مهاجرت کاری آرژانتین

10 شغل پردرآمد در آرژانتین

10 شغل پردرآمد در آرژانتین

اطلاع از 10 شغل پردرآمد در آرژانتین به افرادی که قصد دارند مهاجرت کاری به این کشور را تجربه کنند تا در کشور آرژانتین به دنبال با درآمد بالا باشند. مهاجرت به کشور آرژانتین در مقایسه با سایر کشورها مزایای زیادی دارد، بسیاری از افراد به دلیل هزینه های پایین زندگی این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند. فرهنگ مردم آمریکای لاتین به ویژه آرژانتین به فرهنگ شرقی نزدیک است به همین دلیل شهروندان آسیایی زیادی برای مهاجرت و اقامت این کشور را انتخاب می کنند. برای ورود به بازار کار کشور آرژانتین ممکن است در ابتدا با سختی های زیادی روبرو شوید اما باید بدانید که آینده خوبی پیش روی شماست. مقاله ای که مطالعه می کنید توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در رابطه با 10 شغل پردرآمد در آرژانتین  به نگارش در آمده است.

  • بهترین مشاغل در این کشور کدامند؟
  • متوسط درآمد در آرژانتین چقدر است؟
  • پردرآمدترین مشاغل در آرژانتین کدامند؟
  • شرایط رسیدن به کار در این کشور چیست؟
  • اعتبار ویزای کار آرژانتین چقدر است؟

شرایط بازار کار کشور آرژانتین

کشور آرژانتین برای بسیاری از خارجیانی که با شرایط سخت اقتصادی روبرو هستند جذاب است، نرخ بیکاری در کشور آرژانتین 9.1% اعلام شده است نرخ بیکاری در این کشور در سال 2000 15.4% اعلام شده بود و در مناطق شهری مثل بوینس آیرس 18% بود. این کشور دارای 15 میلیون نفر نیروی کار است که 60% از آن ها مرد هستند، بیشتر افراد در این کشور در افراد پاره وقت مشغول به کار هستند.

بیشتر فرصت های شغلی برای مهاجران در شهرهای بزرگ این کشور به ویژه در بخش های بانکی، فناوری اطلاعات و نفت وجود دارد. لازم به ذکر است در صورت که متقاضی به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشد شانس وی برای یافتن کار افزایش می یابد. در سال های اخیر تعداد مشاغل پاره وقت افزایش یافته است، این مشاغل برای دانشجویان و افراد مجردی که قصد دارند به صورت کوتاه مدت در کشور آرژانتین اقامت داشته باشند مناسب است.

آرژانتین از منابع طبیعی غنی، جمعیتی با سواد، بخش کشاورزی مبتنی بر صادرات و پایگاه های صنعتی متنوع برخوردار است. از اوایل قرن 20 آرژانتین یکی از ده کشور برتر از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی در جهان است. آرژانتین توسط شاخص سهام جهانی به عنوان یک بازار نوظهور در نظر گرفته شده است و یکی از اقتصاد های بزرگ G20 است. برترین شرکت ها و موسساتی که در کشور آرژانتین قرار دارند عبارتند از: J.P. Morgan، Atos، Google، Deutsche Bank، The Clorox Company، Innovid، Amazon، Spark Digital، Kin + Carta Americas و D.R. Horton.

معرفی 10 شغل پردرآمد در آرژانتین

همه ما شغلی را می خواهیم که باعث شود احساس رضایت داشته باشیم که این امر از طریق دریافت حقوق و دستمزد بالا امکان پذیر است. مشاغلی مثل: پرستاری، مهندس مکانیک، برنامه نویس کامیپوتری، مکانیک، توسعه دهنده وب، مدیر ساخت و ساز، بهداشت و درمان، کارشناس منابع انسانی و بیوتکنولوژی جزء مشاغل محبوب در کشور آرژانتین هستند. میانگین حقوق و دستمزد ارائه شده در این کشور ماهانه 90600ARS (پزو آرژانتین) است، بالاترین حقوق ارائه شده در کشور آرژانتین 401000ARS (پزو آرژانتین) و پایین ترین حقوق ارائه شده 12300ARS (پزو آرژانتین) است. اما مشاغل پردرآمد در این کشور کدام مشاغل هستند؟ در جدول زیر به معرفی 10 شغل پردرآمد در آرژانتین می پردازیم.

معرفی شغل حقوق و دستمزد ماهانه
جراح ارتوپدی 402000ARS (پزو آرژانتین)
متخصص قلب و عروق 356000ARS (پزو آرژانتین)
پزشک بیهوشی 338000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر بانک 205000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر دارایی 182000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر مالی 179000ARS (پزو آرژانتین)
مهندس هسته ای 161000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر ریسک و سرمایه 153000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر منابع انسانی 148000ARS (پزو آرژانتین)
مدیر فروش 144000ARS (پزو آرژانتین)

معرفی 10 شغل پردرآمد در آرژانتین

تناسبات هزینه زندگی و حقوق 10 شغل پردرآمد در آرژانتین

افرادی که قصد کار و زندگی در کشور آرژانتین را دارند باید علاوه بر بررسی حقوق و دستمزد هزینه های زندگی در این کشور را نیز برآورد کنند تا بتوانند به راحتی در این کشور زندگی کنند. هزینه زندگی در کشور آرژانتین مناسب است. هزینه زندگی برای فرد مجرد در این کشور در سال 2022 ماهانه 43468ARS (پزو آرژانتین) و هزینه زندگی برای خانواده 4 نفره 104915ARS (پزو آرژانتین) برآورد شده است. جهت بررسی دقیقتر هزینه های خورد و خوراک، وعده های غذایی در رستوران، اجاره خانه و خرید خانه و حمل و نقل در آرژانتین پیشنهاد می شود مقاله هزینه زندگی در آرژانتین را مطالعه کنید.

ویزای کار برای 10 شغل پردرآمد آرژانتین

جهت مهاجرت کاری به کشور آرژانتین علاوه بر دعوت نامه شغلی صادر شده توسط کارفرمایی معتبر در این کشور به ویزای کار آرژانتین نیاز دارید. برای پیدا کردن شغل مورد نظر در کشور آرژانتین می توانید از وب سایت های کاریابی، موسسات کاریابی معتبر و روزنامه های محلی کمک بگیرید. برای دریافت ویزا باید به سفارتخانه یا کنسولگری کشور آرژانتین مراجعه کنید و مدارکی مثل: گواهی عدم سوء پیشینه، مدارک تحصیلی، مدرک معتبر زبان، رزومه و سوابق کاری، دعوت نامه شغلی، گواهی تمکن مالی، پاسپورت و مدارک شناسایی، رسید از پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای کار، تکمیل فرم مورد نظر، مدارک پزشکی و بیمه مسافرتی را برای بررسی درخواست ارائه کنید.

یکی از مزایای مهاجرت کاری به کشور آرژانتین این است که فرد می تواند همراه با اعضای خانواده خود وارد این کشور شود. به منظور دریافت ویزای همراه باید فرم مورد نظر را تکمیل کنید، هزینه های درخواست ویزا را پرداخت کنید و مدارکی مثل: پاسپورت و مدارک شناسایی تمام اعضای خانواده، سند ازدواج و گواهی تمکن مالی جهت اثبات توانایی در پرداخت هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده تا زمان دریافت اولین حقوق و دستمزد را ارائه کنید.

یکی دیگر از کشورهای آمریکا لاتین که برای کار و زندگی گزینه مناسبی محسوب می شود کشور برزیل است، برای اطلاع از شرایط کار در این کشور به مقاله مهاجرت به برزیل از طریق کار رجوع کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با فعالیت موفق در عرصه مهاجرت آمادگی دارند تا اطلاعات لازم را در رابطه با انواع روش های مهاجرت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد تا بهترین راه را برای مهاجرت با توجه به شرایط خود انتخاب کنند.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *