مهاجرت به کشور کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

مهاجرت از کشوری به کشور دیگر با هدف تحصیل، زندگی و کار می باشد و در این راستا وکیل مهاجرت به کانادا میتواند برای رسیدن به این هدف موثر باشد. افراد مشتاق به مهاجرت به کانادا با استفاده از وکیل مهاجرت به این کشور اکثرا برای داشتن شرایط بهتر در زمینه تحصیلی، بهداشتی، اقتصادی، رفاه، مسکن و آزادی های سیاسی تن به مهاجرت می دهند. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای مجاور را دارند باید به موارد بسیاری توجه نمایند. مواردی از جمله قانون مهاجرت کشور مورد نظر، سنجیدن شرایط خود برای ورود به کشور مقصد، اطلاع داشتن از هزینه ها، نظام آموزشی، نظام حقوقی و خیلی از مواردی که شما را مجبور به مشاوره با یک وکیل حاذق و آشنا به امور می کند. شما می توانید در این خصوص با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ارتباط باشید.

کانادا کشوری است که به دلیل نظام حقوقی کامل، شرایط اقتصادی مناسب، نرخ بیکاری کم و غیره متقاضیان زیادی را جذب نموده است. راه های زیادی برای ورود به این کشور وجود دارد. راه های اقامتی کوتاه مدت یا توریستی تا راه های بلند مدت که منجر به اقامت و در نهایت منجر به اخذ شهروندی این کشور می شود که برای اخذ هر کدام از این ویزاها باید شرایط لازم را احراز نمایید.

 • وکیل رسمی ICCRC کانادا دارای چه خصوصیاتی است؟
 • آیا وکیل مهاجرت پرونده ما را ضمانت می کند؟
 • آیا وکیل مهاجرت می تواند برخی مدارک مورد نیاز مهاجرت را تغییر دهد؟
 • نقش وکیل مهاجرت در پرونده مهاجرت به کانادا چیست؟

بررسی وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا شما را در هر مرحله راهنمایی می نماید و یک راه مطمئن را پیش روی شما می گذارد. کشور کانادا شرایط ورود را برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور دارند محیا کرده است همچنین این کشور برای اشخاصی که سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود دارند و از مهارت لازم برخوردار هستند، از طریق سیستم امتیاز بندی تحت عنوان ویزای اکسپرس انتری قرار داده است. متقاضیان می توانند از این طریق وارد کشور شوند و اقامت بلند مدت خود و خانواده خود را دریافت نمایند. شما عزیزان می توانید در چارت زیر با وظایف و تعهدات وکیل مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در جهت راهنمائی و هدایت متقاضیان مهاجرت به کانادا 2021 آشنا شوید:

تعهدات وکیل مهاجرتی در مهاجرت به کانادا

کشور کانادا راه های سرمایه گذاری متفاوتی دارد و متقاضیان را برای ورود به این کشور جذب می نماید. از راه های دیگر برای ورود به کشور کانادا می توان به ازدواج و تولد اشاره کرد. متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید قبل از هر اقدامی با یک وکیل حاذق آشنا شوند و امور خود را در خصوص مهاجرت به وکیل بسپارند، کلیه راه ها را با آن وکیل بررسی نموده و بهترین گزینه را انتخاب نمایند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب هزینه زندگی در کانادا به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

طبیعتا همکاری با یک وکیل در پروسه مهاجرت، آن هم در کشوری مانند کانادا لازمه هر برنامه ای است. این کشور در میان کشورهای مهاجر پذیر دنیا قرار دارد و همواره از سوی شهروندان ایرانی نیز متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد. این کشور همچنان در سال 2021 نیاز به مهاجر داشته و برای تامین نیروی انسانی برای رشد جمعیت خود روی به جذب افراد در زمینه های مختلف دارد و از طریق برنامه های متنوع مهاجرتی این فرصت را در اختیار متقاضیان می گذارد. چنانچه شما برای مهاجرت به کشور کانادا در حال برنامه ریزی هستید در اولین نقدم با یک وکیل یا مشاور توانمند و آگاه از قوانین به روز مهاجرت مشورت نمایید.

در حال حاضر کشور کانادا دارای برنامه های مهاجرت از برنامه هایی همچون، اسکیل ورکر، اکسپرس انتری، ویزای سرمایه گذاری، ویزای کارآفرینی، خود اشتغالی و ویزای دانشجویی و سایر راه ها و ویزاهاست که برای یک مهاجر در قدم اول پیدا کردن راه مناسب با انجام مشاوره تخصصی صورت می پذیرد و سپس می توان با آگاهی از شرایط با استفاده از وکیل مهاجرت به کانادا پروسه خود را مطمئن به سرانجام برسانند. شما عزیزان می توانید برای مهاجرت به کانادا با موسسه سفیران سروش سعادت تماس گرفته و با کمک وکلای مهاجرتی کانادا برای انجام پروسه مهاجرت خود مشاوره و اقدام نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

برای اشخاصی که قصد ورود به کشور کانادا از راه تحصیل را دارند طیف وسیعی از برنامه ها برای مقاطع مختلف وجود دارد که دانشجویان بین المللی می توانند برای مهاجرت دائمی به این کشور انتخاب نمایند. علاوه بر این دانشجویان بین المللی در کانادا می توانند مجوز کار تا 20 ساعت در هفته را از این کشور دریافت نمایند. مجوز کار پس از پایان تحصیل را برای مدتی، معادل مدتی که در کشور در حال تحصیل بوده اید دریافت خواهید کرد و در صورت یافتن کار، اقامت شما تمدید می شود. از جمله برترین دانشگاه های کانادا جهت تحصیل دانشجویان ایرانی عبارتند از:

برترین دانشگاه های کانادا

کلیه این مراحل را وکیل مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یا راه های دیگر که به کلیه امور آشنا باشد، می تواند مرحله به مرحله برای شما اقدام نماید و شما را در این فرایند راهنمایی نماید تا بتوانید به نحو احسنت کلیه مراحل را طی نمایید. برای اخذ اجازه و اقامت در کانادا شما باید با یک وکیل آشنا به امور مهاجرت مشورت نمایید تا شما را متناسب با شرایط شما برای اخذ بهترین ویزا راهنمایی نماید. تعدادی از موقعیت ها ممکن است برای شما رخ دهد و ممکن است یک فرد بدون اخذ مجوز نیاز داشته باشد در کشور کانادا کار کند. در صورتی که شرایط کاری برای متقاضیان محیا باشد می تواند برای دریافت مجوز کار موقت اقدام کند.

توصیه ما این است که ویزای کانادا حتما از طریق (وکیل رسمی ICCRC کانادا) انجام شود.

درخواست ویزای کار کانادا با وکیل مهاجرت

اما سوال اینجا است که چگونه می توان برای کار در کانادا و اخذ اقامت دائم آن در سال 2021 اقدام کرد و وکیل مهاجرت چه کمکی می تواند انجام دهد؟ در این مورد وکیل مهاجرت متقاضی کار در کانادا را با انواع روش های اخذ ویزای کار کانادا به خصوص اخذ PR کانادا از طریق سیستم مهاجرتی اکسپرس اینترای آشنا می کند. همچنین وکیل مهاجرت به کانادا، قبل از هر اقدامی صلاحیت فرد را با توجه به جدول امتیازی CRS کانادا به صورت زیر ارزیابی و نهایتا برای شروع درخواست راهنمایی های لازم را ارائه می دهد. با توجه به معیارهای امتیازبندی جدول اکسپرس اینترای، هر متقاضی بایستی بیش از 450 امتیاز CRS کسب کند تا نسبت به دریافت ITA (دعوت نامه کانادا) موفق گردد:

معیارهای امتیازدهی
معیارهاحداکثر امتیازات مهاجرت به کانادا با همسرحداکثر امتیازات مهاجرت به کانادا بدون همسر
سرمایه انسانی460500
انتقال پذیری مهارت40100
فاکتورهای همسردانش زبان3030
سابقه تحصیلی در کشور کانادا3030
سابقه کاری در کانادا200200
امتیازات دیگربرادر یا خواهر مقیم کانادا1515
داوطلب استانی600600

کار در کانادا بدون مجوز کار

مشاغل زیر به عنوان مواردی تعریف شده اند که اتباع خارجی می توانند در کانادا بدون مجوز کار، کار کنند:

 • بازدیدکنندگان کسب و کار
 • نمایندگان خارجی و اعضای خانواده آنها
 • پرسنل نظامی
 • افسران امور خارجه
 • افسران امنیتی در هواپیما
 • استخدام در پردیس
 • اجرای هنرمندان
 • ورزشکاران و اعضای تیم
 • اخبار خبرنگاران، خلبانان رسانه ای
 • سخنرانان عمومی
 • برگزارکنندگان کنوانسیون
 • روحانیت
 • قضات، داوران و مقامات مشابه
 • بازرسان و ارزیابان
 • شاهدان کارشناس و محققان
 • دانشجویان بهداشت و درمان
 • بازرسان هواپیمایی شهری
 • هوانوردی یا تحقیقات حادثه ای
 • ارائه دهنده خدمات اضطراری

اخذ اقامت با وکیل مهاجرت به کانادا

اگر شما قصد اقامت طولانی مدت در کانادا برای کار را دارید، باید از سیستم امتیاز بندی کانادا عبور کنید و شرایط لازم را احراز نمایید. یکی از اهداف اصلی مهاجرت به کانادا، پذیرفتن تازه واردین ماهر است که به اقتصاد رو به رشد کانادا کمک خواهند کرد، به همین دلیل کسانی جذب می شوند که از سیستم امتیاز بندی این کشور عبور کنند و شرایط لازم را جهت دریافت حداقل امتیاز احراز نمایند. برای محاسبه امتیازات خود و همچنین بررسی مشخصات فردی خود باید در این خصوص با وکیل مهاجرت به کانادا و آشنا به این امور صحبت کنید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در باب کار در کانادا به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید. حتما توجه داشته باشید که در اختیار داشتن حداقل امتیاز برای دریافت ویزای کاری کانادا کافی نیست چرا که یک پروسه رقابتی پیش روی افراد است.

اخذ اقامت با وکیل مهاجرت به کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

راه دیگری که شما می توانید برای مهاجرت به کانادا انتخاب نمایید سرمایه گذاری میباشد، سرمایه گذاری در کانادا به چند صورت انجام می شود. شما برای سرمایه گذاری باید سرمایه مورد نیاز را به همراه یک طرح بیزینسی داشته باشید و همچنین باید با یک وکیل مهاجرت به کانادا کل فرایند را انجام دهید تا بتوانید سرمایه خود را در حداقل ریسک قرار دهید. وکیل باید با قانون کشور و همچنین معاهدات دو جانبه کشور آشنایی داشته باشد. شما همچنین این امکان را دارید که در حرفه ای که فعالیت می کنید برای ادامه فعالیت خود تحت عنوان ویزای خود اشتغالی وارد کانادا شوید که البته در این خصوص نیز داشتن حداقل سرمایه برای راه اندازی فعالیت خود مورد نیاز است. در زیر به بررسی شرایط سرمایه گذاری در کانادا می پردازیم:

شمارهشرایط کسب صلاحیت سرمایه گذاری در کانادا
1داشتن سابقه بیزینس
2داشتن حداقل سرمایه لازم به میزان 2000000$ (دلار کانادا)
3گذراندن معاینه پزشکی الزامی برای کل اعضای خانواده
4سرمایه گذاری 1500000$ (دلار کانادا) برای مدت 5 سال بدون سود تحت یکی از برنامه های سرمایه گذار مهاجر
5ارزیابی سنی، زبانی، تحصیلی تحت سیستم امتیازی کبک

بعد از مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا و انتخاب راه ورود خود به این کشور شما نیاز دارید که مدارک مورد نیاز را تحت نظر یک وکیل و متناسب با راه ورودی که انتخاب کرده اید ارائه دهید.

نقش وکیل مهاجرت کانادا در پرونده مهاجرتی

به طور کلی هیچ یک از شاخه های حقوق به عنوان حقوق مهاجرت نیست پس بنابراین وکیل مهاجرت نمی تواند اصلاح درستی باشد. با این وجود به دلیل مرسوم شدن، در این مقاله از این اصطلاح استفاده کرده ایم. یک وکیل که پرونده مهاجرت شما را به عهده می گیرد نمی تواند موفقیت پرونده شما را تضمین کند حتی اگر در اداره مهاجرت کانادا مشغول به کار باشد. یک وکیل مهاجرت حاذق می تواند در پروسه مهاجرتی موکل خود تحولات مثبتی را ایجاد کند و ضعف های پرونده را برطرف کند. در این صورت شانس دریافت ویزا افزایش پیدا می کند اما هیچ گونه ضمانتی وجود ندارد.

پروسه مهاجرت به کانادا به کمک وکیل مهاجرت

از آنجا که موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از اولین و معتبرترین موسسات حقوقی مهاجرتی خاورمیانه دارای وکلای مجرب و مشاورین آشنا به امور و قوانین تمامی کشورها میباشد این افتخار را دارد که در مورد تمامی راه های قانونی مهاجرت، تمامی تایپ های ویزا از جمله تحصیلی و کاری در اکثر کشورهای جهان برای شما عزیزان خدمات ارئه دهد.

سوالات متداول در خصوص وکیل مهاجرت به کانادا

سوالاتی که پیرامون وکیل مهاجرت مطرح می شود عبارت است از:

 1. هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت به کانادا چقدر می باشد؟ هزینه مشاوره حقوقی با وکیل کانادایی طبق اداره مهاجرت کانادا 400€ (یورو) می باشد.
 2. وکیل مهاجرتی چه اطلاعاتی باید داشته باشد؟ وکیل مهاجرتی باید در مورد انواع ویزاهای قانونی کشور کانادا اعم از ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی، شرایط امتیازبندی ویزای اسکیل ورکر و اکسپرس اینتری، انواع ویزاهای سرمایه گذاری، ویزای توریستی و ویزیتوری، ویزای والدین و ویزای تولد فرزند اطلاعات مفید و دقیق داشته باشد.
 3. اطلاعات ویزای تحصیلی از نظر وکیل مهاجرت چیست؟ وکیل مهاجرت به کانادا باید از شرایط گپ تحصیلی دانشجویان، رشته انتخابی آن ها، اعتبار دانشگاه و کالج، معدل و تمکن مالی که پول در حساب است، اطلاعات کافی را بدست آورد.
 4. وکیل مهاجرت به کانادا در مورد ویزای کار چه اطلاعاتی باید داشته باشد؟ او باید از امتیازبندی شرایط اسکیل ورکر یا همان نیروی کار متخصص اطلاعات کافی را داشته باشد و امتیازات افراد را بر اساس شرایط سنی، سابقه کار، مدرک تحصیلی و مدرک زبان حساب کند.
 5. آیا برای مهاجرت به کانادا نیاز به وکیل است؟ به دلیل اینکه کشور کانادا از جمله کشورهای سختی می باشد که دارای ریسک بالا است حتما به متقاضیان ایرانی پیشنهاد می شود حدالامکان از وکیل با گارانتی بهره مند شوند.
5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *