ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در لیختن اشتاین

سرمایه گذاری در لیختن اشتاین

سرمایه گذاری در لیختن اشتاین از راه های قانونی مهاجرت بشمار میرود و بسیاری از افراد که قصد سرمایه گذاری دارند، قوانین این کشور را بررسی میکنند. در این مقاله پیش رو موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص سرمایه گذاری در لیختن اشتاین طی سال 2021 اطلاعاتی ارائه می دهند. شخص متقاضی سرمایه گذاری در لیختن اشتاین به صورت رسمی می تواند در راستای انجام تجارت از نوع خارجی و هم چنین اقدام به متعادل نمودن کلیه پرداخت ها و فراهم نمودن موقعیت سرمایه گذاری از نوع بین المللی نماید. از جمله مهمترین صنایع موجود در این کشور می توان به صنایع زیر اشاره نمود:

  • صنعت گردشگری این کشور
  • صنعت بانکداری این کشور
  • صنعت مربوط به ساخت ماشین آلات این کشور
  • صنعت مربوط به دندان پزشکی و کلیه صنایع مربوط تولیدات

شرایط سرمایه گذاری در لیختن اشتاین در 2021

در این کشور اطلاعات قابل استناد و محکمی وجود ندارد و متاسفانه بحران های اقتصادی صورت گرفته در سال های اخیر منجر به کاهش سرمایه گذاری های بین المللی در این کشور شده است. لیختن اشتاین دربرگیرنده یک نوع از برنامه مالی دارای تناسب، قوانین ساده و همچنین مقررات فزاینده ای در رابطه با امور بانکی می باشد. با این توضیح که شخص متقاضی سرمایه گذاری قادر می باشد که بر طبق یک نوع از سیستم دارای قدرت در راستای انواع تجارت هایی از نوع ملی و بین المللی اقدام نماید. انواع خدمات بانکی و مالی موجود در این کشور شامل قسمت هایی می باشند که بیشترین میزان سرمایه گذاری از نوع مستقیم و خارجی را جذب می نمایند، این موضوع باعث می شود که در اقدامات مربوط به پول شویی با انواع مختلف تهدید مواجه شوند.

شرایط سرمایه گذاری در لیختن اشتاین

نحوه سرمایه گذاری در شرکت های مدیریتی لیختن اشتاین

به غیر از راه خریداری ملک و سهام در این کشور که از روش های ممکن در امر سرمایه گذاری می باشند، روش سرمایه گذاری در شرکت های مدیریتی نیز از روش های ممکن سرمایه گذاری می باشد. به علت وجود میزان کم مالیات در مشاغل آزاد لیختن اشتاین، این کشور کلیه مراکز مدیریتی موجود را با شرکت های مدیریت سرمایه گذاری ادغام نموده است. با این توضیح که بیشتراز 75000 شرکت در این کشور وجود دارد که موفق به کسب دفاتر رسمی شده اند، جالب است بدانید که این تعداد از دفاتر رسمی بیشتر از آمار رسمی جمعیت موجود در این کشور می باشد. حدود 30% از درآمد این کشور به وسیله این شرکت ها تامین خواهد شد.

دلایل ورود سرمایه به لیختن اشتاین

بدون اینکه دلیل خاصی وجود داشته باشد، نمی توان انتظار داشت که فردی سرمایه خود را به این کشور وارد کند و چنین ریسکی را بپذیرد. لیختن اشتاین کشوری کوچک در مرکز جغرافیایی اروپا است و به همین دلیل از نظرجغرافیایی شرایط بسیار مناسبی را دارد. از طرف دیگر باید به این نکته نیز اشاره داشت که این کشور از نظر اقتصادی یک کشور بسیار قدرتمند است و با وجود وسعت کم سرزمینی می توان آن را از بهترین کشورهای قاره اروپا از نظر اقتصادی دانست.

نکته دیگر آن است که کشور لیختن اشتاین به شهروندان خارجی نیز اقامت اعطا می کند و این فرصتی کم نظیر برای بسیاری از افراد است تا بتوانند از این طریق در یکی از بهترین کشورهای جهان سکونت پیدا کرده و اقامت آن را به دست آورند. این اقامت در گذر زمان می تواند به تابعیت این کشور نیز منجر شود.

تاثیر مالیات بر اقتصاد لیختن اشتاین

میزان مالیات کم در این کشور منجر به افزایش رشد اقتصادی چشم گیر و برجسته ای از آغاز جنگ جهانی اول شده است. برخلاف افکار و باور عمومی این کشور دارای ساختار اقتصادی گوناگون و متنوعی می باشد که تاکید بسیاری بر تولید صنعتی دارد، به صورتی که حتی با وجود مقیاس و اندازه کوچک این کشور که به میزان 160 کیلومتر مربع است و هم چنین میزان جمعیت کم موجود در این کشور، تعداد زیادی از محصولات پیشرفته که دارای کیفیت بالا می باشند در این کشور تولید شده و با وجود این موارد میزان نرخ بیکاری در لیختن اشتاین بسیار ناچیز و کم می باشد.

اگر شما هم برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع سرمایه گذاری در لیختن اشتاین یا برترین کشورهای جهان علاقه مند شدید، می توانید با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نموده و مشاوره نمایید. علاوه بر روش سرمایه گذاری، ما به شما اخذ اطلاعات در خصوص تحصیل در لیختن اشتاین و کار در این کشور را پیشنهاد می نماییم. البته نباید فراموش کرد لیختن اشتاین کشور گران قیمتی محسوب می شود و زندگی در خاک آن طی سال 2021 برای یک نفر ماهانه بین 1600€ تا 2000€ (یورو) هزینه به دنبال خواهد داشت.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *