شرایط آرژانتین

هزینه زندگی در آرژانتین

هزینه زندگی در آرژانتین

بررسی هزینه زندگی در آرژانتین از جمله مسائل و سوالات متدوالی است که همواره متقاضیان مهاجرت به این کشور از کارشناسان ما جویا می شوند. آرژانتین کشوری است با مساحتی در حدود 3000 کیلتومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 45 میلنیون نفر. پایتخت آرژانتین یونتس ایرس می باشد که با وجود زیبایی که دارد دارای فعالیت های هنری و فرهنگی بسیاری است. زبان اغلب مردم این کشور آرژانتینی است.

  • هزینه زندگی در آرژانتین چقدر است؟
  • ارزانترین شهر آرژانتین کجاست؟
  • بهترین راه مهاجرت به آرژانتین و کم هزینه ترین راه کدام است؟

اقتصاد اهالی این کشور بر پایه منابع غنی و همین طور صادرات محصولات کشاورزی در این کشور شکل گرفته است. هرچند کشور آرژانتین این امر را مدیون آب وهوای معتدل و مناسب خودش است. این آب و هوای مناسب و معتدل و زببایی های این کشور ارژانتین را به مرکز مناسبی برای گردشگری تبدیل کرده است. از این رو بخشی از هزینه های این کشور از صنعت گردشگری تامین می شود. در این مقاله موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص هزینه زندگی در آرژانتین طی سال 2021 اطلاعاتی ارائه می نماید. دانشجویان عزیز می توانند در مورد تحصیل در آرژانتین در مقاله مربوطه مطالعه نمایند.

میزان هزینه زندگی در آرژانتین

میزان دقیق هزینه زندگی در هر کشوری به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به سبک زندگی هر فرد و شهر و محله اقامت وی اشاره نمود. مثلا دانشجویانی که به جای اقامت در آپارتمان های مستقل، نوساز و با متراژ بالا در خوابگاه های دانشجویی زندگی می کنند به مراتب هزینه های زندگی پایین تری در قیاس با کسانی می پردازند که سبک زندگی نوع اول را در پیش می گیرند. همچنین تهیه وعده های غذایی به صورت فردی و در منزل تا حد زیادی منجر به کاهش هزینه های زندگی می شود. چرا که رستوران ها در آذربایجان و سایر کشورهای دنیا هزینه های بیشتری در قیاس با مواد خامی که می توان از سوپر مارکت ها تهیه کرد، اخذ می نمایند.

میزان هزینه زندگی در آرژانتین

تامین هزینه های زندگی در آذربایجان

باید توجه داشت به طرق مختلفی می توان به آذربایجان رفت که از آن جمله می شود به ویزای تحصیلی و کاری اشاره نمود. از آن جایی که اخذ ویزای کاری آذربایجان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای واجد الشرایط در این کشور است که فرآیند ساده ای نمی باشد، ابتدائا اکثرا ترجیح می دهند رمز ورود خود را تحصیل در آذربایجان قرار دهند. منتهی باید توجه داشت تامین هزینه های زندگی در آذربایجان با مشغول شدن به کار پاره وقت ممکن نیست چرا که قوانین این کشور کار نیمه وقت دانشجویی برای خارجی ها را ممنوع دانسته است.

به عبارت دیگر اگر دانشجویی تمایل به کار در آذربایجان داشته باشد باید ابتدائا ترک تحصیل کند. سپس در صورتی که پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور دارد، درخواست دهد و با پرداخت 1000$ (دلار آمریکا) ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کاری نماید. از دیگر کشورهایی که در سال 2021 مشغول شدن به کار پاره وقت دانشجویی را برای خارجی ها ممنوع دانسته اند می توان به ژاپن، امارات، چین و مکزیک اشاره نمود.

میزان دقیق هزینه زندگی در آرژانتین در 2021

همان طور که اشاره شد میزان دقیق هزینه های زندگی در هر کشوری به عوامل مختلفی وجود دارد که البته با توجه به ممنوعیت کار دانشجویی باید به دقت بررسی شده و از حداقل یک سال جلوتر در حساب بانکی فرد قرار داده شود. در نمودار ذیل متوسط هزینه زندگی در آرژانتین طی سال 2021 بررسی می گردد:

متوسط هزینه زندگی در آرژانتین

قیمت خرید کالاهای اساسی در کشور آرژانتین

بخش عمده ای از هزینه های زندگی در آرژانتین مربوط به هزینه هایی است که هر فرد روزانه با آن روبرو خواهد بود. این هزینه ها می تواند تعیین کند که شما ماهانه به چه مبلغی برای تامین نیازهای خود احتیاج خواهید داشت. این هزینه ها در ماه های مختلف می تواند بسته به سبک زندگی و اتفاقات ویژه تغییر پیدا کند اما به طور کلی می توان متوسطی از این هزینه های را به عنوان هزینه زندگی در آرژانتین در نظر گفت. به این نکته نیز توجه داشته باشید که میزان تورم در کشور آرژانتین بسیار بیشتر از کشورهای همسایه است.

کالا هزینه به دلار
یک لیتر شیر 0.78$
یک قرص نان 500 گرمی 1.04$
یک کیوگرم برنج 0.90$
پنیر محلی 5.59$
یک کیلوگرم مرغ 3.6$
یک کیلوگرم گوشت گوساله 6.54$
انواع سبزیجات و میوه های فصل 1.2$

در مقاله فوق تلاش کردیم با بررسی هزینه زندگی در آرژانتین شما را با هزینه های زندگی در این کشور آشنا سازیم همچنین می توانید در مقاله مربوطه در مورد هزینه های تحصل در آرژانتین نیز مطالعه فرمائید. در صورت وجود هرگونه سوال در این حوزه می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :