مهاجرت کاری کانادا

مهاجرت کاری به کشور کانادا

شرایط مهاجرت کاری به کشور کانادا

شرایط مهاجرت کاری به کشور کانادا مورد توجه بسیاری از متقاضیان کار در این کشور قرار گرفته و پیش از اقدام برای جلوگیری از هرگونه آسیب بررسی می شود. کشور کانادا در بخش شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است و همانطور که می دانید واحد پول این کشور دلار می باشد و هر ساله افراد زیادی با باورها و مذهب های متفاوت با اهداف مختلف وارد این کشور پیشرفته می شوند. راه های مختلفی برای مقیم شدن در کانادا وجود دارد که در بخش قبلی ذکر شد اما شما عزیزان باید از شرایط مهاجرت به کانادا به صورت کلی آگاه باشید و سپس با ارائه مدارک خود به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، پروسه مهاجرتی خود را شروع کنید.

سیستم اصلی ورود به بازار کار در کشور کانادا از طریق اکسپرس اینتری ممکن می شود و افراد می توانند با کسب امتیازات لازم راهی کانادا شوند. این سیستم بر اساس ضوابط مشخص شده ای مانند شرایط سنی، مدارک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه کاری، وضعیت تاهل و حتی پیشنهاد کاری، می تواند ضامن اخذ اقامت دائم برای شهروندان خارجی در این کشور باشد.

بررسی مهاجرت کاری به کشور کانادا

برای مهاجرت به کانادا می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید و این راه ها به چند بخش تقسیم می شوند: سرمایه گذاران با داشتن سرمایه مورد نیاز می توانند در کشور کانادا در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنند و باعث ایجاد کسب و کار جدید شوند. افرادی که دانشجو هستند می توانند با دریافت روادید تحصیلی و همچنین پذیرفته شدن در معتبرترین دانشگاه های کانادا برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کنند.

متقاضیان می توانند با دریافت روادید مربوطه در کشور کانادا کمپانی تاسیس کنند اما به یاد داشته باشید که این مورد نیز نیاز به داشتن توان مالی کافی دارد. در صورتی که متقاضیان بخواهند با اتباع کانادایی ازدواج کنند، باید به این کشور مهاجرت کنند و سپس بعد از ازدواج کسب اقامت دائم کانادا امکان پذیر خواهد بود. یکی دیگر از روش های مهاجرت، مهاجرت کاری به کشور کانادا می باشد که با خواندن این مقاله شما می توانید به طور کامل با این روش از مهاجرت آشنا شوید.

اخذ اقامت کشور کانادا

مهاجرت کاری به کشور کانادا یکی از راه های مقیم شدن در این کشور می باشد و شما عزیزان در صورتی که بیش از 5 سال در این کشور ساکن باشید می توانید گواهی اقامت کانادا را بدست آورید. حال این سوال پیش می آید که چرا مهاجرت کاری؟

اگر شما شهروند یا مقیم کانادا نیستید و می خواهید در کشور کانادا مشغول به کار شوید در گام نخست باید روادید کاری برای مهاجرت کاری به کشور کانادا کسب کنید و سپس از اداره کار و مهاجرت و همچنین پناهندگی کشور کانادا مجوز کاری بدست بیاورید. مهاجرت کاری به کشور کانادا همراه موارد مثبت زیادی می باشد:

  • خانواده فردی که برای کار به کانادا سفر می کند می توانند به همراه وی به کانادا بروند و سپس مقیم این کشور شوند اما به یاد داشته باشید که فرزندان والدین باید کم تر از 18 سال سن داشته باشند.
  • خانواده متقاضی و خود متقاضی می توانند بعد از ورود به خاک کشور کانادا از تمامی حقوق شهروندی برخوردار شوند.
  • متقاضی می تواند با کمترین سرمایه با مهاجرت کری در کشور کانادا کسب و کار ایجاد کند.
  • وضعیت اقتصادی و اجتماعی مطلوب یکی از مهم ترین مزایای کشور پیشرفته کانادا می باشد.
  • کانادا از امن ترین کشور های دنیا می باشد.

مهاجرت کاری به کشور کانادا

کسب مجوز کار برای مهاجرت کاری به کشور کانادا

متقاضیان در صورتی می توانند در کانادا مجوز کاری دریافت کنند که نیروی کار برای شغل مورد نظر وجود نداشته باشد. شغل مورد نظر متقاضی باید 30 روز در 3 نقطه از کشور کانادا آگهی شود و در صورتی که برای شغل مورد نظر نیروی کار پیدا نشد، متقاضی می تواند توسط کمپانی یا کارفرما معتبر و شناخته شده اقدام به کسب مجوز کاری کند. لازم به ذکر است که کارفرمای متقاضی باید حتما مقیم یا شهروند کانادا باشد تا بتواند امور اخذ مجوز کاری متقاضی را به عهده بگیرد. در صورتی که متقاضی بخواهد به صورت دائمی در کشور کانادا کار کند، می تواند مجوز خود را تمدید و یا به طور کلی تبدیل کند. برای انجام کارهای زیر شما نیاز به تاییدیه از سازمان های مختلف نخواهید داشت:

  • اموری که مرتبط با پیشرفت کانادا در زمینه های اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی شود
  • اموری مانند ارائه پایان نامه دانشجویی برای فارغ التحصیلی و فعالیت های مرتبط
  • اگر متقاضی دارای روادید تحصیلی و کاری باشد، همسر وی نیازی به مچوز و تاییدیه ندارد
  • افرادی که توسط سازمان های مختلف پشتیبانی از پناهندگان حمایت می شوند

لازم به ذکر است که دریافت اقامت بلند مدت کانادا بعد از سپری کردن دوره کاری یک ساله در این کشور ممکن خواهد بود. متقاضیانی که با خانواده خود به کانادا مهاجدت می کنند، می توانند فرزندان خود را در مراکز تحصیلی ثبت نام کنند و تا پایان دوره تحصیلی دبیرستان از تحصیل رایگان بهره مند شوند، همچنین دانشجویانی که دوره های تحصیلی خود را در کانادا به اتمام رسانده باشند، می توانند پس از 12 هفته با مدرک دانشگاهی خود شغل مناسب بیابند و مشغول به کار شوند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به کانادا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

کسب مجوز داخلی کانادا

در صورتی می توانید مجوز کاری خود را از داخل کشور کانادا بدست بیاورید که شما در یک زمینه کاری خاص با یک مجوز مخصوص مشغول به کار هستید و قصد کار در زمینه های دیگر هم دارید. شما مقیم یا تابع کشور کانادا هستید و بیش از 4 سال در این کشور سکونت داشته اید و سکونت شما بلند مدت می باشد. اگر شما گواهی اقامت بالای 6 ماه در کانادا را کسب کرده اید و بیش از 6 ماه در این کشور مقیم باشید. در صورتی که بستگان درجه یک شما روادید خاص کانادا داشته باشند.

مهاجرت کاری به کشور کانادا نیاز به روادید و مجوز دارد و تنها افرادی می توانند روادید کاری دریافت کنند که در کمپانی های کانادایی برای کار در شغلی پذیرفته شوند که نیروی کار داخلی برای آن شغل در کانادا وجود ندارد. تاجرانی که برای کسب و کار و امور بازرگانی وارد کشور کانادا می شوند می توانند به سرعت مجوز گرفته و فعالیت خود را شروع کنند. همچنین بیزنس ویزیتورها برای فعالیت در کشور پیشرفته کانادا نیاز به مجوز سازمان های مربوطه ندارند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای کاری کانادا به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

برای مهاجرت کاری به کشور کانادا متقاضیان باید از تمامی مراحل و روش ها و همچنین شرایط آن به طور کامل مطلع باشند و مدارک مورد نیاز را به طور کامل ارائه دهند زیرا ناقص بودن مدارک متقاضی باعث کاهش سرعت انجام امور پرونده وی خواهد شد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خدمت شما عزیزان می باشد تا تمامی امور مهاجرتی شما را به بهترین نحو انجام دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *