ویزای کاری

موسسات معتبر کاریابی در فنلاند

موسسات معتبر کاریابی در فنلاند

افرادی که می خواهند در کشور فنلاند شغل و کسب و کار مناسب با رشته خود پیدا کنند، می توانند به موسسات معتبر کاریابی در فنلاند مراجعه کنند. متقاضیان می توانند در تمام مراحل مربوطه در این کشور مشغول به کار شوند و سپس با سپری کردن 5 سال سکونت در کشور فنلاند، اقامت فنلاند را بدست بیاورند. متقاضیان می توانند در وب سایت های کاریابی برای یافتن شغل مورد نظر مشخصات شخصی و همچنین سوابق خود را ارائه کنند. در این نوشتار که توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نوشته شده است اکثر موسسات معتبر کاریابی در فنلاند معرفی شده اند. بیشتر تارنما یا همان وب سایت های فنلاندی که برای یافتن کار ایجاد شده اند اطلاعات مورد نظر را به زبان فنلاندی ارائه می کنند.

فنلاند که یکی از بهترین کشورهای اسکاندیناوی است و در اتحادیه اروپا نیز عضو است، در سال های اخیر در زمینه های اقتصادی و اجتماعی پیشرفت زیادی کرده است. جمعیت این کشور کمتر از 6 میلیون نفر می باشد و بیش از 70% ساکنین و افرادی که در کشور زیبای فنلاند اقامت دارند مسیحی هستند. مردم این کشور به زبان های سوئدی و فنلاندی مسلط هستند و در دانشگاه های فنلاند نیز دروس رشته های مختلف به این دو زبان درس داده می شوند. هلسینکی نام پایتخت و همچنین بزرگ ترین شهر فنلاند است و زندگی در این شهر بهترین شرایط و وضعیت ها را به همراه دارد و بیش از 99% ساکنین این شهر از زندگی خود راضی و خوشحال می باشند.

پاسپورت فنلاند هم اعتبار زیادی دارد که جایگاه آن در سال 2023 را نمودار ذیل نشان می دهد:

جایگاه پاسپورت فنلاند

مزایای اقامت فنلاند در 2023

فنلاند کشوری ثروتمند و شاد در شمال اروپاست که نرخ بیکاری آن در 7% است. متوسط درآمد ماهیانه در فنلاند 4690€ (یورو) تخمین زده شده است. اخذ اقامت فنلاند در 2023 از مزایای نسبتا زیادی برخودار است که در این بخش از مقاله به این موضوعات نیز پرداخته می شود که عبارتند از:

 • وضعیت اقتصادی فنلاند بسیار مطلوب
 • واحد پول € (یورو)
 • سفر بدون ویزا به حوزه اتحادیه اروپا و شنگن
 • سطح کاری کمپانی در کشور پیشرفته فنلاند بسیار بالا
 • بهترین ساعت های کاری در کمپانی ها، سازمان ها و اداره های این کشور
 • جذب نیروی کار مجرب برای توسعه اقتصاد این کشور

دلایل بهره مندی از موسسات کاریابی در فنلاند

سالانه بیش از صدها تبعه خارجی از کشورهای مختلف جهان به دلایل مختلفی، به موسسات کاریابی در فنلاند مراجعه می کنند. زیرا موسسات کاریابی در فنلاند بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال کار در فنلاند به ویژه در مشاغل تخصصی خود هستند. یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب موسسات کاریابی در فنلاند برای کار در این کشور، شرایط استخدام بسیار ساده در این موسسات کاریابی می باشد. بنابراین تمامی اتباع کشورهای خارجی که به دنبال کار در فنلاند هستند می توانند به راحتی از خدمات موسسات کاریابی در فنلاند بهره مند شوند.

برای اینکه بیشتر با دلایل بهره مندی اتباع خارجی از موسسات کاریابی در فنلاند آشنا شوید، جدولی را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم که در این بخش از مقاله به آن می پردازیم:

دلایل بهره مندی از موسسات کاریابی در فنلاندتوضیحات
مشاغل متنوعیکی از اصلی ترن مزیت های موسسات کاریابی در فنلاند این است که، این موسسات گزینه های متنوع شغلی را برای متقاضیان با تخصص های مختلف ارائه می دهد. همچنین از آنجایی که این موسسات در استفاده از استراتژی های خاص اموزش دیده اند می دانند که در کجا می توانند انتخاب گسترده ای از نامزد ها داشته باشند.
نبود بورکراسی های اداریبرای استخدام در مشاغل مختلف از طریق موسسات کاریابی در فنلاند، نیازی به سپری کردن بوروکراسی های اداری پیچیده در زمینه های مختلف ندارید.
کمک به شرکت هاموسسات کاریابی در فنلاند به شرکت ها کمک می کنند تا با خودکار کردن فرآیند با نرم افزارهای پیچیده ای مانند سیستم های ردیابی متقاضی صرفه جویی کنند.

موسسات معتبر کاریابی Adecco و Barona در فنلاند

Adecco یکی از وب سایت های معتبر و امنی است که به متقاضیانی که از سراسر دنیا می خواهند برای کار به فنلاند سفر کنند، امکان یافتن شغل مناسب را می دهد. این تارنما همچنین به تمام متقاضیان خدمات انسانی و کمک های مختلف ارائه می دهد. موسسه کاریابی فنلاند Barona Group در زمینه های کاری مختلف برای متقاضیان بین المللی شغل های مناسب ارائه می کند. اکثر مشاغل این گروه به چند بخش تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • فناوری اطلاعات
 • ساخت و ساز
 • تدارکات
 • صنعتی
 • بهداشتی
 • مراقبت های اجتماعی
 • خدمات دفتری
 • خدمات اداری

موسسات معتبر کاریابی Boyden و Enter در فنلاند

Boyden از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند می باشد که متعهد به ساختن اقتصاد کشور با جذب و حفظ رهبران واجد شرایط برای مشتریان خود است. موسسه Enter فنلاند یکی از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند است که هدف آن ارائه خدمات به مشتریان سرویس دیجیتالی برای امور مهاجرتی می باشد. سایت کاریابی Dell Professional فنلاند نیز می تواند گزینه مطلوبی جهت کاریابی باشد.

موسسات معتبر کاریابی Boyden و Enter در فنلاند

موسسات Job Step و Pocket در فنلاند

Job Step فنلاند یک مرکز استخدام خبری در دانشگاه های فنلاند است. این تارنما شامل 2 سرویس مختلف است؛ یک سرویس استخدامی و یک سرویس اطلاعاتی. این سیستم شامل 30 پلی تکنیک در زبان فنلاندی، سوئدی و انگلیسی عمل می کند. Pocket فنلاند به متقاضیان این امکان را می دهد که شغل مورد نظر خود را در روزنامه بر اساس محل و دسته بندی کار بیابند. موسسه Helsinki University نیز از دیگر موسسات کاریابی در این کشور محسوب می شود.

موسسات معتبر کاریابی VPS Group و Alpha در فنلاند

VPS Group در سال 1987 تاسیس شده است و خدماتی را در زمینه کارمندان موقت، استخدام کارمندان دائمی، برون سپاری و ارزیابی مناسبات ارائه می دهد. از طریق این گروه کارکنان ماهر و قابل اعتماد را می توانید پیدا کنید. Alpha فنلاند موتور جستجو و ارزیابی اجرایی برتر است که با تمرکز بر بهترین تجربه و نتایج مشتریان است.

وب سایت های کاریابی در فنلاند

به غیر از موسسات معتبر کاریابی در فنلاند، تارنماهای معتبر نیز برای کاریابی در فنلاند ایجاد شده اند که عبارتند از:

 • MONSTER.FI.COM
 • SEURE.COM
 • STPOINT.COM
 • GOBSTEP.COM
 • UNIVERSITY OF HELSINKI
 • VMPGROUP

متخصصان موسسه سفیران سروش سعادت همچنین می توانند هموطنان عزیز را از بهترین راه های مهاجرت به فنلاند مطلع سازند. در این مقاله متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت سعی بر این داشته اند که شما را از شرایط موسسات معتبر کاریابی در فنلاند و همچنین وجود سازمان های مختلف مطلع کنند.

پرتکرارترین سوالات موسسات معتبر کاریابی در فنلاند

در این بخش به مهم ترین سوالات پاسخ می دهیم:

 • دلایل بهره مندی از موسسات کاریابی در فنلاند شامل چه مواردی می باشد؟ سالانه بیش از صدها تبعه خارجی از کشورهای مختلف جهان به دلایل مختلفی، به موسسات کاریابی در فنلاند مراجعه می کنند. زیرا موسسات کاریابی در فنلاند بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال کار در فنلاند به ویژه در مشاغل تخصصی خود هستند. یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب موسسات کاریابی در فنلاند برای کار در این کشور، شرایط استخدام بسیار ساده در این موسسات کاریابی می باشد. بنابراین تمامی اتباع کشورهای خارجی که به دنبال کار در فنلاند هستند می توانند به راحتی از خدمات موسسات کاریابی در فنلاند بهره مند شوند.
 • مهم ترین وب سایت های کاریابی در فنلاند کدام اند؟ MONSTER.FI.COM، SEURE.COM، STPOINT.COM، UNIVERSITY OF HELSINKI و VMPGROUP
امتیاز دهید

3 دیدگاه برای “موسسات معتبر کاریابی در فنلاند

 1. شیرمحمد گفت:

  تشکر از معلومات شما

 2. مهران شایان گفت:

  از اقلیتهای مذهبی هزارها جانش در خطر است ذ می باشم بخاطر که خانواده ام را نجات بدهدم از گسنگی ویزه کاری فندلان را می خواهم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   با مشاورین ما در تماس باشید تا بتونند به شما کمک کنند تا در این زمینه به موفقیت برسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *