شرایط دانمارک

هزینه ویزای کار دانمارک

هزینه ویزای کار دانمارک
میانگین امتیاز 5 تعداد 1

آگاهی از هزینه ها در خصوص مهاجرت از سایر عوامل حائز اهمیت در همین باب است که در این میان می توان به هزینه ویزای کار دانمارک اشاره داشت که در سال های متوالی مورد توجه نیز قرار گرفته است. مهاجرت به دانمارک در طول 30 سال گذشته با روند افزایش نیز مواجه شده است که بیش ترین میزان را، دانشجویان غیر اروپایی تشکیل می دهند. این کشور به دلیل انعطاف و استاندارد بالای زندگی مورد استقبال افراد در خصوص مهاجرت کاری و تحصیلی نیز قرار گرفته است. برخوداری از نظام آموزشی مطلوب در سطح جهان و میزان نرخ بیکاری 5.1% در فوریه 2019 نیز باعث دوچندانی مهاجرت به این کشور شده است. موسسه سفیران سروش سعادت با نگارش این مقاله بنا دارد، شما را با شرایط ویزای کار دانمارک و هزینه ویزای کار دانمارک آشنا کند.

معرفی دانمارک

دانمارک در شمال اروپا واقع است و کپنهاگ پایتخت آن است که 9مین شهر گران محسوب می گردد. زبان رسمی کشور دانمارکی است اما زبان هایی مانند فاروئی، گیرینلندی و حتی آلمانی نیز به عنوان زبان های محلی در این کشور رسمیت دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. جمعیت این کشور میانگین در حدود 5/5 میلیون نفر با مساحتی در حدود 43098 کیلومتر مربع است. واحد پولی کشور دانمارک کرون (DKK) است. کشور دانمارک از اعضای موسس ناتو و سازمان ملل است. کشور پادشاهی دانمارک پس از کشور ژاپن، قدیمی ترین خاندان پادشاهی را تشکیل می دهد.

شرایط و هزینه ی زندگی در دانمارک

هزینه ی زندگی در دانمارک نسبت به ایالات متحده آمریکا 16.96% بالاتر می باشد (بدون در نظر گرفتن اجاره) و همچنین اجاره آپارتمان در کشور دانمارک 14.5% کمتر از ایالات متحده آمریکا است. هزینه ی زندگی در دانمارک بالا و میتوان گفت نسبت به کشورهای اروپایی دیگر گران است. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط آژانس ها این کشور گرانترین کشور اتحادیه اروپا از نظر کالاهای مصرفی و قیمت ها شناخته شده است و 142% از میانگین اتحادیه اروپا را به خود اختصاص داده است.

ویزای کاری دانمارک

اخذ ویزای کاری فرصتی فوق العاده در باب اقامت کاری از این کشور نیز می باشد که به دلیل شرایط مساعد کاری مورد توجه قرار گرفته است. کار در دانمارک فرصتی برای اشخاص تحصیلکرده و با مهارت بالا است که از قوانین مختص به خود برخودار است. قوانین حاکم بر ویزای کار دانمارک برای شهروندان اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا نیز متغیر است. انواع ویزای کاری در کشور دانمارک عبارتنداز:

ویزای کاری لیست مثبت ویزای کاری طرح درآمد مشروط
ویزای کاری طرح گرین کارت ویزای کاری حین تحصیل
ویزای کار در تعطیلات ویزای جستجوی کار
ویزای کاری با پیشنهاد کاری ویزای کار طرح کارت استقرار

هزینه ویزای کار دانمارک

افرادی که تمایل به مهاجرت به دانمارک از طریق کار را دارند می بایست در ابتدای امر نسبت به اخذ مجوز های لازمه اقدام نمایند. اخذ ویزای کاری دانمارک از 2 طریق مراجعه به سفارت و آنلاین صورت می گیرد. هزینه ویزای کار دانمارک بدین صورت نیز می باشد:

ویزای کاری لیست مثبت 3165 DKK (کرون دانمارک)
ویزای کاری طرح گرین کارت 6375 DKK (کرون دانمارک)
ویزای کار در تعطیلات 3025 الی 3165 DKK (کرون دانمارک)
ویزای کاری با پیشنهاد کاری 3025 DKK (کرون دانمارک)
ویزای کاری طرح درآمد مشروط 3165 DKK (کرون دانمارک)
ویزای کاری حین تحصیل 3025 الی 3165 DKK (کرون دانمارک)
ویزای جستجوی کار 3025 DKK (کرون دانمارک)
ویزای کار طرح کارت استقرار 1900 DKK (کرون دانمارک)

هزینه های کلی در کشور دانمارک

برای مهاجرت به دانمارک هزینه زندگی تقربیا بالاتر از کشورهای دیگر می شود و البته کیفیت زندگی در این کشور بالا است. در دانمارک هزینه تهیه غذای شما بسته به اینکه در کدام شهر زندگی می نمایید و همچنین بسته به این که افراد غذا را در منزل خود تهیه می نمائید یا رستوران، متفاوت است.

مدارک مورد نیاز ویزای کاری دانمارک

تمامی متقاضیان می بایست داده های بیومتریک از قبیل عکس و اثر انگشت را نیز ارائه دهند. ارائه یکسری از مدارک بسته به سفارت دانمارک در ایران دارد که پس از ارائه درخواست 1 الی 3 ماه، ویزا صادر می گردد. از جمله مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری دانمارک عبارتند از:

 • ارائه 2 قطعه عکس
 • ارائه بلیط سفر به دانمارک
 • رسید رزرو هتل در طول اقامت
 • ارائه تکمیل فرم درخواست ویزا
 • ارائه پاسپورت معتبر با حداقل 3 ماه اعتبار
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی به ارزش 30.000 € (یورو)
 • ارائه پرینت و گواهی دال بر پوشش هزینه زندگی در دانمارک

کاریابی در دانمارک

از جمله مواردی که علاوه بر هزینه ویزای کار در دانمارک می بایست مدنظر قرار داد، کاریابی می باشد. دانش زبان دانمارکی و حداقل ارائه مدرک کارشناسی نیز حائز اهمیت است. رشته های گروه کامپیوتر، علوم پزشکی، علوم اجتماعی و مهندسی از رشته های پرتقاضا بازار کار دانمارک می باشند که از سیستم رقابتی نیز برخودار است. موسسات کاریابی در دانمارک از سایر عواملی هستند که در خصوص پیدا کردن کار در دانمارک کمک زیادی به افراد می کنند.

موسسات کاریابی در دانمارک

موسسات کاریابی در دانمارک با هدف کمک به افراد در خصوص پیدا کردن مشاغل بین المللی می باشد که به جذب نیروی کار برای بازار کار این کشور کمک می کند. اسامی برخی از موسسات کاریابی در دانمارک عبارتست از:

 • Frends
 • Adecco
 • Addvalue
 • Accountor
 • Active search
 • Act Vicar & Recuitmernt
 • Abilon search & management

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک 2019

در جدول زیر نیز به یکسری مشاغل مورد نیاز دانمارک 2019 نیز پرداخته ایم:

مهندسی مکانیک مدرس دبیرستان مدارس مذهبی و مدارس نمونه
مهندس تولید معلم دبستان ابتدایی
مهندس ساختمان کشاورز
مهندس انرژی نقشه برداری زمین
مهندس الکترونیک داروساز
مهندس IT تحلیل گر تجاری
مهندس طراح و مخترع وکیل
مهندس معماری و مدیر ساخت و ساز پزشک و پرستار

شرایط زندگی در کشور دانمارک

در کشور دانمارک تمرکز بسیار زیادی از سیاست مداران و قانون گذاران در نظر گرفتن سطح کیفیت و شادی عمومی شهروندان است و همه این مسائل برای رفاه بیشتر مردم انجام می گیرد. سیستم آموزش و پرورش و حتی دانشگاه ها در کشور دانمارک آزاد و به زبان ساده تر خصوصی است و هر دانش آموز در کشور دانمارک 900 $ (یورو) در ماه دریافت می کند. این امر باعث کاهش نگرانی والدین برای نحوه تامین مالی فرزندان برای تحصیل می گردد. براساس گزارشی که در سال 2016 در مورد شادی در کشور های جهان صورت گرفته، کشور دانمارک جزو 5 کشور شاد جهان در زمینه شادی است و 3مین کشور شاد جهان شناخته شده است.

با وجود تمام این تفاسیر هزینه ویزای کار دانمارک نسبتا معقول است، این نکته حائز اهمیت است که حال رفاهی مردم این کشور در حد مطلوب است و مطمئنا این کشور جامعه ای بی رحم و بی عدالت نیست و تمام تلاش خود را بر مبنای بهبود زندگی مردمان و رشد اقتصادی کشورش می گذارد. مهاجرت از طریق تحصیل در دانمارک یکی از برترین و ساده ترین راه های اخذ قامت این کشور محسوب می گردد که اشخاص نیز می توانند با بررسی شرایط مهاجرت به دانمارک با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =