مهاجرت

وکیل مهاجرت در شیراز

مراحل پروسه مهاجرت به کمک وکیل مهاجرت در شیراز

افراد زیادی در شهر زیبای شیراز علاقه مند به پروسه مهاجرت هستند و در جستجوی وکیل مهاجرت در شیراز می باشند تا با مشاوره یک وکیل اقدام به مهاجرت نمایند. مهاجرت، هم می تواند سکوی پرتابی باشد برای زندگی ایده ال و مناسب و نقطه عطفی باشد در زندگی شما و همین طور می تواند تا حد زیادی زندگی و زمان و اموال شما را تحت تاثیر قرار دهد.

ایجاد این نقطه عطف نیازمند اگاهی کامل از کشور مقصد و انتخاب مقصدی درست است. باید نسبت به قوانین کشور ها آگاهی کافی را داشته باشید و با توجه به شرایط شخصی خود و هدف خود برای مهاجرت برنامه ریزی کنید. ما، در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، در ادامه این صفحه در خصوص مهاجرت به اروپا و آمریکا برای شهروندان شیرازی از طریق وکیل مهاجرت در شیراز توضیحاتی را ارائه خواهیم نمود.

مراحل پروسه مهاجرت به کمک وکیل مهاجرت در شیراز

در مورد پروسه مهاجرت، پس از بررسی شرایطتان و انتخاب مقصد مناسب وارد مرحله دوم می شوید که شامل بررسی اسناد و ترجمه مدارک و تحویل آن ها به سفارت می باشد. که در خصوص پروسه مهاجرت این بخش امری بسیار اثر گذار می باشد. از این مرحله به عنوان پیچیده ترین و زمان برترین مرحله ی مهاجرت یاد می شود که بسته به نوع راه انتخابی شما برای مهاجرت، مدارک و زمان متفاوتی را نیاز دارد. به طور کلی راه های متنوعی برای مهاجرت وجود دارد. برای مثال مهاجرت ازطریق تحصیل و کار و ازدواج و سرمایه گذاری و تولد از جمله روش های مهاجرت می باشد.

معرفی راه های مهاجرتی

همان گونه که گفته شد راه های متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد. برای مثال مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از کوتاه ترین روش های مهاجرت می باشد البته از نظر زمانی کوتاه می باشد اما از نظر سختی کار از پر ریسک ترین روش های مهاجرتی می باشد. حضور وکیل مهاجرت در شیراز برای اخذ ویزا، اقامت و تابعیت به روش های گوناگون می تواند در پیدا کردن فرصت ها و شانس بهتر برای یافتن یک زندگی خوب در خارج از کشور بسیار اثر گذار باشد. برای مثال از جمله مواردی که یک وکیل مهاجرتی در خصوص مهاجرت تحصیلی مورد بررسی قرار می دهد موارد زیر است :

  • انتخاب دانشگاه مناسب
  • کمک به تکمیل فرم ارسال رزومه تحصیلی
  • بررسی اعتبار علمی دانشگاه ها و تاییدیه وزارت علوم ایران
  • ارتباط با دانشگاه های جهان و دریافت جدید ترین مدارک لازم جهت ثبت نام
  • آگاهی از شهریه دانشگاه ها
  • اقدام برای پذیرش در دانشگاه ها
  • ارتباط با سفارت خانه ها جهت آگاهی از آخرین متود مصاحبه آفیسر سفارت

شرایط حضور وکیل مهاجرت در شیراز

شرایط حضور وکیل مهاجرت در شیراز

بسیاری از وکلای مهاجرت تنها در یک زمینه مهاجرتی فعالیت می کنند اما شما با بهره مندی از وکیلی که به تمامی روش های مهاجرت مشرف باشد می توانید مشاوره ای جامع دریافت کنید. این مشاوره جامع سبب می شود بهترین روش مهاجرت را برگزینید. یکی از معتبر ترین موسساتی که مشاوره جامع و دقیقی ارائه می دهد موسسه سفیران سروش سعادت است. این موسسه در حال حاضر شعبه فعالی در مرکز ایران ندارد اما موکلان زیادی از شهر شیراز هستند که به صورت تماس تلفنی و اسکایپ از خدمات موسسه بهره مند می شوند.

به زودی دفتر مهاجرتی شهر شیراز نیز افتتاح خواهد شد و اگر افرادی در زمینه امور مهاجرتی تخصص دارند می توانند در افتتاح این دفتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همکاری نمایند و از طریق ایمیل safiran.soroush.saadat@gmail.com رزومه کاری خود را ارسال نمایند. همچنین برای بهره مندی از مشاوره امور مهاجرتی می توانید از کارشناسان متخصص و متعهد سفیران سروش سعادت یاری جویید.

همان گونه که گفته شد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در شیراز دفتری به صورت فیزیکی ندارد اما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره ای به دفتر مرکزی موسسه در تهران مراجعه کنید. علاوه بر این در تمامی مراحل اخذ ویزا و دریافت تابعیت این امکان برای شما وجود دارد تا از مشاوره ی کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا به صورت تصویری در اسکایپ بهره مند شوید. از طرفی با حضور کارشناسان این موسسه می توانید این اطمینان را داشته باشید که از اولین قدم مهاجرت تا دریافت تابعیت و مهاجرت به کشور مورد نظر وکیل مهاجرت را در کنار خود خواهید داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *