدیریتی مانند مدیریت تجاری، مدیریت رستوران و غیره

درآمد برخی مشاغل در استان نوا اسکوشیا

میزان دقیق درآمد هر فردی علاوه بر نوع شغل، به سال های سابقه کاری، مهارت های شغلی، سطح تحصیلات و غیره بستگی دارد. با این حال سطح درآمد برخی مشاغل محبوب در استان نوا اسکوشیای کانادا را می توان به طور میانگین به شرح ذیل دانست:

عنوان مشاغلمیانگین درآمد سالانه در استان نوا اسکوشیا به دلار کانادا
حسابدار$80600
دستیار حسابدار$65600
مدیر حسابداری$178000
تحلیلگر مالی$241000
منشی دفتر$53500
طراح گرافیک$75800
عکاس$65100
مهندس هوا و فضا$154000
مسئول کنترل ترافیک$137000
دستیار پرواز$82800
خلبان$205000
معمار$147000
مکانیک$44600
معلم$93700
مترجم$104000
مهندس عمران$107000
مهندس برق$116000
مهندس مکانیک$118000
آشپز$72500

مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا با بکارگیری روش های مختلف امکان پذیر می باشد و متقاضیان باید برای انتخاب هر روش شرایط خاصی داشته باشند. اگر می خواهید به کشور کانادا مهاجرت کنید، می توانید با تعیین وقت قبلی، با مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت جهت انتخاب بهترین روش، مشورت کنید.

سوالاتی که در خصوص مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا به ذهن متقاضیان می رسد بدین شرح است:

 • شرایط مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا چگونه است؟ برای مهاجرت کاری به استان نوا اسکوشیا مهاجران باید شرایط مورد نیاز را داشته باشند تا پرونده آنها پذیرفته شود و روادید کاری به آنها ارائه شود. در دهه اخیر به دلیل کمبود نیروهای متخصص در برخی از زمینه های کاری، دولت کانادا به راحتی متخصصان و کارکنان خارجی را جذب می کند تا با مشغول شدن در زمینه های مختلف کاری در ایالت های کشور کانادا باعث رشد اقتصادی این کشور شوند. موارد مورد نیاز جهت مهاجرت کاری به کشور کانادا به صورت زیر می باشد.
 • بهترین مشاغل در استان نوا اسکوشیا کدام اند؟ تمامی مشاغلی که با رشته پزشکی مرتبط می باشد مانند پزشک عمومی و متخصص، پرستاران، تمامی مشاغل مهندسی مانند مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برنامه و طراحی
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *