مهاجرت کاری هلند

کار جوشکاری در هلند

کار جوشکاری در هلند

امکان کار جوشکاری در هلند برای علاقه مندان وجود دارد، اما باید بدانید که برای کار در این کشور شرایط و قوانینی وجود دارد که باید پیش از اقدام از آن مطلع شد. متقاضیان خارجی و بین المللی برای کار در این کشور باید ویزای کاری دریافت نمایند، دریافت ویزا کاری، کار آسانی نمی باشد و متقاضی باید از کارفرمایی در این کشور دعوت نامه شغلی دریافت نماید. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این نوشتار سعی دارند اطلاعاتی در باب کار جوشکاری در هلند و شرایط کار در این کشور ارائه نمایند. به متقاضیان پیشنهاد می شود پیش از انجام اقدامات لازم برای مهاجرت کاری به هلند اطلاعات کاملی در این رابطه به دست بیاورند تا در طول انجام کارها با مشکلی مواجه نشوند.

شرایط کار در کشور هلند

برای کار در این کشور متقاضیان باید ویزا کاری دریافت نمایند، اما برای دریافت ویزای کار لازم است شما از کارفرمایی در این کشور دعوت نامه شغلی دریافت نمایید، در واقع کارفرما باید اسپانسر باشد. به صورت کلی می توان گفت اقدام برای اخذ ویزای کار بدون داشتن اسپانسر کار مشکلی می باشد. ویزای کاری هلند به دو صورت ویزای کوتاه مدت و ویزای بلند مدت ارائه می شود. اگر قصد انجام کار برای مدت کمتر از 3 ماه را دارید باید ویزای کوتاه مدت دریافت نمایید و اگر برای کار برای مدت بیشتر از 3 ماه به این کشور مهاجرت می کنید باید ویزای بلند مدت دریافت نمایید.

برای دریافت ویزای کاری ارائه مدارک زیر برای همه متقاضیان الزامی است:

 • دعوت نامه شغلی دریافت شده
 • رزومه کاری
 • مدارک تحصیلی
 • دریافت فرم مربوطه و تکمیل آن
 • پاسپورت معتبر و مدارک شناسایی
 • پرداخت هزینه های مربوطه

پروسه ای لازم برای صدور ویزای کاری بین 2 تا 9  ماه می باشد. متقاضیانی که مهاجرت کاری به این کشور را انتخاب کرده اند باید بدانند که پس از گذشت 5 سال و با پرداخت مالیات می توانند اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را به دست بیاورند.

درباره کار جوشکاری در هلند

جوشکاران موادی مانند آلومینیوم و فولاد را به هم وصل می کنند، تا ساز و کار هایی را ایجاد نمایند و یا قطعات شکسته شده را ترمیم کنند. برای کار در این شغل نیاز است که فرد داری تجربه باشد ولی اگر فردی تجربه ای در این زمینه نداشته باشد باید پس از گذراندن دوره های تعیین شده کار خود را شروع کند. همچنین مهارت دستی و توانایی استفاده از ابزار دستی و قدرت لازم است، جوشکاران باید به جزئیات کار توجه زیادی داشته باشند تا اطمینان حاصل نمایند که کار به درستی انجام شده است. داشتن مهارت های ریاضی در جهت انجام محاسبات و اندازه گیری بسیار مهم می باشد، به این صورت که تراز و ابعاد وسایل جوش داده شده باید به درستی انجام شوند.

برای کار در برخی از مشاغل متقاضیان باید اطلاعات کاملی در رابطه با نرم افزار CAD و چگونگی استفاده از آن داشته باشند. این کار ممکن است از نظر جسمی بسیار سخت باشد و یا در برخی مواقع ممکن است محیط کار بسیار ناراحت کننده یا بلند باشد. انواع مختلفی از تکنیک های جوشکاری وجود دارد و یک فرد می تواند در یک یا چند نوع خاص مانند قوس فلزی گازی یا قوس فلزی محاقظ دارای تخصص باشد. همچنین برای کار در برخی از مشاغل لازم است فرد توانایی استفاده از روبات های جوشکار صنعتی را داشته باشد.

درباره کار جوشکاری در هلند

وظایف نیروی کار جوشکاری در هلند

اگر قصد کار جوشکاری در هلند را دارید باید بدانید که برای این کار وظایفی تعیین شده است. در این بخش سعی داریم به این سوال پاسخ دهیم که وظایف جوشکاران در کشور هلند چیست؟

 • جوشکار ها باید با استفاده از تکنیک های مناسب جوشکاری وظیفه طراحی و برش و اتصال دائمی قطعات فلزی را بر عهده گیرند
 • تسلط به انجام عملیات حرارتی پس از جوشکاری
 • جوشکاری قوس برای اتصال اشیا و یا ترمیم قطعات
 • توانایی استفاده از برق MIG و TIG و همچنین استفاده از گاز، تنگستن، قوس و دیگر فناوری های مشعل
 • ترمیم سازه ها با برچیدن، تغییر شکل مجدد و تجدید ساختار قطعات فلزی با استفاده از مشعل ها و دستگیره های برش
 • آشنایی با صاف کردن و خم کردن قطعات، ترمز ها، قیچی ها و سایر ماشین های شکل گیری
 • نظارت بر نصب لنت های مخزن، شیرآلات، لوله های سرب و کف باید کنترل شوند
 • جوشکار باید توانایی کار در تمامی شرایط و محیط های مختلف را داشته باشد

همان طور که مطالعه کردید امکان کار جوشکاری در هلند برای متقاضیان خارجی و بین المللی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط کار در این کشور می توانید مقاله دستمزد کار در هلند و مقاله مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری هلند را مطالعه نمایید. اگر با مطالعه مقالات پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید می توانید با کارشناسان و وکلاء مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید و یا با تعیین وقت قبلی به موسسه مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *