ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در فیلیپین

سرمایه گذاری در فیلیپین

جهان امروز ما با سرعت به سوی پیشرفت فناوری و تکنولوژی در حرکت است و بسیاری از کشورها امروزه برای تحقق این هدف به دنبال سرمایه گذار هستند. اگر قصد سرمایه گذاری در کشورهای برتر دنیا را دارید، سرمایه گذاری در فیلیپین و آشنایی به قوانین و شرایط آن می تواند انتخاب خوبی باشد. این کشور تسهیلات مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم آورده است.

فیلیپین با جمعیتی بالغ بر 103 میلیون نفر و تولید ناخالص داخلی بالا در واقع پتانسیل بالایی را جهت سرمایه گذاری در صنایع مختلف داراست؛ همچنین این کشور از نظر ثبات اقتصادی، محیط مطلوب کاری، پیشرفت تکنولوژی و نوآوری، نیروی کار متخصص به عنوان محبوب ترین مقصد سرمایه گذاران شناخته شده است. این مقاله توسط کارشناسان متخصص موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه و نگارش شده است.

 • مزای سرمایه گذاری در کشور فیلپین چیست؟
 • آیا فیلیپین مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری است؟
 • شرایط کار در فیلیپین چگونه است؟
 • درآمد در فیلیپین چگونه است؟
 • شرایط کارآفرینی در فیلیپین چگونه است؟

راه های سرمایه گذاری در فیلیپین در 2022

فیلیپین یک کشور تازه صنعتی شده محسوب می شود که در حال تغییر از صنعت کشاورزی به صنعت تولید خدمات و کالا است. موقعیت جغرافیایی فیلیپین در جنوب شرقی آسیا به گونه ای است که بازار خرید انواع کالاهای اساسی و خدمات به شمار می رود. با گسترش جاده ها و ساخت پل ها و تونل ها توسط دولت فیلیپین امکان حمل و نقل کالاها از جایی به جای دیگر تسهیل شده است؛ همچنین این کشور در 2022 سعی دارد از فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در این زمینه استفاده کند.

بنابراین اگر سرمایه کافی برای این امر داشته باشید، می توانید در این پروژه ها سرمایه گذاری کنید. کالاهای صادراتی فیلیپین بیشتر شامل فلزات، نیمه رساناها و لوازم الکترونیکی، ابزار حمل و نقل، پوشاک و پشم و پارچه، تولیدات مسی، طلا، میوه و سبزیجات است. بازارهای کالاهای صادراتی این کشور نیز ایالات متحده آمریکا، ژاپن، چین، سنگاپور، هنگ کنگ، تایوان، کره جنوبی، آلمان، هلند و تایلند است.

در حال حاضر یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در بخش صادرات غنی این کشور بصورت مستقل یا با ثبت و تاسیس شرکت می باشد. فیلیپین همچنین دارای بازار بورس قوی است و شما می توانید از طریق بورس ETFs و MSCI نیز در شرکت ها و موسسات این کشور سرمایه گذاری کنید. خرید یا اجاره خانه و آپارتمان در این کشور هم یکی از شیوه های سرمایه گذاری آسان است.

راه های سرمایه گذاری در فیلیپین

اخذ ویزای سرمایه گذاری در فیلیپین

آسان ترین راه مهاجرت به فیلیپین و اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری است. میزان سرمایه گذاری شما به طور مستقیم از طریق دولت تعیین می شود. معمولا سخت گیری در این موارد وجود ندارد و هر مبلغی از طرف شما مورد تایید و پذیرش دولت قرار خواهد گرفت. برای ثبت شرکت در فیلیپین شما به 75000$ (دلار آمریکا) سرمایه نیاز داشته و پس از آن 6 ماه زمان دارید تا سرمایه گذاری خود را قانونی ثبت کنید.

لازم به ذکر است که در صورت پذیرش شما در فیلیپین به عنوان غیر مهاجر، نمی توانید در این کشور به طور دائم اقامت داشته باشید و برای اخذ پاسپورت فیلیپین باید 7 تا 10 سال به طور متوالی در این کشور سرمایه گذاری یا تحصیل یا کارافرینی کنید. کشور فیلیپین دو نوع ویزای بازنشستگی از طریق سرمایه گذاری ارائه می دهد، ویزای subic و ویزای susic که هر کدام شرایط خاص خود را دارا هستند.

انواع ویزاهای کشور در فیلیپین

فیلیپین به افراد دارای شرایط گوناگون ویزاهای مختلفی را ارائه می کند که با توجه به شرایط خود باید از وکلای مجرب کمک بگیرید و یکی از انواع ویزای این کشور را انتخاب کنید:

 • ویزای توریستی که مدت زمان اعتبار آن 30 روز است.
 • ویزای non immigrant که به افرادی که برای کار، حمل و نقل، تجارت و تحصیل به فیلیپین مهاجرت می کنند داده می شود و غیره.

در لیست زیر مدارک و شرایط لازم جهت سرمایه گذاری در فیلیپین و اخذ ویزای این کشور را مختصر توضیح خواهیم داد:

 • حداقل سن متقاضی 21 سال تمام است.
 • متقاضی سوءسابقه کیفری و قضایی نداشته باشد.
 • متقاضی از سلامت روحی و جسمی برای کنترل اموال، قراردادها، پیروی از قوانین، هدایت شرکت و غیره برخوردار باشد.
 • تکمیل و ارسال دو فرم Sirv001A و Sirv001B توسط متقاضی و خانواده او
 • ارسال اسناد رسمی که به امضا و تایید مراجع معتبر رسیده باشد.
 • صدور مجوز از مرکز ملی اینترپل
 • ارسال گواهی پزشکی و مدارک شناسایی و سند ازدواج یا طلاق

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازار کار فیلیپین با وکلای مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید. البته نباید فراموش کرد که همواره انتخاب کشورهایی مثل آلمان، اتریش، مجارستان، هلند و غیره به عنوان مقصد مهاجرتی بهتر است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *