مهاجرت به کشور آذربایجان

وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا

وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا

دریافت وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا امری الزامی برای متقاضیان و مهاجران محسوب می شود که باید در این زمینه اطلاعات کسب نمود و متقاضیان می توانند با همراهی متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا و شرایط مربوطه، درباره سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، خدمات ویزا و پاسپورت سفارت کشور آذربایجان در تهران، تاریخ جمهوری آذربایجان و سایر موارد به صورت کامل مطلع شوند. در این مقاله آنچه که در رابطه با مهاجرت به کشور آذربایجان مورد نیاز است مطرح شده است.

تاریخ جمهوری آذربایجان

در سال های 1988 و1990، جنبش دموکراتیک ملی در جمهوری آذربایجان برای احیای استقلال این کشور با جدیت مبارزه کرد. در 23 سپتامبر 1989، جمهوری آذربایجان جزء اولین جمهوری های شوروی بود که تصمیم خود را در مورد حاکمیت اتخاذ کرد. با هدف سرکوب این جنبش، در 20 ژانویه 1990، با تأیید رهبری اتحاد جماهیر شوروی تحت رهبری میخائیل گورباچف، یگان های ارتش شوروی به اعزام شدند. انتقام آن ها، که با وحشیگری غیر معمول انجام شد، صدها نفر از شهروندان بی گناه آذربایجان کشته و زخمی های زیادی برجای گذاشت.

با وجود این مشکلات، وضعیت اضطراری در کشور اعلام شد و این امر تا اواسط 1991 ادامه یافت. قانون تأسیس استقلال ایالتی جمهوری آذربایجان که گذرگاه خود را در 18 اکتبر 1991 تکمیل کرد، پایه های دولت یک آذربایجان مستقل را تعیین کرد و اصول ساختار سیاسی و اقتصادی آن را تعیین کرد. با این اقدام جمهوری آذربایجان بار دیگر پس از 71 سال فاصله، سوژه مستقل حقوق بین الملل شد.

وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا و شرایط مربوطه

برای کسب ویزای کشورهای خارجی، متقاضیان و هموطنان گرامی می بایست حتما به سفارت کشور مربوطه مراجعه کنند. امروزه مهاجرت به کشورهای خارجی از طریق روش های مختلف امکان پذیر می باشد. اکثر متقاضیان و هموطنان عزیز از راه های اشتغال، تحصیل، سرمایه گذاری و کارآفرینی، ازدواج، گردشگری و یا سایر موارد قانونی، به کشورهای خارجی سفر می کنند. مهاجرت به کشورهای خارجی معمولا نیاز به کسب ویزا دارد و متقاضیان و مهاجرانی که قصد دارند به کشورهای خارجی سفر کنند باید با تعیین وقت قبلی در سفارت کشور مورد نظر حاضر شوند. شرایط کسب ویزای کشورهای مختلف خارجی متفاوت می باشد و متقاضیان و هموطنان ایرانی برای مهاجرت به کشورهای مختلف می بایست مدارک گوناگونی ارائه دهند.

رزرو وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا با تماس با سفارت این کشور امکان پذیر می باشد. همچنین متضیان می توانند علاوه بر کسب وفت سفارت آذربایجان جهت اخذ ویزا، به سفارت این کشور مراجعه کنند و سپس از شرایط کسب ویزای های مختلف از جمله ویزای کاری، ویزای تجاری و سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی و دانشجویی، ویزای ازدواج و سایر ویزاها به صورت کامل آشنا شوند. سفارت کشور آذربایجان در تهران، پاسداران، خیابان نیستان 3، کوچه راستوران و پلاک شانزده واقع شده است و متقاضیان و هموطنان گرامی می توانند با وسیله های نقلیه مختلف به این سفارت مراجعه کنند.

درباره وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا

درباره وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا

سفارت جمهوری آذربایجان در ایران طیف گسترده ای از خدمات کنسولی را به شهروندان محلی ایرانی، آذربایجانی و بین المللی در کشور ایران انجام می دهد. سفارت جمهوری آذربایجان در ایران از طریق خدمات کنسولی خود در صورت وجود موارد زیر از شهروندان ایرانی حمایت می کند:

  • در مورد اقتصاد، فرهنگ، ورزش، آموزش و غیره به اطلاعات کلی یا خاص نیاز دارید
  • در مورد شرایط و روند اخذ تابعیت آذربایجان به اطلاعات نیاز دارید
  • ارائه اطلاعات خاص در جمهوری آذربایجان
  • می خواهید ویزا آذربایجانی را اعمال و اخذ کنید

خدمات ویزا و پاسپورت سفارت آذربایجان در تهران، ایران

گذرنامه و ویزا از جمهوری آذربایجان فقط به شهروندانی صادر می شود که محل اقامت اصلی آن ها در جمهوری آذربایجان و کشور ایران باشد. روند صدور ویزا و پاسپورت کشور آذربایجان می تواند چند هفته طول بکشد. در صورت داشتن هرگونه سؤال درباره ویزا و گذرنامه، لطفاً با سفارت جمهوری آذربایجان در ایران تماس بگیرید و اطلاعات کافی در زمینه های مربوطه کسب کنید و با کمک همکاران سفارت وقت سفارت آذربايجان جهت اخذ ويزا های مختلف تعیین کنید.

نمایندگی های آذربایجان در کشور ایران

علاوه بر سفارت جمهوری آذربایجان در کشور ایران، جمهوری آذربایجان 1 نمایندگی دیگر نیز دارد که این نمایندگی کنسولگری آذربایجان در شهر تبریز می باشد. سفارت جمهوری آذربایجان در ایران یکی از 79 نمایندگی کنسولی و دیپلماتیک جمهوری آذربایجان را در سراسر جهان دارا می باشد

سفارت جمهوری آذربایجان در ایران یکی از 91 نمایندگی کنسولی و دیپلماتیک خارجی را از سراسر جهان در ایران قرار داده است. لطفاً برای پرسش سوالات مربوط به مقررات ویزا و شرایط کسب گذرنامه، مستقیماً با سفارت در تهران تماس بگیرید. توجه داشته باشید که سفارت ممکن است نتواند کمک کند. لطفاً برای تأیید آدرس و مطلع شدن ساعات کار با سفارت تماس بگیرید. در صورت نیاز می توانید به کمک متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت امور کسب گذرنامه و تعیین وقت سفارت آذربایجان جهت اخذ ویزا را انجام دهید.

در این مقاله کارشناسان ما قصد داشتن تا شما عزیزان را از وقت سفارت آذربایجان جهت اخذ ویزا، تاریخ این کشور و خدمات سفارت آذربایجان در کشور ایران مطلع سازند و لازم به ذکر است که هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ ویزای کار در کشور آذربایجان و تحصیل در آذرباجایجان با کارشناسان ما تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *