مهاجرت تحصیلی موناکو

ویزای تحصیلی موناکو

ویزای تحصیلی موناکو

همه متقاضیان تحصیل در کشور کوچک موناکو به کسب ویزای تحصیلی موناکو با ارائه مدارک و داشتن شرایط خاص و ویژه نیاز پیدا خواهند کرد. هموطنان عزیز برای کسب اطلاعات کافی از شرایط و برنامه های تحصیل در موناکو، کسب ویزای تحصیلی موناکو، شرایط کسب ویزای تحصیلی موناکو، هزینه و مهلت درخواست ویزای تحصیلی موناکو و سایر موارد مرتبط می توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشند.

شرایط و برنامه های تحصیل در موناکو

موناکو تنها یک دانشگاه دارد که چندین برنامه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد را به دو زبان انگلیسی و زبان فرانسوی ارائه می دهد. علت این موضوع جمعیت کم موناکو است:

جمعیت کم موناکو

با این حال، سیستم آموزش و پرورش کشور موناکو شباهت زیادی به سیستم آموزش و پرورش کشور فرانسه دارد. دانشگاه بین المللی موناکو در آموزش برنامه های تحصیلی مرتبط با رشته تجارت تخصص دارد. همچنین لازم به ذکر است که چندین برنامه تحصیلات تکمیلی در سطح جهانی را نیز به دانشجویان و متقاضیان بین المللی ارائه می دهد که از کیفیت و اعتبار جهانی برخوردار هستند. این برنامه های 16 ماهه برای واجد شرایط بودن برای دوره اول به 60 اعتبار تحصیلی آمریکا احتیاج دارند. دوره های تحصیلات تکمیلی انگلیسی موجود در دانشگاه بین المللی موناکو شامل موارد زیر است:

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی این برنامه در توسعه توانایی های مدیریت برای مقابله با چالش های تجارت بین المللی متمرکز است. برنامه درسی این برنامه شامل مهارتهای اساسی مدیریت، سیاستهای جهانی، کارآفرینی، عملیات پایدار و نوسازی است.
کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی این برنامه تحصیلی نیاز به مدیران مشتاق را برای درک استراتژی های بازاریابی جهانی و جذابیت های چند فرهنگی که تصمیمات تجاری را هدایت می کند، برطرف می کند.
کارشناسی ارشد در امور مالی تمرکز این برنامه تحصیلی بر روی سرمایه گذاری و محصولات مالی و بانکداری خصوصی و مدیریت سرمایه، تقویت مدیریت نمونه کارها و راه حل های سرمایه گذاری ساختار می باشد.
کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی این دوره شامل برنامه های مربوط به مدیریت ورزشی است. بکارگیری اصول مدیریتی، بازاریابی، مالی و مهارت های ارتباطی در صنعت ورزشی بطور مؤثر از موضوعات اصلی این برنامه هستند.

علاوه بر موارد ذکر شده، متقاضیان می توانند در برنامه های تحصیلی دیگر نیز شرکت کنند. امکان کار ضمن تحصیل هم در موناکو وجود دارد:

امکان کار ضمن تحصیل هم در موناکو

کسب ویزای تحصیلی موناکو 2022

قوانین ویزا برای موناکو مشابه قوانین فرانسه و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. ساکنان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا که مایل به زندگی و تحصیل در موناکو هستند، نیاز به ویزا و اجازه اقامت دارند. دانشجویان و متقاضیان می توانند برای ویزای دانشجویی در نزدیکترین کنسولگری فرانسه درخواست کنند و در هنگام ورود، کارت ویزیت را از مرکز پلیس تهیه کنند، مدارک لازم را برای اثبات اقامت، منابع مالی، سوابق کیفری، بیمه، گواهی نامه های تحصیلی و تولد و ازدواج تهیه کنند. در 2022 برای ورود به خاک کشور موناکو و ادامه تحصیل در این کشور دانشجویان باید گذرنامه داشته باشند. علاوه بر گذرنامه، ویزای موناکو را کسب کنند. جهت کسب ویزای تحصیلی موناکو، متقاضیان و دانشجویان باید در موناکو حامی مالی و یا پشتیبان (معمولا دانشگاه و یا یک فرد آشنا مقیم موناکو) داشته باشند. این موضوع را با ارائه مدارک لازم اثبات کنند.

اگر شهروند غیر اتحادیه اروپا باشید، باید به محض پذیرش در دانشگاه بین المللی موناکو، برای کسب ویزا به کنسولگری فرانسه (یا سفارت فرانسه یا مرکز ویزا) در کشور محل اقامت خود را درخواست کنید. به یاد داشته باشید که موناکو خدمات ویزای خاص خود را ندارد. همه برنامه ها از طریق مقامات کنسولی فرانسه انجام می شود. برای کسب ویزای تحصیلی موناکو ثبت نام در یک دوره آموزشی (مدرسه، دانشگاه، دوره زبان یا غیره) یا ثبت نام در موسسات دیگری در موناکو الزامی می باشد. افرادی که قصد دارند اقدام به مهاجرت تحصیلی به موناکو کنند و ویزای تحصیلی موناکو را کسب کنند، باید توان مالی خود را ثبات کنند تا بتوانند هزینه های اقامت، زندگی، تحصیل و سایر موارد در این کشور را پرداخت کنند. دانشجویان و متقاضیان بین المللی برای کسب ویزای تحصیلی کشور موناکو باید مدارک مورد نیاز برای اثبات داشتن بیمه درمانی را ارائه دهند.

شرایط کسب ویزای تحصیلی موناکو

شرایط کسب ویزای تحصیلی موناکو

به طور کلی، دانشجویان و متقاضیان باید برای کسب ویزا جهت تحصیل در موناکو به سفارت یا کنسولگری فرانسه مراجعه کنند. لازم به ذکر است که یک سفارت فرانسه در هرجای دنیا حدود ده روز طول می کشد تا درخواست ویزای موناکو را پردازش کند. با در نظر گرفتن تعداد برنامه های دریافتی سفارت یا پرونده های خاص که توسط یک متقاضی ارائه می شود، زمان پردازش ویزا ممکن است افزایش یابد. به همین دلیل، به متقاضیان و دانشجویان بی المللی پیشنهاد می شود در اسرع وقت برای ویزا برای مهاجرت به موناکو و تحصیل در این کشور اقدام کنند.

در فصل اوج، در فصل تابستان، به دلیل بالا بودن تعداد زیاد برنامه ها و پرونده هایی که سفارتخانه های فرانسه دریافت می کنند، زمان پردازش ویزا نیز افزایش می یابد و انجام امور پرونده های متقاضیان بیشتر طول می کشد. هموطنان عزیز اگر قصد دارید برای تحصیل، اشتغال و یا سرمایه گذاری در موناکو به این کشور مهاجرت کنید و یا اقدام به مهاجرت به فرانسه کنید، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :