ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در لهستان

سرمایه گذاری در لهستان

سرمایه گذاری در لهستان جزو یکی از انتخاب ها برای ثبت شرکت و کسب اقامت این کشور محسوب می شود که برای آن قوانینی در نظر گرفته شده است. اقتصاد کشور لهستان بسیار پیشرفته و قوی می باشد، به همین دلیل سازمان های دولتی در این کشور از سرمایه گذاران حمایت می کند. در میان کشورهای اروپایی کشور لهستان به عنوان گوی سرمایه گذاری شناخته می شود. این کشور در زمینه اقتصاد با کشورهایی مثل ترکیه، چک، مجارستان، رومانی و اوکراین در رقابت است. مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله سعی دارند اطلاعاتی در باب سرمایه گذاری در لهستان به نگارش درآوردند، پس اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید تا پایان با ما همراه باشید.

 • چه شرایطی برای سرمایه گذاری در کشور لهستان وجود دارد؟
 • آیا سرمایه گذاری در این کشور منجربه اخذ اقامت خواهد شد؟
 • چه فرصت هایی برای سرمایه در لهستان وجود دارد؟
 • مزایای  ورود سرمایه به کشور لهستان چیست؟
 • حداقل مبلغ مورد نیاز برای ورود به کشور لهستان برای اخذ اقامت این کشور چقدر است؟

شرایط سرمایه گذاری در لهستان در 2021

این کشور یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد، همچنین به عنوان بخشی از منطقه شنگن محسوب می شود. در این کشور تعداد زیادی مهندس، متخصص فناوری اطلاعات و اقتصادان حضور دارد که به زبان انگلیسی تسلط دارند، که می توانند در زمینه سرمایه گذاری در لهستان اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند. به همین دلیل بهتر است اگر کسی قصد سرمایه گذاری در لهستان را دارد پیش از اقدام با خود لهستانی هایی که در زمینه ثبت شرکت در این کشور فعالیت دارند مشورت نماید.

اخذ ویزای سرمایه گذاری در لهستان

متقاضیان خارجی و بین المللی برای سرمایه گذاری در لهستان، به ویزای سرمایه گذاری نیاز دارند. جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری متقاضی باید مدارکی را ارائه نماید، که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • دریافت فرم مربوطه و تکمیل آن (متقاضیان باید فرم درخواست اخذ ویزا را در وب سایت رسمی ثبت نمایند)
 • پرداخت هزینه های مربوط به ویزا (شما می توانید هزینه ها را به صورت نقدی یا چک تایید شده به سفارت خانه این کشور پرداخت نمایید)
 • ارائه پاسپورت معتبر با داشتن حداقل 3 ماه اعتبار و 2 صفحه خالی ویزا (باید فتوکپی تمام صفحات ارائه شود)
 • ارائه یک قطعه عکس
 • ارائه گواهی از بلیط های رفت و برگشت دریافت شده
 • ارائه بیمه مسافرتی معتبر برای دوره اقامت در کشور لهستان

اخذ ویزای سرمایه گذاری در لهستان

فرصت های سرمایه گذاران در لهستان

افرادی که قصد سرمایه گذاری در لهستان را دارند بهتر است فرصت های شغلی در این کشور را بشناسند، در این بخش به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

آیتمشرح
بخش اصلی اقتصاد ملیصنعت آهن و فولاد، مهندسی مکانیک، محصولات شیمیایی، صنایع خودرو و صنعت ماکیان
برنامه های خصوصیدولت این کشور از سرمایه گذاران دعوت می کند تا در بخش های خصوصی سرمایه گذاری کنند، در اقتصاد لهستان سطح مالکیت خارجی بسیار بالا می باشد، این موضوع در بخش های بانکداری بیشتر می باشد. باید به این نکته اشاره کرد که در بخش خصوصی سازی، بهبود کار آمد در نهادها و تمرکز بر استحکام تحت کنترل دولت این کشور می باشد
بخش هایی که پتانسیل بالا دارندشامل مراکز پردازش تجارت، تکنولوژی اطلاعات، امنیت سایبری، معماری سبز و محیط زیست، نرم افزار برای برنامه ها موبایل

مزایای ورود سرمایه به کشور لهستان

افرادی که قصد سرمایه گذاری در لهستان را دارند از مزیت هایی برخوردار می شوند. به عنوان مثال امکان صحبت به چند زبان در این کشور وجود دارد. هزینه های زندگی در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. متقاضیان می توانند به راحتی در این کشور خانه ای برای سکونت پیدا کنند.

امکان سفر به سایر کشورهای منطقه شنگن وجود دارد، همچنین کشور لهستان دارای نرخ کمی در جرائم می باشد. سطح زندگی در این کشور بسیار خوب بوده و مطابق با استانداردهای در نظر گرفته شده می باشد. امکان کار و تحصیل برای اعضاء خانواده متقاضی نیز وجود دارد. متقاضیانی که قصد خرید ماشین یا خانه را دارند می توانند از وام های بلند مدت بانکی استفاده کنند. اگر فردی به مدت 5 سال در این کشور زندگی کند و تمامی قوانین را رعایت نماید می تواند پاسپورت این کشور را دریافت کند.

سرمایه گذاری در لهستان تنها یکی از طرق ممکن برای مهاجرت به این کشور می باشد. متقاضیان می توانند از طرق مختلفی به این کشور مهاجرت کنند. برای انتخاب بهترین راه مهاجرت با توجه به شرایطتان می توانید با مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید. همچنین امکان حضور در موسسه با تعیین وقت قبلی برای شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله مهاجرت به لهستان و مقاله درباره لهستان را مطالعه نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *