مهاجرت کاری ایسلند

موسسات معتبر کاریابی در ایسلند

موسسات معتبر کاریابی در ایسلند

موسسات معتبر کاریابی در ایسلند می توانند بهترین موقعیت های شغلی در این کشور را به شما معرفی کنند و شما را برای کار در این کشور راهنمائی نمایند. به جرات می توان گفت که یکی از بهترین راه های مهاجرت به ایسلند مهاجرت کاری به این کشور است. نرخ بیکاری در کشور ایسلند در سال 2019 به 2.9% رسیده است که نشان دهنده قدرت اقتصادی این کشور است. شما به کمک موسسات معتبر کاریابی در ایسلند می توانید شغل مورد نظر خود در این کشور را بیابید. توجه داشته باشید که جمعیت کشور ایسلند کمتر از 400 هزار نفر است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مفتخر به راهنمایی شما در باب موسسات معتبر کاریابی در ایسلند می باشد.

ویزای کاری و موسسات معتبر کاریابی در ایسلند

درصورتی که از شهروندان اروپایی هستید، کار در کشور ایسلند برای شما دور از دسترس نخواهد بود. همه شهروندان کشورهای اروپایی می توانند بدون نیاز به اجازه کار در این کشور کار کنند. آن ها فقط باید به مراجع قانونی اطلاع دهند که قصد دارند در کشور ایسلند اقامت داشته باشند. شهروندان سایر کشورهای جهان، برای کار قانونی در ایسلند به ویزای کاری ایسلند نیاز خواهند داشت. زمانی که شما برای کار در کشور ایسلند اقدام می کنید، باید ویزای کاری این کشور را بدست آورید. برای بدست آوردن این نوع ویزای ارزشمند شما باید مدارک قانونی خود را به سفارتخانه تحویل دهید. مدارک لازم برای دریافت ویزای کار ایسلند عبارتند از:

 • گذر نامه معتبر
 • کپی شناسنامه
 • 2 قطعه عکس رنگی
 • سند ازدواج ( در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه قضایی
 • گواهی سلامت جسمانی
 • بیمه سلامت درمانی در کشور ایسلند
 • ریز نمرات و مدرک تحصیلی آخرین دوره تحصلی
 • کلیه مدارکی که نشان دهنده تجربه کاری و مهارت های فردی شما باشد.
 • گواهی ارائه شده توسط کارفرما که نشان می دهد شما توسط وی استخدام شده اید.
 • محل اسکان موقت شما پس از ورود به کشور ایسلند
 • گواهی تسلط به زبان های خارجه
 • بلیت رفت به کشور ایسلند

بازار کار در ایسلند

همان طور که گفته شد کشور ایسلند یک کشور کم جمعیت و با مساحتی بسیار کم است. این مسئله شاید بسیاری را نسبت به کاریابی در ایسلند ناامید کرده و به سمت کشورهای دیگر بکشاند. با این حال شما می توانید با خیال آسوده کار در ایسلند را در برنامه خود بگنجانید. کشور ایسلند در ابتدای سال 2000 تا پایان سال 2010 با مشکلات شدید اقتصادی روبرو شده بود. از همین رو بر اساس یک برنامه مدون و دقیق، با توسعه گردشگری، موفق به افزایش میزان درآمد خود شد.

به کمک همین درآمد نرخ بیکاری 10% در سال 2010 به کمتر از 3% در سال 2019 رسیده است. کشور ایسلند در یک برنامه مدون اعلام کرد که در سال 2019، 15000 شغل در این کشور وجود خواهد داشت. جمعیت نیروی کار ایسلندی تنها 8000 نفر است، از همین رو این کشور به 7000 نیروی کار نیازمند است.

کار ضمن تحصیل در ایسلند

دانشجویان اروپایی در کشور ایسلند اجازه کار در کشور ایسلند را به صورت قانونی خواهند داشت. با این وجود دانشجویان کشورهای غیر اروپایی برای کار در این کشور با محدودیت های قانونی روبرو هستند. زمان کاری و شغل انتخابی شما از جمله محدودیت هایی است که برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته شده است. کار ضمن تحصیل در ایسلند، فرصتی است که دانشجویان به کمک آن می توانند هزینه زندگی خود را کاهش دهند.

واحد پول رسمی کشور ایسلند کروناست. ارزش این واحد پولی نسبت به €، 7300 است. میانگین درآمد در کشور ایسلند در حدود 415000 کرونا در ماه است. این مبلغ در حدود 3020€ (یورو) است. میزان مالیات در کشور ایسلند نیز در حدود 37.3% است. بنابراین حقوق ماهیانه افراد به صورت میانگین و پس از پرداخت مالیات به 1890€ (یورو) در ماه می رسد. کمترین میزان درآمد نیز مربوط به جوانان 18 ساله است. دستمزد ماهیانه این افراد در حدود 1800€ (یورو) است.

برخی از موسسات معتبر کاریابی در ایسلند

برخی از موسسات معتبر کاریابی در ایسلند

برای یافتن کار مناسب، شما باید امکان مراجعه به شرکت ها و ارگان های مختلف را داشته باشید. از همین رو یافتن یک شغل مناسب در کشور ایسلند می تواند هزینه های زیادی برای شما داشته باشد. همانطور که گفته شد، کشور ایسلند تا پایان سال 2019 به حدود 7000 نیروی کار خارجی نیاز خواهد داشت. بنابراین به منظور تسهیل کار متقاضیان، موسسات معتبر کاریابی در ایسلند، فرصت های شغلی را، آنلاین در اختیار می گذارند. استفاده از امکانات این موسسات کاریابی در بسیاری از موارد رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

یافتن شغل در کشور ایسلند برای نیروی کار متخصص و با درجه علمی بالا کار دشواری نخواهد بود. در صورتی که در کشور ایسلند زندگی می کنید، اولین گزینه پیش روی شما روزنامه های ایسلند است. یک راه دیگر برای یافتن شغل در کشور ایسلند استفاده از سایت موسسات معتبر کاریابی در ایسلند است. برای کسانی که علاقمند به کار به زبان انگلیسی هستند، موسسات زیر، موتورهای جستجوی بسیار مناسبی هستند.

 • 3-12 Month Hands-On Jobs in Iceland
 • JobsAbroad.com
 • EURES Job Search for Europe
 • Radning HR Agency

توانایی زبان ایسلندی

در صورتی که بتوانید به زبان ایسلندی صحبت کنید، شانس بیشتری برای یافتن کار خواهید داشت. شما می توانید با کمک وب سایت هایی زیر می توانید برای یافتن شغل مناسب اقدام کنید:

 • Public Employment Service Listings
 • Job.is
 • City of Reykjavik Job Listings
 • Atvinna Job Search
 • Public Sector Jobs in Iceland

ایسلند یکی از کم جمعیت و کوچک ترین کشورهای جهان است. از همین رو و برای حفظ پویایی اقتصاد خود، به نیروی کار خارجی نیازمند است. عمده توسعه کشور ایسلند در سال های اخیر در زمینه های توریستی بوده است. از همین رو افرادی که به چند زبان خارجه مسلط باشند، می توانند شانس خود برای یافتن شغل را افزایش دهند. موسسات معتبر کاریابی در ایسلند به صورت رایگان خدماتی را در اختیار علاقمندان به کار در ایسلند ارائه می دهند. نیروی آماده به کار در ایسلند می تواند با استفاده از این موسسات، با فرصت های شغلی ایسلند آشنا شود. دارندگان ویزای کاری ایسلند، می توانند از اقامت از طریق ویزای کاری ایسلند بهرمند شوند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تجربه کار در پرونده های مختلف مهاجرتی، آماده ارائه خدمات به شما خواهد بود.

14 دیدگاه برای “موسسات معتبر کاریابی در ایسلند

 1. منوچهر گفت:

  آیا امکان کاریابی برای پزشکها هم هست ؟ این کشور الان نیاز به پزشک داره ؟ امتحان های تطبیق مدارکش رو کجا باید داد؟

 2. leilakk گفت:

  موسسات کاریابی چه مبلغی بابت کاریابی از متقاضی میگیرن؟

 3. محمود یاسینی گفت:

  در ایسلند میشه برای من که لیسانس مکانیک دارم کار پیدا کنید؟

 4. اصغری گفت:

  موسسات کاریابی در ایسلند چقدر موفق عمل می کنند؟

 5. ترانه گفت:

  آیا باید حضوری به این موسسات مراجعه نمود؟

 6. سحر گفت:

  سلام

  لطفا در مورد ویزای تحصیلی این کشور توضیح دهید.
  ممنون از مطالب خوبتون

 7. قراری گفت:

  سلام. تشکر از مقاله خوبتان.

 8. Hasti گفت:

  سلام.
  اقدام به کاریابی از طریق این موسسات چه مقدار زمان می برد؟
  آیا امکان اقدام از این طریق از راه دور وجود دارد؟
  متشکرم.

 9. Rambod گفت:

  شرایط کاریابی در موسسات چطوره

 10. amir گفت:

  سلام موسسات معتبر کاریابی در ایسلند برای فازغ التحصیلان ایران که قصد مهاجرت را دارند چگونه است ؟

 11. امیر عباس گفت:

  بابت مطلب جالبتون تشکر می کنم

 12. کاوه گفت:

  آیا دریافت ویزای کاری ایسلند دشوار است؟

 13. هانا گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبتون

 14. امیرحسین گفت:

  نقاله مفیدی بود.
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *