مهاجرت کاری عمان

ویزای کار عمان

ویزای کار عمان

ویزای کار عمان در دو سال گذشته و مخصوصا از سال 2019 به بعد به شدت مورد توجه ایرانیان بوده است و بسیاری از افراد برای اخذ آن اقدام می کنند. با توجه به سختی های اخذ ویزاهای کاری از کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا و نیوزلند و… بسیاری از هموطنان با این تصور که ویزای کار عمان به سادگی صادر می شود دست به اقدام برای اخذ این ویزا می کنند. عمان که به آن سوئیس آسیا نیز می گویند در حوزه خلیج فارس واقع شده و از نظر جغرافیایی بعد از عربستان بزرگترین کشور در حوزه خلیج فارس محسوب میشود، همچنین ویزای کار عمان مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد.

 1. درآمد در عمان چه میزان است؟
 2. ویزای عمان چند وقته صادر میشود؟
 3. چه رشته هایی شانس بیشتری برای کاریابی دارند؟
 4. آیا کشور عمان اقامت و پاسپورت میدهد؟

این لقب از این جهت به این کشور داده شده که برای حل تعارضات کشورهای منطقه همیشه مداخله کرده و خود این کشور هیچ موقع در کانون درگیری ها نبوده است. این کشور در جنوب دریای عمان واقع شده و با کشور امارات و یمن همسایه است. پایتخت این کشور همسایه شهر مسقط است. این کشور در یک دهه گذشته با افزایش بهای نفت و درآمدهای سرشاری که از این حوزه به خود اختصاص داده است، به توسعه خود پرداخته و به همین علت با کمبود شدید نیروی کار در برخی رشته ها مواجه است.

شرایط اخذ ویزای کار عمان

از سال 2019 ویزای کار عمان مورد تقاضای بسیاری از افراد بوده است. بسیاری از هموطنان بخاطر حقوق و دستمزدهای بالا و سهولت اخذ ویزای کار عمان به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار شده اند. در ادامه مراحل، شرایط و راه های اخذ ویزای کار کشور عمان را بررسی می کنیم. مهاجرت از طریق ویزای کار عمان زمانی بر سر زبان ها افتاد که این کشور مسیر پیشرفت خود را ترسیم و از سال 2002 بصورت جدی و برنامه ریزی شده شروع به ساخت پروژه های نفتی، پتروشیمی و صنعتی کرد.این کشور در زمینه کارهای عمرانی و خدماتی از جمله جذب توریست بسیار قدرتمند عمل کرده در این رشته ها نیازمند نیرو میباشد.

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

برخی از مشاغل مورد نیاز عمان عبارتند از:

 1. رشته های فنی مهندسی مانند عمران و نقشه کشی
 2. تاسیسات
 3. برق و الکترونیک
 4. نقاشی ساختمان
 5. آی تی و کامپیوتر
 6. رشته های نظام سلامت مانند: پزشکی و پرستاری و دندانپزشکی و اورژانس
 7. حسابدرای و فروشندگی و صندوق داری

درآمد در عمان

درآمد اصلی این کشور از طریق نفت و گاز و میعانات گازی حاصل میشود ولی آنها از طریق ماهیگیری و صنعت توریسم مخصوصا از سال 2010 نیز درآمد زایی بالایی دارد. نوع حکومت این کشور عربی، پادشاهی میباشد. اتباع 66 کشور جهان بصورت رایگان می توانند از ویزای کشور عمان بهره مند شوند. ولی اتباع ایران برای ورود به کشور عمان باید به آژانس های مسافرتی رجوع کنند. البته دریافت این ویزا برای ایرانیان کار سختی نیست و با پرداخت مبلغی ویزای متقاضی دریافت می شود. البته هزینه زندگی در این کشور هزینه کمی نیست و در زمره کشورهای گران منطقه به شمار می اید و ارزش پول این کشور در دنیا بعد از دینار کویت ریال عمان است که بیشترین ارزش پولی را دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات در مورد هزینه زندگی در عمان روی لینک مربوطه کلیک کنید.

انواع ویزای کار عمان

عمان دو نوع ویزا را جهت استخدام افراد مورد نیاز در سیستم پذیرش خود تعریف کرده است.

 • ویزای استخدام قراردادی
 • ویزای استخدام

شرایط استخدام در عمان

در این نوع ویزا، فرد باید از طریق یک حامی که دارای ملیت عمان باشد یک درخواست استخدام داشته باشد. به عبارتی دعوتنامه کاری یا همان جاب آفر داشته باشد. اعتبار این نوع ویزا برای استفاده 2 ماه از تاریخ صدور آن میباشد. همچنین اعتبار آن جهت اقامت در محل 1 ماه از تاریخ ورود فرد به کشور عمان است. لازم به ذکر است که مهلت تمدید این ویزا نیز 1 ماه است که اعتبار آن برای یک ورود میباشد. هزینه این نوع ویزا 20 ریال عمان میباشد و برای جریمه تمدید اعتبار آن فرد باید هزینه ای معادل 10 ریال برای هرماه به دولت عمان بپردازد.

مدارک مورد نیاز جهت استخدام قراردادی عمان

فرم درخواست الکترونیکی نیروی کار، باید توسط حامی تکمیل شده و با مهر به تائید حامی برسد. این فرم باید به دو زبان عربی و انگلیسی باشد. مدارک زیر باید به این فرم ضمیمه شود:

 • دو عدد عکس در ابعاد 4*6
 • کپی پاسپورت متقاضی (اعتبار این پاسپرت باید کمتر از شش ماه نباشد)
 • از نمونه امضای امضا کنندگان که وزارت تجارت و صنعت آن را صادر نموده باید یک کپی تهیه شود.
 • از گواهی معتبر عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع عمان و همچنین از ثبت نام تجاری معتبر باید یک کپی تهیه گردد.
 • اگر درخواست از طرف فردی دیگر باشد که در مجموعه شرکا نیست، این نماینده باید فردی با ملیت عمانی بوده و مجوز کتبی درخواست حامی که اداره گذرنامه و مسکن صادر کرده را اخذ کرده باشد.

ویزای استخدام کشور عمان

این ویزا نیز همانند ویزای استخدام قراردادی باید از طرف یک حامی که ملیت عمانی دارد اعلام نیاز و درخواست گردد. این حامی با مسئولیت خودش فردی از اتباع خارجه را جهت استخدام در شغلی به عمان دعوت میکند. سن فرد دعوت شده نباید کمتر از 21 سال تمام باشد. اعتبار ویزای استخدام از زمان صدور به مدت 3 ماه میباشد. این نوع ویزا نیز قابل تمدید بوده و قابلیت ورود چندگانه دارد.هزینه اخذ این نوع ویزا معادل 20 ریال عمان می باشد. جریمه ای که سفارت عمان جهت تمدید مهلت آن برای هر ماه در نظر گرفته مبلغی معادل 50 ریال عمان می باشد.پس در هر دو نوع استخدام، داشتن یک پیشنهاد کاری از عمان اساسی ترین شرط ورود به این کشور است.

البته ذکر این نکته ازم میباشد که در چند سال اخیر با توجه به گشایش صدور ویزا در اروپا برای ایرانیان آن هم ویزای کار مانند کشورهای معتبری مثل آلمان و اتریش کمتر کسی به سمت ویزای کار کشورهای عربی رفته است و بزرگترین دلیل این بوده که کشورهای عربی در انتها به متقاضی اقامت دائم نمی دهند، برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله اقامت عمان را مورد مطالعه قرار دهید.

هزینه ویزای کار عمان

جهت صدرو روادید کشور عمان باید 50 ریال عمانی پرداخت شود. و پس از دریافت ویزای توریستی فرد یمتواند در خاک عمان قرارداد کاری امضا کند و پس از آن ویزای کاری خود را دریافت کند. پس پروسه ویزای کاری عمان هزینه آنچنانی ندارد. هر ریال عمان در سال 1398 شمسی حدود 38000 تومان ایران میباشد.

تفاوت عمان و کشورهای اروپایی در ویزای کار

گرچه درآمد در این کشورها خوب میباشد اما وقتی کشورهای معتبر شنگن به خود فرد و خانواده اش اقامت و بعد از آن سیتی زنی اعطا میکنند متقاضی معمولا کشورهای اروپایی را برمیگزیند. البته کشور آلمان در دو سال اخیر بیشترین صدور ویزای کار در اروپا را داشته است و پارامترهایی که نیاز دارد پارامترهای سختی مانند ویزای کاری استرایا و نیوزلند و کانادا نیست. جهت کسب اطلاعات در مورد کار در اروپا به لینک های ویزای کار آلمان و کاریابی در آلمان و ویزای کاری اتریش رجوع نمایید.

هزینه ویزای کار عمان

شرایط اخذ ویزای استخدام جهت کار در عمان

در زیر قستی از شرایط لازم ذکر می شود:

 • فردی که خود را به عنوان حامی مالی معرفی می کند باید یک فردی با ملیت کشور عمان بوده که ظرفیت قانونی و کامل را دارا باشد. از طرفی دیگر باید مسئولیت صحت اطلاعاتی که در فرم درخواستی خود به سفارت ارائه کرده را تماما بر عهده بگیرد.
 • سن فردی که قرار است به عمان مهاجرت کند نباید کمتر از 21 و بیشتر از 60 سال باشد.
 • جنسیت فرد مورد تقاضا باید منطبق با جنسیت ذکر شده در مجوزی که اداره کل امور کارگری عمان صادر کرده است باشد.
 • مشخصات شغلی که در مجوز کار ذکر شده باید همان شغلی باشد که ویزا برای آن صادر شده است.

مدارک لازم جهت کار در عمان

در مرحله اول حامی، فرم الکترونیکی درخواست استخدام را باید تکمیل کند.بعد از مهر و تائید از طرف حامی مالی، آن را به دو زبان عربی و انگلیسی به رشته تحریر در می‌ آورد و مدارک زیر را به آن ضمیمه کرده و به اداره کل امور کارگری ارسال می کند.

 • دو قطعه عکس 4*6
 • اگر اعتبار گذر نامه فرد کمتر از 6 ماه باشد باید یک کپی از گذرنامه وی به مدارک ضمیمه گردد.
 • یک نسخه از مجوزی که توسط وزارت نیروی عمان برای آن کار صادر گردیده باید منضم به فرم درخواست گردد.
 • اگر درخواست بوسیله فردی بجز حامی ارائه گردد، این نماینده باید تبعه عمان بوده و مجوزی کتبی از اداره گذرنامه و اقامت برای درخواست کننده را در دست داشته باشد.
 • کشور عمان برای ورود اتباع برخی کشورها، اخذ یک گواهی پزشکی در خارج از کشور قانونی از وزارت بهداشت عمان را شرط کرده تا از سلامت جسمی آنان اطمینان حاصل کند. این گواهی
 • سلامت اگر به تائید وزارت بهداشت کشور عمان برسد، فرد اجازه ورود به خاک عمان را دارد. کشورهایی که اتباع آن ملزم به اخذ این گواهی هستند شامل هند، پاکستان، اتیوپی،فیلیپین، بنگلادش، مصر، اندونزی، سریلانکا و سودان میباشد.
 • برخی از مشاغل در عمان علاوه بر مدارک مورد نیاز، باید مجوز آن حرفه نیز توسط دولت عمان تائید شود.

کار در عمان

برای رسیدن به کار در عمان برخی از این مشاغل شامل حرفه های خاص مانند حرفه پزشکی، حرفه های آموزشی، حرفه های مذهبی و حرفه های رسانه ای می باشد. عمان کشوری است که حدود یک چهارم جمعیت آن، مهاجرینی هستند که مشغول کار در این کشورند.جمعیت کم و نداشتن نیروی کار ماهر در کنار مالیات ناچیز و عملا میتوان گفت صفر درصد و دستمزدهای بالا، همه و همه شرایطی را فراهم کرده تا افراد زیادی در پی تشکیل یک زندگی خوب به این کشور مهاجرت کنند. سالانه وبه صورت مقطعی کشور عمان از کشورهای همسایه درخواست نیروی کار میکند که به دلیل نزدیگی به ایران این موضوع شامل حال ایرانیان نیز میشود. اعزام نیروی کار به عمان زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی ایران صورت میگیرد.

سایت های کاریابی در عمان

در زیر برخی از سایتهای کاریابی معتبر عمان را به شما معرفی میکنیم:

 •  کاریابی رید (Reed)
 • https://www.reed.co.uk/account/register
 • کاریابی سیار
 • http://www.budgerecruitment.com/candidates
 •  استعداد جهانی NES
 • www.nesglobaltalent.com/find-a-job
 •  گروه استخدام نخبگان
 • http://www.eliterecruitmentgroup.com/candidate/register.asp
 •  مدیریت منابع انسانی جهانی المیلادی
 • http://al-miladi.com/contact_us.php
 • آژانس انتخاب منابع انسانی
 • www.selecthr.ae/en/vacancies
 •  رندستاد خاورمیانه
 • www.randstad.com/jobs/job-search-results؟ct=220&r=true
 •  روش های تامین منابع انسانی خاورمیانه و شمال آفریقا LLC
 • http://www.menahrs.com/index.php/post-your-cv/

زندگی در عمان برای ایرانیان

با توجه به نزدیکی عمان و صدور بهتر ویزا برای ایرانیان برخی این کشور را برای زندگی انتخاب کرده اند. زندگی در عمان برای ایرانیان تبدیل به مقصد جدید شده است. ویزای کار عمان در چند سال اخیر، در بین کشورهای آسیایی و گاه اروپائی توجه مخاطبان زیادی را که قصد مهاجرت به عمان دارند به خود جلب کرده است. با توجه به دشواری هایی که این ویزا داشته بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای کشور آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان اقدام نمایند که در صورتی که تمایل به اخذ اطلاعات در این خصوص دارید پیشنهاد می کنیم مقاله مربوطه را مورد مطالعه قرار دهید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده پاسخ گویی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

160 دیدگاه برای “ویزای کار عمان

 1. ماهان گفت:

  مقاله خیلی خوبی بود مرسی از توضیحات خوبتون

 2. ناجی گفت:

  من این مقاله ی خوب رو خوندم. ایا چیزی شبیه به این تو اروپا هست؟
  اروپا و شنگن به خاطر سطح زندگی قطعا برای ویزای کار بهتره

 3. رها گفت:

  مطالبتون کامل و جامع بود مرسی

  1. Danial گفت:

   اقا من میخوام کارگری کنممم توروخدا کمکم کنین

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 4. نرگس رحمتی گفت:

  من ویزای کاری المان رو خوندم این رو هم خوندم. به نظرم قطعا گزینه ی المان کاری بهتر و راحت تر هست و شانس بیشتر.

 5. ناصر زارعی گفت:

  با سلام و خسته نباشید..
  میخواستم تشکر کنم از اطلاعات سایتتون و اینکه بدونم از نظر امنیتی و رفاه اجتماعی تو چه سطحی هست کشور عمان و آیا به راحتی میتوان کار پیدا کرد و قرارداد بست..
  ممنون میشم در این مورد هم اعلام نظر بفرمایید

 6. سحر صابری گفت:

  با سلام و عرض ادب
  میخواستم اول تشکر کنم بابت اطلاعاتی که در این مقاله بهم دادید.
  و اینکه آیا کار رستوران و کافی شاپ در کشور عمان به چه صورت میباشد؟آیا این شغل در کشور عمان مورد استقبال شهروندان قرار میگیرد؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 7. لیدا بهرامی گفت:

  سلام با سپاس فراوان بابت مقاله پر محتواتون
  شما جاب آفر هم برای ما فراهم می کنید؟

 8. حسین گفت:

  با سلام از مطالب پرمحتوا کمال تشکر رو دارم
  اقامت گرفتن از کشورهای حوزه خلیج فارس به چه صورت است چون من شنیدم که فقط دفترچه اقامت صادر میکنند و به راحتی تمدید نمی کنند؟
  ممنون از پاسخگویی

 9. دیانا راد گفت:

  slm ba tashakor az page khooobetoon baraye akhze vizaye kare omman cheqadr zaman laazem hast?

 10. sohrab گفت:

  با تشکر از مطالب خوبتون آیا بعد از اخذ ویزای کا در این کشورهای عربی میشه اقامت دائم هم گرفت ؟

 11. ترانه گفت:

  سپاسگذارم از اطلاعات مفیدتون واقعا سطح علمی مقالات شما از سایت های دیگر بسیار بالاتر می باشد

 12. هما گفت:

  مقاله ى خيلى خوبى بود تشكر ميكنم بابت اطلاعات مفيدى كه در اختيارمون گذاشتيد. هر چند بنظرم بهتره تمركز آدم روى كشورى باشه كه حداقل بعد چند سال تابعيت ميده مثل آلمان، نه عمان !!!!!!!!!

 13. فاطیما محبی گفت:

  با سلام
  ابتدا تشکر میکنم برای اطلاعات جامع و کاملی که در اختیار مخاطبان قرار می دید، و سوالی داشتم که میخواستم به صورت تلفنی با کارشناسان مطرح کنم. ممنون میشم راه ارتباطیتون رو بفرمایید

 14. مهسا گفت:

  با سلام و عرض احترام
  ضمن تشکر از مقاله پر محتوای شما
  می خواستم بدانم در صورتی که کارفرما نداشته باشم از چه طریقی می توانم برای کار در کشورهای اروپایی یا انگلیسی زبان اقدام کنم و شرایط لازم برای اخذ آن چیست؟

 15. سعید گفت:

  ممنون از اطلاعات مفیدتون. میخواستم بدونم قبل از حضور در عمان، برای پیدا کردن موقعیت شغلی تو این کشور چقدر شانس وجود داره؟ آیا موسسه شما در این زمینه هم خدماتی داره؟ ممنون

 16. قراری گفت:

  سلام آیا اخذ ویزای اقامت دایمی عمان از طریق تاسیس شرکت تجاری میسر است؟ ممنون

 17. leilakk گفت:

  سلام. کارآفرینی در این کشور در چه زمینه‌ای موفقیت‌آمیزتر هست؟

 18. ali گفت:

  سلام من شنیدم ویزای کار عمان به سختی تمدید میشه تو سالهای بعد و اینکه زبان عربی برای یادگیری کار بسیار سخته

 19. سعید گفت:

  سلام دانشگاه های عمان در چه سطحی هستند؟

 20. Arezoo گفت:

  سلام مقاله خوبی بود متشکرم.
  اینکه فرمودید در سالهای اخیر متقاضیان مهاجرت به عنان زیاد شده یعنی امکان کاریابی در این کشور ضعیف تر شده یا مراحل مهاجرت سخت تر شده؟
  ممنونم.

 21. همایون گفت:

  چه مدت طول می کشه تا ویزا صادر بشه؟
  من شنیدم ویزای کار عمان تقریبا غیر ممکن هست

 22. جواد کریمیان گفت:

  سلام عرض ارادت.من فردی با 29 سال سن متاهل با مدرک فوق دیپلم معماری و شغل جوشکاری و نصب آسانسور و فعالیت ویزیت مواد غذایی مشغول بودم از شما دوست گرامی خواستار راهنمایی در رابطه با مهاجرت کاری ب کشور عمان،هستم با تشکر

  1. em.user2 گفت:

   سلام و احترام. برای مهاجرت کاری به کشور عمان به پیشنهاد شغلی نیاز است. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی و کارفرما امکان اقدام برای شما وجود دارد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایط کشورها متناسب با رزومه خود با شماره ۲۶۷۰۵۳۵۶ تماس حاصل نمایید.

 23. حسین حبیبی گفت:

  سلام و احترام،
  باتشکر از مطالب ارسالی در مورد کار در کشور عمان،کاملا کامل و خوب بیان شده است.

 24. Roya گفت:

  درود و سپاس
  چقدر امکان کاریابی در عمان بدون سابقه کاری وجود دارد؟
  راهی برای کاریابی قبل از ورود به این کشور وجود دارد؟
  بسیار متشکرم.

  1. صفورا فلاحتی گفت:

   لیسانس حسابداریم 8سال سابقه مرتبط بارشتم دارم توی کارخونه بزرگ رودارم.خواستم ببینم واسه ماهم پذیرش دارند.ممنونم

 25. leilakk گفت:

  عالی بود

 26. کرمی گفت:

  لطف میکنید در مورد کاریابی و ثبت شرکت در عمان هم توضیحاتی بدین.مقاله ی ویزای کاری عمان خیلی راضی کننده بود.

 27. هزاره گفت:

  با سلام
  شرایط سرمایه گذاری در کشور آلمان چگونه است؟

 28. امید گفت:

  آیا با ویزای کاری می توان در عمان سرمایه گذاری انجام داد؟

 29. امیر عباس گفت:

  بابت ملب جالبتون در مورد ویزای کار عمان تشکر می کنم اگا امکانش هست در مورد ویزای کار آلمان هم مطلب بذارید

 30. ارشاد گفت:

  اینکه این کشور اقامت میده با نه رو تو این مقاله ننوشتید ممون میشم بفرمائید که با اخذ ویزای کار در نهایت اقامت حاصل می شه یا خیر با تشکر

 31. بهنام تولکی گفت:

  با ویزای کار عمان میشه اقامت این کشور رو بدست آورد؟ اگه نشه ترجیح میدم برم اروپا حتی اگه درآمد کمتری داشته باشه

 32. رضاوند گفت:

  میگن ویزا کانادا برای‌ ایرانیا راحت میدن. چه مدرکی باید اماده کرد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب. بعضی از ویزاهای کشور کانادا مانند ویزای تحصیلی برای مقاطع تحصیلی و دوره های ورود به بازار کار با تضمین کار بسته به شرایط اولیه برای ایرانی ها آسان میباشد اما در این میان ویزای اسکیل ورکر نیز وجود دارد که از مدارک اصلی برای امتیاز سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی، مدرک زبان میباشد. پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل فرایید.

 33. Kasra گفت:

  سلام من 23 سالمه میخواستم لیسانس مهندسی مکانیک و کارت پایان خدمت و مشکلی برای خروج از کشورم ندارم میخواستم جهت کار در کشور های عمان،قطر،کویت،بحرین اقدام کنم هدفم از این کار فراهم کردن هزینه کار و زندگی و تحصیل در کشور های اروپا و آمریکا هستش .مچکر از سایت

 34. مجتبی میراحمدی گفت:

  سلام ممنونم از اطلاعات کاملی که در اختیارمون قرار دادید من ماسور هستم با 11 سال سابقه با مدارک بین المللی و دوستان زیادی دارم در عمان بنظر شما در این زمینه شغلی میتونم در عمان فعالیت داشته باشم و از لحاظ زبان به مشکل نمیخورم اگر منو راهنمایی کنید متشکرم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار عمان بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 35. جعفر گفت:

  سلام با دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر و مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری مردانه میتونم ویزای کاری و در نهایت اقامت جهت عمان یا اروپا بگیرم ممنون میشم از راهنمائیتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار عمان بگیرید برای کشورهای اروپایی یا باید لیسانس داشته باشید یا کارفرمای اروپایی و فقط قطر عمان با دیپلم بهتون ویزای میدن که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 36. سجاد گفت:

  با سلام و خسته نباشید . ببخشید کشور عمان مشاغلی مثل نقشه برداری (g.i.s) رو جذب نمی کنه؟
  رشته های فنی مثل نجاری و کابینت سازی و لوله کشی رو چطور ؟ جذب دارند؟

  ممنون از شما و سایت خوب شما .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 37. صنعان صادقی گفت:

  سلام من راننده بیل مکانیکی هستم وبا سابقه ۱۲ سال کار در تهران ایا در عمان میتونم کار جویا شوم یا خیر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 38. ..... گفت:

  سلام من كارشناس تغذيه و رژيم درماني هستم ، با دوسال سابقه كار – احتمالش هست كه بتونم كار مناسبي پيدا كنم؟ حقوق و مزايا اطلاعي دارين؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 39. مجتبی گفت:

  سلام ناظر پایپینگ شرکت گاز هستم با 10سال سابقه کار پیشنهاد شغل در کشور امان دارید؟
  سپاس

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 40. Mohana گفت:

  وضعیت مهاجرت برای داروساز ها چطوره؟؟؟
  و اینکه چطوری اقدام کنیم واسه جاب افر چون ما که تو عمان کسی رو نداریم موسسه های مهاجرتی کمکی در این مورد میکنن؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید آزمون پرومتریک بدید سپس دنبال کار بگردین

 41. علی ق گفت:

  باسلام
  وقت بخیر
  بنده حدود ۴ سال سابقه کار در پالایشگاه نفت دارم
  به زبان انگلیسی و عربی تسلط دارم
  سنم‌۳۰ سال
  کارشناسی ارشد مهندسی فرایند نفت از دانشگاه معتبر هستم، چطور می تون مزاحم شما بشم و ازتون راهنمایی بگیرم
  با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 42. میثم گفت:

  سلام.مدرک فوق دیپلم مهندسی راه و شهرسازی دارم.و قصد سفر به عمان رو دارم به علت مشکل مالی هر کاری انجام میدم.از ایران تا رسیدن به عمان و تمام کارها انجام بشه تا مشغول به کار شدن چقدر هزینه دارد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 43. رامین گفت:

  سلام و عرض ادب ، وضعیت کار برای رشته های آزمایشگاهی با مدرک لیسانس چطوره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید در آزمون پرومتریک شرکت کنید

 44. امیر علی گفت:

  سلام بنده ۴۶ سال دارم،مهندسی دریانوردی از دانشگاه سراسری‌ دارم،فرمانده کشتی هستم و۲۵ سال سابقه دارم ،تسلط کامل به زبان عربی و انگلیسی هم دارم،آیا میتونم برای کار به عمان همراه خانواده بروم؟لطفا راهنمایی کنید سپاسگزارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 45. بیژنی گفت:

  با عرض سلام اینجانب حدودا دو سال مشغول کار در عراق بودم
  در رشته ساختمان
  چگونه میشه ویزای کار عمان رو گرفت؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 46. محمد گفت:

  سلام
  من فوق لیسانس برق قدرت دارم
  روی دستگاه های تجهیزات بندری اسکله کار کردم و حدود ۶ سال سابقه کار دارم
  برقکاری کردم
  سابقه تدریس توی دانشگاه دارم
  ۳۰ سالمه
  کشور عمان برای پورت های دریایی نیروی فنی نمیخواد!؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 47. مرتضی گفت:

  سلام
  مرتضی مبارکی فوق دیپلم کامپیوتر ، نصاب دوربین مداربسته ، عرب زبان قصد مهاجرت کاری با خانواده به عمان را دارم لطفا کمک کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 48. حسام گفت:

  با سلام براي كسي كه بخواهد در عمان رستوران يا فست فود بزند و كفيلي در عمان نداشته باشد چه راهي پيشنهاد ميكنيد ؟؟؟
  صمن اينكه در ايران سابقه ي كاريه خوبي داشته

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 49. امیر گفت:

  ازمونی که برا رشته های علوم پزشکی میگید فقط برا عمانه یا کلن اگه قبول بشیم بقیه کشور ها هم اعتبار داره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگه منظورتون رومتریک هست فقط برای عمان

 50. سدیده گفت:

  سلام
  من ارشد اموزش زبان انگلیسی دارم
  مدرسم و مسلط به زبان انگلیسی
  خواستم بپرسم عمان مدرس زبان انگلیسی نیاز داره؟ شرایطش چجوره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 51. Hamidreza usefnezhad گفت:

  دروود من حسابدار هستم میخام واسه کار برم عمان در صورت اکی بودن کفیل با من تماس بگیرید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 52. farhad گفت:

  سلام وقت بخیر
  من برنامه نویس و طراح وب هستم. و نمونه کارهای خوبی توی این 7 سال کار دارم. سوالم این بود که آیا از نظر قانونی در صورت توافق با کارفرما امکانش هست که بصورت دورکاری استخدام شد و کارت اقامت گرفت. صرفا برای اینکه بشه حساب بانکی بین المللی در عمان داشته باشیم؟؟ خواهشن راهنمایی کنید خیلی وقته دارم روش تحقیق میکنم ولی هیچ سایتی جواب درستی داده نشده.. خیلی ممنون میشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما متاسفانه در این مورد اطلاعی ندارم

 53. نگاه گفت:

  سلام
  ایا عمان در مدارس ایرانی به مدیر و مسئول امور اجرایی نیاز داره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید از طریق اینترنت سرچ کنید

 54. علی بهروزی گفت:

  با سلام. ممنون از اطلاعات خوب وبسایت شما.
  بنده ساکن شیراز هستم و تونستم یه کار توی یه شرکت عمانی پیدا کنم. کارفرما قرارداد رو برای من فرستاده و من امضا کردم و براش ارسال کردم. حالا اسنادی از من خواسته از قبیل
  1- Medical Report
  2- Passport and identification copies
  3- Experience letter
  4- Education certificates
  5- CV
  6- Reference letter if available
  *خواستم بدونم در مورد آزمایشات درمانی مورد 1 آیا مراکز خاصی هستن که آزمایشات رو انجام میدن ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .
  *منظور از آیتم 3 (Experience letter) همون سابقه بیمه خودمونه ؟ یا اینکه باید توی شرکتی که مشغول کار هستیم گواهی اشتغال بگیرم ؟
  *منظور از reference letter چیه؟ آیا ضروریه ؟
  *آیا مدارک فوق باید ترجمه رسمی عربی بشن یا انگلیسی؟ و آیا تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری رو هم میخواد یا خیر ؟

  ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو بدید قطعا پاسخ های خوب شما علاوه بر من برای دیگران هم مفید هستش.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما مرکز خاصی برای آزمایش نیست هر آزمایشکاهی میتونید برید ، برای آیتم ۳ منظور نامه سابقه کاری هست و برای آیتم ۶ حتما نیازی نیست که این نامه را بفرستید ، و ترجمه عربی یا انگلیسی فرقی ندارد،

 55. abbas گفت:

  سلام
  من جوشگار برق و آرگن هستم و 18سال سابقه کار در پتروشیمیها و پالایشگاههای بندر ماهشر..بندر عسلویه…پالایشگاه نفت ابادان را دارم و به زبان عربی مسلط هستم آیا میتوانم برای کار در شرکتهای عمان اقدام کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 56. رضاکرمانی گفت:

  درودبشما من در ضمینه اب بندی کف ساختمان و احداث استخرهای ذخیره اب فعالیت میکنم ۹سال سابقه دارم میخواستم کمکم کنیدوتا بتونم در عمان یا کشورهای حوزه خلیج فارس کار پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 57. ابوالفضل گفت:

  سلام خسته نباشید من کارم کابینت هستش میخواستم ببینم شرایط ویزای کاری برای من چقدر هزینه و زمان برهستش؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 58. Amirhossein گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  الام حدود ۲ سالی هستش ک تصمیم دارم برم‌عمان، ولی همیشه دو‌ دلم، نمیدونم چیکار باید کرد
  اگه بدونم موفقیتم حتمی هستش خیلی سریع اقدام می کنم
  راستی کار بنده آزاد هستش و تو کار ارزی هستم، صرافی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 59. نسیم گفت:

  سلام من خانم 33 ساله هستم و مجرد’ دارای مدرک کارشناسی مدیریت جهانگردی.
  برای مهاجرت کاری به قطر یا عمان شما میتونید کفیل بگیرید؟
  و اینکه آیا من میتونم با خانواده درجه یک مادرم ‘ خواهرم و … مهاجرت کنم از طریق کار؟
  زبان انگلیسی نیاز به مدرک داره؟
  چه مدرکی مدنظرشون هست تافل یا آیلتس؟
  ممنون میشم هزینه انجام پروسه رو اعلام بفرمایید.
  با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ما برای شما ویزای جستجوی کار عمان همراه با کفیل را میگیریم و مدرک زبان مهم نیست داشته باشید یا نه و فقط میتونید همسر و فرزندتونو ببرید

 60. علی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده کارمند راه آهن هستم و مدرک دیپلم دارم و مدرک فنی هم دارم خواستم بدونم امکانش هست به کشور عمان یا قطر مهاجرت کنم ؟ شرایط ومراحلی که انجام بدم چی هستن؟ چجوری کفیل پیدا کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 61. علی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده بچه اهوازم کارمند راه آهن هستم و مدرک دیپلم دارم و مدرک فنی هم دارم به زبان عربی کاملا تسلط دارم خواستم بدونم امکانش هست به کشور عمان یا قطر مهاجرت کنم ؟ شرایط ومراحلی که انجام بدم چی هستن؟ چجوری کفیل پیدا کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 62. مریم گفت:

  با سلام من پزشک عمومی هستم .میخوام در عمان کار کنم اطلاعی دارید که چه آزمونی باید بدم و چند سال سابقه ی کار میخواد.ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید آزمون پرومتریک بدین در ابتدا که به زبان انگلیسی هست و سپس کفیل بگیرید

 63. حامد گفت:

  سلام بنده دنبال کفیل هستم واسه ویزای کاری به عمان
  میشه شماره واسه تماس بزارید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ۰۲۱۹۱۰۰۳۲۳۲

 64. علی گفت:

  سلام واس کار میخواستم برم دیپلم برق دارم ولی در جوش کاری یا کارگر ساده میخوام برم راهنمایی میکنید ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 65. حمید مومنی گفت:

  من مهندس عمران، ۴۳ ساله، متاهل، دارای یک فرزند و درجه تحصیلی فوق لیسانس و حدود۱۷ سال سابقه کاری هستم. و همسرم هم مهندس عمران با شرایط مشابه هستند. هر دو با زبان انگلیسی آشنایی نسبتا خوبی داریم ( Ielts overall score : 5.5 البته در سال ۲۰۰۶ امتحان آیلتس دادم و درصورت لزوم باید تحدید کنم).
  خواستم بدونم در حال حاضر شانس کاری برای ما در کشور عمان در چه حد هست واینکه آیا از طریق شما میتونیم کفیل و کار مناسب پیدا کنیم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما شرایط عمومی ویزای جستجوی کار آلمان به شرح زیر هست:سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان شما باید سن زیر ۴۰ باشه حداقل مدرک لیسانس حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته و مدرک کارشناسی داشته و دانش زبان در سطح b1 آلمانی تا بتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و با توجه به شرایطتتون شانس دارید و میتونید با ما قرارداد ببندید

  2. حسین سعادت گفت:

   سلام، بنده عضوی از نخبگان فنی حرفه ای در رشته آرایشگرب هستم. چَور میتونم اقدام کنم

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 66. پوریا برزگر گفت:

  سلام نقاشی ساختمان با فول هنر هستم 25 سال سن دارم مجرد لطفا یه روش به جز تقاضا از کشور اونور برام صادر کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. زهرا گفت:

    سلام من ۳۳دارم متاهلم ودوفرزند دارم مدرک تحصیلی من دیپلم عکاسی هست ولی حدود ده سال هست که آرایشگری میکنم و مدرک فنی حرفه ای آرایشگری دارم همسرم دیپلم تاتر و سینما هست و مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر داره و از لحاظ نرم افزار قوی هست . چند سالم هست که به عنوان امدادگر حیوانات فعالیت میکنه . خواستم بدونم برای گرفتن اقامت عمان میتونیم اقدام کنیم ؟

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 67. صفورا فلاحتی گفت:

  سلام من لیسانس حسابداریم 8 سال توی همین رشته توی کارخونه های بزرگمشغول به کارم خواستم ببینم میشه ما هم واسه ویزلی کار عمان اقدام کنیم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 68. صفورا فلاحتی گفت:

  سلام من لیسانس حسابداریم و8 سال سابقه مرتبط با رشته ام در کارخونه های بزرگ رو دارم امکان داره شرایط مارو بپذیره.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 69. Milad گفت:

  سلام عرض ادب من۲۳سالمه تازه خدمتموتموم کردم ومدرک فوق دیپلم الکتروتینک برق صنعتی دارم کارم اسپلیته وخیلی کارای دیگهم بلدم تاسیسات لوله کشی برق و… میخواستم برای کاربه عمان بیام پاسپورتم دارم ایاامکانش هس شرایط چطوریه؟ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 70. حسین سرابی گفت:

  سلام و عرض ادب بنده سرآشپز بین المللی هستم با مدارک مرتبط با آشپزی و هتلداری، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر کارفرما از هلند ندارید به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 71. رامین گفت:

  سلام میخواستم بدونم کار رانندگی بوردیزل و جلوبندی سازی ماشین یا کارهای ساده چگونه است

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 72. باران گفت:

  سلام من خانم ۴۷ سال ارشد مشاوره داری سابقه کار در کشور عمان متونم مشغول بشم چطور

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 73. محسن گفت:

  سلام برای ویزای کار عمان میخواستم ببینم زبان انگلیسی رو تا چه سطح باید بلد باشیم؟ یا مدرک زبان لازم هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خیر نیاز نیست مدرک زبان داشته باشید

 74. شهاب گفت:

  با سلام و وقت بخیرا،لطفا بفرمایید که من با مدرک کاردانی فوریت های پزشکی میتونم در کشور عمان ویزای کار بگیرم؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 75. شهاب یوسفی گفت:

  سلام،من کارشناسی فوریت های پزشکی دارم میتونم ویزای کار درکشور عمان بگیرم؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 76. رحمت ابراهیم پور گفت:

  بدینوسیله اینجانب دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و لیسانس مدیریت و حقوق آمادگی مهاجرت خود را جهت انجام کار در کشور عمان اعلام میدارم در صورت اقتضا با آدرس ایمیل ذیل پیام ارسال کنید با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 77. MA گفت:

  سلام وقت بخیر. من 28ساله و فارغ التحصیل ارشد زبان با معدل بالای 19هستم از دانشگاه سطح1 دولتی. مقاله و کنفرانس داخلی و خارجی هم دارم + 3سال سابقه ویراستاری حرفه ای. پاسپورت هم گرفتم. برای عمان یا کشوری که بشه راحت و “سریع” ویزای کاری (برای تدریس یا گردشگری یا مشابه اینها) گرفت میخاستم اقدام کنم. لطفا راهنمایی کنید. سپاس

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 78. یاس گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من لیسانس علوم ازمایشگاهی با ۳/۵سابقه کاری هستم.۲۶سالم هست.به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم و عربی هم تا حدودی.
  خواستم بدونم شرایط کاری برای رشته من چطوره؟هزینه کفیل گرفتن از طریق شما چقدر هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 79. احسان باغنده گفت:

  سلام من با داشتن ۳۴سال سن میخوام برای کار به عمان برم از چه طریقی میتونم در کشور عمان مشغول به کار شوم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 80. الناز گفت:

  سلام‌.بنده ۳۰ سال سن دارم‌.و متاهل هستم.لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.و ۱۳ ساله سالن آرایشگاه دارم.ومدرک فنی حرفه ایی دارم.چطور میتونم اقدام به کار در عمان کنم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 81. حامد گفت:

  سلام.بنده ماساژور هستم و مدرک بین المللی فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران رو دارم.که معتبر ترین مدرک در زمینه ماساژ میباشد چون فقط با این مدرکه که میتونی کلینیک ماساژ راه اندازی کنی.
  واسه مهاجرت کاری ارزان قیمت شما چه پیشنهادی دارین.
  با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 82. محسن گفت:

  باسلام وعرض ادب.
  کارشناسی ارشد برق هستم با ۷ سال سابق کاردر ذوب آهن و فازهای پالایشگاهی ۲۱-۲۰،۱۹ و فاز ۱۳ کنگان.
  شرایط برای بنده چه طور هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 83. سیداسماعیل صادقیان گفت:

  سلام من فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه دولتی صنعتی اصفهان دارم 42سالمه آیا برای من در کشورعمان تدریس در دانشگاه یا مدرسه یا کارهای مرتبط وجودداره؟
  بین دو زبان عربی وانگلیسی کدوم بیشتربه دردم میخوره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 84. آرش گفت:

  خیلی ممنون🙏🙏

 85. علیرضا گفت:

  سلام من نجات غریق و مربی شنا هستم و متقاضی کار در کشور عمان یا قطر می‌باشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 86. سحر گفت:

  ممنون از اطلاعات کاملی که دادید

 87. MLar گفت:

  دروود
  34 سالمه متاهل . دو فرزند دارم .فوق دیپلم عمران .وارد به کارای ساختمان از جمله کاشی کاری ونمای سنگ واجر وچوب . عضو اتحادیه استاد کاران شیراز

  5 سال فست فود داشتم با پروانه کسب واشپزی فست فود هم بلدم

  واسه اقامت عمان راهی وجود داره با این کارایی که وارد هستم
  با سپاس از شما

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 88. حمزه عباسی گفت:

  با درود_عباسی هستم مسلط بر زبان عربی وانگلیسی با سابقه ۱۸سال در پروژه نفت وگاز لطفا لنگ کفیل هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 89. ali گفت:

  اسلام مسلط به انگلیسی و عربی جهت آموزگار انگلیسی برای قطر یا عمان لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 90. بهنام گفت:

  ارادت وقت عالي بخيردرواقع بنده هركاري كه باش يني ازكارگري و..فقدخواهشاراهنمايي كنيدكه چطورميتونم برم بخدا من كسي روندارم الان هم 24 سالم چن سال ديه هم سنم بره بالاتركه ديگ فايده اي نداره ووخواهشاكمك وراهنماييم كنيدقبلاازعنايت كه ميفرماييدپاسخ ميديدن كمال تشكردارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 91. Akbar hosini گفت:

  سلام راننده سنگین بیل مکانیکی ولودر با گواهینامه دارم لطفا راهنمایی کنیدممنوم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 92. مهندس رضارسولي گفت:

  باعرض سلام من مهندس نقشه كشي معماري با تجربه و رزومه اجرايي خوبي ميباشم و نيازمند معرف جهت كار در عمان يا كشورهاي همسايه هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 93. مهدی اکبری باصری گفت:

  سلام خدمت همه ی دوستان .امیدوارم خوب و خوش و خرم باشید من میخوام ویزای کاری عمان بگیرم ۲۰ سالمه و تا چند وقت دیگه هم عربی رو کاملا یاد میگیرم.کارت پایان خدمت هم دارم. تجربه کاری دارم ۱سال سفره خانه داشتم و تو این کار ماهرم رشته تحصیلیم گرافیک کامپیوتره و در این موردم واردم هم گرافیک بصورت جداگانه هم مبانی و هم کامپیوتر. مقداری هم برقکاری ساختمان بلدم در کل من در جریان نیستم به چه شکله ویزا گرفتن میشه لطف کنید بهم کمک کنید؟ خیلی ممنون.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *