مهاجرت سرمایه گذاری در برزیل

ویزای سرمایه گذاری برزیل

ویزای سرمایه گذاری برزیل

ویزای سرمایه گذاری برزیل در سال 2021 فرصتی ایده آل جهت سرمایه گذاری در طیف وسیعی از پروژه های عمومی حمایت شده توسط دولت می باشد. با اهداف حمایت از تصمیم گیری سرمایه گذاران در سطح بالا پروژه های انتخاب شده و تقویت ایجاد کانال خصوصی و دولتی باعث اهمیت زیادی برای موفقیت هر یک شده است. افراد علاقه مند به کسب اطلاعات در خصوص ویزای سرمایه گذاری در برزیل می توانند با مطالعه مقاله ذیل و هم چنین مراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامعی دست یابند.

  • برای سرمایه گذاری در برزیل به چه سرمایه ای نیاز است؟
  • شرایط ورود پول به برزیل چیست؟
  • آیا می توان از طریق سرمایه گذاری، اقامت برزیل را به دست آورد؟
  • مزایای سرمایه گذاری در برزیل چیست؟

اخذ Cpf به منظور ویزای سرمایه گذاری برزیل

Cpf پایگاه داده ها برای اشخاص حقیقی می باشد که در برزیل از دارایی یا تجارت نیز برخوردار هستند. بدون اخذ این مجوز نمی توان در برزیل حساب بانکی افتتاح نمود. برای اخذ فرم Cpf اشخاص می بایست فرم های مربوطه را در بانک یا نمایندگی پست ها و سازمان های عمومی تکمیل نمایند. گذراندن این مرحله برای متقاضیانی که در این کشور اقامت دارند به راحتی انجام می شود. ناگفته نماند که در سال 2021 امکان سپری نمودن این مرحله در بیرون از مرزهای این کشور هم وجود دارد اما به مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

تشکیل شرکت جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل

بعد از موفقیت در مرحله اول، اشخاص قادر به تشکیل نمودن یک شرکت می باشند. اصلی ترین شرط لازم برای مدیریت در برزیل این می باشد که شخص دارای حق تابعیت این کشور و یا ویزای دائم این کشور باشد. بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که لازم نیست که مدیر شرکت به عنوان عضوی از شرکت درآید اما ملزم است که برای گذراندن یک دوره موقت، از کلیه اختیارات وکیل یک شرکت برخوردار باشد.

تشکیل شرکت جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل

اقدام به افتتاح حساب بانکی در برزیل

از لحاظ تئوری و نظری اقدام به افتتاح نمودن یک حساب بانکی دشوار نیست. در این صورت باید متذکر شد که شرکت جدید می تواند اقدام به افتتاح حساب در یک بانک محلی نماید. لازم به ذکر می باشد که این مرحله بسیار مشکل تر از آنچه که به نظر میرسد می باشد. همچنین این بانک برای اشخاصی که دارای تابعیت خارجی هستند اقدام به افتتاح حساب نمی کند. در نتیجه حساب بانکی مورد نظر می بایست به نام شرکت باشد و هم چنین مدیر شرکت مربوطه ملزم به امضا نمودن کلیه اوراق اداری مورد نیاز می باشد و مدت زمان لازم برای فعال شدن حساب کاربری به میزان 1 الی 2 هفته است.

درخواست ویزای سرمایه گذاری برزیل در 2021

پس از این که ویزای سرمایه گذاری برزیل در سال 2021 مورد تایید قرار گرفت در این صورت اشخاص قادر می باشند که به این کشور مهاجرت نموده و هم چنین به صورت قانونی به فعالیت بپردازند. این اشخاص به محض این که موفق به وارد شدن به این کشور شوند ملزم هستند که به به اداره پلیس این کشور مراجعه نموده و برای دریافت نمودن کارت هویت خود اقدام نمایند. زمانی که فرد درخواست خود رابه ثبت می رساند این فرصت را خواهد داشت که با دریافت پاسخ مثبت به برزیل وارد شده و از مزایای زندگی در این کشور بهره ببرد.

مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری برزیل

اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در کشور برزیل را دارند می بایست با در نظر گرفتن مدارک لازم نسبت به این امر اقدام کنند. ارائه طرح توجیهی قوی در خصوص کسب و کار از الزام موارد در همین باب می باشد. در ادامه مقاله به یکسری مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری در این کشور اشاره می شود:

  • ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه
  • ارائه عکس پاسپورتی
  • کارت شناسایی
  • مجوز وزارت کار و اشتغال
  • تکمیل فرم پرداخت و ویزا

مهاجرت به برزیل از طریق ویزای سرمایه گذاری یکی از برترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت می باشد که افراد می توانند با بررسی شرایط سرمایه گذاری و کار در برزیل نسبت به این امر اقدام داشته باشند. علاقه مندان می توانند با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر بورسیه تحصیلی برزیل و یا ویزای تحصیلی برزیل به اطلاعات زیادی دست یابند.

هرچند در سال 2021 بیشتر پیشنهاد می شود علاقمندان به مهاجرت به دنبال کشورهایی نظیر آلمان، کانادا، مجارستان، دانمارک، هلند، اتریش، انگلیس و غیره که توسعه یافته تر و امن تر هستند، باشند. به علاوه در سال جاری همانند گذشته، اخذ ویزاهای تحصیلی و کاری غالبا ریسک کم تری در قیاس با ویزاهای سرمایه گذاری کشورهای مختلف از جمله برزیل، اتریش و غیره دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :