ویزای کاری قطر

موسسات کاریابی در قطر

موسسات کاریابی فعال در کشور قطر

قطر از شرایط کاری مناسبی برخوردار است و افرادی که طالب اخذ ویزای کاری آن هستند می­ توانند با مراجعه به موسسات کاریابی در قطر شغل مورد نظرشان را بیابند. البته از سال 2019 به بعد برخی از شیوخ قطری این اجازه را دارند تا با صدور دعوتنامه یا همان نامه کفیل درخواست صدور ویزا برای فرد متقاضی کنند.

 • شرایط کاریابی در قطر چیست؟
 • چه رشته هایی در قطر بیشترین شانس را جهت کاریابی دارند؟
 • درآمد در قطر چقدر است؟
 • شرایط مرخصی و تعطیلات در قطر به چه نحوی است؟

افراد زیادی از دیگر کشورها همچون کشورهای اروپایی و انگلستان نیز برای انجام کار و سرمایه گذاری در قطر به این کشور مهاجرت می­ نمایند. با توجه به بالا بودن حقوق و دستمزد در قطر و از طرفی عدم پرداخت مالیات در این کشور افراد زیادی علاقمند به انجام کار در کشور قطر هستند. قطر دارای ذخایر و منابع نفت و گاز بسیاری می­ باشد و بیشترین درآمد این کشور نیز بر پایه صادرات این مواد است. در گذشته و قبل از کشف منابع نفتی در قطر، بیشتر مردم این کشور به تجارت مراورید و ماهیگیری مشغول بودند، اما پس از کشف منابع نفتی این کشور فرصت های شغلی بسیار مناسبی برای مردم قطر بوجود آمد. برخورداری از دعوتنامه کاری برای افرادی که خارج از قطر حضور دارند و برای انجام کار به این کشور مهاجرت می ­نمایند، از ملزومات صدور ویزای کار می باشد.

اولویت استخدام در مشاغل مختلف در کشور قطر با کارکنان و شهروندان محلی و بومی این کشور می­ باشد، همچنین کارفرمایانی که قصد استخدام نیروهای خارجی را دارند، برای ارسال دعوتنامه کاری می ­باید دولت قطر را مجاب نمایند که در قطر نیرویی با شرایط مورد نظر ایشان پیدا نشده است.

شرایط کار در قطر

همانطور که می­دانید انجام کار در قطر طرفداران زیادی دارد. میزان ساعت کاری در قطر بطور متوسط 40-48 ساعت در هفته در نظر گرفته شده است و کارمندان اجازه انجام اضافه کاری را نیز دارند. حقوق کارکنان در قطر در مقایسه با کارمندان اروپایی بیشتر است و دولت قطر نیز به ندرت از کارکنان در این کشور مالیات اخذ می­ نماید، اتباع خارجی برای ورود به قطر به منظور انجام کار در این کشور می­ باید ویزای کاری قطر را دریافت نمایند که دارای اعتبار 6 ماهه تا 3 ساله می­ باشند و افراد اجازه تمدید آن را برای مدت طولانی نیز خواهند داشت.

در کشور قطر حقوقی بعنوان حق الزحمه نیز به کارکنان پرداخت می­شود. ارزش حق الزحمه ای که به کارمند در قطر پرداخت می­ گردد از همان ابتدا در قرارداد کاری طرفین قید می ­شود. معمولاً کارفرمایان حقوق 3 هفته کاری و یا یک ماه را در هر سال به کارمندان خود پرداخت می­ نماید، بعنوان مثال کارمندی که بمدت 5 سال در قطر کار انجام داده است، حقوق ماهیانه وی 1000 $ دلار در ماه می ­باشد، در صورتی که فرد هم اکنون قصد خاتمه دادن به همکاری خود را در شرکت مورد نظر داشته باشد، حق الزحمه ای معادل 750 $ دلار به ازای هر سال نیز به وی پرداخت می­ گردد. در حال حاضر بهترین نوع ویزای کار در دنیا ویزای کار آلمان می باشد. جهت مطالعه مقاله مورد نظر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شرایط مرخصی کارکنان در قطر

شرایط اخذ مرخصی نیز همانند حقوق کارمندان در قطر می ­باید در قراردادکاری طرفین قید گردد. در برخی موارد که کارمند قبل از اتمام تاریخ همکاری در قرارداد قصد ترک نمودن شغل مورد نظر را دارد، کارفرمای مربوطه حقوق روزهای مرخصی را نیز به وی پرداخت می­ نماید. اما بطور کلی در قطر افرادی که بمدت یکسال کاری بدون مرخصی برای کارفرمایی کار انجام داده است، کارفرمای مورد نظر حقوق 3 الی 4 هفته کاری را در پایان سال وی پرداخت خواهد نمود.

مرخصی استعلاجی و تعطیلی ها در قطر

کارکنان پس از 3 ماه انجام کار در قطر اجازه اخذ مرخصی استعلاجی را خواهند داشت. برای اخذ این مرخصی فرد می­ باید مدارکی که وی مجبور به اخذ مرخصی است مانند ارائه مدارک پزشکی و یا… را به کارفرمای خود ارائه نماید. کارفرمایان در قطر حقوق مرخصی های استعلاجی که کمتر از 2 هفته هستند را پرداخت می­ نمایند.

مردم کشور قطر به اصول اسلام بسیار پایبند هستند و اکثرا در مراسم مذهبی عید فطر و عید قربان تعطیل می­ باشند. همچنین کارمندان در روزهای ملی ورزش و استقلال ملی قطر نیز تعطیل می­ باشند. اتباع مسلمانی که از دیگر کشورها برای انجام کار به این کشور سفر نموده اند نیز می­توانند در ایام حج مرخصی اخذ نمایند و زنان در قطر اجازه 50 روز مرخصی با حقوق را دارند. دوستان عزیز جهت آگاهی در این زمینه می­توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار نمایند.

اجازه کار با موسسات کاریابی در قطر

یافتن شغل و کارفرما در قطر، اجازه کار در قطر و مهاجرت به قطر برای اخذ دعوت نامه شغلی کمی دشوار است، اما در این کشور برخی از موسسات کاریابی در قطر وجود دارد که افراد می­ توانند رزومه های کاریشان را به این دفاتر ارسال نمایند. کارفرمایان نیز با مشاهده رزومه کارکنان، با آنان ارتباط برقرار نموده و در صورت توافق دعوتنامه کاری ارسال می­ نمایند. سایت های موسسات کاریابی در قطر مشاغل مورد نیاز کارفرمایان و شرایط انجام کار در شرکت های مورد نظر را در این کشور به نمایش گذاشته و کارکنان می­توانند به راحتی رزومه هایشان را برای این دسته از کارفرمایان ارسال نمایند.

امروزه کشورهای که برای اشخاص متقاضی ویزای کار صادر می کنند، کشورهای هستند که از نرخ بیکاری پائینی برخوردار می باشند و شرایط کاری فوق العاده ای دارند. در این میان می توان به کشورهای آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی در اتحادیه اروپا و عمان و قطر در حاشیه خلیج فارس نیز اشاره داشت. در خصوص پیدا کردن کار در این کشور ها بهترین گزینه سایت ها و موسسات کاریابی هستند که در این کشورها قرار دارد. موسسه سفیران سروش خدماتی در باب رویه کاریابی در قطر برای متقاضیان ندارد.

اجازه کار با موسسات کاریابی در قطر

میزان درآمد افراد در کشور قطر

میزان حقوق و دستمزد در کشور قطر در مقایسه با کشورهای اروپایی بیشتر است. در جدول زیر ما لیستی از مشاغل و متوسط حقوقی که کارفرمایان در قطر به کارکنان پرداخت می­نمایند را نمایش داده ایم.

میانگین شغل میانگین حقوق ماهانه ریال قطر میانگین شغل میانگین حقوق ماهانه ریال قطر
خدمات اقامت و غذا 9270 کارخانه و ساخت 31213
حسابداری و مالی 12794 مالی و بیمه 22212
مدیریت/ پذیرش/ منشی 7383 مو/ زیبایی/ تناسب اندام 4950
تبلیغات/ طراحی گرافیکی/ مدیریت رویداد 23844 بهداشت و پزشکی 18491
کشاورزی، جنگلداری، ماهیگیری 5020 منابع انسانی 16904
خطوط هوایی/ هواپیما/ هوافضا/ دفاع 16856 واردات و صادرات 12266
معماری 19386 فناوری اطلاعات 18524
هنر، سرگرمی و تفریح ​​ 11357 بیمه 13784
خودرو 13250 بازاریابی 17870
بانکداری 21130 مدیا/ رسانه/ هنر/ سرگرمی 27500
مراقبت از کودک 8000 نفت/ گاز/ انرژی/ معدن 23042
تمیز کردن و خانه داری 9350 دارویی و بیوتکنولوژی 12875
ساخت و ساز/ ساختمان/ نصب 17292 عکاسی 17000
پیک/ حمل و نقل/ رانندگان 3650 دولت، دفاع، امنیت اجتماعی اجباری 25123
خدمات مشتری و مرکز تماس 12780 روابط عمومی 21333
برق و الکترونیک 12755 خرید و موجودی 15141
برق، گاز، تهویه مطبوع 20550 کنترل کیفیت و مطابقت 15382
مهندسی 19359 املاک و مستغلات 13000
محیط زیست 25333 فروش خرده فروشی و عمده فروشی 12124
امکانات/ تعمیر و نگهداری/ تعمیر 11290 خدمات علمی و فنی 7500
امنیت و آتش نشانی 6622

مدارک لازم برای استخدام در قطر

جهت استخدام در قطر مدارک زیر باید ارائه گردد:

 • مدارک هویتی
 • مدارک گواهی سلامت وزارت بهداشت قطر
 • مدرک اجازه کار اداره کار قطر
 • ویزای دارای اعتبار کشور قطر

تا سال 1967 کشور قطر یکی از مستعمرات انگلستان بود اما پس از آن این کشور استقلال خود را بدست آورد. مردم این کشور مسلمان هستند و در تمامی اموز زندگی خود بر طبق شریعت اسلام عمل می­نمایند. حکومت کشور قطر بصورت پادشاهی اداره می­گردد. ناگفته نماند مردم کشور قطر به سخاوت و مهمان نوازی معروفند.

شرایط همراه در ویزای کار قطر

شما می توانید خانواده درجه یک خود را به همراه خود به کشور قطر ببرید. منظور از خانواده همسر قانونی و فرزندان هستند. امکان همراه داشتن فرزند خواندگان نیز وجود دارد اما برای این کار نیاز به گذران مراحل ادارای بیشتری وجود دارد، همچنین این امکان وجود دارد که فرد والدین وابسته خود را نیز همراه داشته باشد. توجه داشته باشید که ازدواج شما حتما باید به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد. کارشناسان و مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همواره پاسخگوی تمامی سوالات عزیزان می­ باشد. توجه داشته باشید موسسه هیچ گونه خدماتی در خصوص کاریابی در کشور قطر نداشته و تنها در زمینه اخذ ویزای کاری این کشور به فعالیت می پردازد.

162 دیدگاه برای “موسسات کاریابی در قطر

 1. مسعودذوالفقاری گفت:

  سلام خسته نباشید ‌من درموردشغل رانندگی با کامیون برای چه کشورهایی میتونید دعوتنامه کاری بگیرید البته با کار پایه یک دارم خودم دارای٣دستگاه کامیون هستم دانشجوی لیسانس حقوق هستم ودارای کارت بازرگانی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار باید دعوتنامه خود شخص داشته باشه از سوی کارفرما زیرا رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز کشورها نیست به علت اینکه شما حقوق اسلامی خواندید در نتیجه نمیشه برای شما کاریابی انجام داد و برای شغل رانندگی هم با بودن در محیط به راحتی میتوانید کارفرمایی در این زمینه پیدا کنید در نتیجه باید ویزایی را انتخاب کنید که تبدیل به ویزای کاری شود در این راه ما میتونیم کمکتون کنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ممنونم

 2. علی گفت:

  سلام
  من کارشناسی نرم افزار و دارای 7 سال سابقه کار در زمینه کاری Network Engineer می باشم.پگونه می توانم برای کار در قطر اقدام کنم؟ آیا شرکت شما در زمینه کاریابی همکاری می کند؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار در هر کشوری مانند قطر شما باید حتما یک کارفرما از قطر داشته باشید تا به شما ویزای کار قط تعلق گیرد فقط از کشورهایی نظیر آلمان اتریش استرالیا کانادا نیوزلند میتویانید ویزای کار بودن کارفرما بگیرید، برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید ممنونم

 3. حسن گفت:

  سلام بنده مدیریت هتل و مدیرت غذا و کافی شاپ رو دارم آیا می تونم به کشور قطر برای کار در خواست بدم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله اگر کارفرما از قط داشته باشید میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 4. شهاب مرادی گفت:

  باسلام.بنده فوق لیسانس حقوق جزا با معدل ۱۸ هستم..مدرک برق.کامپیوتر..hse…ایمنی و بهداشت..و کارته..رزمی..تاپ رنجر…بوکس.رو دارم..۲۵سالمه…میخوام ویزای کاری یا بورس تحصیلی بگیرم…چطور باید اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بستگی به کشور انتخابی و ویزایی که اقدام میکنید داره برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 5. آزاده گفت:

  با درود
  بنده ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دارم و 4 سال در isp کار کردم چه فرصت های شغلی برا ی بنده هست ممنون میشم راهنمایی میشود

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای شما میتوان با بررسی شرایط دیگری مانند نوع دانشگاه سطح زبان و … کشورهای انگلیسی زبان، اروپایی و عربی را برای ویزای کار اقدام کرد برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 6. هادي گفت:

  با سلام وخسته نباشيد بنده داراي ١٠ سال سابقه كار در آتش نشاني هستم و مدرك تحصيليم ليسانس برق صنعتيه مي خواستم ببينم مي توانم ويزاي كار قطر بگيرم چطوري مي تونم كار فرما پيدا كنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله شرایطت اخذ ویزای کار دارین و علاوه بر عمان و قطر میتونید کشورهای اروپایی و انگلیسی زبان نیز اقدام نبایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 7. حسینعلی اسدی گفت:

  سلام بنده دارای فوق لیسانس مهندسی معماری و پروانه اجرا از سازمان نظام مهندسی پایه ۳ استان تهران ‌تجربه بالایی در زمینه ساختمانسازی دارمو۳۳ سالمه چگونه میتونم کا ر در قطر پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله در صورتی که اعتبار نامه از کفیل دریافت کنید با مجوز کار میتونید ویزای جستجوی کار قطر دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 8. نیکی گفت:

  با سلام
  من 39 سالمه و لیسانسه معماری دارم با 14 سال سابقه کار برای ویزای کاری و گرفتن کار در قطر چه کاری باید بکنم؟
  آیا شما برای پیدا کردنه کار در قطر میتوانید راهنمایی یا کمکی بکنید؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما کاریابی شما زمانی اتفاق می افتد که در خود کشور حضور داشته باشید ما برای شما مجوز کاریابی میگیریم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 9. محمد گفت:

  با سلام بنده دیپلم برق کامپیوتر دارم.13سال در شهرداری هستم.رزمی کار تکواندو.طراح فتوشاپ و کارل دراو هستم.4سال سابقه نگهبانی شهرداری دارم.متاهل.آیا در قطر کار برای من هست.ممنون مبشم پاسخ دهید.وایا از قبل در ایران باید ثبت نام کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما با توجه به رشته مهارتتون بله در کشورهای عربی مانند عمان و قطر میتوانید اقدام به کار کنید فقط قبلش باید مجوز و اعتبار نامه دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 10. محمد گفت:

  سلام من کار عایق رطوبتی و همینطور حدود 90% کار MDF انجام میدم.آیا میتونم در این زمینه کار فرمای پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله میتونید فقط بیاد قبلش ویزای جستجوی کار قطر دریافت نمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگییرد

 11. ن.ضمیری گفت:

  سلام وقت بخیر.من لیسانس میکروبیولوژی و سابقه ۵ سال کاردرسمت تکنسین پاتولوژی و سوپروایزر پاتولوژی رادارم. همسرم هم کارشناس مدیریت و سابقه کار درتاسیسات گرمایش و سرمایش را دارند از نظر کاردرعمان و قطر از شما راهنمایی میخوام.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما آیا تحقیقی بابت استخدامتون در کشور عمان و قطر دارین؟ ما میتونیم براتون ویزای جست و جوی کار عمان و قطر بگیریم

 12. عباس اسدی گفت:

  سلام ۴۲ سالمه ۲۰ سال سابقه کار در نفت و گاز بخش ساخت سکوهای دریایی (offshore )را دارم ۱۲ سال سابقه مدیریت پروژه یا ساخت را داشتم و ۸ سال سابقه برنامه ریزی دارم بنده در ۸ سال اخیر مدیر ساخت سکوهای پارس جنوبی هم بودم
  ممنون میشم در امر کاریابی در قطر همکاری بفرمایید ضمنا آیلتس دارم و مسلط به زبان عربی (خواندن نوشتن و گفتن)هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما با توجه به شرایطی که دارین میتونید برای انواع ویزاها مانند کشورهای اروپایی انگلیسی و عربی اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

  2. MAHDI گفت:

   سلام
   مهدی هستم 22 سال سابقه کار در نگهداری و تعمیرات و نصب تجهیزات صنعتی دارم مهندس مکانیک ؛ متاهل متقاضی کار در صنایع قطر هستم

 13. معصومه گفت:

  سلام خسته نباشید. من فوق لیسانس آی تی دارم 31 ساله هستم و 5 ساله برنامه نویس کامپیوتر هستم. آیا در قطر با این شرایط من کار پیدا میشه؟! با درآمد بالا؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 14. نغمه گفت:

  سلام
  من لیسانس فیزیک و ارشد اقتاد دارم و سابقه اموزش هم دارم ایا میتونم توی قطر کاری یدا کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 15. محمد هوشمند گفت:

  سلام عرض ادب من مربی درجه ۱ بدنسازی و فیتنس هستم بدنساز حرفه ای هستم از نظر بدنی برای شغل من کاری در قطر هست ممنون میشم از شما پاسخ بدین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 16. a.heidari گفت:

  با سلام. بنده دارای لیسانس برق و 9 سال سابقه کار دربخش متریال پالایشگاه گاز و دفتر فنی برق و ابزاردقیق در پارس جنوبی (عسلویه) هستم . آیا با توجه به مشترک بودن میدان گازی ایران و قطر و مشابه بودن پالایشگاه ها من میتونم جهت کاریابی در قطر اقدام کنم؟ و اینکه نیاز به مدرک زبان هست؟ با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

  2. حسین غلامی گفت:

   باسلام . من مدرک کارشناسی دارم با 20 سابقه کار مالی به زبان انگلیسی هم مسلط هستم .چطور میتونم برای کار تو قطر اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 17. سید امیر گفت:

  سلام. بنده مهندس عمران با ۱۰ سال سابقه کار در قسمت صنعتی مسکونی و راهسازی هستم. چه جوری میتونم برم قطر برای کار مرتبط؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 18. Kasra گفت:

  سلام و عرض ادب
  من لیسانس مهندسی مکانیک دارم23 سالم هست مدرک پایان خدمت و تکمیلی برای خارج شدن رو دارم میخواستم تو کشور های حوضه خلیج فارس به جز عراق درخواست کار بدم ،هدفم اصلی حداقل 1 سال نیم کار در این کشور ها بیشتر قطر،بحرین،کویت،عمان بتونم هزینه لازم کار و تحصیل ،زندگی را در اروپا یا آمریکا فراهم کنم ممنون از سایت خوبتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 19. مسلم گفت:

  سلام راننده لودر هستم دارای دوازده سال سابقه کار جویای کار در کشور قطر هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 20. سحر گفت:

  سلام من skin care هستم
  کار پوست و زیبایی
  چطور میتونم واسه کار اقدام کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 21. علیرضا صفرزاده گفت:

  سلام من مهندس عمران با چندین سال سابقه نظارت و اجرا در ایران و عراق دارم و موضوع کفیل هم تقریبا میتونم حل کنم لطفا برای کار اقدام کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب لطفا با شماره های موسسه تناس بگیرید

 22. محمدقلی منگلی زاده گفت:

  سلام و تقدیم احترام
  بنده لیسانس مهندسی شیمی در گرایش صنایع گاز و فوق لیسانس مهندسی شیمی در گرایش طراحی فرایندها هستم حدود ده سال سابقه گازرسانی به ساختمانها را دارم (طراحی – نظارت- و اجرا) چگونه میتوانم در قطر یا کشورهای مناسب شاغل بشوم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 23. محمد صادق احمدی گفت:

  سلام. وقت بخیر. من کارشناسی ارشد برق،قدرت دارم و به زبان عربی قطری و انگلیسی هم مسلط هستم. موضوع یافتن کارفرما در قطر را چگونه باید حل کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 24. رضا گفت:

  عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
  منظور از شغل خودرو در لیست مشاغل بالا ک درآمدش ماهانه13250 ریال قطر ذکر شده همون رانندگی با خودروی سواری هست؟؟؟
  چون یکی از شرکتهای کاریابی برای قطر اعلام کرده برای جذب راننده خودروی سواری ماهی 25میلیون تومن ب پول ایران حقوق در نظر گرفته. این میتونه درست باشه؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید و همچنین بله عمان و قطر حقوق های بسیار بالایی به افراد میدن

 25. مهدی حاجی خدادادی گفت:

  با سلام من مهندس و مدیر تولید شرکت های بازیافت بطری هستم و 12 سال سابقه کار در این زمینه و تولید الیاف پلی استر را دارم و میدونم که کشور قطر تو بحث بازیافت بطری این پتانسیل را دارا می باشد و با تولید الیاف پلی استر زمینه خوبی برای صادرات این محصول با توجه به صنایع پتروشیمی که در قطر می باشد عالیست حالا نمیدونم کشور قطر آیا این شرکت ها را دارد که من بتونم در آنجا فعالیت کنم یا خیر ممنون میشم کمکم کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 26. وحید گفت:

  سلام ۲۶ سالمه مجرد.
  میخواستم تو دبی کار کنم.
  شغل من‌فست فود و کافیشاپ هست .
  چندین سال هست در کار رستوران و کافیشاپ فعالیت میکنم.اگر ممکن هست با من تماس بگیرین

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 27. پژمان حیدرزاده گفت:

  سلام بنده تکنسین تهویه هستم کارم نصب تعمییرات کولرهای اسپلیت هست خواستم ببینم آیابرای بنده کار در کشور قطر هست و شرایط و حقوق تکنسین این کار چقدرهست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 28. محمد حبیبی گفت:

  سلام من لیسانس گرافیک از کشور ترکیه دارم و در ایران چاپخانه دارم با مجوز رسمی از ارشاد، تو کار فتوشاپ و طراحی کاملا وارد هستم و کار اپراتور دستگاه چاپ دیجیتال و همه رو بلدم، برای کار به کشور قطر چطور میتونید کمکم کنید. ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 29. ح سالاری گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۵ سال سابقه کار در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر دارم و ۱ سال هم کاشت ناخن انجام میدم .
  همسرم هم مهندسی برق الکترونیک و ۷ سال هم در زمینه بیمه فعالیت میکنه .
  میتونیم برای ویزای قطر اقدام کنیم ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 30. ح سالاری گفت:

  و سوال بعدی اینکه کار بیمه در زمینه بیمه های تامین اجتماعی هست و ۱ سال هم سابقه کار در پذیرش بیمارستان تامین اجتماعی دارد و مسئول بیمه بیمارستان هم بوده
  در زمینه عمده فروشی ، برنج شمالی هم خرید و فروش میکند

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 31. میلاد گفت:

  سلام من رشته ی توانبخشی خوندم مایلم در کشور قطر کار کنم .آیا این کشور رشته های توانبخشی رو میپذیرد ؟؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 32. محمدرضا گفت:

  با سلامو خسته نباشید
  من طرح تولید سرمایشی و گرمایشی های ماشین سنگین از جمله اتوبوس/ کامیون /میدل باس/ رو دارم
  که با نمونه های خارجی رقابت میکنه و از همه نظر با رتبه بالا بوده
  من با این طرح کدام کشور راحتر میتونم سرمایه گذار پیداکنم و اقامت ان کشور رو بگیرم
  باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 33. سروش گفت:

  سلام.
  بنده ارشد نرم افزار دارم و در حال حاضر حدود ۱۲ سال هست مه در این زمینه فعالیت دارم و شبکه و طراحی سایت و برنامه نویسی و طراحی گرافیک و تدریس خصوصی منابع درآمد بنده است
  برای کار در قطر به نظر شما چه مراحلی را باید طی کنم. و آیا باید مدارک بین المللی داشته باشم ؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 34. شبنم گفت:

  سلام وقتتون بخیر .من رشته حسابداری بانکی خوندم و ۲۸ ساله هستم.میخواستم ببینم از نیروی کار خارجی هم در بانک ها استخدام میکنند واینکه خانم یا آقا استخدام میکنند. برای اینکار باید زبان عربی رو مسلط باشیم و اصلا چه مهارت هایی لازمه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید و فرقی بین خانم و آقا وجود نداره که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 35. محمد گفت:

  سلام
  من دندانپزشک هستم، اهل اهواز و عربم و کاملا مسلط به عربی انگلیسی رو هم تا حدی
  با ۶،۷ سال سابقه کار
  برای کار در قطر باید حضورا برم اونجا با کلینیک هاشون صحبت کنم؟ چه مدارک و اقداماتی نیازه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

  2. علی رنجکش گفت:

   سلام جوشکار ومونتاژ کارحرفه ای بابیش از ۲۰سال سابقه کاری پیمانکار تمامی سازه های فلزی ام نقشه خوانی عالی و زبان انگلیسی خوب وسن۴۱سال

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 36. علی گفت:

  سلام.من کارشناس فوریت های پزشکی(اورژانس ۱۱۵)هستم امکان دارد در قطر استخدام شوم؟مسلط به زبان انگلیسی هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 37. رضا گفت:

  سلام وعرض ادب
  کارفرماهای قطری نسبت ب بندهای قراردادی ک میبندن پایبند هستند؟منظورم مقدار و زمان حقوق وسایر مزاهاست.

 38. رضا گفت:

  سلام
  سابقه ۱۰سال راننده لیفتراک باگواهینامه ویژه درشرکتهای مختلف ایران یایه کارگرساده هستم امکان کاردرکشورقطربرای ماامکانپذرهست

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 39. سعید سعادت گفت:

  عرض سلام و وقت بخیر
  میخواستم در مورد شغل مترجمی زبان چینی به انگلیسی بپرسم.
  چون از ی متخصص در حوزه صادرات و واردات شنیدم در حوزه کشورهای عربی نیاز دارن به این تخصص.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 40. سعید احمد گفت:

  با سلام میخواستم بگم من یه جوشکار هستم و 10سال میشه که تو این شغل هستم الآنم تو ترکیه می‌باشم چگونه میتوان تو کشور قطر کار جوشکاری پیدا کرد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 41. سارا گفت:

  با سلام.من کارشناس ارشد ریاضی هستم.آیا شرایط کار برای من وجود داره در قطر؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 42. سعید گفت:

  سلام من مسلط ب زبان عربی هستم و رشته تحصیلی حسابداری هستم و نمایشگاه اتومبیل داریم و درزمینه خرید و فروش و معاملات خوددرو هستم ایا امکانش هست درکشور قطر برایم ایجاد شغل باشد؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 43. سعید گفت:

  سلام من در رشته حسابداری تحصیل کرده و به زبان عربی کاملا مسلط هستم چون عرب هستم و در زمینه خرید و فروش خودرو هستم ایا میتوان درکشور قطر برایم ایجاد شغل کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 44. حسین گفت:

  با سلام
  با 32 سال سن، مدرک کارشناسی ارشد ماشین‌های کشاورزی و مکانیزاسیون دارم ولی با سابقه‌ی کار خدمات فرودگاهی (خدمات زمینی هواپیما) هستم. سطح زبان انگلیسی متوسط دارم. شرایط کار در کشورهای دیگر از جمله قطر چگونه است؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 45. محمد گفت:

  باعرض ادب واحترام.میخواستم بدونم من که حسابرس هستم آیا برای پیدا کردن زمینه شغلی چطوری میتونم کارفرما پیدا کنم؟آیا در مورد رشته تحصیلی وزمینه کاری من هم این موضوعیت داره؟ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 46. زهره شادمهر گفت:

  سلام و عرض ادب
  رشته من زیست شناسی عمومی هست ایا کاری تو زمینه رشته من وجود دارد و اینکه من علاقه زیادی به آشپزی دارم و آیا از طریق مدرک آشپزی میتوان کار پیدا کرد یا خیر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید و اینکه از طریق آشپزی هم میتونید به کار برسید

 47. هستی حسینی گفت:

  سلام من مهاجر کشور افغان هستم 10 سال سابقه کار ارایشی و تاتو دارم زبان عربی هم بلدم و سابقه کار در آژانس هواپیمایی دارم خاستم بدونم چطور میتونم به کشور قطر سفرکنم و اونجا اقامت بگیرم ؟آیا برای رشته من کار در اونجا مناسب هست ویا اینکه چطور میتونم اقامت اون کشور رو بگیرم ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 48. فاطمه حسینی گفت:

  یادم رفت بگم در حال حاظر در ایران زندگی میکنم

 49. آرش گفت:

  سلام و عرض ادب
  من فوق لیسانس بازرگانی گرایش بازاریابی با 45 سال سن با سابقه 18 سال سابقه کار در بخش دولتی امکان یافتن شغل مناسب در قطر برای من وجود دارد در ضمن گواهینامه رانندگی پایه یک هم دارم و میتوانم از این ویژگی هم استفاده کنم
  لطفاًراهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 50. سعید گفت:

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم حقوق یه جوشکار معمولی تو کشور قطر چقدره؟توقطر بیشتره یا عمان؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما در کل از 500 ریال عمان و یا از 2000 دلار می باشد

 51. حیدر گفت:

  سلام وقت بخیر

  من۳۱ سالمه لیسانس برق دارم و۵ سال سابقه کار صنعت برق و برق ساختمان
  آیا امکانش هست اقامت کشور قطر بگیرم ؟
  متاهل و دارای یک فرزند یک ساله هستم
  خودم عربم وبه عربی مسلطم
  اگه راهمایی کنید ممنون میشم
  باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 52. علی جهانگیری گفت:

  سلام بنده ورزشکار حرفه ایی در رشته های کشتی قهرمانی کشوری دارم ودوبار قهرمان جهان در رشته پرورش اندام شدم وهمچنین کمربند مشکی کاراته وکیوکوشین دارم ایا برای من در کشور قطر کار هست ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 53. بهزاد گفت:

  سلام بنده معمار ساختمان هستم بیشتر اجرای نمای ساختمان سنتی مدرن با سنگ واجر نما انجام میدم آیا توی قطر میتونم کار انجام بدم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 54. علی حسنی گفت:

  سلام
  من در جزیره کیش زندگی میکنم و تعمیرکار سیستم های سرمایشی و خنک کننده هستم
  میخواستم بدونم کار در عمان یا قطر میتونم پیدا کنم یا خیر
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 55. Alireza گفت:

  سلام وعرض ادب خدمتتون بنده فارغ تحصیل مهندسی نفت هستم وبیکار خواهان کار در کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 56. محمد حسن گفت:

  سلام من چند ماه ی هست کلاسهای زبان عربی لهجه و فصیح رو میرم ، و تقریبا به زبان عربی تسلط پیدا کردم در حد راه انداختن کار خودم یا یک نفر عرب زبان ، مدرک گردشگری سلامت دارم ، لیسانس حقوق ، اما شغلم ۱۸ سال اپراتور دستگاه تولید مش فلزی (شبکه میلگردی) و خرپای میلگردی بوده که کار فنی و مکانیکی بحساب میاد و مورد استفاده سازه های تولیدی ما در امر ساخت و ساز و انبوه سازی بوده ، در ضمن به رانندگی لیفتراک هم تسلط دارم . ۳۵ سال هم دارم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 57. فرامرزشاهدی گفت:

  سلام بنده اهل بروجردهستم و ۲۲ سال سن دارم و آشپز غذاهای ایرانی هستم با ۵ سال سابقه کار در رستورانهای تهران دارم و الان از شما خواستارم کمکم کنین که بتونم در قطر مشغول به کار شوم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 58. علی رنجکش گفت:

  سلام جوشکار ومونتاژ کارحرفه ای بابیش از ۲۰سال سابقه کاری پیمانکار تمامی سازه های فلزی ام نقشه خوانی عالی و زبان انگلیسی خوب وسن۴۱سال

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 59. علیرضا گفت:

  باسلام اینجانب زبان عربی وهندی بلدم قبلا ۱۵سال امارات کارکردم گواهینامه امارات هم دارم جویای کاردرعمان یاقطر هستم وبه کارپنچری کاملا اشنا هستم اگرکسی خواست درخدمتیم حتی رانندگی باشه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 60. احمد گفت:

  سلام عرض ادب من ۳۸ سال سن دارم و ۱۸ساله که مکانیک دستگاههای صحافی مثل برش کاغذ و ورق تاکنی هستم مدرک ندارم تجربی کار یاد گرفتم اگه بخواهم برای کار در قطر اقدام کنم چکار باید بکنم ومنظور از داشتن کفیل رو هم توضیح بدین ممنون از لطفتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب به شما ویزای ۳ ماهه جستجوی کار میدهند و کفیل اسپانسر هست که در قطر به شما اجازه سکونت و استخدامی میدهند

 61. رحیم گفت:

  سلام
  من ۵۶ سالمه بازنشسته ی فرهنگی هستم مسلط به تدریس ابتدایی . آشپزی ایرانی. کارگری ساده . رانندگی . استادکار سنتی آرماتور بندی و قالب بندی ساختمان میباشم .تا حدودی به زبان عربی و انگلیسی اشنایی دارم. مسلط به کامپیوتر میباشم . تایپیت هم میباشم.
  آیا میتوانم با این شرایط شغلی برای چند سال در عمان یا قطر پیدا کنم .راهنمایی روشن بفرمایید . ممنونم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 62. عبدالرضا فروزش گفت:

  با عرض سلام و ادب مهندس HSE نفت با 22 سال سابقه کار روی سکوهای نفتی و 48 ساله ومسلط به زبان عربی هستم . آیا با این مشخصات میتونم شغل مناسبی در کشورقطر یا عمان پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 63. امین اسدی گفت:

  با سلام
  بنده 30 سالمه و کارشنااس ارشد هوش مصنوعی هستم. حدود 4 سال در زمینه ICT فعالیت دارم و کارشناس و مدیر ای تی سازمانها مثل پتروشیمی بوده ام.در حال تقویت زبان انگلیسی میباشم
  ممنون میشیم جهت مهاجرت به قطر به من کمک کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 64. Alif گفت:

  سلام وقت بخیر ۲۳ سال سن دارم مسلط به عکاسی و کار گرافیکی هستم برای اقامت در قطر نیازمند کمک هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 65. اسحاق گفت:

  سلام خسته نباشید، من اجرا کننده پارکت، کاغذ دیواری وکفپوش هستم، ده سالی سابقه کار دارم، زبان انگلیسی هم کم و بیش بلدم میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم برم قطر؟ ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 66. فرشاد گفت:

  سلام. من کارشناسی ابزار دقیق دارم الان دارم ارشد الکترونیک قدرت میخونم. سابقه کار هم یکسال کانکشن توی پالایشگاهها رو دارم. رنگ امیزی ساختمان هم کار میکنم. خواستم ببینم کار میشه پیدا کرد تو قطر یا جای دیگه؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 67. مهدیار گفت:

  با سلام..کارشناس‌ازمایشگاه هستم..بیکارم در حال حاضر…۴ سال سابقه کار در ازمایشگاه بیمارستان دارم.. میتونم کار خاصی در قطر پیدا کنم …۳۰‌سال سنمه…خواهشا راهنمایی‌کنین..از بیکاری و ایران‌خسته شدم… هر‌کار بگین انجام‌میدم… اگه میتونین‌کمک‌کنین‌راهنمایی‌کنین…‌اگه راهی هست برم‌چه زبانی برم‌ بیاموزم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 68. Hakim گفت:

  سلام و عرض ادب بنده عرب زبان هستم و دیپلم حسابداری دارم تا حدودی حسابداری کار کردم و مکانیکی خودرو و معماری هم کار کردم به نظر شما برای مهاجرت به قطر یا عمان چه راهی هست و چگونه میتونم مهاجرت کنم که به محض رسیدن برم سرکار ؟

  پیشاپیش کمال تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 69. الهه گفت:

  با سلام
  من دکترای سازه های ابی دارم و در زمینه مهندسی رودخانه کار کرده ام. میخواستم ببینم که برای من که عرب زبان هم هستم شرایط کار در کشورهای عربی چگونه میتونه باشه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 70. حسن گفت:

  باسلام من دیپلمه ودارای گواهینامه پایه یک وکلیه گواهینامه های فرودگاهی خواهان کاردرقطرهستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 71. مجيد گفت:

  سلام
  بنده مهندس برق در گرايش قدرت 44 ساله با سابقه كاري 17 سال در زمينه برق صنعتي دارم سابقه بيمه 17 ساله و تخصص كارخانجات نساجي دارم ايا ميتوانم ويزاي كار قطر و عمان يا كشور ديگري را بگيرم
  ممنون

 72. حسین گفت:

  سلام 25 سالمه به عنوان کارگر ساده میخام برم خارج از کشور حالا هرجاکه شد هرکاری باشه فقط میخام برم اگه از دست کسی کاری برمیاد بامن تماس بگیره ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 73. محمد گفت:

  سلام بنده نقاش ساختمان هستم ده ساله دنبال کار در خارج انگلیسی بلدم میشه برام کفیل پیدا کنید ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 74. حسین گفت:

  سلام من مدرک مهندسی برق قدرت دارم در حال حاضر مشغول به کار تعمیرات برقی و مکانیکی جرثقیل برج سازی هستم 6سال هم سابقه دارم چطوری میتونم خارج از کشور کار کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 75. سید علیرضا طاهایی گفت:

  سلام خسته نباشید من برای کار در ارتفاع با دسترسی طناب (راپل) ۱۰ سال سابقه کار دارم مدرک ایراتا دارم میتونم از ایران به کشورهای عربی برای کار مراجعه کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 76. طاهره گفت:

  سلام و وقت بخیر،همسر بنده در فازهای گازی مشغول کار هستن و دولتی هستن،به قولا مهندس شرکت گاز
  میخواستم بدون از طریق کار ایشون مهاجرت به قطر رو بگیریم،و در کنارش تحصیلات پسرم.
  میشه راهنمایی کنید و کفیل گرفتن و توضیح بدید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 77. حسینی گفت:

  ۹سلام خسته نباشید بنده لیسانس برق قدرت حدود۸ سال سابقه کار مرتبط و گواهینامه پایه یک رو دارم متاهل و داری یک فرزند هستم میخاستم برای کار راهنماییم کنید کجاها میتونم برم.ممنون از راهنمایی تون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 78. حسینی گفت:

  سلام خسته نباشید بنده لیسانس برق قدرت حدود۸ سال سابقه کار مرتبط و گواهینامه پایه یک رو دارم متاهل و داری یک فرزند هستم میخاستم برای کار راهنماییم کنید کجاها میتونم برم.ممنون از راهنمایی تون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. حسینی گفت:

    سلام خسته نباشید. در مورد کفیل:شرایط و هزینه هاش بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

 79. vahidyarizeh گفت:

  با سلام کارگر ساده هستم و خیلی دنبالشم ک میخام برا کار برم قطر لطفا یکی ک خوب بلده راهنماییم کنه با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 80. محمد گفت:

  با سلام بنده نقاش ساختمان با سابقه کاری ۳۲ سالمه در حال گرفتن مدرک زبانم میشه کمکم کنید برای کار در خارج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *