مهاجرت کاری انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان

مهاجرت کاری به انگلستان

همانطور که می دانید مهاجرت کاری به انگلستان یکی از روش های کسب اقامت دائم می باشد و بسیاری از افراد مستقیما جهت اخذ ویزای کار انگلستان اقدام می کنند. اگر شما هم خواهان به دست آوردن اطلاعاتی بیشتر در زمینه مهاجرت کاری به انگلستان هستید با خواندن این مقاله می توانید به اطلاعات جامع و دقیقی در رابطه با این موضوع بدست آورید. البته برای ورود به این پروسه مهاجرتی می بایست مقدمات مهاجرتی را دارا باشید، برای آگاهی از راه های مهاجرت می توانید با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره نمائید.

 • شرایط کار در انگلستان چگونه است؟
 • برای ورود به انگلستان از طریق کار به چه مدارکی نیاز خواهم داشت؟
 • هزینه های دریافت ویزای کاری انگلستان چقدر است؟
 • شرایط اقامت از طریق کار در انگلستان چگونه است؟
 • آیا می توان به عنوان نیروی کار همراه با خانواده به انگلستان سفر کرد؟

دلایل اهمیت مهاجرت کاری به انگلستان در 2021

انگلستان یکی از بااهمیت ترین کشورهای جهان در حوزه فعالیت های اقتصادی و همچنین در حوزه تمامی موارد سیاسی محسوب می شود. ضمنا توانسته در زمینه فناوری و همچنین خدمات پزشکی خود را به عنوان یکی از مطرح ترین کشورهای سطح دنیا معرفی نماید. از اهم دلایلی که می توان در خصوص مهاجرت به انگلستان به عنوان مهاجرت کاری عنوان نمود مزیت دریافت ویزای کاری می باشد.

به این علت که ویزای کاری در سال 2021 بهترین نوع ویزا است و شخصی که بتواند ویزای کاری کشوری چون انگلستان را بگیرد عملا بهترین نوع ویزا را برای یکی از بهترین کشورهای دنیا دریافت کرده است. چرا که برای اخذ اقامت ابتدائا شهریه دانشگاه نمی پردازد و می تواند تمام هزینه های زندگی خود در این کشور را پوشش دهد.

مزایای مهاجرت کاری به انگلستان

در حالی که تعداد معدودی از کشورهای دنیا از جمله فرانسه، اتریش، نروژ و آلمان امکان تحصیل ارزان قیمت یا رایگان را در دانشگاه های دولتی خود فراهم نموده اند، انگلستان یکی از گران ترین کشورهای دنیا است. خصوصا وقتی فرد تابعیت کشورهای اتحادیه اروپا یا بریتانیا را نداشته باشد. در نتیجه می توان مهم ترین مزیت مهاجرت کاری به انگلستان را کم هزینه بودن آن دانست. از دیگر مزایای انگلستان می توان به نرخ پایین بیکاری این کشور اشاره نموده که نشان دهنده شانس بالای کاریابی است. در جدول ذیل نرخ بیکاری انگلستان بررسی شده است:

سال میلادی نرخ بیکاری کلی در کشور انگلستان
2021 %7.2
2022 %3.9

مهم ترین اصول مهاجرت کاری به انگلستان

راه اصلی موفقیت در این فرآیند این می باشد که اشخاص موفق به کسب پذیرش تحصیلی می شوند، تا در نهایت منجر به موفقیت در زمینه راه یابی اشخاص به این کشور شوند. بعد از اتمام دوران تحصیلی خود قادر باشند تا با پیدا کردن شغل مورد نظر خود اقدام به تغییر ویزای تحصیلی خود نمایند و موفق به دسترسی به ویزای کاری در این کشور شوند. بعد از سپری نمودن مدت زمانی با اقدام به پرداخت نمودن حق بیمه و همچنین مالیات مختص خود موفق به گرفتن اقامت دائم خود می شوند و همچنین موفق می شوند که از روش اشتغال به کار دراین کشور و همچنین موفقیت در زمینه مهاجرت کاری به این کشور به فعالیت بپردازند.

مهم ترین اصول مهاجرت کاری به انگلستان

جذاب ترین روش اخذ اقامت انگلستان

در میان تمامی فرآیندهایی که در زمینه حوزه مهاجرتی و همچنین موفقیت در گرفتن انواع مختلف ویزاهای مهاجرت به این کشور از روش اخذ ویزای کاری را می توان به عنوان جذاب و محبوب ترین روش قابل انتخاب ویژه اشخاصی که به دنبال انجام کار در این کشور نام برد. دولت این کشور که اقدام به وضع نمودن قوانین و شرایط بسیار سخت و مشکلی در راستای گرفتن ویزای کاری کرده است. با این توضیح که در اولین گام و در حالتی که کارفرمایی درخواست استخدام نمودن نیروی کار را می کند در اولین مرحله ملزم می باشند که اشخاصی که دارای تابعیت این کشور هستند را به استخدام درآورند.

در حالتی که این تعداد از اشخاص بتوانند به حد نصاب لازم برسند و موفق شوند در این کشور تحصیلات خود را با موفقیت به پایان برسانند، در اولویت قرار بگیرند. در حالت عادی نیروی کار مورد نیاز از هر 2 دسته اشخاص ذکر شده در بالا به استخدام خواهند درآمد. در صورتی که نیروی کار مورد نیاز مورد قبول و رضایت شخص کارفرما نباشد. در این صورت شخص کارفرما موظف می باشد که نیروی کار مورد نیاز خود را از اتحادیه قاره اروپا جذب نماید.

نحوه مهاجرت کاری ویژه اشخاص ایرانی به انگلستان

اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به انگلستان که دارای تابعیت کشور ایران باشند و دارای تحصیلات آکادمیک نیز باشند و رزومه قوی کاری نیز ارائه دهند، نسبت به سایر اشخاصی که در انگلستان هستند، از شانس کم تری برخوردار می باشند. به غیر از حالتی که شخص کارفرما اقدام به ارائه شرایطی کند که این شرایط با این دسته از اشخاص دارای تناسب باشد و می توانند بواسطه شرایط بیان شده میزان شانس اشخاص برای مهاجرت نمودن به این کشور را بالا ببرند.

به صورتی که می توان گفت که کلیه اقدامات در رابطه با ویزای کاری بدون در نظر داشتن اسپانسر به صورت معمول امری سخت و دشوار می باشد و کلیه علاقه مندان به موضوع مهاجرت کاری به انگلستان می توانند از سایر روش های دیگر تصمیم به وارد شدن به این کشور را بگیرند. بعد از داشتن کلیه شرایط لازم که در قانون ذکر شده است از قوانین تبدیل شده مختص ویزا بهره مند می شوند. به طور قطع می توان گفت که بهترین انتخاب برای انجام دادن کار از روش تحصیلی خواهد بود. در صورتی که شما هم علاقه مند هستید از روش اخذ ویزای کار برای گرفتن اقامت این کشور اقدام نماید. بهتر است که بدانید تمام فرآیند اخذ ویزای کار به میزان 2 الی 9 ماه طول می کشد.

اقدامات لازم جهت ورود به انگلستان

انگلستان در راستای ایجاد انگیزه و ترغیب نمودن اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به انگلستان اقدام به وضع قانون در کشورخود و ویژه اشخاصی که بتوانند بیشتر از 5 سال در این کشور سابق تحصیلی داشته باشند، کرده است. لازم به ذکر می باشد که اشخاصی که بتوانند دارای تحصیلات عالیه باشند یعنی دارای مدرک فوق لیسانس و مدرک دکتری باشند این فرصت را دارند که در این کشور با مبالغی بسیار مناسب تر و کمتری اقدام به ایجاد شغل و همچنین کارآفرینی نمایند. این موضوع را می توان به عنوان یک از مزایای مهاجرت اشخاص تحصیل کرده در انگلستان بر شمرد در صورتی که شما هم علاقمند به تحصیل در این کشور می باشید، می توانید با مراجعه به لینک بورسیه تحصیلی در انگلستان به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع بدست آورید.

روش های موفقیت آمیز برای ویزای کار انگلستان

از جمله روش های دیگر برای موفقیت در زمینه گرفتن ویزای کار انگلستان از روش آموزش مهارت یا شرکت در دوره های تخصصی می باشد. با این توضیح که این روش در بعضی از کشورهای دیگر مانند استرالیا، کانادا و کشور دانمارک ممکن می باشد کمترین میزان ساعت کاری که در پیشنهاد کاری برای ویزای این کشور می باشد به میزان 30 ساعت در طول یک هفته کاری می باشد.

ناگفته نماند که در راستای اخذ ویزای کار انگلستان اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به انگلستان ملزم به تحویل دادن مدرک تحصیلی دارای اعتبار به انضمام مدرک زبان می باشند. البته مدارک بیان شده برای گرفتن اقامت این کشور دارای تاثیر می باشد. اگر شما هم با خواندن این مقاله علاقه مند به داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع مهاجرت کاری به انگلستان هستید می توانید با انجام مشاوره با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامعی دست یابید.

5/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه برای “مهاجرت کاری به انگلستان

 1. ناصر زارعی گفت:

  سلام
  به نظر سخت میاد
  ویزای جستجوی کار نداره؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در حال حاضر این ویزا در کشور انگلستان وجود داره اما بهتره که از روش های راحتتر و سریعتری مثل تحصیلی اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *