شرایط اکوادور

هزینه اخذ اقامت اکوادور

هزینه اخذ اقامت اکوادور

اطلاع از هزینه اخذ اقامت اکوادور ارتباط مستقیم با راه های مهاجرت دارد و برای افرادی که اکوادور را برای مهاجرت در نظر گرفته اند اهمیت دارد. زبان اصلی و رسمی جمعیت بیش از 15 میلیون نفر کشور اکوادور اسپانیایی می باشد و نظام سیاسی این کشور جمهوری و ریاست جمهوری است. ایرانیان زیادی در اکوادور اقامت دارند. این مقاله توسط کارشناسان با تجربه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با هدف راهنمایی علاقه مندان مهاجرت به کشور زیبای اکوادور نگارش و تهیه شده است.

 • راه های اخذ اقامت در کشور اکوادور چیست؟
 • آیا اکوادور کشوری مقرون به صرفه برای زندگی است؟
 • ارزان ترین راه های مهاجرت به اکوادور کدامند؟
 • مسیر مهاجرت به اکوادوراز طریق خرید ملک چیست؟
 • مسیر مهاجرت به اکوادور از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

راه های مهاجرت و هزینه اخذ اقامت اکوادور

اینکه متقاضیان از چه طریق و شرایط وارد کشور اکوادور می شوند با میزان هزینه اخذ اقامت اکوادور برای آن ها ارتباط مستقیم دارد؛ به طور کلی از راه های تحصیل یا اخذ ویزای کار اکوادور و یا سرمایه گذاری در این کشور می توانید به صورت شخصی مهاجرت کنید. لازم به ذکر است که ازدواج با یک شهروند تبعه کوادور به تنهایی نمی تواند ویزای اقامت دائم این کشور را برای شما به همراه داشته باشد اما شرایط را هموارتر می کند. از شرایط و قوانین کلی می توان به محدودیت سنی اشاره کرد که باید سن متقاضی 18 سال تمام باشد. لازم به ذکر است که امکان دریافت ویزای همراه برای اقامت موقت همسر و فرزندان متقاضی در تمام روش های مهاجرت به این کشور وجود دارد.

هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق تحصیل در 2022

از گذشته تا امروز مهاجرت تحصیلی برای افرادی که تحصیل کرده هستند و نیاز به داشتن مدرک تحصیلی بالاتر دارند پرطرفدار بوده و وجود داشته است. نکته مهم این است که اگر زوج یا زوجه برای تحصیل ویزای اکوادور را دریافت کند همسر وی می تواند همراه او به اکوادور سفر کند و جواز تحصیل در این کشور را بدست آورد. هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق ویزای تحصیلی در پرداخت شهریه دانشگاه و هزینه های سفارت برای صدور ویزا خلاصه می شود که طبق تعرفه دولت محاسبه می شود.

برای دریافت اقامت اکوادور از طریق ویزای تحصیلی در 2022، باید مدرک خود را از دانشگاه معتبر آزاد یا سراسری دریافت کرده باشید و در سیستم تمام وقت تحصیل کرده باشید. فرآیند درخواست تا دریافت ویزای تحصیلی اکوادور از 4 ماه تا 5 ماه به طول می انجامد و ترجمه تمام مدارک به زبان اسپانیایی الزامی می باشد. برخی از مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی به شرح لیست زیر است:

 • گواهی عدم سوء پیشینه بین المللی
 • گواهی سلامت پزشکی معتبر
 • آخرین مدرک تحصیلی همراه با ریز نمرات
 • ارائه انگیزه نامه برای تحصیل در اکوادور

هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق تحصیل

هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق کارآفرینی

بطور کلی ثبت شرکت یا راه اندازی یک کسب و کار شخصی در کشور اکوادور در دسته اقامت از طریق کارآفرینی گنجانده می شود. افرادی که از طریق کارآفرینی باید مهاجرت به اکوادور کنند یا افرادی هستند که سطح تحصیلات بسیار بالایی دارند و تخصص خاص دارند یا افرادی هستند که نگران کار و درآمد هستند و سطح تحصیلات بسیار پایینی دارند.

کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار جدید در اکوادور می تواند در زمینه راه اندازی یک رستوران یا فروشگاه با حداقل سرمایه 30000$ (دلار آمریکا) باشد. هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق سرمایه گذاری حداقل مبلغ سرمایه به علاوه بر پرداخت هزینه بررسی درخواست ویزا توسط سفارت می باشد. مدارک و اسناد مورد نیاز برای سرمایه گذاری در اکوادور به شرح زیر می باشند:

 • مدارک تسلط به زبان اسپانیایی
 • مدارک تمکن مالی برای سرمایه گذاری
 • گواهی عدم سوء پیشینه بین المللی
 • مدارک شناسایی و گواهی ازدواج یا طلاق

هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق خرید ملک

در واقع یکی از راه های آسان برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور اکوادور سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در این کشور است. در این روش هزینه اخذ اقامت اکوادور در قیمت پرداختی برای خانه و پرداخت هزینه بررسی درخواست ویزا توسط سفارت خلاصه می شود. لازم به ذکر است حداقل سرمایه برای خرید خانه در روش سرمایه گذاری از طریق خرید ملک 100000$ (دلار آمریکا) می باشد. با خرید ملک در اکوادور بعد از 5 سال می توانید در صورت اقامت مداوم در این کشور و پرداخت به موقع مالیات اقامت دائم اکوادور را دریافت کنید. اکوادور از معدود کشورهای جهان است که مالکیت بدون قید و شرط قطعی سرمایه گذاران خارجی در زمینه خرید ملک را به رسمیت می شناسد.

اخذ اقامت اکوادور از طریق سپرده بانکی

از دیگر راه های مهاجرت و اخذ اقامت اکوادور سپرده بانکی به مبلغ حداقل 35000$ (دلار آمریکا) در یکی از بانک های دولتی کشور اکوادور می باشد. مبلغ سرمایه سپرده بانکی باید تا زمانی که تابعیت کشور اکوادور را دریافت می کنید یعنی مدت زمان 5 سال دست نخورده در بانک باقی بماند. هزینه اخذ اقامت اکوادور از طریق سپرده بانکی با توجه به این مهم که به سپرده بانکی شما ماهانه 4% سود تعلق خواهد گرفت توجیه اقتصادی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل کارشناسی ارشد در اکوادور یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی اکوادور، مقالات نگارش شده توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت را مطالعه کرده یا برای آگاهی از شرایط سایر کشورهای جهان با ایشان تماس حاصل نمایید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *