ویزای کاری قطر

موسسات کاریابی در قطر

موسسات کاریابی فعال در کشور قطر

قطر از شرایط کاری مناسبی برخوردار است و افرادی که طالب اخذ ویزای کاری آن هستند می­ توانند با مراجعه به موسسات کاریابی در قطر شغل مورد نظرشان را بیابند. البته از سال 2019 به بعد برخی از شیوخ قطری این اجازه را دارند تا با صدور دعوتنامه یا همان نامه کفیل درخواست صدور ویزا برای فرد متقاضی کنند.

 • شرایط کاریابی در قطر چیست؟
 • چه رشته هایی در قطر بیشترین شانس را جهت کاریابی دارند؟
 • درآمد در قطر چقدر است؟
 • شرایط مرخصی و تعطیلات در قطر به چه نحوی است؟

افراد زیادی از دیگر کشورها همچون کشورهای اروپایی و انگلستان نیز برای انجام کار و سرمایه گذاری در قطر به این کشور مهاجرت می­ نمایند. با توجه به بالا بودن حقوق و دستمزد در قطر و از طرفی عدم پرداخت مالیات در این کشور افراد زیادی علاقمند به انجام کار در کشور قطر هستند. قطر دارای ذخایر و منابع نفت و گاز بسیاری می­ باشد و بیشترین درآمد این کشور نیز بر پایه صادرات این مواد است. در گذشته و قبل از کشف منابع نفتی در قطر، بیشتر مردم این کشور به تجارت مراورید و ماهیگیری مشغول بودند، اما پس از کشف منابع نفتی این کشور فرصت های شغلی بسیار مناسبی برای مردم قطر بوجود آمد. برخورداری از دعوتنامه کاری برای افرادی که خارج از قطر حضور دارند و برای انجام کار به این کشور مهاجرت می ­نمایند، از ملزومات صدور ویزای کار می باشد.

اولویت استخدام در مشاغل مختلف در کشور قطر با کارکنان و شهروندان محلی و بومی این کشور می­ باشد، همچنین کارفرمایانی که قصد استخدام نیروهای خارجی را دارند، برای ارسال دعوتنامه کاری می ­باید دولت قطر را مجاب نمایند که در قطر نیرویی با شرایط مورد نظر ایشان پیدا نشده است.

شرایط کار در قطر

همانطور که می­دانید انجام کار در قطر طرفداران زیادی دارد. میزان ساعت کاری در قطر بطور متوسط 40-48 ساعت در هفته در نظر گرفته شده است و کارمندان اجازه انجام اضافه کاری را نیز دارند. حقوق کارکنان در قطر در مقایسه با کارمندان اروپایی بیشتر است و دولت قطر نیز به ندرت از کارکنان در این کشور مالیات اخذ می­ نماید، اتباع خارجی برای ورود به قطر به منظور انجام کار در این کشور می­ باید ویزای کاری قطر را دریافت نمایند که دارای اعتبار 6 ماهه تا 3 ساله می­ باشند و افراد اجازه تمدید آن را برای مدت طولانی نیز خواهند داشت.

در کشور قطر حقوقی بعنوان حق الزحمه نیز به کارکنان پرداخت می­شود. ارزش حق الزحمه ای که به کارمند در قطر پرداخت می­ گردد از همان ابتدا در قرارداد کاری طرفین قید می ­شود. معمولاً کارفرمایان حقوق 3 هفته کاری و یا یک ماه را در هر سال به کارمندان خود پرداخت می­ نماید، بعنوان مثال کارمندی که بمدت 5 سال در قطر کار انجام داده است، حقوق ماهیانه وی 1000 $ دلار در ماه می ­باشد، در صورتی که فرد هم اکنون قصد خاتمه دادن به همکاری خود را در شرکت مورد نظر داشته باشد، حق الزحمه ای معادل 750 $ دلار به ازای هر سال نیز به وی پرداخت می­ گردد. در حال حاضر بهترین نوع ویزای کار در دنیا ویزای کار آلمان می باشد. جهت مطالعه مقاله مورد نظر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شرایط مرخصی کارکنان در قطر

شرایط اخذ مرخصی نیز همانند حقوق کارمندان در قطر می ­باید در قراردادکاری طرفین قید گردد. در برخی موارد که کارمند قبل از اتمام تاریخ همکاری در قرارداد قصد ترک نمودن شغل مورد نظر را دارد، کارفرمای مربوطه حقوق روزهای مرخصی را نیز به وی پرداخت می­ نماید. اما بطور کلی در قطر افرادی که بمدت یکسال کاری بدون مرخصی برای کارفرمایی کار انجام داده است، کارفرمای مورد نظر حقوق 3 الی 4 هفته کاری را در پایان سال وی پرداخت خواهد نمود.

مرخصی استعلاجی و تعطیلی ها در قطر

کارکنان پس از 3 ماه انجام کار در قطر اجازه اخذ مرخصی استعلاجی را خواهند داشت. برای اخذ این مرخصی فرد می­ باید مدارکی که وی مجبور به اخذ مرخصی است مانند ارائه مدارک پزشکی و یا… را به کارفرمای خود ارائه نماید. کارفرمایان در قطر حقوق مرخصی های استعلاجی که کمتر از 2 هفته هستند را پرداخت می­ نمایند.

مردم کشور قطر به اصول اسلام بسیار پایبند هستند و اکثرا در مراسم مذهبی عید فطر و عید قربان تعطیل می­ باشند. همچنین کارمندان در روزهای ملی ورزش و استقلال ملی قطر نیز تعطیل می­ باشند. اتباع مسلمانی که از دیگر کشورها برای انجام کار به این کشور سفر نموده اند نیز می­توانند در ایام حج مرخصی اخذ نمایند و زنان در قطر اجازه 50 روز مرخصی با حقوق را دارند. دوستان عزیز جهت آگاهی در این زمینه می­توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار نمایند.

اجازه کار با موسسات کاریابی در قطر

یافتن شغل و کارفرما در قطر، اجازه کار در قطر و مهاجرت به قطر برای اخذ دعوت نامه شغلی کمی دشوار است، اما در این کشور برخی از موسسات کاریابی در قطر وجود دارد که افراد می­ توانند رزومه های کاریشان را به این دفاتر ارسال نمایند. کارفرمایان نیز با مشاهده رزومه کارکنان، با آنان ارتباط برقرار نموده و در صورت توافق دعوتنامه کاری ارسال می­ نمایند. سایت های موسسات کاریابی در قطر مشاغل مورد نیاز کارفرمایان و شرایط انجام کار در شرکت های مورد نظر را در این کشور به نمایش گذاشته و کارکنان می­توانند به راحتی رزومه هایشان را برای این دسته از کارفرمایان ارسال نمایند.

امروزه کشورهای که برای اشخاص متقاضی ویزای کار صادر می کنند، کشورهای هستند که از نرخ بیکاری پائینی برخوردار می باشند و شرایط کاری فوق العاده ای دارند. در این میان می توان به کشورهای آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی در اتحادیه اروپا و عمان و قطر در حاشیه خلیج فارس نیز اشاره داشت. در خصوص پیدا کردن کار در این کشور ها بهترین گزینه سایت ها و موسسات کاریابی هستند که در این کشورها قرار دارد. موسسه سفیران سروش خدماتی در باب رویه کاریابی در قطر برای متقاضیان ندارد.

اجازه کار با موسسات کاریابی در قطر

میزان درآمد افراد در کشور قطر

میزان حقوق و دستمزد در کشور قطر در مقایسه با کشورهای اروپایی بیشتر است. در جدول زیر ما لیستی از مشاغل و متوسط حقوقی که کارفرمایان در قطر به کارکنان پرداخت می­نمایند را نمایش داده ایم.

میانگین شغل میانگین حقوق ماهانه ریال قطر میانگین شغل میانگین حقوق ماهانه ریال قطر
خدمات اقامت و غذا 9270 کارخانه و ساخت 31213
حسابداری و مالی 12794 مالی و بیمه 22212
مدیریت/ پذیرش/ منشی 7383 مو/ زیبایی/ تناسب اندام 4950
تبلیغات/ طراحی گرافیکی/ مدیریت رویداد 23844 بهداشت و پزشکی 18491
کشاورزی، جنگلداری، ماهیگیری 5020 منابع انسانی 16904
خطوط هوایی/ هواپیما/ هوافضا/ دفاع 16856 واردات و صادرات 12266
معماری 19386 فناوری اطلاعات 18524
هنر، سرگرمی و تفریح ​​ 11357 بیمه 13784
خودرو 13250 بازاریابی 17870
بانکداری 21130 مدیا/ رسانه/ هنر/ سرگرمی 27500
مراقبت از کودک 8000 نفت/ گاز/ انرژی/ معدن 23042
تمیز کردن و خانه داری 9350 دارویی و بیوتکنولوژی 12875
ساخت و ساز/ ساختمان/ نصب 17292 عکاسی 17000
پیک/ حمل و نقل/ رانندگان 3650 دولت، دفاع، امنیت اجتماعی اجباری 25123
خدمات مشتری و مرکز تماس 12780 روابط عمومی 21333
برق و الکترونیک 12755 خرید و موجودی 15141
برق، گاز، تهویه مطبوع 20550 کنترل کیفیت و مطابقت 15382
مهندسی 19359 املاک و مستغلات 13000
محیط زیست 25333 فروش خرده فروشی و عمده فروشی 12124
امکانات/ تعمیر و نگهداری/ تعمیر 11290 خدمات علمی و فنی 7500
امنیت و آتش نشانی 6622

مدارک لازم برای استخدام در قطر

جهت استخدام در قطر مدارک زیر باید ارائه گردد:

 • مدارک هویتی
 • مدارک گواهی سلامت وزارت بهداشت قطر
 • مدرک اجازه کار اداره کار قطر
 • ویزای دارای اعتبار کشور قطر

تا سال 1967 کشور قطر یکی از مستعمرات انگلستان بود اما پس از آن این کشور استقلال خود را بدست آورد. مردم این کشور مسلمان هستند و در تمامی اموز زندگی خود بر طبق شریعت اسلام عمل می­نمایند. حکومت کشور قطر بصورت پادشاهی اداره می­گردد. ناگفته نماند مردم کشور قطر به سخاوت و مهمان نوازی معروفند.

شرایط همراه در ویزای کار قطر

شما می توانید خانواده درجه یک خود را به همراه خود به کشور قطر ببرید. منظور از خانواده همسر قانونی و فرزندان هستند. امکان همراه داشتن فرزند خواندگان نیز وجود دارد اما برای این کار نیاز به گذران مراحل ادارای بیشتری وجود دارد، همچنین این امکان وجود دارد که فرد والدین وابسته خود را نیز همراه داشته باشد. توجه داشته باشید که ازدواج شما حتما باید به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد. کارشناسان و مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همواره پاسخگوی تمامی سوالات عزیزان می­ باشد. توجه داشته باشید موسسه هیچ گونه خدماتی در خصوص کاریابی در کشور قطر نداشته و تنها در زمینه اخذ ویزای کاری این کشور به فعالیت می پردازد.

407 دیدگاه برای “موسسات کاریابی در قطر

 1. مسعودذوالفقاری گفت:

  سلام خسته نباشید ‌من درموردشغل رانندگی با کامیون برای چه کشورهایی میتونید دعوتنامه کاری بگیرید البته با کار پایه یک دارم خودم دارای٣دستگاه کامیون هستم دانشجوی لیسانس حقوق هستم ودارای کارت بازرگانی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار باید دعوتنامه خود شخص داشته باشه از سوی کارفرما زیرا رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز کشورها نیست به علت اینکه شما حقوق اسلامی خواندید در نتیجه نمیشه برای شما کاریابی انجام داد و برای شغل رانندگی هم با بودن در محیط به راحتی میتوانید کارفرمایی در این زمینه پیدا کنید در نتیجه باید ویزایی را انتخاب کنید که تبدیل به ویزای کاری شود در این راه ما میتونیم کمکتون کنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ممنونم

   1. مسعود هاشمی گفت:

    با سلام..من گواهینامه لیفتراک و مهارت کافی با سابقه کار رو دارم…ضمنا جوشکار برق و آرگون با مدرک بین المللی هستم…آماده کار در قطر به عنوان کارگری ساده رو هم دارم…خیلی لطف میکنید اگه منو کمک کنید…

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. محسن گفت:

   سلام.دنبال کار در قطر نباشید.بنده رفتم بیفایده بود.ویزای کار به ایرانی ها نمیدهند.هندی ها با داشتن روابط خوب زبان خوب و …به ایرانی ها فرصت نمیدهند.تمام.موفق باشید.

 2. علی گفت:

  سلام
  من کارشناسی نرم افزار و دارای 7 سال سابقه کار در زمینه کاری Network Engineer می باشم.پگونه می توانم برای کار در قطر اقدام کنم؟ آیا شرکت شما در زمینه کاریابی همکاری می کند؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار در هر کشوری مانند قطر شما باید حتما یک کارفرما از قطر داشته باشید تا به شما ویزای کار قط تعلق گیرد فقط از کشورهایی نظیر آلمان اتریش استرالیا کانادا نیوزلند میتویانید ویزای کار بودن کارفرما بگیرید، برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ممنونم

   1. رضا دستورانی گفت:

    سلام . من کارشناسی مدریت دولتی دارم من چی کاری می تونم تو اونجا انجام بدم یا برای من هم کار است راهنمایی کنید ممنون میشم.

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 3. حسن گفت:

  سلام بنده مدیریت هتل و مدیرت غذا و کافی شاپ رو دارم آیا می تونم به کشور قطر برای کار در خواست بدم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله اگر کارفرما از قط داشته باشید میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

   1. Ourfamily گفت:

    سلام خسته نباشید
    من فوق لیسانس ادبیات کودک و نوجوان هستم
    و مدرک آموزش دوره ابتدایی هم دارم
    شنیدم قطر دوره‌های دو ساله اموزگار جذب میکنند
    چقدر صحت داره؟

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما صحت این موضوعرو با سرچ در اینترنت پیدا بفرمایید

 4. شهاب مرادی گفت:

  باسلام.بنده فوق لیسانس حقوق جزا با معدل ۱۸ هستم..مدرک برق.کامپیوتر..hse…ایمنی و بهداشت..و کارته..رزمی..تاپ رنجر…بوکس.رو دارم..۲۵سالمه…میخوام ویزای کاری یا بورس تحصیلی بگیرم…چطور باید اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بستگی به کشور انتخابی و ویزایی که اقدام میکنید داره برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 5. آزاده گفت:

  با درود
  بنده ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دارم و 4 سال در isp کار کردم چه فرصت های شغلی برا ی بنده هست ممنون میشم راهنمایی میشود

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای شما میتوان با بررسی شرایط دیگری مانند نوع دانشگاه سطح زبان و … کشورهای انگلیسی زبان، اروپایی و عربی را برای ویزای کار اقدام کرد برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 6. هادي گفت:

  با سلام وخسته نباشيد بنده داراي ١٠ سال سابقه كار در آتش نشاني هستم و مدرك تحصيليم ليسانس برق صنعتيه مي خواستم ببينم مي توانم ويزاي كار قطر بگيرم چطوري مي تونم كار فرما پيدا كنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله شرایطت اخذ ویزای کار دارین و علاوه بر عمان و قطر میتونید کشورهای اروپایی و انگلیسی زبان نیز اقدام نبایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 7. حسینعلی اسدی گفت:

  سلام بنده دارای فوق لیسانس مهندسی معماری و پروانه اجرا از سازمان نظام مهندسی پایه ۳ استان تهران ‌تجربه بالایی در زمینه ساختمانسازی دارمو۳۳ سالمه چگونه میتونم کا ر در قطر پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله در صورتی که اعتبار نامه از کفیل دریافت کنید با مجوز کار میتونید ویزای جستجوی کار قطر دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 8. نیکی گفت:

  با سلام
  من 39 سالمه و لیسانسه معماری دارم با 14 سال سابقه کار برای ویزای کاری و گرفتن کار در قطر چه کاری باید بکنم؟
  آیا شما برای پیدا کردنه کار در قطر میتوانید راهنمایی یا کمکی بکنید؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما کاریابی شما زمانی اتفاق می افتد که در خود کشور حضور داشته باشید ما برای شما مجوز کاریابی میگیریم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 9. محمد گفت:

  با سلام بنده دیپلم برق کامپیوتر دارم.13سال در شهرداری هستم.رزمی کار تکواندو.طراح فتوشاپ و کارل دراو هستم.4سال سابقه نگهبانی شهرداری دارم.متاهل.آیا در قطر کار برای من هست.ممنون مبشم پاسخ دهید.وایا از قبل در ایران باید ثبت نام کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما با توجه به رشته مهارتتون بله در کشورهای عربی مانند عمان و قطر میتوانید اقدام به کار کنید فقط قبلش باید مجوز و اعتبار نامه دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 10. محمد گفت:

  سلام من کار عایق رطوبتی و همینطور حدود 90% کار MDF انجام میدم.آیا میتونم در این زمینه کار فرمای پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله میتونید فقط بیاد قبلش ویزای جستجوی کار قطر دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگییرد

 11. ن.ضمیری گفت:

  سلام وقت بخیر.من لیسانس میکروبیولوژی و سابقه ۵ سال کاردرسمت تکنسین پاتولوژی و سوپروایزر پاتولوژی رادارم. همسرم هم کارشناس مدیریت و سابقه کار درتاسیسات گرمایش و سرمایش را دارند از نظر کاردرعمان و قطر از شما راهنمایی میخوام.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما آیا تحقیقی بابت استخدامتون در کشور عمان و قطر دارین؟ ما میتونیم براتون ویزای جست و جوی کار عمان و قطر بگیریم

 12. عباس اسدی گفت:

  سلام ۴۲ سالمه ۲۰ سال سابقه کار در نفت و گاز بخش ساخت سکوهای دریایی (offshore )را دارم ۱۲ سال سابقه مدیریت پروژه یا ساخت را داشتم و ۸ سال سابقه برنامه ریزی دارم بنده در ۸ سال اخیر مدیر ساخت سکوهای پارس جنوبی هم بودم
  ممنون میشم در امر کاریابی در قطر همکاری بفرمایید ضمنا آیلتس دارم و مسلط به زبان عربی (خواندن نوشتن و گفتن)هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما با توجه به شرایطی که دارین میتونید برای انواع ویزاها مانند کشورهای اروپایی انگلیسی و عربی اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

  2. MAHDI گفت:

   سلام
   مهدی هستم 22 سال سابقه کار در نگهداری و تعمیرات و نصب تجهیزات صنعتی دارم مهندس مکانیک ؛ متاهل متقاضی کار در صنایع قطر هستم

 13. معصومه گفت:

  سلام خسته نباشید. من فوق لیسانس آی تی دارم 31 ساله هستم و 5 ساله برنامه نویس کامپیوتر هستم. آیا در قطر با این شرایط من کار پیدا میشه؟! با درآمد بالا؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 14. نغمه گفت:

  سلام
  من لیسانس فیزیک و ارشد اقتاد دارم و سابقه اموزش هم دارم ایا میتونم توی قطر کاری یدا کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 15. محمد هوشمند گفت:

  سلام عرض ادب من مربی درجه ۱ بدنسازی و فیتنس هستم بدنساز حرفه ای هستم از نظر بدنی برای شغل من کاری در قطر هست ممنون میشم از شما پاسخ بدین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 16. a.heidari گفت:

  با سلام. بنده دارای لیسانس برق و 9 سال سابقه کار دربخش متریال پالایشگاه گاز و دفتر فنی برق و ابزاردقیق در پارس جنوبی (عسلویه) هستم . آیا با توجه به مشترک بودن میدان گازی ایران و قطر و مشابه بودن پالایشگاه ها من میتونم جهت کاریابی در قطر اقدام کنم؟ و اینکه نیاز به مدرک زبان هست؟ با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

  2. حسین غلامی گفت:

   باسلام . من مدرک کارشناسی دارم با 20 سابقه کار مالی به زبان انگلیسی هم مسلط هستم .چطور میتونم برای کار تو قطر اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 17. سید امیر گفت:

  سلام. بنده مهندس عمران با ۱۰ سال سابقه کار در قسمت صنعتی مسکونی و راهسازی هستم. چه جوری میتونم برم قطر برای کار مرتبط؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 18. Kasra گفت:

  سلام و عرض ادب
  من لیسانس مهندسی مکانیک دارم23 سالم هست مدرک پایان خدمت و تکمیلی برای خارج شدن رو دارم میخواستم تو کشور های حوضه خلیج فارس به جز عراق درخواست کار بدم ،هدفم اصلی حداقل 1 سال نیم کار در این کشور ها بیشتر قطر،بحرین،کویت،عمان بتونم هزینه لازم کار و تحصیل ،زندگی را در اروپا یا آمریکا فراهم کنم ممنون از سایت خوبتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 19. مسلم گفت:

  سلام راننده لودر هستم دارای دوازده سال سابقه کار جویای کار در کشور قطر هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 20. سحر گفت:

  سلام من skin care هستم
  کار پوست و زیبایی
  چطور میتونم واسه کار اقدام کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 21. علیرضا صفرزاده گفت:

  سلام من مهندس عمران با چندین سال سابقه نظارت و اجرا در ایران و عراق دارم و موضوع کفیل هم تقریبا میتونم حل کنم لطفا برای کار اقدام کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب لطفا با شماره های موسسه تناس بگیرید

 22. محمدقلی منگلی زاده گفت:

  سلام و تقدیم احترام
  بنده لیسانس مهندسی شیمی در گرایش صنایع گاز و فوق لیسانس مهندسی شیمی در گرایش طراحی فرایندها هستم حدود ده سال سابقه گازرسانی به ساختمانها را دارم (طراحی – نظارت- و اجرا) چگونه میتوانم در قطر یا کشورهای مناسب شاغل بشوم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 23. محمد صادق احمدی گفت:

  سلام. وقت بخیر. من کارشناسی ارشد برق،قدرت دارم و به زبان عربی قطری و انگلیسی هم مسلط هستم. موضوع یافتن کارفرما در قطر را چگونه باید حل کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 24. رضا گفت:

  عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
  منظور از شغل خودرو در لیست مشاغل بالا ک درآمدش ماهانه13250 ریال قطر ذکر شده همون رانندگی با خودروی سواری هست؟؟؟
  چون یکی از شرکتهای کاریابی برای قطر اعلام کرده برای جذب راننده خودروی سواری ماهی 25میلیون تومن ب پول ایران حقوق در نظر گرفته. این میتونه درست باشه؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید و همچنین بله عمان و قطر حقوق های بسیار بالایی به افراد میدن

   1. سعید م گفت:

    سلام من زبان عربی بلدم خودم عرب هستم یعنی مشکلی برای زبان دارم برای اطلاعات بیشترچطور میتونم ارتباط باشرکت یادفترداشته باشم اگه راهنمایی کنی ممنون میشم

 25. مهدی حاجی خدادادی گفت:

  با سلام من مهندس و مدیر تولید شرکت های بازیافت بطری هستم و 12 سال سابقه کار در این زمینه و تولید الیاف پلی استر را دارم و میدونم که کشور قطر تو بحث بازیافت بطری این پتانسیل را دارا می باشد و با تولید الیاف پلی استر زمینه خوبی برای صادرات این محصول با توجه به صنایع پتروشیمی که در قطر می باشد عالیست حالا نمیدونم کشور قطر آیا این شرکت ها را دارد که من بتونم در آنجا فعالیت کنم یا خیر ممنون میشم کمکم کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 26. وحید گفت:

  سلام ۲۶ سالمه مجرد.
  میخواستم تو دبی کار کنم.
  شغل من‌فست فود و کافیشاپ هست .
  چندین سال هست در کار رستوران و کافیشاپ فعالیت میکنم.اگر ممکن هست با من تماس بگیرین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 27. پژمان حیدرزاده گفت:

  سلام بنده تکنسین تهویه هستم کارم نصب تعمییرات کولرهای اسپلیت هست خواستم ببینم آیابرای بنده کار در کشور قطر هست و شرایط و حقوق تکنسین این کار چقدرهست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 28. محمد حبیبی گفت:

  سلام من لیسانس گرافیک از کشور ترکیه دارم و در ایران چاپخانه دارم با مجوز رسمی از ارشاد، تو کار فتوشاپ و طراحی کاملا وارد هستم و کار اپراتور دستگاه چاپ دیجیتال و همه رو بلدم، برای کار به کشور قطر چطور میتونید کمکم کنید. ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 29. ح سالاری گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۵ سال سابقه کار در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر دارم و ۱ سال هم کاشت ناخن انجام میدم .
  همسرم هم مهندسی برق الکترونیک و ۷ سال هم در زمینه بیمه فعالیت میکنه .
  میتونیم برای ویزای قطر اقدام کنیم ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

   1. محمد محمودی گفت:

    سلام خدمت شما عزیزان راننده لیفتراک هستم حرفه ای سیزده سال سابقه کار با لیفتراک رادارم گواهینامه پایه دو قدیم هم دارم برای رانندگی هر جایی باشه کار میکنم محمد محمودی متولد 62 ساکن استان قزوین ممنونم

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   2. محمد محمودی گفت:

    سلام خدمت شما عزیزان راننده لیفتراک هستم حرفه ای سیزده سال سابقه کار با لیفتراک رادارم گواهینامه پایه دو قدیم هم دارم برای رانندگی هر جایی باشه کار میکنم محمد محمودی متولد 62 ساکن استان قزوین ممنونم ببخشید به همه میگین کفیل باید داشته باشید من هیچکس رو ندارم شما منو ببرید قطر تا یکسال سی درصد از حقوقم برای شما پورسانت فقط منو ببر پاسپورت هم دارم مرسی

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 30. ح سالاری گفت:

  و سوال بعدی اینکه کار بیمه در زمینه بیمه های تامین اجتماعی هست و ۱ سال هم سابقه کار در پذیرش بیمارستان تامین اجتماعی دارد و مسئول بیمه بیمارستان هم بوده
  در زمینه عمده فروشی ، برنج شمالی هم خرید و فروش میکند

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 31. میلاد گفت:

  سلام من رشته ی توانبخشی خوندم مایلم در کشور قطر کار کنم .آیا این کشور رشته های توانبخشی رو میپذیرد ؟؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 32. محمدرضا گفت:

  با سلامو خسته نباشید
  من طرح تولید سرمایشی و گرمایشی های ماشین سنگین از جمله اتوبوس/ کامیون /میدل باس/ رو دارم
  که با نمونه های خارجی رقابت میکنه و از همه نظر با رتبه بالا بوده
  من با این طرح کدام کشور راحتر میتونم سرمایه گذار پیداکنم و اقامت ان کشور رو بگیرم
  باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 33. سروش گفت:

  سلام.
  بنده ارشد نرم افزار دارم و در حال حاضر حدود ۱۲ سال هست مه در این زمینه فعالیت دارم و شبکه و طراحی سایت و برنامه نویسی و طراحی گرافیک و تدریس خصوصی منابع درآمد بنده است
  برای کار در قطر به نظر شما چه مراحلی را باید طی کنم. و آیا باید مدارک بین المللی داشته باشم ؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 34. شبنم گفت:

  سلام وقتتون بخیر .من رشته حسابداری بانکی خوندم و ۲۸ ساله هستم.میخواستم ببینم از نیروی کار خارجی هم در بانک ها استخدام میکنند واینکه خانم یا آقا استخدام میکنند. برای اینکار باید زبان عربی رو مسلط باشیم و اصلا چه مهارت هایی لازمه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید و فرقی بین خانم و آقا وجود نداره که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 35. محمد گفت:

  سلام
  من دندانپزشک هستم، اهل اهواز و عربم و کاملا مسلط به عربی انگلیسی رو هم تا حدی
  با ۶،۷ سال سابقه کار
  برای کار در قطر باید حضورا برم اونجا با کلینیک هاشون صحبت کنم؟ چه مدارک و اقداماتی نیازه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

  2. علی رنجکش گفت:

   سلام جوشکار ومونتاژ کارحرفه ای بابیش از ۲۰سال سابقه کاری پیمانکار تمامی سازه های فلزی ام نقشه خوانی عالی و زبان انگلیسی خوب وسن۴۱سال

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

    1. حشمت اله کریمی گفت:

     باسلام
     این جانب حشمت اله کریمی اوپراتور پمپ دکل یاهمان پمپ بتن وراننده پایه یک با۱۵ سال سابقه کارباپمپ بتن چه طوری میتونم ویزای کار در قطریا هر کشور دیگری بگیرم ممنون میشم

     1. ف.فرجی گفت:

      سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 36. علی گفت:

  سلام.من کارشناس فوریت های پزشکی(اورژانس ۱۱۵)هستم امکان دارد در قطر استخدام شوم؟مسلط به زبان انگلیسی هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 37. رضا گفت:

  سلام وعرض ادب
  کارفرماهای قطری نسبت ب بندهای قراردادی ک میبندن پایبند هستند؟منظورم مقدار و زمان حقوق وسایر مزاهاست.

 38. رضا گفت:

  سلام
  سابقه ۱۰سال راننده لیفتراک باگواهینامه ویژه درشرکتهای مختلف ایران یایه کارگرساده هستم امکان کاردرکشورقطربرای ماامکانپذرهست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 39. سعید سعادت گفت:

  عرض سلام و وقت بخیر
  میخواستم در مورد شغل مترجمی زبان چینی به انگلیسی بپرسم.
  چون از ی متخصص در حوزه صادرات و واردات شنیدم در حوزه کشورهای عربی نیاز دارن به این تخصص.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 40. سعید احمد گفت:

  با سلام میخواستم بگم من یه جوشکار هستم و 10سال میشه که تو این شغل هستم الآنم تو ترکیه می‌باشم چگونه میتوان تو کشور قطر کار جوشکاری پیدا کرد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 41. سارا گفت:

  با سلام.من کارشناس ارشد ریاضی هستم.آیا شرایط کار برای من وجود داره در قطر؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 42. سعید گفت:

  سلام من مسلط ب زبان عربی هستم و رشته تحصیلی حسابداری هستم و نمایشگاه اتومبیل داریم و درزمینه خرید و فروش و معاملات خوددرو هستم ایا امکانش هست درکشور قطر برایم ایجاد شغل باشد؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 43. سعید گفت:

  سلام من در رشته حسابداری تحصیل کرده و به زبان عربی کاملا مسلط هستم چون عرب هستم و در زمینه خرید و فروش خودرو هستم ایا میتوان درکشور قطر برایم ایجاد شغل کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 44. حسین گفت:

  با سلام
  با 32 سال سن، مدرک کارشناسی ارشد ماشین‌های کشاورزی و مکانیزاسیون دارم ولی با سابقه‌ی کار خدمات فرودگاهی (خدمات زمینی هواپیما) هستم. سطح زبان انگلیسی متوسط دارم. شرایط کار در کشورهای دیگر از جمله قطر چگونه است؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 45. محمد گفت:

  باعرض ادب واحترام.میخواستم بدونم من که حسابرس هستم آیا برای پیدا کردن زمینه شغلی چطوری میتونم کارفرما پیدا کنم؟آیا در مورد رشته تحصیلی وزمینه کاری من هم این موضوعیت داره؟ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 46. زهره شادمهر گفت:

  سلام و عرض ادب
  رشته من زیست شناسی عمومی هست ایا کاری تو زمینه رشته من وجود دارد و اینکه من علاقه زیادی به آشپزی دارم و آیا از طریق مدرک آشپزی میتوان کار پیدا کرد یا خیر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید و اینکه از طریق آشپزی هم میتونید به کار برسید

 47. هستی حسینی گفت:

  سلام من مهاجر کشور افغان هستم 10 سال سابقه کار ارایشی و تاتو دارم زبان عربی هم بلدم و سابقه کار در آژانس هواپیمایی دارم خاستم بدونم چطور میتونم به کشور قطر سفرکنم و اونجا اقامت بگیرم ؟آیا برای رشته من کار در اونجا مناسب هست ویا اینکه چطور میتونم اقامت اون کشور رو بگیرم ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 48. فاطمه حسینی گفت:

  یادم رفت بگم در حال حاظر در ایران زندگی میکنم

 49. آرش گفت:

  سلام و عرض ادب
  من فوق لیسانس بازرگانی گرایش بازاریابی با 45 سال سن با سابقه 18 سال سابقه کار در بخش دولتی امکان یافتن شغل مناسب در قطر برای من وجود دارد در ضمن گواهینامه رانندگی پایه یک هم دارم و میتوانم از این ویژگی هم استفاده کنم
  لطفاًراهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 50. سعید گفت:

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم حقوق یه جوشکار معمولی تو کشور قطر چقدره؟توقطر بیشتره یا عمان؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما در کل از 500 ریال عمان و یا از 2000 دلار می باشد

 51. حیدر گفت:

  سلام وقت بخیر

  من۳۱ سالمه لیسانس برق دارم و۵ سال سابقه کار صنعت برق و برق ساختمان
  آیا امکانش هست اقامت کشور قطر بگیرم ؟
  متاهل و دارای یک فرزند یک ساله هستم
  خودم عربم وبه عربی مسلطم
  اگه راهمایی کنید ممنون میشم
  باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 52. علی جهانگیری گفت:

  سلام بنده ورزشکار حرفه ایی در رشته های کشتی قهرمانی کشوری دارم ودوبار قهرمان جهان در رشته پرورش اندام شدم وهمچنین کمربند مشکی کاراته وکیوکوشین دارم ایا برای من در کشور قطر کار هست ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 53. بهزاد گفت:

  سلام بنده معمار ساختمان هستم بیشتر اجرای نمای ساختمان سنتی مدرن با سنگ واجر نما انجام میدم آیا توی قطر میتونم کار انجام بدم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 54. علی حسنی گفت:

  سلام
  من در جزیره کیش زندگی میکنم و تعمیرکار سیستم های سرمایشی و خنک کننده هستم
  میخواستم بدونم کار در عمان یا قطر میتونم پیدا کنم یا خیر
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 55. Alireza گفت:

  سلام وعرض ادب خدمتتون بنده فارغ تحصیل مهندسی نفت هستم وبیکار خواهان کار در کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 56. محمد حسن گفت:

  سلام من چند ماه ی هست کلاسهای زبان عربی لهجه و فصیح رو میرم ، و تقریبا به زبان عربی تسلط پیدا کردم در حد راه انداختن کار خودم یا یک نفر عرب زبان ، مدرک گردشگری سلامت دارم ، لیسانس حقوق ، اما شغلم ۱۸ سال اپراتور دستگاه تولید مش فلزی (شبکه میلگردی) و خرپای میلگردی بوده که کار فنی و مکانیکی بحساب میاد و مورد استفاده سازه های تولیدی ما در امر ساخت و ساز و انبوه سازی بوده ، در ضمن به رانندگی لیفتراک هم تسلط دارم . ۳۵ سال هم دارم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 57. فرامرزشاهدی گفت:

  سلام بنده اهل بروجردهستم و ۲۲ سال سن دارم و آشپز غذاهای ایرانی هستم با ۵ سال سابقه کار در رستورانهای تهران دارم و الان از شما خواستارم کمکم کنین که بتونم در قطر مشغول به کار شوم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 58. علی رنجکش گفت:

  سلام جوشکار ومونتاژ کارحرفه ای بابیش از ۲۰سال سابقه کاری پیمانکار تمامی سازه های فلزی ام نقشه خوانی عالی و زبان انگلیسی خوب وسن۴۱سال

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 59. علیرضا گفت:

  باسلام اینجانب زبان عربی وهندی بلدم قبلا ۱۵سال امارات کارکردم گواهینامه امارات هم دارم جویای کاردرعمان یاقطر هستم وبه کارپنچری کاملا اشنا هستم اگرکسی خواست درخدمتیم حتی رانندگی باشه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 60. احمد گفت:

  سلام عرض ادب من ۳۸ سال سن دارم و ۱۸ساله که مکانیک دستگاههای صحافی مثل برش کاغذ و ورق تاکنی هستم مدرک ندارم تجربی کار یاد گرفتم اگه بخواهم برای کار در قطر اقدام کنم چکار باید بکنم ومنظور از داشتن کفیل رو هم توضیح بدین ممنون از لطفتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب به شما ویزای ۳ ماهه جستجوی کار میدهند و کفیل اسپانسر هست که در قطر به شما اجازه سکونت و استخدامی میدهند

 61. رحیم گفت:

  سلام
  من ۵۶ سالمه بازنشسته ی فرهنگی هستم مسلط به تدریس ابتدایی . آشپزی ایرانی. کارگری ساده . رانندگی . استادکار سنتی آرماتور بندی و قالب بندی ساختمان میباشم .تا حدودی به زبان عربی و انگلیسی اشنایی دارم. مسلط به کامپیوتر میباشم . تایپیت هم میباشم.
  آیا میتوانم با این شرایط شغلی برای چند سال در عمان یا قطر پیدا کنم .راهنمایی روشن بفرمایید . ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 62. عبدالرضا فروزش گفت:

  با عرض سلام و ادب مهندس HSE نفت با 22 سال سابقه کار روی سکوهای نفتی و 48 ساله ومسلط به زبان عربی هستم . آیا با این مشخصات میتونم شغل مناسبی در کشورقطر یا عمان پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 63. امین اسدی گفت:

  با سلام
  بنده 30 سالمه و کارشنااس ارشد هوش مصنوعی هستم. حدود 4 سال در زمینه ICT فعالیت دارم و کارشناس و مدیر ای تی سازمانها مثل پتروشیمی بوده ام.در حال تقویت زبان انگلیسی میباشم
  ممنون میشیم جهت مهاجرت به قطر به من کمک کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 64. Alif گفت:

  سلام وقت بخیر ۲۳ سال سن دارم مسلط به عکاسی و کار گرافیکی هستم برای اقامت در قطر نیازمند کمک هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 65. اسحاق گفت:

  سلام خسته نباشید، من اجرا کننده پارکت، کاغذ دیواری وکفپوش هستم، ده سالی سابقه کار دارم، زبان انگلیسی هم کم و بیش بلدم میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم برم قطر؟ ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 66. فرشاد گفت:

  سلام. من کارشناسی ابزار دقیق دارم الان دارم ارشد الکترونیک قدرت میخونم. سابقه کار هم یکسال کانکشن توی پالایشگاهها رو دارم. رنگ امیزی ساختمان هم کار میکنم. خواستم ببینم کار میشه پیدا کرد تو قطر یا جای دیگه؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 67. مهدیار گفت:

  با سلام..کارشناس‌ازمایشگاه هستم..بیکارم در حال حاضر…۴ سال سابقه کار در ازمایشگاه بیمارستان دارم.. میتونم کار خاصی در قطر پیدا کنم …۳۰‌سال سنمه…خواهشا راهنمایی‌کنین..از بیکاری و ایران‌خسته شدم… هر‌کار بگین انجام‌میدم… اگه میتونین‌کمک‌کنین‌راهنمایی‌کنین…‌اگه راهی هست برم‌چه زبانی برم‌ بیاموزم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 68. Hakim گفت:

  سلام و عرض ادب بنده عرب زبان هستم و دیپلم حسابداری دارم تا حدودی حسابداری کار کردم و مکانیکی خودرو و معماری هم کار کردم به نظر شما برای مهاجرت به قطر یا عمان چه راهی هست و چگونه میتونم مهاجرت کنم که به محض رسیدن برم سرکار ؟

  پیشاپیش کمال تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 69. الهه گفت:

  با سلام
  من دکترای سازه های ابی دارم و در زمینه مهندسی رودخانه کار کرده ام. میخواستم ببینم که برای من که عرب زبان هم هستم شرایط کار در کشورهای عربی چگونه میتونه باشه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 70. حسن گفت:

  باسلام من دیپلمه ودارای گواهینامه پایه یک وکلیه گواهینامه های فرودگاهی خواهان کاردرقطرهستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 71. مجيد گفت:

  سلام
  بنده مهندس برق در گرايش قدرت 44 ساله با سابقه كاري 17 سال در زمينه برق صنعتي دارم سابقه بيمه 17 ساله و تخصص كارخانجات نساجي دارم ايا ميتوانم ويزاي كار قطر و عمان يا كشور ديگري را بگيرم
  ممنون

 72. حسین گفت:

  سلام 25 سالمه به عنوان کارگر ساده میخام برم خارج از کشور حالا هرجاکه شد هرکاری باشه فقط میخام برم اگه از دست کسی کاری برمیاد بامن تماس بگیره ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 73. محمد گفت:

  سلام بنده نقاش ساختمان هستم ده ساله دنبال کار در خارج انگلیسی بلدم میشه برام کفیل پیدا کنید ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 74. حسین گفت:

  سلام من مدرک مهندسی برق قدرت دارم در حال حاضر مشغول به کار تعمیرات برقی و مکانیکی جرثقیل برج سازی هستم 6سال هم سابقه دارم چطوری میتونم خارج از کشور کار کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 75. سید علیرضا طاهایی گفت:

  سلام خسته نباشید من برای کار در ارتفاع با دسترسی طناب (راپل) ۱۰ سال سابقه کار دارم مدرک ایراتا دارم میتونم از ایران به کشورهای عربی برای کار مراجعه کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. پیمان یوسفلی گفت:

    سلام من هم راپل کار(کار در ارتفاع دسترسی با طناب) هستم و و میخواستم که اگر میشه اقدام کنم. همین کفیل که میفرمایید رو چکار کنم برای اقدام؟
    برای برج ها و نظافت شیشه ها خیلی استفاده میشه

 76. طاهره گفت:

  سلام و وقت بخیر،همسر بنده در فازهای گازی مشغول کار هستن و دولتی هستن،به قولا مهندس شرکت گاز
  میخواستم بدون از طریق کار ایشون مهاجرت به قطر رو بگیریم،و در کنارش تحصیلات پسرم.
  میشه راهنمایی کنید و کفیل گرفتن و توضیح بدید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 77. حسینی گفت:

  ۹سلام خسته نباشید بنده لیسانس برق قدرت حدود۸ سال سابقه کار مرتبط و گواهینامه پایه یک رو دارم متاهل و داری یک فرزند هستم میخاستم برای کار راهنماییم کنید کجاها میتونم برم.ممنون از راهنمایی تون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 78. حسینی گفت:

  سلام خسته نباشید بنده لیسانس برق قدرت حدود۸ سال سابقه کار مرتبط و گواهینامه پایه یک رو دارم متاهل و داری یک فرزند هستم میخاستم برای کار راهنماییم کنید کجاها میتونم برم.ممنون از راهنمایی تون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. حسینی گفت:

    سلام خسته نباشید. در مورد کفیل:شرایط و هزینه هاش بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

 79. vahidyarizeh گفت:

  با سلام کارگر ساده هستم و خیلی دنبالشم ک میخام برا کار برم قطر لطفا یکی ک خوب بلده راهنماییم کنه با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 80. محمد گفت:

  با سلام بنده نقاش ساختمان با سابقه کاری ۳۲ سالمه در حال گرفتن مدرک زبانم میشه کمکم کنید برای کار در خارج

 81. قوامی گفت:

  سلام وقتتون بخیر جناب اقای فرجی هزینه گرفتن کفیل که نوشتید در قطر چقدر هست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما کفیل و ویزا ۱۵۰۰ یورو

 82. ahmad گفت:

  سلام من که الان توی ایران هستم چطورکفیل پیداکنم….

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ما براتون پیدا میکنیم

 83. جواد گفت:

  سلام جناب فرجی
  من ام دی اف کاره ماهر هستم
  طراحی و اجرا
  بیش از ۱۰ سال سابقه کار
  ۲۹ سالمه
  مجردم
  زبان انگلیسیم هم نسبتا خوبه
  برای کار در عمان یا قطر راهنمایی میفرمایین؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 84. داودواهبی گفت:

  سلام .من راننده تریلر.کامیون سنگین هستم چطورمیتوانم درقطرمشغول به کارشوم…باتشکرشماره تماس

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 85. اسماعیل پاراد گفت:

  سلام من پزشک‌ عمومی با سه سال سابقه کار
  چطور میتوانید کمکم کنید اونجا کار کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما در ابتدا باید آزمون پرومتریک شرکت کنید سپس برای ویزا اقدام کنید

 86. مجید گفت:

  سلام من دنبال کار نونوایی سنگک میگردم قطر باشع یا امارات فرقی نمیکنه چجوری باید کار پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 87. اکبر گفت:

  سلام خسته نباشید من جوشکارم مدرک هم دارم تایید شده از سوئد با برشکاری وخمکاری هم بلد هستم کار انباردار هم هستم خواستم کمکم کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 88. پری ناز گفت:

  سلام و عرض ادب من آرایشگرم تخصصم شینیون و‌کراتین و براشینگ هست زبان انگليسي هم خوبه
  آزموني ميگيد به چه صورته؟
  چطور میتونم در قطر مشغول به کار شم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 89. صنم گفت:

  سلام.من دانشجو ارشد اقتصاد کشاورزی ترم آخر هستم.تکنسین داروخانه با 7سال سابقه کار دوره فنی حرفه ای دارويي و GIS هم دیدم.چه کاری و ميتونم شروع کنم?

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 90. محسن گفت:

  سلام خدمت شما
  بنده 15سال سابقه تولید و مونتاژ پمپ دارم و
  همچنین راننده لیفتراک هم هستم
  نقاش حرفه ای صنعتی و ساختمانی هم هستم
  دوره آموزش زبان انگلیسی هم دارم میرم
  34سالمه
  آیا تو قطر یا عمان میتونید کفیل پید کنید ؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 91. صالح گفت:

  سلام. بنده دارای مدرک لیسانس منابع طبیعی گرایش شیلات میباشم. چند سال هم به عنوان کارشناس h s e در شرکت‌های صنعتی و نفتی مشغول به فعالیت بودم. چطور میتوانم در قطر مشغول ب کار شوم. ضمنا به زبانهای عربی و انگلیسی تسلط دارم. با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 92. یوسف برزکار گفت:

  سلام من ارماتور بندی و قالبند هستم با سابقه کار در چند شرکت رتبه یک ایرانی و دارای مدرک فنی و حرفه آیی نیز هستم . لطفا برای کار در قطر من رو راهنمایی بفرمایید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 93. یعقوبی گفت:

  سلام ازمون پرومتریک بر ای همه هست هزینه داره؟
  هزینه کفیل ودفتر چقدره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب برای رشته های پزشکی و پیرا پزشکی هست برای اطلاع از هزینه ها تماس بگیرید

 94. محمدکاظم گفت:

  سلام عرض ادب من حالا افغانستانم شما می توانید با من همکاری کنید از نظر اقتصادی هیچ مشکلی نیست هزینه آنرا پرداخت میکنم اگر کاری باشه با درآمد. من حالا افغانستان داکتر دندانپزشک هستم منتظر جوا شما هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 95. روح اله غفاری گفت:

  سلام
  وعرض ادب. بنده مهندس عمران هستم و سابقه کاری 30 ماه با تامین اجتماعی دارم و تا حال هم اجرای 10 ساختمان بتنی در کارنامه نظام مهندسی اردبیل را هم دارم می خواستم از شما کمک و راهنمایی بگیرم در مورد اخذ ویزای کاری در کشور قطر و عمان ممنون میشم از راهنمایتان

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 96. علی ت گفت:

  باسلام وقتتون بخیر
  بنده ۳۵سالمه دیبلم و مدرک فنی برق صنعتی که حدود ۱۵ساله برقکاری ساختمان و لوله کشی انجام میدم و در کار نور پردازی بلوارها خیابانها سالی دوماه انجام دادم .دوساله پاسپورت گرفتم که بلکه به کشور عمان یا قطر برم
  از کجا باید شروع کنم
  آیا لازم دارن که برم اونجا و کار کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 97. M .hosein گفت:

  با سلام و احترام من ارشد تربيت بدني دارم و عوض تيم ملي رشته رزمي ايران بودم مقام سوم آسيايي هم دارم مدارك مربيگري هم دارم ،تو زمينه تدريس در مدارس هم ٥ سال سابقه دارم ،همسرمم مهندس عمران هستش تو پروژه ايرانمال سابقه كار دار مرتبط داره ميخواستم بدونم ميتونيم واسه قطر اقدام كنيم اونجا براي ما كار هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 98. مونا گفت:

  سلام و عرض ادب ايا ايرانيان در ليست كشورهايي داراي شرايط اقامت كاري هست؟من به مدت ٣ هفته در قطر در جستجوي كار هستم ولي متاسفانه كارفرمايان براي ايرانيان درخواست ويزا كار نمي كنند.ايا شما در اين زمينه هم كمك مي كنيد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما نه متاسفانه کاریابی در قطر خدمات نداریم

 99. سروس گفت:

  با عرض سلام بنده ۲۸سال سن دارم و دارای ۶سابقه کار فنی در عرصه پایپینگ در فازهای جنوبی و پالایشگاه و پتروشیمی ها میباشم به عنوان شغلی فیتر یا همون لوله کشی صنعتی میخاستم ببینم آیا امکانش هستش کاری فنی که به شغل ما بخوره در قطر یا عمان گیرم بیاید چندساله هم پاسپورت دارم حتی سابقه کار پایپینگ در عراق رو هم داشتمه..ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 100. سروش گفت:

  با عرض سلام بنده ۲۸سال سن دارم و دارای ۶سابقه کار فنی در عرصه پایپینگ در فازهای جنوبی و پالایشگاه و پتروشیمی ها میباشم به عنوان شغلی فیتر یا همون لوله کشی صنعتی میخاستم ببینم آیا امکانش هستش کاری فنی که به شغل ما بخوره در قطر یا عمان گیرم بیاید چندساله هم پاسپورت دارم حتی سابقه کار پایپینگ در عراق رو هم داشتمه..ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 101. سروش گفت:

  با عرض سلام بنده ۲۸سال سن دارم و دارای ۶سال سابقه کار فنی در عرصه پایپینگ در فازهای جنوبی و پالایشگاه و پتروشیمی ها میباشم به عنوان شغلی فیتر یا همون لوله کشی صنعتی میخاستم ببینم آیا امکانش هستش کاری فنی که به شغل ما بخوره در قطر یا عمان گیرم بیاید چندساله هم پاسپورت دارم حتی سابقه کار پایپینگ در عراق رو هم داشتمه..ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 102. علی گفت:

  سلام وعرض ادب بنده مسلط به زبان عربی و اردوهستم شغلم فنی هست آیا درکشور قطر درشرکت جایی برای بنده پیدامیشود

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 103. عادل گفت:

  سلام.من در زمینه موبایل شامل فروش قطعات اصلی و تعمیرات سخت افزار و نرم افزار شاغلم و دوربین های مداربسته شاغلم.
  آیا در کشور قطر یا عمان فرصت کاری برای اینجانب هست؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 104. احمد گفت:

  با عرض سلام من عرب هستم به زبان عربی مسلطم و فارسی که فولم اگه امکانش هست برامون کار پیدا کنید ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. محمد گفت:

   درود خسته نباشید. بنده فوق لیسانس زمین شناسی، دانشگاه دولتی، بامعدل 18.16 و شاگرد اولی ورودی با تعداد مقالات بالا و پایان نامه نفتی فارغ التحصیل شدم، الان متقاضی کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس در شرکتای نفتی و حفاری هستم، میتونم به اونجا وارد بشم؟؟

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 105. علیرضا شاه سلانی گفت:

  با سلام
  من نجار و کابینت ساز ماهرم با ۱۸سال سابقه میخواستم بدونم ویزای کاردر درقطر چگونه میتونیم بگیریم اگه لطف کنید یه راهنمایی کامل بفرمائید و مراحل رسیدن برای راه اندازی یا استخدام دریه شرکت دکوراسیونهای چوبی که شاید در زمینه های مختلف کاری سوال اصلی همه هموطنان هستش و توضیحی راجع به هزینه های کشور قطر برای کار آیا برای ایرانیها ارزش و احترام قایلنودستمزد یه کارگر خارجی.در قطر متوسط چقدره
  ممنون وسپاسگزارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 106. علی گفت:

  بند علی حلاف کارشناسی مهندسی شیمی شاغل شرکت پالایش نفت هستم زبان مادریم عربی هست به فارسی مسلط هستم زبان انگلیسی نسبتا خوبه میخوام اقامت کاری توی قطر برام بگیر ممنون میشم جوابم بدی منتظرم سپاسگذارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 107. جعفرصوفی محمدی گفت:

  سلام بنده راننده تاورکرین هستم دنبال کاردرقطر میگردم ممنون میشم جواب بدین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 108. ali گفت:

  سلام
  من مهندس عمران هستم با 22سال سابقه کاری. ایا میتونم در قطر یا امارات کار مناسبی
  داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  با حقوق خوب

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. بابک.ف گفت:

   اینجانب دارای مدرک کارشناسی متالورژی با ۱۶سال سابقه کار درکارخانجات تولید قطعات فولادی و چدنی و در پستهای مدیریت تولید و مدیریت کارخانه هستم.
   آیا باتوجه به فعالیت کاری بنده، امکان کار وجذب شدن در قطر برام وجود داره یانه؟؟

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 109. حسین گفت:

  باسلام خدمت شما بنده سیکل دارم من هم در کار ساخت و ساز /نصب ساختمان—برق الکترونیک—برق،گاز و تهویه مطبوع—کارخانه وساخت حرفه ایی هستم و خیلی هم فعال ودر ابن زمینه هم کار کردم میخوام برام اقامت کاری در قطر بنویسید ممنونم جوابمو بدین منتظر جوابتون هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 110. حسین گفت:

  باسلام و عرض ادب بنده سیکل دارم در کار ساخت و ساز/نصب ساختمان—برق ،گاز و تهویه مطبوع— برق الکترونیک حرفه ایی هستم و خیلی فعال ودر این زمینه هم کار کردم میخوام برام اقامت کاری در قطر بنویسید زبان مادریم عربی مسلط به زبان فارسی منتظر جوابتون هستم ممنونتونم که جوابمو بدین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 111. مهدی لطفی گفت:

  سلام بنده تمامی کارهای ساختمانی ازسفت کاری تانازک کاری انجام میدم.تیغه چینی .کاشی وسرامیک وسنگ کاری .سیمانکاری خلاصه هرکاری باشه انجام میدم اگه کاری بوددرخدمتم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 112. دانیال گفت:

  باسلام دانیال درستکارهستم۲۳ساله ازتهران مسلط به زبان عربی شغلم نجاری مبلومانه اگرهمراهیی کنیدممنون میشم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 113. الهام قادی گفت:

  سلام من آرایشگر هستم و18سال سابقه کاری دارم میخوام راه رفتن به قطرو برام توضیح بدین ودار بودن کفیل رو برام باز کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. ابراهیم گفت:

   سلام خسته نباشید بنده متولد دوحه هستم چطور میتونم ویزکار بگییرم

 114. محمد گفت:

  سلام خدمت شما عزیزان هم گواهینامه لیفتراک با سیزده سال سابقه کار با لیفتراک رادارم وهم گواهینامه پایه دو قدیم دارم برای رانندگی من هیچکس رو ندارم شما منو ببرید قطر تا یکسال سی درصد از حقوقم برای شما پورسانت فقط منو ببر پاسپورت هم دارم شما بشید کفیل من یا برای من یجوری درست کنید ممنونم محمد هستم هر جایی باشه کار میکنم کمکم کنید ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 115. سپهرفرشچی گفت:

  شب و روزگار خوش جناب فرجی عزیز برای موزیسین(نوازنده) سازهای ایرانی سنتور و سازهای کوبه ای جهت کار در رستوران یا کافه ها کاری هست میشه اقدام کرد؟ ضمنا بنده عضو سازمانهای بین المللی و جهانی هستم ممنون س.ف

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 116. سامیار گفت:

  با سلام.بنده تخصص رانندگی حرفه ی با ماشین سبک هر مدل باشه.دوم تک تیراندازی و تیر اندازی با سلاح بادی.و شکار رو زدن ب شرط دقیق نقطه. میزنم.در ضمن هر شغلی باشه توانایی جسمانی دارم. با تشکر. خودم بلوچ هستم و روابط متقابل با افراد کشورهای خلیجی راحت هستم و تکلم عالی دارم. راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 117. Amjad_71 گفت:

  سلام وقت بخیر من دنبال یه کار هستم به عنوان مترجم چون من به عربی مسلط هستم یا اینکه هرکاری باشه به عنوان کارگری کارمیکنم ولی چطور میتونم برم اونجا لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 118. alireza گفت:

  باسلام وعرض ادب بنده تکنسین تولیدنایلون ونایلکس باتجربه کارباانواع دستگاه های چین،کره،تایوان و…هستم آیادرقطر زمینه شغلی خوبی برام فراهم میشه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما از طریق سایت های کاریابی جویا بشید

 119. شهرام.ق گفت:

  سلام.درود بر شما ..من فوق لیسانس معماری هستم لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم برای شغل ب کشوری مثل قطر یا عمان جهت کار و اشتغال اقدام کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 120. من بهزادی گفت:

  من از دانشگاه انگلیسی زبان emu قبرس لیسانس فیزیوتراپی گرفتم و زبان
  زمینه کار کردن در قطر وجود دارد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ابتدا باید در ازمون پرومتریک شرکت کنید

 121. احمد گفت:

  باذسلام من مهندس عمران هستم به عربی مسلط هستم شرایط اعزامی به کشور قطر رو‌نمیدونم چکار کنم میتونم به راحتی اونجا کار پیدا کرد یا خیر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 122. عباس جلالی گفت:

  سلام من خودم زبان عربی دارم اهل خوزستانم و مدرک لیسانس مدیریت دارم برای من کار هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله براتون کار هست برای اطلاعات بیشتر از طریق سایت های کاریابی هم سرچ کنید

 123. Milad farokhgate گفت:

  سلام بنده فوق لیسانس مهندسی عمران میباشد جویای کار در کشور قطر میباشم متشکرم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 124. احمد بیت سیاح گفت:

  سلام‌ و عرض ادب خدمت شما.کارشناسی مهندسی برق دارم.به عربی، فارسی،انگلیسی مسلط هستم.دارای مدرک درجه 1داوری نیز میباشم.آیا میتونم تو لیگ های قطری قضاوت کنم؟.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 125. امیر گفت:

  درود برشما
  بنده فارغ التحصیل مقطع ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی هستم و درحال حاضر دانشجوی دکتری
  میخواستم ببینم آیا می شود بعنوان معلم یا مدرس تربیت بدنی به ارمنستان یا تاجیکستان بروم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خودتون باید به دنبال کارفرما باشید از تاجیکستان

 126. پیام گفت:

  با سلام
  بنده فوق دیپلم رشته ساخت و تولید ( ماشین افزار ) هستم و حدود 9 سال سابقه کار دارم. متاهل هستم ولی برای اقامت نمیخوام مهاجرت کنم و فقط بدنبال ویزای کاری در کشور قطر هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 127. علی گفت:

  سلام من ورزشکار م تکواندو کار می کنم می تونم ویزای قطر رو داشته باشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 128. M. M گفت:

  سلام. من درزمینه ساخت وتعمیر بدنه کشتی آلومینیومی و مسافربری فعالیت دارم. جهت کاردر قَطر راهنمایی بفرمایید. ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 129. پویا گفت:

  سلام من کارشناسی مهندسی ایمنی صنعتی(hse) دارم و ارشد مدیریت فناوری اطلاعات.
  پنج سال در پالایشگاه و سکوهای نفتی در دریا در رشته ایمنی صنعتی سابقه بیمه دارم
  ۳۳ سال سنم هست و در حال یادگیری زبان انگلیسی هستم.
  میشه لطفا راهنمایی کنید برای کار در قطر چیکار باید کرد؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 130. حسین علیزاده گفت:

  با سلام و خسته نباشید،بنده 14 سالدر زمینه نفت گاز کارکرد دارم وجهت کارکردن در پایشگاه قطر تجربه کافی را دارم.خواستم در این زمینه راهنمایی بفرماٸید،با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 131. سجاد گفت:

  سلام اکثر پاسخ های شما مشابه هستن
  بنده دارای مدرک تحصیلی لیسانس معماری و HSEمیباشم
  و تسلط کمی بر زبان انگلیسی دارم آیا میتوانم در کشورهای حوزه خلیج فارس جویای کار باشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. Ali گفت:

    سلام من از اهل عسلویه هستم
    و عربم استخدام میکنید

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 132. محمد گفت:

  سلام من کار شناس ارشد معماری دارم میتوانم در قطر مشغول شوم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 133. سینا گفت:

  سلام ببخشید من مهندس بازرس جوش هستم دو فرایند جوش رو هم مسلطم جوش برق و جوش co2 .میخواستم ببینم شرایط کاری برای من به چه شکل ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 134. با سلام بنده خواننده و نوازنده آهنگهای شاد و سرگرمی ایرانی هستم نمونه کار هم دارم با دستگاه ایبلتون میتونم هم بصورت زنده موزیک و خوانندگی آهنگهای شاد ایرانی اجرا کنم آیا شرکت شما مستونه برای من توی قطر موقعیت فعالیت ایجاد کنه ممنون میشم جواب بدید و بخشی از درآمدم رو به عنوان هزینه پرداخت کنم ببخشید اگه توضیحاتم کامل نبود

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 135. حجت ابرا گفت:

  با سلام بنده خواننده و نوازنده آهنگهای شاد و سرگرمی ایرانی هستم نمونه کار هم دارم با دستگاه ایبلتون میتونم هم بصورت زنده موزیک و خوانندگی آهنگهای شاد ایرانی اجرا کنم آیا شرکت شما مستونه برای من توی قطر موقعیت فعالیت ایجاد کنه ممنون میشم جواب بدید و بخشی از درآمدم رو به عنوان هزینه پرداخت کنم ببخشید اگه توضیحاتم کامل نبود

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 136. لیلا گفت:

  سلام خسته نباشید من کارشناسی پرستاری دارم۳سال هم سابقه کار دارم میخواستم بدونم شرایط کار من چه جوریه؟باید چیکار کنم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید!!

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 137. لیلا گفت:

  سلام خسته نباشید من کارشناسی پرستاری دارم۳سال هم سابقه کار دارم میخواستم بدونم شرایط کار من تو قطر چه جوریه؟باید چیکار کنم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید!

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید در ابتدا شما باید آزمون پرومتریک شرکت کنید که در قطر برگزار می شود

 138. علی گفت:

  باسلام.بنده ساکن تهران هستم.جوشکاری های آرگون استیل آلمینیوم چدن.نقره.و انواع الکترودها.رو انجام میدم و۱۵سال سابقه هم دارم..و کلا فنی در زمینه های صنعتی میباشم.مدرک هم دارم مدرک جوش ۲۸۷ en.مدرک سیکل وفنی هم دارم.پتروشیمی وپالایشگاه ها کار کردم.تخصص اصلی ام مخزن های دوجداره اروپایی روسی وترک هستش.ممنون میشم اگر جایی خارج از کشور نیاز ب همکاری باشه پیگیری کنید ..سپاسگزارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 139. آرش صادقیان گفت:

  سلام من مکانیک ماشین الات راهسازی هستم .تسلط کامل به هیدرولیک ماشین الات تسلط به برق و موتور وسیاسی.وشاسی دستگاههای راهسازی و معدنی و عمرانی دارم.ده سال سابقه دارم .انگلیسی عربی متوسط هستم.لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 140. داوود خلجی گفت:

  ما دو جوشکار ماهر مونتاژ کار واسکله کار که کلیه کارهای جوشکاری ساختمان را انجام وطبق نقشه تحویل میدهیم هر دو متاهل هستیم خواهشمندیم مارا راهنمای کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 141. ابراهیم گفت:

  سلام بنده متولد قطر هستم دوحه ولی از وقتی که بدنیا اومدم ایران هستم گواهی بین المللی تعمیرات موبایل دارم اگر میشه بنده رو راهنمایی کنید برای اسکان اونجا فامیل درجه یک دارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. ابراهیم گفت:

    هزینه اینکه کفیل میگیرید چقدر هست

 142. محمد گفت:

  سلام روز بخیر . ببخشید بنده 28 ساله فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی و دارای آیلتس 7 زبان انگلیسی و2 سال سابقه کار مدیریتی /
  آیا با این شرایط میتونم کار با درامد بالا در رشته خودم در قطر یا دبی پیدا کنم؟؟/

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 143. Alireza گفت:

  سلام وعرض ادب بنده دارای مدرک مهندسی نفت هستم وجویای کار در قطر هستم لطفا اگ میشه کمک کنید باتشکر

 144. حسین مجریان گفت:

  سلام. من مهندس برق هستم و تخصصم در تمام زمینه برق هست.سیستم های سرمایشی و گرمایشی،هوشمند سازی نصب اسانسور و پله برقی،اتوماسیون کارخانه ها plc، سیستم های اعلام حریق حفاظتی و…. میخوام بدونم کاری با حقوق خوب مطابق تخصصم برام پیدامیشه که اقدام کنم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 145. محسن گفت:

  سلام عرض ادب برای رانندگی ماشین سنگین چطوری اقدام کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 146. فرهاد جهانگیری گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید استخدام کارگر در کشور قطر دارید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 147. آیت گفت:

  معمارپایه یک تجربی هستم ودارای پروانه اشتغال معماری پایه یک تجربی ازنظام مهندسی و نظام کاردانی تهران با۳۰ سال سابقه اجرایی پیمانکاری وجندرضایت نامه از شرکتهای ساختمانی .آماده همکاری و فعالیت در کشورهای همسایه وخارجی هستم لطفا راهنمایی کنید .سپاس تشکر.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 148. حسین گفت:

  سلام من دکترای مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم(33ساله). ولی سابقه کاری رسمی ندارم. حدود 7 سال در دانشگاه به صورت قراردادی درس داده ام. ایا امکان استخدام در صنایع نفت و گاز قطر برای من هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 149. نیما هادیان گفت:

  سلام. نیما هستم. کارم آسانسور هست. بالای 15 ساله تو این شغل هستم. دنبال کار میگردم. لطف کنید راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 150. حسینی گفت:

  سلام من 9سال است در شرکت های نفت و گاز ایران در زمینه بهره برداری از نیروگاههای برق، کمپرسورهای هوا سرویس، ابزاردقیق، نیتروژن پستهای برق GIS و سیستم مدیریت برق (PMS) کار می کنم. همچنین تسلط ام به زبان انگلیسی متوسط است، آیا برای من در کشور قطر کار هست میزان حقوق و شرایط کار آن چطور است؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 151. ابراهیم گفت:

  سلام عرض ادب خسته نباشی بنده متولد قطر هستم ولی از وقتی کا به دنیا اومدم اومدیم ایران حتی داخل شناسنامه ام نوشته کنسولی دوحه میتونید برام کاری انجام بدید

 152. جواد گفت:

  سلام وقت بخیر .جهت کار در قطر رشته تعمیرات موبایل .نیروی کار جذب میکنن

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 153. بشیر گفت:

  سلام من جوشکار برق ارگون حرفه ای هستم شرایط کار در پالایشگاه قطر چگونه است

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 154. مبین گفت:

  من ی مکانیک با سابقه ۱۰ سال سابقه ی حرفه ای با مدرک تعمیرات تخصصی هیوندا چجوری میتونم برم برای اخذ ویزای کاری قطر ؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 155. محمدامین گفت:

  باسلام من راننده پایه یک هستم ودامتراک هستم چگونه میتونم درقطروعمان کارگیر بیارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. سعید صالحی گفت:

   سلام وعرض ادب من آشپز هستم و خیلی علاقه دارم خارج از ایرا کار کنم چطور میتونم اقدام کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 156. ایمان باقری گفت:

  سلام من الان در قطر کار میکنم با یه شرکت ولی پیمانکارش ایرانیه میتونین برام کار جور کنین منشغلم اپراتوری حغگفاری تی بی ام و میکرو تی بی ام و کارهای فنی انجام میدم. 12 سال سابقه کاری دارم. الانم قطرم میتونی مارو یه جایی دستگیر کنی در حال حاضر کار حفاریهای تونل های زیر زمینی انجام میدیم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خیر ما کاریابی برای کشورهای عربی نداریم اما از طریق این مقاله با سایت های کاریابی آشنا شوید: https://emigrationplus.com/%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d8%b7%d8%b1/

 157. حامد حسن زاده گفت:

  سلام .من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی نفت دارم و دانشجوی سال آخر دکتری مهندسی شیمی هستم اما سابقه کاری ندارم آیا میشه منم اقدام کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 158. سعید صالحی گفت:

  سلام وعرض ادب من آشپز هستم و خیلی علاقه دارم خارج از ایرا کار کنم چطور میتونم اقدام کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 159. بهمن سلطانی گفت:

  سلام خسته نباشين من سلطاني ازاروميه ميخاستم شرايط منو براي مهاحرت کاري به کشورقطربسنجين ايا ميتونم برم يانه من سه سال توايستگاه اتش نشاني خدمت کردم ولي اتش نشان داوطلب بودم واينکه برام بيمه ثبت نشده ولي سابقه کاريم ازايستگاه دارم بامهرايستگاه وفرمانده واينکه مدرک اتش نشان وهمچنين دورهاي سراتش نشان رو ازفتي وحرفه اي دارم زبان انگليسي درحدمتوسط مرسي ازشما

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 160. حشمت اله کریمی گفت:

  باسلام
  این جانب حشمت اله کریمی اوپراتور پمپ دکل یاهمان پمپ بتن وراننده پایه یک با۱۵ سال سابقه کارباپمپ بتن چه طوری میتونم ویزای کار در قطریا هر کشور دیگری بگیرم ممنون میشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 161. افسانه گفت:

  سلام دوسال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم مدرک ایسل دارم میگیرم رشته فوق لیسانس کشاورزی دامپروری دارم ایا کاری توی قطر برام هست

 162. Alirezasa21 گفت:

  سلام ببخشید مدرک b2 زبان ایتالیایی دارم امکانش هست بتونم اونجا زبان ایتالیایی تدریس کنم د آموزشگاه ها 22سال سن دارم، درآمدش چقدره؟

  1. Alirezasa21 گفت:

   ببخشید منظورم یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس هس

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  2. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 163. سلام
  من 54 سال سن دارم.
  دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی در تربیت بدنی
  سال 80 -82 در قطر بوده ام
  در انجا دبیر تربیت بدنی در مدارس ایرانی بوده ام
  الان میخواهم انجا در اموزش و پرورش.موسسات ورزشی.دانشگاه یا باشگاههای ورزشی کار کنم
  دارای تجربه 35 سال در دانشگاههای ایران و اموزش و پرورش هستم
  زبان عربی و انگلیس متوسط است
  دارای مدرک B فوتبال اسیا هستم
  سابقه مربیگری فوتبال در تیم های پایه دارم
  همچنین دارای مدرک فوق دیپلم عربی هم در کنار مدرک دکترای تربیت بدتی دارم
  سطوح کامل عربی را در معهد الغات قطر گذرانده ام
  لطفا راهنمایی کنید
  im gholam reza from iran
  my degree PH.D in sport managment
  im 53 years old
  i was lived in qatar 2003-2005
  im experience in education and university 32 years
  im teacher in education now
  i can speak english or arabic moderate
  I want cooporation with you
  I have licence football B in asia

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 164. مرتضی صدیق نیا گفت:

  باسلام بنده فوق لیسانس سازه های آبی هستم .25 ساله و مجرد. برای شروع کار بدنبال کار در قطر هستم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 165. آرش گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.
  استادکار لوله کشی اب و فاضلاب ساختمان و برق کشی ساختمان هستم و سال هاست مدرک این رشته رو از اداره فنی حرفه ای گرفته ام ایا برای من تو قطر کار پیدا میشه؟فقط زبان فارسی هم بلدم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. محمد amani گفت:

    باسلام. من کارگر ساده هستم و مدرکم هم زیر دیپلمه گفتم ببینم ایا ما هم یعنی کارگر ساده میشه تو کشور قطر کار کرد؟

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 166. Mehdi گفت:

  سلام عرض ادب خدمت شما من اشپز فست فود هست و خاستم ببینم چیطوری میتونم به کشور قطر برم برای کار کلا من کاری به شغلم ندارم هرکاری رو انجام میدم ولی شغلم اشپزی هست ۹ سال هم سابقه کار دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 167. Masoud گفت:

  سلام عرض ادب و احترام.من یک سوال دارم در سال ۲۰۲۰ چه ویزایی در قطر میتواند تبدیل به ویزای کاری شود؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ویزای جستجوی کار و یا تحصیل میتواند تبدیل به ویزای کار شود

  2. باسوال ببخش ی سوال دیگه اخذ ویزای کار چقدرهزینه داره؟

 168. حمیدرضا گفت:

  سلام من نصاب اسکلت فلزی ساختمان هستم نقشه خانی اسکلت مسکنی و تجاری هم بلدمکارم حرفه ای بلدم کامل دنبال کار در هر کشوری و حقوق خوبی بده و بار نیرو فنی ارزش فاعل باشه هستم مهم نیست کدوم کشور باشه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 169. رضا گفت:

  سلام کارشناس ارشد صنعت کاغذ سازی هستم با ده سال سابقه کار با عنوان مدیر تولید
  دنبال کار در کشورهای حاشیه خلیج فارسم البته مرتبط
  لطفا راهنماییی کنیر متشکرم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 170. علی اعظمی گفت:

  بنده ۲۴ سال سن دارم وقاری و حافظ کل قران هستم قصد مهاجرت به کشور قطردارم لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 171. احمد گفت:

  سلام و عرض ادب. اول از همه ممنونم که وقت میزارید. بنده ۱۱ سال سابقه بانکداری دارای کارشناسی ارشد بانکداری و مسلط به زبان انگلیسی هستم. ممنون میشم راهنمایی کنید که شرایط کاری من به چه شکلی هست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 172. سعید گفت:

  سلام.من کارشناسی مدیریت صنعتی وHSEو کامپیوتر از فنی حرفه ای دارم.کارهای ساخت و ساز و کارگری هم انجام دادم. کمکم میکنید در عمان یا قطر یا استرالیا شاغل بشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم و برای کار در استرالیا باید امتیازات شمارو حساب کنیم

 173. الیاس گفت:

  سلام خسته نباشید بنده حرفه کار در ارتفاع دارم میخواستم بدونم میتونم قطر کار در رابطه با حرفم پیدا کنم چقدر امکان داره بتونم کار پیدا کنم مانند شستن نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک ساختمان، نصب سنگ ساختمان و یا حتی شستشوی نمای شیشه ای و یا شستن نمای کامپوزیتی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 174. باسلام من کارگر ساده هستم و مدرکم پایینه . گفتم بدونم ایا کار برای کارگر ساد هست بدونه مدرکی ببخشید

 175. محمد نوروزی گفت:

  سلام بنده مدرک گچکاری دارم وکارم گچکاری ساختمانه کار تو کویت وقطر عمان برای مشاغل مثل من هست واگه از کجا باید شروع کنم ممنون از سایت خوبتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای مهاجرتکاری شما باید حداقل مهارت و سابقه کار به مدت ۳ سال در رشته خودتونو داشته باشید اما برای ویزای تحضیلی سن شما خوب هست و اینجوری فرصت های شغلی خود را نیز بالا میبرید

 176. سینا گفت:

  سلام و عرض ادب، بنده و خانمم پزشک عمومی هستیم و 3 سال سابقه کار هم داریم، چگونه میتونیم واسه کار به قطر بریم؟ ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای مهاجرتکاری شما باید حداقل مهارت و سابقه کار به مدت ۳ سال در رشته خودتونو داشته باشید اما برای ویزای تحضیلی سن شما خوب هست و اینجوری فرصت های شغلی خود را نیز بالا میبرید

 177. رباب گفت:

  سلام من کارشناس علوم ازمایشگاهی هستم میتونید برام کارفرما یا کفیل پیدا کنید من به زبان عربی هم مسلط هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای مهاجرتکاری شما باید حداقل مهارت و سابقه کار به مدت ۳ سال در رشته خودتونو داشته باشید اما برای ویزای تحضیلی سن شما خوب هست و اینجوری فرصت های شغلی خود را نیز بالا میبرید

 178. Mahdi گفت:

  سلام من لیسانس نفت دارم ۲۲ سالم هست به زبان انگلیسی هم مسلط هستم و آیلس دارم میخواستم بدونم برای من امکان مهاجرت کاری هست یا باید تا فوق لیسانس بخونم بهتره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای مهاجرتکاری شما باید حداقل مهارت و سابقه کار به مدت ۳ سال در رشته خودتونو داشته باشید اما برای ویزای تحضیلی سن شما خوب هست و اینجوری فرصت های شغلی خود را نیز بالا میبرید

 179. محمد گفت:

  ببخشید یه سوال هزینه ویزا چقدره؟ممنون این سوالو جواب بدید لدفن

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اطلاع از هزینه های با موسسه تماس بگیرید

 180. سعید م گفت:

  سلام بنده راننده هستم پاییه یک وویژه هم دارم دارای مهارت بالا باانواع جرثقیل بوم خشک وتلسکوبی با10 سال سابقه ومسلط به زبان عربی هستم قصدمهاجرت به کشورعمان یاقطردارم اگه امکانش هست ممنون میشم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 181. سعید م گفت:

  سلام بنده راننده پاییه یک وجرثقیل هستم دارای مهارت باانواع جرثقیل بوم خشک وتلسکوبی وباده سال سابقهومسلط به زبان عربی قسط مهاجرت به عمان وقطررادارم ایاامکانش هست ممنون میشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 182. سعید م گفت:

  سلام من زبان عربی فولم خودم عرب هستم چطورمیتونم اطلاعات بیشتر داشته باشم اگه راهنمایی کنی ممنون میشم

  1. امین گفت:

   سلام و عرض ادب امین هستم کاردانی برق دارم با ۱۴ سال سابقه کار در رشته برق و جویای کار در قطر

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 183. هاشم روح پرور گفت:

  باسلام بنده جوشکار خطوط لوله گاز ، نفت ، آب هستم نوع جوش سرازیر هست،راننده پایه دوم هستم آیا کاری برامن میشه پیدا کرد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 184. ایوب گفت:

  با سلام بنده نزدیک 15 سال سابقه غذاهای ایرانی و فرنگی دارم در بهترین هتلهای ایران. و همچنین مدرک از سازمان میراث فرهنگی دارم و همچنین مسلط به زبان انگلیسی بعد شما فرمودین باید کار فرما پیدا کنیم خوب چطوری ما که کسی نمی شناسیم میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم و این که بنده متاهل هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 185. سلام وقت بخیر راننده پایه یک ویژه چرثقیل بلدوزر لودر بیل گریدر لیفتراک با چند سال سابقه کاری در شرکتهای معتبر چه در خارج وداخل کشورها مشغول کار بوده ام خواهشمند است دراین مورد اقدامات لازم را مبذول بفرمایید باتشکر ناماورم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 186. محسن گفت:

  سلام دوستان.ویزای کار به ایرانی ها نمیدهند.رفتن بیفایده است غیر از اینکه یک نفر قطری وکیل شما بشود که محال است.بنده رفتم بیفایده بود.از ما گفتن بود.

 187. mohsen گفت:

  سلام .کار در قطر ویزای کاری میخواد که به ایرانی ها نمیدن.تمام

 188. شهاب الدین طاهری گفت:

  سلام و وقت بخیر.من لیسانس برق و فوق لیسانس و دکترای بازرگانی بین المللی دارم.زبانم هم خوبه و زبان آلمانیم هم بد نیست.چند سال هم تو زمینه فروش و بازاریابی سابقه کار و تدریس دارم.موقعیت شغلی مناسبی برای من تو قطر هست؟ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 189. محمد گفت:

  درود خسته نباشید. بنده فوق لیسانس زمین شناسی، دانشگاه دولتی، بامعدل 18.16 و شاگرد اولی ورودی با تعداد مقالات بالا و پایان نامه نفتی فارغ التحصیل شدم، الان متقاضی کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس در شرکتای نفتی و حفاری هستم، میتونم به اونجا وارد بشم؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 190. شهاب الدین طاهری گفت:

  سلام و وقت بخیر.من لیسانس برق و فوق لیسانس و دکترای بازرگانی بین المللی دارم.زبانم هم خوبه و زبان آلمانیم هم بد نیست.چند سال هم تو زمینه فروش و بازاریابی سابقه کار و تدریس دارم.موقعیت شغلی مناسبی برای من تو قطر هست؟ممنو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *