مهاجرت کاری اتریش

ویزای کاری اتریش 2019

ویزای کاری اتریش در سال 2019

بسیاری از افرادی که در پی مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی اند خواستار دریافت اطلاعات از شرایط ویزای کاری اتریش 2019 – 2020 می باشند. راه های مهاجرت از طرق مختلفی از قبیل تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و پناهندگی صورت می گیرد. کشور اتریش نیز به خاطر داشتن شرایط اجتماعی و اقتصادی بسیار خوبی که دارد، یکی از مقاصد اصلی مهاجران است. مجموع این عوامل باعث شده که این کشور یکی از هدف های اصلی برای مهاجرت کاری باشد.

 • هزینه های جانبی ویزای کاری اتریش چیست؟
 • جدول امتیازبندی ویزای کاری اتریش شامل چه توانایی هایی است؟
 • لیست مشاعل مورد نیاز یا رشته هایی که امتیاز بیشتری برای این نوع ویزا دارند کدامند؟
 • مدارک لازم ویزای کاری اتریش در سال 2020 چیست؟
 • امتیازبندی جدید به چه صورت است؟

بعنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا، اتریش مقصد ایده آل بسیاری از متخصصین مجرب برای زندگی و کار است. این کشور دارای اقتصاد قوی و پویایی است که به موجب آن، شاهد رشد و ترقی در بسیاری از زمینه ها بوده است. نرخ پایین بیکاری را میتوان از بهترین شاخص ها برای اقتصاد این کشور دانست و در واقع می توان گفت که دلیل آن، سطح بسیار بالای درآمد افراد در این کشور است.

البته سطح بالای زندگی در این کشور فقط محدود به مسائل اقتصادی نیست بلکه دارای سطح بالایی در جمیع جهات زندگی اجتماعی میباشد. نکته دیگر اینکه این کشور مشترکات و مشابهات بسیاری به کشور آلمان دارد تا جایی که می توان آن ها را نسخه ای کوچک و یا بزرگ شده از یکدیگر دانست.

شرایط ویزای کاری اتریش 2019 – 2020

مقامات اتریشی 3 نوع اجازه کار برای متقاضیان ویزای جستجوی کار اتریش صادر می کنند:

 • اجازه کاری محدود (برای مدت یک سال)
 • اجازه کاری (برای 2 سال)
 • اجازه کاری نامحدود (برای 5 سال)

اجازه کاری محدود، مختص یک شغل خاص است و می بایست برای کارفرمای خاص و در مکان مشخصی انجام پذیرد. اگر فرد فقط موقعیت مکانی خود را تغییر دهد در حالیکه برای همان شرکت قبلی کار می کند، نیاز دارد برای اجازه محدود کاری (Beschäftigungsbewilligung) دیگری درخواست دهد. اگر به مدت یکسال با استفاده از مجوز کاری محدود مشغول به کار بوده باشد، هم می تواند یک مجوز کاری محدود دیگر دریافت نماید، هم می تواند برای مجوز کاری حقیقی (Arbeitserlaubnis) درخواست دهد که در واقع برای یک محدوده مشخص در اتریش معتبر است و به فرد این اجازه را می دهد که کارفرمای خود را تغییر دهد. بعد از گذشت مدت زمانی دو ساله می تواند اجازه کاری خود را تمدید نماید.

فرم درخواست ویزای کار اتریش و اقامت اتریش

فرم درخواست ویزای کار اتریش که از سفارت اتریش و سایت سفارت اتریش قابل رویتو دانلود میباشد باید به صورت کامل و تمام و کمال پر شود در روز مصاحیه ارائه شود. سوالهای سفارت اتریش برای روز مصاحبه این قبیل سوالهاست: دلیل انتخاب اتریش چیست؟ دلیل تحصیل و اخذ مدرک در مورد رشته ی اقدامی؟ و همچنین چه شناختی از اتریش داریرد و کدام شهر و کجای اتریش را برای زندگی انتخاب کرده اید؟

در صورتیکه فرد برای مدت 5 سال بطور قانونی کار کرده، می تواند جهت دریافت اجازه کاری نامحدود (Befreiungsschein) درخواست دهد. در صورتیکه بتواند این نوع مجوز کاری را اخذ نماید، آزاد است هر شغلی را در هر نقطه ای از اتریش برای مدت زمانی 5 ساله انتخاب نماید. بطور خلاصه می توان گفت که فرد ابتدای امر برای مجوز کاری محدود اپلای می نماید. سپس نیاز دارد 3 دوره زمانی (که هر کدام از آنها 2 ساله است) را تحت اجازه کاری (Arbeitserlaubnis) مشغول به کار باشد و سرانجام بعد از گذشت 5 سال می تواند اجازه کاری نامحدود را اخذ نماید.

کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش در سال 2020

اگر کسی در سال 2020 قصد آمدن به اتریش برای پیدا کردن کار یا شروع تجارت مدنظر خود را دارد می بایست ابتدا اجازه آن را از دولت اتریش اخذ نماید. در اکثر مواقع، مهاجرت به اتریش مطابق یک سیستم امتیازبندی بنام “کارت قرمز-سفید-قرمز” میسر می شود. راه های متعدد اخذ کارت قرمز-سفید-قرمز در ظاهر ممکن است بسیار پیچیده بنظر بیاید.

اگر کسی کارت قرمز-سفید-قرمز را دارد می تواند برای ویزای خانواده نیز درخواست دهد. مطابق اهداف این اپلیکیشن، همسر فرد و کودکان زیر 18 سال (که شامل فرزند خوانده های فرد نیز می شود) تحت پوشش هستند. این امکان فراهم است که یک کارت قرمز-سفید-قرمز پلاس برای همسر اخذ نمود. از این طریق، آنها این امکان را دارند که به محض ورود به اتریش شغلی یافته و مشغول به کار شوند.

پروسه اخذ ویزای کاری اتریش 2019 – 2020

اکثریت مهاجرت ها به اتریش بر مبنای یک سیستم منعطف است که به نام کارت قرمز-سفید-قرمز شناخته شده است. دریافت این کارت بستگی به سطح مهارت های فرد و صلاحیت وی بعلاوه نوع کاری که مدنظر است در اتریش انجام دهد و کمبودهای موجود در بازار کار، دارد. صرف نظر از نوع ویزا یا مجوزی که تمایل به کسب آن وجود دارد، از فرد خواسته می شود که ثابت نماید توانایی مالی برای ساپورت هزینه های خود در این کشور و پرداخت بیمه درمانی و هزینه های فراهم کردن مکانی برای زندگی را دارد. مدارک دقیقی که بدین منظور نیاز به فراهم کردنش دارد مطابق نوع ویزای انتخابی متفاوت است. زیرا پارامترهایی وجود دارند که می بایست با توجه به نوع ویزا ثابت نماید امتیازات مربوطه آن را دارا می باشد.

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش 2019 – 2020

لیست مشاغل مورد نظر اتریش 2019 – 2020 در گروه های مختلف زیر وجود دارد:

 • گروه فنی و مکانیک
 • گروه ساخت و ساز
 • گروه فناوری اطلاعات it و نرم افزار
 • گروه پزشکی و پرستاری
 • گروه کشاورزی،
 • گروه فناوری ارتباطات و مخابرات
 • گروه تجارت

گروه فنی و مکانیک

زیر گروه فنی و مکانیک به شرح زیر میباشد:

تراشکاری ماشین تکنسین و مهندس مکانیک
مهندس سازه مهندس سیستم تهویه
مهندس قطعات و ابزار مهندس قطعات و ابزار
مهندس مکانیک

گروه ساخت و ساز

زیر گروه ساخت و ساز به شرح زیر میباشد:

مهندس خدمات ساختمان (گرمایش/ تهویه/ بهداشتی) مهندسی عمران-عمران
مهندسی عمران-سازه مهندس ساخت و ساز
مهندس طراحی مهندس طراحی

گروه فناوری اطلاعات it و نرم افزار

زیر گروه فناوری اطلاعات it و نرم افزار به شرح زیر میباشد:

مهندس برنامه نویسی مهندس IT
مهندس وب مهندس تکنولوژی تصویر برداری
مهندس نرم افزار متخصص سرپرست اینترنت
مهندس اتوماسیون مهندسی کامپیوتر

گروه مهندسی برق و مخابرات

زیر گروه مهندسی برق و مخابرات به شرح زیر میباشد:

مهندس تکنولوژی تصویر برداری تکنسین و مهندس برق
مهندس تکنولوژی انرژی مهندس اتوماسیون
مهندسی برق – مخابرات مهندسی برق – قدرت
مهنسی برق – الکترونیک مهندسی برق – کنترل

گروه تجارت و مدیریت و بزینس

زیر گروه تجارت و مدیریت و بیزینس به شرح زیر میباشد:

مدیریت مالی مدیریت صنعتی
مدیریت اجرایی مدیریت کسب و کار
مدیریت ورزشی مدیریت جهانگردی و توریسم
مدیریت فن آوری اطلاعات مدیریت رسانه

ویزای کاری اتریش 2019

موسسات و سایت های کاریابی اتریش

اگر چه اتریش همانند آلمان ویزایی تحت عنوان ویزای جستجوگر کار دارد و در نتیجه افراد می توانند با حضور در خاک آن راحت تر و سریع تر شغل مناسبی پیدا کنند٬ اما همچنان آشنایی قبلی می تواند به متقاضیان کمک کند. دلیل این امر اعتبار این ویزاست که تنها 6 ماه می باشد در نتیجه اگر از قبل افراد رزومه خود را برای سایت ها و موسسات کاریابی در اتریش بفرستند فرایند کاریابی آن ها سرعت می گیرد. مهم ترین سایت های کاریابی در اتریش عبارتند از:

رتبه نام سایت یا موسسه
1 jobs in Vienna
2 glassdoor
3 startus
4 indeed
5 austria job
6 the local
7 job board finder

هزینه ویزای کاری اتریش

هزینه های جانبی پروسه ویزای جستجوی کار اتریش کم نیستند و حدود 2500€ (یورو) می باشد. این هزینه ها بابت موارد زیر میباشد. مدرک اجاره نامه اتریشی و بیمه نامه اتریشی، همچنین هزینه ترجمه مدارک تحصیلی و مدارک کاری و تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری و همچنین تایید سفرات اتریش برای هر مدرک و هر پانچ 85€ (یورو) و… تمامی این هزینه ها در صورت عدم موفقیت سوخت می شود و عملا ریسک این مسیر این هزینه ها می باشد.

ویزای کاری اتریش برای قشر خاصی از افراد نیز صادر می گردد. برای کارگران فصلی که در صنعت گردشگری، کشاورزی و جنگلبانی مشغول به کار هستند پیشنهاد می نماید. این ویزا برای افراد تنها در صورتی صادر خواهد شد که مقامات ذیربط قانع شوند کار مربوطه ممکن نیست که توسط یک شخص بومی انجام پذیرد. ویزاهایی که برای افرادی که به جهت فعالیت در حوزه محصولات کشاورزی صادر می شود نهایتا برای مدت 6 هفته می باشد. اما سایر کارگران فصلی ویزایشان تا 6 ماه هم اعتبار خواهد داشت. فردی اگر با ویزای تحصیلی و بعنوان دانشجو در اتریش حضور دارد به صورت تمام وقت اجازه کار ندارد؛ می تواند برای اخذ مجوز استخدام مخصوصی درخواست دهد و این مجوز این امکان را برای وی فراهم می آورد که 10 یا 20 ساعت در هفته کار کند.

مدارک ویزای کاری اتریش 2019 – 2020

مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری اتریش عبارتند از:

 • سند مسافرتی معتبر
 • گواهی تولد
 • عکس پاسپورت
 • مدارکی مبنی بر اینکه برای محل اقامت خود مکانی را در نظر گرفته اید.
 • بیمه درمانی معتبر
 • اثبات توانایی شما برای ساپورت مالیشما باید
 • شواهدی مبتنی بر اقامتگاه های محلی در اتریش ارائه کنید (به عنوان مثال با تهیه قرارداد اجاره نامه)، که متراژ برای اعضای خانواه فرد مناسب باشد.

علاوه بر اینها، فرد ملزم به فراهم آوردن مدارک و شواهدی است که ادعاهای وی در خصوص مواردی که قرار است بابت آن امتیاز دریافت کند را اثبات نماید. بعنوان مثال فرد می بایست گواهی مدارک خود، مدارک پرداخت مالیات، تصدیقیه تجربه کاری و همچنین مدرکی که سطح و توانایی زبان وی را مشخص می کند را ارائه دهد. اگرچه ویزای کاری اتریش و رسیدن به اقامت اتریش، در سال 2020 دشوار است اما اخذ اقامت این کشور فوق العاده توسعه یافته که آمار بیکاری آن تنها 3.8% بسیار ارزشمند می باشد. علاقه مندان به اخذ کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش در سال 2020 می توانند برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل کنند.

سوالات پرتکرار در خصوص ویزای کاری اتریش

برای اخذ ویزای کاری اتریش پرسش های زیر عنوان می گردد:

 • جدول امتیازبندی ویزای کاری اتریش شامل چه مولفه هایی است؟ مولفه هایی نظیر سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار و مدرک زبان از مهمترین پارامترهای مورد نیاز است.
 • امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش به چه نحوی است؟ مدرک تحصیلی حداکثر 40 امتیاز، سابقه کار حداکثر 20 امتیاز، مدرک زبان حداکثر 10 امتیاز و سن حداکثر 20 امتیاز دارد.
 • در کشور اتریش معمولا چه رشته هایی مورد نیاز است؟ بیشتر رشته ها مورد نیاز است اما رشته هایی از قبیل مکانیک، IT، برق، مخابرات، تجارت، ساخت و ساز و زیرشاخه های آن بیشتر در اتریش مورد استقبال قرار میگیرد.
 • مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری اتریش چیست؟ معمولا مدارکی از قبیل سند مسافرتی، عکس پاسپورت، تمکن مالی، محل اقامت و دعوتنامه کاری از جمله مهم ترین مدارک است.
 • هزینه زندگی برای فردی که ویزای کاری اتریش را بدست آورده است چقدر است؟ هزینه زندگی برای فردی که ویزای کاری اتریش را دارد در حدود 800€ تا 1000€ (یورو) در ماه است.

81 دیدگاه برای “ویزای کاری اتریش 2019

 1. معقولی گفت:

  مرسی از این مقاله ی خیلی خوب.من فکر میکنم ویزای کاری المان با توجه به اینکه امتیاز بندی نیست و شرط مدرک زبان توش الزامی نیست قطعا راه خوبی هست . گرچه اتریش کاری هم واقعا راه خوبی به حساب میاد.مرسی.

 2. رفیعی گفت:

  سلام من اروپا سفر داشتم شرایط کاری آلمان و اتریش جفتش خوبه
  ولی اتریش پروسه های ویزای کاری نسبت به آلمان دشوار تره.
  از اطلاعاتی که در اختیار قرار میدید کمال تشکر را دارم

 3. امیر عباس گفت:

  ضمن تشکر از مطلب خوبتون لطف کنید در مور ویزای کشور مجارستان هم مطلب بذارید

 4. مهسا گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون، برای ویزای کار اتریش مدرک زبان نیازه؟

 5. صبا صابری گفت:

  سلام و خسته نباشید
  چه مدت باید طی شود که ویزای کاری به ویزای دائم تبدیل شود؟
  ممنون از اطلاعات مفیدتون

 6. hiva گفت:

  با سلام و تشكر از سابت خوبتون من ٢٣ساله هستم و در فني و حرفه اي تحصيل ميكنم ايا كشور اتريش براي من گزينه مناسبي هست؟ممنونم

 7. ترانه گفت:

  خیلی عالیه واقعا کشور صنعتی هست اتریش و نیازی به کارفرما نداره برای ویزای کار مانند کشورهای دیگر … مرسی از سایت بسیار خوبتون

 8. هما گفت:

  طبق تحقيقات من براى ويزاى جستجوى كار آلمان بر خلاف اتريش نيازى به داشتن مدرك زيان نداريم ، تنها مزيتش همينه ؟ شما كودوم رو پيشنهاد ميكنيد ؟؟

 9. هما گفت:

  ممنون از اطلاعات خوبتون

 10. Sohrab گفت:

  ویزای جستجوی کار الان ۶ ماهه سفارت وقت میده

 11. رها گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون این کشور برای کدوم مهندسی ها بهتره؟

 12. سعید گفت:

  سلام، با تشکر از مطلب خوبتون، آیا اتریش هم مثل بعضی دیگه از کشورها، ویزا برای جستجوی کار داره؟

 13. ناصر زارعی گفت:

  سلام و سپاس از اطلاعات خوبتون..
  فقط میخواستم بدونم با توجه به اینکه در مقاله دیگه تون همچین شرایطی را آلمان هم داره آیا بنظرتون شانس تو آلمان بیشتره یا اتریش..؟اگر ممکنه وجه تمایزشون را برام لطف کنید پاسخ بدین.

 14. محمد گفت:

  مرسی از اطلاعات مفیدتون
  شنیدم کشور خیلی خوبیه

 15. بیژن مرتضوی گفت:

  من رشته ام هنریه. می خواستم بپرسم آیا می تونم تو اتریش کار پیدا کنم؟

 16. لیدا بهرامی گفت:

  اتریش واقعا کشور زیباییه و شرایطش هم عالیه

 17. عادل گفت:

  سلام من میخوام اقدام کنم برا اتریش فقط این که شهرستانم و نمیتونم حضوری بیام حقیقتش به موسسه های دیگه اعتناد نکردم از راه دور انجام بدم. میخوام اگه امکانش هست قرار دادو ببندم که کارامو انجام بدین. لطفا یه پل ارتباطی بدین

 18. e.farahani گفت:

  ایا میشه امیدوار بود که ویزای کاری اتریش بلند دت تر بشه؟

 19. ریحانه امیدی گفت:

  مطالب ارزنده و بسیار مفید بود.

 20. صبا صابری گفت:

  سلام

  ممنون از مطالب بسیار مفیدتون

 21. علی رام رادین فر گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد ویزای کاری اتریش تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد اخذ اقامت کاری اتریش هم هم مطلب بذارید

 22. مهراد گفت:

  ویزای کار این کشور با شرایط همراه هم وجود داره ؟ اگر من پیشنهاد داشته باشم میشه با خانواده برم؟

 23. saeed گفت:

  خیلی مفید و عالی بود

 24. Deniz گفت:

  آیا با ویزای شنگن هم میشه توی اتریش کار کرد ؟

 25. امیرحسین گفت:

  با تشکز مقاله خیلی خوبتون

 26. leilakk گفت:

  وین از شهرهای خیلی قشنگ اتریشه. این کشور واقعا عالیه

 27. علی حامی گفت:

  برای ویزای کاری اتریش دعوت نامه کاری نیاز داریم؟

 28. حسین پاشازاده گفت:

  سلام ویزای کاری اتریش 2019 چه مزایایی برای ایرانیان دارد ؟ آیا نسبت به سال گذشته گرفتن ویزا راحتتر شده ؟

 29. شهریار شیرازی گفت:

  اخذ ویزای کاری اتریش چه شرایطی داره؟آلمان بهتره با اتریش

 30. آرمان رهنما گفت:

  شرایط لازم برای اخذ ویزای کاری اتریش چیست؟

 31. کاظم حسینی گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتر هستم اما مدرک زبان ندارم، برای کار در این کشور حتما باید مدرک زبان داشته باشم؟

 32. صبا گفت:

  خیلی ممنون بابت اطلاعات خوبتون در این مقاله خیلی کاربردی بود

 33. فهیمه راد گفت:

  آیا کسب امتیاز ۷۷ است یا ۵۵؟

 34. امیرحسین گفت:

  با سلام
  مقاله خیلی خوب و مفیدی بود.

 35. قراری گفت:

  آیا شرایط ویزای کار اتریش برای همه کشورها یکسان؟

 36. اسما گفت:

  با سلام آیا کسانیکه تحصیلات خود را در اتریش به پایان رسانیده اند، میتوانند کارت قرمز سفیر قرمز اتریش را اخذ نمایند؟

 37. فهیمه راد گفت:

  امتیاز ۵۵ یا ۷۰ کدام مهم هست؟

 38. e.farahani گفت:

  گرفتن ویزای کاری اتریش چقدر هزینه داره؟

 39. امیر علی حیدری گفت:

  سلام ویزای کاری اتریش 2019 نسبت به 2018 بهتر شده برای ایرانیان ؟

 40. حامد گفت:

  بسیار مفید و کاربردی با……… تشکر

 41. عطا گفت:

  شرایط کار در اتریش چیه، من درباره کارت قرمز سفید قرمز شنیدم

 42. علیرضا گفت:

  سلام. روند اعطا ویزا کاری چه مدت طول خواهد کشید؟

 43. Ali گفت:

  برای ویزای کاری اتریش چقدر زمان میبره اخذ ویزا؟

 44. v!da گفت:

  سلام
  بسیار از مقاله ها و مطالب خوبتون ممنونم
  من 39 ساله و فارغ التحصیل از دانشگاه شریف هستم قصد مهاجرت به اتریش دارم ایا من با این سن میتونم برای ویزای کاری اتریش اقدام کنم؟
  ممنونم

 45. ارشاد گفت:

  اگر دایی من در اتریش برای منی دعوتنامه کاری بفرسته می تونم بدون تحصیلات دانشگاهی ویزا بگیرم؟

 46. ارشاد گفت:

  تحصیلات تو کشورهای انگلیسی زبان هزینه بالایی داره ؟ اگر بخوایم تو این کشور به زابان انگلیسی درس بخونیم چقدر شرایط دریافت ویزای تحصیلی فرق می کنه؟

 47. رضا جان محمدی گفت:

  بابت مطلب جالبتون در مورد ویزای کاری اتریش تشکر می کنم اگه امکانش هست در مورد ویزای تحصیلی اتریش هم مطلب بذارید

 48. صبا صابری گفت:

  ممنون از مطالب به روزتون

 49. رضاوند گفت:

  بنظرتون من برای کار توی کانادا چه ویزایی باید تقاضا کنم و کجا و چه مدارکی ببرن

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ یزای کاری کانادا و یا همون اسکیل ورکر در درجه اول شما باید واجد شرایط امتیاز بندی شده سپس امتیازات لازم از مواردی مانند سن سابقه کار مدرک تحصیلی و مدرک زبان را آورده تا ویزای کار را بگیرید، پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید

 50. آلفا گفت:

  سلام . آیا این ویزا در حال حاظر صادر میشه ؟ یا کلا دیگه منتفی شده ؟ بنده لیسانس مهندسی مکانیک با 10 سال سابقه کار – مدرک زبان b1 آلمانی – 32 سال سن.

 51. معصومه مددی نهر گفت:

  سلام و مرسی از بابت مطالب خوبتون
  برای دریافت ویزای جستجوی کاری در اتریش که 6 ماه هم فرصت داره تمکن مالی به چه میزان باید باشه ؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما فرمولش به این صورت هست که باید یک سال زندگی در اتریش را در حسابتون نشون بدین برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 52. معصومه مددی مهر گفت:

  سلام و مرسی از مطالب خو بتون
  برای دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم؟/

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما فرمولش به این صورت هست که باید یک سال زندگی در اتریش را در حسابتون نشون بدین برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 53. زهرا گفت:

  با سلام و ادب
  من ٣٣ ام هست و دكتراي ميكروبيولوژي پزشكي دارم و داراي مقالات معتبر و البته كمي تسلط به زبان آلماني (A2) و تسلط خوب به زبان انگليسي دارم . ميخواستم بدونم موقعيت كاري ميكروبيولوژي در كشور اتريش ، آلمان و كشورهاي دويچ زبان چه طور هست؟ راهنمايي لازم را بفرماييد. ممنونم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما شاید امتیازتون برای ویزای کار اتریش مناسب باشه برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 54. محمدحسین میرزایی گفت:

  بله

 55. سید علی حسینی گفت:

  باسلام از خدمت دوستان گرامی سیدعلی حسینی بنده ۲۱سال سن و ۶سال سابقه کار در رنگ آمیزی و نقاشی چوب هستم
  میشه راهنمایی کنید

 56. جواد گفت:

  با سلام و خسته نباشید لطفا بفرمائید برای مدرک مهندسی دانشگاه علمی کاربردی هم بیست امتیاز تعلق میگیره؟

  1. داوری گفت:

   سلام سلامت باشید
   بهتره که امتیاز خودتون رو دقیق محاسبه کنید که ببینید به 70 امتیاز میرسید. مهاجرت کاری به اتریش

 57. کامران کلاهی گفت:

  سلام خدمت شما
  تشکر میکنم بابت مقاله خوبتون
  میخواستم بدونم کشور اتریش برای من که مهندس برقم و 6 سال سابقه کار دارم کشور خوبی برای کار هست یا خیر؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله. لطفا مقاله ویزای در جستجوی کار اتریش رو مطالعه بفرمائید

 58. سپیده گفت:

  برای گرفتن ویزای کار اتریش چقدر زمان نیاز هست؟ و چقدر هزینه باید کرد؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   بستگی به مدارکتون داره و در رابطه با هزینه ها لطفا مقاله هزینه زندگی در اتریش رو مطالعه فرمائید

 59. سودا مجد گفت:

  سلام عرض شد با تشکر از مقاله خوبتون، ببخشید یه سوال برای ویزای کاری اتریش میشه از ایران اقدام کرد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله میشه. لطفا مقاله ویزای در جستجوی کار اتریش رو مطالعه بفرمائید

 60. ترانه گفت:

  سلام ببخشید من ارشد حقوق بین الملل هستم آیا رشته ی من هم جز لیست مشاغل مورد نیاز هست ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   خیر بهتره که به کشورهای دیگه فکر کنید
   پیشنهاد میکنم که مقاله مهاجرت کاری به کشورهای مختلف رو مطالعه نمایید

 61. ترانه گفت:

  سلام و رشتم ارشد حقوق بین الملل هست آیا جز لیست مشغل مورد نیاز هستم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   رشته تحصیلی و کاری شما مناسب برای کار در اتریش نیست متاسفانه
   باید به کشورهای دیگه فکر کنید

 62. mehrad گفت:

  سلام
  مدت زمان اخذ ویزا بعد از تحویل مدارک چقدر است ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   معمولا یک ماه تا یک ماه و نیم ممکنه به طول بیانجامه

 63. سارا یزدی گفت:

  با تشکر از مقاله پربارتون . فقط این که آیا ویزای جست و جوی کار اتریش قابلیت تمدید زمان داره؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   نه متاسفانه این امکان بطور کلی وجود نداره

 64. امیر گفت:

  آیا مهندسی شهرسازی نیز در لیست مشاغل هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   اگر باقی شرایط شما خوب باشه مثل شرایط سنی و سابقه کاری شانس ویزا شدن رو خواهید داشت
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

   1. کاظم قدردان گفت:

    با سلام. میخواستم ببینم مدارک بین المللی کار افرینی برای کسب یه موقعیت شغلی در اتریش اثر بخشه یا خیر؟
    من چند دوره سرتیفیکیت از جشنواره های ترکیه گرفتم

    1. داوری گفت:

     سلام و عرض ادب
     کارآفرینی در چه زمینه ای مورد نظرتون هست؟

 65. محمود گفت:

  سلام و ارادت
  در خصوص مدرک کارشناسی ارشد بعضی از سایتها امتیازش رو با دکترا یکی کرده اند… بعضی ها با لیسانس… تو سایت سفارت هم به چیزی اشاره نشده
  کدومش درسته؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در سایت خود اتریش مدرک تحصیلی لیسانس 20 امتیاز و در برخی رشته ها 30 امتیاز محسوب کرده
   شما چه رشته ای و در چه مقطعی تحصیل کردید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *