ویزای کاری

ویزای کار عمان

ویزای کار عمان

ویزای کار عمان در سه سال گذشته و مخصوصا از سال 2019 به بعد به شدت مورد توجه ایرانیان بوده است و بسیاری از افراد برای اخذ آن اقدام می کنند. با توجه به سختی های اخذ ویزاهای کاری از کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا و نیوزلند و غیره بسیاری از هموطنان با این تصور که ویزای کار عمان به سادگی صادر می شود دست به اقدام برای اخذ این ویزا می کنند.

این مقاله توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده است. عمان که به آن سوئیس آسیا نیز می گویند در حوزه خلیج فارس واقع شده و از نظر جغرافیایی بعد از عربستان بزرگترین کشور در حوزه خلیج فارس محسوب میشود، همچنین ویزای کار عمان مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد.

 • ویزای عمان چند وقته صادر میشود؟
 • کابینت سازی در عمان چقدر درآمد دارد؟
 • درامد ماساژور در عمان چقدر است؟
 • آیا ویزای کار عمان تضمینی به صورت تضمینی صادر می گردد؟
 • هزینه سفر به عمان برای کار چقدر است؟
 • شرایط ویزای کاری عمان برای ایرانیان چیست؟
 • حقوق برنامه نویس در عمان چقدر است؟
 • چه رشته هایی شانس بیشتری برای کاریابی دارند؟
 • آیا کشور عمان اقامت و پاسپورت میدهد؟
 • شرایط کار در عمان 2024 به چه صورتی است؟

ویزای کار عمان تضمینی

برای اخذ ویزای کار عمان تضمینی باید با یک متخصص و یک مشاور با تجربه در حوزه اخذ ویزای کار عمان مشورت نمایید. مشاوره و بررسی پرونده مهاجرتی شما کمک می کند تا به یک مسیر امن و با درصد موفقیت بالا جهت مهاجرت و اخذ ویزای کار عمان تضمینی برسید. ویزای کار عکان به دارنده آن اجازه می دهد تا چند سال برای کار در عمان به صورت قانونی اقامت داشته باشید که این امر منجر به اخذ اقامت دائم می شود.

وضعیت کار و زندگی در عمان 2024

قبل از هر چیزی بایستی یکسری اطلاعات در خصوص شرایط کار و زندگی در کشور عمان داشته باشیم. همان طوری که می دانید عمان یکی از کشورهای عربی واقع در حوزه خلیج فارس بوده و جزء همسایگان آبی ایران محسوب می شود. کشوری که همانند دیگر کشورهای عربی خلیج فارس دارای یک اقتصاد باثبات و رو به رشدی است. طبق قانون ساعت کاری در عمان حدود 45 ساعت در هفته می باشد. کار فرمایان نیز موظف به بیمه کارگران و پرداخت حقوق، مزایا و پاداش طبق قانون کار هستند.

همان طوری که در نمودار زیر نیز مشاهده می شود، طبق آخرین آمار موجود نرخ بیکاری عمان در حدود 3.1% می باشد:

توزیع نرخ بیکاری در کشور عمان

در این کشور عربی درآمدها بر طبق نرخ مالیاتی 5 تا 9% اعمال می شود. متوسط درآمد خالص ماهیانه هر کارگر در حدود $2097 (دلار) می باشد. این در حالی است که متوسط هزینه ماهیانه هر فرد در عمان حدود $1251 (دلار) می باشد:

مقایسه دخل و خرج و پس انداز در عمان

بنابراین یک کارگر خارجی در عمان از یک سطح درآمدی خوب و پایداری برخوردار می شود. بطوریکه می تواند علاوه بر تامین مخارج ماهیانه خود همچنین بخشی از درآمدش را نیز پس انداز کند.

شرایط اخذ ویزای کار عمان در 2024

از سال 2019 ویزای کار عمان مورد تقاضای بسیاری از افراد بوده است. بسیاری از هموطنان بخاطر حقوق و دستمزدهای بالا و سهولت اخذ ویزای کار عمان به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار شده اند. در ادامه مراحل، شرایط و راه های اخذ ویزای کار کشور عمان در سال 2024 را بررسی می کنیم.

مهاجرت از طریق ویزای کار عمان زمانی بر سر زبان ها افتاد که این کشور مسیر پیشرفت خود را ترسیم و از سال 2002 بصورت جدی و برنامه ریزی شده شروع به ساخت پروژه های نفتی، پتروشیمی و صنعتی کرد. این کشور در زمینه کارهای عمرانی و خدماتی از جمله جذب توریست بسیار قدرتمند عمل کرده در این رشته ها نیازمند نیرو میباشد.

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

برخی از مشاغل مورد نیاز عمان در سال 2024 عبارتند از:

 1. رشته های فنی مهندسی مانند عمران و نقشه کشی
 2. تاسیسات
 3. برق و الکترونیک
 4. نقاشی ساختمان
 5. آی تی و کامپیوتر
 6. رشته های نظام سلامت مانند: پزشکی و پرستاری و دندانپزشکی و اورژانس
 7. حسابدرای و فروشندگی و صندوق داری

عمان دو نوع ویزا را جهت استخدام افراد مورد نیاز در سیستم پذیرش خود تعریف کرده است.

 • ویزای استخدام قراردادی
 • ویزای استخدام

 

شرایط استخدام در عمان

در این نوع ویزا، فرد باید از طریق یک حامی که دارای ملیت عمان باشد یک درخواست استخدام داشته باشد. به عبارتی دعوتنامه کاری یا همان جاب آفر داشته باشد. اعتبار این نوع ویزا برای استفاده 2 ماه از تاریخ صدور آن میباشد. همچنین اعتبار آن جهت اقامت در محل یک ماه از تاریخ ورود فرد به کشور عمان است. لازم به ذکر است که مهلت تمدید این ویزا نیز یک ماه است که اعتبار آن برای یک ورود میباشد. هزینه این نوع ویزا 20 ریال عمان میباشد و برای جریمه تمدید اعتبار آن فرد باید هزینه ای معادل 10 ریال برای هرماه به دولت عمان بپردازد.

شرایط استخدام در عمان قابل مقایسه با شرایط ورود به بازار کار در آلمان نیست و با توجه به قوانین موجود در این کشور، ایرانی های زیادی می توانند این کشور را به عنوان مقصد زندگی خود انتخاب کنند در حالی که تنها دشواری این مسیر می تواند یادگیری زبان آلمانی باشد که مرحله ای غیرممکن نیست. افرادی که به دنبال مسیر مهاجرت کاری هستند، می توانند کار در کانادا را نیز تجربه کنند اما مسیر رسیدن به اقامت از این طریق بسیار سخت تر است.

مدارک مورد نیاز جهت استخدام قراردادی عمان

فرم درخواست الکترونیکی نیروی کار، باید توسط حامی تکمیل شده و با مهر به تائید حامی برسد. این فرم باید به دو زبان عربی و انگلیسی باشد. مدارک زیر باید به این فرم ضمیمه شود:

 • دو عدد عکس در ابعاد 4*6
 • کپی پاسپورت متقاضی (اعتبار این پاسپرت باید کمتر از شش ماه نباشد)
 • از نمونه امضای امضا کنندگان که وزارت تجارت و صنعت آن را صادر نموده باید یک کپی تهیه شود.
 • از گواهی معتبر عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع عمان و همچنین از ثبت نام تجاری معتبر باید یک کپی تهیه گردد.
 • اگر درخواست از طرف فردی دیگر باشد که در مجموعه شرکا نیست، این نماینده باید فردی با ملیت عمانی بوده و مجوز کتبی درخواست حامی که اداره گذرنامه و مسکن صادر کرده را اخذ کرده باشد.

ویزای استخدام کشور عمان

این ویزا نیز همانند ویزای استخدام قراردادی باید از طرف یک حامی که ملیت عمانی دارد اعلام نیاز و درخواست گردد. این حامی با مسئولیت خودش فردی از اتباع خارجه را جهت استخدام در شغلی به عمان دعوت میکند. سن فرد دعوت شده نباید کمتر از 21 سال تمام باشد. اعتبار ویزای استخدام از زمان صدور به مدت 3 ماه میباشد. این نوع ویزا نیز قابل تمدید بوده و قابلیت ورود چندگانه دارد.

البته ذکر این نکته لازم میباشد که در چند سال اخیر با توجه به گشایش صدور ویزا در اروپا برای ایرانیان آن هم ویزای کار مانند کشورهای معتبری مثل آلمان و اتریش کمتر کسی به سمت ویزای کار کشورهای عربی رفته است و بزرگترین دلیل این بوده که کشورهای عربی در انتها به متقاضی اقامت دائم نمی دهند، برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله اقامت عمان را مورد مطالعه قرار دهید. در شرایط کنونی می توان دریافت ویزای کار آلمان را بسیار مناسب تر دانست که آینده اقامتی بهتری را نیز فراهم می کند.

شرایط اخذ ویزای استخدام جهت کار در عمان

شرایط اخذ ویزای استخدام جهت کار در عمان

در زیر قسمتی از شرایط لازم ذکر می شود:

 • فردی که خود را به عنوان حامی مالی معرفی می کند باید یک فردی با ملیت کشور عمان بوده که ظرفیت قانونی و کامل را دارا باشد. از طرفی دیگر باید مسئولیت صحت اطلاعاتی که در فرم درخواستی خود به سفارت ارائه کرده را تماما بر عهده بگیرد.
 • سن فردی که قرار است به عمان مهاجرت کند نباید کمتر از 21 و بیشتر از 60 سال باشد.
 • جنسیت فرد مورد تقاضا باید منطبق با جنسیت ذکر شده در مجوزی که اداره کل امور کارگری عمان صادر کرده است باشد.
 • مشخصات شغلی که در مجوز کار ذکر شده باید همان شغلی باشد که ویزا برای آن صادر شده است.

مدارک لازم جهت کار در عمان

در مرحله اول حامی، فرم الکترونیکی درخواست استخدام را باید تکمیل کند. بعد از مهر و تائید از طرف حامی مالی، آن را به دو زبان عربی و انگلیسی به رشته تحریر در می‌ آورد و مدارک زیر را به آن ضمیمه کرده و به اداره کل امور کارگری ارسال می کند:

 • دو قطعه عکس 4*6
 • اگر اعتبار گذر نامه فرد کمتر از 6 ماه باشد باید یک کپی از گذرنامه وی به مدارک ضمیمه گردد.
 • یک نسخه از مجوزی که توسط وزارت نیروی عمان برای آن کار صادر گردیده باید منضم به فرم درخواست گردد.
 • اگر درخواست بوسیله فردی بجز حامی ارائه گردد، این نماینده باید تبعه عمان بوده و مجوزی کتبی از اداره گذرنامه و اقامت برای درخواست کننده را در دست داشته باشد.
 • کشور عمان برای ورود اتباع برخی کشورها، اخذ یک گواهی پزشکی در خارج از کشور قانونی از وزارت بهداشت عمان را شرط کرده تا از سلامت جسمی آنان اطمینان حاصل کند.

کابینت سازی در عمان

کابینت سازی در عمان یکی از مشاغل و حرفه های مورد نیاز در عمان است. در سال های اخیر به دلیل نبود افراد متخصص و تنوع در سلایق و علایق کابینت و معماری های مختلف در منازل در عمان نیاز به افراد خلاق و ماهر و تخصص در زمینه کابینت سازی حس شده است. لذا به دلایل مذکور کابینت سازی در عمان یکی از مشاغل و مهارت هایی که در حال حاضر مورد توجه قرار گرفته است و اشخاص می توانند در صورت داشتن این مهارت با تدوین یک رزومه عالی برای دریافت پیشنهادات شغلی از سوی کارفرمایان عمانی اقدام کنند.

با توجه به نزدیکی عمان و صدور بهتر ویزا برای ایرانیان برخی این کشور را برای زندگی انتخاب کرده اند. ویزای کار عمان در چند سال اخیر، در بین کشورهای آسیایی و گاه اروپائی توجه مخاطبان زیادی را که قصد مهاجرت به عمان دارند به خود جلب کرده است.

قیمت ویزای کار عمان

اخذ ویزای کار عمان برای مهاجران دارای شرایطی است که پرداخت هزینه لازم براساس نوع ویزا نیز از الزامات محسوب می شود. هزینه های جدید اجازه کار برای درجه اول  301 OMR(ریال عمان) برای یک دوره 2 ساله خواهد بود. در حالی که طبقه دوم (موقعیت های تخصصی و فنی)، هزینه ویزای کار به251OMR (ریال) کاهش یافته است. برای دسته سوم (مشاغل غیر ماهر)، هزینه ویزای کار به 210OMR (ریال) کاهش یافته است.

معرفی ویزای کار موقت عمان

بنا به درخواست کارفرمایان و افراد خارجی که برای کار موقت به عمان می آید، این ویزای موقت اعطا می شود. البته اگر فرد خارجی توسط یک سازمان دولتی دعوت شود، مجوز کار از وزارت نیروی انسانی لازم خواهد داشت. دو نکته در رابطه با ویزای موقت عمان قابل توجه است:

 • اعتبار ویزا از تاریخ مهر شدن بر روی پاسپورت برای مدتی که در مجوز مشخص شده است، 4 ماه، 6 ماه یا 9 ماه است.
 • ویزای چند بار ورود

برای این که این ویزا را بتوان به دست آورد، دو شرط وجود دارد:

 • فردی که برای وی ویزا درخواست می کند، نباید کمتر از 21 سال سن داشته باشد.
 • اگر کارفرما یک سازمان دولتی باشد، آنها باید مجوز کار برای ورود کارگران خارجی برای مدت محدود داشته باشند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای موقت کار عمان

برای به دست آوردن ویزای موقت کار عمان، باید مدارک زیر را در اختیار داشت:

 • دو قطعه عکس (6*4) سانتی متر
 • کپی پاسپورت خارجی با حداقل 6 ماه اعتبار
 • مجوز کار وزارت نیروی انسانی و کپی آن برای هر درخواست فردی
 • اصل و کپی گواهی پزشکی برای اتباع کشورهای خاص: هند، پاکستان، فیلیپین، بنگلادش، اندونزی، سریلانکا، مصر، سودان، اتیوپی، سوریه و نپال. این گواهی باید توسط وزارت بهداشت تایید شود
 • رونوشت تاییدیه سازمان مربوطه برای مشاغل معین: معلمی، مذهبی، رسانه ای، پزشکی و غیره
 • در مواردی که فرد خارجی در عمان کار می کرد و هنوز دو سال از آخرین خروج خود را سپری نکرده است، نامه آزادسازی کارفرمای قبلی و تایید اداره کل گذرنامه و اقامت الزامی است
 • 20 ریال عمانی

منبع: rop.gov

در صورتی که تمایل به اخذ اطلاعات در این خصوص دارید پیشنهاد می کنیم با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

سوالات مکرر درباب شرایط ویزای کار عمان

در سال های اخیر اقتصاد عمان به رشد خوبی رسیده و ارزش پولی این کشور چند برابر شده است. و به همین دلیل تقاضا برای کار در عمان نیز زیاد شده است. و در پی آن نیز سوالات متعددی دراینباره نیز مطرح است:

 • متوسط درآمد خالص ماهیانه در عمان چقدر است؟ متوسط درآمد خالص ماهیانه هر کارگر در این کشور عربی در حدود $ 2097 (دلار) می باشد.
 • نرخ بیکاری در کشور عمان چقدر است؟ طبق آخرین آمار در این رابطه نرخ بیکاری عمان در حدود 3.1% می باشد.
 • شرط اصلی بمنظور درخواست ویزای کاری عمان 2024 چیست؟ داشتن پیشنهاد کاری از کفیل (کارفرمای عمانی) اصلی ترین شرط درخواست این ویزای عمان محسوب می شود.
 • ویزای کاری عمان چند سال اعتبار دارد؟ این ویزا یک ویزای ورود با اعتبار 2 ماهه است.
 • هزینه درخواست ویزای کاری عمان چقدر است؟ ردر حدود 10 ریال عمانی
 • محدودیت سنی برای مهاجرت کاری به عمان چیست؟ سن متقاضیان بایستی بین 21 الی 60 سال باشد.
4.7/5 - (149 امتیاز)

386 دیدگاه برای “ویزای کار عمان

 1. حسن رضایی گفت:

  درود و ارادت
  من تکنسین برق تاور کرین هستم با بیش از 10 سال سابقه
  آیا شرکت ساختمانی معتبر سراغ دارید که بنده برای ویزای کار مکاتبه کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   با سلام
   در حال حاضر خدماتی برای کاریابی در عمان نداریم.
   با این حال با توجه به تخصصی که در اختیار دارید، می تونید در این زمینه به موفقیت برسید

 2. سهیل گفت:

  سلام و درود خسته نباشید من اپراتور تجهیزات بندری هستم در امر تخلیه و بارگیری کانتینر از کشتی با 16 سال سابقه این تخصص من کمی کارش پیچیده هستش امکان پذیر در اسکله عمان هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله این امکان برای شما هم وجود داره

  2. اردشیر دوستی گفت:

   باسلام پزشک متخصص جراحی عمومی هستم از کرمانشاه.۵۶سال سن دارم.متقاصی کاردرعمان هستم.البته الان پولی ندارم.بعدازکار در عمان هرچه بخواین می‌پردازم.راهنمایی کنید.ممنونم

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    شما باید یک آزمون معادلسازی مدرک در این کشور رو پشت سر بگذارید. بعد از اون در صورتی که نمره قبولی رو به دست بیارید، می تونید به عنوانپزشک، توی این کشور کار کنید

 3. ثریا گفت:

  سلام وقت بخیر من عکاس و تصویربردار هستم همچنین مدرک مربی گری تکواندو متولد ایران هستم ولی تبعه افغانستان هستم
  البته من هنوز نتونستم پاسپورت بگیرم
  قبل از درخواست ویزای کار باید اقدام به گرفتن پاسپورت کنم؟؟ چون روند پاسپورت گرفتن برای من خیلی مشکله میخواستم بدونم کدوم رو باید اول پیش ببرم؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما حتما به پاسپورت نیاز دارید. بدون پاسپورت امکان مسافرت به هیچ کشوری رو نخواهید داشت

 4. Yasaman گفت:

  سلام، وقتتون بخیر
  دکتری فیزیک هستم آیا امکان کار در عمان هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در این زمینه باید سایت های کاریابی در عمان رو مورد بررسی قرار بدید.
   با این حال انتظار داشته باشید که زمینه شغلی شما کمتر فرصت شغلی خواهد داشت. این نکته که شما دکتری دارید (حداقل حقوق بیشتر) استخدام شما سخت تر میشه

 5. نیلوفر گفت:

  سلام وقت بخیر من ۲۸سالمه و کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی دارم و تو رشته های نجات غریق درجه ۲ و امادگی جسمانی و ایروبیک درجه ۳ دارم همسرم ۴۲ سالشه و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی داره و دبیره
  امکان مهاجرت برای ما وجود داره ؟
  و اینکه برای کار در عمان نیاز به مدرک ایتلس هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر نیازی به مدرک زبان نیست.
   شما باید یک کفیل پیدا کنید که از طرق ایشون بتونید مدتی در عمان دنبال کار بگردید
   البته می تونید از طریق موسسات کاریابی هم دنبال کار بگردید. بلافاصله تفر اول که کار رو پیدا کرد، دو نفری می تونید به عمان برید و از این طریق فرد دوم هم دنبال کار بگریده

 6. محمدرضا زارع گفت:

  سلام، ممنون بخاطر سایت خوبتون و اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میذارید. توی خبرها شنیدم که ویزای کاری عمان تکمیل شده، این خبر درسته؟ من یه دوست عمانی دارم، اگه الآن بخواد کفیل من بشه میتونم ویزای کاری بگیرم یا باید صبر کنم تا صدور ویزای کاری دوباره باز بشه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ممنون از حسن توجه شما
   خیر این خبر درست نیست.
   شما هنوز می تونید برای ویزای کاری این کشور اقدام کنید و مشکلی برای شما پیش نمیاد.

 7. محمد ضیایی نیا گفت:

  سلام من تعمیرات ماشین خارجی کار میکنم و یه تعمیرگاه شخصی دارم آیا امکان داره به صورت توریستی ویزا بگیرم برم اونجا حضوری دنبال کفیل بگردم و بعد مشغول کار بشم مثلا با یه تعمیرگاه خودرو هماهنگ بشم و رتبراش کار کنم، این کار شدنیه؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله با همون ویزای توریستی هم می تونید دنبال کار بگردید

 8. حسین گفت:

  سلام،یکی ازآشنایان مدت ۱۰ساله درعمان اقامت داره و توکارساخت وسازاست،آیامیتواندبرای من ویزای کار تهیه کنه ،باتشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایشون می تونن برای شما دعوتنامه رسمی ارسال کنند و شما به عنوان نیروی کار به این کشور مهاجرت کنید

 9. علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر. یکی از فامیلهای بنده در عمان یه شرکت زده و میخواد منو استخدام کنه. بهترین و راحتترین راه چیه تا اقامت من رو درست کنه؟ جوری که منم خیالم راحت باشه که اقامتم به پایان نمیرسه و مشکلی بوجود نمیاد و بعدا میتونم تمدید کنم؟ به من میگه همینجوری بدون ویزا برم عمان و اونجا اقدام میکنه به اقامت کاری و چندروز بعد اقامتم اوکی میشه که حتا میتونم حساب بانکی باز کنم و سیمکارت عمانتل بخرم. اقامت چندماهه یا چندساله باید بگیره برام؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ویزای توریستی می تونید دریافت کنید و وارد بشید و قرارداد امضا کنید.
   اقامت کاری یک ساله هست و شما می تونید با داشتن پیشنهاد کاری، اون رو تمدید کنید

  2. خداجو گفت:

   درود خسته نباشید ممنون از حسن همکاری و اطاع رسانی شما.
   شغل من نجار کابینت سازی کمد ویترین پارتیشن و پارکت هستم حدود ۲۰ سال سابقه کار دارم و مدارک بین الملی فنی حرفه ای کابینت سازی درجه یک و درجه دو و مدرک فنی درودگری کار با چوب درجه دو حدود ۱۵ سال پیش مدرک فنی گرفتم.
   میخواستم بدونم در ارتباط با کار خودم چطور کارفرما عمانی پیدا کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام و ممنون از حسن توجه شما
    مقاله موسسات کاریابی در عمان رو مطالعه کنید که در اون ذکر شده کدوم سایت ها می تونن به شما کمک کنن که کارفرما پیدا کنید

  3. رسول خلاقی گفت:

   باسلام برای رفتن ب عمان جهت کارجوشکاری چیکارکنم وکجااقدام کنم

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    شما باید خودتون رو به عمان برسونید و جستجوی کار کنید.
    یا از طریق سایت های کاریابی دنبال کار باشید که بتونید با پیشنهاد کاری مهاجرت کنید

 10. طارق رسولی گفت:

  سلام عرض عدب احترام تشکر از شما از اینکه وقتونرا برای ما میدهید من ۱۲ سال سابقه ترشکاری دارم بعد عتباع افغانستان استم میشه ویزای کاری عمان بیگرم ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله این امکان برای شما وجود داره. اگر مستقیم کار پیدا کنید شرایط بهتری دارید وگرنه باید کفیل بگیرید و مهاجرت کنید به این کشور

 11. حسن عادل گفت:

  سلام و ادب
  لیسانس مهندسی الکترونیک هستم. 20 سال سابقه کار مدیر خدمات پس از فروش لوازم خانگی دارم دوره های مختلف لوازم خانگی و کولر گازی دیدم تو شرکتهای بزرگ سامسونگ پاناسونیک و….. مدرک فنی و حرفه ای برق ساختمون دارم . 50 ساله متاهل و دارای یک فرزند هستم.
  بنظرتون ارزش داره برای اقدام کار در عمان یا اصلا به این تخصص نیازی هست؟
  ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   از نظر کاری بله نیاز هست به این حرفه اما شرایط سنی شما یک مقدار ممکن هست کار رو براتون سخت تر کنه.
   از سایت های کاریابی در عمان استفاده کنید برای پیدا کردن یک فرصت شغلی

 12. سیاوش نوروزی گفت:

  با سلام
  آیا امکان کار در دانشگاهها و موسسات دانشگاهی به عنوان استاد دانشگاه در عمان وجود دارد؟ من دکتری در رشته شیمی دارم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   باید مدارکتون رو برای دانشگ های این کشور ارائه کنید و اجازه بدید که اون ها بررسی کنند پرونده شما رو

 13. حسن زاده گفت:

  سلام
  ببخشید شرکت ما توی ایران بیش از یک ساله که تعطیل شده ؛ در مورد نامه و گواهی اشتغال به کار میخواستم بدونم حتماً باید تا لحظه سفارت مشغول به کار باشیم ؟ کلاً متن نامه چطور باشه ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر نیازی نیست که تا لحظه آخر مشغول به کار بوده باشید ولی باید سابقه کاری رو ارائه بدید

 14. راضیه رحیمی گفت:

  سلام چطور میتونم در عمان کفیل بگیرم
  و هر هزینه به چه صورت هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در رابطه با هزینه این مورد بسته به خود کفیل داره و نمی شه با قاطعیت در این رابطه صحبت کرد.
   در رابطه با یافتن کفیل باید در نت جستجو کنید تا بتونید یک فرد معتبر رو پیدا کنید.

 15. Mh گفت:

  سلام. وقت بخیر. من دانشجوی کارشناسی ارشد عکاسی هستم. و رزومه بسیار خوبی هم در مسابقات بین المللی دارم. به نظر شما آیا می توانم به صورت پروژه ای ترجیحا و یا دائمی در عمان کار پیدا کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله این امکان برای شما هم وجود داره و می توانید برای کار در عمان اقدام کنید

 16. حسین گفت:

  سلام من مدت 20ساله خشک شویی دارم آیا میتوانم درمان کارکنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما اگر توانمندی مالیش رو داشته باشید می تونید کسب و کارتون رو در عمان راه اندازی کنید و هم می تونید به عنوان نیروی کار با در اختیار داشتن یک پیشنهاد کاری یا این که گرفتن کفیل وارد عمان بشید

 17. mohammad گفت:

  با سلام بنده فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت تهران می باشم.دو سال سابقه کار دارم که یک سالش رو بیمه بودم.
  پیشنهاد شما اپلای تحصیلی برای عمان هست یا ویزای کار؟

  پیشاپیش متشکرم از پاسخگوییتون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   تحصیل در عمان اعتبار خاصی نداره. به این صورت که شما باید هزینه بالای پرداخت کنید ولی سرانجامش این هست که مدرکتون چندان معتبر نیست.
   بهترهست برای کار اقدام کنید

 18. ياشا گفت:

  با سلام

  ٣٢ ساله
  مربي رسمي فدراسيون ها ي : بدنسازي ،فيتنس، واليبال، دوميداني، جانبازان و معلولين، نجات غريق

  قهرمان كشور در رشته دووميداني
  رييس هيات بدنسازي و پرورش اندام

  سابقه كار در ليگ هاي كشور و استان در رشته هاي واليبال و فوتبال بعنوان مربي بدنساز

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید در عمان یک کفیل پیدا کنید که مجوز حضور شما در این کشور رو صادر کنه. بعد از اون می تونید وارد عمان بشید و دنبال کار بگردید.
   یا این که از طریق سایت های کاریابی که توی این کشور هست اقدام کنید

 19. قاسم چلاسی گفت:

  سلام من مدرک کاردانی زیست گیاهی دارم برای کاردرعمان درخدمتم میتونید راهنماییم کنید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   مدرک تحصیلیتون یک مقدار پایین هست، با این حال می تونید کفیل پیدا کنید و از طریق ایشون وارد عمان بشید و دنبال کار بگردید

 20. وحید گفت:

  سلام امکان صدور ویزا برای صافکارونقاشی خودرو هست یا نه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما می تونید کفیل پیدا کنید و از این طریق اقدام کنید

 21. مرجان گفت:

  وقت بخیر، وقتی از طریق شرکتی از عمان درخواست کار داریم، باز هم به کفیل نیاز هست یا خود شرکت کارهای کفیل رو انجام میدن؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر نیازی نیست

 22. نجمه گفت:

  سلام
  زنی 40ساله هستم .2مدرک خیاطی دارم نازک دوزی ولباس مجلسی . مدرک کامپیوتر رایانه کار درجه 1 و2 .کد بازراریابی شرکت فوراور آمریکا رو دارم که در عمان هم نمایندگی دارد .مطلقه . یک دختر 14 ساله دارم که حضانت با خودم است آیا شرایط گرفتن ویزای کار در عمان را دارم که بتوانم با فرزندم بروم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید ابتدا یک کفیل در عمان پیدا کنید بعد تشریف ببرید عمان دنبال کار بگردید و در صورتی که در این زمینه موفق بودید ویزای کار دریافت کنید

 23. بهمن شریفی گفت:

  سلام من گواهینامه پایه یک رانندگی دارم و ۴ سال هم سابقه بیمه رانندگان دارم، میتونم ویزای کار عمان بگیرم و چقدر حقوق میدن ب راننده تریلی؟
  و اینکه میخام بدونم شرایط سکونت چجوریه خودشون خونه میدن یا اینکه باید خونه اجاره کنیم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید کفیل پیدا کنید برای این که مجوز اولیه مهاجرت به عمان رو به دست بیارید و دنبال کار بگردید
   زمانی که کار پیدا کردید می تونید ویزای کاری عمان رو به دست بیارید.
   میزان درآمد هم به عوامل مختلفی بستگی داره ولی عموما محل اقامت به عهده خودتون هست

   1. سیامک گفت:

    سلام دیشب صاب کارعمانی ماتماس گرفته ومدارک خواسته ازماقراره ویزای کاربگیره بریم عمان این ویزای کارچندروزه میدن

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     معمولا زمانی که به سفارت تحویل می دید مدارک رو، بین 10 تا 30 روز بعد ویزای شما صادر میشه

 24. علیرضا گفت:

  سلام . آیا به عنوان ماساژ میشه در عمان کار و زندگی کرد و اینکه حقوقش چطوره ممنون میشم توضیح بدین

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   درصورتی که بتونید کفیل پیدا کنید، بله می تونید از این طریق اقدام داشته باشید

 25. Amirhossein گفت:

  سلام خسته نباشید،
  بنده شش سال سابقه کار کافه رستوران دارم
  برای رفتن به عمان این صنف شغل مناسب هست؟
  و اینکه کفیل از کجا باید پیدا کرد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله میشه در این حوزه هم فعالیت کرد در عمان
   متاسفانه در حال حاضر خدماتی برای مهاجرت به این کشور ارائه نمی دیم

 26. شهاب ورزندیان گفت:

  32 سالم هست مدرک کارشناسی برق دارم و حدود 1000 ساعت مدارک فنی و حرفه ای دارم ابزار دقیق ، کالیبراسیون ، پنوماتیک و هیدرولیک ، دوربین مدار بسته ف برق صنعتی و … باید برای کار از چه طریقی اقدام کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   توصیه می کنیم که سایت شرکت های کاریابی توی این کشور رو جستجو کنید
   اگر بتونید کفیل برای خودتون پیدا کنید هم می تونید مستقیم از همین کشور دنبال کار بگردید

 27. علی زارعی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من تکسین حرارت مرکزی و تهویه مطبوع ( تاسیسات) فارغ التحصیل از دانشگاه انقلاب اسلامی تهران هستم ایا میتونم توی کشور عمان ویزای کار بگیرم و ایا کار برای من هست؟!

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام در صورتی که کفیل داشته باشید می تونید از این طریق اقدام کنید

 28. مهدی شرفی گفت:

  باسلام چطوری میتونم درعمان کفیل پیدا کنم
  آیا میتونم خودم به عمان سفر کنم در دنبال کار بگردم . ارایشگرهستم باسابقه و مدرک

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در حال حاضر خدماتی نداریم.
   شما می تونید این کار رو انجام بدید اما مدت ویزای توریستی این کشور بسیار کوتاه هست و کار پیدا کردن توی اون بازه زمانی سخت هست و البته محدودیت های تبدیل ویزای توریستی به کاری هم وجود داره

 29. علی گفت:

  سلام من مسلط به زبان عربی هستم و کار خودم آرایشگریه سابقه کار بالای 5 ساله میخاستم ببینم زبان چقدر تاثیر داره اونجا و حقوق متوسط آرایشگر ها چقدره معمولا

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای پیشرفت کار در عمان این مسئله بسیار مهم هست.
   شما می تونید ماهیانه بین 400 تا 1100omr(ریال عمان) درآمد داشته باشید

 30. محمدرضا گفت:

  سلام جناب خسته نباشید شرایطی برای صدور ویزای برای افراد زیر۲۱سال هست؟من نصاب مانیتور و سیستم صوتی ماشین هستم بازار کار در عمان چجوره ؟ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری محدودیت های سنی وجود داره ولی در کل شما باید کفیلی داشته باشید که مجوز حضور شما توی این کشور رو دریافت کنه

 31. جعفر نژادوردی گفت:

  سلام راننده پایه یک هستم جهت کار در کشور عمان قطر سوید و نروژ و کانادا آمادگی دارم مجرد ۴۳ سال سن ۲۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی مچکرم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شرایط کار در کشورهایی که فرمودید بسیار متفاوت هست و بنده در این کامنت نمی تونم همه این موارد رو برای شما شرح بدم. توصیه می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید

 32. مهدی علیزاده گفت:

  سلام من جوشکار اسکلت یاساختمان هستم الان حدود 20 سال سابقه دارم مدرک جوشکاری هم دارم آیا من میتونم در کشور عمان کار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   به شرط اینکه کفیل پیدا کنید، می تونید در این کشور به این کشور برید و دنبال کار بگردید

 33. طاها گفت:

  سلام وقت بخیر من مدرک دارو سازی دارم از کشور هند چ جوری باید بفهمم مدرکم مورد تایی عمان هست و پس از دریافت دعوت نامه چه جوری اقدام به ویزای کار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   می تونید در سایت وزارت بهداشت این کشور جستجو کنید

   1. طاها گفت:

    پیداش نکردم متاسفانه امکانش هست راهنمایی کنید که چی سرچ کنم یا اینکه لینک سایت وزارت بهداشت رو برام ارسال کنید اگه مقدور هست

    1. امیر جلالی گفت:

     approved university by MoHERI
     این عبارت رو جستجو کنید. اسم دانشگاهتون رو در قسمت “اسم الجامعة(انجليزي)” تایپ کنید تا متوجه بشید

 34. ذوالفقار گفت:

  سلام عرض ادب بنده راننده پایه یکم هستم مدت 17سال در اتوبوسرانی اصفهان مشغول کارم شغل متناسب با کارم در عمان وجود دارد شرایط چیست ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید از طریق به دست آوردن پیشنهاد کاری وارد این کشور بشید یا اینکه از طریق پیدا کردن کفیل خودتون رو به این کشور برسونید و دنبال کار توی این کشور بگردید

 35. javad گفت:

  سلام
  من مدرک ملوانی دارم مدرکش هم بین الملی هست
  راهی هست برای کار در عمان

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک پیشنهاد کاری از این کشور دریافت کنید یا اینکه بتونید از طریق کفیل، خودتون رو به این کشور برسونید و دنبال کار بگردید

  2. Ali گفت:

   سلام
   مدرک کارشناسی برق با ۱۸ سال سابقه در نیروگاه دارم
   خانومم دندانپزشک
   کدام کشور امکان دریافت ویزای کار راحتر هست ؟ ترجیحا کشورهای حوزه خلیج فارس

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    عمان و قطر بهترین شرایط رو دارند

 36. امید گفت:

  باسلام، بنده مدرک روانشناسی عمومی، مدرک مربیگری عمومی ورزشی درجه ۳، دان ۳ تکواندو و دان ۲ بین المللی کوکی وان هستم. میخواستم بپرسم آیا امکانش هست در عمان به عنوان مربی مشغول باشم؟
  ممنون.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما یا باید یک پیشنهاد کاری دریافت کنید یا اینکه از طریق کفیل اقدام کنید برای ورود به عمان که بتونید شخصا دنبال کار بگردید

 37. سلمان گفت:

  سلام ب جز کفیل و دعوتنامه راه دیگه ای هم هست برای کار در عمان؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام خیر

 38. میلاد گفت:

  سلام من ماساژور تیم ملی کشتی هستم خودم هم قهرمان جهان و آسیا هستم آیا برای کار ماساژ در عمان امکان ویزای کار برای من هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید پیشنهاد کاری دریافت کنید یا اینکه با استفاده از یک کفیل به این کشور مهاجرت کنید و اقدام کنید به کاریابی

   1. محمد گفت:

    سلام
    کارگران ساده ام میپذیرن ؟لطفا راهنمایی کنید
    تشکر

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     متاسفانه ما اقدامی در این زمینه نداریم اما باید در نظر داشته باشید که برای کار در عمان باید یک کفیل داشته باشید که شما رو به این کشور برسونه

 39. حسینی گفت:

  سلام من دکتری مهندسی هسته ای از دانشگاه شیراز دارم. شرایط کار توی کدوم کشور بهتره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متخصصین انرژی اتمی در ایران به دلیل تحریم های شدیدی که وجود داره به خارج از کشور بسیار سخت هست

   1. مهدی کمبجانی گفت:

    سلام من سابقه ۱۴ سال درشرکت گاز دارم .تعمیرات نگهداری شبکه وامداد. گواهنامه مهارت حرفه ای از فنی حرفه ای دارم.
    لیسانس عمران دارم در رشته کاری خودم میتونم کاری در عمان پیداکنم قصد جدی برای رفتن دارم
    لطفا راهنمایی فرمایید

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     شما باید پیشنهاد کاری از این کشور دریافت کنید یا اینکه با استفاده از یک کفیل، به این کشور ورود پیدا کنید و بعد اقدام کنید برای جستجوی کار

 40. ایمان گفت:

  باسلام من شغلم کافه داری و مدرک باریستا دارم کفیلم میتونم پیدا کنم شرایط کاری در عمان دارم؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله شما می تونید در این زمینه در این کشور کار کنید

 41. خدری گفت:

  سلام
  من ماساژور هستم
  شرایط شغلی برای من چطوریه و اگ نیاز ب کفیل دارم چطور باید کفیل بگیرم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما شرایط کار در این کشور رو خواهید داشت اما متفاسفانه موسسه ما در حال حاضر اقدامی برای کار در عمان ندارد

   1. خدری گفت:

    تقریبا هزینه بخوام برا کارم برم چقدر درمیاد؟؟
    و ی موسسه ک بتونم همکاری کنم باهاشون بهم معرفی کنید ممنون

    1. امیر جلالی گفت:

     متاسفانه به این دلیل که خدماتی در این زمینه ارائه نمی کنیم، امکان راهنمایی دقیق شما در این زمینه رو نداریم

 42. امید گفت:

  سلام، من نجار هستم، ۱۴سال هم سابقه کار تابلو و تبلیغات دارم، برای من زمینه مهاجرتی وجود داره به عمان؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما در صورتی که کفیل پیدا کنید بله می تونید از این طریق اقدام کنید

 43. Javad گفت:

  شما میتونید مدارک رو واس آشنا و کارفرمایی ک خودتون می‌شناسید تو عمان بفرستید تا واسمون دعوتنامه بفرسته و کفیل بشه واسمون.؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در حال حاضر موسسه ما اقدامی برای مهاجرت کاری به کشورهای خلیج فارس ندارد

 44. Asadullah گفت:

  سلام و احترامات تقدیم شما ! چطور میتوانیم ویزای کاری کویت را اخذ کنیم ؟
  شرایط اخذ ویزای کاری کویت چیست ؟
  باید بگویم که من تبعه افغانستان استم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید پیشنهاد کاری از این کشور داشته باشید یا این که بتونید از طریق یک کفیل اقدام کنید.

   1. سمیر مجرین گفت:

    سلام،
    من راننده پایه یکم هستم و سابقه کار هم در حمل و نقل جاده ای 6سال و اتوبوسرانی مشهد رو هر با حداقل 3سال دارم،مسلط به تمام زبان عربی در حد عالی،و در شرف تکمیل زبان انگلیسی رو هم تا سه ماه آینده دارم،اولویت بنده ابتدا قطر،عمان،کویت و در مرحلی بعدی اروپا،البته پیشنهاد کاری در انگلیس و لهستان را دارم،ولی اولویت بنده خلیج فارس،امیدی هست برای کشورهای عربی که با شرایط بنده متابقت داشته باشه

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     شما باید در کشورهای عربی یک کفیل داشته باشید تا بتونه برای شما مجوز حضور بگیره. افرادی که پاسپورت ایرانی دارند، در حال حاضر امکان مهاجرت به کویت رو نخواهند داشت

 45. مسعود گفت:

  با سلام
  دخترم در ماه های پایانی دوره داروسازی بالینی از هندوستان است. تسلط به زبان انگلیسی دارد و زبان آلمانی تا b2 راطی نموده و هدف c1 دارد
  ضمنا لیسانس پرستاری با نمرات بالا از دانشگاه آزاد دارد و دوره طرح را گذرانده است.
  لطفا راهنمایی فرمایید که در کدام کشور می تواند مشغول کار شده و اقامت بگیرد
  با تشکر
  مسعود

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   داانشگاهی که فزرند شما در اون تحصیل میکنن مورد تایید وزارت بهداشت ایران هست یا خیر؟

   1. مسعود گفت:

    با سلام و تشکر از پاسختان
    دانشگاه که دخترم در هندوستان ماه های پایانی دکترا داروسازی بالینی را می گذراند مورد تایید وزارت بهداشت در زمان شروع تحصیل بوده است و علاوه بر آن لیسانس پرستاری نیز دارد.لطفا راهنمایی بفرمایید که در چه کشورهایی بهتر می تواند مشغول بکار شده و اقامت بگیرد
    سپاس

    1. داوری گفت:

     سلام
     لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 46. علی دهقان گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من کفیل دارم
  میخواستم بدونم هزینه اقامت 2 ساله در عمان با تمام مجوزات کاری مجموعا چند ریال هزینه برمیداره برای کفیلم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   اون توافقیه که شما با کفیل انجام میدید و نرخ خاصی نداره که خدمتتون عرض کنم

 47. مهدی گفت:

  سلام من نقاش ساختمون ونصاب کاغذ دیواری هسم میخواسم ببینم ایا برتی من درعمان کار هس یا ن و5 سال سابقه ی کار در زمینه ی نقاشی دارم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کشور عمان داشتن پیشنهاد شغلی و کارفرما از موارد حائز اهمیته

 48. رضا عباسی گفت:

  سلام و درود، کار من طراحی روی چوب هستش شرایط ارائه این کار تو عمان وجود داره؟
  ممنون .

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در ایتدا نیاز به یک دعوتنامه کاری و کفیل دارید

 49. عباس گفت:

  سلام من پیتزا کار لبنانی و آمریکایی و ساندویچ کار هستم آیا فرصت کار برای من در عمان هست یا خیر؟ ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

 50. ابراهیم محمودی گفت:

  سلام من کارم تراشکاری صنعتی هستش آیا امکانش هست بتونم در عمان مشغول به کار شم آیا امکانش هست راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

 51. علیزضا گفت:

  سلام
  من مهندس مکانیک سیالات هستم‌در زمینه تبرید و تهویه تخصص دارم شامل چیلر،کولر،سردخانه فعالیت میکنم راهی واسه ویزای کاری هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   در مورد عمان خب حتما کارفرما نیاز دارید اما میتونم بگم در حال حاضر شرایط کاری شما برای کشور آلمان خیلی خوبه
   اگر تمایل داشتید برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 52. اکبر بی آ بی گفت:

  سلام شماره تماس کارشناسان تون میفرستید لطفا

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 53. محمد رضا فرجی گفت:

  سلام من استاد کار داربست فلزی هستم با ۱۰ سال سابقه کار !! خواستم ببینم واسه شغل من کار هس عمان ؟ و شرکت شما میتونه ویزا کار بگیره واسم هزینش چقدر میشه ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

   1. سلیمانی فر گفت:

    سلام بنده فوق لیسانس دامپزشکی دارم ودرکشتارگاه مرغداریها ازمایشگاه شیر تلقیح مصنوعی دام واکسیناسیون دام وطیور کارکردم کسی هست راهنمایی کند من چطورمیتونم درعمان کارپیداکنم ؟

    1. داوری گفت:

     سلام
     برای کار عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

 54. امیر گفت:

  من 17 سالمه و میخوام برای کار برم عمان کارفرما هم گیدا کردم آیا راه حلی برای اینکه از سربازی معاف بشم و اقامت بگیرم هست

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای معافیت از خدمت باید با نظام وظیفه تماس بگیرید و ببینید شامل حال شما میشه یا خیر دوست من

 55. ارمان گفت:

  سلام وقت بخير
  من كارشناس علوم آزمايشگاهي هستم،ميخوام بدونم شرايط كاري واسه بنده وجود داره؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 56. مشاور مدیریت گفت:

  سلام آقا
  وقت بخیر
  میخواستم بپرسم توی عمان در خصوص شغل هایی مثل مشاور مدیریت که بیشتر به سازمان و شرکت ها مربوط میشه، فرصت شغلی هست؟ً

  1. داوری گفت:

   سلام
   در این خصوص باید درخواست بدید به سایت های کاریابی که برای شما بررسی کنن امکان کار وجود داره یا خیر
   لطفا مقاله موسسات کاریابی در عمان رو مطالعه کنید

 57. مهدیه گفت:

  سلام
  هزینه اینکه شما برامون کفیل پیدا کنید و نامه کفالت رو بگیرید چقدر هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای اطلاع از هزینه ها با مشاورین ما تماس بگیرید

 58. غفاری گفت:

  سلام خسته نباشید من صنایع دستی کار میکنم (پیکره های چوبی ) آیا در کشور عمان از این قبیل صنایع دستی مختص به ایران استقبال میشه . و اگر بخام اونجا این کار به عنوان شغلم حساب بشه امکانش هست متشکرم

  1. داوری گفت:

   سلام سلامت باشید
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 59. محسن گفت:

  سلام.
  بنده لیسانس جوشکاری دارم.
  دارای مدارک بین المللی بازرسی جوش و بازرسی کف مخازن ذخیره نفت و گاز.LEVEL 2 MFL,VT,PT,MT,UT,RTI
  با ۸ سال سابقه‌ی کار در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی
  ۳۶ ساله و متاهل،بدون فرزند.
  آیا کار برای شغل من در عمان وجود دارد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   کار برای شغل شما وجود داره اما برای مهاجرت ابتدا بایستی یک کارفرما و کفیل داشته باشید

 60. موسوی گفت:

  سلام
  خسته نباشید من دندانپزشک هستم سربازی نرفتم.
  در زمینه رشته من کار هستش ؟
  آیا آزمونی یا شرایط خاص کار در زمینه دندانپزشکی هستش؟

  1. داوری گفت:

   سلام سلامت باشبد
   باید آزمون پرومتریک بدید

   1. موسوی گفت:

    تشکر فراوان بابت پاسخ شما

 61. نارویی گفت:

  سلام من اتباه افغانستان هستم میتوانم از طریق ایران ویزا عمان بگیرم گذر نامه دارم گارگر ساده هستم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 62. سینا گفت:

  سلام، بنده میکروبیولوژیست هستم و 7 سال سابقه کار دارم هم تو صنعت دارو و هم کلینیکال، کارشناس ارشد بیوتکنولوژی دارو هم دارم، جدا از داشتن کفیل می خواستم بدونم اصلا عمان و کویت ظرفیت پذیرش رشته ی کاری من رو دارن یا خیر

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

   1. میثم مهراد فرد گفت:

    سلام
    من مهندس برق کشتی هستم. یازده سال سابقه کار دریا دارم. مدارک دریایی بین المللی برای کشتی های قاره پیمای تجاری دارم. کاری در زمینه کشتی، سکوی نفتی، تاسیسات فراساحلی تو کشورهای خلیج بخوام پیدا کنم چجوری باید اقدام کنم. البته فقط با کمپانی های معتبر میخوام کار کنم که پرداخت دلاری و به موقع داشته باشن.
    ممنونم.

    1. داوری گفت:

     سلام
     موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 63. ندا گفت:

  سلام من ۱۷ سال سابقه کار آرایشگری تخصصی دارم و میخواستم بدونم برای کار من عمان بهتر است یا قطر از نظر درآمد و زندگی

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   تفاوتی نمیکنه برای کار در هر دو نیاز به کفیل و کارفرما خواهید داشت

 64. محبوبه گفت:

  سلام ،من جراح چشم هستم ،همسرم هم ارتوپد هستند ، سابقه ی کار ۲ سال به عنوان پزشک عمومی و دو سال به عنوان متخصص رو داریم ، میخواستم بدونم ایا برای کار در عمان لازمه ازمون بدیم و اینکه باز هم معرفی کارفرما لازم هست یا خیر ؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله متاسفانه در هر صورت نیازه و بایستی کارفرما وجود داشته باشه

 65. مهران گفت:

  باسلام خدمت دوستان عزیز بنده36سالم هست و مدرک فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات it هستم وشغلم کارشناس مخابرات از سال 1385 تا کنون که 15سال سابقه کار و باحقوق اداره کار در شرکت مخابرات دارم و یه شرکت فنی مهندسی هم دارم و خانمم کارشناس پرستاری 24ساله و بدون سابقه کار میباشدبه خاطر وضعیت معیشت سخت تصمیم به مهاجرت داریم نظرتان چیست بهرحال بخاطر راهنمایی لطف می کنید??

  1. رهنما گفت:

   سلام و درود
   برای کار در عمان نیاز به کارفرما و کفیل دارید که پیدا کردن اون کار سختیه
   اما با توجه به مدرک تحصیلی و کارتون کار در آلمان برای شما مناسب به نظر میاد
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

   1. تاجی گفت:

    با سلام
    ببخشید میخواستم بپرسم اگه کفیل پیدا کنیم میتونیم خودمون تو کشور عمان سفره خانه یا قهوه خانه بزنیم؟

    1. داوری گفت:

     سلام
     اگر کفیل شما موافقت کنه بله این امکان وجود داره

 66. رایان گفت:

  سلام بنده تعمیرکار بردهای الکترونیکی یخچال و کولر دوتیکه هستم آیا در این صنعت در عمان برای بنده کار هست ؟و چطور میتونم به عمان بروم و مشغول به کار شوم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 67. مرتضی گفت:

  سلام من ۳۱ ساله جوشکار حرفه ای هستم آیا در کشور عمان نیروی کار فنی هم نیاز دارن؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 68. مبينا گفت:

  سلام كارشناس اتاق عمل ٢٢ ساله هستم ميخواستم ببينم چيجوري ميتونم اقامت اين كشور و بگيرم چقدر هزينه لازمه واسع اقامت كاري؟ شما ميتونيد كارفرما پيدا كنيد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   اول از همه باید آزمون پرومتریک رو بدید و بعد از اون بدنبال کارفرما در زمینه کاریتون باشید

 69. نیلوفر گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من پرستار ۲۴ ساعته در خانه هستم برای سالمند یا بیمار .زبان انگلیسی کمی بلدم .امکان داره من بتونم ویزای این کشور رو بگیرم ؟.مدرک دیپلم و مدرک کمک بهیاری دارم .چقدر باید هزینه بدم ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در عمان نیاز به کارفرما و کفیل دارید

 70. فاطمه گفت:

  سلام من کارشناس رادیولوژی خوندم و میخواستم بدونم امکان کار در عمان بدون سابقه کار هم هست ممنون میشم ج بدید

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   در چه زمینه ای میخواین به کار برسید؟

 71. حیدر گفت:

  سلام،ممنون از مقاله جامعی که در اختیار گذاشتید. شرایط بازار کار نجاری( کابینت سازی، کمدو…) در کشور عمان به چه صورت هست؟ با توجه به تسلط کامل به زبان عربی و انگلیسی شرایط دریافت ویزا و اقامت سهل تر میشه؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   شرایط بازار کار در رشته تون رو تحقیق کنید تا بدست بیارید
   برای دریافت ویزا نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 72. مرجان گفت:

  با تشکر از مقالتون، ما این کفیل رو چطور میتونیم پیدا کنیم و هزینه ی شما برای اینکار چقدره؟ در کل تا رسیدن به کار مورد نظر چقد باید هزینه کنیم؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   ما میتونیم براتون اقامت بگیریم که خودتون در عمان کار رو پیدا کنید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 73. ایمان گفت:

  سلام
  ۷ سال سابقه کار در حفاری چاه نفت دارم
  آیا امکان کاریابی وجود دارد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 74. علی گفت:

  ایا برای رشته فوریتهای پزشکی هم کار داره

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   خیر متاسفانه. صرفا برای کادر درمان

   1. علی گفت:

    باسلام واحترام
    فارغ التحصیلان رشته فوریتهای پزشکی تو اورژانس کار میکنن واز وزارت بهداشت مدرک کاردانی یا کارشناسی دارند وجزو کادر درمان محسوب میشن.ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید جهت کار در عمان.

    1. داوری گفت:

     سلام
     برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 75. محمد رحمانزاده گفت:

  سلام وسپاس فراوان بابت اطلاعات خوبتون من در زمینه 3D حرفه خوبی دارموفوق دیپلم گرافیک دارم وهمچنین لیسانس مهندس عمران نیز هستم ومدت دوازده سال تجربه کاری دارم فقط به چه شکلی میتونم سفارش کار بگیرم لطفا من رو راهنمایی کنید.سپاس

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   متشکر از لطفتون
   برای کار در عمان نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت
   البته برای کشورهای دیگه راحت تر میتونید اقدام کنید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 76. محمد گفت:

  سلام من در شرکت خیارشور کارمیکنم ٧ سال سابقه کار دارم انجا برای من کار پیدا میشود متچکرم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در عمان باید کارفرمایی برای شما قرارداد کاری ارسال کنه

 77. saeed گفت:

  سلام من چجوری یک دعوت نامه کاری از کار فرما عمانی بگیرم معتبر باشه ک ویزا کار عمان رو بگیرم ممنون میشم ک راهنمایی کنید

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   شما مقاله سایت های کاریابی عمان رو خوندید؟
   بهتون پیشنهاد میکنم که ابتدا مقاله موسسات کاریابی در عمان رو مطالعه نمایید

 78. Russlan گفت:

  با عرض سلام و تشکر بابت شیر این اطلاعات مفید.میخواستم برا عمان اقدام کنم و اینکه مسلط به ۴ زبان زنده دنیا هستم .بیشتر از همه کار رستوران و کافی شاپ و ترجمه مورد پسند هستند.

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای عمان در زمینه کادر درمان امکان کاریابی داریم اما در خصوص شما میتونیم اقامت عمان رو براتون دریافت کنیم توانمندی کاریابی با شماست

 79. هادی گفت:

  سلام من فوق دیپلم حسابداری دارم و دارای مدرک انبارداری و کارپردازی و در و پنجره سازی از سازمان فنی و حرفه‌ای دارم می خاستم بدونم برای من در کشور های عربی کار وجود داره

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   امکان کاریابی رو در حوزه کاری شما نداریم متاسفانه اما میتونیم اقامتش رو براتون بگیریم تا خودتون به دنبال کار در عمان باشید

   1. سجاد گفت:

    سلام من 24 سالمه تو صنعت کارم عالیه مجرد هست خواهش میکنم کسی دستش تو کاره منو ببره اونجا مطمئن باشه پشیمونش نمیکنم.

    1. داوری گفت:

     سلام دوست من
     موسسه خدمات کاریابی در عمان رو بغیر از کادر درمانی نداره و ما صرفا میتونیم اقامت براتون بگیریم
     اما اگر میخواین کشور بهتری باشه که شانس به کار رسیدنتون بیشتر باشه آلمان گزینه مناسب تریه برای شما
     مقاله ویزای جستجوی کار آلمان رو مطالعه کنید

 80. رضا14 گفت:

  با سلام میگم من مدرک hseوطراحی کابینت وmdfدارم به نظر شما کار هست بزای من

  1. داوری گفت:

   سلام به شما
   خودتون باید به این نتیجه برسید دوست عزیز
   به نظرم یه سفر اکتشافی به این کشور هم میتونه به شما در رسیدن به نتیجه کمکتون کنه

 81. مهران محمدی گفت:

  سلام و تشکر از سایت خوبتون
  من مهندس خودرو با سابقه کاری خوب در شرکت معتبر هستم. آیا شانس پیدا کردن شغل خوب در زمینه کاری خودم دارم؟ در عیب یابی و تعمیر و نگهداری خودروها و ماشین آلات تجربه دارم

  1. داوری گفت:

   سلام دوست من
   مرسی از تعریفتون
   این احتمال وجود داره اما بستگی به توانمندی شما داره. هم عمان و هم کشورهای دیگه ممکنه بتونید برای کشورهای دیگه جهت مهاجرت اقدام کنید

 82. محمدی گفت:

  سلام چطوری میتونم باهاتون تماس بگیریم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   لطفا با شماره 02126705356 تماس بگیرید

 83. قاسم گفت:

  سلام و عرض ادب . کفیل چیه و مراحل دریافت آن از شما چگونه و برای کشور عمان چه ملزوماتی نیاز دارد ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   شخصی که در اون کشور زندگی میکنه و شهرونده عمانه بایدکفیل شما بشه
   این کار رو موسسه براتون انجام میده

 84. مهدی اکبری باصری گفت:

  سلام خدمت همه ی دوستان .امیدوارم خوب و خوش و خرم باشید من میخوام ویزای کاری عمان بگیرم ۲۰ سالمه و تا چند وقت دیگه هم عربی رو کاملا یاد میگیرم.کارت پایان خدمت هم دارم. تجربه کاری دارم ۱سال سفره خانه داشتم و تو این کار ماهرم رشته تحصیلیم گرافیک کامپیوتره و در این موردم واردم هم گرافیک بصورت جداگانه هم مبانی و هم کامپیوتر. مقداری هم برقکاری ساختمان بلدم در کل من در جریان نیستم به چه شکله ویزا گرفتن میشه لطف کنید بهم کمک کنید؟ خیلی ممنون.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 85. مهندس رضارسولي گفت:

  باعرض سلام من مهندس نقشه كشي معماري با تجربه و رزومه اجرايي خوبي ميباشم و نيازمند معرف جهت كار در عمان يا كشورهاي همسايه هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 86. Akbar hosini گفت:

  سلام راننده سنگین بیل مکانیکی ولودر با گواهینامه دارم لطفا راهنمایی کنیدممنوم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 87. بهنام گفت:

  ارادت وقت عالي بخيردرواقع بنده هركاري كه باش يني ازكارگري و..فقدخواهشاراهنمايي كنيدكه چطورميتونم برم بخدا من كسي روندارم الان هم 24 سالم چن سال ديه هم سنم بره بالاتركه ديگ فايده اي نداره ووخواهشاكمك وراهنماييم كنيدقبلاازعنايت كه ميفرماييدپاسخ ميديدن كمال تشكردارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 88. ali گفت:

  اسلام مسلط به انگلیسی و عربی جهت آموزگار انگلیسی برای قطر یا عمان لطفا راهنمایی کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 89. حمزه عباسی گفت:

  با درود_عباسی هستم مسلط بر زبان عربی وانگلیسی با سابقه ۱۸سال در پروژه نفت وگاز لطفا لنگ کفیل هستم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 90. MLar گفت:

  دروود
  34 سالمه متاهل . دو فرزند دارم .فوق دیپلم عمران .وارد به کارای ساختمان از جمله کاشی کاری ونمای سنگ واجر وچوب . عضو اتحادیه استاد کاران شیراز

  5 سال فست فود داشتم با پروانه کسب واشپزی فست فود هم بلدم

  واسه اقامت عمان راهی وجود داره با این کارایی که وارد هستم
  با سپاس از شما

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 91. سحر گفت:

  ممنون از اطلاعات کاملی که دادید

 92. علیرضا گفت:

  سلام من نجات غریق و مربی شنا هستم و متقاضی کار در کشور عمان یا قطر می‌باشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 93. آرش گفت:

  خیلی ممنون??

 94. سیداسماعیل صادقیان گفت:

  سلام من فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه دولتی صنعتی اصفهان دارم 42سالمه آیا برای من در کشورعمان تدریس در دانشگاه یا مدرسه یا کارهای مرتبط وجودداره؟
  بین دو زبان عربی وانگلیسی کدوم بیشتربه دردم میخوره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 95. محسن گفت:

  باسلام وعرض ادب.
  کارشناسی ارشد برق هستم با ۷ سال سابق کاردر ذوب آهن و فازهای پالایشگاهی ۲۱-۲۰،۱۹ و فاز ۱۳ کنگان.
  شرایط برای بنده چه طور هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 96. حامد گفت:

  سلام.بنده ماساژور هستم و مدرک بین المللی فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران رو دارم.که معتبر ترین مدرک در زمینه ماساژ میباشد چون فقط با این مدرکه که میتونی کلینیک ماساژ راه اندازی کنی.
  واسه مهاجرت کاری ارزان قیمت شما چه پیشنهادی دارین.
  با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 97. الناز گفت:

  سلام‌.بنده ۳۰ سال سن دارم‌.و متاهل هستم.لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.و ۱۳ ساله سالن آرایشگاه دارم.ومدرک فنی حرفه ایی دارم.چطور میتونم اقدام به کار در عمان کنم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 98. احسان باغنده گفت:

  سلام من با داشتن ۳۴سال سن میخوام برای کار به عمان برم از چه طریقی میتونم در کشور عمان مشغول به کار شوم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 99. یاس گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من لیسانس علوم ازمایشگاهی با ۳/۵سابقه کاری هستم.۲۶سالم هست.به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم و عربی هم تا حدودی.
  خواستم بدونم شرایط کاری برای رشته من چطوره؟هزینه کفیل گرفتن از طریق شما چقدر هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 100. MA گفت:

  سلام وقت بخیر. من 28ساله و فارغ التحصیل ارشد زبان با معدل بالای 19هستم از دانشگاه سطح1 دولتی. مقاله و کنفرانس داخلی و خارجی هم دارم + 3سال سابقه ویراستاری حرفه ای. پاسپورت هم گرفتم. برای عمان یا کشوری که بشه راحت و “سریع” ویزای کاری (برای تدریس یا گردشگری یا مشابه اینها) گرفت میخاستم اقدام کنم. لطفا راهنمایی کنید. سپاس

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 101. رحمت ابراهیم پور گفت:

  بدینوسیله اینجانب دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و لیسانس مدیریت و حقوق آمادگی مهاجرت خود را جهت انجام کار در کشور عمان اعلام میدارم در صورت اقتضا با آدرس ایمیل ذیل پیام ارسال کنید با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 102. شهاب یوسفی گفت:

  سلام،من کارشناسی فوریت های پزشکی دارم میتونم ویزای کار درکشور عمان بگیرم؟؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 103. شهاب گفت:

  با سلام و وقت بخیرا،لطفا بفرمایید که من با مدرک کاردانی فوریت های پزشکی میتونم در کشور عمان ویزای کار بگیرم؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 104. محسن گفت:

  سلام برای ویزای کار عمان میخواستم ببینم زبان انگلیسی رو تا چه سطح باید بلد باشیم؟ یا مدرک زبان لازم هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خیر نیاز نیست مدرک زبان داشته باشید

 105. باران گفت:

  سلام من خانم ۴۷ سال ارشد مشاوره داری سابقه کار در کشور عمان متونم مشغول بشم چطور

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 106. رامین گفت:

  سلام میخواستم بدونم کار رانندگی بوردیزل و جلوبندی سازی ماشین یا کارهای ساده چگونه است

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 107. حسین سرابی گفت:

  سلام و عرض ادب بنده سرآشپز بین المللی هستم با مدارک مرتبط با آشپزی و هتلداری، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر کارفرما از هلند ندارید به راحتی میتونید برای دوره های ورود به بازار کار برای ویزای تحصیلی هلند اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید

 108. Milad گفت:

  سلام عرض ادب من۲۳سالمه تازه خدمتموتموم کردم ومدرک فوق دیپلم الکتروتینک برق صنعتی دارم کارم اسپلیته وخیلی کارای دیگهم بلدم تاسیسات لوله کشی برق و… میخواستم برای کاربه عمان بیام پاسپورتم دارم ایاامکانش هس شرایط چطوریه؟ممنون میشم راهنمایی کنید?

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 109. صفورا فلاحتی گفت:

  سلام من لیسانس حسابداریم و8 سال سابقه مرتبط با رشته ام در کارخونه های بزرگ رو دارم امکان داره شرایط مارو بپذیره.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 110. صفورا فلاحتی گفت:

  سلام من لیسانس حسابداریم 8 سال توی همین رشته توی کارخونه های بزرگمشغول به کارم خواستم ببینم میشه ما هم واسه ویزلی کار عمان اقدام کنیم .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 111. پوریا برزگر گفت:

  سلام نقاشی ساختمان با فول هنر هستم 25 سال سن دارم مجرد لطفا یه روش به جز تقاضا از کشور اونور برام صادر کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. زهرا گفت:

    سلام من ۳۳دارم متاهلم ودوفرزند دارم مدرک تحصیلی من دیپلم عکاسی هست ولی حدود ده سال هست که آرایشگری میکنم و مدرک فنی حرفه ای آرایشگری دارم همسرم دیپلم تاتر و سینما هست و مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر داره و از لحاظ نرم افزار قوی هست . چند سالم هست که به عنوان امدادگر حیوانات فعالیت میکنه . خواستم بدونم برای گرفتن اقامت عمان میتونیم اقدام کنیم ؟

    1. ف.فرجی گفت:

     سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 112. حمید مومنی گفت:

  من مهندس عمران، ۴۳ ساله، متاهل، دارای یک فرزند و درجه تحصیلی فوق لیسانس و حدود۱۷ سال سابقه کاری هستم. و همسرم هم مهندس عمران با شرایط مشابه هستند. هر دو با زبان انگلیسی آشنایی نسبتا خوبی داریم ( Ielts overall score : 5.5 البته در سال ۲۰۰۶ امتحان آیلتس دادم و درصورت لزوم باید تحدید کنم).
  خواستم بدونم در حال حاضر شانس کاری برای ما در کشور عمان در چه حد هست واینکه آیا از طریق شما میتونیم کفیل و کار مناسب پیدا کنیم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما شرایط عمومی ویزای جستجوی کار آلمان به شرح زیر هست:سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان شما باید سن زیر ۴۰ باشه حداقل مدرک لیسانس حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته و مدرک کارشناسی داشته و دانش زبان در سطح b1 آلمانی تا بتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و با توجه به شرایطتتون شانس دارید و میتونید با ما قرارداد ببندید

  2. حسین سعادت گفت:

   سلام، بنده عضوی از نخبگان فنی حرفه ای در رشته آرایشگرب هستم. چَور میتونم اقدام کنم

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

  3. علی حسین جعفری گفت:

   در صورت داشتن تجربه در اجرا ساختمان های مسکونی و تجاری من می تونم کمک تون کنم

   1. رهنما گفت:

    سلام دوست عزیز
    با ما ارتباط بگیرید تا رزومه شما را مورد بررسی قرار دهیم

 113. علی گفت:

  سلام واس کار میخواستم برم دیپلم برق دارم ولی در جوش کاری یا کارگر ساده میخوام برم راهنمایی میکنید ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب اگر منظورتو ویزای کار قطر هست باید شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 114. حامد گفت:

  سلام بنده دنبال کفیل هستم واسه ویزای کاری به عمان
  میشه شماره واسه تماس بزارید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ۰۲۱۹۱۰۰۳۲۳۲

 115. مریم گفت:

  با سلام من پزشک عمومی هستم .میخوام در عمان کار کنم اطلاعی دارید که چه آزمونی باید بدم و چند سال سابقه ی کار میخواد.ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید آزمون پرومتریک بدین در ابتدا که به زبان انگلیسی هست و سپس کفیل بگیرید

 116. علی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده بچه اهوازم کارمند راه آهن هستم و مدرک دیپلم دارم و مدرک فنی هم دارم به زبان عربی کاملا تسلط دارم خواستم بدونم امکانش هست به کشور عمان یا قطر مهاجرت کنم ؟ شرایط ومراحلی که انجام بدم چی هستن؟ چجوری کفیل پیدا کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 117. علی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده کارمند راه آهن هستم و مدرک دیپلم دارم و مدرک فنی هم دارم خواستم بدونم امکانش هست به کشور عمان یا قطر مهاجرت کنم ؟ شرایط ومراحلی که انجام بدم چی هستن؟ چجوری کفیل پیدا کنم؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 118. نسیم گفت:

  سلام من خانم 33 ساله هستم و مجرد’ دارای مدرک کارشناسی مدیریت جهانگردی.
  برای مهاجرت کاری به قطر یا عمان شما میتونید کفیل بگیرید؟
  و اینکه آیا من میتونم با خانواده درجه یک مادرم ‘ خواهرم و … مهاجرت کنم از طریق کار؟
  زبان انگلیسی نیاز به مدرک داره؟
  چه مدرکی مدنظرشون هست تافل یا آیلتس؟
  ممنون میشم هزینه انجام پروسه رو اعلام بفرمایید.
  با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ما برای شما ویزای جستجوی کار عمان همراه با کفیل را میگیریم و مدرک زبان مهم نیست داشته باشید یا نه و فقط میتونید همسر و فرزندتونو ببرید

 119. Amirhossein گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  الام حدود ۲ سالی هستش ک تصمیم دارم برم‌عمان، ولی همیشه دو‌ دلم، نمیدونم چیکار باید کرد
  اگه بدونم موفقیتم حتمی هستش خیلی سریع اقدام می کنم
  راستی کار بنده آزاد هستش و تو کار ارزی هستم، صرافی

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 120. ابوالفضل گفت:

  سلام خسته نباشید من کارم کابینت هستش میخواستم ببینم شرایط ویزای کاری برای من چقدر هزینه و زمان برهستش؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 121. رضاکرمانی گفت:

  درودبشما من در ضمینه اب بندی کف ساختمان و احداث استخرهای ذخیره اب فعالیت میکنم ۹سال سابقه دارم میخواستم کمکم کنیدوتا بتونم در عمان یا کشورهای حوزه خلیج فارس کار پیدا کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 122. abbas گفت:

  سلام
  من جوشگار برق و آرگن هستم و 18سال سابقه کار در پتروشیمیها و پالایشگاههای بندر ماهشر..بندر عسلویه…پالایشگاه نفت ابادان را دارم و به زبان عربی مسلط هستم آیا میتوانم برای کار در شرکتهای عمان اقدام کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ، باید آزمون پرومتریک بدین وسلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 123. علی بهروزی گفت:

  با سلام. ممنون از اطلاعات خوب وبسایت شما.
  بنده ساکن شیراز هستم و تونستم یه کار توی یه شرکت عمانی پیدا کنم. کارفرما قرارداد رو برای من فرستاده و من امضا کردم و براش ارسال کردم. حالا اسنادی از من خواسته از قبیل
  1- Medical Report
  2- Passport and identification copies
  3- Experience letter
  4- Education certificates
  5- CV
  6- Reference letter if available
  *خواستم بدونم در مورد آزمایشات درمانی مورد 1 آیا مراکز خاصی هستن که آزمایشات رو انجام میدن ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .
  *منظور از آیتم 3 (Experience letter) همون سابقه بیمه خودمونه ؟ یا اینکه باید توی شرکتی که مشغول کار هستیم گواهی اشتغال بگیرم ؟
  *منظور از reference letter چیه؟ آیا ضروریه ؟
  *آیا مدارک فوق باید ترجمه رسمی عربی بشن یا انگلیسی؟ و آیا تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری رو هم میخواد یا خیر ؟

  ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو بدید قطعا پاسخ های خوب شما علاوه بر من برای دیگران هم مفید هستش.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما مرکز خاصی برای آزمایش نیست هر آزمایشکاهی میتونید برید ، برای آیتم ۳ منظور نامه سابقه کاری هست و برای آیتم ۶ حتما نیازی نیست که این نامه را بفرستید ، و ترجمه عربی یا انگلیسی فرقی ندارد،

 124. نگاه گفت:

  سلام
  ایا عمان در مدارس ایرانی به مدیر و مسئول امور اجرایی نیاز داره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید از طریق اینترنت سرچ کنید

 125. farhad گفت:

  سلام وقت بخیر
  من برنامه نویس و طراح وب هستم. و نمونه کارهای خوبی توی این 7 سال کار دارم. سوالم این بود که آیا از نظر قانونی در صورت توافق با کارفرما امکانش هست که بصورت دورکاری استخدام شد و کارت اقامت گرفت. صرفا برای اینکه بشه حساب بانکی بین المللی در عمان داشته باشیم؟؟ خواهشن راهنمایی کنید خیلی وقته دارم روش تحقیق میکنم ولی هیچ سایتی جواب درستی داده نشده.. خیلی ممنون میشم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما متاسفانه در این مورد اطلاعی ندارم

 126. Hamidreza usefnezhad گفت:

  دروود من حسابدار هستم میخام واسه کار برم عمان در صورت اکی بودن کفیل با من تماس بگیرید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 127. سدیده گفت:

  سلام
  من ارشد اموزش زبان انگلیسی دارم
  مدرسم و مسلط به زبان انگلیسی
  خواستم بپرسم عمان مدرس زبان انگلیسی نیاز داره؟ شرایطش چجوره

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 128. امیر گفت:

  ازمونی که برا رشته های علوم پزشکی میگید فقط برا عمانه یا کلن اگه قبول بشیم بقیه کشور ها هم اعتبار داره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگه منظورتون رومتریک هست فقط برای عمان

 129. حسام گفت:

  با سلام براي كسي كه بخواهد در عمان رستوران يا فست فود بزند و كفيلي در عمان نداشته باشد چه راهي پيشنهاد ميكنيد ؟؟؟
  صمن اينكه در ايران سابقه ي كاريه خوبي داشته

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 130. مرتضی گفت:

  سلام
  مرتضی مبارکی فوق دیپلم کامپیوتر ، نصاب دوربین مداربسته ، عرب زبان قصد مهاجرت کاری با خانواده به عمان را دارم لطفا کمک کنید

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 131. محمد گفت:

  سلام
  من فوق لیسانس برق قدرت دارم
  روی دستگاه های تجهیزات بندری اسکله کار کردم و حدود ۶ سال سابقه کار دارم
  برقکاری کردم
  سابقه تدریس توی دانشگاه دارم
  ۳۰ سالمه
  کشور عمان برای پورت های دریایی نیروی فنی نمیخواد!؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 132. بیژنی گفت:

  با عرض سلام اینجانب حدودا دو سال مشغول کار در عراق بودم
  در رشته ساختمان
  چگونه میشه ویزای کار عمان رو گرفت؟؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 133. امیر علی گفت:

  سلام بنده ۴۶ سال دارم،مهندسی دریانوردی از دانشگاه سراسری‌ دارم،فرمانده کشتی هستم و۲۵ سال سابقه دارم ،تسلط کامل به زبان عربی و انگلیسی هم دارم،آیا میتونم برای کار به عمان همراه خانواده بروم؟لطفا راهنمایی کنید سپاسگزارم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 134. رامین گفت:

  سلام و عرض ادب ، وضعیت کار برای رشته های آزمایشگاهی با مدرک لیسانس چطوره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید در آزمون پرومتریک شرکت کنید

 135. میثم گفت:

  سلام.مدرک فوق دیپلم مهندسی راه و شهرسازی دارم.و قصد سفر به عمان رو دارم به علت مشکل مالی هر کاری انجام میدم.از ایران تا رسیدن به عمان و تمام کارها انجام بشه تا مشغول به کار شدن چقدر هزینه دارد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

   1. ذوالفقار گفت:

    ببخشید پیشنهاد کاری گرفتن به چه صورت هست

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     شما باید بتونید از طریق سایت های کاریابی در عمان به این پیشنهادها دست پیدا کنید

 136. علی ق گفت:

  باسلام
  وقت بخیر
  بنده حدود ۴ سال سابقه کار در پالایشگاه نفت دارم
  به زبان انگلیسی و عربی تسلط دارم
  سنم‌۳۰ سال
  کارشناسی ارشد مهندسی فرایند نفت از دانشگاه معتبر هستم، چطور می تون مزاحم شما بشم و ازتون راهنمایی بگیرم
  با تشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 137. Mohana گفت:

  وضعیت مهاجرت برای داروساز ها چطوره؟؟؟
  و اینکه چطوری اقدام کنیم واسه جاب افر چون ما که تو عمان کسی رو نداریم موسسه های مهاجرتی کمکی در این مورد میکنن؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید آزمون پرومتریک بدید سپس دنبال کار بگردین

 138. مجتبی گفت:

  سلام ناظر پایپینگ شرکت گاز هستم با 10سال سابقه کار پیشنهاد شغل در کشور امان دارید؟
  سپاس

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 139. ..... گفت:

  سلام من كارشناس تغذيه و رژيم درماني هستم ، با دوسال سابقه كار – احتمالش هست كه بتونم كار مناسبي پيدا كنم؟ حقوق و مزايا اطلاعي دارين؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 140. صنعان صادقی گفت:

  سلام من راننده بیل مکانیکی هستم وبا سابقه ۱۲ سال کار در تهران ایا در عمان میتونم کار جویا شوم یا خیر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 141. سجاد گفت:

  با سلام و خسته نباشید . ببخشید کشور عمان مشاغلی مثل نقشه برداری (g.i.s) رو جذب نمی کنه؟
  رشته های فنی مثل نجاری و کابینت سازی و لوله کشی رو چطور ؟ جذب دارند؟

  ممنون از شما و سایت خوب شما .

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید

 142. جعفر گفت:

  سلام با دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر و مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری مردانه میتونم ویزای کاری و در نهایت اقامت جهت عمان یا اروپا بگیرم ممنون میشم از راهنمائیتون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار عمان بگیرید برای کشورهای اروپایی یا باید لیسانس داشته باشید یا کارفرمای اروپایی و فقط قطر عمان با دیپلم بهتون ویزای میدن که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 143. مجتبی میراحمدی گفت:

  سلام ممنونم از اطلاعات کاملی که در اختیارمون قرار دادید من ماسور هستم با 11 سال سابقه با مدارک بین المللی و دوستان زیادی دارم در عمان بنظر شما در این زمینه شغلی میتونم در عمان فعالیت داشته باشم و از لحاظ زبان به مشکل نمیخورم اگر منو راهنمایی کنید متشکرم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار عمان بگیرید که در این زمینه با شماره های موسسه برای راهنمایی تماس بگیرید

 144. Kasra گفت:

  سلام من 23 سالمه میخواستم لیسانس مهندسی مکانیک و کارت پایان خدمت و مشکلی برای خروج از کشورم ندارم میخواستم جهت کار در کشور های عمان،قطر،کویت،بحرین اقدام کنم هدفم از این کار فراهم کردن هزینه کار و زندگی و تحصیل در کشور های اروپا و آمریکا هستش .مچکر از سایت

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شاید بهتر باشه مستقیما برای تحصیل توی کشورهای کم هزینه تر در اروپا اقدام کنید.
   شرایط تحصیل در آلمان یا تحصیل در ایتالیا می تونه برای شما بسیار مناسب باشه.

 145. رضاوند گفت:

  میگن ویزا کانادا برای‌ ایرانیا راحت میدن. چه مدرکی باید اماده کرد

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب. بعضی از ویزاهای کشور کانادا مانند ویزای تحصیلی برای مقاطع تحصیلی و دوره های ورود به بازار کار با تضمین کار بسته به شرایط اولیه برای ایرانی ها آسان میباشد اما در این میان ویزای اسکیل ورکر نیز وجود دارد که از مدارک اصلی برای امتیاز سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی، مدرک زبان میباشد. پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل فرایید.

 146. ارشاد گفت:

  اینکه این کشور اقامت میده با نه رو تو این مقاله ننوشتید ممون میشم بفرمائید که با اخذ ویزای کار در نهایت اقامت حاصل می شه یا خیر با تشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کشوری مثل عمان اقامت دائم به شهروندان خارجی نمی ده

 147. امیر عباس گفت:

  بابت ملب جالبتون در مورد ویزای کار عمان تشکر می کنم اگا امکانش هست در مورد ویزای کار آلمان هم مطلب بذارید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ممنون از توجه شما، مقاله ویزای کار آلمان رو مطالعه بفرمایید.

 148. امید گفت:

  آیا با ویزای کاری می توان در عمان سرمایه گذاری انجام داد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   محدودیتی در این زمینه وجود نداره اما شما می تونید بدون نیاز به ویزای کاری هم در این کشور سرمایه گذاری کنید.

 149. هزاره گفت:

  با سلام
  شرایط سرمایه گذاری در کشور آلمان چگونه است؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   لطفا مقاله سرمایه گذاری در آلمان رو مطالعه بفرمایید.

 150. کرمی گفت:

  لطف میکنید در مورد کاریابی و ثبت شرکت در عمان هم توضیحاتی بدین.مقاله ی ویزای کاری عمان خیلی راضی کننده بود.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   مقاله استارت آپ عمان رو مطالعه بفرمایید.

 151. leilakk گفت:

  عالی بود

 152. Roya گفت:

  درود و سپاس
  چقدر امکان کاریابی در عمان بدون سابقه کاری وجود دارد؟
  راهی برای کاریابی قبل از ورود به این کشور وجود دارد؟
  بسیار متشکرم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما می تونید با استفاده از موسسات کاریابی در عمان به این خواسته دست پیدا کنید.

 153. حسین حبیبی گفت:

  سلام و احترام،
  باتشکر از مطالب ارسالی در مورد کار در کشور عمان،کاملا کامل و خوب بیان شده است.

 154. جواد کریمیان گفت:

  سلام عرض ارادت.من فردی با 29 سال سن متاهل با مدرک فوق دیپلم معماری و شغل جوشکاری و نصب آسانسور و فعالیت ویزیت مواد غذایی مشغول بودم از شما دوست گرامی خواستار راهنمایی در رابطه با مهاجرت کاری ب کشور عمان،هستم با تشکر

  1. em.user2 گفت:

   سلام و احترام. برای مهاجرت کاری به کشور عمان به پیشنهاد شغلی نیاز است. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی و کارفرما امکان اقدام برای شما وجود دارد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایط کشورها متناسب با رزومه خود با شماره ۲۶۷۰۵۳۵۶ تماس حاصل نمایید.

 155. همایون گفت:

  چه مدت طول می کشه تا ویزا صادر بشه؟
  من شنیدم ویزای کار عمان تقریبا غیر ممکن هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ویزاهای کشور عمان در بازه زمانی کوتاهی اعطا می شه.

 156. Arezoo گفت:

  سلام مقاله خوبی بود متشکرم.
  اینکه فرمودید در سالهای اخیر متقاضیان مهاجرت به عنان زیاد شده یعنی امکان کاریابی در این کشور ضعیف تر شده یا مراحل مهاجرت سخت تر شده؟
  ممنونم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله افزایش تعداد متقاضی می تونه شرایط رو دشوار تر کنه اما هنوز می شه گفت امکان پذیر هست.

 157. سعید گفت:

  سلام دانشگاه های عمان در چه سطحی هستند؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   تعداد دانشگاه های عمان محدود هستند و متاسفانه کیفیت مناسبی هم ندارند.

 158. ali گفت:

  سلام من شنیدم ویزای کار عمان به سختی تمدید میشه تو سالهای بعد و اینکه زبان عربی برای یادگیری کار بسیار سخته

 159. leilakk گفت:

  سلام. کارآفرینی در این کشور در چه زمینه‌ای موفقیت‌آمیزتر هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   توصیه می کنم مقاله استارت آپ در عمان رو مطالعه کنید

 160. قراری گفت:

  سلام آیا اخذ ویزای اقامت دایمی عمان از طریق تاسیس شرکت تجاری میسر است؟ ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کشور عمان به طور کلی اقامت دائمی در اختیار مهاجران قرار نمی ده

 161. سعید گفت:

  ممنون از اطلاعات مفیدتون. میخواستم بدونم قبل از حضور در عمان، برای پیدا کردن موقعیت شغلی تو این کشور چقدر شانس وجود داره؟ آیا موسسه شما در این زمینه هم خدماتی داره؟ ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   به شغل و تخصص شما بستگی داره.
   در حال حاضر در رابطه با عمان خدماتی ارائه نمی شه

 162. مهسا گفت:

  با سلام و عرض احترام
  ضمن تشکر از مقاله پر محتوای شما
  می خواستم بدانم در صورتی که کارفرما نداشته باشم از چه طریقی می توانم برای کار در کشورهای اروپایی یا انگلیسی زبان اقدام کنم و شرایط لازم برای اخذ آن چیست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   برخی از کشورها مانند اتریش و کانادا از سیستم امتیاز بندی استفاده می کنند و برخی از کشورها مثل آلمان ویزای جستجوی کار دارند.
   بد نیست مقاله ویزای جستجوی کار آلمان رو مطالعه کنید.

 163. فاطیما محبی گفت:

  با سلام
  ابتدا تشکر میکنم برای اطلاعات جامع و کاملی که در اختیار مخاطبان قرار می دید، و سوالی داشتم که میخواستم به صورت تلفنی با کارشناسان مطرح کنم. ممنون میشم راه ارتباطیتون رو بفرمایید

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   لطفا با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 164. هما گفت:

  مقاله ى خيلى خوبى بود تشكر ميكنم بابت اطلاعات مفيدى كه در اختيارمون گذاشتيد. هر چند بنظرم بهتره تمركز آدم روى كشورى باشه كه حداقل بعد چند سال تابعيت ميده مثل آلمان، نه عمان !!!!!!!!!

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله درست می فرمایید کشوری مثل عمان اقامت دائم اعطا نمی کنه

 165. ترانه گفت:

  سپاسگذارم از اطلاعات مفیدتون واقعا سطح علمی مقالات شما از سایت های دیگر بسیار بالاتر می باشد

 166. sohrab گفت:

  با تشکر از مطالب خوبتون آیا بعد از اخذ ویزای کا در این کشورهای عربی میشه اقامت دائم هم گرفت ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   خیر اقامت دائمی تعلق نمی گیره

 167. دیانا راد گفت:

  slm ba tashakor az page khooobetoon baraye akhze vizaye kare omman cheqadr zaman laazem hast?

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بستگی به این داره که شما چه رزومه ای در اختیار دارید و چه زمانی می تونید کار پیدا کنید.

 168. حسین گفت:

  با سلام از مطالب پرمحتوا کمال تشکر رو دارم
  اقامت گرفتن از کشورهای حوزه خلیج فارس به چه صورت است چون من شنیدم که فقط دفترچه اقامت صادر میکنند و به راحتی تمدید نمی کنند؟
  ممنون از پاسخگویی

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بله درست هست اقامت دائمی در این کشورها وجود نداره و همگی موقتی هستند.

 169. لیدا بهرامی گفت:

  سلام با سپاس فراوان بابت مقاله پر محتواتون
  شما جاب آفر هم برای ما فراهم می کنید؟

 170. سحر صابری گفت:

  با سلام و عرض ادب
  میخواستم اول تشکر کنم بابت اطلاعاتی که در این مقاله بهم دادید.
  و اینکه آیا کار رستوران و کافی شاپ در کشور عمان به چه صورت میباشد؟آیا این شغل در کشور عمان مورد استقبال شهروندان قرار میگیرد؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 171. ناصر زارعی گفت:

  با سلام و خسته نباشید..
  میخواستم تشکر کنم از اطلاعات سایتتون و اینکه بدونم از نظر امنیتی و رفاه اجتماعی تو چه سطحی هست کشور عمان و آیا به راحتی میتوان کار پیدا کرد و قرارداد بست..
  ممنون میشم در این مورد هم اعلام نظر بفرمایید

 172. نرگس رحمتی گفت:

  من ویزای کاری المان رو خوندم این رو هم خوندم. به نظرم قطعا گزینه ی المان کاری بهتر و راحت تر هست و شانس بیشتر.

 173. رها گفت:

  مطالبتون کامل و جامع بود مرسی

  1. Danial گفت:

   اقا من میخوام کارگری کنممم توروخدا کمکم کنین

   1. ف.فرجی گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

    1. mohamad گفت:

     شرایط گرفتن کفیل از طریق شما چگونه است. وچه مراحلی باید طی کرد

     1. داوری گفت:

      شما درگیر این پروسه نخواهید شد. ما براتون کفیل رو اخذ میکنیم و یه نامه کفالت به شما اعطا میکنیم

 174. ناجی گفت:

  من این مقاله ی خوب رو خوندم. ایا چیزی شبیه به این تو اروپا هست؟
  اروپا و شنگن به خاطر سطح زندگی قطعا برای ویزای کار بهتره

 175. ماهان گفت:

  مقاله خیلی خوبی بود مرسی از توضیحات خوبتون

  1. جاسم گفت:

   باسلام
   دوستان عزيز من الان ده ساله توعمان اقامت دارم
   بخدانكنين نياين فك نكنين ارزش پوليش بالاست الكي ميدن بقران قسم ازعماني بدذات تر پيدا نميكني ميبرنت سرچشمه اب بهت نميدن خيلي تو كلاه گذاري و دروغ و جلب كاري از ايرانيا جلوترن بقران مياين اينجا سرمايه تون رو به باد ميدين برميگردين نكنين
   بخدا ارزش نداره قوانينش دس و پاي همه رو بسته و خود كفيل از اين موضوع سواستفاده ميكنه خدا ميدونه چقد همشهرياي ما اومدن اينجا عماني ها زندگي و سرمايشون رو ازشون گرفتند و برگشتن ايران
   اينجا مثل عمروعاص سياست دارن بخدا ارزش نداره

   1. داوری گفت:

    سلام و عرض ادب
    اول از همه به خاطر حسن نیتتون از شما تشکر میکنم
    ما هم قبلا از سختی های داشتن کفیل در کامنت ها صحبت کردیم
    اما بهترین کشور دنیا از نظر شما ممکنه از نظر دیگری کشور خوبی به نظر نیاد چون همه چیز نسبیه
    و اینکه شما ده سال در عمان هستید و همین مطلب نشون میده اونقدرها هم که میگید کشور بدی نمیتونه باشه

    1. سلیمانی فر گفت:

     سلام بنده فوق لیسانس دامپزشکی دارم ودرکشتارگاه مرغداریها ازمایشگاه شیر تلقیح مصنوعی دام واکسیناسیون دام وطیور کارکردم کسی هست راهنمایی کند من چطورمیتونم درعمان کارپیداکنم ؟

     1. داوری گفت:

      سلام
      برای کار در عمان یک سری به سایت های کاریابی این کشور بزنید لطفا در این خصوص مقاله موسسات کاریابی در عمانرو مطالعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *