مهاجرت کاری استرالیا

هزینه ویزای کار در استرالیا

هزینه ویزای کار در استرالیا

اخذ اطلاعات صحیح و برنامه ریزی در رابطه با هزینه ویزای کار در استرالیا به متقاضیانی که قصد دارند در استرالیا مشغول به کار شوند از اصول ابتدایی مهاجرت است. در کشور استرالیا فرصت های شغلی مختلفی برای مهاجران و متقاضیان خارجی وجود دارد و هر ساله افراد بسیاری با داشتن شرایط مورد نیاز و ارائه مدارک لازم اقدام به پرداخت هزینه ویزای کار در استرالیا و همچنین کسب ویزای کاری این کشور می کنند.

 • هزینه وکیل مهاجرت برای اخذ ویزای کار استرالیا چه مقدار می باشد؟
 • هزینه های جانبی اخذ ویزای کاری در استرالیا و هزینه های سفارت و بررسی ویزا چه مقدار است؟

قبل از هر اقدامی باید بدانید که مهاجرت به کشور استرالیا از راه های مختلفی از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری، کارآفرینی، تاسیس کمپانی، ازدواج و سایر موارد قانونی امکان پذیر می باشد. بهترین تصمیم گیری زمانی اتفاق می افتد که شما با یک وکیل اداره مهاجرت در مورد همه این راه ها مشورت نموده و اطلاعات مورد نیاز را کسب کرده اید و بهترین مسیر را با شرایط خود برای مهاجرت به استرالیا اننتخاب نموده اید. در این نوشتار متخصصان با تجربه و کاردان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با افتخار شما عزیزان را از شرایط و هزینه ویزای کار در استرالیا مطلع خواهند ساخت.

شرایط و هزینه ویزای کار در استرالیا

به دلیل پیشرفت و توسعه کشور استرالیا در زمینه های مختلف کاری، صنعتی و اقتصادی، تعداد مهاجران و کارکنان متخصص و همچنین محصل هایی که قصد ورود به خاک کشور استرالیا را دارند به سرعت در حال افزایش می باشد. هزینه ویزای کار در استرالیا به مواردی چون بازه های زمانی، تاریح درخواست و همچنین تاریخ دریافت ویزای کاری این کشور بستگی دارد و لازم به ذکر می باشد که در صورت افزایش قیمت ویزا در طی بازه های زمانی مختلف، متقاضیان باید توان مالی کافی جهت پرداخت هزینه ویزای کار در استرالیا را داشته باشند. متقاضیان و مهاجرانی که مایل به دریافت ویزای کاری کشور استرالیا هستند در نخستین گام باید از از توان مالی خود مطمئن باشند و سپس درباره شرایط دریافت ویزای کاری و همچنین هزینه زندگی در استرالیا اطلاعات کافی بدست بیاورند.

در کشور استرالیا فرصت های خارق العاده برای کار و زندگی وجود دارد. وجود شهر های پر جنب و جوش، میزان اشتغال بالا، زیبایی های چشمگیر و باور نکردنی و موارد مرتبط در این کشور باعث می شوند تا افراد زیادی از کشورهای مختلف برای کسب اقامت کشور استرالیا و کار در این کشور اقدام به کشور ویزای کاری استرالیا کنند. متقاضیانی که به فکر کار و یا زندگی به صورت دائمی یا موقت در کشور استرالیا هستند حتما نیاز به کسب ویزا خواهند داشت. ویزای های کاری کشور استرالیا به چند بخش تقسیم می شوند و شما در ادامه با این ویزای ها به صورت کامل آشنا خواهید شد.

ویزاهای کاری استرالیا

به طور کلی، ویزای کاری در کشور استرالیا به دو بخش Skilled Migration Visa و Nominated and Sponsored Work Visas تقسیم می شوند. ویزای های Skilled Migration برای متخصصان و کارکنان خارجی که دارای مهارت و تخصص خاصی در یک زمینه کاری مشخص دارند مناسب می باشد. ویزای های Nominated and Sponsored برای افرادی مناسب می باشند که از یک کارفرمای معتبر استرالیایی، یک ارگان دولتی و یا ایالتی و یا یک آژانس دولتی ساپورت می شوند. در صورتی که متقاضیان بخواهند Skilled Visa دریافت کنند، باید به صورت آنلاین Apply کنند و امتیاز کافی در سیستم SkillSelect کسب کنند. امتیازات شامل سن، مهارت ها و توانایی های فردی، تحصیلات، توانایی های زبان و سایر موارد مشابه می شوند. کسب Sponsored Visa با پشتبانی یک کارفرمای معتبر استرالیایی، یک ارگان دولتی و یا ایالتی و یا یک آژانس دولتی در کشور استرالیا انجام می شود.

مدت زمان کسب ویزای کاری استرالیا

مدت زمان دریافت ویزای های کاری کشور استرالیا به نوع ویزای کاری بستگی دارد و تایید شرایط و مدارک و همچنین اسناد متقاضیان نیز به عوامل مشابه بستگی دارد. اما به طور کلی، متقاضیان و مهاجران خارجی می توانند در بازه زمانی شش الی دوازده ماهه ویزای کاری کشور استرالیا را بدست بیاورند. به یاد داشته باشید که عمده ترین انواع ویزای Skilled Migration به سه بخش تقسیم می شود:

 • (SKILLED INDEPENDENT (189
 • (SKILLED NOMINATED (190
 • (SKILLED REGIONAL (489

همچنین ویزای Nominated and Sponsored نیز به سه بخش عمده تقسیم می شود:

 • (TEMPORARY WORK (457
 • (EMPPLOYER NOMINATION SCHEME (186
 • (REGIONAL SPONSORED MIGRATION SCHEME (187

شرایط و هزینه ویزای کار (Skilled Independent (189 در استرالیا

ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا برای افرادی مناسب می باشد که از یک کارفرما، یک ارگان دولتی و یا ایالتی، یک آژانس دولتی و یا کمپانی معتبر در کشور استرالیا پیشنهاد کاری نداشته باشند. دریافت این ویزای با کسب حداقل 60 امتیاز در آزمون امتیاز بندی امکان پذیر می باشد و همانطور که گفته شد این آزمون شامل سن، مهارت ها و توانایی های فردی، تحصیلات، توانایی های زبان و سایر موارد مشابه می شود. با کسب ویزا، متقاضی می تواند به صورت دائمی در کشور استرالیا به همراه خانواده خود مشغول به کار و زندگی شوند. شرایط کسب ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا به صورت زیر می باشد:

 • داشتن دعوت نامه برای درخواست
 • داشتن کمتر از 45 سال سن
 • انتخاب شغل مناسب مطابق با مهارت های فردی
 • ارزیابی مهارت ها و توانایی های شغلی فردی
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی
 • کسب حداقل شصت امتیاز در آزمون مربوطه
 • داشتن سلامت جسمی، روحی و ذهنی کامل

ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا پنج سال معتبر می باشد و متقاضیان برای تمدید آن نیاز به زندگی کردن در کشور استرالیا به مدت دو سال متوالی دارند. بعد از تمدید ویزا، متقاضیان می توانند با سپری کردن دوره چهار ساله، اقدام به کسب تابعیت در کشور استرالیا کنند.

شرایط و هزینه ویزای کار (Skilled Independent (189 در استرالیا

ویزای کاری (Skilled Nominated (190 استرالیا

ویزای کاری (Skilled Nominated (190 استرالیا برای افرادی مناسب می باشد که از یک کارفرما، یک ارگان دولتی و یا ایالتی، یک آژانس دولتی و یا کمپانی معتبر در کشور استرالیا پیشنهاد کاری داشته باشند. دریافت این ویزای با کسب حداقل 60 امتیاز در آزمون امتیاز بندی امکان پذیر می باشد و همانطور که گفته شد این آزمون شامل سن، مهارت ها و توانایی های فردی، تحصیلات، توانایی های زبان و سایر موارد مشابه می شود. با کسب ویزا، متقاضی می تواند به صورت دائمی در کشور استرالیا به همراه خانواده خود مشغول به کار و زندگی شوند.

شرایط کسب ویزای کاری (Skilled Nominated (190 استرالیا با شرایط کسب ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا یکسان می باشد. متقاضیان برای تمدید ویزای خود باید حداقل از دو تا چهار سال در ایالت مربوطه مشغول به کار شوند و اقامت داشته باشند، آدرس خانه خود را مشخص کنند و در صورت نیاز در رای گیری ها و نظر سنجی های گوناگون شرکت کنند.

ویزای کاری (Skilled Regional (489 استرالیا

ویزای کاری (Skilled Regional (489 استرالیا یکی از انواع Australian state sponsored visa می باشد که برای افراد متخصصی که قصد دارند در ایالت ها و یا نواحی کم جمعیت کشور استرالیا مشغول به کار شوند مناسب می باشد. برای دریافت این ویزای نیز متقاضیان باید در آزمون امتیاز تخصص و مهارت شرکت کنند و امتیاز کافی کسب کنند. اثبات مهارت و توانایی های شخصی برای کسب ویزای کاری (Skilled Regional (489 استرالیا الزامی می باشد و همچنین لازم به ذکر است که شرایط کسب این ویزای با ویزای ویزای کاری (Skilled Nominated (190 استرالیا و ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا یکسان می باشد.

کسب دعوت نامه ایالتی، داشتن سابقه کاری و همچنین مهارت ها و توانایی های شغلی از فاکتور های اصلی کسب این ویزای به شمار می روند. با دریافت این ویزای متقاضیان می توانند همانند سایر ویزای های کاری کشور استرالیا اقامت و تابعیت این کشور را بدست بیاورند.

میزان هزینه ویزای کار در استرالیا

همانطور که گفته شد، هزینه ویزای کار در استرالیا و دریافت ویزای کاری این کشور به بازه زمانی، زمان درخواست، زمان دریافت و نوع ویزا بستگی دارد. به طور کلی، هزینه های دریافت ویزای های کاری مختلف در کشور استرالیا به صورت زیر می باشد:

(Australian Skilled Visa: Skilled – Independent Visa (subclass 189
هزینه کسب ویزا برای شخص اصلی 3700$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای اعضای خانواده بالای 18 سال 1850$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای اعضای خانواده پایین 18 سال 920$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای یک خانواده 3 نفره (میانگین) 6500$ استرالیا
(Australian State Sponsored Visa: Skilled – Nominated Visa (subclass 190
هزینه کسب ویزا برای شخص اصلی 3750$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای اعضای خانواده بالای 18 سال 1885$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای اعضای خانواده پایین 18 سال 920$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای یک خانواده پنج نفره (میانگین) 7400$ استرالیا
(Australian State Sponsored Visa: Skilled – Nominated (Provisional) Visa (subclass 489
هزینه کسب ویزا برای شخص اصلی 3675$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای اعضای خانواده بالای 18 سال 1840$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای اعضای خانواده پایین 18 سال 920$ استرالیا
هزینه کسب ویزا برای یک خانواده چهار نفره (میانگین) 7445$ استرالیا

هموطنان عزیز و گرامی به فکر کسب اقامت کاری در استرالیا هستند و قصد دارند تا با کسب ویزای کاری کشور استرالیا به این کشور مدرن مهاجرت کنند، می توانند با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و از شرایط امور ذکر شده به صورت کامل آگاه و مطلع شوند. متخصصان ما همواره با افتخار در حال خدمت و کمک به هموطنان عزیز در زمینه های مختلف مهاجرتی می باشند.

سوالات متداول درباب هزینه ویزای کار در استرالیا

متقاضیان کار در استرالیا در خصوص هزینه های این امر سوالات زیر را مطرح مینمایند:

 • چه عواملی بر ویزای کار استرالیا تاثیر می گذارند؟ هزینه ویزای کار در استرالیا به مواردی چون بازه های زمانی، تاریخ درخواست و همچنین تاریخ دریافت ویزای کاری این کشور بستگی دارد.
 • ویزاهای کار استرالیا در چه قالب هایی ارائه می شود؟ ویزای کاری در کشور استرالیا به دو بخش Skilled Migration Visa و Nominated and Sponsored Work Visas تقسیم می شوند. ویزاهای Skilled Migration برای متخصصان و کارکنان خارجی که دارای مهارت می باشند و تخصص خاصی در یک زمینه کاری مشخص دارند مناسب می باشد. ویزاهای Nominated and Sponsored برای افرادی مناسب می باشد که از یک کارفرمای معتبر استرالیایی، یک ارگان دولتی و یا ایالتی و یا یک آژانس دولتی ساپورت می شوند.
 • ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا چیست و چه مقدار هزینه دارد؟ ویزای کاری (Skilled Independent (189 استرالیا برای افرادی مناسب می باشد که از یک کارفرما، یک ارگان دولتی و یا ایالتی، یک آژانس دولتی و یا کمپانی معتبر در کشور استرالیا پیشنهاد کاری نداشته باشند. هزینه کسب ویزا برای شخص اصلی 3700$ (دلار استرالیا) است.
 • ویزای کاری (Skilled Nominated (190 استرالیا چیست و چه مقدار هزینه دارد؟ ویزای کاری (Skilled Nominated (190 استرالیا برای افرادی مناسب می باشد که از یک کارفرما، یک ارگان دولتی و یا کمپانی معتبر در کشور استرالیا پیشنهاد کاری داشته باشند. هزینه کسب ویزا برای شخص اصلی 3700$ (دلار استرالیا) است.
 • ویزای کاری (Skilled Regional (489 استرالیا چیست و چه مقدار هزینه دارد؟ ویزای کاری (Skilled Regional (489 استرالیا یکی از انواع Australian state sponsored visa می باشد که برای افراد متخصصی که قصد دارند در ایالت ها و یا نواحی کم جمعیت کشور استرالیا مشغول به کار شوند مناسب می باشد. هزینه کسب ویزا برای شخص اصلی 3675$ (دلار استرالیا) است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *