مهاجرت تحصیلی سنت کیتس

هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

هزینه تحصیل و زندگی در کشور سنت کیتس

در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس می باشید، این مقاله به شما کمک بزرگی می نماید. با مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جمعی در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس به دست آورید.

آشنایی بیشتر با کشور سنت کیتس

شکل اصلی این کشور به شکل جزیره‌ای می باشد. مکان جغرافیایی این کشور واقع در حوزه دریای کارائیب می باشید از اصلی ترین دانشگاهای این کشور می توان به کشور های آنتیگوا و باربودا و جزایر ویرجین اشاره نمود. پایتخت این کشور کشهر باستر می باشد و نظام حاکم در این کشور به صورت پادشاهی و مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

دولت مردان این کشور برای موفقیت در گرفتن حق اقامت این کشور اقدام به ارائه یک برنامه شهروندی به وسیله سرمایه گذاری و یا هم چنین گرفتن  حق تابعیت این کشور از روش سرمایه گذاری را برای اشخاصی که دارای تابعیت خارجی می باشند را مهیا نموده است. که باعث به وجود آمدن سهم  قابل توجه و به سزایی در راستای گسترش و هم چنین توسعه یافتن این کشور را دارند. کلیه اشخاص متقاضی سرمایه گذارای در این کشور به انضمام  خانواده هایشان قادر می باشند که پس از اقدام به سرمایه گذاری در این کشور از جمله مزیت های داشتن حق شهروندی این کشور می باشد.

بررسی هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه زندگی در میان این کشور نسبتا به کشور های همسایه دارای هزینه ها و هم چنین مخارج بیشتری می باشد و اصلی ترین موضوع که باعث این گرانی شده این می باشد که به صورت تقریبی همه چیز باید به یک جزیره وارد شود. برای نمونه میتوان به هزینه نهار یا شام در این کشور اشاره نمود با این توضیح که مخارج و هم چنین هزینه لازم برای یک وعده غذایی که مختص به دو نفر باشد به میان 60 $ هست  با این که این وعده غذایی حتی در یک رستوران متوسط صرف شده باشد.

هزینه زندگی در  این کشور بسیار به روز و هم چنین متغیر  می باشد. با این که میزان مخارج و هم چنین هزینه زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد تا حدی که میزان هزینه های لازم در میان این جزیره بالاتر و هم چنین گرانتر از کشور آمریکا می باشد. در نتیجه برای آن دسته از اشخاصی که قصد مهاجرت به کشورهایی دارند که شرایط زندگی در آن کشور به صورت گرمسیری باشد، زندگی نمودن در این کشور می تواند بهترین انتخاب برای این دسته از مهاجرین به شمار می رود.

از جمله این هزینه ها می توان به هزینه لازم برای مسکن، انجام امور خدماتی، خرید مواد غذایی، امور حمل و نقل محلی و  هزینه لازم بزای انجام تفریحات و سرگرمی اشاره نمود. البته همان طور که ذکر شد هزینه ها با توجه به نوع مسکن و مکان زندگی در این کشور کاملا متفاوت و متغیر می باشد.

هزینه تحصیل در کشور سنت کیتس

به صورت تقریبی و حدودی می توان گفت که میزان هزینه تحصیل در  این کشور برای دانشجویانی که دارای تابعیت بین المللی باشند به ازای هر سال تحصیلی مبلغی ما بین 12.000 الی 15.000 $ می باشد و میتوان گفته که به صورت میانگین میزان مخارج و هم چنین هزینه تحصیل متختص دانشجویانی که دارای حق تابعیت این کشور می باشند به ازای هر سال مبلغی به میزان 3.000 الی 5.000 $می باشد. گروه مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده مشاوره نمودن با شما در رابطه با این موضوع می باشند.

هزینه تحصیل و زندگی در کشور سنت کیتس

هزینه های حمل و نقل در سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه های لازم برای حمل و نقل در میان این کشور دارای ارتباط به مسافتی که تاکسی باید طی کند می باشد. با این توضیح که به ازای هر کیلومتر به طور معمول 5 $ باید پرداخت نمود و هم چنین میزان هزینه و مخارج برای یک لیتر بنزین به صورت تقریبی 11 $ می باشد. میزان مخارج و هم چنین هزینه های لازم برای امور مصرفی و رفاهی در این کشور مانند هزینه لازم برای مصرف برق، هزینه لازم برای امور گرمایشی، و هم چنین سرمایشی، هزینه لازم برای مصرف آب مختص یک خانه با متراژهشتاد و پنج متر به میزان 500.000 $ می باشد. میزان مخارج و هم چنین نرخ یک دقیقه مکالمه نمودن با موبایل در این کشور به میزان یک دلار می باشد و میزان مخارج و هزینه لازم برای اینترنت به صورت معمول به میزان 500 $ می باشد.

میزان دستمزد و حقوق در سنت کیتس

به طور متوسط و میانگین میزان دست مزد و حقوق ماهانه در این کشور به میزان 33.000 $ می باشد. اگر شما هم  پس از مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر سرمایه گذاری در سنت کیتس و یا مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس به اطلاعات زیادی دست یابید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *