ویزای کاری

کار در کویت

کار در کویت

اخیرا به دلیل فاصله نرخ تبادلی ارز میان ایران و کویت، کار در کویت مورد توجه اکثر تحصیلکردگان و کارجویان ایرانی قرار گرفته است. در سال 2024 هم فرصت های شغلی در کشور کویت بسیار خوب و سطح درآمدی بالاتر از دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد. بد نیست بدانید که بر اساس گزارش صندوق بین المللی پول (IMF)، کویت به لحاظ سرانه قدرت خرید داخلی (PPP) جزء 10 کشور ثروتمند دنیا است. این نتیجه وجود سرمایه های عظیم طبیعی و انسانی و نیز سرمایه گذاری کلان خارجی در این کشور است. اما در مسیر کار و کاریابی در کویت ممکن است سوالات زیر به ذهن متقاضیان مهاجرت کاری به کویت هم برسد:

 • آیا امکان کار برای ایرانیان در بازار کار کویت فراهم است؟
 • شرایط و ضوابط کار و زندگی در کشور کویت چگونه است؟
 • نحوه اخذ ویزای کار کشور کویت چگونه است و برای کسب صلاحیت چه مدارکی لازم است؟
 • مشاغل مورد نیاز کویت برای سال 2024 کدام اند؟
 • درآمد آرایشگری در کویت چقدر است؟
 • شرایط استخدام نیروی ایرانی و فارسی زبان زیر نظر پیمانکاری پروژه ای در کویت چیست؟
 • کفیل در کویت به چه معناست؟
 • آیا امکان استخدام جوشکار در کویت وجود دارد؟
 • اعزام فوری نیروی کار به کویت به چه صورت است؟

مزایا کار در کویت

کار در کویت برای تمامی اتباع کشورهای خارجی که به دنبال فعالیت در خارج از کشور هستند، مزیت های متعددی را ارائه می دهد. برخی از مزیت های کار در این کشور عبارت اند از:

 • نرخ بیکاری پایین
 • مشوق های گوناگون
 • کار به زبان انگلیسی
 • فرآیند جستجوی کار

تحلیلی جامع بر اقتصاد کویت در 2024

کویت از لحاظ جغرافیایی کشوری کوچک ولی از لحاظ اقتصادی کشوری به مراتب ثروتمند می باشد. کویت دارای یک اقتصاد نسبتا آزاد همراه با منابع سرشار نفت خام در حدود 102 بیلیون بشکه است. این تقریبا حدود 6% از ذخایر نفت خام کل دنیا می باشد. در سال 2024 نفت و صنایع مربوطه در حدود نصف GDP (تولید ناخالص داخلی)، 92% از درآمدهای صادراتی و 90% درآمد دولتی را تشکیل می دهد.

در حال حاضر مهاجرت به کویت برای ایرانی ها امکان پذیر نیست و می توان به جای مهاجرت پرهزینه به این کشور، کشورهایی را انتخاب کرد که از نظر اقتصادی شرایط خوبی در اختیار داشته و اجازه کار به ایرانی ها را نیز صادر کنند. مهاجرت به کانادا یکی از همین مسیرها است.

صنایع اصلی برای کار در کویت

آن دسته از اتباع کشورهای خارجی که به دنبال کار در کویت هستند، باید به خوبی با صنایع اصلی در این کشور آشنا شوند. با وجود اینکه اقتصاد کویت تحت سلطه صنعت عظیم نفت است، اما این کشور صنایع گوناگونی را برای فعالیت اتباع کشورهای خارجی ارائه می دهد. کویت دارای ذخایر نفت خام حدود 110 میلیون بشکه است که بیش از 9% از ذخایر جهان را تشکیل می دهد. به این ترتیب بسیاری از مهاجران شاغل در کویت در این بخش مشغول به کار هستند. اما با این حال، سریع ترین زمینه های در حال رشد در بخش خدمات، املاک و مستغلات، خدمات تجاری و امور مالی بوده است. اینها همچنین فرصت های شغلی مختلفی را برای اتباع کشورهای خارجی در کویت ارائه می دهد. همچنین از آنجایی که کویت عملا زمین زراعی ندارد، کشارورزی در این کشور معنای خاصی ندارد. تنها استثنا در این کشور صنعت ماهیگیری است، زیرا غذاهای دریایی در آبهای ساحلی کویت فراوان است.

در نمودار ارائه شده در این بخش از مقاله می توانید با نرخ اشتغال در کویت بر اساس بخش اقتصادی را طی سالهای اخیر به طور دقیق بررسی کنید:

صنایع اصلی برای کار در کویت

شرایط کار در کویت

نکته مهم درباره شرایط کار در کویت این است که درآمدها در این کشور معمولا مشابه یا بالاتر از درآمدهای پرداختی در اکثر کشورهای اروپایی و غربی است. اما از آنجایی که کویت هیچ گونه سیاست مالیات شخصی ندارد و از سوی دیگر درآمد خالص در این کشور بسیار بالا است، مهاجرت کاری به این کشور به اولویت اول متقاضیان تبدیل شده است. اما قبل از هر چیزی، متقاضیان محترم بایستی درباره شرایط کار در این کشور مطلع باشند.

در واقع مهاجرت به این کشور شبیه شرایط مهاجرت به نروژ در اروپا است. برای کار درکویت، کلیه متقاضیان خارجی از جمله ایرانی ها نیازمند دعوت نامه از سوی یک اسپانسر محلی هستند. این اسپانسر مسئول کارهای اداری درخواست ویزای کار و اقامت و نیز افتتاح حساب و عقد قرارداد اجاره منزل برای کارجویان می باشد. داشتن یک رزومه کاری قوی شامل ذکر مدارک آکادمیک و حرفه ای، سوابق کاری و اجرایی و موفقیت های شغلی در این مسیر بسیار تاثیر گذار است. اما اگر خواستار اطلاع در خصوص شرایط ایده آل برای کار در این کشور هستید، حتما جدول زیر را مشاهده نمایید:

مدارک و سوابقشرایط و الزامات
مدرک تحصیلیکارشناسی
سابقه کار مفید8 تا 12 سال
مدرک زبان خارجیزبان انگلیسی
گواهی سلامت و عدم سوء پیشینهمورد نیاز

بررسی سیستم مالیاتی برای کار در کویت

یکی از موضوعات کلیدی که باید قبل از مهاجرت به کویت به طور دقیق بررسی کنید، شرایط سیستم مالیاتی برای کار در این کشور می باشد. در سرتاسر جهان مالیات ها منبع درآمدی عظیم برای بسیاری از دولت ها است، کویت نیز از این قاعدده مستثنی نیست. با این حال، به دلیل اینکه درآمدهای نفتی بخش مالی بزرگی از مخارج گسترده دولت کویت است، نیاز به مالیات به عنوان شکلی از درآمد دولت حداقل است. به این ترتیب، مالیات شخصی برای کار در کویت وجود ندارد، حتی برای مهاجرانی که در کویت مشغول به کار هستند. به این ترتیب، مالیات برای شرکت های خارجی شاغل در کویت وجود دارد و نرخ مالیات بر درآمد شرکتی برای مشاغل خارجی در کویت در حال حاضر 14% است. همچنین لازم به ذکر است که، مشاغل متعلق به کویت از هر گونه مالیات معاف هستند، مالیات بر ارزش افزوده نیز در این کشور وجود دارد. در باب درآمد در کویت لینک فوق را بخوانید.

نحوه اخذ ویزای کار کویت

کلیه شهروندان خارجی به استثنای کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برای ورود و کار در کشور ثروتمند کویت نیازمند اخذ ویزای کار هستند. مجوز کار برای خارجیان زمانی صادر می شود که آنها پیشنهاد کاری معتبری داشته باشند. بنابراین، کارفرمای کویتی به عنوان اسپانسر (Sponser) برای کارمند خارجی عمل می کند. این بدان معنا است که شرکت تمامی کارهای اجرایی و اداری متقاضی را از پر کردن فرم گرفته تا افتتاح حساب بانکی بر عهده می گیرد. در باب ویزای کار کویت لینک فوق را بخوانید.

قانونا، کارفرما مادامی مسئول کارجو است که کارجوی متقاضی در این کشور اقامت گزیند. حقایق کلیدی درباب ویزای کاری کشور مزبور (2024) از قرار زیر است:

آیتمشرح
هزینه درخواست1500$ (دلار) برای ویزای نوع تک ورود
$1750 (دلار) برای ویزلی نوع چند ورود
مدت زمان رسیدگیحداکثر 15 روز تا 1 ماه
مدت اعتبار ویزا3 ماه
امکان تمدید ویزاوجود دارد
متولی صدور ویزااداره مهاجرت کویت

نکته مهم آنکه پس از دریافت ویزای کار و اقامت در کویت، اکنون متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان خود به عنوان اسپانسر عمل کند. اما اگر همراهان خواهان کار در این کشور باشند، در اینصورت آنها ملزم به اخذ ویزای کار جداگانه هستند.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کار در کویت

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کار در کویت

پس از اطلاع در خصوص شرایط و ضوابط درخواست ویزای کار این کشور، اکنون نوبت اطلاع درباره مدارک لازم است. فرآیند اخذ ویزای کاری کویت به واسطه مدارک درخواستی از طرف سفارت این کشور آسان است. اما همانطور که قبلا هم ذکر شد کلید این کار داشتن و نداشتن دو فاکتور است. داشتن اسپانسر از داخل کویت و نداشتن سوء سابقه مجرمیت برای دولت این کشور بسیار مهم است. بر همین اساس، مدارک مورد نیاز برای متقاضیان ایرانی جهت کار در کشور کویت (2024) عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر با حداقل 2 سال اعتبار قبل از تاریخ انقضاء
 • فرم درخواست تکمیل شده صادره از سوی وزارت امور خارجه کویت
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • تست HIV (تست بیماری ایدز)
 • گواهی سلامت اخذ شده از پزشک معتبر
 • گواهی عدم سوء پیشینه دریافتی از پلیس ایران در عرض 3 ماه قبل از درخواست ویزا
 • رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در هر زمینه از مهاجرت کاری و اخذ ویزای کار کشورهای خارجی همانند ویزای کار آلمان آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به هموطنان عزیز می باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات و نیز آشنایی با نحوه و شرایط ارائه مشاوره های کارشناسی با این موسسه در ارتباط باشید.

سوالات متداول در باب کار در کویت

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات متداول در باب کار در کشور کویت می باشیم:

 • شرایط کار در کویت به چه صورت است؟ نکته مهم درباره شرایط کار در کویت این است که درآمدها در این کشور معمولا مشابه یا بالاتر از درآمدهای پرداختی در اکثر کشورهای اروپایی و غربی است. اما از آنجایی که کویت هیچ گونه سیاست مالیات شخصی ندارد و از سوی دیگر درآمد خالص در این کشور بسیار بالا است، مهاجرت کاری به این کشور به اولویت اول متقاضیان تبدیل شده است. برای کار در کویت، کلیه متقاضیان خارجی از جمله ایرانی ها نیازمند دعوت نامه از سوی یک اسپانسر محلی هستند. این اسپانسر مسئول کارهای اداری درخواست ویزای کار و اقامت و نیز افتتاح حساب و عقد قرارداد اجاره منزل برای کارجویان می باشد. داشتن یک رزومه کاری قوی شامل ذکر مدارک آکادمیک و حرفه ای، سوابق کاری و اجرایی و موفقیت های شغلی در این مسیر بسیار تاثیر گذار است.
 • نحوه اخذ ویزای کار کویت به چه صورت است؟ کلیه شهروندان خارجی به استثنای کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برای ورود و کار در کشور ثروتمند کویت نیازمند اخذ ویزای کار هستند. مجوز کار برای خارجیان زمانی صادر می شود که آنها پیشنهاد کاری معتبری داشته باشند. بنابراین، کارفرمای کویتی به عنوان اسپانسر (Sponser) برای کارمند خارجی عمل می کند. این بدان معنا است که شرکت تمامی کارهای اجرایی و اداری متقاضی را از پر کردن فرم گرفته تا افتتاح حساب بانکی بر عهده می گیرد.
4/5 - (11 امتیاز)

280 دیدگاه برای “کار در کویت

 1. سعید گفت:

  درود
  من شرایط کاری در کویت را میخواستم بدانم.
  کار من خدمات فنی کولر گازی است و ۸ سالی
  تجربه دارم .
  در حال حاظر مغازه دارم در شهرم.

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما اگر پاسپورت غیر ایرانی دارید، می تونید وارد کویت بشید

   1. محسن گفت:

    سلام خسته نباشید
    من آرایشگرم و ۵سال سابقه ی کار دارم میتونم به کویت برم برای کار
    یا برم عمان از عمان برم؟؟

    1. امیر جلالی گفت:

     سلام
     وضعیت عمان برای کار ایرانی ها خیلی بهتر هست. کویت بسیار سخت گیرانه در این رابطه عمل می کنه و هنوز هم خیلی ها ریجکتی ویزا دارند

 2. سعید گفت:

  سلام من برق کار ماشین هستم آیا امکان کار برای من در کشور کویت هست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در حال حاضر شهروندان ایرانی اجازه مهاجرت به کویت ندارند!

 3. سیاوش نغمه پرداز گفت:

  باسلام
  به امید خدا کار برای ایرانی‌ها در کویت داره بهتر میشه وخبرای خوبی توراهه،دیگه مثل سابق نیست وبه زودی ایرانیا هم میتونن برن

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   امیدواریم این مسیر هم هموار بشه

 4. امجد امانی گفت:

  سلام وقت بخیر من ۴۴ سالمه. نجار mdf هستم و فنی کار نیز هستم
  آیاایا می‌توانم جهت کار به کویت بروم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام!
   خیر. ورود شهروندان ایران به کویت ممنوع هست

 5. حسین گفت:

  سلام مدرک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی دارم و متخصص تعمیرات و راه اندازی کلینیک و مطب دندانپزشکی هستم و ۱۱ سال سابقه کار دارم برای گرفتن ویزای کشور کویت باید چیکار کنم

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شهروندان ایرانی امکان کار در کویت رو نخواهند داشت

 6. بهار گفت:

  مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی دارم بدون سابقه کار
  مدرک زبان اسپانیایی و انگلیسی هم دارم .
  چقدر شانس پیدا کردن کار تدریس زبان دارم ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در صورتی که پاسپورت غیر ایرانی ندارید، هیچ شانسی هم نخواهید داشت

 7. مهرداد اسدی گفت:

  سلام و وقت بخیر من مهرداد اسدی 29 ساله با 5 سال سابقه کار در آزمایشگاه در چندین بیمارستان معنبر و بین المللی هستم آیا برای رشته من در کویت میتونم اقدام برای مهاجرت برای کار کنم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در حال حاضر ایرانی ها امکان کار در کویت رو ندارن

 8. ژاله گفت:

  درود من و همسرم باواسطه کفیل به کویت خواهیم آمدهمسرم مهندس عمران فقط من خودم درزمینه پاکسازی پوست حرفه دارم آیا من با راه انداختن حرفه پاکسازی پوست در کویت درآمد خوبی خواهم داشت بنظرشما این کار را اونجا انجام بدم پاک سازی پوست

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   درآمد در کویت بسیار بالا هست و مشکلی از این بابت نخواهید داشت

 9. یاسمن صادقیان گفت:

  سلام خسته نباشید . به من برای کار آرایشگری از کویت پیشنهاد همکاری داده شد آیا امکان داره ویزای کاریم قبول بشه ؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   متاسفانه در کویت ممنوعیت کار برای ایرانی ها وجود داره

 10. شهرام گفت:

  با سلام و احترام
  47 ساله هستم و 18 سال سابقه کار دارم فوق لیسانس صنایع هستم و 13 سال در شرکت های بین المللی خودرو سازی گروه رنو کار کردم خواستم ببینم برای بنده موقعیت شغلی در کویت وجود دارد؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید رومه خودتون رو برای شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ارسال کنید تا بتونید پیشنهاد کاری دریافت کنید

 11. شورش گفت:

  سلام خدمت شما. من کارشناس ارشد معماری هستم و تو دانشگاه هم تدریس داشتم. میخواستم بدونم شرایط کاری و ویزا واسه من تو کویت چطوری خواهد بود؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   شما باید یک پیشنهاد کاری از این کشور دریافت کنید یا بتونید یک کفیل برای دعوت از شما به این کشور پیدا کنید

 12. حمیدرضا گفت:

  سلام وقت بخیر.
  با ۲۳سال سن، ارشد برق در دانشگاه خوارزمی تحصیل میکنم. باتوجه به شرایط موردنیاز. سوپیشینه ندارم و سوابق کاریم هم مرتبط با رشتم نبوده. مدرک زبان هم میتونم طی ۶ماه بگیرم. آیا موقعیت اپلای برای کار رو دارم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   کار در کویت برای افرادی که رزومه کاری ندارند کمی دشوار هست ضمن اینکه ایرانی ها برای ورود به کویت مراحل سختی رو باید طی کنند.

 13. حسین گفت:

  سلام . لیسانس مکانیک دارم . و تقریبا هر کار فنی از دستم بر میاد . آیا میتونم توی کویت سطح درامد خوبی داشته باشم؟

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   میزان درآمد در کویت بالا هست اما در حال حاضر ورود شهروندان ایرانی به این کشور سخت هست

 14. منصوره ایزدی گفت:

  سلام من ماما هستم ایا برای کویت میتونم از سهمیه کرونا استفاده کنم؟ چه شرایطی داره؟ ایا کویت برای کار کادر درمان میپذیره

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   در حال حاضر متاسفانه شرایط مهاجرت نیروی کار ایرانی به کویت بسیار سخت تر از گذشته شده.

 15. صبا گفت:

  سلام .من لیسانس طراحی دوخت دارم .میخواستم بدونم این کار تو کویت بازاری داره یا نه؟تخصصم تو لباس مجلسی و عروسه

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   موسسه ما در زمینه کاریابی در کشورهای حوزه خلیج فارس خدماتی ارائه نمی کنه. بهتره موسسات کاریابی توی کویت رو مورد بررسی قرار بدید تا اطلاعات دقیق به دست بیارید.

 16. امید بابایی گفت:

  سلام خسته نباشید من20سالم هست و میخواهم برای کار به عمارات برم از چه روش هایی میتونم اقدام کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما در این سن در جه زمینه ای میخواین کار کنید
   باید تخصص داشته باشید تا بتونید دعوتنامه کاری و ویزا دریافت کنید

 17. جواد ساعدی گفت:

  سلام من مهندس برق هستم و در رشته مونتاژ تابلوهای برق ( شمش کشی و سیم کشی تخصص دارم ) در این رشته در کویت کار هست ، راهنماییم کنید لطفاً

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا مقاله موسسات کاریابی در کویت رو مطالعه نمایید

 18. مهدی گفت:

  سلام برای پیدا کردن کارفرما یا کفیل خود شخص باید اقدام کنه ؟یا مجموعه ای هست برای انجام این کار ؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   معمولا خود شخص با پیگیری از طریق سایت های کاریابی به این موضوع دست پیدا میکنه

 19. محمد امین رشیدی گفت:

  سلام
  من برای کار میخام اقدام کنم . اسپانسر و کارفرما هم پیدا کردم .. میخاستم حقوق مهندسین نفت رو بدونم؟ و راجب شهر جحرا و اینکه تقریبا از نظر امکاناتی چطوره ؟ و برای یک زندگی خوب در کویت چه میزان حقوق مناسب هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   کشور کویت اگر کارفرما داشته باشید از نظر درآمدی درآمد بالایی داره و امکانات اون هم بد نیست اما نمیشه ازش اقامت دائم گرفت
   لطفا مقاله حقوق بازنشستگی در کویت رو هم در زمینه درآمد مطالعه نمایید

 20. میلاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس صنایع شيميايي(گرایش نفت)دارم
  سابقه کارم هم در شرکت های گاز رسانی و نفتی مربوط به پالایشگاه اصفهان بوده
  با این سابقه میشه در کشور کویت کار پیدا کرد؟
  موسسه های کاریابی با ایرانی ها همکاری میکنن

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کاریابی با این روزمه میتونید اقدام کنید اما موسسات کاریابی همکاری ندارن و منوط به اقدام خود شماست

 21. نادر جوادزادگان گفت:

  شرایط پذیرش استاد دانشگاه، زبان و ادبیات فارسی چگونه است؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در این زمینه با دانشگاه های کویت در ارتباط باشید

 22. لاوینا گفت:

  من برای بازیگری میخام برم کویت باید چکار کمم

  1. داوری گفت:

   سلام
   کویت مگه در بازیگری مطرحه که میخواین بازیگری در کویت بخونید ؟ علت این انتخابتون چیه؟

   1. لاوینا گفت:

    خوب از بازیگری خیلی خوشم میاد و استعداد زیادی هم دارم یکی از دوستان هم کویت بازیگره گفتم اگه شرایط کویت محیا نشد میرم دبی

    1. داوری گفت:

     براتون آرزوی موفقیت دارم باید از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرید و با اخذ پذیرش اقدام به دریافت ویزا کنید

 23. مرتضی گفت:

  سلام و عرض ادب
  بنده مهندس عمران و سابقه 12سال کار اجرایی در ابنیه و راه را دارم . آیا راهی وجود داره در کویت مشغول کار شد؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به کارفرما و کفیل دارید

 24. مجید گفت:

  سلام خسته نباشید من ۳۱ سالمه و مجرد و تخصص کار بنایی و رانندگی پایه۱ و خدمات کفاشی تولیدی دارم ایا میشه اقدام کنم،

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای اینکه در کویت کار کنید قبل از هر چیز نیاز به کفیل خواهید داشت

 25. کامبیز گفت:

  چگونه می تونم یک اسپانسر پیدا کنم ؟برای کار در کویت

  1. داوری گفت:

   سلام
   به سایت های کاریابی این کشور مراجعه کنید

  2. عباس گفت:

   چطورمیتوانم برای کار درکویت ،اسپانسر پیدا کنم؟؟؟؟؟

   1. داوری گفت:

    سلام
    باید در سایت های کاریابی رزومه ارسال کنید

 26. کاظم علی اکبری گفت:

  سلام
  چطوری میتونم یک موسسه کاریابی پیدا کنم که مراحل اداری را برای من انجام بده؟ لطفا راهنمایی کنید

  1. داوری گفت:

   سلام
   لطفا مقاله موسسات کاریابی در کویت مارو مطالعه فرمائید

 27. علیرضا گفت:

  من فوق لیسانس مکانیکم رشته تبدیل انرژی ولیسانس مکانیک تاسیسات 6 سال سابقه کار مرتبط با بیمه دارم و سابقه کار اجرای زیاد دارم در زمینه تاسیسات شرایط برای کار در کشور دیگه به چه صورته

  1. داوری گفت:

   سلام
   رزومه خوبی دارید اما در کل در زمینه کشورهایی که میشه به اونها مهاجرت کرد سن شما هم حائز اهمیته و کشورهای زیادی رو میتونید اقدام کنید

 28. Reza گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۱۹ سالمه میخوام برای کار برم کویت آیا شما جاب آفر یا کفیل سراغ دارید یا نه ؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   خیر در این زمینه کاریابی نداریم

 29. من ۱۶ و دوستم ۱۸ ساله هست و میخوایم هم کار کنیم و درس بخونیم ایا راهی داره

  1. داوری گفت:

   سلام
   شرایط کار برای کویت نیاز به کارفرما و کفیل داره و تحصیلی هم در حال حاضر از نظر سنی برای شما مناسب نیست

 30. علی رضایی گفت:

  سلام من و دوستم ۱۷ ساله هستیم و برای کار در تولیدی ، فروشندگی، کار آزاد ووو.
  میخاستم بدونم راهی واسه رفتن ما به کویت هست ، بعد میخاستم میانگین حقوق برای کار هایی که گفتم رو بدونم ، با تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت

  2. داود گفت:

   دختر من دانشجو مدیریت هتلداری میخونه تا چند وقت دیگر لیسانس هتلداری میگیره و در حال حاضر مدیر مجموع هتل و رستوران و کافی شاب میباشد در حدود ۴ سال و دارای ۲ مدرک هتلداری از جاهای معتبر میباشد آیا بعنوان مدیر میتواند به هتلهای اونجا استخدام شود ممنون

   1. داوری گفت:

    سلام
    بزرگوار، دختر خانم شما میتونن به عنوان مدیر هم مشغول بشن ولی طبیعتا بایستی از پوزیشن های شغلی پایین تری شروع کنن در اون کشور تا به مدیریت هتل هم برسن و برای این قضیه در ابتدا نیاز به پیدا کردن کارفرما در کویت خواهند داشت

 31. Alireza گفت:

  ببخشید من دانشجویه رشته مهندسیه پزشکی گرایش بیو الکتریک هستم به نظرتون این شغل داخل کشور کویت در امد خوبی داره یا نه ؟ در غیر این صورت اگه راهنمایی کنید که کدوم کشور برایه رشته و شغل من مناسبه ممنون میشم

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 32. عبدالرزاق گفت:

  کارگر سادہ میتونع در کویت کار کنع آیاا میتونع برع کویت

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 33. سجاد گفت:

  سلام آقای داوری چرا مجموعه شما هیچ گونه اقدامی برای کاریابی نداره این همه اطلاعات گذاشته براش بعد نوشتین تماس نگیرید.. این ب کنار دوست عزیز من ی سوال دارم آیا شما میتونید کفیل برای ما پیدا کنید از کویت ؟؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   علت اینه که کاریابی کاری مجزا از مهاجرته ضمن اینکه برخی از کشورها مثل کویت به ایرانیها اقامت نمیده و در کل برای کار بهتره که در کشور مقصد حضور داشته باشید

 34. مریم گفت:

  با سلام بنده و همسرم داروساز هستیم.کفیل باید حتما داروساز باشد یا میتواند هر شغل دیگری داشته باشد؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   خیر میتونه هر شغل دیگه ای هم داشته باشه و مشکلی نیست

 35. یوسف گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۹ سال٬کارشناس کامپیوتر سخت افزار و دارای ۱۰ سال سابقه کار در زمینه شبکه کامپیوتری،برق صنعتی واتوماسیون صنعتی بابیمه در شرکت های معتبر دارم. برای من کویت کار پیدا میشه؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

  2. asad گفت:

   اگر اسپانسر و متقاضی برای نیروی کار در این کشور برای نیروی ایرانی ندارید چرا اینقدر تبلیغ میکنید ؟؟؟!!!! اگر دارید لطفا شرایط رو بگویید وگرنه این همه هیا هو ایجاد نکنید و هی جوانها و ایرانی هایی که حداقل کاری با نون بخور و نمیر دارند رو هوایی نکنید؟؟؟!!! اگر میتونید به مهاجرت ایرانی و نجاتشون در این شرایط بد کمک کنید بسم الله ….. کی هست که بدش بیاد بره کشوری با آب و هوای بهتر و حقوق بیشتر رفاه و امکانات بیشتر با حقوقی که علاوه بر خرج روزمره بتونه پس انداز داشته باشه و بتونن ارزوهاشون رو برآورده کنند متاسفانه نیروی کار ایرانی رو در کشورهای خلیج فارس و اروپا به سادگی به دلیل سیاست های جمهوری اسلامی نمیپذیرند چرا الله و اعلم .. همه میدونند که ایرانی بی پول که احتیاج به کار داره رو هیچ کشوری راه نمیده و نمیخواد ایرانی میلیاردر رو البته همه جا میخوان

   1. داوری گفت:

    سلام
    موسسه سفیران در زمینه مهاجرت فعالیت میکنه دوست عزیز نه در زمینه کاریابی
    در هر صورت اگر سوالی داشتید میتونید با شماره 02191003232 تماس بگیرید

 36. سعید گفت:

  سلام من دامپزشک هستم 32سال سن دارم
  همسر بنده نیز مدیر فروش هستن
  امکان دریافت کار در کشورهای حاشیه خلیج هست؟
  کویت’عمان’ امارات؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

  2. پویا حسنی گفت:

   سلام خسته نباشید،اگه کارفرما و کفیل پیدا کنم،به عنوان یه کارگر ساده شاغل باشم در کویت!؟؟

   1. امیر جلالی گفت:

    سلام
    در حال حاضر کار در کویت برای ایرانی ها بسیار سخت گیرانه انجام می شه.

 37. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید ، من بعنوان معلم ورزش و تربیت بندی میتوانم تو کویت کار کنم ؟ پسر عمو هایم کویتی هستند و آنجا میخواهند کار های من را انجام دهند

  1. داوری گفت:

   سلام
   اگر اون مدرسه برای شما قرارداد کاری ارسال کنه امکانپذیره

 38. سلام من پروانه کسب قنادی و تولیدی کیک دارم با مدرک کاردانی مواد غذایی ومدرک بستنی سازی

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 39. Agahi90.iR گفت:

  مقاله جالبی بود همیشه موفق باشید دوستان

  1. رهنما گفت:

   با تشکر

 40. شاهرخ امین نژاد گفت:

  سلام و عرض ادب بنده فوق لیسانس نانو شیمی دارای بیست وشش سال سابقه بیمه و سابقه کار در ازمایشگاه استاندارد و دارای تجربه بالا در تعیین ماهیت و شناسایی جنس تمامی کالا و همچنین تعیین تعرفه یا کد بین اللملی گمرکی یاHS که در حد متخصص اینکار هستم آیا اسپانسر یا شرکتی وجود داره که تخصص بنده به دردش بخوره و اونجا کار کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 41. محمد حاجی عبداللهی گفت:

  سلام وقت بخیر
  تازه مدرک مربیگری گرفت ام،برای کار در مدارس فوتبال و… کویت چیکار باید بکنم….

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 42. حسین گفت:

  من سرویسکار کولر هستم و مدرک مدیریت صنعتی دارم چطوری باید عمل کنم.

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 43. غلامرضا گفت:

  باسلام وخسته نباشید ؛
  بنده دبیر فنی مکانیک با ۲۴سال سابقه در هنرستان فنی، مشغول بکار هستم .
  دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک هستم ،ضمنا حدود ۱۰ سال کارشناس فنی خودرو نیز بودم و۴۶ ساله هستم ومتاهل میباشم .
  متقاضی کار در کشور کویت هستم لطفا راهنمایی فرمایید .

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت

 44. ساجد گفت:

  با سلام
  12 ساله سابقه کار و مشاوره در قسمت منابع طبیعی و محیط زیست دارم دارای رتبه یک فوق لیسانس تو رشته منابع طبیعی جویای کار هستم اونجا با توجه به مدرک و سابقه کار هست؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 45. میلاد اساسه گفت:

  سلام
  من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم
  سابقه کار فنی تو بازار داشتم تعمیرات و شبکه در حد مدرک بین الملی a+ و network+ ولی این مدارک رو ندارم و تو کار خودم مشاور و فروشنده هم بودم بیمه ندارم
  پیشنهاد مهاجرتی شما برای من چی میتونه باشه اگر من هم کمی روی اسکیل هام کار کنم و خدماتو بیشتر کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   شما چند سالتونه و چند سال سابقه کار دارید؟

 46. Esmaeil گفت:

  سلام و درود
  سوالی داشتم در مورد دریافت اجازه کار و فعالیت مربی ورزشی در کشور کویت و آلمان و حتی ترکیه.
  از نحوه دریافت اجازه ورود گرفته تا حداقل میزان حقوق و درآمد و وضعیت سکونت و هزینه های جاری ماهانه وووو.. هم فعالیت ورزشی و هم کار بجز ورزشی.
  و همچنین آیا این اجازه هست که فرد صبح تا بعدازظهر جایی مشغول به کار بشه و عصر و شب به آموزش ورزشی بپردازه؟
  نیازمند توضیحات کامل هستم
  با تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای توضیحات کامل با مشاورین ما تماس بگیرید

 47. سپهر گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من تازه مدرک پزشکی عمومیم رو گرفتم
  این کارفرما در حیطه پزشکی دقیقا چطور میشه پیدا کرد؟
  با تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام
   باید به سایت های کاریابیشون سری بزنید

 48. زیبا گفت:

  سلام و عرض ادب من کارشناسی حقوق دارم و الان دارم ارشد حقوق بین الملل میخونم آیا میتونم اونجا کار داشته باشم و این ک خانم هستم مشکلی نداره

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 49. زیبا گفت:

  سلام
  من و نامزدم در زمینه کار لایه چینی و طلا کاری و مینیاتور که بیشتر در تزیینات ساختمان و هتل و رستوران و…کار میشه فعالیت داریم .از چه طریقی میتونیم تو این زمینه تو کویت کار بگیریم . کار فرمایی فعلا نداریم .چون کار ما هنری هست میشه از طریق سازمان یا ارگانی ک مربوط ب هنر باشه توی کویت اقدام کرد یا حمایت شویم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   باید روزمه بفرستید برای سابت های کاریابی

 50. علیرضا گفت:

  سلام.من تازه میخوام برم دانشگاه و میخوام رشته برق یا مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کنم.حالا خواستم بپرسم آیا کار واسه من در کویت هست ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   از الان نمیشه برای چند سال دیگه تصمیم کرفت. بحث مهاجرت، بروزه… اما رشته برق یا مهندسی کامپیوتر در کل بازار کار خوبی داره

 51. حسین گفت:

  سلام و عرض ادب پژشک با طب سنتی اسلامی هستم ۲۰ سال سابقه کار طبابت دارم می خواستم بدونم چگونه میتونم کفیل از کویت پیدا کنم؟تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   این کشور در حال حاضر برای ایرانیها اقامت صادر نمیکنه

 52. مونا طوسی پور گفت:

  سلام،از زمانی که گذاشتید سپاسگذارم،من ۳۸ سالمه،لیسانس مترجمی و فوق دیپلم آموزش زبان انگلیسی،۲۰ ساله سابقه تدریس کودکان دارم و دارای مدرک TTCمختص کودکان ،و یک دوره داور مسابقات بهترین روش تدریس در اموزش پرورش منطقه ۸ تهران،،چطور میتوانم برای کار دبیری و حتی مربی مهد،چون سابقه کار در مهد هم کم ندارم،،اقدام کنم،،و از کجا اسپانسر پیدا کنم،،بقیه شرایط ذکر شده شما را شامل میشم…ممنونم.

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 53. امين سرتيپي گفت:

  سلام خسته نباشيد
  مهندس مكانيك هستم حدود ٢٠ سال سابقه كاري دارم ولي بيمه اي حدود ١٥ سال هست
  براي كار در كويت يا كشور ديگه به چه صورت ميشه اقدام كرد
  متاهل هستم و يك فرزند دارم
  ٣٩ ساله از تهران

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به کفیل دارید اما میتونید برای کار در آلمان اقدام کنید

 54. جمال منصوری گفت:

  سلام خسته نباشید پدرم نزدیک ۲۰ ساله که تو کویت کار میکنه تو شرکت کریم حساوی کار میکنه چکار میتونم بکنم تا من بجاش برم کویت

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   از کارفرماشون بخواین کفیل شما بشن و برای شما قرارداد کاری بنویسن

 55. M.B گفت:

  درمورد پرستاری میشه بگین؟!پرستاری کویت چطوریه؟!

  1. داوری گفت:

   سلام
   در این خصوص رشته های تحصیلی در کویت رو مطالعه کنید در صورت ابهام در خدمتتون هستم

 56. علی گفت:

  عرض سلام و وقت بخیر. من 10 سال سابقه کار پشتیبانی و تکنسین کامپیوتر در یک شرکت بزرگ خصوصی کشور رو دارم . به فکر کار در کویت هستم . چه مدارکی لازم میشه؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 57. محمد گفت:

  سلام من معمار ساختمان استاد کار ماهر سنگ کاری همه نوع کاشی سرامیک موزاییک سفت کاری و نازک کاری پارک سازی چطور میتوانم در کویت کار پیدا کنم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت نیاز به کارفرما و کفیل خواهید داشت اما رشته کاری شما برای کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای خیلی بهتره
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

   1. مصی گفت:

    سلام
    شخصی میشناسم که دوستان عرب زیادی دارد. به ایشان بگم با دوستان عرب صحبت کند کفیل من شوند که من ویزای کویت بگیرم. آیا امکان همچین چیزی وجود دارد؟
    اگه کفیل من بشن باید دعوتنامه ای چیزی برای من بفرستند؟

    ممنون

    1. داوری گفت:

     سلام و درود
     اگر بتونید دعوتنامه کاری همراه با نامه کفالت دریافت کنید این امکان وجود داره

 58. مبین گفت:

  سلام .
  الان من 26 سالمه و دارم تخصص جراحیمو از دانشگاه سنندج میگیرم و 3 سال دیگه هم تموم میشه .
  سوال من اینه که چطور میتونم اقامت دائم کویت رو بگیرم ؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   کشور کویت به شما اقامت دائم نمیده

 59. ابوالفضل گفت:

  معلم ورزش اگه مدرک کارشناسی داشته باشه قبول میکنن؟؟؟
  سابقه کار۸ سال ازکجا بیاریم وقتی کلا۲۱سالمونه؟؟؟،

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به قراردادکاری و کارفرما خواهید داشت

 60. کیانوش رحمانی فر گفت:

  ببخشید حقوق مهندس مواد در کویت چقدر هست

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای اطلاع از حقوق و درآمد به مقاله حقوق ماهیانه کار در کویت مراجعه نمایید

 61. مهرنوش گفت:

  سلام وعرض ادب ایاایرانیان مقیم کویت دادگاهی برای کارهای حقوقی دارند

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   سوالتون در زمینه مهاجرت نیست سرکار خانم
   اگردر خصوص مهاجرت سوالی داشتید در خدمتتون هستم

 62. Rezagh4 گفت:

  سلام من شغلم سوپر مارکت و به دلیل تامین نبودن مالی به فکر مهاجرتم.میخواستم کمکم کنید

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

  2. کوثر گفت:

   سلام. امکان کار کردن در کویت بدون مهاجرت وجود داره؟ یعنی امکان اینکه پاسپورت و ویزا بگیریم و بلیط بگیریم و اونجا بریم سراغ کار وجود نداره؟!

   1. داوری گفت:

    سلام و درود
    الان میخواین در کویت کار کنید ولی به اونجا مهاجرت نکنید؟ یا برید اونجا دنبال کار بگردید؟
    متوجه منظورتون نشدم لطفا دقیق تر بفرمائید

 63. Asma8301 گفت:

  سلام خسته نباشید
  میشه لطفا چند از همین سایت های کاریابی کشورهای کویت و قطر و عمان یا المان رو قرار قرار بدید برامون؟ ممنون ???

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله حتما. لطفا مقاله های کاریابی در آلمان، موسسات کاریابی در قطر، موسسات کاریابی در عمان و موسسات کاریابی در کویت رو مطالعه بفرمائید

 64. حسین گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم میشه ب عنوان کارگر ساده در کویت مشغول ب کار شد

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 65. عطاالله گفت:

  باعرض سلام من راننده بیل مکانیکی بابیش از ده سال سابقه کار درانواع پروژه ها خواهان کاری درکویت هستم اگر مقدورشد ممنون میشوم ودرعراق هم هفت سال کارکرده ام وعربی راحدود۷۰درصدبلدم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 66. سعید عباسی گفت:

  سلام
  بنده کارشناس ارشد تجارت الکترونیک هستم 32 ساله ام
  اشرافیت کامل به ای تی هم دارم
  زبان انگلیسی و عربی و فرانسه هم نیمه حرفه ای
  بنظرتون برای کویت یا عمان یا قطر ، کاری یا تحصیلی برا دکتری ، امکان موفقیت هست جهت اقدام؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در این کشورها نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.
   کشورهای بهتری هستن با توجه به روزمه تون بتونید به اونها مهاجرت کنید
   پیشنهاد میکنم مقاله های کار در اتریش و کار در آلمان ر ومظالعه بفرمائید

 67. مَه آرا سادات عابدی گفت:

  سلام با مدرک بین المللی دکترای معماری(phd) از ایران و ۴ مقاله بین المللی و تسلط به زبان انگلیسی و عربی، و مدرک GRE و سه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای(نقشه کشی معماری،icdl،نقشه کشی تاسیسات)و سن ۲۸ سال، و تسلط کامل به رویت (bim) و سه سال سابقه بیمه کاری و سه سال سابقه تدریس دانشگاه و ۴ مهر(طراحی،نظارت،اجرا،کارشناسی دادگستری)بخوای ویزا بگیری از خارج از کشور که درآمد خیلی بالا داشته باشی کدوم کشور پیشنهاد میشه؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در هر کشوری باید روزمه خوبتون رو به کافرماهای اون کشور بفرستید تا برای شما جاب آفر ارسال کنن
   البته روش های متفاوتی برای مهاچرت وجود داره
   که پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 68. Samira گفت:

  سلام خسته نباشین، بنده پزشکم با ۵ سال سابقه کار ، امکانش هست کویت به پزشکای ایرانی ویزا بده؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   در حال حاضر کار سختیه اما غیرممکن نیست

 69. احمددهقان گفت:

  من ۲۰سال سابقه کار در فست فود تولید ساندویچ سرد دارم فقط سنم ۴۵سال ایا امکانپذیره در کویت شروع به کار کنم

  1. داوری گفت:

   سلام
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 70. قشقایی گفت:

  سلام من مدرک دیپلم برق صنعتی با بیش از ۱۷ سال تجربه کاری در یک شرکت که تأیید می‌کنه که من در آنجا مشغول بوده ام و از شما درخواست همکاری جهت پیداکردن اسپانسر برای کار در کویت را دارم
  لطفأ در صورت امکان با من همکاری نمایید
  متشکرم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 71. علی رضا گفت:

  سلام.اقای فرجی خسته نباشید.تراشکاروفرزکار ماهرم.توحوزه کشورهای عربی خلیج فارس کار با درامد خوب میشه پیدا کرد.لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنونم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه
   اما میتونید به کشورهای درجه یکی چون آلمان فکر کنید

 72. اشکان گفت:

  کارگر چند در میاره؟؟؟ میشه بگید یا راهنمایی کیند

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   لطفا ابتدا مقاله حقوق ماهیانه کار در کویت رو بخونید اگر ابهامی داشتید در خدمتتون هستم

 73. محمد گفت:

  سلام‌ کارشناسی پرستاری دارم‌واسه کار میخام برم
  راهنمایی کنید

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت باید ابتدا مدارکتون رو معادلسازی کنید و کارفرما و کفیل داشته باشید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 74. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید تو کدوم کشور که درآمد خوبی داشته باشه جهت کارگری ساده اقدام کنم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 75. اسحاق گفت:

  سلام کویت نیاز به رفتگر یا مستخدم ساده کارگر ساده داشت در خدمتم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 76. فردین گفت:

  سلام ، کارگر ساده هستم نیاز به کار در کویت امارات و قطر هستم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم هرکار ی هم میتونم انجام بدم مثل کارای هتل رستوران نگهبانی کارگری …

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 77. مهدی گرمابی گفت:

  با عرض سلام و خسته. نباشید. خدمت شما، ایا کار هنر های سفال گری از جمله ساخت تنور سنتی در این کشور میشه انجام داد و یا به عبارتی بازار کار دارد

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   فارغ از بازار کار شما بایستی در ابتدا کارفرما و کفیل داشته باشید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 78. Faeze گفت:

  سلام چجوري بايد در کويت کارفرما پيدا کنيم؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   یکی از روش ها اینه که باید روزمه تون رو برای سایت های کاریابی ارسال کنید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 79. بهداد بابایی 09169603965 گفت:

  سلام خسته نباشید برای کارهای گچبری حرفه ای کارچطوره هست ما یه گروه گچبر هستیم باهمراه طراح در بین گروه هر نوع طرحی رو میتونیم اجرا کنیم کسی میتونه کمک کنه متشکرم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 80. محمد گفت:

  سلام ،بنده دیپلم کامپیوتر وشغل اصلیم تعمیرات موبایل هست چطور میتونم برم کویت برای کار ،حتما باید اسپانسر داشته باشی

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   بله حتما نیاز به کفیل خواهید داشت
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 81. ابراهیم حمیدی گفت:

  سلام آشپز هستم نیاز که کار در کویت باهر حقوقی حاضرم انجام بدهم جدا از اشپزی در کارآپاراتی وتعویض روغن وفیلتر هم مهارت عالی دارم محبت بفرماید چه کار بکنم ممنون تشکر

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 82. فرهاد گفت:

  سلام وقت شما بخیر،من مهندس برق قدرت هستم،با ۱۲ سال سابقه کار در شرکت معتبر و تخصصی در زمینه
  تله متری و اسکادای برق،خواستم ببینم در رابطه با تخصص و تجربه من کار در کویت به چه شکلیه؟ممنون از شما

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت ابتدا نیاز به یک کفیل و کارفرما خواهید داشت دوست عزیز
   البته کشورهای بهتری هم هستن که به رزومه شما احتیاج دارن مثل شرایط حال حاضر کار در آلمان برای ایرانیان یا کار در اتریش
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

  2. رضا عابدی گفت:

   سلام .لطفا آدرس سایت کاریابی رو بگید.در کویت.ممنون میشم راه پیدا کردن اسپانسر رو بگید

   1. داوری گفت:

    سلام
    لطفا مقاله موسسات کاریابی در کویت رو مطالعه فرمائید

 83. فرشید احمدنژاد گفت:

  سلام روز بخیر ایا برای کارگر ساده هم میتونیم بریم یا حتما باید تخصص داشت

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای هر کاری در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.

 84. Ali گفت:

  سلام برای کارگری بخوایم بریم چگونه کار فرما پیدا کنیم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   باید با کارفرما از طریق سایت های کاریابی ارتباط بگیرید

 85. آریا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  شرایط گرفتن ویزای کار در کویت برای داروساز به چه صورت هست و من برای کار در داروخونه از کجا باید شروع کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در قطر نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 86. حمید گفت:

  سلام
  جهت پیدا کردن کاریابی برای کار در کویت میشه
  چند سایت معرفی کنید ؟
  باتشکر

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   لطفا ابتدا مقاله موسسات کاریابی در کویت رو مطالعه بفرمائید
   در صورت ابهام برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 87. ابراهیم گفت:

  دنبال کار هستم اگه کار واسه کارگر ساده هس خبر بدین ممنون میشم همه جوره کار میکنم حتی کارگربنیایی کار ساختمانی

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 88. برای کار فروش بلبرینگ ایا امکان داره در کویت؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   موسسه سفیران خدماتی در خصوص کاریابی ارائه نمیکنه متاسفانه

 89. حامد گفت:

  سلام یک ورزشکار تیم ملی و در حال حاضر مربی یک رشته ورزشی هستم چطور می تونم در کویت فعالیت کنم و مهاجرت کنم

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   شما باید یک دعوتنامه یا قرارداد ورزشی داشته باشید تا بتونید از این طریق مهاجرت کنید دوست عزیز

 90. حامد گفت:

  هزینه درخواست ویزای کار چیزی حدود 250 ملیون تومن میشه؟
  در اینصورت مهاجرت کاری به این کشور برای خیلی ها تقریبا غیر ممکنه

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   این هزینه که میفرمائید رو خودتون تحقیق کردید؟ کلا هزینه ها در این کشور بالاست
   بهتره شرایطتون رو بفرمائید تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 91. شهاب گفت:

  سلام من استا جلو بند ماشین و تراشکار طلا هستم حرفه ای ایا کار در کویت برام هست اگه هست شما میتونید منو به اسپانسر معرفی کنید؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 92. بهنام گفت:

  سلام من استا جلو بند ماشین و تراشکار طلا هستم حرفه ای ایا کار در کویت برام هست اگه هست شما میتونید منو به اسپانسر معرفی کنید؟

  1. داوری گفت:

   سلام
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 93. رحیم گفت:

  سلام. من از سن دو سالگی تا11سالگی به همراه خانواده کویت زندگی کردم و الان 39 سالم هست شغل پدرم در کویت شرکت پیمانکاری ساختمان داشت من الان قصد مهاجرت به کشور کویت را دارم الان هم شغلم راننده کشنده هستم در ضمن زبان عربی را 50درصد بلدم. لطفا راهنمایی کنید. سپاسگزارم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   در حال حاضر نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 94. حامد گفت:

  درود ادمین عزیز، بنده مهندس مکانیک سیالات با 5 سال سابقه کار صنعتی نیروگاه، پالایشگاه و سازمان گاز هستم، ممنون میشم در خصوص اخذ ویزای کاری در کویت راهنمایی دقیق و سنجیده بفرمائید، در صورت امکان مسیر ارتباطی با شما رو داشته باشیم.
  سپاسگذارم

 95. مهران گفت:

  سلام وقت بخیر
  من 33 سالمه و در زمینه های برنامه بهینه سازی وب سایت و سئو، تولیدمحتوا و فروش و بازاریابی در مجموع حدود 10 سال سابقه دارم. پدر من به مدت سی سال در کویت مشغول به کار بود اما چند سالی میشه که در ایران هستن. مادرهم اونجا زندگی میکرد. خواهرم هم کویت به دنیا اومده. اماالان همشون ایران زندگی میکنن.با این شرایط من میتونم از طریق پدرم واسه کار در کویت اقدام کنم؟ اصلا کار و اقامت پدرمن درکویت برای من امتیاز محسوب میشه یا نه؟
  ممنون

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به قرارداد کاری دارید
   مقاله موسسات کاریابی در کویت ر ومطالعه بفرمائید

 96. حسین گفت:

  سلام و عرض ادب ، من تو کار دکوراسیون داخلی هستم که شامل نصب دیوار پوش،سقف کاذب،کاغذ دیواری ،پارکت، کناف ،کفپوش و ابزار الات mdfهستم خواستم ببینم شرتیط کار به چه صورت هستش در کویت،

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت.

 97. جمشید خوشنویس زاده گفت:

  با سلام ،بنده45ساله و مهندس عمران با 17سال سابقه کار هستم ،میخواستم ببینم برای کدام کشور خلیج امکان کار برای من وجود دارد

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کشورهای قطرو عمان میشه براتون اقامت گرفت

 98. یوسف گفت:

  البته با سابقه ۲۳ ساله در ساختمان من خیلی از این مهارتها تخصص خودمه جدای از این شغل ساختمانی فیلمناهه نویس وشاعر هم هستم چنتا کتاب هم به چاپ رسوندم اگه شرایط کار درکویت برام فراهم باشه خیلی طالب هستم که برم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به کفیل و کارفرما خواهید داشت
   اما در زمینه ساختمانی اگر کفیل و کارفرما داشته باشید خوبه در غیر اینصورت به کشورهای دیگه فکر کنید

 99. یوسف گفت:

  سلام بنده معمار ومجری طراحی محوطه نمای رومی استخرو آبنما ودکوراسیدون فضاهای تفریحی و ویلا هستم اکیپ کاری برای همه رشته های ساختمانی هم دارم تخصص اصلیم نمای رومی و آبشارو جکوزیو استخر برای بنده کار در کویت هست؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به کفیل و کارفرما خواهید داشت
   اما در زمینه ساختمانی اگر کفیل و کارفرما داشته باشید خوبه در غیر اینصورت به کشورهای دیگه فکر کنید

 100. حامد گفت:

  درود بر شما، دوست عزیز بنده مهندس مکانیک هستم با پنج سال سابقه کار صنعتی، تسلط متوسط به زبان انگلیسی، لطفاً اگر ممکن هست راه ارتباطی با شما و یا راهنمایی کنید جهت طریقه گرفتن ویزای کار کویت، ممنونم

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای راهنمایی بیشتر با شماره موسسه تماس حاصل بفرمائید

 101. سیاوش گفت:

  سلام از چه سنی میتوان برای ویزای کار درخواست داد؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   سن خاصی برای درخواست ویزای کار مطرح نشده
   شرایطتون رو بفرمائید تا بررسی کنیم که امکانش هست یا خیر

 102. رسول گفت:

  سلام..خستە نباشید..من لیسانس بینایی سنجی(اپتومتری)دارم اگر بخوام کویت کارکنم کجا میتونم اطلاعات جامعی رو پیدا کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید.با سپاس

  1. داوری گفت:

   سلام سلامت باشید
   باید کارفرما و کفیل داشته باشید. یک رزومه از خودتون تهیه کنید و برای موسسات کاریابی کویت ارسال کنید

 103. مجتبی گفت:

  با سلام من فوق لیسانس برنامه نویسی کامپیوترم و به کارهای گرافیکی هم مسلط هستم چگونه میتونم به کویت برم برای کار و درامدم چقدر هست

  1. داوری گفت:

   سلام خدمت شما
   با پیدا کردن فردی که کفیل شما بشه و براتون قرارداد کاری صادر کنه
   پیشنهاد میکنم مقاله موسسات کاریابی در کویت را مطالعه بفرمائید

 104. محمد گفت:

  سلام من ب عنوان آرایشگر با مدرک معتبر دیپلم آرایشگری میخام ب کویت مهاجرت کنم به نظرتون مناسبت برا شغل من؟
  ضمنا کارفرما کویتی ندارم چ جوری میتونم پیدا کنم
  مرسی از راهنماییاتون

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   بهتون پیشنهاد میکنم که مقاله موسسات کاریابی در کویت را مطالعه بفرمائید

 105. محمد گفت:

  با عرض سلام
  بنده آرایشگر هستم با مدرک معتبر فنی
  مهاجرت ب کویت ب عنوان آرایشگر ب نظرتون مناسبه؟
  و اینکه کارفرمای کویتی ندارم میشه راهنمایی کنید
  ممنون

  1. داوری گفت:

   بهتون پیشنهاد میکنم که مقاله موسسات کاریابی در کویت را مطالعه بفرمائید

 106. هستی گفت:

  سلام با لیسانس حقوق درآمدی با چه حدودی در کویت میشه؟اصلا کار پیدا میشه برای رشته حقوق؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   سرکار خانم حقوق ما خیلی متفاوته و امکان کار رو با این مدرک تحصیلی در کویت نخواهید داشت

 107. اسمال گفت:

  من لیسانس مکانیک دارم. سابقه کارم ندارم. زبان انگلیسی هم بلد نیستم ایا با این شرایط کویت منو قبول میکنه

  1. داوری گفت:

   سلم دوست عزیز
   طیبعتا برای کار نیاز به سابقه کار خواهید داشت ضمن اینکه الان کویت خیلی سخت اقامت میده
   و به کفیل هم احتیاج خواهید داشت
   بهتر اینه که برای آلمان اقدام کنید که براتون دوره کارآموزی بذاره تا سابقه محسوب شه و بعد همونجا مشغول به کار شید
   مقاله دوره های آسبیلدونگ در آلمان رو مطالعه کنید

 108. مجتبی گفت:

  سلام
  من مدرک درودگری درجه 2و کابینت سازی درجه 2 و جوشکاری را از فنی حرفه ای گرفتم عربی هم متوسطه توی کویت کاری میتونم پیدا کنم؟؟؟

  1. داوری گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در کویت نیاز به کفیل و قرارداد کاری خواهید داشت

 109. اصغر زمانی گفت:

  سیم پیچ موتور های شناور و آب فاضلاب هستم
  آیا امکان کار در کویت برای بنده فراهم هست
  باتشکر

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت نیاز به یک نفر کفیل و اقامت این کشور خواهید داشت

 110. محمد گفت:

  سلام و عزض ادب
  بنده در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کولر گازی یخجال لباسشویی و … مهارت دارم ولی زبان بلد نیستم
  آیا میتونم برم کویت کار پیدا کنم؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   برای کار در کویت بایستی حتما یک قرارداد کاری و یک نفر کفیل داشته باشید
   در غیر اینصورت به فکر کشورهای دیگه ای باشید که شانس مهاجرت رو دارید

 111. سعید گفت:

  با سلام کارگر ساده درآمد ماهیانه در کویت چقدر است؟

  1. داوری گفت:

   سلام و درود
   پیشنهاد میکنم مقاله هزینه زندگی در کویت رو مطالعه نمایید.

 112. محسن گفت:

  سلام خسته نباشید کارگر ساده یا جوشکاربخواد کویت کار کنه چجوری میتونه اونجا مشغول شه

  1. داوری گفت:

   سلام سلامت باشید
   برای کار در کویت نیاز به یک قرارداد کاری و کفیل خواهید داشت

 113. H big گفت:

  سلام خسته نباشید جناب فرجی..بنده جوشکاری و نقاشی ساختمان ورانندگی میتونم به کویت کارکنم

 114. دانیال گفت:

  سلام من یک کارکر ساده ساختمانی هستم میخواهم در کویت شروع به کار کنم ۲۳ سال سن دارم میخواهم بدونم حقوقیک کارگر در او نجا چنددیناره لطفا جواب کامل بدین ممنون میشم کامل

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب این مقاله را مطالعه کنید https://emigrationplus.com/حقوق-ماهیانه-کار-در-کویت/

   1. H big گفت:

    سلام خسته نباشید جناب فرجی..بنده جوشکاری و نقاشی ساختمان ورانندگی میتونم به کویت کارکنم

    1. داوری گفت:

     درود بر شما
     برای کار در کویت باید اقامت و کفیل داشته باشید
     اگر بخواین برای کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام کنید کشور قطر و عمان شرایط مناسبی دارن
     حتی برای کشورهای اروپایی هم میتونید اقدام کنید

 115. یاسر گفت:

  سلام،ایا امکانش هست اونجا تو شیرینی فروشی مشغول به کار بشی؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله اگر شیرینی فروشی از شما دعوت به همکاری کند

 116. حامد م گفت:

  سلام یکی از اقوام کویت رستوران داره میشه به عنوان اسپانسر برام اقدام کنه

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب بله میتونند

 117. حاجات گفت:

  سلام برادر زنم تو کویت کار میکنه میتونه برامن دعوت نامه بفرسته

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله میتونند اگر خودشون در آن جا کارفرما هستند

 118. راضیه گفت:

  سلام، فوق ليسانس فیزیک هستم با پنج سال سابقه کار عالی. جدا متقاضی کار در کویت هستم، چکار کنم?

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما بهتره از طریق سایت های کاریابی به دنبال کارفرما از کویت باشید اما برای عمان میتونید اقدام کنید این مقاله را مطالعه بفرمایید:https://emigrationplus.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%b9%d9%85%d8%a7%d9%86/

 119. بابک علیزاده گفت:

  باسلام، من 50 ساله متاهل در ده رشته کاری مبلمان، ریخته گری، ایزوگام، رنگ پولیستر، نقاشی ساختمان و….. مهارت حرفه ای دارم و دو مدرک فنی حرفه ای ریخته گری و دریل کار هم دارم، امکان داره کویت با درخواستم جهت کار موافقت کنه؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما برای کار در کویت حتما باید کارفرما داشته باشید که از شما دعوت به همکاری کرده باشه و برای اخذ ویزای کار قطر و عمان در ابتدا باید کفیل داشته باشید و ویزای جستجوی کار قطر و عمان بگیرید که بهتر یا به زبان عربی یا انگلیسی مسلط باشید ما برای شما کفیل میگیریم

 120. EHSAN گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  بنده مهندس عمران هستم با سه سال سابقه کاری.
  امکان شاغل شدن در کشور کویت هست؟
  گروه یا کانال کاریابی رو چگونه پیدا کنم؟!؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما باید یک کارفرما از شما دعوت به همکاری کنند و قرارداد داشته باشید

 121. حسن محمودی گفت:

  سلام و عرض ادب
  کارشناس برق قدرت با 10 سال سابقه بیمه و تسلط خوب به زبان انگلیسی جویای کار در کشور کویت می باشم ، لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما آیا از کویت کارفرما دارید؟

  2. مهدی عشیری گفت:

   سلام خسته نباشید…بنده لیسانس مهندس نفت دارم و داری چهار پنج سال سابقه کار هیتم تو پالایشگاه و نیروگاه….چطور ممکنه برا قطر یا کویت اقدام کرد برا کار….ممنونم

   1. داوری گفت:

    سلام و عرض ادب
    برای کار در این کشورها نیاز به دعوتنامه کاری و کفیل خواهید داشت.
    برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 122. تورج گفت:

  سلام وقت بخیر اقا کارگرساده سراغ دارین درکشور کویت اگه سراغ دارین بگین واسم یه دنیا ممنون

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام خیر متاسفانه

 123. مهدی گفت:

  سلام من لیسانس نرم افزار دارم ، برنامه نویسی و طراحی سایت بلدم امکان اشتغال بنده هست؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام . عرض ادب خدمت شما اگر کارفرما داشته باشید بله

 124. محمدرضا گفت:

  باسلام ، بندە مدیر منابع انسانی ەستم آیا در کویت مدیر منابع انسانی از درامد خوبی برخوردار است؟؟؟
  چون قصدم مهاجرت بە کویت را داشتم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب از طریق سایت های کاریابی جستجو نمایید

 125. کرمانی گفت:

  با سلام دنبال شغل آسانسور هستم،در صورت وجود شغل اطلاع دهید. باتشکر

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما خود شما باید کارفرما داشته باشید

 126. حسین گفت:

  با سلام لیسانس مدیریت صنعتی دارم چگونه میتوانم در کویت شروع بکار کنم

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما اگر کارفرما داشته باشید بله میتونید

 127. رحیمی گفت:

  سلام خسته نباشین
  لیسانس معماری دارم . شرایط کارش در کویت چطوره؟

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما از سایت های کاریابی جستجو کنید

 128. حسام گفت:

  سلام شرایط کار در کویت دررشته صنایع چوب چطور هستش؟ مثلا کار دکوراسیون داخلی و مصنوعات چوبی با مدرک لیسانس این رشته و همچنین سابقه کار

  1. ف.فرجی گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما این موصوع را باید از طریق سایت های کاریابی جستجو کنید

  2. احمد گفت:

   سلام من 32سالمه تو ایران نصاب کولرهای اسپیلت هستم پدرم 40ساله اقامه کاری کویت داره مغازه داره آیا میتونه برام دعوتنامه بفرسته؟ اگر میتونه باید چجوری اقدام کنه آخه پدرم میگه ویزا برای ایرانی بستست

   1. داوری گفت:

    سلام و عرض ادب
    بله متاسفانه کویت در حال حاضر برای ایرانیان اقامت صادر نمیکنه
    بهتره به کشورهای دیگه فکر کنید
    برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

    1. نثار احمد نورزایی گفت:

     سلام عرض ادب خدمت شما. من اهل کشور افغانستان و فعلا ساکن ایران هستم . و دامپزشکی خوندم . برای رفت کار به کشور کویت شرایط را محبت میکنید ذکر کنید با تشکر از شما

     1. امیر جلالی گفت:

      سلام
      شما باید یک کفیل پیدا کنید که اجازه ورود شما به کویت رو بگیره.
      در صورتی که وارد شدید می تونید دنبال کار بگردید توی این کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *