مهاجرت کاری سنت کیتس

مهاجرت کاری به سنت کیتس

مهاجرت کاری به سنت کیتس

مهاجرت کاری به سنت کیتس یکی از بهترین راه های مهاجرتی به این کشور می باشد که هزینه های کم تری در قیاس با روش تحصیلی و سرمایه گذاری دارد. در مقاله ای که پیش رو دارید در رابطه با مهاجرت کاری به سنت کیتس خواهید خواند و اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه به دست خواهید آورد. چنانچه قصد مهاجرت کاری به سنت کیتس را دارید می توانید به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که یکی از باسابقه ترین و باتجربه ترین موسسات حقوقی می باشد و در زمینه مهاجرت فعالیت می کند، مراجعه نمائید. تمامی مقالاتی که در وب سایت رسمی ما قرار داده می شود که بروز و همچنین تمامی راه های پیشنهادی به صورت کاملا قانونی می باشد.

ویزای کاری کشور سنت کیتس در 2021

جهت کار در کشور سنت کیتس طی سال 2021 فرد می بایست متقاضی و جویای کار، درخواست استخدامی را از یک کارفرما در سنت کیتس دریافت کند. تحویل و ارائه تمامی مدارک پزشکی، آزمایشات، مدارک شخصی، اخذ و دریافت مجوز کاری از سوی نسخت وزیر کشور سنت کیتس می باشد. تمامی درخواست های کارفرما برای استخدام نیروی کار خارجی به وزارت کار کشور سنت کیتس ارسال می شود.

توجه کنید که کارفرما در ابتدا می بایست، آگهی استخدام نیروی کار را به اطلاع شهروندان و بومیان کشور سنت کیتس برساند، پس از آن چنانچه برای کار پیشنهادی متقاضی یافت نشد، در این صورت می تواند از افراد خارجی برای کار پیشنهادی استفاده کند. افرادی که از طریق مهاجرت کاری به سنت کیتس اقامت می گزینند، می توانند هر سال ویزای کاری خود را تمدید کنند. دریافت ویزای کاری کشور سنت کیتس چیزی حدود 3 تا 6 ماه زمان می برد تا صادر شود. اجازه کار حداکثر تا یک سال اعتبار دارد.

سایت های جستجوی کار در کشور سنت کیتس برای کاریابی به افراد خیلی کمک می کنند و برخی از آن ها عبارتند از:

  • tripadvisor.com
  • caribbean360.com
  • stkittstourism.kn
  • scotiabank.com
  • higheredjobs.com
  • glassdoor.com

مدارک اخذ ویزا جهت مهاجرت کاری به سنت کیتس

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار سنت کیتس شامل ارائه پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، ارائه دو قطعه عکس، ارائه مدارکی که نشان دهد پیشنهاد کاری از یک کارفرما و یا شرکتی در کشور سنت کیتس به شما تعلق گرفته است، ارائه تمامی اطلاعات و روزمه و همچنین سوابق کاری فرد جویای کار، تمامی اطلاعات مربوط به سوابق باید به زبان انگلیسی ترجمه شود، تکمیل فرم مربوط به اخذ ویزای کاری در سنت کیتس، ارائه گواهی که از سوی اداره پلیس کشور سنت کیتس تایید شده باشد، ارائه مدارک و گواهی همسر و فرزندانتان، ارائه گواهی تولد، ارائه شواهدی از آگهی شغلی و ارائه نتیجه آزمایش HIV می باشد.

چنانچه فردی که جویای کار است متاهل باشد، باید علاوه بر مدارکی که در بالا ذکر کردیم، گواهی و سندهای مربوط به ازدواج را هم ارائه دهد، همچنین فرمی که به این قسمت مربوط می باشد، را تکمیل کند. چنانچه فردی که جویای کار در کشور سنت کیتس است، دارای فرزند هم باشد، علاوه بر مدارکی که در بالا ذکر کردیم باید، مدارکی هم چون سابقه واکسیناسیون، 2 قطعه عکس، پاسپورت و ریز نمرات وی در مدرسه ای در کشور مبدا تحصیل می کرد، را ارائه دهد. چنانچه شما به مدت 3 سال در کشور سنت کیتس کار کنید؛ می توانید برای اقامت دائم کشور سنت کیتس اقدام کنید.

مدارک اخذ ویزا جهت مهاجرت کاری به سنت کیتس

روند اجازه کار در سنت کیتس از طریق کارفرما

ارسال یک دعوت نامه از سوی یک کارفرما برای شخصی که در جستجوی کار می باشد. شرایط این نوع از ویزای کاری به این صورت است که ابتدا کارفرما شغل و کار پیشنهادی خود را به مدت 3 ماه به صورت یک اطلاعیه و آگهی در کشور خود اعلام می نماید. چنانچه شخصی برای کار پیشنهادی از شهروندان کشور سنت کیتس یافت نشد، می تواند شخص خارجی را استخدام کند.

مزیت های تابعیت در مهاجرت کاری به سنت کیتس

مدت زمانی که برای پردازش و بررسی و ارزیابی پرونده های مهاجرتی شما سپری می شود، 3 تا 4 ماه می باشد. در طی مهاجرت به سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری، چنانچه نامه قبولی شما توسط دولت وقت کشور سنت کیتس مورد قبول واقع شد و بعد صادر گردید، شما می توانید بلافاصله برای سرمایه گذاری در کشور سنت کیتس اقدام کنید. تابعیتی که شما از کشور سنت کیتس دریافت می کنید به صورت مادام العمر می باشد. از دیگر مزایای اخذ تابعیت این کشور این است که سنت کیتس فردی که دارای چندین تابعیت می باشد یا به عبارتی تابعیت چندگانه دارد را به رسمیت می شناسد.

متشکریم که تا انتهای مقاله مهاجرت کاری به سنت کیتس همراه ما بودید. شما می توانید با مراجعه به سایر مقالات ما همچون اعزام دانشجو به سنت کیتس که در وب سایت ما قرار داده شده است، مراجعه کنید، تا اطلاعات بیشتری درباره کشور سنت کیتس کسب کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، یکی از باسابقه ترین موسسه ها در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا می باشد و به علاقمندان خدمات مشاوره در خصوص روش های قانونی ارائه می نماید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *