ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا

سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا

مسئله سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا یکی از موضوعاتی است که می تواند برای بسیاری از افراد از جذابیت بسیار بالایی برخوردار باشد. بسیارند افرادی که قصد دارند پس از ورود سرمایه خود به کشوری دیگر، اقامت آن را برای خود و همچنین خانواده به دست آورند و آنتیگوا و باربودا این امکان را در اختیار افراد قرار خواهد داد که در کوتاه مدت، علاوه بر دریافت اقامت، به شهروندی این کشور نیز دست پیدا کرده و خود را به یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان برسانند. مسیرهای مختلفی برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد و هر فرد بسته به شرایط خود می تواند در یکی از این مسیرها گام بردارد.

هر فرد باید بسته به شرایط مهاجرتی خود و توجه به این مسئله که چه تعداد افراد قصد مهاجرت به این کشور را همراه با وی خواهند داشت باید پروسه متفاوتی را برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری طی کند و این راه های متعدد سبب می شود تا فرد بتواند آزادی عمل کافی داشته باشد و راه های مختلف را بیازماید. سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا می تواند در بخش های مختلف توسعه کیفیت زندگی تا آموزش باشد و به همین دلیل است که مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تلاش خواهند کرد تا اطلاعاتی را در رابطه با این موضوع، جدیدترین اطلاعات را در اختیار علاقمندان قرار دهند.

 • شرایط سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا چیست؟
 • بهترین مسیرها برای سرمایه گذاری در این کشور کدامند؟
 • برای ورود سرمایه به آنتیگوا و باربودا، به چه بودجه ای نیاز خواهد بود؟
 • مزایای ورود سرمایه به کشور آنتیگوا و باربودا چیست؟
 • آیا سرمایه گذاری در این کشور یک روش امن خواهد بود؟

پروسه خرید ملک در آنتیگوا و باربودا

یکی از پر متقاضی ترین مسیرهایی که بسیاری از افراد در راستای سرمایه گذاری در خارج از کشور بررسی می کنند، شرایط خرید ملک در کشورهای خارجی است. در حال حاضر، آنتیگوا و باربودا این فرصت را به افراد می دهد که در یک بازه زمانی کوتاه مدت و از طریق خرید ملک در این کشور، اقامت آنتیگوا و باربودا را به دست آورند و به سرعت به پاسپورت معتبر این کشور نیز دسترسی پیدا کنند.

پروسه سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا

فرایند خرید ملک در آنتیگوا و باربودا متفاوت از بسیاری از کشورهای دیگر است و شهروندان خارجی این اجازه را خواهند داشت که در قالب 2 خانوار به این اقامت دست پیدا کنند. برای رسیدن به اقامت آنتیگوا و باربودا از طریق خرید ملک، ارزش ملک یا املاک خریداری شده در این کشور باید به 400000$ (دلار) برسد و این مبلغ را می توان از طریق سرمایه گذاری 2 خانوار تامین کرد.

روند خرید ملک در آنتیگوا و باربودا

مسیر سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا و دریافت اقامت

راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا وجود دارد و افراد می توانند با استفاده از روش مورد نظر خود در این کشور به اقامت دست پیدا کنند. یکی از مزیت های دریافت اقامت آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری آن است که فرد می تواند در یک بازه زمانی 6 ماهه به پاسپورت این کشور دسترسی پیدا کند و طبیعتا ورود به چنین پروسه ای می تواند بسیار ارزشمند باشد. مسیرهای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور متفاوت است و افرادی که از این طریق به این کشور ورود می کنند، باید به تعداد اعضای خانواده خود نیز توجه داشته باشند.

تصویر زیر به خوبی نشان می دهد که برای ورود به این کشور برای سرمایه گذاری، در هر روش به چه بودجه ای نیاز خواهد بود.

بودجه لازم برای سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا

در چنین شرایطی که فرد می تواند یک اقامت بلند مدت و همچنین شهروندی کشور آنتیگوا و باربودا را به راحتی و از طریق سرمایه گذاری به دست آورد. حال ورود به این مرحله به اختیار فرد است که بتواند سرمایه خود را در مسیری وارد کند که بالاترین راندمان را داشته باشد.

دلایل اصلی سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا

باید به این نکته توجه داشت که آنتیگوا و باربودا یکی از کشورهایی است که می تواند امتیازهای زیادی را از طریق سرمایه گذاری در اختیار افراد قرار دهد. باید به این نکته اشاره داشت که این امتیازها بیشتر در زمینه های اقامتی است و از این طریق می توان در این کشور زندگی بسیار با کیفیتی را تجربه کرد. برخی از مهم ترین امتیازهای اقامتی سرمایه گذاری در این کشور عبارتند از:

 • شانس دریافت پاسپورت در آنتیگوا و باربودا
 • شرایط فوق العاده صنعت توریسم در آنتیگوا و باربودا
 • روش های مناسب سرمایه گذاری و بازار حمایت کننده سرمایه گذاران
 • قوانین مالیاتی بسیار ساده
 • امنیت بسیار بالای زندگی در آنتیگوا و باربودا
 • قوانین حمایتی از سرمایه گذاران و تضمین سرمایه گذاری

امتیازهای مهاجرت به آنتیگوا و باربودا

در صورتی که فردی قصد دارد در آنتیگوا و باربودا یا سایر کشورهای جهان سرمایه گذاری کند، باید به این نکته نیز توجه داشته باشد که آنتیگوا و باربودا یکی از کشورهای بسیار مطمئن برای ورود است ولی به این صورت نیست که بتوان آن را به عنوان بهترین کشور جهان در این زمینه معرفی کرد. در صورتی که به دنبال بهترین مسیرهای مهاجرتی به آنتیگوا و باربودا یا سایر کشورهای جهان از طریق سرمایه گذاری هستید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *