هزینه زندگی

هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا

هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا

هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا یکی از موضوعاتی است که علاقمندان ورود به این کشور باید به آن توجه بسیار ویژه و جزئی تری داشته باشند. آنتیگوا و باربودا یکی از کشورهای کوچک جهان است که از نظر جغرافیایی، به عنوان یک جزیره شناخته می شود. افراد زیادی بنا به دلایل مختلف تمایل دارند تا این کشور را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب کنند و به همین دلیل است که باید به این مسئله با جزئیات بیشتری توجه داشته باشند. در حال حاضر باید به این نکته توجه داشت که آنتیگوا و باربودا یکی از کشورهای ارزان قیمت برای زندگی است و این مسئله می تواند به بسیاری از افراد کمک کند تا زندگی مناسبی در این کشور داشته باشند.

محدودیت های کمی برای زندگی در آنتیگوا و باربودا وجود دارد و به همین دلیل است که شهروندان خارجی به راحتی می توانند حتی دوره مهاجرت توریستی خود به این کشور را پشت سر بگذارند. به طور کلی باید به این نکته اشاره کرد که آنتیگوا و باربودا از نظر اقتصادی یکی از کشورهای با ثبات در جهان به حساب می آید و به همین دلیل میزان تورم در این کشور نیز به صورت قابل توجهی کم است. در شرایط پیش رو، مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تلاش خواهند کرد تا اطلاعاتی را در رابطه با هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا را ارائه خواهند کرد تا علاقمندان بتوانند با آگاهی بیشتر در این رابطه تصمیم گیری کنند.

 • شرایط مالی مورد نیاز برای سفر به آنتیگوا و باربودا چقدر است؟
 • هزینه های خرده فروشی در آنتیگوا و باربودا چقدر است؟
 • آیا اجاره ملک در آنتیگوا و باربودا گران است؟
 • شرایط تورم اقتصادی در آنتیگوا و باربودا چگونه است؟

ثبات هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا

یکی از امتیازهایی که زندگی در آنتیگوا و باربودا می تواند به همراه داشته باشد، ثبات اقتصادی در این کشور است. نرخ تورم در آنتیگوا و باربودا بسیار مناسب است و به همین دلیل کمترین دغدغه برای افراد در این زمینه به وجود خواهد آمد. نرخ تورم در این کشور با متوسط درآمد در این کشور تناسب قابل توجهی دارد و به همین دلیل کمترین فشار به ساکنین این کشور وارد می شود. در نتیجه می توان گفت که احتمال رشد فرد از نظر اقتصادی بسیار بیشتر از احتمال ضعف او در سال های پیش رو است.

متوسط نرخ تورم در آنتیگوا و باربودا به شرح زیر است:

مقایسه نرخ تورم در آنتیگوا و باربودا و آمریکا در دهه گذشته

هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا در بخش حمل و نقل

یکی از موارد کلیدی که بخش عمده ای از بودجه ماهانه افراد را در هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا تشکیل می دهد، هزینه های حمل و نقل است. هزینه حمل و نقل در آنتیگوا و باربودا به نسبت اغلب کشروهای اروپایی و آمریکایی مقرون به صرفه تر است. اما هزینه سوخت در آنتیگوا و باربودا بسیار بالا استف به همین جهت شهروندان نمی توانند به راحتی از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کنند. به طور کلی هزینه حمل و نقل در آنتیگوا و باربودا برای هر تبعه خارجی حدود 990$ (دلار آمریکا) در ماه می باشد. البته لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل در آنتیگو و باربودا بسته به محل زندگی شهروندان در خصوص مهاجرت به آنتیگوا و باربودا متفاوت خواهد بود.

در تصویر زیر می توانید کاربردی ترین وسایل حمل و نقل عمومی در آنتیگوا و باربودا را مشاهده فرمایید:

کاربردی ترین وسایل حمل و نقل عمومی در آنتیگوا و باربودا

نکته قابل توجه این است که وسایل حمل و نقل متنوعی برای مهاجران در این کشور وجود دارد. به طور کلی هزینه حمل و نقل در آنتیگوا و باربودا برای هر تبعه خارجی در این کشور حدود 990$ (دلار آمریکا) به صورت ماهانه می باشد. همچنین اگر ترجیح می دهید یک ماشین در این کشور داشته باشید، به طور کلی خود را وارد هزینه های گزاف سوخت در این کشور خواهدی کرد. اغلب مهاجران در آنتیگوا و باربودا از وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس استقاده می کنند که بسیار مقرون به صرفه است. یه طور مثال هزینه بلیط اتوبوس یک طرفه در آنتیگوا و باربودا 2$ (دلار آمریکا) می باشد.

بررسی هزینه های خرده فروشی در آنتیگوا و باربودا

یکی از مهم ترین چالش هایی که مهاجران در خارج از کشور با آن روبرو هستند، هزینه هایی است که به عنوان خرده فروشی باید با آن روبرو شوند. در حال حاضر باید به این نکته اشاره کرد که این افراد می توانند با آسودگی خاطر تمامی نیازهای خود را در این کشور تامین کنند چراکه به نسبت بسیاری از کشورهای جهان، هزینه تامین نیازهای اولیه در این کشور ارزان قیمت است و می توان آن ها را با هزینه های نسبت اندکی تامین کرد. در حال حاضر آنتیگوا و باربودا از واحد پولی دلار کارائیب استفاده می کنند و جدول زیر، به خوبی هزینه نیازهای اولیه در این کشور را نشان می دهد.

نوع کالاهزینه به دلار کارائیب
یک لیتر شیر5.50$
یک کیلوگرم برنج5.08$
یک قرص نان 500 گرمی6.75$
یک کیلوگرم فیله مرغ21.30$
یک کیلوگرم پنیر محلی17.72$
یک کیلوگرم گوشت قرمز40.14$
انواع میوه5$ تا 12$

هزینه سوپر مارکت در آنتیگوا و باربودا

هزینه های رستورانی در آنتیگوا و باربودا

افرادی که به عنوان مسافر به این کشور وارد می شوند، این امکان را نخواهند داشت که به راحتی بتوانند در محل اقامت خود آشپزی کنند و به همین دلیل است که باید به هزینه های خرید وعده های غذایی خود در این کشور توجه داشته باشند. باید در نظر داشت که هزینه های خرید وعده های غذایی در آنتیگوا و باربودا را می توان به شرح زیر دانست:

نوع خدماتهزینه به دلار کارائیب
یک وعده در رستوران متوسط25$
3 وعده در رستوران های متوسط برای دو نفر250$
وعده های مک دونالد22.5$
کاپوچینو12.8$
نوشابه کوچک6.75$

اجاره ملک در آنتیگوا و باربودا

یکی از مهم ترین هزینه هایی که به ویژه دانشجویان در آنتیگوا و باربودا باید به آن توجه داشته باشند، هزینه ای است که به عنوان اجاره بها در این کشور پرداخت می کنند. باید به این نکته اشاره داشت که آنتیگوا و باربودا یکی از کشورهایی است که با نسبت مناسبی هزینه کمی برای اجاره ملک دارد و می توان آن را یکی از امتیازهای کاهش هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا دانست. افرادی که در آنتیگوا و باربودا کار می کنند به خوبی می توانند هزینه های زندگی خود در این کشور را تامین کنند و دغدغه کمی در این رابطه دارند.

شرایط دریافت ویزای کاری آنتیگوا و باربودا

هزینه اجاره ملک در آنتیگوا و باربودا را می توان به شرح زیر دانست:

 • یک آپارتمان با یک اتاق خواب در مراکز شهری: 2700$ (دلار کارائیب)
 • آپارتمان با 3 اتاق خواب در مراکز شهری: 5000$ (دلار کارائیب)
 • یک آپارتمان با یک اتاق خواب خارج از مرکز شهر: 2000$ (دلار کارائیب)
 • آپارتمان با 3 اتاق خواب خارج از مراکز شهری: 3250$ (دلار کارائیب)

به طور کلی باید به این نکته اشاره داشت که هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا برای بسیاری از افراد به ویژه کسانی که درآمدشان را از آنتیگوا و باربودا به دست می آورند، مشکلی با تامین مخارج خود در این کشور نخواهند داشت ولی توریست ها و کسانی که در این کشور تحصیل می کنند، باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند. در صورتی که تمایل به مهاجرت به بهترین کشورهای جهان را دارید، با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

متداول ترین سوالات در خصوص هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا

در این بخش توجه شما را به پاسخ مهم ترین سوالات در خصوص هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا جلب می داریم:

 • ثبات هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا چگونه است؟ یکی از امتیازهایی که زندگی در آنتیگوا و باربودا می تواند به همراه داشته باشد، ثبات اقتصادی در این کشور است. نرخ تورم در آنتیگوا و باربودا بسیار مناسب است و به همین دلیل کمترین دغدغه برای افراد در این زمینه به وجود خواهد آمد. نرخ تورم در این کشور با متوسط درآمد در این کشور تناسب قابل توجهی دارد و به همین دلیل کمترین فشار به ساکنین این کشور وارد می شود. در نتیجه می توان گفت که احتمال رشد فرد از نظر اقتصادی بسیار بیشتر از احتمال ضعف او در سال های پیش رو است.
 • هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا در بخش حمل و نقل به چه صورت است؟ یکی از موارد کلیدی که بخش عمده ای از بودجه ماهانه افراد را در هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا تشکیل می دهد، هزینه های حمل و نقل است. هزینه حمل و نقل در آنتیگوا و باربودا به نسبت اغلب کشروهای اروپایی و آمریکایی مقرون به صرفه تر است. اما هزینه سوخت در آنتیگوا و باربودا بسیار بالا استف به همین جهت شهروندان نمی توانند به راحتی از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کنند. به طور کلی هزینه حمل و نقل در آنتیگوا و باربودا برای هر تبعه خارجی حدود 990$ (دلار آمریکا) در ماه می باشد. البته لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل در آنتیگو و باربودا بسته به محل زندگی شهروندان در خصوص مهاجرت به آنتیگوا و باربودا متفاوت خواهد بود.
امتیاز دهید

2 دیدگاه برای “هزینه زندگی در آنتیگوا و باربودا

 1. بسم الله محمدی گفت:

  سلام اقا وقت شما بخیر
  ایا ما میتوانیم در کشور باربودا ویزه توریستی خود را به ویزه کاری تبدیل کنیم تشکر

  1. امیر جلالی گفت:

   سلام
   باید از این کشور خارج بشید و دوباره وارد بشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *