ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ویزای سرمایه گذاری فنلاند

ویزای سرمایه گذاری فنلاند

جمهوری فنلاند کشوری در منطقه اسکاندیناوی و در شمال اروپا می باشد و افراد زیادی به دنبال ویزای سرمایه گذاری فنلاند در سال 2023 هستند. مهاجرت از طریق سرمایه گذازی یکی از راه های مهاجرت زود بازده و بی دغدغه می باشد و همین ویژگی ها باعث شده افراد زیادی به دنبال مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری باشند، اما نکته ای که در مورد ویزای سرمایه گذاری فنلاند در سال 2023 وجود دارد این است که شخصی که به دنبال سرمایه گذاری در کشورهای مختلف می باشد باید از تمکن مالی بسیار قوی برخوردار باشد در نتیجه پیشنهاد می شود قبل از اقدام به سرمایه گذاری به منظور کم کردن ریسک پرونده حتما با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشورت نمایید.

وضعیت اقتصادی فنلاند برای اخذ ویزای سرمایه گذاری

اگر شما به دنبال یک محل کسب و کار مناسب در اتحادیه اروپا هستید، کشوری در اروپا را نمی توانید پیدا نمایید که در سرمایه گذاری از رقابت بالاتری نسبت به فنلاند برخوردار باشد هرچند در سطح جهانی سرمایه گذاری در کانادا نیز جزو گزینه های جذاب می باشد. فنلاند اکوسیستم کسب و کار پایدار را ارائه می دهد و شرکت شما از دسترسی آسان به استعدادهای فناوری در سطح جهانی، پویاترین صحنه های راه اندازی و محیط پر جنب و جوش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری بهره مند خواهد شد.


مزایای کشور فنلاند برای اقامت دائم

از موارد مهم و مزایای کشور فنلاند برای اقامت دائم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب
 • ثبات در وضعیت سیایسی و اقتصادی
 • تسلط بر چند زبان در این کشور
 • رتبه عالی از نظر کم بودن فساد اقتصادی در این کشور
 • متخصص در زمینه های مختلف ساخت و تولید، صادرات، صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، بهداشت و سلامت
 • برخورداری از بازار آزاد در اقتصاد جهانی با کشورهای همچون انگلستان و فرانسه
 • دارای رقابت بالا در اقتصاد جهانی و جذب سرمایه گذار

معایب ویزای سرمایه گذاری فنلاند

معایب ویزای سرمایه گذاری فنلاند

از موارد مهم و معایب کشور فنلاند برای سرمایه گذاری در کشور فنلاند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بالا بودن میزان مالیات در این کشور مثال زد که تقریبا از 19% شروع شده که حتی در بعضی اصناف این نرخ به 30% نیز می رسد، که این موضوع بسیار چشمگیری از نظر سرمایه گذاران می باشد.
 • کمبود بازار داخلی
 • کشور فنلاند به علت قدرت بسیار در اقتصاد جهانی و بی نیازی برای جذب سرمایه، طرح های تشویقی برای سرمایه گذاران خارجی در نظر نمی گیرد.

فنلاند از نظر محققان علمی در سرتاسر کشور یکی از کشورهای پیشرو است و هزینه های تحقیق و توسعه دولت فنلاند سالیانه یکی از بالاترین ها در جهان است. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب شرایط مهاجرت به فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید. از جمله فرصت ها تجاری و علمی تحت حمایت فنلاند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • R&D تحقیق و توسعه دارایی
 • فناوری پزشکی تحقیق و توسعه
 • فناوری های بهداشتی دیجیتال
 • راه اندازی های بهداشتی

انواع شرکت رایج در کشور فنلاند

شرکت های زیادی وجود دارد در این کشور که می توانید اقدام نمائید و هر کدام از این شرکت ها شرایط مخصوص به خود را دارند و از جمله شرکت هایی که خیلی رایج هستند را در این جدول ارائه داده ایم:

انواع شرکت هاشرایط
شرکت مشارکت محدوداین روش از مشارکت که به صورت یک مشارکت معمولی و عادی می باشد که به غیر از وجود داشتن یک یا چندین شریک دارای مسئولیت به عنوان یک سرمایه گذار انجام وظیفه می کند.
شرکت با مسئولیت محدودتاسیس این نوع شرکت نیازمند وجود دست کم یک شخص یا شرکت و همچنین حداقل سرمایه 2500€ (یورو) است. سرمایه به سهام تقسیم می شود. قدرت رأی، سود و بدهی سهامدار بستگی به تعداد سهام او دارد
شرکت انجمن تعاونیاین نوع شرکت که متعلق به اعضای آن است و می تواند در برگیرنده یک یا چند عضو باشد. با این توضیح که هر عضو این شرکت از یک حق رای در کلیه جلسات تعاونی بر خوردار می باشد. نا گفته نماند که مسئولیت کلیه اعضا در راستای انجام به تعهدات انجمن تعاونی بستگی به میزان سرمایه گذاری اعضای این شرکت دارد.

استارت آپ در فنلاند

یکی از مهم ترین راه های ورود به کشور فنلاند از این طریق فراهم می شود و مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. استارت آپ فنلاند تنها نیازمند یک ایده خلاقانه است و در برخی از مواقع ممکن است حتی به سرمایه اولیه نیز نیازی نباشد. ایده های استارتاپی توسط دولت فنلاند مورد بررسی قرار می گیرد و نهایتا 6 ماه پس از ارسال درخواست اولیه،فرد می تواند اقامت خود در این کشور را به همراه خانواده به دست آورد و این در حالی است که هیچ نیازی به تسلط به زبان های خارجه وجود ندارد. افرادی که از این طریق وارد فنلاند می شوند، اقامتی موقتی را به دست می آورند و پس از آن می توانند اقامت خود را دائمی کرده و حتی پاسپورت فنلاند را نیز به دست آورند.

سوددهی ویزای سرمایه گذاری فنلاند در 2023

چگونه ویزای سرمایه گذاری فنلاند و سرمایه گذاری در فنلاند طی سال 2023 می تواند برای شرکت شما سودمند باشد؟ در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب تحصیل رایگان در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

 • داده های مرتبط و قابل اطمینان برای کمک به تصمیم گیری های مبتنی بر واقعیت ها
 • تجزیه و تحلیل فرصت های سرمایه گذاری برای اطمینان از اینکه می دانید در چه راهی قدم برداشتید.
 • برقراری ارتباط با شهروندان فنلاندی که دارای شرایط یکسان برای سرمایه گذاری با شما هستند.
 • ارزیابی مناسب ترین راهبرد ورود به بازار
 • معرفی مکان های مناسب با بزرگترین پتانسیل

تا کنون بیش از 80 قرارداد سرمایه گذاری دو جانبه (BITs) در کشور فنلاند به امضا رسیده است. مرکز UNCTD یک مرکز ثبت اختلافات سرمایه گذاری می باشد که دارای فهرستی از اختلافات کشورهای درگیر و دارای راه حل برای رفع این اختلافات می باشد که نشان داده تا به اکنون اختلافات بین المللی فنلاند که توسط مرکز UNCTAD به ثبت رسیده است، این کشور دیر هیچ مسئله اختلاف آفرین مرتبط با سرمایه گذار خارجی دخیل نبوده است. همچنین کشور فنلاند به لحاظ به روز بودن در ارتباط با تجارت بین الملل عضو سازمان هایی مانند اتاق بازرگانی مرکزی فنلاند ICCWBO و ICSID و دادگاه داوری نیز می باشد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب کار در فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

مهاجرت با ویزای سرمایه گذاری به فنلاند

همانطور که در بالا مشاهده نمودید کشور فنلاند را می توان مامنی برای مهاجرت و اقامت دائم و همچنین سرمایه گذاری دانست. اما به علت کثرت گزینه های سرمایه گذاری و همچنین کثرت افراد از کشورهای مختلف، اولویت اعطای ویزای سرمایه گذاری به ایرانی ها همیشه در نوبت آخر می باشد، به همین منظور موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت غالبا مهاجرت تحصیلی و کاری را پیشنهاد می کند. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در باب ویزای تحصیلی فنلاند به لینک مربوطه مراجعه بفرمایید.

5/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *