ویزای کاری

موسسات کاریابی در قطر

موسسات کاریابی در قطر

قطر شرایط کاری مناسبی دارد و افرادی که طالب اخذ ویزای کار هستند می­ توانند با مراجعه به موسسات کاریابی در قطر شغل مورد نظرشان را بیابند. البته از سال 2024 به بعد برخی از شیوخ قطری این اجازه را دارند تا با صدور دعوتنامه یا همان نامه کفیل درخواست صدور ویزا برای فرد متقاضی کنند. افراد زیادی از دیگر کشورها همچون کشورهای اروپایی و انگلستان نیز برای انجام کار و سرمایه گذاری در قطر به این کشور مهاجرت می­ نمایند.

با توجه به بالا بودن حقوق و دستمزد در قطر و از طرفی عدم پرداخت مالیات در این کشور افراد زیادی علاقمند به انجام کار در کشور قطر هستند. قطر دارای ذخایر و منابع نفت و گاز بسیاری می­ باشد و بیشترین درآمد این کشور نیز بر پایه صادرات این مواد است. در گذشته و قبل از کشف منابع نفتی در قطر، بیشتر مردم این کشور به تجارت مراورید و ماهیگیری مشغول بودند، اما پس از کشف منابع نفتی این کشور فرصت های شغلی بسیار مناسبی برای مردم قطر بوجود آمد. برخورداری از دعوتنامه کاری برای افرادی که خارج از قطر حضور دارند و برای انجام کار به این کشور مهاجرت می ­نمایند، از ملزومات صدور ویزای کار می باشد.

شرایط کار در قطر در 2024

همانطور که می­دانید انجام کار در قطر در سال 2024 طرفداران زیادی دارد. میزان ساعت کاری در قطر بطور متوسط 40-48 ساعت در هفته در نظر گرفته شده است و کارمندان اجازه انجام اضافه کاری را نیز دارند. حقوق کارکنان در قطر در مقایسه با کارمندان اروپایی بیشتر است و دولت قطر نیز به ندرت از کارکنان در این کشور مالیات اخذ می­ نماید، اتباع خارجی برای ورود به قطر به منظور انجام کار در این کشور باید ویزای کاری قطر را دریافت نمایند که دارای اعتبار 6 ماهه تا 3 ساله می­ باشند و افراد اجازه تمدید آن را برای مدت طولانی نیز خواهند داشت. البته در حال حاضر بهترین نوع ویزای کار در دنیا ویزای کار آلمان می باشد. جهت مطالعه مقاله مورد نظر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اجازه کار با موسسات کاریابی در قطر

یافتن شغل و کارفرما در قطر، اجازه کار در قطر و مهاجرت به قطر برای اخذ دعوت نامه شغلی کمی دشوار است، اما در این کشور برخی از موسسات کاریابی در قطر وجود دارد که افراد می­توانند رزومه های کاریشان را به این دفاتر ارسال نمایند. کارفرمایان نیز با مشاهده رزومه کارکنان، با آنان ارتباط برقرار نموده و در صورت توافق دعوتنامه کاری ارسال می­ نمایند. سایت های موسسات کاریابی در قطر مشاغل مورد نیاز کارفرمایان و شرایط انجام کار در شرکت های مورد نظر را در این کشور به نمایش گذاشته و کارکنان می­توانند به راحتی رزومه هایشان را برای این دسته از کارفرمایان ارسال نمایند.

امروزه کشورهای که برای اشخاص متقاضی ویزای کار صادر می کنند، کشورهای هستند که از نرخ بیکاری پائینی برخوردار می باشند و شرایط کاری فوق العاده ای دارند. در این میان می توان به کشورهای آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی در اتحادیه اروپا و عمان و قطر در حاشیه خلیج فارس نیز اشاره داشت. در خصوص پیدا کردن کار در این کشورها بهترین گزینه سایت ها و موسسات کاریابی هستند که در این کشورها قرار دارد. برخی از مهم ترین موسسات کاریابی در قطر عبارتند از:

 • easyexpat
 • jobsinqatar
 • bayt
 • Monster Gulf
 • Gulf Talent

اجازه کار با موسسات کاریابی در قطر

مدارک لازم برای استخدام در قطر در 2024

جهت استخدام در قطر در سال 2024 مدارک زیر باید ارائه گردد:

 • مدارک هویتی
 • مدارک گواهی سلامت وزارت بهداشت قطر
 • مدرک اجازه کار اداره کار قطر
 • ویزای دارای اعتبار کشور قطر

تا سال 1967 کشور قطر یکی از مستعمرات انگلستان بود اما پس از آن این کشور استقلال خود را بدست آورد. مردم این کشور مسلمان هستند و در تمامی اموز زندگی خود بر طبق شریعت اسلام عمل می­نمایند. حکومت کشور قطر بصورت پادشاهی اداره می­گردد. ناگفته نماند مردم کشور قطر به سخاوت و مهمان نوازی معروفند.

کار در قطر با جای خواب

کار در قطر با جای خواب در مشاغل خاص و با درآمد های کم پیدا می شود زیرا جای خواب به عنوان یک مزیت و هزینه برای کارفرما محسوب شده و درآمد در این مشاغل کمتر خواهد بود. کار در قطر با جای خواب با مشاغلی همچون نگهبانی و سرایداری و نظافت و حفاظت و برخی موارد کارگر ساده هم در برخی مشاغل مانند سوپرمارکت ها و رستوران ها که شبانه روزی هستند یافت می شوند. فرصت های شغلی مذکور در قطر با جای خواب وجود دارند که می توانند برای کارگران ساده شغل مناسبی باشند که هزینه مسکن را بسیار کاهش می دهد.

کار در کشتی قطر

یک شرکت کشتیرانی مشهور در قطر که فرصت های شغلی هیجان انگیزی را ارائه می دهد. اگر به دنبال شغلی با ارزش در صنعت دریایی هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. طیف گسترده ای از فرصت های شغلی موجود در شرکت حمل و نقل قطر را کشف کنید. از عملیات دریایی گرفته تا تدارکات و مدیریت، گزینه های شغلی متنوعی را برای افراد با مجموعه مهارت ها و سوابق مختلف ارائه می شود. آن ها تلاش می کنند افراد با استعدادی را جذب کنند که علاقه مند به صنعت هستند و برای ارائه برتری تلاش می کنند.

استخدام نقاش ساختمان در قطر

استخدام نقاش ساختمان در قطر دارای شرایطی است که فرد باید آن ها را داشته باشد. البته در هر پروژه ای کارفرما ممکن است موارد مختلفی را مدنظر داشته باشد. به طور مثال ممکن است شرایط کارفرما حداقل 2 سابقه کار و سن مورد نظر او بالای 25 سال باشد. یا ممکن است کارفرمایی رده سنی خاصی برای شغل نقاش ساختمان قطر نداشته باشد. برخی ممکن است جنسیت فرد را فقط مرد بپذیرند و برخی دیگر نه. اما به صورت کلی مردان شانس بیشتری برای کار به عنوان نقاش ساختمان در قطر دارند.

استخدام اپراتور تاور کرین خارج از کشور

اپراتور تاور کرین یک شغل پردرآمد و مسئولیت ‌برانگیز است که در خارج از ایران نیز بسیار طرفدار دارد. برای کار در این حرفه در خارج از کشور، ابتدا باید دارای مدارک و مهارت ‌های لازم باشید. بسیاری از کشورها از جمله قطر نیاز به مهارت و تجربه اپراتور تاور کرین دارند و از طریق سایت‌ های کاریابی مختلف می‌توانید به دنبال فرصت ‌های شغلی در این زمینه بگردید. همچنین، رزومه خود را به زبان انگلیسی تهیه کنید و در سایت ‌های مختلف ثبت نام کنید تا فرصت‌های شغلی را از دست ندهید.

شرایط همراه در ویزای کار قطر

شما می توانید خانواده درجه یک خود را به همراه خود به کشور قطر ببرید. منظور از خانواده همسر قانونی و فرزندان هستند. امکان همراه داشتن فرزند خواندگان نیز وجود دارد اما برای این کار نیاز به گذران مراحل ادارای بیشتری وجود دارد، همچنین این امکان وجود دارد که فرد والدین وابسته خود را نیز همراه داشته باشد. توجه داشته باشید که ازدواج شما حتما باید به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد.

تا زمانی که فرصت برای کار در آلمان، کار در کانادا و کشورهایی از این دست وجود دارد، انتخاب قطر به عنوان مقصد کاری می تواند یک اشتباه بزرگ به حساب آید که چندان معقول نیست. کشوری مانند کانادا به شدت از کانون خانواده حمایت می کند و به همین دلیل است که مهاجرت به کانادا از طرق مختلف به سادگی به همراه تمامی اعضای خانواده میسر می شود. روش های مهاجرتی بسیاری در جهان وجود دارد که به کمک آن می توان به بهترین کشور های جهان مهاجرت کرد و شرایط مناسبی برای خود ایجاد کرد. کارشناسان و مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت دراین مقاله در خصوص موسسات کاریابی در قطر توضیحاتی ارائه نمودند.

3.9/5 - (37 امتیاز)

1,141 دیدگاه برای “موسسات کاریابی در قطر

 1. yar گفت:

  سلام. بازار کار برای مهندسی شیمی چه طوره
  آیا میشه کار خوب پیا کرد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله این امکان برای شما وجود داره

 2. مهدی غلامپور گفت:

  سلام من دوست دارم به کشور قطر مهاجرت کنم میخام کار تعمیرات خودرو بگیرم میشه تو کشور قطر کار تعمیرات خودرو یاد گرفت

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر شما باید سابقه کار داشته باشید تا بتونید کار پیدا کنید

 3. فرشاد گفت:

  راننده بیل مکانیکی هستم ویژه دار فنی خوب کار کرده در امور ذوب وریخته گری (ضایعات چنگ قیچی مگنت )پیکور وپاکت هم کار کردم ایا در کشورهای حاشیه خلیج فارس میتوانم مشغول بکار بشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله در همین سایت هایی که ذکر شده جستجو کنید. هم کشور عمان و هم قطر می تونید کار پیدا کنید

 4. سیامک گفت:

  سلام .مدرک دان ۶کونگ فو .و کار در بوکس جودو .کیک بوکس و حکم و مقامهای زیاد .سابقه کار متعددبادیگاردی و محافظی شخص و مکان و سرتیم بودن با مدارک معتبر .فایتر رینگی و خیابانی با هر گونه امتحان تست بدنی فیزیکی و روانشناسی مرتبط به کار مشکلی نیست .سابقه ۱۲ سال کار security گارد در انگلیس هم دارم .میخواستم بدونم چجوری میتونم کشور عربی یا اطراف ایران کارم رو دنبال کنم ؟؟ البته اگر کسی هم مدیر هست و دنبال استعداد تو مملکت خودمون هست شماره تماس خودمه …با تشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید سایت هایی که ارائه شده رو بررسی کنید تا به کار برسید

 5. علیرضا هژبری گفت:

  سلام راننده جرثقیل هستم پایه یک هم دارم (سبک . سنگین )با ده سال سابقه لطفن راهنمایی کنید چطور میشه در کشور قطر کار پیدا کرد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید از طریق همین موسسات کاریابی شغل مورد نظر خودتون رو پیدا کنید

 6. ابراهیم شفایی گفت:

  سلام من حدود 20سال سابقه کار سرویکاری موتور و گیربکس اتومات رو دارم ولی تجربی هست مدرک ندارم بنا به دلایلی تمام سرمایه خودمو به جای مهریه دادم زبان خارجی بلد نیستم در چه صورت میتونم به قطر سفر کنم تا کار مناسب شغلم و جای خواب پیدا کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله می تونید اقدان کنید ولی باید بدونید که با جای خواب معمولا کار نمی دن یا اگر بدن، اصلا استاندارد نداره

 7. حسن گفت:

  سلام من سابقه 15سال کار در بیمارستان های دولتی شیراز رو دارم سنم 36الان کارشناسی hse رو خوندم میتونم یا شرایط کار در این کشورها رو دارم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله مشکلی از این بابت نیست

 8. رضا گفت:

  سلام من ۲۹سال سن دارم آشپز هستم به کار لوله کشی ساختمان هم واردم دیپلم دارم آیا در قطر یا کشوری دیگر کار برای ما پیدا میشه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله می تونید از طریق کفیل وارد این کشور بشید و دنبال کار بگردید

 9. امید گفت:

  با سلام.. من لیسانس شیمی دارویی دارم و 34 سال سن دارم. مدارک متفرقه دیگری از فنی حرفه ایی دارم.. میخاستم بدونم ایا برای کار در قطر برای من موقعیت هست یا نه.. و هم چنین دونستن زبان انگلیسی یا عربی الزامیه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله زبان انگلیسی رو بلد باشید کفایت می کنه

 10. مهدی محمودی گفت:

  من ۳۹ ساله مجرد دیپلمه از تهران
  شرایط شغل رانندگی را می خواستم بدانم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   افراد زیادی هستند که می تونن با شغل شما مهاجرت کنند. در نظر داشته باشید که باید از طریق سایت های کاریابی در قطر، دنبال کار بگردید تا بتونید در نهایت یک پیشنهاد شغلی به دست بیارید

 11. هاجر گفت:

  سلام من ۲۵سالمه ومدرک کاربرماساژ دارم وهمسرم۳۲سالشه وکارش نصب دوربین های مداربسته وهوشمندسازی منزل هست..میتونیم درقطر یاعمان کارپیداکنم..عربی بلدیم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله هم می تونید همین موسساتی که ذکر شده رو جستجو کنید تا به کار برسید.
   هم این که می تونید برای برای پیدا کردن کفیل اقدام کنید

 12. یاسر گفت:

  یاسر هستم مجرد….
  دوست دارم در رشته ی خودم مشغول بکار باشم و مهاجرت کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   باید یا از طریق همین موسسات کار پیدا کنید یا این که یک کفیل داشته باشید که بتونید برید قطر دنبال کار بگردید

 13. فاضل چلداوی گفت:

  باعرض سلام بند جوان ۳۸ ساله ودارای ۷سال سابقه کار به عنوان رانند لیفتراک هستم وبه زبان عربی کاملا مسلط هستم آیا برام در کشور قطر یاعمان کار هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله این مسیر برای شما وجود داره. با توجه به این که به زبان عربی تسلط دارید، می تونید از سایت های کاریابی استفاده کنید برای این که بتونید شغل مورد نظر خودتون رو از ایران پیدا کنید

 14. علی ناطقی گفت:

  سلام بنده بالای 23سال است درحوزه تولید پوشاک فعالیت دارم و چندسالی ست بعنوان مشاور فنی و مدیر فنی واحد مهندسی محصول برندهای بزرگ و مشهور ایران فعالیت میکنم،شرایط کار برای بنده هست جسارتا

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   نفرمودید که خودتون چند سالتون هست.
   باید از طریق موسسات کاربای استفاده کنید. البته راه ساده تر و بهتر این هست که از طریق یک کفیل خودتون رو به قطر برسونید که بتونید مستقیم توی این کشور دنبال کار بگردید

 15. عبدالله گفت:

  سلام من سیزده سال سابقه کار دارم از شرکت ملی نفتکش ایران و تمام مدارک بین‌المللی دریانوردی دارم حتی گذرنامه دریانوردی کشور پاناما و قبرس دارم خواهان کار در کشتیهای قطر هستم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید مستقیما از طریق همین موسساتی که از اون ها یاد شده کار پیدا کنید.
   به دلیل خاص بودن شرایط شما، می تونید سریع تر به کار برسید

 16. مهسا گفت:

  سلام وقت بخیر
  من معلم زبان انگلیسی در مدارس هستم. 6 سال سابقه کار دارم و مدرک ایلتس و ttc هم دارم. در اموزشگاههای مطرح هم تدریس میکنم. خواستم بپرسم امکانش هست که به عنوان معلم زبان در قطر مشغول به کار بشم
  ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ورود به مدارس این کشور ساده نیست اما اگر بتونید در آموزشگاه های دیگه این مهم رو انجام بدید، شرایط بهتری خواهید داشت

 17. سعید بخت خواه گفت:

  با سلام بنده غواص صنعتی هستم و اوپراتور اتاق فشار مایلم در کشور قطر مشغول به کار شوم میشه راهنمایی کنین ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یا کفیل پیدا کنید یا این که از طریق سایت های کاریابی که معرفی شدن، شغل پیدا کنید

 18. حسن اکبرپور گفت:

  سلام شغل من لوله کشی و جوشکاری هست مدرک جوشکاری هم دارم چگونه میتونم کار پیدا کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا باید یک کفیل پیدا کنید، یا از طریق سایت های کاریابی در این کشور اقدام کنید به کاریابی

 19. داریوش ورکیانی گفت:

  سلام من 56 سال سن دارم 30سال در موضوع کنترل کیفیت در ساخت تجهیزات در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کار کرده ام. آیا میتوانم در کشور قطر کار کنم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   این که سن شما در آستانه بازنشستگی قرار داره و البته از نظر سابقه کاری هم نزدیک به بازنشستگی هستید، بسیار سخت می تونید در این مسیر گام بردارید

 20. صمد عباسی گفت:

  سلام خستا نباشید من راننده گریدر حرفه ای هستم و ۲۵ سال سابقه کاری دارم و به جز راه سازی در سد سازی هم کار کردم و گواهیتامه ویژه هم دارم چطور میتونم در خارج از کشو کار پیدا کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اگر هدف شما قطر هست، باید یک کفیل در این کشور پیدا کنید که مجوز حضور شما در این کشور رو به دست بیاره و شما بتونید توی این کشور به کار مشغول بشید.
   با این سابقه کاری، خیلی بعید هست توی کشورهای مطرح اروپایی کار پیدا کنید چون در آستانه بازنشستگی هستید

 21. علیرضا گفت:

  سلام ۴۰ سال دارم آیا میشه بااین مشخصات به کویت یا قطر رفت
  رزومه و مهارت ها آشنایی با کامپیوتر و فنی مسئول روابط عمومی فدراسیون دفاع شخصی مسئول کمیته فنی دفاع شخصی درسبک های مختلف مدرس هنرهای رزمی هستم مدرک مربیگری رسمی از فدراسیون کشوری وجهانی دفاع شخصی و مربیگری جت بوکسینگ با مدرک فدراسیون کشوری. دان1 های فول کنتاک گواهینامه ومدرک سیر سیاه کونگ فو توآ مدرک داوری آشنایی باحراست وحفاظت آشنایی با سلاح گرم وسرد
  آشنای کامل با حراست و مانیتورینگ
  گواهینامه رانندگی پایه دوم وگواهینامه موتور سیکلت

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   به قطر می تونید ولی کویت امکان ورود شهروندان ایرانی رو نمی ده

 22. علی شهریاری گفت:

  ببخشید کفیل یا پیمانکار ایرانی باید از کجا پیدا کنم
  چون از چن نفر سوال پرسیدم میگن یا باید زبان انگلیسی بلد باشی یا عربی ولی من متاسفانه هیچ کدوم رو بلد نیستم
  اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کفیل شما حتما باید قطری باشه وگرنه قبول نمی کنند درخواستتون رو.
   برای پیمانکار هم باید جستجو کنید تا ایرانی پیدا کنید مسیر مشخصی وجود نداره

 23. علی شهریاری گفت:

  سلام من ۳۰ سالم هست و فیتر خط لوله گاز و ساخت ایستگاه گاز و ابزار دقیق و و جوشکار لوله هستم خواستم اگه بشه قطر مشغول کار بشم اگه میشه راهنمایی کنید
  ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل قطری داشته باشید یا این که از طریق موسسات کاریابی یک پیشنهاد کاری به دست بیارید تا بتونید به قطر مهاجرت کنید و ویزای کاری رو دریافت کنید.

 24. نسیم گفت:

  نسیم
  با سلام و خسته نباشید
  من 17سال سابقه بیمه دارم و در شهرداری کار میکنم مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارم چجوری میتونم اقدام کنم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا باید از طریق همین موسسات کاریابی رزومه ارسال کنید که به پیشنهاد کاری برسید، یا این که یک کفیل پیدا کنید و خودتون رو به قطر برسونید و دنبال کار بگردید

 25. غلامعباس شتردار گفت:

  سلام منراننده حرفه ای هستم با گواهینامه متبر باروزمه کاری لیفترا ک .لودر .جرثقیل .پایه یک مدارک کامل با کارت هوشمند با۲۰سال سابقه مرایاری

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا از طریق همین موسساتی که معرفی شده یا از طریق پیدا کردن یک کفیل، باید یک شغل در قطر پیدا کنید

 26. رسول حیدری فجر گفت:

  راننده لیفتراک حرفه ای هستم رول گیر نیزه کلمپ برقی دیزل بنزین. ووومایلم در خارج کشور با حقوق خوب کار شرایط و. لطفاً توضیح دهید ممنون وسواس گذارم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما برای این که بتونید در قطر کار کنید، یا باید مستقیم از همین موسسات کار پیدا کنید، یا این که برای رسیدن به کار کفیل پیدا کنید و تشریف ببرید قطر

 27. فرهاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده فرهاد پرهیزگار هستم
  جوشکار زیر آب آرگون با 3سال سابقه کار
  کار برام هست ک بیام و چه جوری مراجعه کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل داشته باشید در قطر که مجوز حضور شما در این کشور رو صادر کنه.
   می تونید در دوره ای که دعوتنامه دارید در این کشور دنبال کار بگردید و اگر قرارداد امضا کردید، می تونید اقامت موقت به دست بیارید

   1. فرهاد گفت:

    بدون مجوز نمیشه که بیام ؟
    مثلا خودم بلیط بگیرم ویزا اینا بعد بیام قطر
    دنبال کار بگردم
    واسه کار بیشتر کجا مراجعه کنم

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     شما می تونید ویزای توریستی بگیرید و 14 روز در قطر باشید. ولی اگر کار پیدا کردید، باید برگردید ایران و اقدام کنید برای ویزای کاری

 28. Danial.diver گفت:

  سلام وقت بخیر من 22سالم هست
  و غواص صنعتی هستم با مدارک بین‌المللی ،
  خدمت تمام شده،و اکنون دنبال کار در قطر میگردم
  شرکتی هست که دعوت نامه برا بفرسته. یا هر طور که امکان داره کاری مرتبط با شغلم در قطر پیدا شه؟
  با هر شرایطی!!!
  آماده و سر حااال

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که سابقه کار نداشته باشید، سخت می تونید کار مرتبط پیدا کنید. بهتر هست در این صورت یک کفیل پیدا کنید که مجوز اولیه حضور توی این کشور رو برای شما فراهم کنه

 29. مهرداد مالمیر گفت:

  با سلام بنده آشپز دانشگاه علوم پزشکی هستم خیلی دوست دارم تو قطر کار کنم خسته شدم در ایران با حقوق کم و با وضع مالی خراب اگه هر کاری هم باشه انجام میدم تورو خدا اگه تونستید کمکم کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا باید کفیل پیدا کنید یا این که مستقیم یک پیشنهاد شغلی از قطر داشته باشید تا بتونید اقدام کنید

 30. حمید گفت:

  سلام حمید هستم ۴۲ساله
  بامدرک بین‌المللی فن ورز هوایی (سیمبان) شبکه
  چگونه میتوانم در قطر مقیم و مشغول به کار شوم
  ممنونم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   از سایت های کاریابی در قطر جستجو کنید یا اینکه یک کفیل قانونی پیدا کنید که از این طریق بتونید خودتون رو به قطر برسونید و مستقیم کاریابی کنید

 31. عزیزموسوی گفت:

  سلام ایا برای کارهای ساختمانی متوانیم مهاجرت کنیم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در حال حاضر این مشاغل محدودیت هایی داره از نظر تعداد مشاغل در دسرس و شهروندان کشورهای هند و اون ناحیه با درآمد خیلی کم در این کشور مشغول کار هستند.
   بهتر هست که سایت های کاریابی رو چک کنید

 32. سیدمحمدمیرشعبانی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۴۲ ساله هستم دارای گواهینامه پایه یک وکارباتریلی
  ایاامکان کاربرای من فراهم هست
  ممنون از راهنمایی شما

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله این امکان برای شما وجود داره که از این طریق به کار برسید. باید یا کفیل پیدا کنید یا این که پیشنهاد کاری دریافت کنید

 33. آیلین گفت:

  سلام
  کارشناسی ارشد معماری دارم
  ۱۵ سال سابقه تدریس در دانشگاه ها و مسلط به نرم افزارهای معماری برای طراحی و طراحی داخلی هستم.
  طراحی پلان نما و داخلی هم انجام میدهم ولی شرایط کار و درامد واقعا جالب نیست و حق الزحمه بسیار کم در مقابل زحمت زیاد .ممنون میشم راهنماییم بفرمایید که از چه طریقی میتونم اقدام کنم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای مهاجرت به قطر از طریق کار، شما می تونید از طریق کفیل اقدامات رو انجام بدید.
   راه دیگه این هست که از طریق موسسات کاریابی توی این کشور اقدام کنید و فرصت های شغلی رو مورد بررسی قرار بدید

 34. حسین موحدپور سر آشپز بین المللی گفت:

  سلام بنده سرآشپز ایرانی فرنگی فول هستم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید مستقیما با برخی از رستوران های موجود در قطر مکاتبه کنید و رزومه دقیق خودتون رو ارسال بفرمایید

 35. کامران گفت:

  سلام بنده ۳۸ ساله دارای مدرک فنی حرفه ای ماساژ روسی و تایلندی هستم آیا امکان کار در کشور قطر برای من وجود داره

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله به ویژه در حال حاضر که به جام جهانی نزدیک می شیم ولی باید در نظر داشته باشید که درخواست ها برای رسیدن به کار در این کشور به ویژه در حوزه ای که شما فعالیت می کنید در این دوره بسیار زیاد هست.
   از طریق موسسات کاریابی یا کفیل اقدامات لازم رو انجام بدید

 36. هادی خلیفات گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده دریانورد هستم با 11 ساله سابقه مرخصی که بهم میدادند و مشغول به کارهای که انجام میدادم برات بیان میکنم؟
  کمک آشپزی
  کمک جوشکار
  بتن کاری
  بنایی
  نما
  خدماتی
  نظافت خونه و … و ساختمانی و ویلا و کشاورزی و … دام داری اصلا کار نکردم و بلو نیستم ،
  جا خواب و خوراک داشته باشد
  مجرد هستم 31 ساله
  مرخصی داشته باشد
  ممنونت میشم اگر کارگری هم بامبلغ زیاد بدند خبرمون کنید
  ساکن آبادان

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما برای این که بتونید به خواسته خودتون برسید، باید سایت های کاریابی در قطر رو چک کنید.

 37. خالد چنانی گفت:

  گفتید که مترجمین زبان عربی برای کار درقطر نیاز به کفیل ندارند خود شرکت کفیل برای آنها هماهنگ میکنه درسته.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر ما همچین ادعایی رو بیان نکردیم!
   در صورتی که پیشنهاد کاری داشته باشید از شرکتی قطری، دیگه نیازی به کفیل پیدا کردن ندارید

 38. صادق صریح زاده گفت:

  سلام من راننده بیل مکانیکیم. جویای کار در قطر هستم
  سابقه کار با انواع بیل سبک و سنگین راتا1250 دارم ومصلط به کار در معادن آهن . وشیب زنی . زهکشی . احداثی با چند سال سابقه بخاطر مشکلات اقتصادی میخام قطر برم شاید مشکلاتمون حل بشه کفیل هم دارم چکار کنم از کجا شروع کنم. ممنون.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اگر کفیل دارید، دیگه نیازی نیست که شما کاری بکنید، ایشون باید یک دعوتنامه برای شما ارسال کنند و شما با استفاده از اون یک وقت از سفارت قطر بگیرید و تشریف ببرید اونجا

 39. بهزاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده مدرک
  کاردانی مدیریت کسب و کار
  برق صنعتی فنی حرفه ای
  طراحی و plc فنی حرفه ای
  مربیگری ورزش ووشو
  تعمیرات موبایل
  دارم،میشه راهنمایی کنین از چه طریقی بتونم با کارفرما قطر یا کانادا ارتباط برقرار کنم؟
  ممنونم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   تنها راه شما، چک کردن سایت موسسات کاریابی در این کشورها هست

 40. جمشید گفت:

  سلام من تولید کننده سنگ های مصنوعی و آنتیک هستم میخواهم به قطر مهاجرت کنم آیا برای عنوان شغلی که دارم در قطر کار پیدا می‌شود

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله می تونید در این زمینه هم فعالیت داشته باشید. سایت ها موسسات کاریابی در قطر رو مورد بررسی قرار بدید و عنوان شغلی خودتون رو پیدا کنید

 41. روح الله گفت:

  سلام بنده ۴۰سال سن دارم و گواهینامه لیفتراک را دارم عرب زبان هستم ساده ترین روش برای کار درقطرچیست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   این که از طریق موسسات کاریابی که معرفی شد، دنبال کارهای مرتبط با تخصص خودتون بگردید

 42. علیرضا گفت:

  من برنامه نویس وب ام 50سالمه
  آیا توی قطر برام من کار هست
  مدرک تحصیلی آنچنانی ندارم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   مسیر بسیار سختی پیش روی شما قرار داره. سایت های کاریابی توی این کشور رو مورد بررسی قرار بدید

 43. علی لشکری گفت:

  سلام بنده تعمیرکار ماشینهای اداری هستم چطور میتونم در قطر کار پیدا کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید یک کفیل پیدا کنید توی قطر که به شما مجوز بده توی این کشور دنبال کار بگردید و یا به طور مستقیم از سایت های کاریابی این کشور کار پیدا کنید

 44. سجاد جلالي گفت:

  سلام وقت بخير
  من كارشناسي مهندسي نفت دارم و در حال حاضر در دكل حفاري كار ميكنم چجوري ميتونم برا دكل هاي حفاري قطر و شركت نفت هاي قطر رزومه ارسال كنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا باید از موسسات کاریبای اقدام کنید به ارسال رزومه یا این که سایت شرکت ها رو پیدا کنید و بهشون پیام بدید

 45. mohammad گفت:

  سلام بنده سنگ کار هستم نماهای سنگی کار میکنم آیا میتونم ب قطر مهاجرت کنم باخانواده ام وآیا سنگ کاری درآمد خوبی دارد درآنجا؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما باید اول تشریف ببرید وقتی کار پیدا کردید می تونید سایر اعضای خانواده رو هم دعوت کنید

 46. حسن شمس اسفندآباد گفت:

  مدیریت محترم
  با سلام و عرض ادب
  بنده دکتر حسن شمس اسفندآباد هستم.‌لیسانس روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی. لیسانسیات و دکتری در روانشناسی از دانشگاه استکهلم، سوئد. دانشیار دانشگاه که اخیر در ۶۸ سالگی بازنشسته شده ام. ۸ کتاب درسی تالیف و دو کتاب درسی ترجمه کرده ام که ناشر غالب آنها سازمان انتشارات سمت است. حدود صد مقاله به زبانهای انگلیسی و فارسی دارم و در کنفرانسهای بین المللی بسیاری حضور داشته ام. به زبان انگلیسی و سوئدی تسلط دارم.‌۱۵ سال است که با همسرم مرکز مشاوره رهنما در تهران را اداره می کنیم و من در آنجا مشاوره فردی و مشاور پیش از ازدواج، و مشاوره خانواده می دهم. تمایل به کار در کشورهای خلیج را دارم. با توجه به تجربه شما برای یافتن کار در حیطه روانشناسی در حیطه تدریس یا مشاوره در کشورهای خلیج چه باید انجام دهم.ایا چنین امکانی برای بنده می توان متصور شد؟
  پیشاپیش از وقتی که به پاسخگویی به سوال بند اختصاص خواهید داد تشکر می نمایم. با آرزوی تحقق آرزوهایتان
  حسن شمس اسفندآباد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   وقت شما بخیر. برای شما شاید بهترین گزینه این باشه که مرکز خودتون رو به این کشورها منتقل کنید و در حقیقت از طریق سرمایه گذاری وارد خاک این کشورها بشید

 47. اسماعیل توکلی گفت:

  سلام وقت بخیر
  مدرک پایه یک رانندگی دارم، ۴۴سالمه.
  برای رفتن به کشورقطر باید چکاربکنم؟ اصلا به پایک در قطر احتیاج دارند؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید با در اختیار گرفتن یک کفیل، خودتون رو به قطر برسونید و دنبال کار بگردید. حرفه شما متقاضی داره.

 48. حمید کرمی گفت:

  سلام خسته نباشید
  ۲۰سال سابقه کار در باطریسازی یا برق خودر دارم فعلا هم مشغول کار هستم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اگر کفیل پیدا کنید می تونید اقدام کنید

 49. محمود گفت:

  سلام
  من برنامه نویس هستم، چطور میتونم با ویزای کار قطر را دریافت کنم؟ زبان انگلیسی هم در حد متوسط هستم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک پیشنهاد کاری از این کشور دریافت کنید یا این که با استفاده از کفیل به این کشور وارد بشید و دنبال کار بگردید

   1. حسن حریزاوی گفت:

    سلام جوشکار هستم متوانم اقدام به مهاجرت کنم ۳۵ سالمه ۱۷ سال کارگاه جوشکاری درب و پنجره دارم به زبان عربی مسلط هستم

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     بله شما می تونید مهاجرت کاری داشته باشید

 50. حمید فصیح گفت:

  سلام فوق دیپلم حقوق، لیسانس روابط دیپلماتیک و همچنین دوره فوق لیسانس روابط بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی رو در سال ۹۳به اتمام رساندم که فقط پایان نامه مونده ۳۸ سال دارم متاهل و دارای ۸سال سابقه کار اجرایی در یک مجتمع آموزشی وابسته به یک نهاد معتبر در تهران رو دارم و قصد گرفتن ویزای کار در قطر رو دارم لطف میکنید راهنمایی کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل در قطر پیدا کنید که مسیر مهاجرت شما به این کشور رو هموار کنه. شما تشریف می برید قطر دنبال کار می گردید و بعد می تونید کار پیدا کنید و بمونید

 51. علی الوانی گفت:

  سلام
  من سابقه 18 سال حسابداری دارم اما زبان انگلیسیم خوب نیست میتونم تو قطر کار پیدا کنم اگه آره چجوری؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما برای کار پیدا کردن در قطر باید زبان عربی یا انگلیسی رو بلد باشید تا بتونید با کارفرما ارتباط برقرار کنید

 52. Sedigheh گفت:

  سلام و عرض ادب
  تکنسین داروخانه یا به اصطلاح عامیانه نسخه پیچ هستم با تقریبا دوسال سابقه کار لیسانس کشاورزی هم دارم اما در حال حاضر مشغول به کار در داروخانه هستم و ۴۰ سال سن دارم .تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم با این شرایط میتونم برای کار در کشور قطر اقدام کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل در کشور قطر برای خودتون پیدا کنید که بتونه مجوز حضور شما در این کشور رو دریافت کنه

  2. ساناز گفت:

   سلام دوره تکنسین داروخانه مدچنل میتونید شرکت کنید

 53. یاسمین گفت:

  سلام آیا میشه کار در قطر رو ب صورت آنلاین پیدا کرد ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله ولی طبیعتا بسیار دشوار هست

 54. قراگوزلو گفت:

  سلام من کارشناس در رشته میکروبیولوژی هستم چطوری میتونم در قطر کار کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل در این کشور داشته باشید تا برای شما دعوت نامه ارسال کنه و شما بتونید توی این کشور دنبال کار بگردید

 55. حمید چراغی گفت:

  سلام من گواهینامه لیفتراک دارم و ۸سال که کار انبارداری شرکت دارو را انجام میدم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که به دنبال کار هستید باید از موسسات معتبر کاریابی استفاده کنید تا برای شما دعوتنامه رسمی کار ارسال کنند

 56. جواد كاظمى گفت:

  سلام من كارم محافظ شخصى و باديگارد هست چگونه ميتوانم به قطر براى كار مهاجرت كنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید کار کنید به شرط این که پیشنهاد کاری دریافت کنید

 57. مینا گفت:

  من پزشک هستم و قصد مهاجرت به قطر دارم،چطور میتوانم کار پیدا کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما ابتدا باید ازمون پرومتریک رو بدید در صورتی که مجوز حضور در قطر رو پیدا کردید، می تونید دنبال کار بگردید

   1. صادق گفت:

    از کجا میتونم کاری پیدا کنم برای رشته های عمران در قطر
    مثل طراحی انجام بدم بفرستم و حقوقم رو بگیرم
    میشه معرفی کنید

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام باید سایت موسسات کاریابی توی این کشور رو مورد بررسی قرار بدید

 58. میثم گفت:

  سلام خسته نباشید از کار خوبتون پدر من پیمانکار صفر تا صد ساختمان هست با سی سابقه کار میخواد بنا بر دلایلی به قطر سفر کنه اگر کمکی میتونید بکنید ممنون میشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل برای ایشون پیدا کنید که بتونن از این طریق کار رو انجام بدن و ایشون برای کاریابی وارد قطر بشن

 59. سید مسعود حسینی گفت:

  سلام . پیمانکار و مجری تاسیسات مکانیک ساختمان هستم صفر تا صد . چطور میتونم رزومه کاری خودم رو برای شرکتها و موسسات بفرستم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید رزومه خودتون رو به زبان انگلیسی تهیه کنید، شرکت های مرتبط با کار و فعالیت خودتون رو شناسایی کنید و بعد از طریق ایمیل رزومه رو در اختیار اون ها قرار بدید

 60. حسن گفت:

  هزینه سفر به قطر چه مقدار میباشد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   به چه منظور و برای چه مدت قصد دارید قطر باشید؟

 61. عباس گفت:

  سلام وقت بخیر .من شغلم دریا نوردی هست و کفیل هم ندارم بخوام برام اقدام کنه.چجوری میتونم برای کار توی کانادا اقدام کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای این که برید کانادا نیازی به کفیل ندارید باید امتیازات کار توی کانادا رو بدست بیارید

 62. یاسین سلیمی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من فوق دیپلم بازاریابی هستم و ۷سال سابقه کار در شرکت شیرین عسل در قسمت فروش دارم میتونم کار پیدا کنم از چه طریقی میشه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل در کشور قطر داشته باشید تا از این طریق بتونید وارد بشید و دنبال کار بگردید

 63. محمد گفت:

  سلام. من راننده بیل مکانیکی هستم با 18سال سابقه کار.. 38ساله هستم. دنبال کار در قطر یا کانادا هستم. ولی گواهینامه ویژه نگرفتم. آیا میشه اونور کار پیدا بشه برام. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید مدارکی که نشون می ده شما در این زمینه حرفه ای و متخصص هستید رو در اختیار داشته باشید

 64. حسین عبدوی نسب گفت:

  سلام خوب هستین من ماساژورم ایا بازار ماساژ در قطر خوب هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   احتمالش وجود داره که در دوره برگزاری جام جهانی به حرفه شما بیش از گذشته نیاز باشه

 65. محمد تقی صالحی پور گفت:

  سلام راننده گریدر هستم با15سال سابقه کار وسن38سال تقاضای کار در خارج از کشور را دارم لطفاً راهنمایی کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای اینکه بتونید در این کشور کار کنید، باید یک کفیل قانونی داشته باشید که مسیر مهاجرت شما به این کشور رو فراهم کنه و بتونید در قطر دنبال کار بگردید

 66. مهدی دهقان گفت:

  سلام دهقان هستم من دوازده سال سابقه کار دارم و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و اعلام حریق و تابلوهای تبلیغاتی و هر چیزی که به برق ساختمان ربط داشته باشه به صورت حرفه‌ای کار میکنم خواستم ببینم برای کار در قطر باید چکار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بهترین روش این هست که بتونید یک کفیل برای خودتون پیدا کنید.کفیل مجوز حضور شما در قطر رو برای کاریابی خواهد گرفت و شما می تونید از این طریق برای رسیدن به این کار در این کشور استفاده کنید

 67. بهروز گفت:

  سلام کفیل چیه چجوری باید پیدا کنم من راننده پایه یک هستم با۱۶ سال سابقه کار

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کفیل فردی هست که برای شما مجوز قانونی دریافت می کنه که بتونید در این کشور به دنبال کار بگردید

 68. درخشان گفت:

  سلام من 43 سال سن دارم و در وزارت نیرو شاغل هستم. 13 سال سابقه تخصصی و مدیریتی دارم. آیا امکان مهاجرت به قطر برای بنده فراهم هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله در صورتی که بتونید کفیل پیدا کنید، می تونید به قطر برید و دنبال کار بگردید

 69. مهندس بهنام گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر بابت راهنمایی و وقتی که برای ما می‌گذارید.
  بنده یک مکانیک متخصص و خاص دستگاههای صنعتی و راهسازی و معدنی مثل بیل و لودر و لیفتراک و سیستم های هیدرولیک هستم که در حرفه خودم جزو اثتسنا ها هستم میخواستم بدونم کدوم کشور خارجی برای شغل من تقاضای بیشتر و بهتری داره.
  ممنونم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما سنتون رو نفرمودید و این که چندسال سابقه کار دارید.
   در صورتی که کمتر از 40 ساله هستید و دیپلم 12 ساله و مدارک فنی دارید، می تونید برای کار در آلمان اقدام کنید که نیازمند دریافت مدرک زبان در سطح B2 آلمانی هست

 70. رمضان افروز گفت:

  سلام من جوشکار ارگون هستم کاری مربوط به شغل من هست چطوری میتونم توی کشور قطر مشغول بشم چهل سال سن و ۱۵ سال سابقه کار در ایران دارم راهنمایی کنید لطفاً ممنونم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   افراد متخصص، برای کار در کشور قطر حتما باید یک کفیل داشته باشند تا بتونن به صورت قانونی وارد قطر بشن و دنبال کار بگردن

 71. جعفرزاده گفت:

  سلام بنده دارای گواهینامه ویژه رانندگی لیفتراک و سابقه کار با لیفتراک هستم و متقاضی کار در کشور قطر هستم آیا امکان اشتغال وجود داره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید در ابتدای امر یک کفیل پیدا کنید که به شما اجازه ورود به کشور قطر رو بده بعد از اون می تونید توی این کشور دنبال کار بگردید

 72. Fari گفت:

  سلام ببخشید بنده مدرک پزشکی عمومی و همسرم لیسانس زبان و ادبیات عربی با 10 سال سابقه کار و 28 سال سن ،برای هردونفر ما آیا فرصت شغلی در قطر وجود داره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید از طریق آزمون پرومتریک مدرکتون رو معادلسازی کنید.
   هر دو نفر می تونید کار کنید

 73. پرویز گفت:

  با سلام
  من 52 سالم است و فوق لیسانس کامپیوتر دارم و بیشتر از 25 سال سابقه تخصصی دارم. در زمینه تخصصی شبکه های سیسکو فعالیت دارم. همسرم نیز فوق لیسانس علوم تربیتی است . ایا برای کار در کشورهایی نظیر قطر و یا اروپا شانسی دارم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   به دلیل شرایط سنی شما نمیشه انتظار داشت که به راحتی به کار برسید

 74. دیهان گفت:

  سلام من یک افغانستانی هستم در ایران میخوام برای کار به امارات سفر کنم بخوام به کفیل دسترسی پیدا کنم به چ صورت است

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در این زمینه خدماتی ارائه نمی کنیم

 75. مرتضی گفت:

  سلام و درود.. مهندس نفت هستم پنج سال سابقه کار نفت و گاز توی ایران رو چ جوری میتونم اقدام کنم برای جذب وزارت نفت قطر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کشورهای عربی در پست های دولتی، کمتر به استخدام نیروی کار خارجی اقدام می کنند.
   بهتر هست برای شرکت های خصوصی در این کشور اقدام کنید

  2. شاهسان گفت:

   حسلام من شیرینی پز هستم همکاره داخل قنادی میخوام برم خارج کشور حالا هرجا شد برم کار کنم امکانش هست راهنمایی کنید

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    باید با مشاورین ما در تماس باشید تا راهنمایی کنند شما رو. باید رزومه شما بررسی بشه بیشتر

    1. میلاد موذنی گفت:

     سلام من 15سالم می تونم در قطرکار کنم

     1. امیر جلالی گفت:

      سلام
      خیر

 76. Omid گفت:

  سلام

  بنده ۳۲ سال، کارشناسی الکترونیک دارم و مدت ۸ سال سابقه کار تکنسین ابزار دقیق در صنعت تولید برق دارم و همسرم کارشناس مامایی هستند میخواستم اگه امکان داره باتوجه به شرایط ذکر شده بنده رو در مورد کار در کشور قطر راهنمایی بفرمایید،

  با تشکر از شما

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   هر دو نفر می تونید در این زمینه اقدام کنید ولی باید یک کفیل داشته باشید که بتونه شما رو به این کشور برسونه.
   شما شانس خوبی برای کار در آلمان هم دارید.

 77. حسن احمدی گفت:

  قصد مهاجرت کار کارم ساختمانی گچ کاری و ابزار کاری سیمان کاری و کاشی کاری

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید کفیلی داشته باشید که بتونه مجوز حضورتون در این کشور رو ایجاد کنه. بعد از اون می تونید برای پیدا کردن کار اقدام کنید

 78. حکیم گفت:

  سلام من ۱۰سال ملوان هستم وکارت کاربرموتورهای دریایی راهم دارم ایامیشه بااین مدارک درقطرکارپیداکرد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله قطعا می تونید در این حوزه شغل پیدا کنید

  2. جعفر نژادوردی گفت:

   سلام راننده پایه یک هستم جهت رانندگی در کشور قطر آمادگی دارم ۲۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی و مجرد هم هستم ۴۳ سال سن دارم لطفا پیگیری نمایید مچکرم

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    شما باید خودتون یک کفیل در قطر پیدا کنید که بتونید از طریق ایشون کارتون رو پیگیری کنید

 79. محمدرضا نسترن گفت:

  سلام و روز خوش من فارغ التحصیل رشته علون گیاهی هستم از دانشگاه تهران و گداهی کشت بافت گیاهی و کاشت گیاهان دارویی از جهاددانشگاهی هم دارم ، آیا زمینه کاری در قطر یا کشور دیگه ای برای من وجود داره ؟ انگلیسی و عربی هم تا حدودی بلدم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله در این زمینه هم میشه کار کرد ولی محدودیت هایی نیز وجود داره که میشه به کمبود فرصت های شغلی اشاره کرد

 80. امیر سینا گفت:

  سلام من نصاب سیستم های امنیتی هستم و کارم نصب دوربین و شبکه هست و مدرک هم دارم میخواستم بدونم برای جام جهانی و یا هر چیز دیگه ای الان قطر کسی مثل من را نیاز دارد و میتونم اونجا مشغول به کار شم حتی موقت

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله می تونید اقدام کنید ولی باید یک کفیل داشته باشید که شما رو در این مسیر همراهی کنه

 81. Saeed Moradi گفت:

  سلام خسته نباشید من میخواستم تو قطر کار کنم برام فرقی نمیکنه چه کاری باشه چون همه چی بلدم از جوشکاری گرفته تا آشپزی
  اگه میشه یه کاری برای ما بکنید خواهش میکنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما باید یک کفیل توی این کشور پیدا کنید که به شما اجازه ورود به این کشور رو بده و بعد از اون بتونید کار پیدا کنید توی این کشور

 82. محمد چلیپا گفت:

  سلام من راننده گریدر هستم باسابقه بالای ۲۰ سال باسند. اداره بیمه با توجه به اینکه حقوق درايران کمه آماده همکاری در خارج (هرجاحقوق خوب باشه) هستم با گواهینامه یک گواهینامه ویژه سنگین وهر کاری درراه سازی باشه بلدم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید در کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین کانادا به کار برسید. با ما در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما رو راهنمایی کنند

 83. احمد گفت:

  سلام ، من نصاب و تعمیرکار آسانسور هستم ، ۴ سال سابقه مدیریتی شرکت آسانسور دارم ، اماچون بیمه سامان بودم بیمه تامین اجتماعی رد نکردم.
  ۳ سال هم سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم از سال های قبل از یک شرکت راه و ساختمان.
  آیا میتونم قطر کار پیدا کنم ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما می تونید با استفاده از نامه کفیل تشریف ببرید قطر، اونجا دنبال کار بگردید و در صورتی که موافقت شد، ویزای خودتون رو به ویزای کاری تبدیل کنید

 84. علیرضا گفت:

  سلام بدون کفیل نمیشه سفر کرد برای مشغول به کار و زندگی!؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای کار در قطر شما یا باید پیشنهاد مستقیم کار داشته باشید یا کفیل پیدا کنید که یک ویزای جستجوی کار به شما بدن

 85. نگین گفت:

  سلام، من اپراتور لیزرم،مدرک فنی حرفه ای دارم. تجربه کار هم دارم میخواستم ببینم اپراتور لیزر چه جوریه شرایطش در قطر؟ باید مدرک دیگه ای داشته باشم ززبان انگلیسی هم در حد معمولی بلدم میتونم روان صحبت کنم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر نیازی نیست شما فقط باید یک کفیل داشته باشید که مجوز حضور شما توی قطر رو صادر کنه بعد بتونید توی این کشور دنبال کار بگردید

 86. مهسا گفت:

  سلام من وکیل دادگستری هستم آیا در قطر جذب وکیل ویا حقوقدان هم امکان پذیر است؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید به قوانین این کشور مسلط باشید. مدرک شما فقط شامل قوانین مورد تایید ایران هست

 87. فرامرز امامی گفت:

  فرامرزسلام من راننده بیل مکانیکی هستم گواهی نامه هم دارم فرامرز امامی

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل داشته باشید در قطر که متاسفانه در حال حاضر اقدامی در این زمینه نداریم

 88. سهیل گفت:

  سلام من ی تولیدکننده هستم درایران ۱۳تولیدمیکنم تولیدپاکت وماشین الات کاریم روخودم ساختم توایران حمایت نمیشه کارمن هم وابسته ب ادره پست هستش آیامیتونم همین شغل بیارم توقطرایجادکنم؟
  آیاتوقطرشهرک صنعتی داره؟
  ممنونم راهنمایی کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک طرح تجاری مشخص داشته باشید و برای سرمایه گذاری توی این کشور اقدام کنید

 89. افشین گفت:

  با سلام بنده راننده پایه یکم هستم حدود ۱۰ سال سابقه واسه کار در کشورهای قطر و آلمان یا کانادا چکار باید کنم که بتونم برم لطفا راهنماییم کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس کافی هست تا یک کفیل داشته باشید تا به شما اجازه ورود به این کشور برای کاریابی داده بشه ولی برای کانادا باید از طریق برنامه های استانی استفاده کنید

 90. سامیار دولتی گفت:

  سلام من راننده لیفتراک هستم با 12سال سابقه باگواهینامه …ایا برای من کار هست …وچی مدارک لازم هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل داشته باشید توی قطر که بتونه شما رو وارد این کشور کنند

 91. A گفت:

  سلام آیا با چهار هزار دلار میشه به قطر مهاجرت کاری کرد؟
  حداقل هزینه برای مهاجرت کاری چقدراست؟
  شغل برنامه نویسی

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   4000$ (دلار) رو برای چه کاری مد نظر دارید؟
   شما باید کفیل داشته باشید و هزینه ای که ایشون می گیره به خودشون ارتباط داره

 92. ایمان زرین صدف گفت:

  سلام من راننده گریدر هستم و۱۲سال سابقه کاری امکان کار کردن در قطر هست؟؟؟
  یا شرکتی آدرسی اگه هست بذارید
  ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در این زمینه خدماتی رو در حال حاضر ارائه نمی کنیم

 93. کتایون گفت:

  سلام من آرایشگر هستم
  آیا برای خانم تو زمینه ارایشگری میتونم تو قطر کار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام بله مشکلی از این بابت نیست

 94. Taher rasuolzade گفت:

  سلام علیکم .خسته نباشید خدا قوت
  بنده یه سنگ کارماهر هستم با سابقه کار بالا ویه مشتری در قطر دارم برای سنگ کاری نمای ساختمان ومن از قیمت متر کار سنگ در قطر اطلاعی ندارم .لطف کنید اگه شما اطلاعی از قیمت سنگ کاری در کشور قطر رو دارید به بنده اطلام دهید باتشکر فراوان

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در این زمینه اطلاعی در دسترس نیست

 95. پارسا گفت:

  سلام.
  با ویزای توریستی میشه به قطر سفر کنیم و آنجا دنبال کار بگردیم؟
  امکان تغییر نوع ویزا هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله ولی این ویزا 14 روزه هست.
   تغییر ویزا در ایران اتفاق میوفته

  2. حسین گفت:

   سلام
   من مدرک کارشناسی مدیریت دولتی دارم و ۱۳ سال سابقه خدمت در یک سازمان دولتی و بیمه تامین اجتماعی بودم
   همسرم مدرک مهندسی برق. داره و ۱۰سال سابقه تدریس ریاضیات
   آیا میشه تو قطر کار پیدا کرد؟

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    بله این امکان برای شما هست ولی حتما باید کفیل در این رابطه داشته باشید

 96. Mohsen گفت:

  سلام عزیزان میشه راهنماییم کنید چجوری باید برم قطر برا راننده جرثقیل

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما باید بتونید یک کفیل پیدا کنید که شما رو حمایت کنه تا وارد قطر بشید و دنبال کار بگردید

 97. فارا گفت:

  سلام . همسر من 12 الی 13 سال سابقه فعالیت حرفه ای در برق قدرت و کنترل کیفیت در همین زمینه رو دارن و در حال حاضر هم مدیر کنترل کیفی مجموعه ای معروف هستند. فقط زبان انگلیسیشون خیلی قوی نیست . مدرک دانشگاهی هم کاردانی برق قدرت هست . آیا شانسی برای کاریابی در قطر دارن ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله ایشون می تونن از این طریق اقدام کنند
   بهتر هست یک کفیل داشته باشند که بتونن در قطر دنبال کار بگردند

 98. مجید گفت:

  سلام.وقتتون بخیر.شما برای فرستادن نیرو ب قطر اقدامی انجام میدید ویا فرصتهای شغلی در حال حاضر در دست دارید برای اعزام نیرو؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر در حال حاضر اقدامی در این زمینه نداریم

 99. NA گفت:

  سلام
  من مدرک دکتری مهندسی نفت دارم و حوزه تخصصی ام شبیه سازی است. اما هنوز سابقه کاری خیلی محدودی دارم. دو سوال داشتم:
  1- آیا می توان با 2 3 سال سابقه کاری موقعیت شغلی در قطر پیدا کرد یا حتما می بایست سابقه کاری بالا داشت؟
  2- آیا در قطر بیشتر موقعیت برای شغل های عملیاتی هست یا در حوزه هایی مثل شبیه سازی هم می توان کار پیدا کرد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   جواب سوال دوم شما از عهده ما خارج هست اما در پاسخ به سوال اول می تونم بگم که شما سابقه کار کافی برای ورود به این کشور رو دارید

 100. رضارئیسی گفت:

  سلام
  من مهندس راه وساختمان فارغ التحصیل ازآمریکا هستم وبالغ بر۳۵ سال تجربه کاردرمدیریت پروژه دارم، ضمنا من شهروندکاناداهستم وعلاقمندم درقطرمشغول بکارشوم، ایامؤسسه شمامیتواندبرای من کاریابی کند، ضمنا چون من شهروندکاناداهستم نیازبه قیم قطری دارم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما با توجه به شرایطی که در اختیار دارید احتمالا می تونید از خود کانادا برای دریافت پذیرش از این کشور اقدام کنید و با پیشنهاد کاری وارد این کشور بشید

 101. M b گفت:

  من یه ورزشکارم تا چند روز دیگه برای مسابقات به برزیل میرم میخواستم در برزیل پناهنده بشم دیدم برزیل شرایط خوبی نداره و امنیت در این کشور صفره . حالا میخوام پناهنده ورزشی به قطر بشم اگه قبول نکردن برای کار گری راضی هستم به قطر برم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام شما اگر ورزشکار حرفه ای هستید می تونید برای مهاجرت ورزشکاران به کانادااقدام کنید
   برای کار در قطر هم مشکلی ندارید، می تونید کفیل پیدا کنید و مهاجرت کنید

   1. M b گفت:

    آخه بدبختی خیلی سخت زیر ذره بین هستم و mma کار هستم و در ایران فدراسیون درست حسابی نداریم

    1. امیر جلالی گفت:

     مشکلات جانبی شما رو ما اطلاع نداریم.
     اگر تمایل داشته باشید می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید و جزئیات بیشتری رو در اختیارشون قرار بدید تا شما رو راهنمایی کنند

 102. جابر گفت:

  سلام
  جطور میشه در قطر کفیل پیدا کرد ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در حال حاضر اقدامی در این رابطه ارائه نمی کنیم

 103. عبدالرضا عباسی گفت:

  درود
  من مهندس برق قدرت هستم 49 سالمه تجربه کار در نفت وگاز (پتروشیمی ) ونیروگاه برق دارم دقیقا 20 سال رزومه کار دارم به زبان عربی مسلطم وانگلیسی هم نسبتا خوبه . ایا میشه معرفی کنید کفیل چطور میشه هماهنگ کنم ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید از قطر یک کفیل پیدا کنید ولی ما متاسفانه در این زمینه اقدامی نداریم

 104. محمدنوری گفت:

  سلام۳۹سالمه بهترین جوشکارco2 وبرق هستم و۱۵سال سابقه کارحرفه ای دارم ولی اینجا هیچ نتیجه چشمگیری از استعدادوخلاقیت وهنرصنعتم نگرفتم واسه همین تصمیم گرفتم به خارج ازکشوربرم که صنعت معنی وارزش واقعی خودش روداشته باشه.امیدوارم بتونیدکمکم کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید برید قطر ولی قبلش باید کفیل پیدا کنید که مجوز حضور شما توی این کشور رو بده.
   ما در این زمینه اقدامی نداریم در حال حاضر

 105. رضا حسین پور گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده ۱۸سال سابقه کار بر روی دکلهای خشکی شرکت ملی حفاری ایران را دارم با سمت استاد کار یا کمک حفار+داشتن گواهینامه پایه یکم که بین المللی هم کردمه.بنده این دوتا حرفه را دارم برا کار در قطر چکار باید بکنم .اگه میتوانید که کمکم کنید ممنون میشم که کجا باید برم یا دفتری یا شماره ای که تماس بگیرم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید از طریق یک کفیل به کشور قطر وارد بشید و دنبال کار بگردید. یا اینکه با شرکت های مختلف در این زمینه مذاکره کنید که برای شما مستقیما دعوتنامه کاری ارسال کنند.

 106. حسین گفت:

  سلام میشه برای الماتور بندی به قطر رفت

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما باید کفیل پیدا کنید که بتونید از این طریق وارد بشید

 107. جلال سلطانی گفت:

  حقوق راننده لودر تو قطر چنده؟

  1. امیر جلالی گفت:

   4360ريال

 108. رسول گفت:

  سلام. بنده ۳۸ سالمه. لیسانس مهندسی مکانیک با ۱۲ سال سابقه کار در نفت و گاز و نیروگاه هستم و دارای ارشد مدیریت صنعتی. همسرم، ارشد اپتومتری و دارای سابقه کار مفید ۸ ساله . آیا بنده، شرایط کاری رو دارم؟ از نظر زبان، متوسط رو به بالا هستم. ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل پیدا کنید در قطر و از طریق ایشون اقدام کنید برای مهاجرت

 109. عباس گفت:

  سلام
  من یک ریگر و ملوان نامحدودو تالی چکر در کشتی هستم که سابقه کوتاهی کار دارم ولی دربتهرین کشتی نصاب پروژه های بزرگ ملی و دریایی کار کردم و سرتیفیکیت دارم درکنار همکارانی ازمالزی، اندونزی و.. خواستم ببینم من
  چگونه میتوانم بیرون از مرز های کشور وبا حقوق بالا کارکنم ؟
  مراحلی که باید طی شود کدامند؟
  وچه مدارکی مورد نیاز است؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای کار در قطر شما کافی هست که یک کفیل داشته باشید تا به شما کمک کنه که به جستجوی کار توی این کشور مشغول بشید

 110. رضا عباسپور گفت:

  سلام من راننده پایه یک هستم به دنبال یه کار پر درآمد در قطر هستم لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   تخصص شما در قطر برای دریافت حقوق بالا کافی هست.
   در همین زمینه اگر اقدام کنید، می تونید به درامد خوبی دست پیدا کنید

 111. agr.rad گفت:

  سلام، وقت بخیر
  بنده 36 سالمه ، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی
  12 سال سابقه کار در حوزه های بازرگانی ، بازاریابی و منابع انسانی دارم
  بابت کار در قطر و امارات باید چطور اقدام کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای کار در کشورهای حوزه خلیج فارس شما باید یک پیشنهاد کاری داشته باشید یا اینکه یک کفیل پیدا کنید که به شما اجازه بده وارد قطر بشید و دنبال کار بگردید

 112. مهدی ملانوری گفت:

  سلام من حدودا 16سال سابقه تراشکاری دارم واسه کار در قطر باید چیکار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل پیدا کنید که بتونه مجوز حضور شما در قطر رو بده

 113. امیرابراهیمی گفت:

  سلام من راننده پایه یکم هستم واسه کار اگه میتونین راهنمایی کنین منو

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل پیدا کنید در کشور قطر. زمانی که این اتفاق رخ بده، به شما مجوز داده میشه که توی قطر دنبال کار بگردید.
   راه دیگه هم اینکه از طریق همین موسسات کاریابی، یک کارفرما رو قانع کنید که برای شما درخواست مجوز کار بده تا شما بتونید برای کار وارد قطر بشید

  2. Mohammad گفت:

   سلام شغل من زعفرانه. و سالها تجربه در کشت وبرداشت و خرید وفروش وبسته بندی دارم خیلی مایلم به قطر یا یکی از کشورها برم و اونجا یک شعبه زعفران و گیاهان دارویی رو راه بندازم‌ ولی نمیدونم در ابتدا چقدر سرمایه نیازه. وآیا اسپانسر پیدا میشه لطفا راهنمایی کنید. سپاس

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    این که چقدر در این زمینه سرمایه نیاز دارید و باید شخصا مطالعات انجام بدید. بهترین روش این هست که ابتدا با ویزای توریستی تشریف ببرید قطر و بررسی های میدانی در حوزه فعالیت خودتون رو انجام بدید

 114. مجید همتی گفت:

  باسلام و احترام
  بنده کارشناس علوم آزمایشگاهی هستم با ۸ سال سابقه فعالیت در بیمارستان شیراز
  لطف میکنی راهنمایی بکنید در کدام کشور حوزه خلیج فارس میتونم ویزای کار اخذ کنم.ممنون میشم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا باید از طریق همین موسسات کاریابی شغل مورد نظر خودتون رو به دست بیارید یا اینکه با استفاده از کفیل خودتون رو به قطر برسونید و دنبال کار بگردید

 115. صالحی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم ایا میشه به عنوان مربی رانندگی پایه 3 مهاجرت کرد و ویزای کاری گرفت ؟ حدودا 6 سال هست که مربیگری میکنم و ملزومات اقدام چیه که باید قبل از اقدام کردن اماده باشن؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید رزومه خودتون رو برای موسساتی که به شغل شما نیازدارند ارسال کنید.
   اگر نتونستید در این زمینه موفقیتی به دست بیاری، بهتر هست که با استفاده از کفیل به قطر مهاجرت کنید و دنبال کار بگردید

 116. اشکان کاظمی گفت:

  باسلام دارای مدرک کارشناسی برق صنعتی گرایش قدرت دارای مدرک icdl کامپیوتر با نمره بالا ، گذراندن کلاس های HSE ، برقکار و کانکشن کار و نیروی ابزار دقیق می‌باشم با رزومه و سابقه مناسب ، به عنوان نیروی برق تونل ، به عنوان نیروی برق در پروژه‌های ساختمانی ، به عنوان نیروی برق صنعتی در شرکت فولاد , دارای سررشته در مکانیک صنعتی

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما باید کفیل پیدا کنید تا بتونید از این طریق وارد قطر بشید و به جستجوی کار بپردازید

 117. مهرداد گفت:

  سلام من تو قطر کفیل دارم ولی هنوز نتوستم کار پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
  جوشکاری برق و آرگون راننده تریلی جرثقیل بیل مکانیکی لودر و سایدبوم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بهتر هست به وبسایت موسسات کاریابی در این کشور مراجعه کنید که عنوانشون در این مقاله ذکر شده

 118. مهدی مولایی گفت:

  باسلام. من یک جوشکار هستم و سابقه ده سال دریانوردی هم با مدارکی ازقبیل راننده جرثقيل با تناژ بالا، فورمن ریگر، فیتر عرشه و موتورخانه دارم. آیا این امکان وجود داره که من بتونم بااین شرایط قطر استخدام بشم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شرایط شما در کل خوب به نظر می رسه اما باید کفیل پیدا کنید در قطر تا شما رو به کار برسونه

 119. Sajjad گفت:

  سلام و وقت بخیر من یک غواص صنعتی هستم میخاستم ببینم چطوری میتونم با ویزای کاری به قطر برم ایا توی موسسات کاریابی قطر برای عواض صنعتی کار وجود داره یا خیر ؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   عنوان شغلی خودتون رو در موسسات کاریابی جستجو کنید و با کارفرماهای موجود در این کشور مکاتبه کنید

 120. کریمی گفت:

  سلام..من راننده لیفتراک هستم ودر یک شرکت بسیار معتبر پست مشغول بکارم آیا شرایط کار در قطر رو دارم سن ۳۷ ساله

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل پیدا کنید

 121. فلاحی گفت:

  سلام همسر من بازنشسته کشتیرانی است الان هم بعنوان کمک آشپز در یکی از کشتی ها مشغول است آیا امکان دارد به عنوان دریا نورد در قطر مشغول به کار شود

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   چون که بازنشسته هستند، شرایط بسیار سختی دارند

 122. رامین دیده ور گفت:

  سلام
  من تعمیرکار موبایل هستم
  33سالمه؟
  میتونم تو کشورهای حوزه خلیج فارس کار پیدا کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله باید کفیل پیدا کنید

 123. مهران گفت:

  سلام
  نرم افزار-گرایش شبکه خوندم-گواهینامه بین المللی مایکروسافت هم دارم.MCSA .
  CISCO هم کار کردم. و همچنین مMIKROTIC
  تو امارت یا قطر کاری مربوط به شغل من هست؟
  زبان انگلیسی -ترکی-اردو-کمی هم عربی و فیلیپینی بلدم-

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما باید از طریق موسسات کاریابی در قطر رزومه خودتون رو برای کارفرماها ارسال کنید

 124. محمد تقی نامنی گفت:

  سلام. من یک mdf کار حرفه ای هستم . ساخت و نصب کابینت آشپزخانه ،کمد دیواری، سرویس خواب و…
  البته یک مشاور املاک حرفه ای هم هستم و چندین سال در شمال تهران و جزیره کیش فعالیت کرده ام.
  خواستم بپرسم آیا برای من کار در کشور قطر کار هست و اینکه چگونه میتوانم در کشور قطر کار کنم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید از طریق پیدا کردن یک کفیل در کشور قطر، برای مدت مشخصی توی این کشور دنبال کار بگردید.
   متاسفانه در حال حاضر موسسه ما خدماتی در این رابطه نداره

 125. مشایخ گفت:

  سلام من سنگ کار و کاشی کارم چطور میتونم برم قطر کار کنم ۱۴سالم کار کردم داخل ایران

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل پیدا کنید و بتونید یک ویزای جستجوی کار دریافت کنید و در قطر به دنبال کار بگردید در صورتی که موفق به کاریابی شدید قادر خواهید بود که ویزای کاری قطر رو به دست بیارید.

 126. پونه گفت:

  سلام خسته نباشید. من مهندس برق قدرت هستم و تجربه کار در کارخانجات مربوطه رو در ایران دارم. ۳۰ سالم هست. آیا در قطر برای مهندس برق میشه کاری پیدا کرد؟
  لازم به ذکر هست بنده علاوه بر اینکه مهندس برق هستم، در مورد کارهای زیبایی هم فعالیت دارم ودر مراکز زیبایی کار کردم و مدارک و گواهینامه های معتبر این کار رو نیز دارم. نظرتون در این زمینه چیه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما در هر دو زمینه می تونید در قطر کار کنید فقط مشروط به این که بتونید یک کفیل پیدا کنید که مجوز حضور شما در قطر رو صادر کنه

 127. زینب گفت:

  سلام من حسابدار هستم و در حال حاظر مدیر مالی یک پروژه ساخت پتروشیمی هستم، میخواستم بدونم با توجه به سوابق کاری من از کدوم کشور میتونم ویزای کار بگیرم لطفا من رو راهنمایی کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   اگر شرایط سنی شما مناسب باشه، شما می تونید از آلمان و کانادا ویزا دریافت کنید اما باید زبان شما هم خوب باشه

 128. هادی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده آشپزم و بخاطر درآمد بیشتر میخوام به قطر مهاجرت کنم.میخواستم ببینم شرایط برای شغل بنده فراهم هست بیام؟آیا موسسه ی شما میتونه کمکی به بنده کنه ؟متاسفانه هیچ نوع آشنا و کفیلم ندارم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید?

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شرایط برای شما مناسب هست اما متاسفانه موسسه ما در حال حاضر در مورد کشور قطر خدماتی ارائه نمی ده

 129. محمد گفت:

  سلام وخسته نباشید من راننده پایه یک هستم کامیونهای سنگین.تو کشورقطر نیازدارن به همچین حرفه ایی راننده ایرانی استخدام
  میکنن ممنونم اگه راهنمایی بکنید
  ؟میانگین حقوق چقدره

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   دوست عزیز متاسفانه در حال حاضر خدماتی در این رابطه ارائه نمی کنیم اما شما باید یک کفیل داشته باشید که بتونه از نظر حقوقی شرایط ورود شما به قطر رو فراهم کنه
   متوسط درآمد راننده کامیون در قطر 4800QR (ریال قطر) هست

  2. محمد گفت:

   وقتتون بخیرجناب آقای جلالی تو سایتهای کاریابی نتیجه میگیرم به نظرشماالبته به زبان عربی هم مسلطم یاخودم ویزاتوریستی بگیرم برم دنبال کارفرما

   1. امیر جلالی گفت:

    دوست عزیز ویزاهای توریستی کشورهای عربی اعتبار کوتاه مدت دارند و کار پیدا کردن توی این بازه زمانی سخت میشه.
    بهتر است اول از طریق سایت های کاریابی دنبال کار بگردید تا شانس موفقیت شما بیشتر باشه

 130. میلاد گفت:

  سلام من تو کشور آذربایجان دندان پزشکی خوندم و سابقه کاری هم دارم میخواستم بدونم از چه روشی میتونم اقدام کنم برای کار در قطر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل در کشور قطر پیدا کنید و آزمون بیومتریک قطر رو با موفقیت پشت سر بذارید.

 131. صداقت گفت:

  سلام
  من مقیم کشور کویت هستم و فارغ التحصیل از دانشگاه کویت هستم و همچنین به مدت 11 سال در یک مدرسه دولتی مشاور بودم… الان میخوام راهنماییم کنید برای اقدام به کار دولتی در قطر و مهاجرت به اونجا

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در حال حاضر خدمات در رابطه با کاریابی در کشور قطر از طرف موسسه ما ارائه نمی شه

   1. حمید گفت:

    باسلام من راننده پایه یکم باید چکار کنم کجا برم عالیه هرجا باشه مشکلی نیس

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     دوست عزیز شما باید یک کفیل داشته باشید که بتونه شما رو به این کشور منتقل کنه

 132. سعید ستاری گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مهدنسی مکانیک دارم و حدود ۷ سال در مراکز فنی و حرفه ای تدریس رشته مکانیک ماشین رو داشتم و الان تقریبا ۴ ساله کارگاه مکانیکی دارم و در قسمت موتور و گیربکس ماشین های خارجی مهارت دارم . میخواستم بدونم میتونم برای این کسبو کار ب این کشور مهاجرت کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله در این زمینه مشاغل زیادی برای شما وجود داره که می تونید در اون ها شانس استخدام داشته باشید

 133. علی گفت:

  سلام ببخشید من الان معافیت تحصیلی دارم دانشجوام تو رشته کار خودم حرافه ایم خاستم بدونم اگه دعوتنامه کاری برام ارسال بشه میتونم ویزای کار بگیریم ممنون میشم حواب بدین

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام بله در این صورت امکان مهاجرت برای شما هست.

   1. مصطفی گفت:

    باعرض سلام وخسته نباشید .اینجانب جوشکار هستم و مدرکم بازرسی جوش صنعتی هست خودم هم چندسال سابقه کار در پروژه دارم .سنم هم ۳۸سال می باشد .آیا برای مهاجرت به کشور قطر اولویت دارم یا خیر.ممنوناز سایت خوبتون.

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     شما مشکلی برای کاریابی در قطر نخواهید داشت ولی باید بتونید یک کفیل برای خودتون پیدا کنید.
     متاسفانه در این زمینه، موسسه ما فعلا خدماتی ارائه نمی کنه

 134. پیمان گفت:

  سلام وقتتون بخیر من دریانورد هستم و سابقه کار روی کشتی تجاری های ایران رو دارم میخواستم بدون شرکت کاریابی واسه دریانوردا توی قطر هستش که بشه براشون رزومه ارسال کرد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله قطعا!
   در موسسات کاریابی معرفی شده به جستجو بپردازید

 135. کمال پاریاد گفت:

  سلام عزیزان
  بنده 25سالم کارشناس حقوق و گواهینامه پایه دوم و پنج سال سابقه کار در ادارات دولتی دارم .
  به دلیل مشکلات مالی می‌خوام برای کار به کشورهای عربی برم ولی هیچ گونه اطلاعاتی ندارم وکسی رو هم ندارم
  لطفا کمک کنید.با تشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک کفیل در این کشورها پیدا کنید که به شما اجازه کاریابی داده بشه.

 136. علیرضا گفت:

  سلام یه سوال مهم داشتم از حضورتون. حقیقتش من کفیل و اشنای مقیم خلیج ندارم ولی خب به یکی از همین سایتهای کاریابی عنوان شده مراجعه کردم و برای یکی از آفر ها که مناسب شغلم بود درخواست پر کردم و رزومه فرستادم. الان خب منتظر بررسی درخواستم هستم. اگر بفرض شرکت افردهنده موافقت کنه با درخواست چی میشه؟ همه چی حله؟ منظورم اینه که اگه درخواستم قبول شه اونا خودشون دعوت نامه کاری میفرستن و از این طریق میشه ویزا بگیرم؟؟ یا اینکه دعوت و موافقت اونا در هر صورت کافی نیست و حتما نیاز به قوم و دوست و اشنای مقیم قطر دارم؟؟ سپاسگزارم از راهنمایی ها و سایت بینظیرتون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما نیاز به کفیل دارید و نیازی نیست که این کفیل از بستگان شما باشه.
   شما در صورتی که پیشنهاد کاری دریافت کنید می تونید از همون افراد به عنوان کفیل یا معرف استفاده کنید

 137. حامددربان رضوی گفت:

  سلام من مهندس متالورژی هستم با۲۰سال سابقه کاردرپروژه های نفت وگازجهت کاردرکشورقطرراهنمایی بفرمایید
  .بازبان انگلیسی آشناهستم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای رسیدن به کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس شما باید یک کفیل داشته باشید تا مجوز حضور شما در این کشور رو صادر کنه

 138. سعید گفت:

  سلام.
  محدودیت سنی و همینطور سابقه کار برای کارشناس رادیولوژی چجوریه؟
  به عبارتی تا چه سنی میشه درخواست ویزای کار داد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   محدودیت سنی آنچنانی وجود نداره. شما باید یک کفیل در قطر داشته باشید تا بتونه مهاجرت شما به این کشور رو تسهیل کنه.

 139. مهلا شاهی گفت:

  سلام. محدودیت سنی و سابقه کار رو برای کارشناس رادیولوژی چیه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر محدودیت چندانی وجود نداره.

 140. امین گفت:

  سلام. من مهندس نفت با ۱۱ سال سابقه عملیاتی و دفترفنی هستم. راهنمایی فرمایید لطفا

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید با پیدا کردن یک کفیل شرایط کار توی قطر رو برای خودتون فراهم کنید.

 141. حسن زاده گفت:

  سلام .
  من ۶ ساله ک تو کار ارایشکری خانوما هستم .
  رنگ مو کراتینه مو اولاپلکس تراپی
  پاکسازی و فیشیال پوست
  ماساژ کل بدن
  کوتاهی و شنیون
  و اینموارد در قطر جذب نیرو دارند؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای اطلاع بیشتر بایت سایت این موسسات رو بررسی کنید

 142. احمد ثامر صالحی گفت:

  سلام خسته نباشد کار من ریگر سرویسکار جرسقیل تلسکوبی وبوم خوشک میخوام برم قطر واسه کار کردن

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قطر باید دعوتنامه کاری داشته باشید

 143. جواد خندان گفت:

  سلام ..من سرآشپز و آشپز ایرانی و فرنگی در تمامی بخشهای رستوران هستم ..۷ مدرک آشپزی بین الملی دارم و گواهی زبان روسی و ترکی استانبولی می باشم و قادر به صحبت کردن به انگلیسی ..۴۱ سالمه و مجرد و سابقه کار در مالزی و ترکیه و روسیه رو دارم…به نظر شما تو این شرایط کدوم کشور موفق تر خواهم بود اگر اقدام کنم ..مدرک دانشگاهی هم تا کارشناسی خواندم

  1. داوری گفت:

   سلام
   در مورد کشورهای عربی هیچکدوم رو پیشنهاد نمیکنم

 144. امیر گفت:

  سلام
  امیر هستم با 23 سال سابقه کار در بخش مالی که 20 سال سابقه ی مدیریتی و مشاوره ی مالی و اداری در انواع شرکتها رو دارم
  آیا من می توانم مهاجرت کنم البته درک و خواندن و نوشتن انگلیسی خوب هستم ولی مکالمه خوب نیستم با 50 سال سن
  با احترام

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله میتونید از انواع روش های سرمایه گذاری مهاجرت کنید
   لطفا برای اطلاعلات بیشتر با ما تماس بگیرید

 145. محمد گفت:

  سلام ، مدرک، کارشناسی ارشد شهرسازی و دارای سابقه یکساله کار در سازمان دولتی می باشم، چطور می توانم در کشور قطر کار پیدا کنم.

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای پیدا کردن کار در قطر باید دعوتنامه کاری و کفیل داشته باشید

 146. جاسم مزرعه گفت:

  سلام جاسم مزرعه تحصلات دپیلم قدیم دارم وهمه کاره هستم بیکارم

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما باید برای کار رزومه آماده کنید و در سایت های کاریابی درخواست بدید یا پیشنهاد های کاری دریافتی رو بررسی کنید

  2. فرهاد گفت:

   سلام فرهاد مردانی هستم 18سال مسول انبار و تسلط کامل به انبار وفرآیندهای انبارداری دارم شرایط کارعالی انبار موجود است ممنونم

   1. داوری گفت:

    سلام
    برای کار در این کشور به دعوتنامه کاری و کفیل احتیاج دارید

 147. حمیدی گفت:

  سلام خسته نباشید .من درمورد تولید دوغ وکره طبیعی که بافرمول انحصار بفرد باروش خاص تولید وپروانه کسب وبهداشت هم دارم .کاردرقطر باتولید دوغ وکره طبیعی راهنماییم بفرمایید .ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   در خصوص تخصصی که دارید بهتره در سایت های کاریابی این کشور آفرهای کاری مربوطه رو مطالعه کنید

 148. آراز گفت:

  سلام خسته نباشید .من ۲۹سالمه و مدرک تحصیلی سیکل دارم ۱۲سال هست تو کار قنادی هستم و الان تغریبا ۷سال هست ک استاد کارم .انواع کیک . دسر .و دکوراتوری کیک و دسر انجام میدم در حد حرفه ای .ایا میتونم تو کشور قطر کار پیدا کنم؟و این ک کاریابی هست ک بتونه برام کار پیدا کنه ؟ممنون میشم معرفی کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در این کشور نیاز به دعوتنامه کاری دارید

 149. علی گفت:

  سلام من رشتم کارشناسی مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه دولتی و تیپ یک کشور هستش و در شرکت آب و فاضلاب به مدت پنج سال در زمینه بهره برداری و بهداشت و تصفیه آب و فاضلاب سابقه کار و مشغول کارم و تعهد خدمتی هم ندارم میشه برای مهاجرت به کشورهایی مثل قطر و یا کویت و امارات جهت کار منو راهنمایی کنید. ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در این کشورها نیاز به دغوتنامه کاری خواهید داشت لطفا روزمه برای سایت های کاریابی ارسال کنید

 150. مهدی گفت:

  باسلام و خسته نباشید منمدیریت دولتی لیسانس دارم ابزار دقیق دارم مدرک فنی حرفه ای مدرک غواصی دارم تو پتروشیمی جم سابقه کار دارم میخاستم ببینم برا کار در قطر چه شرایطی هست من میتونم بیام یا تو دیگر کشورها اگه میتونید برام یه کاری کنید مجبورم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قطر یک دعوتنامه کاری نیاز دارید رزومه خودتون رو به آفرهای کاری که در سایت های کاریابی وجود دارن ارسال کنید

 151. محمد گفت:

  سلام من تعمیر کار برق کامیونهای اسکانیا و ولوو 500هستم دارای مدرک فنی و حرفهای با سایقه کار و متخصص تعمیرات برق کامیون آیا در قطر برای این تخصص کار هست و آیا کامیون دار هستن / باتشکر از راهنماییتون

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشور قطر باید دعوتنامه کاری داشته باشید تا بتونید در این زمینه فعالیت کنید

 152. فرزاد حمزه گفت:

  سلام وقت بخیر
  من کار عکاسی و فیلم برداری به صورت حرفه ای انجام میدم ٫ فیلم و عکس در خصوص کار عروسی و مادلینگ و کنسرت و همایش و سمینار ٫ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. داوری گفت:

   سلام
   رزومه بفرستید در سایت های کاریابی

 153. پناهعلی احدپور گفت:

  سلام خسته نباشید من نقاش ساختمان_کنیتکس کارحرفه ای _رنگ نما_رنگ اکرویلیک رنگ نما_رولکس طرحدار_روپادتکس_وهرنوع رنگ پاشی _پیستوله کارحرفه ای _بادستگاه ادمکپاش_با30سال سابقه کار_وبابیمه 18سال سابقه بیمه دارم_من درکشورهای کویت قطر عربستان ویاکشورهای اروپایی دنبال کارمیگردم لطفا راهنمایی کنید متشکرم احدپور

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا رزومه خودتون رو برای سایت های کاریابی ارسال کنید

 154. مصطفی گفت:

  باسلام وقتتون بخیر
  بنده ۲نفر هستیم ک نصاب کار ام دی اف و تو راسته کار خدمات رستوران داری هم سررشته داریم اما تخصص اصلی ام دی اف هس باسن ۲۵ سال مجرد
  ایا میشه درکشور قطر برای کار حساب باز کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار قطر نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت

 155. حسین گفت:

  سلام من مهندس نفت هستم با سابقه کاری 4سال و نیم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
  متاهل 33سالمه
  بنظرتون امکان مهاجرت کاری مرتبط با مدرک و سابقه کاری به قطر برا بنده مهیا هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشور مثل قطر داشتن دعوتنامه کاری و کفیل نیازه

 156. احسان گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی دانشگاه صنعت نفت رشته مهندسی شیمی ۲۵ ساله هستم یک سال دیگه درسم تموم میشه،مدرک معتبر نرافزار های متلب و هایسیس و تجهیزات دوار و…چند مدرک مرتبط دیگه هم دارم زبان استانبولی و آذری هم مسلطم زبان انگلیسیم هم تا یک سال دیگه مسلط میشم،تجربه کاری و کارورزی یک ساله هم در پالایشگاه و صنایع مرتبط دارم،چقدر شانس کاریابی در شرکت نفت قطر رو دارم؟!؟آیا باز کفیل نیازه؟!با این شرایط من کشور های اروپایی چطورن؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   شناس کاریابی در قطر زمانی برای شما فراهمه که یک دعوتنامه کاری دریافت کنید و از قبل رزومه به آفرهایی که میرسه فرستاده باشید
   کشورهای اروپایی بهتره که ابتدا ارشد بخونید و بعد برای کار اقدام کنید

 157. وحید گفت:

  سلام
  بنده در حال حاضر در حدود 5 سال است که در کارخانه صبا فولاد خلیج فارس مشغول به کار می باشم . و در اتاق کنترل تولید به سیستم میدرکس تسلط کامل دارم و به میزان 1.5 میلیارد تومان نیز سرمایه دارم و قصد مهاجرت به قطر و یا امارات را دارم .

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در این کشور نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت

 158. امیرحسین گفت:

  سلام
  امیرحسین هستم کارشناس رشته معماری
  من کارم طراحی داخلی و نما و… هست با نرم افزار های معماری حرفه ای کار میکنم
  مدرک بین الملی چنتا از نرم افزار هارو گرفتم ایا من میتونم در کشور های عربی فعالیت داشته باشم میتونم کار پیدا کنم با حقوق بالا میشه راهنمایی کنین

  1. داوری گفت:

   سلام
   در کشورهای عربی میتونید فعالیت داشته باشید به شرط اینکه آفر کاری دریافت کنید لطفا سایت های کاریابی رو بررسی کنید
   اگر نتونستید آفر کاری بگیرید بهتره که مشورت کنید تا بهترین روش و کشور به شما معرفی بشه

 159. علی گفت:

  سلام خسته نباشید من پرسنل داروخانه هستم ۶سال سابقه کار دارم در رابطه با شغلم میتونم اونجا اقدام کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا روزمه خودتون رو برای سایت های کاریابی ارسسال کنید

 160. مهدی گفت:

  سلام
  من ۱۸ ساله هستم با دیپلم کامپیوتر ۴ساله ورزش بدنسازی انجام میدم و اقدام برای مدرک مربی گری کردم برای ورزش میشه در این کشور به درآمد رسید؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما اگر بخواین به صورت ورزشی وارد این کشور بشید باید از باشگاهی دعوتنامه داشته باشید

 161. مصطفی گفت:

  من کارشناس IT هستم و کار شبکه انجام میدم چطور می تونم برای کار اقدام کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا به کارفرماهایی که در سایت های کاریابی آفر میدن رزومه ارسال کنید

 162. علی رضا بیگ آقا گفت:

  نجات غریق مربی شنا و غواص هستم

  1. داوری گفت:

   بایستی برای کار به دنبال کارفرما در سایت های کاریابی باشید

 163. علیرضا گفت:

  سلام من سنگ کار حرفه هستم میتوانم در کشور قطر کار پیدا کنم 35سال سن دار با 20سال سابقه کار

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشور قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل دارید

 164. علی گفت:

  سلام . بنده مهندس جوشکاری هستم و در زمینه بازرسی جوش NDT تقریبا ۱۲ سال سابقه کاری دارم. ۳۴ ساله هستم .در کشورهای عربی زمینه شغلی برای تخصصم پیدا میشه؟ در ضمن به زبان عربی تسلط کامل دارم

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله وجود داره اما رزومه تون رو براشون بفرستید تا بررسی بشه

 165. مصطفی گفت:

  سلام..من ۲۸سالمه متاهلم…
  ۵ساله ازاد کار میکردم…باز سازی..نصبیات..کولر ابی..کناف..نقاشی ساختمان..تمام کارهای مربوط ب باز سازی از دستم میاد..۶ماهم هست ایرانماال کار میکنم تعمیر و نگه داری…
  تو قطر واسه من کار هست؟میتونم برم قطر؟چجوریه؟ب پول ایران چقد میتونم بگیرم ماهیانه

  1. داوری گفت:

   سلم
   در صورتی میتونید وارد قطر بشید که در این کشور کاریابی کنید و آفر کار دریافت کنید

 166. فرین گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی کارشناسی رادیدلوژی هستم.
  ۲سال طرح اجباری باید بگذرونم. این ۲سال طرح همون ۲سال سابقه کاری محسوب میشه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای شما این دو سال سابقه کار محسوب میشه

   1. فرین گفت:

    خیلی ممنون از پاسخگویی سریع
    تسلط به زبان انگلیسی کافیه؟ یا لازمه مدرک تافل یا ایلتس ارائه بدم؟

    1. داوری گفت:

     خواهش میکنم
     بله تسلط به زبان انگلیسی کافیه نیاز به مدرک زبان نداره

 167. محمدجواد سلیمی گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز بنده محمد جواد سلیمی هستم خواستم بگم که من 20سال سن دارم دیپلم علوم تجربی دارم آیا برای بنده کار در قطر پیدا میشه باید چیکار کنم ؟ میشه لطفاً راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما در قطر در چه زمینه ای میخواین کار کنید ؟

 168. ابراهیم گفت:

  سلام خدا قوت.بنده جوشکار لوله های گازخانگی تجاری صنعتی ولوله های آتش نشانی نقشه ایزو وغیره…ومخزن های تحت فشارعکسی یوتی ورادیوگرافی ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا رزومه خودتون رو در موسسات کاریابی به آفرهای کاری مربوطه ارسال فرمائید

 169. farnaz گفت:

  سلام وقت بخیر لیسانس علوم ازمایشگاهی هستم و مدرک ttc زبان انگلیسی رو دارم همچنین در ازمایشگاهی خصوصی مشغول ب کار هستم.ب نظرتون شرایط کاری مناسبی در قطر خواهم داشت؟در غیر اینصورت چه کشورهایی رو توصیه میکنید؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قطر اگر بتونید کارفرمایی پیدا کنید شرایط کاری از نظر درآمد خوبه اما اگر قصد مهاجرت به یک کشور خوب رو دارید قطر رو پیشنهاد نمیکنم چون اقامت دائم نمیده

 170. محمودی گفت:

  سلام و وقت بخیر ادمین عزیز
  بنده هم کاردانی عمران دارم و هم بنا هستم
  برای این کمترین چه کاری میتونید بکنید?

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید

 171. بابک گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده بابک هستم 50 سالمه و 30 سال سابقه مدیریت چاپخانه – تعمیرات دستگاه های چاپ – مدیریت داخلی و صحافی و… دارم آیا برای کار درکشور کویت میتوان به کمک شما کار پیدا کنم ؟ممنونم از سایت خوبتون

  1. داوری گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   موسسه سفیران در خصوص این کشور خدماتی نداره متاسفانه

 172. محسن گفت:

  سلام اسمم محسنه 24سالمه مهندس علوم دامی هستم برا کار اینجا آمدم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار قطر نیاز به دعوتنامه کاری کفیل خواهید داشت

 173. میثم گفت:

  سلام من میکانیک کامیون هستم برای کار باید چه کار کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید در ابتدا از طریق سایت های کاریابی رزومه برای کمپانی های قطر بفرستید

 174. احسان گفت:

  سلام
  اینجانب تولید کننده سنگهای ساختمانی و همچنین سنگهای قلوه ای در هر سایز و همچنین تولید کننده کربنات کلسیم به صورت پودری و مش در اصفهان هستم و آمادگی همکاری با کشور قطر و عمان را دارم .از پیشنهاد شما جهت ارتباط با افراط ساکن در قطر استقبال میکنم.ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا رزومه کاری خود را برای کارفرمایان قطری ارسال نمایید

 175. A-H1 گفت:

  سلام من دارای 3 اختراع مهم در حوزه خودرو و آسانسور می باشم می خواستم بدانم آیا می توانم برای فروش و تجاری سازی آنها در قطر اقدام کنم با تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام
   این مطلب که میفرمائید در حوزه مهاجرت نیست اما برای مهاجرت به قطر نیاز به کفیل و کارفرما خواهید داشت

   1. اسلامی گفت:

    سلام با مدرک تراشکاری میشه تو قطر کار کرد؟!

    1. داوری گفت:

     سلام
     برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

 176. حسین گفت:

  سلام بنده ۶سال سابقه کاردرازمایشگاه نفت رادارم ومسلط به زبان عربی وانگلیسی میباشم

  1. داوری گفت:

   سلام
   رزومه تون رو به سایت های کاریابی ارسال کنید

 177. کاوه گفت:

  سلام من راننده تاور کرین میباشم ایا در قطر برای من کار پیدا میشود واقعا …راننده تاور کرین و لودر و غلطک

  1. داوری گفت:

   سلام
   در صورتی که بتونید در این کشور به کار برسید و کارفرما و کفیل پیدا کنید مشکلی نخواهد داشت

   1. حامدلایقی گفت:

    سلام وقت بخیر من قنادم چطور میتونم داخل کویت کار پیدا کنم ؟

    1. داوری گفت:

     سلام
     برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

    2. داوری گفت:

     سلام
     برای کار در کویت نیاز به مدرک کفالت و دعوتنامه کاری خواهید دااشت

  2. سعید گفت:

   سلام و عرض ادب بنده راننده پایه یک با سابقه بالا هستم و از نظر فنی درجه یک و چند سال ترانزیت بودم و از کار هراسی ندارم و مرخصی هم نیازی ندارم فعلا با هر شرایطی میتونم فعال باشم.ممنونم

   1. داوری گفت:

    سلام
    برای کار در قطر روزمه تون رو برای موسسات کاریابی این کشور ارسال کنید

 178. امین گفت:

  جویای کار در خارج از کشور هستم جوشکار برق وارگون استیل هستم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

  2. آرزو بیاتی گفت:

   سلام من وهمسرم هردو دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستیم برای کاردر قطر چقدر شانس داریم وروند رسیدن به آن چگونه است ،باسپاس

   1. داوری گفت:

    سلام
    برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

 179. علی ویسی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من هشت سال سابقه در تعمیرات پالایشگاه دارم واحد مکانیکال الان هم مشغول به کار هستم میخاستم بدونم کار در پالایشگاه قطر برای من هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

 180. امیر گفت:

  سلام من مهندس برق هستم با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی انواع تابلو برق و اتوماسیون و PLC و جویای کار در کشورهای UVFD هستم 37 سال دارم و زبان انگلیسی من در حد متوسط هست . لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران در زمینه کاریابی فعالیتی نداره دوست من ولی در کشورهای اروپایی میتونید اقامت بگیرید

 181. علی گفت:

  سلام خسته نباشید همسرم فوق لیسانس معماری با معدل بالای18دارند برای رفتن و اقامت در قطر یا هر یک از کشورهای مرتب با این رشته چه کارهایی رو باید انجام بدیم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کاردر قطر باید دعوتنامه کاری داشته باشن که این رو از طریق سایت های کاریابی میتونید پیگیری کیند

 182. فرخی گفت:

  با سلام و خسته نباشید به شما
  من بهیار هستم و زبان انگلیسی هم مکالمه تسلط دارم و سابقه ی بیش از ۲۰ سال در ارتش و شرکتهای خارجی ژاپنی،کره ای و فرانسه در عسلویه و نفت و گاز دارم،تقریبا تمامی حوزه های پزشکی کار کردم و در اورژانس و رسکیو تخصص دارم و دوره های فراوانی دیدم،آیا برای این مقطع از تحصیلات هم کار در قطر یا حوزه ی خلیج وجود داره؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس باید حتما کارفرما دااشته باشید تفاوتی هم بین رشته ها نیست بیشتر داشتن دعوتنامه کاری و کفیله که اهمیت داره

 183. فرزین دهبان گفت:

  سلام من غواص صنعتی جوشکاری زیر آب هستم..برای من کار در قطر هست ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشور قطر بایستی ابتدا یک دعوتنامه کاری به همراه کفیل داشته باشید

 184. سیامک فرزانه گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید ی ادرس کاریابی تو قطر رو بهمون معرفی میکنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   بله در مقاله چند سایت کاریابی رو معرفی کردیم مطالعه بفرمائید

 185. Amin گفت:

  سلام دوست من، بنده ۳۵ سال سن دارم و رزومه ی کاریم عبارت است از: سه سال و چهار ماه در شرکت حفاری نفت و گاز و دو سال کار در معدن و سه چهار سالی سابقه ی Hse و ایمنی دارم، چطور میتونم در قطر کار پیدا کنم؟؟ کفیل را چطور پیدا کنیم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه اما بهتره که ابتدا در سایت های کاریابی روزمه بدید و منتظر پاسخ از طرف اونها باشید

 186. Ali گفت:

  سلام من راننده پایه یکم با سابقه ۱۰ سال رو دارم ایا میتونم در قطر کاری پیدا کنم راهنماییی کنینی؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای اینکه در قطر به کار برسید باید کارفرما و کفیل داشته باشید که با ارتباط با موسسات کاریابیشون ممکنه بتونید این کار رو انجام بدید

 187. محسن گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام من یک حافظ کل قرآن کریم هستم آیا در قطر برای من کاری پیدا میشه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بزرگوار شما باید دعوتنامه کاری داشته باشید تا بتونید به این کشور مهاجرت کنید

 188. حسین مغیفیان نژاد گفت:

  سلام،من دنبال کار تو شرکتهای حفاری در کشور قطر هستم واینکه سابقه کار تو شرکت پتروشیمی ابادان و سابقه کار در شرکت فولاد به مدت ۴ سال دارم و در شرکت رینگ سایپا یکسال سابقه کار دارم و مدرک تحصیلیم دیپلم گرافیک و مدارک ایمنی و اتشنشانی در روزومه کاریم هست، متشکر از سایت شما

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 189. محمود تیمورپور گفت:

  سلام وقت بخیر راننده بیل مکانیکی ماهر و فنی هستم اماده بکار در کشور های حوزه خلیج فارس مخصوصا قطر
  محمود متولد ۱۳۵۱

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

   1. احمد گفت:

    من یک سر اشپز ایرانی هستم و کار در قطر میخواهم
    آیا کاری برای من وجود دارد؟

    1. داوری گفت:

     سلام
     برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 190. ناصر گفت:

  سلام من نقاش ساختمان هستم و ۱۰ سال هست که ایران مشغول هستم .میتونم تو کشور های قطر یا دبی مشغول کار بشم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس کارفرما و کفیل نیاز دارید

 191. محمد گفت:

  سلام من 10سال سابقه کار دارم مدارک کارشناسی اسانسور و کاردانی الکترونیک دارم الان هم یک شرکت اسانسور دارم درکشور قطر یا کشور دیگه کاربرام پیدا میشه و هزینه اش چقدر میشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید برای موسسات کاریابی قطر رزومه ارسال کنید که برای شما دعوتنامه صادر کنن

 192. ابراهيم فدوی گفت:

  سلام. من 14 سال در اداره برق کار می کنم. و در رشته سیم بانی و نصب انواع سرکابل مهارت وگواهینامه دارم و خواستار کار در کشور قطر هستم.

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 193. محراب گفت:

  درود بر شما من تقریبا 13 سال سابقه مربیگری فوتبال دارم و مدرک مربیگری آسیایی دارم ، میتونم ویزای کاری برای امارت یا قطر یا عمان ، یا آلمان و اتریش بگیرم؟
  ن ،

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار بایستی از کشور مقصد دعوتنامه کاری داشته باشید دوست من

 194. عارف گفت:

  20 سال سابقه اتش نشانی دازم زبان مادری عربی جویایی کار دز امارات

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 195. علی گفت:

  باسلام
  بنده ۱۶ سال سابقه کار بهداشتی در حوزه مبارزه با بیماری ها و مدرک کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی
  به نظرتون جذب کار در کدامین کشورها راحت تر است. با تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 196. moein tavakol گفت:

  Rigr هستم وبرای انجام کار بالای 15سال سابقه و31 ساله

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

  2. مجيد اصحابي گفت:

   سلام ليسانس حسابداري دارم با 18 سال سابقه آيا مي توان براي كشورهاي خليج فارس اقدام كرد
   لطفا راهنمايي نماييد با تشكر اصحابي

   1. داوری گفت:

    سلام
    موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

    1. سلام برای ویزا و برای رفتن به قطر چه مدارک چی چی لازم هست
     بنده ۳..سال ۸ماه دبی قاچاقی کار کردم
     تزیناتی اتومبیل

     1. داوری گفت:

      سلام
      برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 197. hamta گفت:

  با سلام کارشناسی ارشد نرم افزار هستم و بیست سال سابقه تدریس دارم ، به طراحی سایت هم مسلط هستم ، به نظر شما جایی خواهان مدرک و علم من هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه اما شانس خوبی برای مهاجرت به بسیاری از گشورهای دنیا دارید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 198. Reyhaane گفت:

  سلام من 22سالمه و حرفه ای کار پتینه و نقاشی ساختمان انجام میدم و دنبال مدرک معتبر بین المللی برای کارم هستم معماری داخلی انجام میدم لیسانس معماری هم از دانشگاه معتبر کشور دارم میخواستم اقدام کنم برای کار توی کشورهای اروپایی. امکانش هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله میشه برای کار در آلمان اقدام کنید البته بهتره که یک دوره کارورزی در آلمان داشته باشید و بعد وارد بازار کار بشید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 199. رسول گفت:

  با سلام.
  شرط سنی برای دندانپزشک چند سالگیه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای چه کشوری میفرمائید؟

   1. سید سپهر حسینی گفت:

    با سلام و عرض ادب من ۳۱ سالمه کاره فنی میکنم مدرک برق دارم و کاره ام دی آف میکنم میخواستم ببینم برای مدرک من کار هست در کویت و شرایط اخذ ویزا و هزینش چطوریه ممنون

    1. داوری گفت:

     سلام
     موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه اما در خصوص شرایط اخذ ویزا ابتدا مقاله ویزای کاری قطر رو مطالعه کنید اگر سوالی بود در خدمتم

  2. بهراد گفت:

   سلام من اوستا ونصاب کاغذ دیواری و پارکت هستم ده ساله تو این کارم وحدو ۴سال هست که تو عراق با یک شرکت کاغذ دیواری کار میکنم ولی متاسفانه مردم عراق از مردم ایران زیاد خوششون نمیاد و ایران رو مقصر اکسر گرفتاریاشون میدونن و به همین خاطر میخوام به یه کشور دیگه با امکانات بهتر و بدون دردسر و دشمنی برم ایا شما کشور خاصی مد نظرتون هست که در حیطه ی کاری من شغل مناسبی پیدا بشه مدرک تحصیلیم دیپلم هست و ۲۹سالمه ممنون میشم راهنماییم کنید

   1. داوری گفت:

    سلام
    میتونید برای کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای اقدام کنید
    برای اطلاعات بیشتر با 02191003232 تماس بگیرید

 200. علی گفت:

  سلام
  چطور یک کفیل درست حسابی پیدا کنیم

  1. داوری گفت:

   سلام
   کفیل همون کارفرمای شماست. در سایت های کاریابی بگردید