ویزای کاری

کار در دانمارک

کار در دانمارک

دانمارک از کشورهای اروپایی میباشد که عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپاست و کار در دانمارک 2024 نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی مطلوب تر است. دلیل اصلی این موضوع این است که دانمارک کشوری ثروتمند و با نرخ بیکاری پایین و با جمعیت کم و رو به افزایش میانگین سنی است. پس شانس کاریابی برای افراد دارای سن کم و جوان در این کشور زیاد است. با توجه به فرصت های شغلی فراوانی که در این کشور وجود دارد علاقه مندان زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند.

در این مقاله نیز که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه گردیده سعی شده تا اطلاعاتی در خصوص دانمارک و کار در این کشور در سال 2024 ارائه گردد و به سوالات مهم مطرح شده در زیر پاسخ داده شود:

 • شرایط اخذ اقامت دانمارک به چه ترتیبی است؟
 • مشاغل مورد نیاز دانمارک که شانس کاریابی بالایی دارند کدامند؟
 • مدارک لازم برای دریافت ویزای کار دانمارک چیست؟
 • نحوه تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری دانمارک چیست؟

اینفوگرافیک کار در دانمارک

کار در دانمارک برای ایرانیان

کار در دانمارک برای ایرانیان با توجه به مهارت و حرفه و سطح تحصیلات هر شخصی متفاوت است. بازار کار در دانمارک برای ایرانیان که رزومه خوبی دارند و تحصیلات مرتبطی با حرفه خود دارند و زبان انگلیسی نیز در حد متوسط است، شرایط خوبی است. جهت اشتغال در دانمارک ابتدا باید چند رزومه دانمارکی را ببینید و مقایسه کنید و یک فرم خوب و مناسب برای cv خود ایجاد کنید. سپس باید آنچه را که برای کارفرمایان مهم است درک و در بهتر کردن آن تلاش کنید. در نهایت با مراجعه سایت های کاریابی و شبکه های مجازی اعم از لینکدین و یا حتی موسسات کاریابی برای دریافت پیشنهاد شغلی اقدام کنید.


همانطور که بیان شد، دولت دانمارک ویزاهای متنوع و مختلفی را با اهداف مختلف برای متقاضیان صادر می کند. ویزای کار، ویزای توریستی، ویزای بیزینس یا تجاری، ویزای دانشجویی، ویزای کار و کارآفرینی و غیره از جمله ویزاهای دانمارک می باشد. باید توجه شود که هر کدام از این ویزاها نیز شرایط و مقررات خاص خود را دارند. یکی از این شرایط مهم مدت اعتبار و هزینه ویزای دانمارک است.

در جدول ذیل هزینه و مدت اعتبار این ویزاها بیان شده است:

شرایط انواع ویزای مهاجرتی دانمارک
نوع ویزامدت اعتبارهزینه کل به کرون دانمارک
ویزای توریستیتا 3 ماه1410DKK
ویزای بیزینستا 3 ماه2100DKK
ویزای ورودتا 3 ماه1410DKK
ویزای دانشجوییتا 5 سال1990DKK
ویزای درمانیتا یکسال1130DKK
ویزای کارتا یکسال3960DKK

راه های کاریابی در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا است و بازار کار پویا و گسترده‌ ای دارد که برای افراد خارجی فرصت ‌های شغلی بسیاری را فراهم می ‌کند. اگر شما نیز به دنبال کاریابی در دانمارک هستید، می‌ توانید از راه‌ های مختلفی برای یافتن شغل در این کشور استفاده کنید. در زیر به برخی از راه‌ های کاریابی در دانمارک اشاره می ‌کنیم. بسیاری از سایت ‌های معتبر و معروف کاریابی و استخدام در دانمارک وجود دارند که شما می ‌توانید رزومه خود را در آن ‌ها ثبت کنید و به دنبال فرصت ‌های شغلی مناسب بگردید. شبکه ‌سازی یک روش موثر برای یافتن شغل در دانمارک است. با حضور در رویدادها، کنفرانس ‌ها، نشست‌ های حرفه‌ ای و گروه ‌های صنعتی، می ‌توانید با افراد مختلف و کارفرمایان پتانسیل دیدار و ارتباط برقرار کنید.

به گزارش denmark.dk شرکت ‌ها و موسسات مختلف در دانمارک خدمات مشاوره کاریابی ارائه می ‌دهند که به شما کمک می‌ کنند تا رزومه خود را بهینه‌ سازی کنید و در جستجوی شغل بهترین راه ‌حل را پیدا کنید. شبکه ‌های اجتماعی مثل LinkedIn یک پلتفرم موثر برای ارتباط با کارفرمایان و جستجوی فرصت ‌های شغلی در دانمارک است. دولت دانمارک نیز بسیاری از خدمات و منابع رایگان برای کمک به افراد در جستجوی شغل فراهم می ‌کند، مانند مراکز آموزش حرفه ‌ای و مشاوره شغلی. با استفاده از این روش‌ ها و تلاش های مداوم، ممکن است شما بتوانید فرصت ‌های شغلی مناسب در دانمارک پیدا کنید و به دستاوردهای حرفه‌ ای خود افزوده کنید.

شرایط کار در دانمارک در سال 2024

قبل از پرداختن به بحث اصلی، لازم دیدیم که کمی درباره شرایط فعلی بازار کار دانمارک بگوئیم. اینکه علی رغم شیوع گسترده ویروس کرونا در کل اروپا اما نرخ بیکاری در دانمارک با نوسان بسیار جزئی همچنان ثابت است. همانگونه که در نمودار زیر مشخص است، نرخ بیکاری در کشور دانمارک به صورت قابل توجهی در سال های اخیر کاهش پیدا کرده است و حتی شیوع بیماری کرونا، تاثیر چندانی بر نرخ بیکاری در این کشور نداشته است.

بررسی نرخ بیکاری در دانمارک و تحولات آن

یکی از راه های مهاجرت و کار در دانمارک اخذ ویزای کار و اقامت از طریق تخصص های خاص است، گروهی از مشاغل کم یاب در دانمارک هستند که خود دولت علاقه مند به یافتن افراد متخصص برای آن مشاغل است که اصطلاحا به لیست این مشاغل در دانمارک “فهرست مثبت” می گویند. در این کشور صنعت کشتی سازی، داروسازی، نساجی، مواد غذایی، مبل سازی و صنایع وابسته به چوب، مهندسی پزشکی، بیو تکنولوژی و صنعت فلزات رونق فراوانی دارد و برای این صنایع، کارخانه های بزرگ و مشهوری مشغول به فعالیت هستند و طبیعتا در این زمینه ها به نیروی بیشتری احساس نیاز می شود. افرادی که سابقه کاری مرتبط با همین رشته ها را داشته باشند شانس بالایی دارند.

3 روش برای اخذ اقامت کاری دانمارک وجود دارد که عبارتند از:

روش هاشرح
روش اولPay Limit Scheme
روش دومPositive list
روش سومGreen Card Scheme

آگهی کار در دانمارک، روش اول (Pay Limit Scheme)

این نوع ویزا اینگونه می باشد که کار مورد تقاضا در این کشور از سوی کارفرما آگهی می شود. در روش Pay Limit Scheme کارجو باید از یک کارفرما و شرکتی پیشنهاد کاری دعوت به مصاحبه داشته باشد و همچنین درآمد آن پُست در کشور دانمارک کمتر از 1500DKK (کرون دانمارک) در ماه نباشد. اگر فرد برای دریافت این نوع ویزا نامه پیشنهاد کاری را به سفارت برده و بتواند اجازه کار در دانمارک را دریافت کند، ویزایی که به وی اعطا می شود که 3 ساله است.

در صورت ادامه همکاری فرد در دانمارک بدون بروز مشکلی در طول سه سال، اداره مهاجرت ویزای کار را تمدید خواهد کرد. در این نوع از ویزای کار فرد می تواند بعد از اقامت در دانمارک برای فرزند و همسر خود نیز ویزای همراه تهیه کند تا آنها هم به وی ملحق شوند و نکته بسیار مطلوب این است که همسر فرد اصلی نیز از بدو ورود به دانمارک اجازه کار خواهد داشت.

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک، روش دوم (Positive list)

این روش Positive list طبق لیست اسامی کارهای پیشنهادی این کشور که حدودا 140 شغل برای هر سال می باشد، یکی از مشاغل را که با سابقه شغلی و رشته فرد هم خوانی دارد انتخاب می نماید و برای آن شرکت رزومه های خود را ارسال می کند. اگر بنا به نظر تیم کارشناسی آن شرکت فرد صلاحیت و تخصص و مهارت لازم را داشته باشد آنها وی را برای آن شغل می پذیرند.

مشاغل زیر مشاغلی است که در دانمارک نیاز نیروی کاری بیشتر است:

 • مهندس کامپیوتر، آی تی و فن آوری اطلاعات
 • مهندسی مکانیک
 • پرستاری
 • پزشک
 • دندانپزشک
 • مهندس شبکه
 • مهندس برق و الکترونیک

از جمله مشاغل پرطرفدار می توان به کار رادیولوژی در دانمارک نیز اشاره نمود.

گرین کارت دانمارک، روش سوم (Green Card Scheme)

در روش سوم گرین کارت Green Card Scheme فرد در یک غالب امتیاز دهی با سایر متقاضیان مقایسه می شود و بر مبنای میزان تحصیلات، سطح تسلط زبان، میزان تجربه کاری، توانایی منطبق شدن با شرایط و میزان سن امتیاز داده می شود و حداقل رتبه ای که شخص باید کسب کند 100 امتیاز می باشد. در سال 2024 شانس صدور ویزا روی این مدل امکان پذیر نیست چراکه این برنامه مهاجرتی در حال حاضر متوقف شده است.

اخذ ویزای کار در دانمارک از طریق تحصیل

اخذ ویزای کار در دانمارک از طریق تحصیل

بسیاری از افراد به دلیل راحت تر بودن پروسه اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و نیز معتبر بودن مدرک دانشگاهی این کشور، از طریق مهاجرت تحصیلی اقدام می کنند و بعد از ورود به کشور دانمارک به دنبال شغل پاره وقتی می گردند تا در هفته 10 ساعت و در ماه 40 ساعت به کار مشغول باشند و بعد از اتمام دوره تحصیل دوباره به اداره مهاجرت مراجعه می کنند و با در دست داشتن سابقه کاری خود در طول مدت تحصیل و فرم استخدام، نوع ویزای خود را به ویزای کاری تغییر می دهند و از آن پس می توانند به صورت تمام وقت در دانمارک کار کنند.

کشور دانمارک با توجه به این که عضو اتحادیه اروپا می باشد نظام سیاسی اقتصادی با ثباتی دارد و رونق مالی در این کشور باعث شده فعالیت های مالی اقتصادی فراوانی در دانمارک صورت بگیرد و نهایتا این موضوع باعث می شود نیاز به نیروی کار در دانمارک افزایش یابد و حتی در بعضی از مشاغل کشور دانمارک اعلام نیاز برای جذب نیروی متخصص می کند.

بهترین دانشگاه های دانمارک عبارتند از:

بهترین دانشگاه های دانمارک رنکینگ جهانی
دانشگاه کپنهاگ (University of Copenhagen)107
دانشگاه صنعتي دانمارک (Technical University of Denmark)121
دانشگاه آرهوس (Aarhus University)143

نحوه تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری دانمارک

همان طوری که در مطالب فوق نیز بیان شد، دانشجویان در کشور دانمارک از امتیازی کار نیمه وقت دانشجوئی از 10 تا 30 ساعت فراخور مقطع تحصیلی خود برخوردارند. اما دغدغه اکثر دانشجویان و والدین آنها امکان اقامت کاری آنها پس از فراغت از تحصیل در دانمارک می باشد. به دانشجویان باید اطمینان داده شود که دولت دانمارک برای تکمیل کمبود نیروهای متخصص خود همواره از تحصیکرده های دانشگاهی مخصوصا فارغ التحصیلان از دانشگاه های دانمارکی حمایت می کند. در این مسیر، دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند ویزای اقامت تحصیلی خود را به ویزای اقامت کاری دانمارک تبدیل کرده و در این کشور ماندگار شوند.

اما چگونه؟ اینکار از دو طریق زیر برای دانشجویان خارجی میسر است:

نحوه تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری در دانمارک

همانگونه که در نمودار فوق هم مشخص است در روش اول فارغ التحصیلان لیسانس با تمدید اقامت تحصیلی خود تا 6 ماه می توانند به کاریابی در دانمارک پرداخته و پس از یافتن پیشنهاد شغلی درخواست ویزای اقامت جدیدی را بدهند. اما در روش دوم، فارغ التحصیلان فوق لیسانس و دکتری می توانند با اخذ کارت اسکان یا Establishment Card مستقیما وارد بازار کار دانمارک شده و به اقامت دانمارک دست یابند.

شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک در سال 2024

برای پی گیری هر کدام از این سه روش فرد باید بتواند میزان تمکن مالی خود را به سفارت نشان بدهد و ثابت کند که حداقل برای یک سال، هزینه زندگی در دانمارک را پس انداز کرده است. در این مورد نرخ تعیین شده ای بر اساس تعداد اعضای خانواده وجود دارد و حقوق سالیانه متقاضی از آن کسر می شود. اگر حقوق دریافتی بیش تر از حد تعیین شده باشد، فرد نیازی به ارائه حساب بانکی نخواهد داشت. در این نوع سیستم امتیاز دهی فرد جویای کار حداقل باید مدرک لیسانس داشته باشد در غیر این صورت امتیازی کمتر از 100 دریافت می کند و اجازه انجام ادامه مراحل را ندارد. هزینه زندگی در دانمارک در سال 2024 به طور متوسط 1800€ (یورو) در ماه می باشد.

در این سیستم امتیازدهی، امتیازات به نحو زیر میباشد:

 • مدرک کارشناسی 30 امتیاز
 • کارشناسی ارشد 60 امتیاز
 • دکتری 80 امتیاز

همچنین مدرک زبان آیلتس و تافل نیز با توجه به نمره کسب شده در آزمون زبان دارای امتیازبندی می باشد. دانمارک اتحادیه کارگری منسجمی را دارا می باشد که کلیه موارد مرتبط با حق و حقوق نیروی کار در دانمارک را تحت نظر دارد و در صورت کوچک ترین ناحقی برای نیروی کار مهاجر، موضوع را پیگیری می نماید. با توجه به نیاز دانمارک به نیروی کار شرایط کارگران در این کشور بسیار مساعد است و مزایای زیادی را برای نیروی کار ماهر در نظر می گیرند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانمارک

سطح کیفیت زندگی بالا از یکسو و نیز میانگین درآمدی بالاتر از سطح اتحادیه اروپا از دیگر سو، عوامل مهمی در تصمیم گیری متقاضیان برای اخذ ویزای کاری کشور دانمارک می باشد. اما برای درخواست ویزای کار دانمارک، متقاضی باید دارای صلاحیت های لازم از جمله داشتن مدرک دانشگاهی یا مدرک تمکن مالی کافی باشد. بر اساس اعلام سفارت دانمارک، مدارک و شرایط لازمه جهت اخذ ویزای کار در کشور دانمارک به شرح ذیل می باشد:

 • فرم درخواست تکمیل شده (فرم AR2 ویژه ویزای کار)
 • پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار 6 ماهه
 • مدارک شناسائی معتبر متقاضی
 • مدارک تحصیلی یا فنی حرفه ای
 • 1 قطعه عکس پاسپورتی
 • بیمه مسافرت با پوشش حداقلی 30000€ (یورو)
 • گواهی تمکن مالی کافی
 • هزینه ویزا 3440DKK (کرون دانمارک)

شرایط ویزای کاری دانمارک

مقایسه کار در دانمارک و آلمان در سال 2024

در شرایط فعلی که کم کم داریم به سال 2024 نزدیک می شویم، متوسط درآمد ماهیانه حاصل از کار در دانمارک حدود DKK40600 (کرون دانمارک) معادل €5458 (یورو) می باشد. که در نوع خود سطح درآمدی ایده آلی محسوب می شود. به طوری که همین سطح درآمدی حتی بالاتر از متوسط درآمد ماهانه در کشور آلمان (اقتصاد شماره 1 اروپا) می باشد. همان طوری که در نمودار زیر نیز مشاهده می شود، متوسط درآمد ماهیانه کار در آلمان در حدود €3810 (یورو) می باشد:

مقایسه درآمد حاصل از کار در آلمان و دانمارک

جذب نیروی کار در دانمارک

باید توجه داشت که یکی از مواردی که کمک فراوانی به یافتن شغل در دیگر کشورها می کند این است که فرد به زبان رسمی آن کشور مسلط باشد، با این که این کشور این موضوع قدری کمرنگ تر از دیگر کشورهاست اما باز هم تسلط به زبان دنیش یعنی دانمارکی تا حد زیادی به فرد برای یافتن شغل کمک خواهد کرد. همچنین علت این که قاعده تسلط بر زبان محلی به اندازه دیگر کشورها اهمیت ندارد این است که در این کشور زبان انگلیسی، فرانسوی و آلمانی نیز در محیط شغلی و شرکت های چند ملیتی به وفور دیده می شود. البته دولت دانمارک برای کسانی که اقامت این کشور را اخذ کرده اند به صورت رایگان دوره های یادگیری زبان دانمارکی را برگزار می کند.

یکی از مزیت های کار در این کشور برای مهاجران این است که قانون به طور کامل از نیروی خارجی حمایت می کند. در این مقاله توسط مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارائه شد که امید است مطالعه آن مفید بوده باشد. البته همان طور که پیش تر اشاره شد از آن جایی که در سال 2024 نیز همانند قبل صدور ویزای کاری دانمارک برای ایرانیان با سختگیری زیادی همراه است در حال حاضر اخذ ویزای پذیرش تحصیلی و ویزای مربوطه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

سوالات متداول در خصوص کار در دانمارک

متقاضیان کار در دانمارک در سال 2024 موارد زیر را مورد توجه قرار می دهند:

 • چرا کار در دانمارک با استقبال مواجه شده است؟ نرخ بیکاری پائین، استاندارد بالای زندگی، وضعیت اجتماعی خوب و اشتغال در کشوری توسعه یافته.
 • شرایط کار در دانمارک برای متقاضیان خارجی به چه صورت است؟ شرایط اخذ ویزای کاری این کشور برای شهروندان خارجی در 3 دسته می باشد. از 3 طریق پیشنهاد کاری، لیست مشاغل و گرین کارت می توان اقدام نمود.
 • شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک چیست؟ در هر 3 طریق افراد باید میزان تمکن مالی را اثبات نمایند. حداقل مدرک لازم در خصوص کار در این کشور لیسانس می باشد. مواردی نظیر مدرک زبان و سوابق کاری از عوامل تاثیرگذارند.
 • مدارک لازم برای کار در دانمارک چیست؟ پاسپورت، تکمیل فرم درخواست، مدارک تحصیلی، مدارک شناسایی، بیمه مسافرتی به ارزش 30000€ (یورو)، گواهی تمکن مالی.
 • بهترین روش مهاجرت به دانمارک برای شهروندان ایرانی چیست؟ اخذ ویزای تحصیلی یکی از برترین طرق شناخته شده در باب مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی می باشد.
5/5 - (98 امتیاز)

28 دیدگاه برای “کار در دانمارک

 1. امیررضا گفت:

  سلام
  برای من که ۴۵ ساله هستم هم امکان مهاجرت کاری هست؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که بتونید یک پیشنهاد کاری رسمی از این کشور داشته باشید، این امکان هم برای شما به وجود میاد

 2. jalal گفت:

  من جلال هستم 24 ساله اهلی افغانستان در ایران زندگی میکنم جوشکاری فنی هستم اما از هیچ شرکتی مدارک ندارم من هم میتوانم به دانمارک مهاجرت کنم؟؟؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   با شرایطی که فرمودید خیر

 3. محمد مرادي گفت:

  با سلام
  من ٤٢ سالمه و مهندس مكانيك سيالات هستم و عضو نظام مهندسي، حدودا ١٥ سال در پروژه هاي دريايي و ساختمان سازي سرپرست كارگاه بودم و خانومم هم مهندس عمران و ٣٦ سال دارند
  امكان اقدام براي اخذ اقامت دانمارك برامون وجود داره يا كه از نظر سني مشكله؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شرایط هر دو عزیز مناسب هست فقط باید در نظر داشته باشید که برای این که بتونید مهاجرت به دانمارک رو تجربه کنید، یکی از شما دو نفر باید بتونه یک پیشنهاد کاری از دانمارک دریافت کنه و هر دونفر وارد دانمارک بشید تا نفر دوم توی همین کشور دنبال کار بگرده

 4. مهدی گفت:

  از کجا میشه کارفرما گیر آورد

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   باید سایت های مربوط به موسسات کاریابی در دانمارک رو در حرفه ای که دارید بررسی و پیگیری کنید

 5. علی گفت:

  سلام من فوق دیپلم ومدرک فنی جوشکاری رو دارم ایامیشه به همراه دوفرزند۵ساله و۲ساله وهمسرم به دانمارک مهاجرت کنم؟ واقعا دیگه ازاین شرایط بداقتصادی ایران حالم بهم میخوره

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   بهتر هست کشورهایی رو مد نظر قرار بدید که امکان مهاجرت داشته باشند.
   شاید برای شما آلمان گزینه بهتری باشه

 6. مسعود گفت:

  سلام. 40ساله. مجرد.کارشناس هوشبری. ۱۸ سال سابقه کار. سطح زبان انگلیسی خوب. امکان تقاضای کار در دانمارک برای اینجانب وجود داره؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید ابتدا مدرک تحصیلی خودتون رو توی این کشور معادلسازی بفرمایید

 7. علی منصوری گفت:

  من 46 سال دارم خواهرم ازدواج کرده با شخصی که اقامت دانمارک داره و اون هم به طبع شوهر در حال گرفتن اقامت است. من 20 سال سابقه مدیر منابع انسانی دارم در شرکت مپنا با مدرک کارشناسی ارشد منابع انسانی دو فرزند دوقلو هم دارم که حدود 6 سال هستند.آیا شرایط کاری برای بنده در دانمارک وجود دارد از چه طریقی ممنون

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   ایشون باید توی یک شرکت مسئولیتی داشته باشند و بتونن برای شما پیشنهاد کاری بفرستن به این دلیل که شما شرایط سنیتون به بازنشستگی نزدیک هست کار سختی پیش رو دارید

 8. محمود گفت:

  با سلام
  بنده 44 سالمه و دارای مدرک دکترای شیمی با بیش از 17 سال سابقه کار مرتبط میباشم. همسرم 35 ساله دارای مدرک دکترا بوده و در حدود 8 سال سابقه کار مرتبط دارند. دارای یک فرزند شش ساله هستیم. ممنون میشم بفرمایید با توجه با بالا بودن سن ما، جهت مهاجرت به کانادا چه از چه طریقی میتوان اقدام کرد.

  1. داوری گفت:

   سلام
   یکی از بهترین راه ها برای شما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا استارت آپ هست که البته باید رزومه تون دقیق تر بررسی شه

 9. علمداری گفت:

  درود و ادب بزرگوار
  بنده دانشجوی دکتری دانشگاه ازاد ترم دو رساله در رشته زبان و ادبیات فارسی هستم
  سابقه کارم ۵ سال حق التدریس دانشگاه ازاد
  تدریس در دبیرستان
  تدریس خصوصی
  ویرایش کتاب و مقالات
  چاپ دو مقاله در همایش بین المللی دانشگاه تبریز و کتابخانه ملی ایران …
  بنده از شما راهنمایی میخواستم که ایا ویزای کار برای من بهتر هست یا ویزای تحصیل اگر برای گرین کارت اقدام کنم … ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید .

  1. داوری گفت:

   سلام
   رزومه خوبی دارید و پیشنهاد من به شما اینه که اگر میخواین وارد دانمارک بشید از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید
   در صورتی که ابهام دارید با ما تماس بگیرید

 10. ایرج گفت:

  سلام
  من دکتری کتابداری و اطلاع رسانی دارم 20 سالی هم سبقع هیأت علمی دارم مسلط به زبان انگلیسی شانس من چقدره

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در دانمارک بایستی یک آفر کاری داشته باشبد و کاری که میخواین انجام بدید در لیست رشته های مورد نیاز دانمارک وجود داشته باشه

 11. مریم گفت:

  سلام و روزبخیر
  من 26 سالمه و ماما هستم. و در مامایی 2سال سابقه بیمه دارم.
  همسرم 27 و برنامه نویسه.
  چطور میتونیم موقعیت کاری رو پیدا کنیم و یه دعوت نامه از کارفرما بگیریم.
  آیا هردو همزمان اقدام بکنیم شانس بیشتری داریم؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید در سایت های کاریابی روزمه بدید و منتظر جواب از طرف کارفرما باشید

 12. Mohammad گفت:

  سلام وقتتون بخیر من ۲۱ سالمه و در رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی هستم، سوالم اینه که برای ویزای تحصیل در دانمارک، اثبات تمکن مالی برای هزینه یکسال زندگی (بر مبنای ماهی ۱۵۰۰£) است فقط؟ بیمه مسافرتی که ۳۰۰۰۰£ هست, هزینه ای در پیش داره؟ هزینه ویزا حدودا چقدره؟ درکل چه مبلغی رو برای این امر (صدور ویزا جهت تحصیل در دانشگاه آرهوس ترجیحا) براورد میکنید؟؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   در خصوص سوالاتی که میفرمائید و در زمینه تمکن مالی که در زمینه اجرایی کار هست بایستی با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید

 13. سیوان گفت:

  با سلام وعرض ادب
  من و همسرم 30 سالمونه.یه دختر 4 ساله هم داریم.من لیسانس مدیریت صنعتی هستم و همسرم لیسانس مدیریت دولتی دارن.من 4 سال سابقه بیمه دارم.توی چند شرکت به عنوان ویزیتور کار کردم.توی یه شرکت تولید مخازن گاز مایع خانگی اوپراتور 18 نوع دستگاه صنعتی بودم.الانم توی یه کارخانه پلاستیک سرپرست واوپراتور 5 دستگاه تزریق پلاستیک هستم.جوشکاری co2 و زیر پودری و الکترود رو هم کامل میتونم انجام بدم ولی مدارک جوشکاری ندارم.میخواستم بدونم با این شرایط میتونم اقامت دانمارک رو بگیرم واونجا کار پیدا کنم.چقد هزینه داره و باید چیکار کنم واز کجا شروع کنم؟؟؟خیلی ممنونم.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب شرایط شما خوبه اما برای ویزای کار دانمارک باید شما کارفرما داشته باشید که از شما دعوت به همکاری کرده باشه

 14. غلامرضاکرمی معدنی گفت:

  سلام درموردمحدودیت شرط سنی توضیح دهید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر کارفرما داشته باشید محدودیتی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *