مهاجرت کاری امارات

موسسات معتبر کاریابی در دبی

موسسات معتبر کاریابی در دبی

سطح حقوق بالا و نرخ بیکاری پایین دبی سبب شده است که عده ای از هموطنان برای جستجوی کار به موسسات معتبر کاریابی در دبی روی آورند. در واقع برای کاریابی در دبی روش ها و شیوه های مختلفی در اختیار کارجویان قرار دارد. روش های متداول در این باب شامل کاریابی در دبی از طریق جستجوی وب سایت های کاریابی، کاریابی در دبی از طریق روزنامه های محلی، کاریابی در دبی از طریق مراجعه حضوری به شرکت ها و موسسات و نیز کاریابی در دبی از طریق موسسات کاریابی می باشد. از بین روش های فوق کاریابی در دبی از طریق موسسات کاریابی را می توان به عنوان روش تضمینی و مطمئن جهت کاریابی در کشور امارات بالاخص شهر دبی دانست.

 • شرایط موسسات کاریابی در کشور امارات چگونه است؟
 • بهترین موسسات کاریابی در دبی کدام موسسات می باشد؟
 • مدارک لازم برای تشکیل پرونده کارجویی در موسسات کاریابی دبی چیست؟
 • نحوه اخذ ویزای کار دبی چگونه است؟

اما قبل از هر اقدامی متقاضیان کار در دبی بایستی در جریان باشند که دو پارامتر لازم برای انجام یک کاریابی موفق در دبی شامل ارائه CV یا رزومه قوی و نیز داشتن مهارت زبان انگلیسی می باشد. در واقع موسسات معتبر کاریابی در دبی نیز با توجه به رزومه (CV) شما می توانند کار متناسب با شرایط شما را پیدا و به شما ارائه نمایند. کارشناسان و مشاورین زبده موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ارائه هر گونه مشاوره چه در جهت کاریابی و چه در جهت اخذ ویزای کار دبی به متقاضیان هستند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار و کاریابی در دبی ندارد. لطفا در این خصوص تماس نگیرید.

شرایط کار در دبی 2022

مسلم است که شرایط کار در دبی به عنوان مرکز مالی بین المللی با پایین ترین نرخ بیکاری ممکن در جهان یعنی 0.5% و نیز سطح میانگین درآمدی فوق العاده بالا حدود AED16800 (درهم) معادل US$4573.79 (دلار) بسیار ایده آل است. هم اکنون مشاغلی مثل فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)، مهندسی الکترونیک، مدیریت و امور مالی، حسابداری، پزشکی و پرستاری و غیره از جمله مشاغل مورد نیاز بازار کار دبی محسوب می شود. در دبی قانونی به عنوان قانون حداقل حقوق وجود ندارد و سطح درآمدی افراد مطابق مفاد قرارداد آنها و الزاما با توجه به سطح تخصص و سابقه کاری آنها تعیین می شود.

همچنین قانون کار امارات متحده عربی ساعت کار  کارکنان دبی را بین 40 تا 48 ساعت در هفته تعیین می کند. این تفاوت در ساعت نیز بیشتر به خاطر برنامه کاری متفاوت هر شرکت می باشد. معمولا ساعت کاری در دبی از ساعت 8 صبح تا 5 عصر می باشد. از دیگر شرایط کار در دبی اعطای بیمه تامین اجتماعی، حق و حقوق بازنشستگی و غیره می باشد که تماما مطابق قانون کار کشور امارات تنظیم و مقرر می شود.

مقایسه نرخ بیکاری در دبی با شهرهای معروف جهان

نحوه کاریابی در دبی

بر اساس قانون کشور امارات متحده، شرط اصلی برای اخذ ویزای کار دبی یافتن پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای اهل دبی می باشد. همین امر باعث آن شده است که کارجویان به دنبال اطلاع از روش های کاریابی در دبی باشند و این برای آنها گام نخست اقامت کاری در دبی محسوب می شود. در این رابطه باید متذکر شد که برای انجام کاریابی در کشور امارات به طور کل و در شهر دبی به طور اخص، روش های متداول کاریابی از قرار زیر می باشد:

 • کاریابی با استفاده از وب سایت های جستجوی کار در دبی مثل Dubai Task، Khaleej Times Jobs، Dubzzle
 • مراجعه به نشریات کثیر الانتشار همانند روزنامه ها و مجلات محلی همانند خلیج تایمز و گالف نیوز
 • استفاده از خدمات مشاوره کاریابی موسسات معتبر کاریابی در دبی
 • مراجعه حضوری به شرکت ها و تحویل مستقیم درخواست کار

شرایط موسسات معتبر کاریابی در دبی

شرایط موسسات معتبر کاریابی در دبی

قبل از تشریح شرایط موسسات معتبر کاریابی در دبی لازم است هموطنان عزیز که در جستجوی کار در دبی هستند به یک تفاوت اصلی دقت در اینباره داشته باشند. تعریف نقش و عملکرد موسسات معتبر کاریابی در دبی با عنوان Dubai Employment Agency در واقع با موسسات استخدامی دبی با عنوان Dubai Recruitment Agency متفاوت از هم می باشد. موسسات کاریابی دبی در واقع از طرف کارجو به دنبال پیشنهادات کاری متناسب در بازار کار می گردد. اما موسسات استخدامی دبی از طرف کارفرما به دنبال جذب و استخدام کارجویان با استفاده از روشهای مرسوم مثل آزمون و مصاحبه می باشد.

در حقیقت، موسسات کاریابی دبی پلی ارتباطی بین کارجو و کارفرما می باشند و با توجه به تخصص و مهارت کارجو به دنبال پیشنهادات کاری برای او می گردد. این موسسات کاریابی در دبی هم به شکل ملی و هم به شکل بین المللی وجود دارد. افراد از طریق مراجعه حضوری یا آنلاین نسبت به تکمیل پرونده در این موسسات اقدام کرده و منتظر تماس موسسه باقی می مانند. این موسسات هر کدامیک در زمینه ای تخصص دارند برخی از آنها متخصص در زمینه استخدام متخصصان فنی و مهندسی، برخی متخصص در زمینه مدیریت و بازرگانی و بعضی نیز در زمینه استخدام نیروی کار در حوزه فناوری اطلاعات (IT) می باشند.

انواع موسسات معتبر کاریابی در دبی

در دبی انواع مختلف موسسات کاریابی وجود دارد که برخی از آنها در حوزه محلی و برخی نیز در حوزه بین المللی استخدام نیروی کار فعال هستند.  ما در این بخش از مقاله به منظور آگاهی بخشی به هموطنان عزیز به بررسی ویژگی ها و شرایط برخی از موسسات معتبر کاریابی در دبی 2022 می پردازیم:

 • موسسه کاریابی Michael Page: این موسسه کاریابی در سال 2006 تاسیس شده است و هم اکنون با بیش از 50 مشاور استخدامی در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)، برج صرافی الفتان، دفتر شماره 202 به ارائه خدمات کاریابی می پردازد. تخصص اصلی این موسسه در دبی در زمینه کاریابی در بخش هاس صنعتی مختلف می باشد. جالب است بدانید که موسسه مذکور علاوه بر دبی در بحرین، کویت، قطر و عربستان نیز دفاتری دارد.
 • موسسه کاریابی Adecco Middle East: این موسسه در رشته های فروش و بازاریابی، املاک، ارتباطات و IT، امور مالی و حسابداری، مهندسی و فنی به ارائه مشاوره استخدامی می پردازد. این موسسه نیز از جمله موسسات معتبر کاریابی در دبی است که سابقه طولانی در این زمینه دارد. آدرس این موسسه کاریابی در برج اداری مارینا پلازا دبی می باشد.
 • موسسه کاریابی ManpowerGroup Midle East: یکی از موسسات معتبر کاریابی در کشور امارات و دبی همین موسسه می باشد که با وجود سال ها سابقه در بازار کار دبی به ارائه خدمات کاریابی می پردازد. این موسسه کاریابی جهت کاریابی در نه یک زمینه خاص بلکه در زمینه های مختلف مثل مدیریت، بازاریابی، مهندسی، پزشکی، بازرگانی و غیره فعالیت می کند. وجود بانک استخدامی منحصر به فرد و برقراری ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو از امتیارات این موسسه در دبی می باشد.

شرایط دریافت ویزای کار دبی

بنا بر قوانین کشور امارات، قراردادهای کاری بلند مدت در امارات متحده مستلزم اخذ ویزای کاری امارات موسوم به کارت استخدام می باشد. فرآیند اخذ ویزای کار دبی به گونه ای است که برخی از مراحل می بایست قبل از ورود به امارات و برخی از مراحل پس از ورود به امارات طی شود. در ابتداء متقاضیان با یافتن کار لازم است ویزای ورود امارات را اخذ نموده و برای امضای قرارداد کاری به دبی مسافرت کنند. البته قبل از صدور ویزای ورود، کارفرما باید تاییدیه درخواست ویزای کار را از وزارت کار امارات کسب کند. در ادامه و با اخذ تاییدیه کار، متقاضی می تواند با ارائه مدارک زیر به سفارت امارات درخواست ویزای کار خود را ارائه نماید:

 • فرم درخواست تکمیلی
 • پاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء سابقه کیفری
 • گواهی اثبات تمکن مالی کافی برای سازگاری با شرایط اقامت در دبی
 • ارائه کپی تاییدیه مجوز کار در دبی
 • مدارک شناسائی مثل سند ازدواج و شناسنامه
 • عکس از کلیه اعضای خانواده

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این افتخار را دارد که با کسب بالاترین آمار اخذ ویزا و اقامت کشورهای خارجی موجبات رضایت خاطر اکثر هموطنان عزیز را فراهم کرده است. هموطنان گرامی می توانند برای انجام مشاوره و اخذ راهنمائی های لازم در هر موضوع مهاجرتی و اقامتی با این موسسه باسابقه و معتبر تماس حاصل نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

30 دیدگاه برای “موسسات معتبر کاریابی در دبی

 1. ساناز خ گفت:

  سلام وقتتون بخیر میخواستم واسه کار در ترکیه و دبی منو راهنمایی کنید
  خواستم بدونم چه کارهایی میتونم اونجا انجام بدم و واسه شروع باید چکار کنم غیر از اینکه زبان یاد بگیرم چه دوره ای برم که اونجا بیشتر نیاز داشته باشن و قبول میکنن .ممنونم
  عکاسی و طراحی سیاه قلم کار کردم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ما برای ارائه توصیه به شما نیاز به اطلاعات بیشتری داریم. به همین دلیل توصیه می کنم حتما با مشاورین ما در تماس باشید تا شما رو در این زمینه راهنمایی کنند.

 2. علیرضا گفت:

  درود
  من آرایشگر هستم و ۴سال سابقه کاری دارم ، تسلط به زبان انگلیسی هم دارم
  آیا موسسه شما قادر به کمک کردن به من در زمینه کار در امارات است ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   درود
   خیر. موسسه ما در زمینه کاریابی در کشورهای حاشیه خلیج فارس خدماتی ارائه نمی کنه.

 3. نعیمی گفت:

  با سلام.برای ارسال رزومه باید چه کارکنم؟ در خصوص کار گرافیک یا برنامه نویسی

  1. داوری گفت:

   سلام
   در سایت های کاریابی رزومه تون رو آپلود کنید

 4. هارون گفت:

  با سلام و درود و با امید صحت مندی و سلامتی همه انسانهای روی زمین
  بنده هارون غفوری هستم ماستری حقوق خصوصی از موسسه محترم کاریابی در دوبی خواهش مندم که یک کار که درخور بنده باشد برایم ردیف کند ممنون می شوم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در امارات شما باید رزومه کاری و تحصیلیتون رو از طریق موسسات کاریابی برای کارفرماهایی که در این زمینه آفر کاری مناسب شما دارن ارسال کنید

 5. سعيد باستاني گفت:

  با سلام اگر يك پيشنهاد كاري در شارجه داشته باشم با توجه به وضع موجود موسسه شما ميتواند ويزاي كاري امارات براي من تهيه كند

  1. داوری گفت:

   سلام
   خیر موسسه سفیران برای کشورهای حاشیه خلیج فارس خدماتی نداره

   1. فخرالدین گفت:

    سلام
    قناد هستم
    اقامت خودرا دارم میگیرم
    لطفا راهنمایی کنید چگونه میتوانم در قنادی کار پیدا کنم

    1. داوری گفت:

     سلام
     لطفا بفرمائید اقامت خودتون رو از چه طریقی اخذ کردید تا بتونم راهنماییتون کنم

 6. فاطمه الهی گفت:

  سلام وقت بخیر برای کار ارایشگری در امارات منو راهنمای میکنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا با ما تماس بگیرید

 7. sajadarazsh گفت:

  سلام سن ۳۰ سال گواهینامه پایه دو دارم وکمک بهیاری و کمک اشپز و حتی در هتل هم میتونم کار کنم ایا مقدور هست کسی از دبی برامون کارت دعوت به کار بفرسته ممنون از شما

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما باید رزومه تون رو برای سایت های کاریابی ارسال کنید و منتظر پاسخ باشید

 8. Ehsan ansari گفت:

  سلام،بنده ۳۰ سالمه دانشجوی دکتری تخصصی ph.D در رشته ی مهندسی علوم آب هستم،چطور‌ میتونم ویزای کاری در دُبی بگیرم؟
  آیا اصلا این رشته مورد نیاز این کشور هست ؟؟
  اگه هست چطور باید برای اخذ ویزای کار اقدام کنم ؟
  مرسی از پیج خوبتون

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در امارات نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 9. حسین گفت:

  با سلام
  سابقه کار در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ، پروزه های صنعتی از قبیل ساخت کشتی نفتکش و تعمیرات در رشته ایمنی و اتش نشانی را دارم امکان مهاجرت دارم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در دبی نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 10. امیر گفت:

  سلام بنده کناف کار حرفه ای هستم آیا در دبی برای من کار هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 11. Haniyeh B گفت:

  سلام و روز بخیر
  28 ساله هستم..4 سال هست که از دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم
  در حال گذراندن دوره جامع طراحی سایت هستم
  و سه ماه سابقه تدریس زبان انگلیسی به کودکان دارم
  آیا شانس قبولی در مقطع ارشد IT در دبی دارم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله این امکان وجود داره و ما میتونیم براتون این کار رو انجام بدیم

 12. اناهیتا گفت:

  سلام همسرم مربی بدنسازی و قهرمان پرورش اندام در ایران و همچین مدرک بین المللی ماساژ درمانی داره برای اینکه بتونه استخدام بشه تو باشگاه های بدنسازی در امارات یا دبی چکار باید انجام بده و اینکه آیا اونجا استخدامش میکنن سنش هم ۳۵ سال

  1. داوری گفت:

   عرض سلام و احترام
   باید از یک باشگاه در این کشور قرارداد کاری دریافت کنید

 13. صالح فیض پور گفت:

  سلام زبان عربی مسلط هستم
  طلا و جواهر سازی و طراحی آن کار میکردم .
  دو تابعیتی هستم ، عراق و ایران،
  سن ۵۱ سال
  خوش فکر هستم
  چه نسخه ای را برای کار در دبی برایم تجویز می کنید ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 14. احمد رضا ایروانی فرد گفت:

  اگر آدم بتوندیه کارسادهم داشته باشد زندگی و کار خوبه

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   اگر سوالی داشتید در خصوص مهاجرت بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *