صفحه اصلی » سنت کیتس » هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

هزینه تحصیل و زندگی در کشور سنت کیتس
نوشته شده توسط newadmin | سنت کیتس | دیدگاه ۰

در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس می باشید با مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جمعی در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس به دست آورید.

آشنایی بیشتر با کشور سنت کیتس

شکل اصلی این کشور به شکل جزیره‌ای می باشد .

مکان جغرافیایی این کشور  واقع در حوزه دریای کارائیب می باشید از اصلی ترین دانشگاه های این کشور می توان به کشور های آنتیگوا و باربودا و جزایر ویرجین اشاره نمود.

پایتخت  این کشور کشهر باستر می باشد .

و نظام حاکم در این کشور به صورت پادشاهی و مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

دولت مردان این کشور  برای موفقیت در گرفتن حق اقامت این کشور اقدام به ارائه یک برنامه شهروندی  به وسیله سرمایه گذاری و  یا هم چنین گرفتن  حق تابعیت این کشور  از روش سرمایه گذاری  را برای اشخاصی که دارای تابعیت خارجی می باشند را مهیا نموده است.

که باعث به وجود آمدن  سهم  قابل توجه و به سزایی در راستای گسترش و هم چنین توسعه  یافتن این کشور را دارند.

کلیه اشخاص متقاضی سرمایه گذارای در این کشور به انضمام  خانواده هایشان قادر می باشند که پس از  اقدام به سرمایه گذاری در این کشور از جمله مزیت های داشتن حق شهروندی این کشور می باشد.

هزینه تحصیل و زندگی در کشور سنت کیتس

بررسی هزینه ی زندگی در  کشور سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه زندگی در میان این کشور نسبتا به کشور های همسایه دارای هزینه ها و هم چنین مخارج بیشتری می باشد.

و اصلی ترین موضوع که باعث این گرانی شده این می باشد که به صورت تقریبی همه چیز  باید به یک جزیره وارد شود.

برای نمونه میتوان به هزینه ی نهار یا شام در این کشور اشاره نمود با این توضیح که مخارج و هم چنین هزینه لازم برای یک وعده غذایی که مختص به دو نفر باشد به میان شصت دلار هست  با این که این وعده غذایی حتی در یک رستوران متوسط صرف شده باشد.

بررسی معیار های هزینه زندگی در کشور در سنت کیتس

هزینه زندگی در  این کشور بسیار به روز و هم چنین متغیر  می باشد .

با این که میزان مخارج و هم چنینهزینه زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد تا حدی که میزان هزینه های لازم در میان  این جزیره بالا تر و هم چنین گرانتر از کشور آمریکا می باشد.

لازم به ذکر می باشد کخ در راستای زندگی نمودن در این کشور لازم نمی باشذد که شه دارای ثروت زیادی باشد.

چرا که بیشتر میزان مخارج و هم چنین هزینه در میان این کشور بیشتر در بر گیرنده هزینه لازم برای مسکن،  هزینه لازم برای غذا و هم چنین هزینه لازم برای انجام سر گرمی و تفریح اختصاص می دهد.

در نتیجه برای آن دسته از اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور هایی دارند که شرایط زندگی  در آن کشور به صورت گرمسیری  باشد ،  زندگی نمودن در این کشور می تواند بهترین انتخاب برای این دسته از مهاجرین به شمار می رود.

لازم به ذکر می باشد که کلیه اشخاصی که دارای علاقه  به موضوع مهاجرت نمودن به این  کشور می باشند ملزم به در نظر گرفتن بودجه ای  در راستای هزینه های زندگی در این جزیره را بتوانند در نظر بگیرند.

از جمله این  هزینه ها می توان به هزینه لازم برای مسکن، هزینه لازم برای انجام امور خدماتی هزینه لازم برای خرید مواد غذایی، هزینه لازم برای امور حمل و نقل محلی و  هزینه لازم بزای انجام تفریحات  و سرگرمی  اشاره نمود.

البته همان طور که ذکر شد هزینه ها با توجه به نوع مسکن و مکان زندگی در این کشور کاملا متفاوت و متغیر می باشد.

بررسی میزان هزینه تحصیل در کشور سنت کیتس

به صورت تقریبی و حدودی می توان گفت که میزان هزینه تحصیل در  این کشور برای دانشجویانی که دارای تابعیت  بین المللی باشند به ازای هر سال تحصیلی  مبلغی ما بین دوازده الی پانزده هزار دلار می باشد.

و میتوان گفته که به صورت  میانگین  میزان مخارج و هم چنین هزینه تحصیل متختص دانشجویانی که دارای حق تابعیت این کشور می باشند به ازای هر سال مبلغی به میزان  سه الی پنج هزار دلارمی باشد.گروه مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده مشاوره نمودن با شما در رابطه با این موضوع می باشند.

بررسی میزان هزینه های حمل و نقل در سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه های لازم برای حمل و نقل در  میان این کشور دارای ارتباط به مسافتی که تاکسی باید طی کند می باشد. با این توضیح که به ازای هر کیلومتر به طور معمول پنج دلار باید پرداخت نمود.

و هم چنین میزان هزینه و مخارج برای یک لیتر بنزین به صورت تقریبی یازده دلار می باشد.

بررسی میزان هزینه های  خدمات رفاهی در سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه های لازم برای امور مصرفی و رفاهی در این کشور مانند هزینه لازم برای مصرف برق، هزینه لازم برای امور گرمایشی، و هم چنین سرمایشی، هزینه لازم برای مصرف آب مختص یک خانه با متراژهشتاد و پنج متر به میزان پانصد هزار دلار می باشد.

میزان مخارج و هم چنین نرخ یک دقیقه مکالمه نمودن با موبایل در این کشور به میزان یک دلار می باشد .

و میزان مخارج و هزینه لازم برای اینترنت به صورت معمول به میزان پانصد دلار می باشد.

بررسی میزان دست مزد و حقوق در سنت کیتس

به طور متوسط و میانگین میزان دست مزد و حقوق ماهانه در این کشوربه میزان و نویس سی و سه هزار دلار می باشد.

توصیه وکلای ما

اگر شما هم  پس از مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر (سرمایه گذاری در سنت کیتس)و یا (مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس) به اطلاعات زیادی دست یابید.

 

 

 

 

هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس
5 (100%) 2 votes